Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil A1

# Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
1 Tobias de Prieëlle AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 1300,00 11,0 7,10 24,50 1,10 3,90 355 312
2 Kwinten Rotte AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 1525,00 11,3 5,80 22,50 1,00 4,20 353 189
3 Ryan Jansen Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 1325,00 11,7 6,40 26,00 1,05 4,20 348 303
4 Sjoerd Schets Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 1375,00 11,4 6,40 29,00 1,05 3,50 345 345
5 Diego Broere Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 1450,00 11,4 6,10 24,00 1,00 3,80 337 337
6 Sverre Handor AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 1400,00 10,7 4,80 22,00 1,00 3,75 321 77
7 Roan van Vessem Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 1400,00 11,2 5,70 24,50 1,05 3,15 318 282
8 Milan Rosenbrand Atledo Team 09 - Atledo / DAK / Thor 1325,00 11,9 5,70 24,00 1,10 3,50 311 311
8 Quinn van Hedel DAK Team 09 - Atledo / DAK / Thor 1300,00 10,9 5,40 21,00 1,10 3,50 311 311
10 Daan van der Made Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 1400,00 12,0 4,30 27,00 0,90 3,70 301 230
11 Mats Klippel THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor 1350,00 12,2 5,10 20,50 1,05 3,35 283 283
12 Thijs Mol AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 1275,00 12,7 4,60 16,50 1,00 3,90 262 48
13 Jurre Smulders Atledo Team 09 - Atledo / DAK / Thor 1175,00 12,9 5,30 23,50 1,00 3,30 261 186
14 David Geurts AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 1400,00 14,1 5,30 17,50 1,05 3,40 257 0
15 Sam van Abeelen Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 1350,00 13,4 4,60 18,00 0,95 3,35 243 200
16 Roland van Dijk THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor 1225,00 13,4 4,80 17,00 1,00 3,25 231 39
17 Sep de Graaff ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 1325,00 14,8 4,30 17,00 1,05 2,80 212 212
18 Colin Hoevenaar Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 1475,00 13,9 4,20 15,00 0,90 2,60 210 89
19 Sammie Goijarts AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 1125,00 15,0 4,50 11,50 0,90 3,45 180 0
20 Sietse 't Hooft AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 1175,00 14,6 4,20 15,00 0,80 3,15 178 0
21 Bram Snoeren ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 DNS DNS 5,60 23,50 DNS 3,20 139 139
22 Ton Rozenbrand ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 DNS 14,7 5,40 DNS 1,05 DNS 120 120
23 Arthur Ca...t Alfonso Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0

Uitslagen Meerkamp Meters maken Jongens Pupil A1

# Naam Team DuurOBPPunten totaal
1 Kwinten Rotte AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 1525,00 --- 68
2 Colin Hoevenaar Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 1475,00 --- 62
3 Diego Broere Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 1450,00 --- 59
4 Sverre Handor AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 1400,00 --- 54
4 David Geurts AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 1400,00 --- 54
4 Roan van Vessem Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 1400,00 --- 54
4 Daan van der Made Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 1400,00 --- 54
8 Sjoerd Schets Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 1375,00 --- 51
9 Sam van Abeelen Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 1350,00 --- 48
9 Mats Klippel THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor 1350,00 --- 48
11 Sep de Graaff ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 1325,00 --- 45
11 Milan Rosenbrand Atledo Team 09 - Atledo / DAK / Thor 1325,00 --- 45
11 Ryan Jansen Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 1325,00 --- 45
14 Tobias de Prieëlle AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 1300,00 --- 43
14 Quinn van Hedel DAK Team 09 - Atledo / DAK / Thor 1300,00 --- 43
16 Thijs Mol AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 1275,00 --- 40
17 Roland van Dijk THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor 1225,00 --- 35
18 Jurre Smulders Atledo Team 09 - Atledo / DAK / Thor 1175,00 --- 31
18 Sietse 't Hooft AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 1175,00 --- 31
20 Sammie Goijarts AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 1125,00 --- 26
Ton Rozenbrand ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 DNS --- 0
Bram Snoeren ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 DNS --- 0
Arthur Ca...t Alfonso Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp 60 meter horden Jongens Pupil A1

# Naam Team 60mHOBPPunten totaal
1 Sverre Handor AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 10,7 --- 77
2 Quinn van Hedel DAK Team 09 - Atledo / DAK / Thor 10,9 --- 74
3 Tobias de Prieëlle AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 11,0 --- 72
4 Roan van Vessem Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 11,2 --- 69
5 Kwinten Rotte AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 11,3 --- 67
6 Diego Broere Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 11,4 --- 66
6 Sjoerd Schets Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 11,4 --- 66
8 Ryan Jansen Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 11,7 --- 61
9 Milan Rosenbrand Atledo Team 09 - Atledo / DAK / Thor 11,9 --- 58
10 Daan van der Made Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 12,0 --- 57
11 Mats Klippel THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor 12,2 --- 54
12 Thijs Mol AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 12,7 --- 47
13 Jurre Smulders Atledo Team 09 - Atledo / DAK / Thor 12,9 --- 44
14 Sam van Abeelen Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 13,4 --- 38
14 Roland van Dijk THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor 13,4 --- 38
16 Colin Hoevenaar Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 13,9 --- 32
17 David Geurts AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 14,1 --- 29
18 Sietse 't Hooft AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 14,6 --- 24
19 Ton Rozenbrand ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 14,7 --- 23
20 Sep de Graaff ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 14,8 --- 22
21 Sammie Goijarts AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 15,0 --- 20
Bram Snoeren ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 DNS --- 0
Arthur Ca...t Alfonso Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Jongens Pupil A1

# Naam Team KogelOBPPunten totaal
1 Tobias de Prieëlle AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 7,10 --- 64
2 Ryan Jansen Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 6,40 --- 56
2 Sjoerd Schets Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 6,40 --- 56
4 Diego Broere Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 6,10 --- 52
5 Kwinten Rotte AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 5,80 --- 49
6 Milan Rosenbrand Atledo Team 09 - Atledo / DAK / Thor 5,70 --- 48
6 Roan van Vessem Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 5,70 --- 48
8 Bram Snoeren ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 5,60 --- 47
9 Ton Rozenbrand ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 5,40 --- 44
9 Quinn van Hedel DAK Team 09 - Atledo / DAK / Thor 5,40 --- 44
11 Jurre Smulders Atledo Team 09 - Atledo / DAK / Thor 5,30 --- 43
11 David Geurts AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 5,30 --- 43
13 Mats Klippel THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor 5,10 --- 41
14 Sverre Handor AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 4,80 --- 38
14 Roland van Dijk THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor 4,80 --- 38
16 Thijs Mol AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 4,60 --- 36
16 Sam van Abeelen Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 4,60 --- 36
18 Sammie Goijarts AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 4,50 --- 35
19 Sep de Graaff ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 4,30 --- 33
19 Daan van der Made Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 4,30 --- 33
21 Sietse 't Hooft AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 4,20 --- 31
21 Colin Hoevenaar Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 4,20 --- 31
Arthur Ca...t Alfonso Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Jongens Pupil A1

# Naam Team VortexOBPPunten totaal
1 Sjoerd Schets Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 29,00 --- 73
2 Daan van der Made Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 27,00 --- 66
3 Ryan Jansen Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 26,00 --- 63
4 Tobias de Prieëlle AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 24,50 --- 58
4 Roan van Vessem Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 24,50 --- 58
6 Milan Rosenbrand Atledo Team 09 - Atledo / DAK / Thor 24,00 --- 56
6 Diego Broere Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 24,00 --- 56
8 Bram Snoeren ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 23,50 --- 55
8 Jurre Smulders Atledo Team 09 - Atledo / DAK / Thor 23,50 --- 55
10 Kwinten Rotte AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 22,50 --- 51
11 Sverre Handor AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 22,00 --- 49
12 Quinn van Hedel DAK Team 09 - Atledo / DAK / Thor 21,00 --- 46
13 Mats Klippel THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor 20,50 --- 45
14 Sam van Abeelen Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 18,00 --- 36
15 David Geurts AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 17,50 --- 35
16 Sep de Graaff ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 17,00 --- 33
16 Roland van Dijk THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor 17,00 --- 33
18 Thijs Mol AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 16,50 --- 31
19 Sietse 't Hooft AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 15,00 --- 27
19 Colin Hoevenaar Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 15,00 --- 27
21 Sammie Goijarts AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 11,50 --- 16
Ton Rozenbrand ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 DNS --- 0
Arthur Ca...t Alfonso Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Jongens Pupil A1

# Naam Team HoogOBPPunten totaal
1 Milan Rosenbrand Atledo Team 09 - Atledo / DAK / Thor 1,10 --- 58
1 Tobias de Prieëlle AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 1,10 --- 58
1 Quinn van Hedel DAK Team 09 - Atledo / DAK / Thor 1,10 --- 58
4 Sep de Graaff ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 1,05 --- 53
4 Ton Rozenbrand ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 1,05 --- 53
4 David Geurts AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 1,05 --- 53
4 Roan van Vessem Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 1,05 --- 53
4 Ryan Jansen Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 1,05 --- 53
4 Sjoerd Schets Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 1,05 --- 53
4 Mats Klippel THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor 1,05 --- 53
11 Jurre Smulders Atledo Team 09 - Atledo / DAK / Thor 1,00 --- 48
11 Kwinten Rotte AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 1,00 --- 48
11 Sverre Handor AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 1,00 --- 48
11 Thijs Mol AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 1,00 --- 48
11 Diego Broere Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 1,00 --- 48
11 Roland van Dijk THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor 1,00 --- 48
17 Sam van Abeelen Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 0,95 --- 43
18 Sammie Goijarts AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 0,90 --- 38
18 Colin Hoevenaar Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 0,90 --- 38
18 Daan van der Made Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 0,90 --- 38
21 Sietse 't Hooft AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 0,80 --- 29
Bram Snoeren ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 DNS --- 0
Arthur Ca...t Alfonso Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Polsstokverspringen Jongens Pupil A1

# Naam Team Polsver OBPPunten totaal
1 Kwinten Rotte AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 4,20 +0.0 m/s--- 70
1 Ryan Jansen Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 4,20 +0.0 m/s--- 70
3 Thijs Mol AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 3,90 +0.0 m/s--- 60
3 Tobias de Prieëlle AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 3,90 +0.0 m/s--- 60
5 Diego Broere Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 3,80 +0.0 m/s--- 56
6 Sverre Handor AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 3,75 +0.0 m/s--- 55
7 Daan van der Made Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 3,70 +0.0 m/s--- 53
8 Milan Rosenbrand Atledo Team 09 - Atledo / DAK / Thor 3,50 +0.0 m/s--- 46
8 Quinn van Hedel DAK Team 09 - Atledo / DAK / Thor 3,50 +0.0 m/s--- 46
8 Sjoerd Schets Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 3,50 +0.0 m/s--- 46
11 Sammie Goijarts AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 3,45 +0.0 m/s--- 45
12 David Geurts AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 3,40 +0.0 m/s--- 43
13 Sam van Abeelen Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 3,35 +0.0 m/s--- 42
13 Mats Klippel THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor 3,35 +0.0 m/s--- 42
15 Jurre Smulders Atledo Team 09 - Atledo / DAK / Thor 3,30 +0.0 m/s--- 40
16 Roland van Dijk THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor 3,25 +0.0 m/s--- 39
17 Bram Snoeren ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 3,20 +0.0 m/s--- 37
18 Sietse 't Hooft AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 3,15 +0.0 m/s--- 36
18 Roan van Vessem Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio 3,15 +0.0 m/s--- 36
20 Sep de Graaff ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 2,80 +0.0 m/s--- 26
21 Colin Hoevenaar Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 2,60 +0.0 m/s--- 20
Ton Rozenbrand ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 DNS --- 0
Arthur Ca...t Alfonso Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio DNS --- 0

Uitslagen Teamestafette Jongens Pupil A1

# Estafette Team Leden Tijd Punten
11 Team 12 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0