Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil C

# Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
1 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 6,9 1025,00 7,5 12,50 19,50 0,90 487 487
2 Milano Kastanja Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 7,2 975,00 8,0 7,50 15,00 0,85 381 349
2 Kilan Goddijn AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 7,2 925,00 8,2 9,50 16,00 0,80 381 381
4 Freek Voets Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 7,0 925,00 8,0 9,00 14,00 0,75 369 369
5 Bas Guikink AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 7,8 950,00 8,5 9,50 16,50 0,70 347 288
6 Max Secrève Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 7,1 875,00 8,2 8,00 9,50 0,80 329 265
7 Jasper Buschman Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 7,4 850,00 8,9 9,50 16,50 0,65 326 111
8 Dario Ehrismann Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 7,3 900,00 8,4 8,00 10,00 0,75 318 252
8 Milan Kwetters DAK Team 23 - C/mini - DAK 7,6 800,00 8,7 7,50 16,00 0,80 318 276
10 Felipe Broere Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 7,3 DNS 8,0 10,50 15,00 0,80 317 317
11 Xander Backx AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 7,6 825,00 9,0 10,00 12,50 0,75 311 265
12 Julian de Prieëlle AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 7,8 800,00 9,0 9,50 15,00 0,70 300 103
13 Stan van Gestel DAK Team 23 - C/mini - DAK 7,3 825,00 9,8 8,50 14,50 0,70 295 295
14 Huub Kuyvenhoven AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 7,5 850,00 9,7 9,00 8,00 0,75 275 216
15 Thijmen Kegler AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 8,0 925,00 9,5 8,00 8,50 0,65 259 66
16 Lukas Kok AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 7,9 825,00 9,7 6,00 10,00 0,65 231 76
17 Julian Hoondert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 7,9 825,00 9,9 6,50 10,50 0,60 227 134
18 Ruben van Geenen ACW `66 Team 18 - Thor / ACW'66 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0

Uitslagen Meerkamp 40 meter Jongens Pupil C

# Naam Team 40mOBPPunten totaal
1 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 6,9 --- 89
2 Freek Voets Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 7,0 --- 85
3 Max Secrève Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 7,1 --- 82
4 Kilan Goddijn AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 7,2 --- 79
4 Milano Kastanja Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 7,2 --- 79
6 Stan van Gestel DAK Team 23 - C/mini - DAK 7,3 --- 75
6 Felipe Broere Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 7,3 --- 75
6 Dario Ehrismann Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 7,3 --- 75
9 Jasper Buschman Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 7,4 --- 72
10 Huub Kuyvenhoven AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 7,5 --- 69
11 Xander Backx AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 7,6 --- 66
11 Milan Kwetters DAK Team 23 - C/mini - DAK 7,6 --- 66
13 Bas Guikink AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 7,8 --- 59
13 Julian de Prieëlle AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 7,8 --- 59
15 Lukas Kok AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 7,9 --- 57
15 Julian Hoondert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 7,9 --- 57
17 Thijmen Kegler AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 8,0 --- 54
Ruben van Geenen ACW `66 Team 18 - Thor / ACW'66 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Meters maken Jongens Pupil C

# Naam Team DuurOBPPunten totaal
1 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 1025,00 --- 88
2 Milano Kastanja Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 975,00 --- 76
3 Bas Guikink AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 950,00 --- 71
4 Kilan Goddijn AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 925,00 --- 66
4 Thijmen Kegler AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 925,00 --- 66
4 Freek Voets Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 925,00 --- 66
7 Dario Ehrismann Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 900,00 --- 61
8 Max Secrève Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 875,00 --- 56
9 Huub Kuyvenhoven AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 850,00 --- 51
9 Jasper Buschman Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 850,00 --- 51
11 Xander Backx AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 825,00 --- 46
11 Lukas Kok AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 825,00 --- 46
11 Stan van Gestel DAK Team 23 - C/mini - DAK 825,00 --- 46
11 Julian Hoondert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 825,00 --- 46
15 Julian de Prieëlle AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 800,00 --- 42
15 Milan Kwetters DAK Team 23 - C/mini - DAK 800,00 --- 42
Ruben van Geenen ACW `66 Team 18 - Thor / ACW'66 DNS --- 0
Felipe Broere Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp 40 meter horden Jongens Pupil C

# Naam Team 40mHOBPPunten totaal
1 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 7,5 --- 84
2 Felipe Broere Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 8,0 --- 72
2 Freek Voets Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 8,0 --- 72
2 Milano Kastanja Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 8,0 --- 72
5 Kilan Goddijn AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 8,2 --- 68
5 Max Secrève Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 8,2 --- 68
7 Dario Ehrismann Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 8,4 --- 64
8 Bas Guikink AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 8,5 --- 62
9 Milan Kwetters DAK Team 23 - C/mini - DAK 8,7 --- 58
10 Jasper Buschman Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 8,9 --- 54
11 Xander Backx AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 9,0 --- 52
11 Julian de Prieëlle AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 9,0 --- 52
13 Thijmen Kegler AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 9,5 --- 42
14 Lukas Kok AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 9,7 --- 39
14 Huub Kuyvenhoven AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 9,7 --- 39
16 Stan van Gestel DAK Team 23 - C/mini - DAK 9,8 --- 37
17 Julian Hoondert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 9,9 --- 35
Ruben van Geenen ACW `66 Team 18 - Thor / ACW'66 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Slingeren Jongens Pupil C

# Naam Team SlingOBPPunten totaal
1 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 12,50 --- 72
2 Felipe Broere Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 10,50 --- 56
3 Xander Backx AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 10,00 --- 52
4 Kilan Goddijn AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 9,50 --- 48
4 Bas Guikink AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 9,50 --- 48
4 Julian de Prieëlle AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 9,50 --- 48
4 Jasper Buschman Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 9,50 --- 48
8 Huub Kuyvenhoven AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 9,00 --- 44
8 Freek Voets Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 9,00 --- 44
10 Stan van Gestel DAK Team 23 - C/mini - DAK 8,50 --- 40
11 Thijmen Kegler AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 8,00 --- 36
11 Dario Ehrismann Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 8,00 --- 36
11 Max Secrève Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 8,00 --- 36
14 Milan Kwetters DAK Team 23 - C/mini - DAK 7,50 --- 32
14 Milano Kastanja Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 7,50 --- 32
16 Julian Hoondert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 6,50 --- 25
17 Lukas Kok AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 6,00 --- 21
Ruben van Geenen ACW `66 Team 18 - Thor / ACW'66 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Jongens Pupil C

# Naam Team VortexOBPPunten totaal
1 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 19,50 --- 79
2 Bas Guikink AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 16,50 --- 63
2 Jasper Buschman Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 16,50 --- 63
4 Kilan Goddijn AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 16,00 --- 61
4 Milan Kwetters DAK Team 23 - C/mini - DAK 16,00 --- 61
6 Julian de Prieëlle AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 15,00 --- 55
6 Felipe Broere Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 15,00 --- 55
6 Milano Kastanja Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 15,00 --- 55
9 Stan van Gestel DAK Team 23 - C/mini - DAK 14,50 --- 53
10 Freek Voets Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 14,00 --- 50
11 Xander Backx AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 12,50 --- 43
12 Julian Hoondert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 10,50 --- 33
13 Lukas Kok AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 10,00 --- 30
13 Dario Ehrismann Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 10,00 --- 30
15 Max Secrève Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 9,50 --- 28
16 Thijmen Kegler AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 8,50 --- 23
17 Huub Kuyvenhoven AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 8,00 --- 20
Ruben van Geenen ACW `66 Team 18 - Thor / ACW'66 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Hurkhoogspringen Jongens Pupil C

# Naam Team HurkOBPPunten totaal
1 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 0,90 --- 75
2 Milano Kastanja Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 0,85 --- 67
3 Kilan Goddijn AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 0,80 --- 59
3 Milan Kwetters DAK Team 23 - C/mini - DAK 0,80 --- 59
3 Felipe Broere Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 0,80 --- 59
3 Max Secrève Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 0,80 --- 59
7 Xander Backx AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 0,75 --- 52
7 Huub Kuyvenhoven AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 0,75 --- 52
7 Freek Voets Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 0,75 --- 52
7 Dario Ehrismann Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 0,75 --- 52
11 Bas Guikink AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 0,70 --- 44
11 Julian de Prieëlle AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 0,70 --- 44
11 Stan van Gestel DAK Team 23 - C/mini - DAK 0,70 --- 44
14 Thijmen Kegler AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 0,65 --- 38
14 Lukas Kok AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 0,65 --- 38
14 Jasper Buschman Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 0,65 --- 38
17 Julian Hoondert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 0,60 --- 31
Ruben van Geenen ACW `66 Team 18 - Thor / ACW'66 DNS --- 0

Uitslagen Teamestafette Jongens Pupil C

# Estafette Team Leden Tijd Punten
3 Team 19 - C/mini - Sprint (Team-est) AV Sprint - JPC 9 3:12,0 229
5 Team 22 - pup C/mini - Scorpio (Team-est) Scorpio - JPC 10 3:15,4 214
6 Team 23 - C/mini - DAK (Team-est) DAK - JPC 7 3:16,8 207
7 Team 21 - C/mini - Sprint (Team-est) AV Sprint - JPC 9 3:17,0 206