Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil A2

# Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
1 Tim Pelkmans AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 1675,00 9,3 8,60 43,00 1,35 4,85 575 575
2 Jeremie Coste AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 1525,00 10,6 7,90 43,00 1,25 4,15 486 486
3 Tibbe Teunissen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 1575,00 10,0 7,30 26,00 1,25 4,55 452 452
4 Kars de Boer AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 1575,00 10,2 7,30 31,50 1,00 4,05 422 374
5 Alexander ...n Paassen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 1400,00 10,9 7,60 27,00 1,10 4,55 404 404
6 Bram Marijnissen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 1575,00 11,0 5,40 29,00 1,10 4,40 399 399
7 Marijn Hoondert Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 1400,00 10,5 6,10 23,50 1,25 4,20 387 387
8 Joost Winkel AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 1575,00 11,4 6,40 23,00 1,15 3,75 369 314
9 Mark Smolders AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 1475,00 10,8 6,00 23,00 1,05 3,75 350 295
10 Arthur Heinen Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 1325,00 11,8 6,80 24,00 1,20 3,40 333 333
11 Cas van Gorp Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 1575,00 10,9 5,00 14,50 1,00 3,65 313 313
12 Jort Bouman AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 1250,00 11,5 5,90 19,00 1,05 4,00 308 166
13 Jendo Derksen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 1525,00 11,7 4,50 17,50 1,00 3,90 307 128
14 Joris de Vos Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 1450,00 11,3 5,40 24,50 0,95 2,95 301 228
15 Lars Bellekom ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 1375,00 12,0 5,40 19,50 1,10 3,50 297 297
16 Tim Nijssen ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 1300,00 11,7 4,10 14,00 1,05 3,90 271 241
17 Maarten Rooseboom Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 1375,00 13,0 4,50 21,50 1,00 3,35 267 93
18 Sander Lans Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 1250,00 12,9 4,50 20,00 1,05 3,25 252 92
19 Tim van Iersel THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor 1350,00 12,2 4,60 17,50 0,95 2,80 242 137
20 Michon Goddyn AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 1300,00 12,8 4,90 13,50 0,85 3,40 226 0
21 Guus Guikink AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0

Uitslagen Meerkamp Meters maken Jongens Pupil A2

# Naam Team DuurOBPPunten totaal
1 Tim Pelkmans AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 1675,00 --- 88
2 Bram Marijnissen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 1575,00 --- 75
2 Joost Winkel AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 1575,00 --- 75
2 Tibbe Teunissen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 1575,00 --- 75
2 Kars de Boer AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 1575,00 --- 75
2 Cas van Gorp Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 1575,00 --- 75
7 Jeremie Coste AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 1525,00 --- 68
7 Jendo Derksen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 1525,00 --- 68
9 Mark Smolders AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 1475,00 --- 62
10 Joris de Vos Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 1450,00 --- 59
11 Alexander ...n Paassen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 1400,00 --- 54
11 Marijn Hoondert Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 1400,00 --- 54
13 Lars Bellekom ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 1375,00 --- 51
13 Maarten Rooseboom Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 1375,00 --- 51
15 Tim van Iersel THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor 1350,00 --- 48
16 Arthur Heinen Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 1325,00 --- 45
17 Tim Nijssen ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 1300,00 --- 43
17 Michon Goddyn AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 1300,00 --- 43
19 Jort Bouman AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 1250,00 --- 38
19 Sander Lans Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 1250,00 --- 38
Guus Guikink AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp 60 meter horden Jongens Pupil A2

# Naam Team 60mHOBPPunten totaal
1 Tim Pelkmans AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 9,3 --- 103
2 Tibbe Teunissen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 10,0 --- 90
3 Kars de Boer AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 10,2 --- 86
4 Marijn Hoondert Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 10,5 --- 81
5 Jeremie Coste AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 10,6 --- 79
6 Mark Smolders AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 10,8 --- 76
7 Alexander ...n Paassen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 10,9 --- 74
7 Cas van Gorp Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 10,9 --- 74
9 Bram Marijnissen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 11,0 --- 72
10 Joris de Vos Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 11,3 --- 67
11 Joost Winkel AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 11,4 --- 66
12 Jort Bouman AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 11,5 --- 64
13 Tim Nijssen ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 11,7 --- 61
13 Jendo Derksen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 11,7 --- 61
15 Arthur Heinen Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 11,8 --- 60
16 Lars Bellekom ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 12,0 --- 57
17 Tim van Iersel THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor 12,2 --- 54
18 Michon Goddyn AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 12,8 --- 45
19 Sander Lans Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 12,9 --- 44
20 Maarten Rooseboom Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 13,0 --- 43
Guus Guikink AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Jongens Pupil A2

# Naam Team KogelOBPPunten totaal
1 Tim Pelkmans AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 8,60 --- 81
2 Jeremie Coste AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 7,90 --- 73
3 Alexander ...n Paassen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 7,60 --- 69
4 Tibbe Teunissen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 7,30 --- 66
4 Kars de Boer AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 7,30 --- 66
6 Arthur Heinen Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 6,80 --- 60
7 Joost Winkel AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 6,40 --- 56
8 Marijn Hoondert Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 6,10 --- 52
9 Mark Smolders AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 6,00 --- 51
10 Jort Bouman AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 5,90 --- 50
11 Lars Bellekom ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 5,40 --- 44
11 Bram Marijnissen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 5,40 --- 44
11 Joris de Vos Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 5,40 --- 44
14 Cas van Gorp Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 5,00 --- 40
15 Michon Goddyn AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 4,90 --- 39
16 Tim van Iersel THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor 4,60 --- 36
17 Jendo Derksen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 4,50 --- 35
17 Sander Lans Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 4,50 --- 35
17 Maarten Rooseboom Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 4,50 --- 35
20 Tim Nijssen ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 4,10 --- 30
Guus Guikink AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Jongens Pupil A2

# Naam Team VortexOBPPunten totaal
1 Tim Pelkmans AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 43,00 --- 123
1 Jeremie Coste AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 43,00 --- 123
3 Kars de Boer AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 31,50 --- 82
4 Bram Marijnissen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 29,00 --- 73
5 Alexander ...n Paassen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 27,00 --- 66
6 Tibbe Teunissen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 26,00 --- 63
7 Joris de Vos Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 24,50 --- 58
8 Arthur Heinen Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 24,00 --- 56
9 Marijn Hoondert Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 23,50 --- 55
10 Mark Smolders AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 23,00 --- 53
10 Joost Winkel AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 23,00 --- 53
12 Maarten Rooseboom Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 21,50 --- 48
13 Sander Lans Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 20,00 --- 43
14 Lars Bellekom ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 19,50 --- 41
15 Jort Bouman AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 19,00 --- 40
16 Jendo Derksen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 17,50 --- 35
16 Tim van Iersel THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor 17,50 --- 35
18 Cas van Gorp Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 14,50 --- 25
19 Tim Nijssen ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 14,00 --- 24
20 Michon Goddyn AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 13,50 --- 22
Guus Guikink AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Jongens Pupil A2

# Naam Team HoogOBPPunten totaal
1 Tim Pelkmans AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 1,35 --- 86
2 Jeremie Coste AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 1,25 --- 75
2 Tibbe Teunissen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 1,25 --- 75
2 Marijn Hoondert Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 1,25 --- 75
5 Arthur Heinen Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 1,20 --- 69
6 Joost Winkel AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 1,15 --- 64
7 Lars Bellekom ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 1,10 --- 58
7 Bram Marijnissen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 1,10 --- 58
7 Alexander ...n Paassen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 1,10 --- 58
10 Tim Nijssen ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 1,05 --- 53
10 Mark Smolders AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 1,05 --- 53
10 Jort Bouman AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 1,05 --- 53
10 Sander Lans Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 1,05 --- 53
14 Jendo Derksen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 1,00 --- 48
14 Kars de Boer AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 1,00 --- 48
14 Maarten Rooseboom Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 1,00 --- 48
14 Cas van Gorp Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 1,00 --- 48
18 Joris de Vos Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 0,95 --- 43
18 Tim van Iersel THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor 0,95 --- 43
20 Michon Goddyn AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 0,85 --- 34
Guus Guikink AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Polsstokverspringen Jongens Pupil A2

# Naam Team Polsver OBPPunten totaal
1 Tim Pelkmans AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 4,85 +0.0 m/s--- 94
2 Tibbe Teunissen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 4,55 +0.0 m/s--- 83
2 Alexander ...n Paassen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 4,55 +0.0 m/s--- 83
4 Bram Marijnissen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 4,40 +0.0 m/s--- 77
5 Marijn Hoondert Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 4,20 +0.0 m/s--- 70
6 Jeremie Coste AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 4,15 +0.0 m/s--- 68
7 Kars de Boer AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 4,05 +0.0 m/s--- 65
8 Jort Bouman AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 4,00 +0.0 m/s--- 63
9 Tim Nijssen ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 3,90 +0.0 m/s--- 60
9 Jendo Derksen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 3,90 +0.0 m/s--- 60
11 Mark Smolders AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 3,75 +0.0 m/s--- 55
11 Joost Winkel AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 3,75 +0.0 m/s--- 55
13 Cas van Gorp Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 3,65 +0.0 m/s--- 51
14 Lars Bellekom ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 3,50 +0.0 m/s--- 46
15 Michon Goddyn AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 3,40 +0.0 m/s--- 43
15 Arthur Heinen Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 3,40 +0.0 m/s--- 43
17 Maarten Rooseboom Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 3,35 +0.0 m/s--- 42
18 Sander Lans Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 3,25 +0.0 m/s--- 39
19 Joris de Vos Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 2,95 +0.0 m/s--- 30
20 Tim van Iersel THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor 2,80 +0.0 m/s--- 26
Guus Guikink AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint DNS --- 0