Uitslagen Meerkamp Jongens Junior B

# Naam 100mVerKogelHoog400m110mHDiscusPolshoogSpeer1500mPunten totaal
1 Lauri Hulleman AV34 11,88 6,45 12,69 1,87 51,82 15,64 41,08 3,57 51,94 4:52,81 6610
2 Scott Boon Flevo Delta 12,04 6,37 12,08 1,93 53,55 16,28 41,22 4,07 43,83 4:48,01 6477
3 Léon Mak De Gemzen 11,88 5,80 11,74 1,87 53,84 15,29 39,31 4,47 40,45 5:02,51 6354
4 Lucas van Klaveren ARV Ilion 11,77 6,46 12,56 1,90 52,87 15,60 35,97 3,67 40,68 5:00,90 6321
5 Joppe Stokvis Triathlon 11,77 6,34 12,61 1,84 52,92 15,08 34,26 3,57 37,11 4:41,73 6306
6 Lars Woudenberg AV34 11,85 6,24 12,73 1,75 52,42 15,17 38,70 3,07 40,96 4:54,21 6153
7 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 11,87 6,19 11,94 1,78 53,57 14,90 31,63 3,07 39,61 4:53,95 5939
8 Charles Bouard Frankrijk 11,73 6,11 11,25 1,72 54,16 15,27 32,08 3,27 32,93 4:55,24 5743
9 Hans Harting AV `47 12,35 5,30 9,82 1,67 54,69 16,04 29,68 3,67 41,00 4:38,55 5490
10 Arthur van Essen Triathlon 12,67 5,59 10,34 1,57 57,09 16,67 27,91 3,27 42,99 5:20,75 4926
11 Jorrit Hildebrand SPLS 12,61 6,07 10,69 1,72 55,48 17,14 23,40 2,87 24,96 5:05,60 4834
12 Daan Schuurman AV `47 12,17 5,51 9,61 1,57 1:00,03 18,16 26,55 2,67 39,65 6:04,45 4285
13 Melle van der Stoel AV34 12,71 5,67 7,01 1,72 57,37 20,05 19,88 3,07 27,23 5:10,11 4161
14 Sander van den Brink AV34 13,01 5,08 9,60 1,52 1:00,95 19,04 24,41 2,87 28,64 5:24,70 3928
15 Taco van der Werff AV34 12,25 5,32 10,93 1,52 57,87 18,07 NM 2,67 31,16 DNF 3596
16 Gerwin de Haan Heerenveen 12,24 5,88 12,39 1,78 --- --- --- --- --- --- 2406
17 Boris Bintanja AC TION 12,58 5,54 11,03 1,57 1:01,53 DNS DNS --- --- --- 2383
18 Marijn Kriegsman Triathlon --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 0

Uitslagen Meerkamp 100 meter Jongens Junior B

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Charles Bouard Frankrijk 11,73 -1.3 m/s11,53 705
2 Joppe Stokvis Triathlon 11,77 -1.3 m/s11,71 697
2 Lucas van Klaveren ARV Ilion 11,77 -0.1 m/s11,84 697
4 Lars Woudenberg AV34 11,85 -0.1 m/s11,82 681
5 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 11,87 -1.3 m/s11,62 677
6 Léon Mak De Gemzen 11,88 -0.1 m/s11,81 675
6 Lauri Hulleman AV34 11,88 -1.3 m/s11,50 675
8 Scott Boon Flevo Delta 12,04 -1.3 m/s11,68 643
9 Daan Schuurman AV `47 12,17 -1.3 m/s11,72 618
10 Gerwin de Haan Heerenveen 12,24 -0.1 m/s12,04 605
11 Taco van der Werff AV34 12,25 -0.1 m/s12,07 603
12 Hans Harting AV `47 12,35 -0.1 m/s12,08 584
13 Boris Bintanja AC TION 12,58 -2.3 m/s12,34 541
14 Jorrit Hildebrand SPLS 12,61 -2.3 m/s--- 536
15 Arthur van Essen Triathlon 12,67 -2.3 m/s12,36 525
16 Melle van der Stoel AV34 12,71 -2.3 m/s12,36 518
17 Sander van den Brink AV34 13,01 -2.3 m/s12,53 466
Marijn Kriegsman Triathlon --- 12,92

Uitslagen Meerkamp Verspringen Jongens Junior B

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Lucas van Klaveren ARV Ilion 6,46 6,29 6,36 6,46 +3.6 m/s6,25 688
2 Lauri Hulleman AV34 6,45 X X 6,45 +2.6 m/s6,63 686
3 Scott Boon Flevo Delta 6,37 6,27 6,20 6,37 +1.4 m/s6,14 668
4 Joppe Stokvis Triathlon 5,78 6,34 6,33 6,34 +4.2 m/s6,24 661
5 Lars Woudenberg AV34 4,19 6,24 5,90 6,24 +1.0 m/s6,44 639
6 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 6,19 X 6,02 6,19 +2.5 m/s6,53 628
7 Charles Bouard Frankrijk 6,02 5,94 6,11 6,11 +2.2 m/s6,38 610
8 Jorrit Hildebrand SPLS 6,07 5,92 5,94 6,07 +2.6 m/s--- 602
9 Gerwin de Haan Heerenveen X 5,88 X 5,88 +0.4 m/s--- 561
10 Léon Mak De Gemzen 5,40 5,68 5,80 5,80 +2.1 m/s5,58 544
11 Melle van der Stoel AV34 5,65 5,67 5,65 5,67 +2.1 m/s5,80 516
12 Arthur van Essen Triathlon 5,46 5,59 X 5,59 +1.7 m/s5,23 500
13 Boris Bintanja AC TION 5,41 5,54 5,00 5,54 +2.9 m/s5,84 490
14 Daan Schuurman AV `47 5,44 5,51 5,49 5,51 +4.6 m/s5,71 483
15 Taco van der Werff AV34 4,38 5,32 5,29 5,32 +2.6 m/s5,00 445
16 Hans Harting AV `47 5,30 5,22 5,17 5,30 +3.5 m/s5,46 441
17 Sander van den Brink AV34 4,79 X 5,08 5,08 +3.8 m/s5,04 398
Marijn Kriegsman Triathlon --- 5,82

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Jongens Junior B

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Lars Woudenberg AV34 11,49 12,73 11,82 12,73 12,66 651
2 Lauri Hulleman AV34 12,21 12,66 12,69 12,69 13,35 648
3 Joppe Stokvis Triathlon X 11,69 12,61 12,61 10,74 643
4 Lucas van Klaveren ARV Ilion X 11,78 12,56 12,56 13,96 640
5 Gerwin de Haan Heerenveen X X 12,39 12,39 --- 630
6 Scott Boon Flevo Delta 12,08 11,97 11,69 12,08 11,62 611
7 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna X 11,78 11,94 11,94 11,51 603
8 Léon Mak De Gemzen 11,74 11,52 X 11,74 13,47 591
9 Charles Bouard Frankrijk 11,20 X 11,25 11,25 12,48 561
10 Boris Bintanja AC TION 11,03 10,37 10,45 11,03 11,28 548
11 Taco van der Werff AV34 10,82 10,48 10,93 10,93 11,11 542
12 Jorrit Hildebrand SPLS 10,25 10,50 10,69 10,69 --- 527
13 Arthur van Essen Triathlon 9,12 9,31 10,34 10,34 9,91 506
14 Hans Harting AV `47 9,82 9,04 8,41 9,82 10,09 475
15 Daan Schuurman AV `47 X 9,61 9,05 9,61 9,68 462
16 Sander van den Brink AV34 9,60 8,93 9,45 9,60 9,33 462
17 Melle van der Stoel AV34 X 7,01 6,90 7,01 7,51 308
Marijn Kriegsman Triathlon --- 10,33

Uitslagen Meerkamp 110 meter horden (91cm) Jongens Junior B

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 14,90 +1.3 m/s14,64 862
2 Joppe Stokvis Triathlon 15,08 +1.3 m/s15,12 840
3 Lars Woudenberg AV34 15,17 +0.8 m/s15,61 829
4 Charles Bouard Frankrijk 15,27 +1.3 m/s15,34 817
5 Léon Mak De Gemzen 15,29 +1.3 m/s14,77 815
6 Lucas van Klaveren ARV Ilion 15,60 +1.3 m/s15,20 778
7 Lauri Hulleman AV34 15,64 +1.3 m/s15,02 774
8 Hans Harting AV `47 16,04 +0.8 m/s15,82 728
9 Scott Boon Flevo Delta 16,28 +0.8 m/s16,07 702
10 Arthur van Essen Triathlon 16,67 +0.7 m/s18,22 659
11 Jorrit Hildebrand SPLS 17,14 +0.7 m/s--- 610
12 Taco van der Werff AV34 18,07 +0.8 m/s17,90 517
13 Daan Schuurman AV `47 18,16 +0.8 m/s17,33 509
14 Sander van den Brink AV34 19,04 +0.7 m/s19,70 429
15 Melle van der Stoel AV34 20,05 +0.7 m/s20,18 345
Boris Bintanja AC TION DNS 18,32 0
Marijn Kriegsman Triathlon --- 16,75
Gerwin de Haan Heerenveen --- 15,20

Uitslagen Meerkamp Discuswerpen Jongens Junior B

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Scott Boon Flevo Delta 25,29 35,89 41,22 41,22 38,61 689
2 Lauri Hulleman AV34 39,12 41,08 X 41,08 42,25 687
3 Léon Mak De Gemzen 39,31 X 38,98 39,31 37,37 651
4 Lars Woudenberg AV34 31,29 37,05 38,70 38,70 39,28 638
5 Lucas van Klaveren ARV Ilion 34,95 32,80 35,97 35,97 36,83 583
6 Joppe Stokvis Triathlon 29,89 34,26 31,55 34,26 32,45 549
7 Charles Bouard Frankrijk 32,08 X X 32,08 31,94 506
8 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 31,63 28,63 X 31,63 30,56 497
9 Hans Harting AV `47 29,68 29,19 28,85 29,68 28,63 458
10 Arthur van Essen Triathlon 27,91 X 23,46 27,91 30,27 423
11 Daan Schuurman AV `47 24,96 26,55 24,38 26,55 30,01 397
12 Sander van den Brink AV34 24,41 X X 24,41 26,98 356
13 Jorrit Hildebrand SPLS 21,49 X 23,40 23,40 --- 336
14 Melle van der Stoel AV34 18,08 19,88 X 19,88 23,93 270
Taco van der Werff AV34 X X X NM 29,06 0
Boris Bintanja AC TION - - - DNS 33,74 0
Marijn Kriegsman Triathlon --- 24,82
Gerwin de Haan Heerenveen --- ---

Uitslagen Meerkamp Speerwerpen Jongens Junior B

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Lauri Hulleman AV34 49,90 48,14 51,94 51,94 58,90 617
2 Scott Boon Flevo Delta 40,57 39,98 43,83 43,83 44,45 498
3 Arthur van Essen Triathlon 42,99 39,60 38,11 42,99 41,40 486
4 Hans Harting AV `47 36,04 37,50 41,00 41,00 42,44 457
5 Lars Woudenberg AV34 40,96 40,08 37,28 40,96 39,33 456
6 Lucas van Klaveren ARV Ilion 39,71 40,68 38,38 40,68 46,45 452
7 Léon Mak De Gemzen 40,45 34,88 39,27 40,45 42,03 449
8 Daan Schuurman AV `47 35,48 36,49 39,65 39,65 40,92 437
9 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 38,20 39,61 37,09 39,61 40,74 436
10 Joppe Stokvis Triathlon 36,70 37,11 35,46 37,11 40,52 400
11 Charles Bouard Frankrijk 32,93 X X 32,93 32,91 341
12 Taco van der Werff AV34 31,16 30,63 - 31,16 34,66 316
13 Sander van den Brink AV34 28,24 28,10 28,64 28,64 32,79 280
14 Melle van der Stoel AV34 25,63 27,00 27,23 27,23 25,73 260
15 Jorrit Hildebrand SPLS 24,96 X 24,94 24,96 --- 229
Marijn Kriegsman Triathlon --- 35,20
Gerwin de Haan Heerenveen --- ---
Boris Bintanja AC TION --- 45,64