• Meerkamp
  • 40m
  • Duur
  • 40mH
  • Sling
  • Vortex
  • Hurk
  • Team-est
  • Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil B

    # Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    1 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 6,7 1075,00 7,5 11,00 30,00 0,95 466 466
    2 Jesse Boomaars AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 6,8 950,00 7,6 12,50 22,50 0,80 392 392
    3 Daan van der Made Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 7,1 875,00 7,3 11,00 23,50 0,90 384 338
    4 Gijs Schoenmakers Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 6,4 950,00 7,5 10,00 16,50 0,85 371 371
    5 Vigo Maljaars Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 6,9 1000,00 7,4 12,00 13,50 0,80 360 360
    6 Okke van den Elsen Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 7,4 900,00 7,9 10,00 20,50 0,85 341 341
    7 Stijn Groeneveld Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 7,6 875,00 8,6 11,00 16,50 0,80 303 153
    8 Martijn Rooseboom Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 7,6 900,00 8,0 11,50 13,50 0,70 295 295
    9 Stijn Maarschalk Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 7,9 900,00 7,4 8,50 14,00 0,80 293 213
    10 Tijl van Kasteren AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 7,3 900,00 7,6 8,50 12,00 0,75 290 257
    11 Sjoerd van de Corput AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 7,6 875,00 8,3 9,50 13,00 0,80 282 282
    11 Stefan Schuld AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,0 850,00 8,5 11,00 17,50 0,70 282 282
    13 Tom van Es AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,0 925,00 8,2 9,00 16,50 0,65 278 247
    14 Jabril Osman AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,3 925,00 8,2 9,00 9,50 0,80 259 198
    15 Delano Minke Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 8,0 850,00 8,4 11,00 14,50 0,55 254 189
    15 Pim van Gremberghe THOR Team 18 - Thor / ACW'66 7,2 875,00 8,2 8,00 8,50 0,70 254 254
    17 Noah Peeters Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 7,2 675,00 9,7 12,00 14,50 0,65 248 166
    18 Thomas Hessels Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 7,7 875,00 8,8 10,00 9,50 0,70 247 46
    19 Giel Huijsmans AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,2 850,00 9,3 9,50 13,50 0,65 231 111
    20 Sebastiaan Prohn Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 7,8 825,00 9,3 8,50 10,50 0,65 217 0
    21 Stijn Barends Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 8,6 800,00 9,0 9,50 10,00 0,60 200 43
    22 Yair Herz AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,2 825,00 9,3 9,00 8,50 0,50 189 40

    Uitslagen Meerkamp 40 meter Jongens Pupil B

    # Naam Team 40mOBPPunten totaal
    1 Gijs Schoenmakers Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 6,4 --- 90
    2 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 6,7 --- 80
    3 Jesse Boomaars AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 6,8 --- 77
    4 Vigo Maljaars Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 6,9 --- 74
    5 Daan van der Made Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 7,1 --- 68
    6 Noah Peeters Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 7,2 --- 65
    6 Pim van Gremberghe THOR Team 18 - Thor / ACW'66 7,2 --- 65
    8 Tijl van Kasteren AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 7,3 --- 63
    9 Okke van den Elsen Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 7,4 --- 60
    10 Sjoerd van de Corput AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 7,6 --- 55
    10 Martijn Rooseboom Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 7,6 --- 55
    10 Stijn Groeneveld Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 7,6 --- 55
    13 Thomas Hessels Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 7,7 --- 52
    14 Sebastiaan Prohn Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 7,8 --- 49
    15 Stijn Maarschalk Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 7,9 --- 47
    16 Tom van Es AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,0 --- 45
    16 Stefan Schuld AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,0 --- 45
    16 Delano Minke Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 8,0 --- 45
    19 Yair Herz AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,2 --- 40
    19 Giel Huijsmans AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,2 --- 40
    21 Jabril Osman AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,3 --- 38
    22 Stijn Barends Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 8,6 --- 31

    Uitslagen Meerkamp Meters maken Jongens Pupil B

    # Naam Team DuurOBPPunten totaal
    1 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 1075,00 --- 83
    2 Vigo Maljaars Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 1000,00 --- 68
    3 Jesse Boomaars AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 950,00 --- 59
    3 Gijs Schoenmakers Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 950,00 --- 59
    5 Tom van Es AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 925,00 --- 55
    5 Jabril Osman AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 925,00 --- 55
    7 Tijl van Kasteren AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 900,00 --- 50
    7 Martijn Rooseboom Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 900,00 --- 50
    7 Stijn Maarschalk Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 900,00 --- 50
    7 Okke van den Elsen Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 900,00 --- 50
    11 Sjoerd van de Corput AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 875,00 --- 46
    11 Stijn Groeneveld Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 875,00 --- 46
    11 Thomas Hessels Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 875,00 --- 46
    11 Daan van der Made Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 875,00 --- 46
    11 Pim van Gremberghe THOR Team 18 - Thor / ACW'66 875,00 --- 46
    16 Stefan Schuld AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 850,00 --- 42
    16 Giel Huijsmans AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 850,00 --- 42
    16 Delano Minke Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 850,00 --- 42
    19 Yair Herz AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 825,00 --- 39
    19 Sebastiaan Prohn Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 825,00 --- 39
    21 Stijn Barends Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 800,00 --- 35
    22 Noah Peeters Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 675,00 --- 19

    Uitslagen Meerkamp 40 meter horden Jongens Pupil B

    # Naam Team 40mHOBPPunten totaal
    1 Daan van der Made Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 7,3 --- 74
    2 Vigo Maljaars Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 7,4 --- 72
    2 Stijn Maarschalk Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 7,4 --- 72
    4 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 7,5 --- 70
    4 Gijs Schoenmakers Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 7,5 --- 70
    6 Jesse Boomaars AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 7,6 --- 68
    6 Tijl van Kasteren AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 7,6 --- 68
    8 Okke van den Elsen Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 7,9 --- 62
    9 Martijn Rooseboom Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 8,0 --- 60
    10 Tom van Es AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,2 --- 57
    10 Jabril Osman AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,2 --- 57
    10 Pim van Gremberghe THOR Team 18 - Thor / ACW'66 8,2 --- 57
    13 Sjoerd van de Corput AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,3 --- 55
    14 Delano Minke Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 8,4 --- 53
    15 Stefan Schuld AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,5 --- 51
    16 Stijn Groeneveld Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 8,6 --- 50
    17 Thomas Hessels Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 8,8 --- 46
    18 Stijn Barends Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 9,0 --- 43
    19 Yair Herz AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 9,3 --- 38
    19 Giel Huijsmans AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 9,3 --- 38
    19 Sebastiaan Prohn Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 9,3 --- 38
    22 Noah Peeters Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 9,7 --- 32

    Uitslagen Meerkamp Slingeren Jongens Pupil B

    # Naam Team SlingOBPPunten totaal
    1 Jesse Boomaars AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 12,50 --- 60
    2 Vigo Maljaars Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 12,00 --- 57
    2 Noah Peeters Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 12,00 --- 57
    4 Martijn Rooseboom Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 11,50 --- 53
    5 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 11,00 --- 50
    5 Stefan Schuld AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 11,00 --- 50
    5 Stijn Groeneveld Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 11,00 --- 50
    5 Daan van der Made Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 11,00 --- 50
    5 Delano Minke Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 11,00 --- 50
    10 Thomas Hessels Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 10,00 --- 43
    10 Okke van den Elsen Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 10,00 --- 43
    10 Gijs Schoenmakers Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 10,00 --- 43
    13 Sjoerd van de Corput AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 9,50 --- 40
    13 Giel Huijsmans AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 9,50 --- 40
    13 Stijn Barends Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 9,50 --- 40
    16 Tom van Es AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 9,00 --- 37
    16 Yair Herz AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 9,00 --- 37
    16 Jabril Osman AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 9,00 --- 37
    19 Tijl van Kasteren AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,50 --- 33
    19 Stijn Maarschalk Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 8,50 --- 33
    19 Sebastiaan Prohn Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 8,50 --- 33
    22 Pim van Gremberghe THOR Team 18 - Thor / ACW'66 8,00 --- 30

    Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Jongens Pupil B

    # Naam Team VortexOBPPunten totaal
    1 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 30,00 --- 114
    2 Daan van der Made Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 23,50 --- 84
    3 Jesse Boomaars AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 22,50 --- 79
    4 Okke van den Elsen Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 20,50 --- 70
    5 Stefan Schuld AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 17,50 --- 57
    6 Tom van Es AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 16,50 --- 53
    6 Stijn Groeneveld Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 16,50 --- 53
    6 Gijs Schoenmakers Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 16,50 --- 53
    9 Noah Peeters Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 14,50 --- 44
    9 Delano Minke Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 14,50 --- 44
    11 Stijn Maarschalk Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 14,00 --- 42
    12 Giel Huijsmans AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 13,50 --- 40
    12 Martijn Rooseboom Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 13,50 --- 40
    12 Vigo Maljaars Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 13,50 --- 40
    15 Sjoerd van de Corput AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 13,00 --- 37
    16 Tijl van Kasteren AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 12,00 --- 33
    17 Sebastiaan Prohn Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 10,50 --- 27
    18 Stijn Barends Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 10,00 --- 25
    19 Jabril Osman AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 9,50 --- 23
    19 Thomas Hessels Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 9,50 --- 23
    21 Yair Herz AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,50 --- 19
    21 Pim van Gremberghe THOR Team 18 - Thor / ACW'66 8,50 --- 19

    Uitslagen Meerkamp Hurkhoogspringen Jongens Pupil B

    # Naam Team HurkOBPPunten totaal
    1 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 0,95 --- 69
    2 Daan van der Made Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 0,90 --- 62
    3 Okke van den Elsen Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 0,85 --- 56
    3 Gijs Schoenmakers Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 0,85 --- 56
    5 Jesse Boomaars AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 0,80 --- 49
    5 Sjoerd van de Corput AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 0,80 --- 49
    5 Jabril Osman AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 0,80 --- 49
    5 Vigo Maljaars Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 0,80 --- 49
    5 Stijn Maarschalk Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 0,80 --- 49
    5 Stijn Groeneveld Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 0,80 --- 49
    11 Tijl van Kasteren AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 0,75 --- 43
    12 Stefan Schuld AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 0,70 --- 37
    12 Martijn Rooseboom Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 0,70 --- 37
    12 Thomas Hessels Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo 0,70 --- 37
    12 Pim van Gremberghe THOR Team 18 - Thor / ACW'66 0,70 --- 37
    16 Tom van Es AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 0,65 --- 31
    16 Giel Huijsmans AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 0,65 --- 31
    16 Sebastiaan Prohn Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio 0,65 --- 31
    16 Noah Peeters Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 0,65 --- 31
    20 Stijn Barends Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 0,60 --- 26
    21 Delano Minke Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 0,55 --- 20
    22 Yair Herz AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 0,50 --- 16