Uitslagen Senioren 1e - 2e Divisie Promotie/Degradatie [2016]

Senioren mannen - 100 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Rodrigo-Willy Broer DVTR AV Daventr...06 Mannen 10,73 +1.7 m/s10,56 15
2 Maarten Stuivenberg VAV VAV Mannen 10,93 +1.7 m/s10,90 14
3 Koen van Erve AV Attila AV Attila Mannen 10,98 +1.7 m/s10,74 13
4 Isayah Boers Phanos Phanos Mannen 11,02 +1.7 m/s11,18 12
5 Jim van Gorkum Spado Spado Mannen 11,12 +1.7 m/s10,91 11
6 Tijmen de Hart AV Hylas AV Hylas Mannen 11,17 +1.7 m/s11,17 10
7 Siem Sikkenga MPM Marathon P...er Mannen 11,18 +1.7 m/s10,80 9
8 Rogier Janssen MPM Marathon P...er Mannen 11,29 +1.7 m/s10,90 0
9 Thomas Reijnders Altis Altis Mannen 11,42 +0.1 m/s11,38 8
10 Jordy Visscher AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 11,45 -0.9 m/s11,20 7
11 Jarno Beuving Climax Climax Mannen 11,52 -0.9 m/s11,24 6
12 Bram Laenen AV Athlos AV Athlos Mannen 11,61 -0.9 m/s11,35 5
13 Dani Nivillac Nijmegen Nijmegen A...ek Mannen 11,63 -0.9 m/s11,27 4
14 Luc Orbons AV Phoenix AV Phoenix Mannen 11,68 -0.4 m/s11,90 3
14 Kristian Mos Heerenveen AV Heerenveen Mannen 11,68 +0.1 m/s11,47 3
16 Omar Abdelkhalki Altis Altis Mannen 11,72 -0.4 m/s11,65 0
17 Gennaro Biswane Phanos Phanos Mannen 11,73 -0.9 m/s11,35 0
17 Lars van Hoeven Heerenveen AV Heerenveen Mannen 11,73 +0.1 m/s11,60 0
19 Stefano Lisi Eindhoven Eindhoven ...ek Mannen 11,75 -0.9 m/s11,20 1
20 Kars van der Gragt AV Hylas AV Hylas Mannen 11,77 -0.4 m/s12,00 0
21 Stefan van Twillert AV Athlos AV Athlos Mannen 11,81 +0.1 m/s11,35 0
22 Bart van Beek Climax Climax Mannen 11,87 +0.1 m/s11,51 0
23 Guus Nijkamp Spado Spado Mannen 12,05 -0.4 m/s11,72 0
24 Daniël Godefrooij AV Phoenix AV Phoenix Mannen 12,21 -0.4 m/s11,82 0
25 Milan Vitvar Eindhoven Eindhoven ...ek Mannen 12,44 +0.1 m/s11,50 0
Gijs Mourits VAV VAV Mannen DQ 11,60 0
David Staat AV Attila AV Attila Mannen DNS 11,33 0
Laurens Oosterwegel DVTR AV Daventr...06 Mannen DNS 11,60 0
Collin Dunlop AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen DNS 11,70 0



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Isayah Boers Phanos Phanos Mannen 21,83 -0.2 m/s22,46 15
2 Maarten Stuivenberg VAV VAV Mannen 22,05 +2.0 m/s21,50 14
3 Rogier Janssen MPM Marathon P...er Mannen 22,42 +2.0 m/s21,60 13
4 Jordy Visscher AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 22,48 +2.0 m/s22,40 12
5 Rodrigo-Willy Broer DVTR AV Daventr...06 Mannen 22,51 +2.0 m/s21,25 11
6 Tijmen de Hart AV Hylas AV Hylas Mannen 22,81 -0.2 m/s22,51 10
7 Kevin Damstra Heerenveen AV Heerenveen Mannen 22,86 -0.2 m/s22,50 9
8 Siem Sikkenga MPM Marathon P...er Mannen 22,92 +2.0 m/s21,70 0
9 Jim van Gorkum Spado Spado Mannen 22,93 +2.0 m/s22,22 8
10 Niek ter Horst AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 22,96 -0.2 m/s22,80 0
11 Bas Jubels AV Phoenix AV Phoenix Mannen 23,20 -0.2 m/s23,18 7
12 Mattheus Campbell Phanos Phanos Mannen 23,23 -0.2 m/s23,23 0
13 Sjoerd Weijers Nijmegen Nijmegen A...ek Mannen 23,24 -0.2 m/s23,18 6
14 Bram Laenen AV Athlos AV Athlos Mannen 23,32 +0.6 m/s23,50 5
15 Alexander ... Langhout AV Phoenix AV Phoenix Mannen 23,38 +0.6 m/s23,66 0
16 Brent van de Blaak Climax Climax Mannen 23,41 -0.2 m/s23,11 4
17 Merthijn Roggeveen AV Attila AV Attila Mannen 23,55 -0.2 m/s23,41 3
18 Thomas Reijnders Altis Altis Mannen 23,60 -0.2 m/s23,40 2
19 Wislet de Hair Spado Spado Mannen 23,64 -0.2 m/s22,92 0
20 Koen van Erve AV Attila AV Attila Mannen 23,70 +2.0 m/s21,56 0
21 Omar Abdelkhalki Altis Altis Mannen 23,78 +0.6 m/s23,55 0
22 Kars van der Gragt AV Hylas AV Hylas Mannen 23,89 +0.6 m/s24,00 0
23 Kristian Mos Heerenveen AV Heerenveen Mannen 23,91 -0.2 m/s23,48 0
24 Milan Vitvar Eindhoven Eindhoven ...ek Mannen 25,42 +0.6 m/s23,80 1
25 Jeroen Dekker AV Athlos AV Athlos Mannen 26,07 +0.6 m/s24,75 0
Laurens Oosterwegel DVTR AV Daventr...06 Mannen DNS 22,99 0
Bart van Beek Climax Climax Mannen DNS 23,34 0



Senioren mannen - 400 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Maarten Stuivenberg VAV VAV Mannen 48,90 47,20 15
2 Kevin Damstra Heerenveen AV Heerenveen Mannen 49,34 49,00 14
3 Branco van Minnen MPM Marathon P...er Mannen 49,79 49,00 13
4 Sjoerd Weijers Nijmegen Nijmegen A...ek Mannen 49,93 49,51 12
5 Sem Verweij AV Hylas AV Hylas Mannen 50,27 49,53 11
6 Niek ter Horst AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 50,43 50,50 10
7 Tim Bluekens Climax Climax Mannen 51,18 50,30 9
8 Alexander ... Langhout AV Phoenix AV Phoenix Mannen 51,32 51,78 8
9 Tijs Wijkamp Altis Altis Mannen 51,33 51,08 7
10 André Faesen AV Attila AV Attila Mannen 51,41 50,16 6
11 Yoeri Sterenberg DVTR AV Daventr...06 Mannen 51,79 50,50 5
12 Bas Jubels AV Phoenix AV Phoenix Mannen 51,91 51,39 0
13 Toon IJzerman Spado Spado Mannen 52,14 51,45 4
14 Remco Bos DVTR AV Daventr...06 Mannen 52,24 50,00 0
15 Timo Stam Phanos Phanos Mannen 52,28 50,83 3
16 Puk Gool AV Attila AV Attila Mannen 52,83 52,94 0
17 Hans Velthuis Eindhoven Eindhoven ...ek Mannen 53,47 49,90 2
18 Remco Bruin AV Hylas AV Hylas Mannen 54,00 53,00 0
19 Wouter den Hollander Phanos Phanos Mannen 54,07 53,00 0
20 Jelle Hanswijk Climax Climax Mannen 54,41 53,30 0
21 Bas Bode MPM Marathon P...er Mannen 54,44 55,50 0
22 Jeroen Dekker AV Athlos AV Athlos Mannen 57,28 53,25 1
23 Arjen de Kock Spado Spado Mannen 57,40 56,98 0
24 Kjell Raaijmakers AV Athlos AV Athlos Mannen 58,15 54,25 0
David Smit Nijmegen Nijmegen A...ek Mannen DNS 57,47 0



Senioren mannen - 800 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Valentijn Weinans Nijmegen Nijmegen A...ek Mannen 1:52,30 1:50,51 15
2 Robin van Riel AV Attila AV Attila Mannen 1:54,14 1:54,09 14
3 Jeroen Rodenburg AV Phoenix AV Phoenix Mannen 1:56,59 1:55,29 13
4 Ronald Kuin DVTR AV Daventr...06 Mannen 1:56,86 1:56,37 12
5 Lars van Hoeven Heerenveen AV Heerenveen Mannen 1:57,63 1:54,55 11
6 Maxim Moinat Phanos Phanos Mannen 1:59,36 1:52,23 10
7 Tom Benerink MPM Marathon P...er Mannen 2:01,54 2:03,00 9
8 Marco Vermond Spado Spado Mannen 2:01,82 1:59,56 8
9 Martijn Boon Eindhoven Eindhoven ...ek Mannen 2:01,97 1:59,08 7
10 Jeroen Swinkels AV Hylas AV Hylas Mannen 2:02,62 1:55,85 6
11 Erik-Jan v... Gelderen VAV VAV Mannen 2:02,80 2:06,00 5
12 Rob Stuber AV Athlos AV Athlos Mannen 2:03,49 1:58,00 4
13 Marijn Pleijsant Climax Climax Mannen 2:08,02 2:05,00 3
14 Lars van Surksum AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 2:09,94 2:09,00 2



Senioren mannen - 5000 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Arjen van der Logt AV Phoenix AV Phoenix Mannen 15:19,68 15:08,73 15
2 Tecle Mekonen Nijmegen Nijmegen A...ek Mannen 15:23,52 14:54,53 14
3 Luuk Hendrikx AV Phoenix AV Phoenix Mannen 15:34,85 15:25,38 0
4 Fithawi Okubasenbet DVTR AV Daventr...06 Mannen 15:58,12 16:00,00 13
5 Pepijn van... Westerlo Eindhoven Eindhoven ...ek Mannen 16:00,65 16:30,00 12
6 Ron Szigetti AV Attila AV Attila Mannen 16:05,18 15:31,03 11
7 David Hemstede Climax Climax Mannen 16:08,81 15:58,00 10
8 Mitchell Franken Spado Spado Mannen 16:10,95 15:31,26 9
9 Ferdy van der Heide AV Hylas AV Hylas Mannen 16:27,73 16:00,00 8
10 Sander Kloosterziel AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 16:33,72 16:40,00 7
11 Sjoerd Veltman VAV VAV Mannen 16:53,53 16:45,00 6
12 Wouter den Hollander Phanos Phanos Mannen 17:19,66 --- 5
13 Frank van der Burgt Eindhoven Eindhoven ...ek Mannen 17:22,61 16:45,00 0
14 Joost de Kleuver Climax Climax Mannen 17:45,06 16:45,00 0
15 Corné Haast Spado Spado Mannen 17:51,26 16:45,00 0
16 Yvar Schoorlemmer MPM Marathon P...er Mannen 17:58,78 17:30,00 4
17 Nick Assinck MPM Marathon P...er Mannen 18:05,14 --- 0
18 Ronald Kuin DVTR AV Daventr...06 Mannen 18:11,48 --- 0
19 Hans van Dijk Altis Altis Mannen 18:16,26 18:00,00 3
20 Ruben Postma AV Athlos AV Athlos Mannen 18:38,44 --- 2
21 Kristian van Keulen VAV VAV Mannen 20:00,31 18:00,00 0
Habtom Weldemichael Heerenveen AV Heerenveen Mannen DQ 15:05,15 0
Bram Kielman Heerenveen AV Heerenveen Mannen DQ 15:05,22 0
Abdikhani Mohamed Nijmegen Nijmegen A...ek Mannen DNF 15:51,00 0



Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Stefan Nieuwland Climax Climax Mannen 14,82 +0.9 m/s14,21 15
2 Robin Vliem AV Athlos AV Athlos Mannen 15,41 +0.9 m/s15,60 14
3 Stef van der Schaaf VAV VAV Mannen 15,56 +0.9 m/s15,34 13
4 David Staat AV Attila AV Attila Mannen 15,64 +0.9 m/s15,50 12
5 Dennis Veenker Heerenveen AV Heerenveen Mannen 15,73 +0.9 m/s15,67 11
6 Rens van der Schaaf VAV VAV Mannen 15,87 +0.6 m/s16,50 0
7 Luuk Peters AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 16,04 +0.9 m/s15,50 10
8 Alberto Brini Eindhoven Eindhoven ...ek Mannen 16,29 +0.6 m/s16,10 9
9 Lars van der Pluijm MPM Marathon P...er Mannen 16,33 +0.6 m/s16,00 8
10 Sem Verweij AV Hylas AV Hylas Mannen 16,44 +0.6 m/s16,50 7
11 Ronald Kuin DVTR AV Daventr...06 Mannen 16,57 +0.6 m/s16,60 6
12 Lars Janssen AV Phoenix AV Phoenix Mannen 16,65 +0.9 m/s15,92 5
13 Frank Wouda MPM Marathon P...er Mannen 16,73 +0.6 m/s16,50 0
14 Laurens Oosterwegel DVTR AV Daventr...06 Mannen 16,96 -0.4 m/s16,90 0
15 Milan Vitvar Eindhoven Eindhoven ...ek Mannen 17,07 -0.4 m/s16,80 0
16 Alain Bettonviel AV Attila AV Attila Mannen 17,15 +0.6 m/s16,64 0
17 Arjen de Kock Spado Spado Mannen 17,60 -0.4 m/s17,80 4
18 Michael Hooper AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 18,54 -0.4 m/s19,50 0
19 Filip van der Vegt AV Phoenix AV Phoenix Mannen 19,22 -0.4 m/s18,31 0
20 Tim de Wit Spado Spado Mannen 20,28 -0.4 m/s18,66 0
Jitse Spierings Nijmegen Nijmegen A...ek Mannen DNF 16,90 0



Senioren mannen - 400 meter horden (91cm)

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Stef van der Schaaf VAV VAV Mannen 53,67 52,21 15
2 Geoffrey van Dipten Climax Climax Mannen 55,15 55,91 14
3 Martin Oonincx Spado Spado Mannen 56,26 54,12 13
4 Paul vd Gragt AV Hylas AV Hylas Mannen 56,33 55,67 12
5 Luc Orbons AV Phoenix AV Phoenix Mannen 57,98 57,79 11
6 Martijn Klaassen Phanos Phanos Mannen 58,03 55,50 10
7 Robin Vliem AV Athlos AV Athlos Mannen 58,29 58,00 9
8 Joris Petterson Eindhoven Eindhoven ...ek Mannen 58,36 55,53 8
9 Jitse Spierings Nijmegen Nijmegen A...ek Mannen 58,59 59,44 7
10 Lars van der Pluijm MPM Marathon P...er Mannen 59,00 57,10 6
11 Igor Brink DVTR AV Daventr...06 Mannen 59,27 54,48 5
12 Duco Furda AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 59,52 1:02,00 4
13 Lennart Teunissen Altis Altis Mannen 59,84 58,90 3
14 Vincent Staat AV Attila AV Attila Mannen 1:03,38 1:05,00 2
Peter Peereboom Heerenveen AV Heerenveen Mannen DNF 59,99 0



Senioren mannen - 3000 meter steeple (91cm)

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Gijs Jacobs Nijmegen Nijmegen A...ek Mannen 9:29,35 9:32,06 15
2 David Hemstede Climax Climax Mannen 10:08,90 10:04,00 14
3 Jesse van de Ven Spado Spado Mannen 10:16,32 9:50,27 13
4 Siem Uittenhout AV Phoenix AV Phoenix Mannen 10:23,09 10:20,48 12
5 Oscar Mulder Eindhoven Eindhoven ...ek Mannen 10:24,46 10:20,00 11
6 Djurre den Heeten Phanos Phanos Mannen 10:26,03 10:11,00 10
7 Rob Stuber AV Athlos AV Athlos Mannen 10:32,57 10:30,00 9
8 Jeroen van Dijk Heerenveen AV Heerenveen Mannen 10:38,56 10:25,20 8
9 Jurrien te Hoeve DVTR AV Daventr...06 Mannen 10:41,23 10:09,00 7
10 Simon Vos AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 10:47,70 10:09,00 6
11 Mike Rasenberg AV Attila AV Attila Mannen 11:05,73 11:10,42 5
12 Jelle Harpenau AV Hylas AV Hylas Mannen 11:17,14 11:00,00 4
13 Kristian van Keulen VAV VAV Mannen 11:31,43 11:00,00 3
14 Mart-Ruben Nijhuis MPM Marathon P...er Mannen 11:31,44 --- 2



Senioren mannen - Zweedse Estafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Marathon Pim Mulier Mannen (Zweedse) Marathon Pim Mulier - Msen 4 1:59,00 15
2 AV Attila Mannen (Zweedse) AV Attila - Msen 4 2:00,70 14
3 AV Heerenveen Mannen (Zweedse) AV Heerenveen - Msen 4 2:00,90 13
4 VAV Mannen (Zweedse) VAV - Msen 4 2:01,08 12
5 AV Hylas Mannen (Zweedse) AV Hylas - Msen 4 2:01,98 11
6 Spado Mannen (Zweedse) Spado - Msen 4 2:02,61 10
7 AV Phoenix Mannen (Zweedse) AV Phoenix - Msen 4 2:03,15 9
8 AV PEC 1910 Mannen (Zweedse) AV PEC 1910 - Msen 4 2:03,59 8
9 Phanos Mannen (Zweedse) Phanos - Msen 4 2:03,86 7
10 Nijmegen Atletiek Mannen (Zweedse) Nijmegen Atletiek - Msen 4 2:04,04 6
11 AV Daventria 1906 Mannen (Zweedse) AV Daventria 1906 - Msen 4 2:04,19 5
12 Altis Mannen (Zweedse) Altis - Msen 4 2:04,34 4
13 Climax Mannen (Zweedse) Climax - Msen 4 2:04,83 3
14 Eindhoven Atletiek Mannen (Zweedse) Eindhoven Atletiek - Msen 4 2:05,37 2
15 AV Athlos Mannen (Zweedse) AV Athlos - Msen 4 2:16,13 1



Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

# Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Ronald Huethorst AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 40,63 38,56 37,25 X 40,63 --- 15
2 Aiko Staudt MPM Marathon P...er Mannen 40,17 X X - 40,17 45,66 14
3 Joost Dumas Spado Spado Mannen 39,73 35,60 37,91 33,42 39,73 --- 13
4 Koen van Veen AV Attila AV Attila Mannen 35,69 38,53 38,44 X 38,53 35,94 12
5 Bram Westland AV Hylas AV Hylas Mannen 34,16 34,20 X 38,22 38,22 41,14 11
6 Jasper Rood Nijmegen Nijmegen A...ek Mannen 37,65 X 32,85 X 37,65 39,85 10
7 Brian Lesterhuis Eindhoven Eindhoven ...ek Mannen 32,60 35,05 35,53 X 35,53 --- 9
8 Herman Boer DVTR AV Daventr...06 Mannen 33,09 34,07 X X 34,07 --- 8
9 Jeroen Poelert AV Athlos AV Athlos Mannen 33,48 29,90 X 31,20 33,48 --- 7
10 Sander Klaver MPM Marathon P...er Mannen 31,21 27,77 31,32 33,23 33,23 36,00 0
11 Davey Beuving Climax Climax Mannen X 32,47 X 33,03 33,03 --- 6
12 Stephan H...n 't Veld Spado Spado Mannen 27,61 32,18 X X 32,18 --- 0
13 Emiel Roobeek DVTR AV Daventr...06 Mannen 29,55 31,83 31,31 29,81 31,83 --- 0
14 Gerwin de Haan Heerenveen AV Heerenveen Mannen 30,40 31,29 31,44 X 31,44 38,75 5
15 Remco Schuijt Climax Climax Mannen 30,40 30,77 X 29,94 30,77 --- 0
16 Carel van der Werf AV Phoenix AV Phoenix Mannen X 28,78 25,84 X 28,78 27,14 4
17 Sander van den Belt AV Athlos AV Athlos Mannen 26,10 27,43 28,66 28,71 28,71 --- 0
18 Rob Kraak Altis Altis Mannen 27,08 28,03 27,75 25,86 28,03 --- 3
19 Ferdi van Schijndel AV Attila AV Attila Mannen 27,33 25,72 27,61 24,71 27,61 25,00 0
20 Luuk Vos AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen X 27,22 X X 27,22 --- 0
21 Martijn va...de Peppel VAV VAV Mannen 25,90 26,18 25,28 25,13 26,18 --- 2
22 Eric Arts Nijmegen Nijmegen A...ek Mannen 23,34 22,14 26,00 X 26,00 28,12 0
23 Rens van der Schaaf VAV VAV Mannen 20,45 X X 20,65 20,65 --- 0
24 Timo Stam Phanos Phanos Mannen 15,77 11,86 16,72 16,68 16,72 --- 1
Roel Carati Phanos Phanos Mannen - - - - DNS --- 0



Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Brian Lesterhuis Eindhoven Eindhoven ...ek Mannen 13,32 12,47 13,69 13,69 13,69 --- 15
2 Bram Westland AV Hylas AV Hylas Mannen 13,22 - 12,71 13,13 13,22 13,62 14
3 Ronald Huethorst AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 12,89 13,10 - 13,19 13,19 --- 13
4 Jasper Rood Nijmegen Nijmegen A...ek Mannen 12,34 12,20 12,19 11,48 12,34 12,68 12
5 Herman Boer DVTR AV Daventr...06 Mannen 11,78 12,27 12,09 X 12,27 --- 11
6 Dennis Veenker Heerenveen AV Heerenveen Mannen 11,29 11,82 11,50 12,01 12,01 11,50 10
7 Aiko Staudt MPM Marathon P...er Mannen 11,99 11,23 X 11,20 11,99 13,72 9
8 Davey Beuving Climax Climax Mannen 11,16 11,18 11,85 11,33 11,85 --- 8
9 Joost Dumas Spado Spado Mannen 11,79 11,12 - 11,59 11,79 --- 7
10 Sander Hage AV Attila AV Attila Mannen 11,74 11,77 11,53 11,08 11,77 12,30 6
11 Emiel Roobeek DVTR AV Daventr...06 Mannen 10,67 10,82 10,29 10,33 10,82 --- 0
12 Lars Janssen AV Phoenix AV Phoenix Mannen 10,71 10,42 10,12 X 10,71 10,74 5
13 Sander Klaver MPM Marathon P...er Mannen 10,62 10,24 - 10,03 10,62 11,00 0
14 Luuk Vos AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 10,00 10,56 9,99 10,26 10,56 --- 0
15 Eric Arts Nijmegen Nijmegen A...ek Mannen 9,71 10,41 10,41 9,56 10,41 10,45 0
16 Martijn Klaassen Phanos Phanos Mannen 9,11 9,76 X 10,03 10,03 --- 4
17 Stephan H...n 't Veld Spado Spado Mannen 9,35 8,92 8,89 9,80 9,80 --- 0
18 Jeroen Poelert AV Athlos AV Athlos Mannen 9,26 9,75 9,79 9,68 9,79 --- 3
19 Jeremy Robbemond AV Athlos AV Athlos Mannen 8,80 9,45 9,15 9,50 9,50 --- 0
20 Rik Hanswijk Climax Climax Mannen 8,78 9,04 9,30 9,31 9,31 --- 0
21 Ferdi van Schijndel AV Attila AV Attila Mannen 8,55 8,79 8,27 8,86 8,86 10,12 0
22 Martijn va...de Peppel VAV VAV Mannen 8,83 8,47 8,60 8,74 8,83 --- 2
Roel Carati Phanos Phanos Mannen - DNS --- 0



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Tieme Klinkers AV Phoenix AV Phoenix Mannen 1,95 2,00 15
2 Sven van Merode Spado Spado Mannen 1,95 --- 14
2 Hidde ter Woord DVTR AV Daventr...06 Mannen 1,95 --- 14
4 Erwin de Vor VAV VAV Mannen 1,90 --- 12
5 Geoffrey van Dipten Climax Climax Mannen 1,90 --- 11
6 Lennart Kerkhoven Eindhoven Eindhoven ...ek Mannen 1,80 --- 10
7 Emiel Roobeek DVTR AV Daventr...06 Mannen 1,80 --- 0
8 Niels Jansen MPM Marathon P...er Mannen 1,80 1,95 9
9 Okko Nanninga Spado Spado Mannen 1,80 --- 0
10 Niek Veen AV Athlos AV Athlos Mannen 1,80 --- 8
11 Vincent Staat AV Attila AV Attila Mannen 1,80 1,95 7
12 Jerome Brunink MPM Marathon P...er Mannen 1,75 1,80 0
13 Hans van der Gragt AV Hylas AV Hylas Mannen 1,75 1,40 6
14 Jasper Slingerland Eindhoven Eindhoven ...ek Mannen 1,75 --- 0
15 Jonas Mars AV Phoenix AV Phoenix Mannen 1,75 1,75 0
16 Rienk Kan Heerenveen AV Heerenveen Mannen 1,70 1,80 5
16 Duco Furda AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 1,70 --- 5
18 Simon Spierings Nijmegen Nijmegen A...ek Mannen 1,70 1,72 3
19 Maarten Bouwman Phanos Phanos Mannen 1,60 --- 2
20 Jeremy Robbemond AV Athlos AV Athlos Mannen 1,60 --- 0
Yuri Engels AV Attila AV Attila Mannen DNS 1,80 0
Luuk Peters AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen DNS --- 0



Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Wout van Wengerden Climax Climax Mannen 4,80 --- 15
2 Victor Besters Spado Spado Mannen 4,40 --- 14
3 Lars van der Pluijm MPM Marathon P...er Mannen 4,00 4,36 13
4 Gerwin de Haan Heerenveen AV Heerenveen Mannen 3,80 3,80 12
5 Alain Bettonviel AV Attila AV Attila Mannen 3,80 4,20 11
6 Dennis Schrijnders DVTR AV Daventr...06 Mannen 3,30 --- 10
7 Erik-Jan v... Gelderen VAV VAV Mannen 3,30 --- 9
8 Rogier Overkamp AV Phoenix AV Phoenix Mannen 3,20 3,20 8
9 Ruben Postma AV Athlos AV Athlos Mannen 2,90 --- 7
10 Kars van der Gragt AV Hylas AV Hylas Mannen 2,90 --- 6
11 Luuk Peters AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 2,80 --- 5
12 Alberto Brini Eindhoven Eindhoven ...ek Mannen 2,70 --- 4
Philip van de Beek Phanos Phanos Mannen DNS --- 0



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Sander Hage AV Attila AV Attila Mannen X 6,65 X X 6,65 +0.7 m/s6,93 15
2 Stefano Lisi Eindhoven Eindhoven ...ek Mannen 6,30 X 6,56 6,62 6,62 -0.2 m/s--- 14
3 Geoffrey van Dipten Climax Climax Mannen 6,52 X 6,50 6,45 6,52 +0.9 m/s--- 13
4 Gijs Mourits VAV VAV Mannen X 6,48 6,51 X 6,51 +1.1 m/s--- 12
5 Rienk Kan Heerenveen AV Heerenveen Mannen 6,29 6,51 5,94 6,30 6,51 +0.7 m/s6,87 11
6 Rodrigo-Willy Broer DVTR AV Daventr...06 Mannen 6,18 6,32 6,16 6,25 6,32 +0.1 m/s6,90 10
7 Erwin de Vor VAV VAV Mannen 6,29 6,31 X X 6,31 +0.7 m/s--- 0
8 Yoeri Sterenberg DVTR AV Daventr...06 Mannen X 5,76 6,21 6,31 6,31 +0.5 m/s--- 0
9 Bram Westland AV Hylas AV Hylas Mannen 3,45 6,06 6,25 6,17 6,25 -1.0 m/s6,30 9
10 Jerome Brunink MPM Marathon P...er Mannen 6,08 5,72 6,11 6,14 6,14 +0.5 m/s6,30 8
11 Tieme Klinkers AV Phoenix AV Phoenix Mannen X 6,14 5,86 5,96 6,14 +0.2 m/s6,38 7
12 Nils Oude Lenferink MPM Marathon P...er Mannen 5,66 6,14 5,62 X 6,14 +0.4 m/s6,00 0
13 Jarno Beuving Climax Climax Mannen 6,06 6,01 6,12 - 6,12 +1.9 m/s--- 0
14 Lars Janssen AV Phoenix AV Phoenix Mannen 6,08 X X 5,94 6,08 +1.1 m/s6,52 0
15 Robin Vliem AV Athlos AV Athlos Mannen X X 5,89 5,89 5,89 --- 6
16 Maarten Bouwman Phanos Phanos Mannen 5,28 5,71 5,84 5,31 5,84 +2.5 m/s6,28 5
17 Stefan van Twillert AV Athlos AV Athlos Mannen 5,51 5,81 5,39 4,07 5,81 +1.1 m/s--- 0
18 Wislet de Hair Spado Spado Mannen 5,31 5,33 5,32 5,77 5,77 +1.1 m/s--- 4
19 Okko Nanninga Spado Spado Mannen X 5,51 5,43 5,71 5,71 +1.1 m/s--- 0
20 Hoang Nguyen AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 5,14 5,35 5,52 5,20 5,52 +2.7 m/s--- 3
21 Willem Nijtmans Nijmegen Nijmegen A...ek Mannen 5,32 5,10 5,21 3,73 5,32 +0.4 m/s5,33 2
22 Simon Spierings Nijmegen Nijmegen A...ek Mannen 5,06 5,24 5,29 5,28 5,29 -0.1 m/s5,53 0
23 Michael Hooper AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 5,15 5,13 4,42 4,81 5,15 +0.3 m/s--- 0
Yuri Engels AV Attila AV Attila Mannen - - - - DNS 6,76 0



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Madiea Ghafoor Phanos Phanos Vrouwen 11,76 +0.5 m/s11,60 15
2 Esther Dankwah Haag Haag Atlet...k Vrouwen 12,56 +0.5 m/s11,90 14
3 Janke Strijp AV 1923 AV 1923 Vrouwen 12,69 +0.5 m/s12,41 13
4 Lieke Bakker Isala `96 Isala `96 Vrouwen 12,71 +0.5 m/s12,50 12
5 Laura van Haaften Spado Spado Vrouwen 12,80 +0.5 m/s12,66 11
6 Lotte Hendriksen Ciko `66 Ciko `66 Vrouwen 12,83 +0.5 m/s12,40 10
7 Nienke Westen Hollandia AV Hollandia Vrouwen 13,08 +0.5 m/s12,80 9
8 Tjeerdtje van Gastel Altis Altis Vrouwen 13,13 +0.5 m/s12,73 8
9 Rosa de Jong AV 1923 AV 1923 Vrouwen 13,22 +0.4 m/s13,07 0
10 Daphne Linnekamp HLLS Hellas Utr...t Vrouwen 13,23 +0.4 m/s12,80 7
10 Maggy Kamara AV Athlos AV Athlos Vrouwen 13,23 +0.5 m/s12,80 7
12 Lea Jurdzinski Groningen Groningen ...k Vrouwen 13,25 +0.4 m/s12,87 5
13 Lotte Schrijver Phanos Phanos Vrouwen 13,30 +0.4 m/s13,08 0
14 Charida Righolt AV Athlos AV Athlos Vrouwen 13,63 +0.4 m/s13,20 0
15 Anneke Kootstra AV Impala AV Impala Vrouwen 13,67 +0.4 m/s13,38 4
16 Susan Bekkers AV Attila AV Attila Vrouwen 13,69 --- 3
17 Lieke Hofmans AV Attila AV Attila Vrouwen 13,71 --- 0
18 Luna Scheffer GACH GAC Hilver...m Vrouwen 13,79 +0.4 m/s13,24 2
19 Salima Rozema Groningen Groningen ...k Vrouwen 13,87 13,56 0
20 Sterre Weber GACH GAC Hilver...m Vrouwen 13,92 +0.4 m/s13,50 0
21 Kim van Merode Spado Spado Vrouwen 14,11 14,13 0
22 Vere König Ciko `66 Ciko `66 Vrouwen 14,32 +0.4 m/s13,40 0
23 Inge de Willigen De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 14,52 13,90 1
24 Frenchie de Kunder Hollandia AV Hollandia Vrouwen 15,49 15,52 0
Anneloes Pluimert De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen DQ 13,80 0
Suzanne de Roo Isala `96 Isala `96 Vrouwen DNS 13,80 0



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Madiea Ghafoor Phanos Phanos Vrouwen 24,10 +1.0 m/s24,59 15
2 Rosina Hodde Haag Haag Atlet...k Vrouwen 25,51 +1.0 m/s24,48 14
3 Stephanie Beuling Isala `96 Isala `96 Vrouwen 25,81 +1.0 m/s25,30 13
4 Esther Dankwah Haag Haag Atlet...k Vrouwen 26,11 +1.0 m/s24,00 0
5 Janke Strijp AV 1923 AV 1923 Vrouwen 26,22 +1.0 m/s25,32 12
6 Melanie de Vries AV Athlos AV Athlos Vrouwen 26,45 +1.0 m/s25,70 11
7 Nienke Westen Hollandia AV Hollandia Vrouwen 27,01 -0.3 m/s26,39 10
8 Lotte Hendriksen Ciko `66 Ciko `66 Vrouwen 27,03 -0.3 m/s25,98 9
9 Laura van Haaften Spado Spado Vrouwen 27,22 -0.3 m/s26,52 8
10 Lotte Schrijver Phanos Phanos Vrouwen 27,36 +2.2 m/s27,23 0
11 Rosa de Jong AV 1923 AV 1923 Vrouwen 27,61 -0.3 m/s26,36 0
12 Tjeerdtje van Gastel Altis Altis Vrouwen 27,74 +1.0 m/s25,88 7
13 Juliette Pluimert De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 27,83 -0.3 m/s26,75 6
14 Merle van Elzakker Spado Spado Vrouwen 27,88 +2.2 m/s26,90 0
15 Anneke Kootstra AV Impala AV Impala Vrouwen 28,04 +2.2 m/s27,68 5
16 Judith Rasch GACH GAC Hilver...m Vrouwen 28,05 -0.3 m/s26,50 4
17 Lieke Hofmans AV Attila AV Attila Vrouwen 28,45 +1.2 m/s29,00 3
18 Susan Bekkers AV Attila AV Attila Vrouwen 28,59 +1.2 m/s--- 0
19 Kelly Agterberg HLLS Hellas Utr...t Vrouwen 28,63 +2.2 m/s27,79 2
20 Jet van der Mark Ciko `66 Ciko `66 Vrouwen 28,77 +1.2 m/s29,03 0
21 Aline Bloom GACH GAC Hilver...m Vrouwen 28,92 +2.2 m/s27,00 0
22 Doortje Knobbe Hollandia AV Hollandia Vrouwen 29,11 +1.2 m/s28,50 0
23 Salima Rozema Groningen Groningen ...k Vrouwen 29,26 +2.2 m/s28,31 1
24 Femke Oude Ophuis Isala `96 Isala `96 Vrouwen 30,07 +1.2 m/s28,50 0
25 Laurien va...Coevering De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 30,22 +1.2 m/s29,98 0
26 Lea Jurdzinski Groningen Groningen ...k Vrouwen 30,47 -0.3 m/s26,45 0



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Stephanie Beuling Isala `96 Isala `96 Vrouwen 58,16 57,50 15
2 Roos van Zwam Ciko `66 Ciko `66 Vrouwen 58,38 58,88 14
3 Anke Zonderland AV Impala AV Impala Vrouwen 59,80 59,16 13
4 Tessa Strijp AV 1923 AV 1923 Vrouwen 59,84 56,66 12
5 Melanie de Vries AV Athlos AV Athlos Vrouwen 1:02,04 59,00 11
6 Judith Rasch GACH GAC Hilver...m Vrouwen 1:02,33 1:00,00 10
7 Maaike Eken Phanos Phanos Vrouwen 1:02,37 59,96 9
8 Tari Simonis Ciko `66 Ciko `66 Vrouwen 1:02,50 1:02,69 0
9 Patou Vellekoop Haag Haag Atlet...k Vrouwen 1:02,54 1:01,26 8
10 Suzanne van Eijck Spado Spado Vrouwen 1:03,17 1:02,30 7
11 Iris Bastmeijer AV Attila AV Attila Vrouwen 1:03,35 59,89 6
12 Kelly Agterberg HLLS Hellas Utr...t Vrouwen 1:03,70 1:01,53 5
13 Lotte van Stijn De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 1:04,83 59,59 4
14 Fanny Spikman Groningen Groningen ...k Vrouwen 1:05,90 1:03,98 3
15 Eden Göbbels GACH GAC Hilver...m Vrouwen 1:05,91 1:04,24 0
16 Justine Zwier AV 1923 AV 1923 Vrouwen 1:06,60 1:04,51 0
17 Anneloes Pluimert De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 1:06,72 1:06,60 0
18 Bente Smagge AV Attila AV Attila Vrouwen 1:07,50 1:07,26 0
19 Femke Kuiper Altis Altis Vrouwen 1:08,33 1:05,40 2
20 Ingrid Nan Hollandia AV Hollandia Vrouwen 1:09,45 --- 1
21 Marjolein Feijen Spado Spado Vrouwen 1:16,01 1:07,05 0
22 Jacqueline Rustidge Isala `96 Isala `96 Vrouwen 1:16,65 1:10,00 0



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Anouk Prop Spado Spado Vrouwen 2:15,76 2:13,58 15
2 Elsbeth Ciesluk Haag Haag Atlet...k Vrouwen 2:16,31 2:14,00 14
3 Nikki Klarenbeek Phanos Phanos Vrouwen 2:16,88 2:19,00 13
4 Famke Heinst Ciko `66 Ciko `66 Vrouwen 2:19,93 2:12,96 12
5 Danique Gimbrère Groningen Groningen ...k Vrouwen 2:24,69 2:29,00 11
6 Irene Bijman Isala `96 Isala `96 Vrouwen 2:25,30 2:24,00 10
7 Evelien Hooijman GACH GAC Hilver...m Vrouwen 2:25,62 2:18,00 9
8 Cato Bontekoe AV Impala AV Impala Vrouwen 2:26,10 2:20,16 8
9 Maria Onassis HLLS Hellas Utr...t Vrouwen 2:26,81 2:24,28 7
10 Carmen Oosterkamp De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 2:27,47 2:24,78 6
11 Anouschka Schröder AV Athlos AV Athlos Vrouwen 2:29,00 2:21,00 5
12 Iris de Ruiter AV 1923 AV 1923 Vrouwen 2:30,21 --- 4
13 Judi Becx AV Attila AV Attila Vrouwen 2:35,03 2:30,00 3
14 Ella Witjes Altis Altis Vrouwen 2:47,03 --- 2
15 Frenchie de Kunder Hollandia AV Hollandia Vrouwen 3:26,28 --- 1



Senioren vrouwen - 3000 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Jasmijn Lau Ciko `66 Ciko `66 Vrouwen 10:12,03 9:48,00 15
2 Sanne van Gils Spado Spado Vrouwen 10:17,11 10:23,03 14
3 Agnes Schipper HLLS Hellas Utr...t Vrouwen 10:41,93 9:29,83 13
4 Jacqueline Rustidge Isala `96 Isala `96 Vrouwen 10:54,30 10:55,00 12
5 Anouk van Gils Spado Spado Vrouwen 10:58,82 10:26,15 0
6 Sandra Sikkema AV Impala AV Impala Vrouwen 11:00,26 11:00,00 11
7 Irene Aldersma Haag Haag Atlet...k Vrouwen 11:07,56 10:56,00 10
8 Rosa Vermeulen Phanos Phanos Vrouwen 11:10,97 11:23,00 9
9 Marit van der Schaaf Groningen Groningen ...k Vrouwen 11:16,28 10:50,62 8
10 Mieke Aanen De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 11:27,06 --- 7
11 Birgit Krämer GACH GAC Hilver...m Vrouwen 11:27,07 11:16,00 6
12 Naomi Geleynse Haag Haag Atlet...k Vrouwen 11:27,90 11:30,00 0
13 Marieke Kunkeler AV Attila AV Attila Vrouwen 11:29,07 11:14,00 5
14 Vera Keidel AV Impala AV Impala Vrouwen 11:47,89 11:46,85 0
15 Irene Bijman Isala `96 Isala `96 Vrouwen 11:52,27 10:55,00 0
16 Cindy Teeven AV 1923 AV 1923 Vrouwen 12:01,99 12:10,00 4
17 Sanne Louer AV Attila AV Attila Vrouwen 12:05,82 11:00,00 0
18 Ella Witjes Altis Altis Vrouwen 12:15,95 --- 3
19 Charida Righolt AV Athlos AV Athlos Vrouwen 16:30,57 12:30,00 2
20 Frenchie de Kunder Hollandia AV Hollandia Vrouwen 16:31,83 --- 1
Monique Le Blansch Hollandia AV Hollandia Vrouwen DNS --- 0
Kirsten Vendrig AV 1923 AV 1923 Vrouwen DNF 12:21,51 0
Carmen Oosterkamp De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen DNF --- 0
Jana Bersee Ciko `66 Ciko `66 Vrouwen DNF 11:40,00 0



Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Anneloes de Roo Isala `96 Isala `96 Vrouwen 14,53 +0.1 m/s14,50 15
2 Kyara Bijker Ciko `66 Ciko `66 Vrouwen 14,87 +0.1 m/s14,67 14
3 Lisanne Drost AV Athlos AV Athlos Vrouwen 15,04 +0.1 m/s14,80 13
4 Janke Strijp AV 1923 AV 1923 Vrouwen 15,08 +0.1 m/s14,75 12
5 Jessy van Ee Altis Altis Vrouwen 15,09 +0.1 m/s15,10 11
6 Iris de Ruiter AV 1923 AV 1923 Vrouwen 15,27 +0.1 m/s15,44 0
7 Pien Kuiper Haag Haag Atlet...k Vrouwen 16,00 +0.8 m/s16,77 10
8 Zyna van de Poel De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 16,19 +0.6 m/s16,11 9
9 Louise Taatgen AV Impala AV Impala Vrouwen 16,28 +0.6 m/s16,30 8
10 Sanne Vermeij De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 16,48 +0.6 m/s16,31 0
11 Jorinde van Klinken Groningen Groningen ...k Vrouwen 16,67 +0.6 m/s16,25 7
12 Sanne van den Brink AV Athlos AV Athlos Vrouwen 16,72 +0.8 m/s17,00 0
13 Merle van Elzakker Spado Spado Vrouwen 16,74 +0.6 m/s15,76 6
14 Wendy Visser Phanos Phanos Vrouwen 16,77 +0.6 m/s16,00 5
15 Wendy op den Kelder Hollandia AV Hollandia Vrouwen 17,11 +0.8 m/s17,26 4
16 Lieke Oude Egberink AV Attila AV Attila Vrouwen 17,25 +0.8 m/s17,00 3
17 Anne-Lique Weeren HLLS Hellas Utr...t Vrouwen 18,46 +0.8 m/s18,99 2
18 Jessie Tijbout Isala `96 Isala `96 Vrouwen 18,61 +0.8 m/s16,80 0
19 Aruna Rikkers Groningen Groningen ...k Vrouwen 19,10 +0.8 m/s--- 0
20 Sterre Weber GACH GAC Hilver...m Vrouwen 21,86 +0.6 m/s16,50 1
Roos van Zwam Ciko `66 Ciko `66 Vrouwen DQ 15,10 0



Senioren vrouwen - 400 meter horden (76cm)

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Lisanne Drost AV Athlos AV Athlos Vrouwen 1:02,36 1,01 15
2 Marije Doddema AV 1923 AV 1923 Vrouwen 1:04,43 1:02,04 14
3 Rebecca Rijken Phanos Phanos Vrouwen 1:04,93 1:01,53 13
4 Rebecca Hulshof De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 1:05,40 1:02,58 12
5 Jessy van Ee Altis Altis Vrouwen 1:05,69 1:03,01 11
6 Anneloes de Roo Isala `96 Isala `96 Vrouwen 1:05,79 1:03,00 10
7 Kyara Bijker Ciko `66 Ciko `66 Vrouwen 1:06,44 1:06,00 9
8 Henderyke Wonink Groningen Groningen ...k Vrouwen 1:06,51 1:01,50 8
9 Isa Videler Spado Spado Vrouwen 1:06,71 1:02,19 7
10 Janna van Burik Haag Haag Atlet...k Vrouwen 1:07,43 1:06,36 6
11 Anke Zonderland AV Impala AV Impala Vrouwen 1:09,70 1:05,67 5
12 Bente Feld Hollandia AV Hollandia Vrouwen 1:13,66 --- 4
13 Iris Bastmeijer AV Attila AV Attila Vrouwen 1:13,70 1:02,57 3
14 Luna Scheffer GACH GAC Hilver...m Vrouwen 1:16,65 --- 2
15 Nikky van Buuren HLLS Hellas Utr...t Vrouwen 1:17,13 1:14,00 1



Senioren vrouwen - Zweedse Estafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Phanos Vrouwen (Zweedse) Phanos - Vsen 4 2:18,05 15
2 Isala `96 Vrouwen (Zweedse) Isala `96 - Vsen 4 2:19,02 14
3 AV Athlos Vrouwen (Zweedse) AV Athlos - Vsen 4 2:19,98 13
3 Spado Vrouwen (Zweedse) Spado - Vsen 4 2:19,98 13
5 AV 1923 Vrouwen (Zweedse) AV 1923 - Vsen 4 2:20,78 11
6 Haag Atletiek Vrouwen (Zweedse) Haag Atletiek - Vsen 4 2:21,55 10
7 Ciko `66 Vrouwen (Zweedse) Ciko `66 - Vsen 4 2:22,28 9
8 AV De Spartaan Vrouwen (Zweedse) AV De Spartaan - Vsen 4 2:22,60 8
9 AV Impala Vrouwen (Zweedse) AV Impala - Vsen 4 2:28,96 7
10 GAC Hilversum Vrouwen (Zweedse) GAC Hilversum - Vsen 4 2:29,12 6
11 Groningen Atletiek Vrouwen (Zweedse) Groningen Atletiek - Vsen 4 2:31,31 5
12 AV Hollandia Vrouwen (Zweedse) AV Hollandia - Vsen 4 2:33,59 4
13 Altis Vrouwen (Zweedse) Altis - Vsen 4 2:38,26 3
14 Hellas Utrecht Vrouwen (Zweedse) Hellas Utrecht - Vsen 4 2:38,55 2
15 AV Attila Vrouwen (Zweedse) AV Attila - Vsen 4 2:38,90 1



Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Jorinde van Klinken Groningen Groningen ...k Vrouwen X 14,03 14,25 14,09 14,25 --- 15
2 Benthe König Ciko `66 Ciko `66 Vrouwen 14,10 14,16 14,02 14,18 14,18 15,17 14
3 Charlene Okken Groningen Groningen ...k Vrouwen 11,58 X 13,10 13,18 13,18 --- 0
4 Linda Prop Spado Spado Vrouwen 12,27 X 11,75 11,49 12,27 12,46 13
5 Louise Taatgen AV Impala AV Impala Vrouwen 12,18 12,18 12,09 X 12,18 --- 12
6 Dara Obot Haag Haag Atlet...k Vrouwen 11,42 11,49 11,48 12,04 12,04 --- 11
7 Lianne Bruins GACH GAC Hilver...m Vrouwen 11,19 11,79 11,52 11,91 11,91 --- 10
8 Anne-Lique Weeren HLLS Hellas Utr...t Vrouwen 11,78 10,88 10,73 X 11,78 12,50 9
9 Marloes Schennink Ciko `66 Ciko `66 Vrouwen 11,26 11,09 11,75 11,41 11,75 12,56 0
10 Mariska Hoogkamer De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 9,96 10,68 10,31 11,45 11,45 --- 8
11 Femke Oude Ophuis Isala `96 Isala `96 Vrouwen 10,37 10,65 X 11,21 11,21 --- 7
12 Carlijn va...en Heuvel AV Attila AV Attila Vrouwen 10,44 10,80 10,77 10,90 10,90 --- 6
13 Evelien Bos Phanos Phanos Vrouwen 10,07 10,57 10,31 10,23 10,57 --- 5
14 Sanne van den Brink AV Athlos AV Athlos Vrouwen 9,52 10,06 10,55 10,41 10,55 --- 4
15 Ilona Verboom Altis Altis Vrouwen 10,30 10,35 10,14 9,71 10,35 --- 3
16 Nikki Klarenbeek Phanos Phanos Vrouwen 9,54 9,31 10,17 10,24 10,24 --- 0
17 Lieke Hofmans AV Attila AV Attila Vrouwen 7,80 10,20 9,88 9,83 10,20 --- 0
18 Inge de Willigen De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 9,81 9,63 9,97 9,39 9,97 --- 0
19 Anna Goede AV 1923 AV 1923 Vrouwen 8,97 8,37 9,52 8,55 9,52 --- 2
20 Saskia Beerepoot Hollandia AV Hollandia Vrouwen 8,76 8,96 9,13 9,43 9,43 --- 1
21 Marijke Besseling Hollandia AV Hollandia Vrouwen 9,13 8,71 9,00 9,34 9,34 --- 0
22 Aline Bloom GACH GAC Hilver...m Vrouwen 8,76 8,79 8,81 8,21 8,81 --- 0
23 Mandy Wildschut AV Athlos AV Athlos Vrouwen 8,42 7,72 7,14 8,24 8,42 --- 0
24 Naseya Weinchard AV 1923 AV 1923 Vrouwen 7,25 7,98 7,47 7,56 7,98 --- 0
25 Regina Buijsen Spado Spado Vrouwen 5,74 5,54 X 5,86 5,86 --- 0
Inge Bollebakker Isala `96 Isala `96 Vrouwen - - - - DNS --- 0



Senioren vrouwen - Kogelslingeren 4 kilogram

# Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Eva Reinders Groningen Groningen ...k Vrouwen 50,14 49,83 51,69 52,54 52,54 --- 15
2 Linda Prop Spado Spado Vrouwen 44,52 42,52 46,28 47,46 47,46 50,90 14
3 Martine van Beek HLLS Hellas Utr...t Vrouwen X 44,96 X X 44,96 --- 13
4 Marlou Hospes AV Impala AV Impala Vrouwen 37,28 38,44 X 37,70 38,44 --- 12
5 Lianne Bruins GACH GAC Hilver...m Vrouwen 37,27 36,98 34,73 32,41 37,27 --- 11
6 Wendy Vet GACH GAC Hilver...m Vrouwen 33,99 - 36,01 34,09 36,01 --- 0
7 Dara Obot Haag Haag Atlet...k Vrouwen X 33,13 X 34,00 34,00 --- 10
8 Evelien Bos Phanos Phanos Vrouwen 33,09 30,97 28,61 X 33,09 --- 9
9 Karin Laskewitz AV Impala AV Impala Vrouwen - 31,40 31,73 28,20 31,73 --- 0
10 Benthe König Ciko `66 Ciko `66 Vrouwen 25,64 30,20 26,97 29,80 30,20 --- 8
11 Annie van Anholt AV Attila AV Attila Vrouwen 21,48 27,67 26,68 28,27 28,27 --- 7
12 Anna Goede AV 1923 AV 1923 Vrouwen 25,79 23,62 X X 25,79 --- 6
13 Ilona Verboom Altis Altis Vrouwen 24,15 - 24,89 22,00 24,89 --- 5
14 Inge de Willigen De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 18,84 20,92 20,07 24,59 24,59 --- 4
15 Marloes Schennink Ciko `66 Ciko `66 Vrouwen 21,52 23,17 X 23,46 23,46 --- 0
16 Mariska Hoogkamer De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 22,44 17,18 - 20,55 22,44 --- 0
17 Viola Hessels Hollandia AV Hollandia Vrouwen 19,03 20,75 21,88 21,91 21,91 --- 3
18 Femke Oude Ophuis Isala `96 Isala `96 Vrouwen 21,77 - - - 21,77 --- 2
19 Wendy Visser Phanos Phanos Vrouwen 19,05 20,36 21,53 21,24 21,53 --- 0
20 Noor Hegeman AV Attila AV Attila Vrouwen 17,32 18,80 - 17,70 18,80 --- 0
21 Mandy Wildschut AV Athlos AV Athlos Vrouwen 16,93 17,33 18,13 X 18,13 --- 1
22 Inge Bollebakker Isala `96 Isala `96 Vrouwen 16,41 X 15,67 14,62 16,41 --- 0



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Claudia Aernaudts Altis Altis Vrouwen 1,65 --- 15
2 Kimberley Booij De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 1,65 --- 14
3 Isabelle Aalders Ciko `66 Ciko `66 Vrouwen 1,60 1,70 13
4 Kyara Bijker Ciko `66 Ciko `66 Vrouwen 1,60 --- 0
5 Gejanne Lussenburg Isala `96 Isala `96 Vrouwen 1,60 1,65 12
6 Iris de Ruiter AV 1923 AV 1923 Vrouwen 1,60 --- 11
7 Nikky van Buuren HLLS Hellas Utr...t Vrouwen 1,55 --- 10
8 Manon Verlinden Spado Spado Vrouwen 1,55 1,60 9
9 Zyna van de Poel De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 1,55 --- 0
10 Marijke Besseling Hollandia AV Hollandia Vrouwen 1,50 --- 8
10 Aruna Rikkers Groningen Groningen ...k Vrouwen 1,50 1,60 8
12 Jorien Reekers AV Impala AV Impala Vrouwen 1,50 --- 6
13 Eva Reinders Groningen Groningen ...k Vrouwen 1,50 --- 0
14 Aline Bloom GACH GAC Hilver...m Vrouwen 1,50 --- 5
15 Jeske Walgers Phanos Phanos Vrouwen 1,45 1,65 4
16 Elanor van...iltenburg AV Attila AV Attila Vrouwen 1,45 --- 3
16 Anouschka Schröder AV Athlos AV Athlos Vrouwen 1,45 --- 3
18 Edikan Ekpo Haag Haag Atlet...k Vrouwen 1,45 --- 1
19 Sanne van den Brink AV Athlos AV Athlos Vrouwen 1,45 --- 0
Fleurine van Beek Haag Haag Atlet...k Vrouwen DNS --- 0
Merle van Elzakker Spado Spado Vrouwen DNS 1,60 0
Jessie Tijbout Isala `96 Isala `96 Vrouwen DNS --- 0



Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

# Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Louise Taatgen AV Impala AV Impala Vrouwen X X X 11,85 11,85 +0.0 m/s--- 15
2 Gejanne Lussenburg Isala `96 Isala `96 Vrouwen X 11,54 10,17 - 11,54 +0.3 m/s11,10 14
3 Charida Righolt AV Athlos AV Athlos Vrouwen 11,08 X X 11,17 11,17 +1.3 m/s11,00 13
4 Wendy Visser Phanos Phanos Vrouwen 11,07 10,98 X X 11,07 +0.7 m/s--- 12
5 Edikan Ekpo Haag Haag Atlet...k Vrouwen 9,82 11,01 10,87 X 11,01 +1.1 m/s--- 11
6 Naseya Weinchard AV 1923 AV 1923 Vrouwen X X 10,94 10,82 10,94 +0.4 m/s--- 10
7 Jana Bersee Ciko `66 Ciko `66 Vrouwen - 10,34 10,52 10,24 10,52 +0.5 m/s10,51 9
8 Sanne Vermeij De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 9,94 9,89 10,09 9,75 10,09 +1.7 m/s--- 8
9 Vere König Ciko `66 Ciko `66 Vrouwen 9,93 X X 10,01 10,01 +0.0 m/s--- 0
10 Daphne Linnekamp HLLS Hellas Utr...t Vrouwen 9,58 9,96 X X 9,96 +1.2 m/s--- 7
11 Marijke Besseling Hollandia AV Hollandia Vrouwen 9,42 9,60 9,72 9,75 9,75 +0.7 m/s--- 6
12 Jessie Tijbout Isala `96 Isala `96 Vrouwen 9,30 9,50 9,18 9,67 9,67 +0.6 m/s--- 0
13 Suzanne van Eijck Spado Spado Vrouwen 9,15 9,35 9,60 9,62 9,62 +1.2 m/s9,78 5
14 Aruna Rikkers Groningen Groningen ...k Vrouwen 9,30 9,60 9,45 9,53 9,60 +0.9 m/s9,14 4
15 Femke Kuiper Altis Altis Vrouwen 9,12 9,22 9,36 X 9,36 +1.5 m/s--- 3
16 Anja Bekema GACH GAC Hilver...m Vrouwen X 8,65 9,12 9,33 9,33 +1.2 m/s--- 2
17 Elanor van...iltenburg AV Attila AV Attila Vrouwen X 8,97 8,95 8,37 8,97 -0.2 m/s--- 1
18 Ellen de Wever Groningen Groningen ...k Vrouwen 8,48 8,80 8,28 8,86 8,86 +0.0 m/s9,16 0
19 Anique Videler Spado Spado Vrouwen 8,55 8,38 8,71 8,59 8,71 +0.3 m/s8,56 0
Justine Zwier AV 1923 AV 1923 Vrouwen X X X X NM --- 0
Miranda de Regt De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen - - - - DNS --- 0
Zoë Tromp Haag Haag Atlet...k Vrouwen - - - - DNS --- 0



Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Wendy op den Kelder Hollandia AV Hollandia Vrouwen 3,10 3,10 15
2 Fleurine van Beek Haag Haag Atlet...k Vrouwen 3,00 --- 14
3 Yvette Caldenhove Spado Spado Vrouwen 2,90 3,20 13
4 Anja Bekema GACH GAC Hilver...m Vrouwen 2,90 --- 12
5 Lieke Bakker Isala `96 Isala `96 Vrouwen 2,90 --- 11
6 Noor Hegeman AV Attila AV Attila Vrouwen 2,80 --- 10
7 Maggy Kamara AV Athlos AV Athlos Vrouwen 2,60 --- 9
8 Jana Bersee Ciko `66 Ciko `66 Vrouwen 2,40 2,40 8
9 Anna Goede AV 1923 AV 1923 Vrouwen 2,30 --- 7
10 Ellen de Wever Groningen Groningen ...k Vrouwen 2,30 --- 6
11 Jessy van Ee Altis Altis Vrouwen 2,10 --- 5
11 Jorien Reekers AV Impala AV Impala Vrouwen 2,10 --- 5
13 Lianne Daan De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 2,10 --- 3
14 Nikky van Buuren HLLS Hellas Utr...t Vrouwen 2,00 --- 2