Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil B

# Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
1 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 6,7 1075,00 7,5 11,00 30,00 0,95 466 466
2 Jesse Boomaars AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 6,8 950,00 7,6 12,50 22,50 0,80 392 392
3 Daan van der Made Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 7,1 875,00 7,3 11,00 23,50 0,90 384 338
4 Gijs Schoenmakers Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 6,4 950,00 7,5 10,00 16,50 0,85 371 371
5 Vigo Maljaars Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 6,9 1000,00 7,4 12,00 13,50 0,80 360 360
6 Okke van den Elsen Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 7,4 900,00 7,9 10,00 20,50 0,85 341 341
7 Stijn Groeneveld Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 7,6 875,00 8,6 11,00 16,50 0,80 303 153
8 Martijn Rooseboom Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 7,6 900,00 8,0 11,50 13,50 0,70 295 295
9 Stijn Maarschalk Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 7,9 900,00 7,4 8,50 14,00 0,80 293 213
10 Tijl van Kasteren AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 7,3 900,00 7,6 8,50 12,00 0,75 290 257
11 Sjoerd van de Corput AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 7,6 875,00 8,3 9,50 13,00 0,80 282 282
11 Stefan Schuld AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,0 850,00 8,5 11,00 17,50 0,70 282 282
13 Tom van Es AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,0 925,00 8,2 9,00 16,50 0,65 278 247
14 Jabril Osman AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,3 925,00 8,2 9,00 9,50 0,80 259 198
15 Delano Minke Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 8,0 850,00 8,4 11,00 14,50 0,55 254 189
15 Pim van Gremberghe THOR Team 18 - Thor / ACW'66 7,2 875,00 8,2 8,00 8,50 0,70 254 254
17 Noah Peeters Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 7,2 675,00 9,7 12,00 14,50 0,65 248 166
18 Thomas Hessels Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 7,7 875,00 8,8 10,00 9,50 0,70 247 46
19 Giel Huijsmans AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,2 850,00 9,3 9,50 13,50 0,65 231 111
20 Sebastiaan Prohn Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 7,8 825,00 9,3 8,50 10,50 0,65 217 0
21 Stijn Barends Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 8,6 800,00 9,0 9,50 10,00 0,60 200 43
22 Yair Herz AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,2 825,00 9,3 9,00 8,50 0,50 189 40

Uitslagen Meerkamp 40 meter Jongens Pupil B

# Naam Team 40mOBPPunten totaal
1 Gijs Schoenmakers Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 6,4 --- 90
2 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 6,7 --- 80
3 Jesse Boomaars AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 6,8 --- 77
4 Vigo Maljaars Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 6,9 --- 74
5 Daan van der Made Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 7,1 --- 68
6 Noah Peeters Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 7,2 --- 65
6 Pim van Gremberghe THOR Team 18 - Thor / ACW'66 7,2 --- 65
8 Tijl van Kasteren AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 7,3 --- 63
9 Okke van den Elsen Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 7,4 --- 60
10 Sjoerd van de Corput AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 7,6 --- 55
10 Martijn Rooseboom Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 7,6 --- 55
10 Stijn Groeneveld Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 7,6 --- 55
13 Thomas Hessels Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 7,7 --- 52
14 Sebastiaan Prohn Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 7,8 --- 49
15 Stijn Maarschalk Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 7,9 --- 47
16 Tom van Es AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,0 --- 45
16 Stefan Schuld AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,0 --- 45
16 Delano Minke Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 8,0 --- 45
19 Yair Herz AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,2 --- 40
19 Giel Huijsmans AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,2 --- 40
21 Jabril Osman AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,3 --- 38
22 Stijn Barends Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 8,6 --- 31

Uitslagen Meerkamp Meters maken Jongens Pupil B

# Naam Team DuurOBPPunten totaal
1 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 1075,00 --- 83
2 Vigo Maljaars Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 1000,00 --- 68
3 Jesse Boomaars AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 950,00 --- 59
3 Gijs Schoenmakers Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 950,00 --- 59
5 Tom van Es AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 925,00 --- 55
5 Jabril Osman AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 925,00 --- 55
7 Tijl van Kasteren AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 900,00 --- 50
7 Martijn Rooseboom Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 900,00 --- 50
7 Stijn Maarschalk Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 900,00 --- 50
7 Okke van den Elsen Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 900,00 --- 50
11 Sjoerd van de Corput AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 875,00 --- 46
11 Stijn Groeneveld Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 875,00 --- 46
11 Thomas Hessels Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 875,00 --- 46
11 Daan van der Made Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 875,00 --- 46
11 Pim van Gremberghe THOR Team 18 - Thor / ACW'66 875,00 --- 46
16 Stefan Schuld AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 850,00 --- 42
16 Giel Huijsmans AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 850,00 --- 42
16 Delano Minke Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 850,00 --- 42
19 Yair Herz AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 825,00 --- 39
19 Sebastiaan Prohn Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 825,00 --- 39
21 Stijn Barends Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 800,00 --- 35
22 Noah Peeters Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 675,00 --- 19

Uitslagen Meerkamp 40 meter horden Jongens Pupil B

# Naam Team 40mHOBPPunten totaal
1 Daan van der Made Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 7,3 --- 74
2 Vigo Maljaars Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 7,4 --- 72
2 Stijn Maarschalk Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 7,4 --- 72
4 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 7,5 --- 70
4 Gijs Schoenmakers Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 7,5 --- 70
6 Jesse Boomaars AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 7,6 --- 68
6 Tijl van Kasteren AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 7,6 --- 68
8 Okke van den Elsen Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 7,9 --- 62
9 Martijn Rooseboom Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 8,0 --- 60
10 Tom van Es AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,2 --- 57
10 Jabril Osman AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,2 --- 57
10 Pim van Gremberghe THOR Team 18 - Thor / ACW'66 8,2 --- 57
13 Sjoerd van de Corput AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,3 --- 55
14 Delano Minke Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 8,4 --- 53
15 Stefan Schuld AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,5 --- 51
16 Stijn Groeneveld Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 8,6 --- 50
17 Thomas Hessels Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 8,8 --- 46
18 Stijn Barends Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 9,0 --- 43
19 Yair Herz AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 9,3 --- 38
19 Giel Huijsmans AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 9,3 --- 38
19 Sebastiaan Prohn Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 9,3 --- 38
22 Noah Peeters Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 9,7 --- 32

Uitslagen Meerkamp Slingeren Jongens Pupil B

# Naam Team SlingOBPPunten totaal
1 Jesse Boomaars AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 12,50 --- 60
2 Vigo Maljaars Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 12,00 --- 57
2 Noah Peeters Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 12,00 --- 57
4 Martijn Rooseboom Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 11,50 --- 53
5 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 11,00 --- 50
5 Stefan Schuld AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 11,00 --- 50
5 Stijn Groeneveld Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 11,00 --- 50
5 Daan van der Made Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 11,00 --- 50
5 Delano Minke Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 11,00 --- 50
10 Thomas Hessels Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 10,00 --- 43
10 Okke van den Elsen Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 10,00 --- 43
10 Gijs Schoenmakers Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 10,00 --- 43
13 Sjoerd van de Corput AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 9,50 --- 40
13 Giel Huijsmans AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 9,50 --- 40
13 Stijn Barends Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 9,50 --- 40
16 Tom van Es AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 9,00 --- 37
16 Yair Herz AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 9,00 --- 37
16 Jabril Osman AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 9,00 --- 37
19 Tijl van Kasteren AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,50 --- 33
19 Stijn Maarschalk Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 8,50 --- 33
19 Sebastiaan Prohn Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 8,50 --- 33
22 Pim van Gremberghe THOR Team 18 - Thor / ACW'66 8,00 --- 30

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Jongens Pupil B

# Naam Team VortexOBPPunten totaal
1 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 30,00 --- 114
2 Daan van der Made Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 23,50 --- 84
3 Jesse Boomaars AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 22,50 --- 79
4 Okke van den Elsen Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 20,50 --- 70
5 Stefan Schuld AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 17,50 --- 57
6 Tom van Es AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 16,50 --- 53
6 Stijn Groeneveld Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 16,50 --- 53
6 Gijs Schoenmakers Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 16,50 --- 53
9 Noah Peeters Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 14,50 --- 44
9 Delano Minke Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 14,50 --- 44
11 Stijn Maarschalk Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 14,00 --- 42
12 Giel Huijsmans AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 13,50 --- 40
12 Martijn Rooseboom Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 13,50 --- 40
12 Vigo Maljaars Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 13,50 --- 40
15 Sjoerd van de Corput AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 13,00 --- 37
16 Tijl van Kasteren AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 12,00 --- 33
17 Sebastiaan Prohn Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 10,50 --- 27
18 Stijn Barends Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 10,00 --- 25
19 Jabril Osman AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 9,50 --- 23
19 Thomas Hessels Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 9,50 --- 23
21 Yair Herz AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,50 --- 19
21 Pim van Gremberghe THOR Team 18 - Thor / ACW'66 8,50 --- 19

Uitslagen Meerkamp Hurkhoogspringen Jongens Pupil B

# Naam Team HurkOBPPunten totaal
1 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 0,95 --- 69
2 Daan van der Made Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 0,90 --- 62
3 Okke van den Elsen Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 0,85 --- 56
3 Gijs Schoenmakers Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 0,85 --- 56
5 Jesse Boomaars AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 0,80 --- 49
5 Sjoerd van de Corput AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 0,80 --- 49
5 Jabril Osman AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 0,80 --- 49
5 Vigo Maljaars Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 0,80 --- 49
5 Stijn Maarschalk Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 0,80 --- 49
5 Stijn Groeneveld Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 0,80 --- 49
11 Tijl van Kasteren AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 0,75 --- 43
12 Stefan Schuld AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 0,70 --- 37
12 Martijn Rooseboom Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 0,70 --- 37
12 Thomas Hessels Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 0,70 --- 37
12 Pim van Gremberghe THOR Team 18 - Thor / ACW'66 0,70 --- 37
16 Tom van Es AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 0,65 --- 31
16 Giel Huijsmans AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 0,65 --- 31
16 Sebastiaan Prohn Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 0,65 --- 31
16 Noah Peeters Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 0,65 --- 31
20 Stijn Barends Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 0,60 --- 26
21 Delano Minke Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 0,55 --- 20
22 Yair Herz AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 0,50 --- 16