Uitslagen (Open) Brabantse Kampioenschappen D-junioren

Jongens Junior D - 80 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - 80 meter halve finale

# Naam Res OBP
1 Santi van Oosterhout Scorpio 10,21Q -1.8 m/s---
2 Harm van d...erkmortel LGDR 10,59Q -0.5 m/s---
3 Rens de Graauw PH 10,63q -0.5 m/s---
4 Joeri Konincks DAK 10,69q -0.5 m/s---
5 Ties van Beek AV Sprint 10,91q -0.5 m/s---
6 Lucas Witlox AV Oss `78 10,99q -1.8 m/s---
7 Tim Klein DJA 11,00 -1.8 m/s---
8 Gianni Brunken AV Sprint 11,06 -1.8 m/s---
9 Largo de Leeuw Spado 11,27 -0.5 m/s---
10 Mike van Wouwe ATH 11,29 -0.5 m/s---
11 Wouter van...rcom - BM HLLS 11,38 -1.8 m/s---
12 Tibbe Teunissen AV Sprint 11,66 -1.8 m/s---



Jongens Junior D - 80 meter finale

# Naam Res OBP
1 Santi van Oosterhout Scorpio 10,33 -2.6 m/s---
2 Harm van d...erkmortel LGDR 10,84 -2.6 m/s---
3 Rens de Graauw PH 10,97 -2.6 m/s---
4 Joeri Konincks DAK 10,98 -2.6 m/s---
5 Ties van Beek AV Sprint 11,01 -2.6 m/s---
6 Lucas Witlox AV Oss `78 11,04 -2.6 m/s---



Jongens Junior D - 1000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - 80 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - 80 meter horden halve finale

# Naam Res OBP
1 Rens de Graauw PH 13,26Q -2.8 m/s---
2 Finn de Graaf AV Attila 13,70Q -3.1 m/s---
3 Jesper van Meer Spado 13,86q -3.1 m/s---
4 Luuk Arends AVGM 14,39q -2.8 m/s---
5 Wouter van...rcom - BM HLLS 14,68q -2.8 m/s---
6 Carlo Schoonen HAC 15,13q -2.8 m/s---
7 Chuck Pols Scorpio 15,14 -3.1 m/s---
8 Gianni Brunken AV Sprint 15,15 -3.1 m/s---
9 Luc Stappers HAC 15,29 -3.1 m/s---
10 Remo Brouwers AV Spiridon 15,58 -2.8 m/s---
11 Thijs van Dijke AV Spiridon 17,84 -3.1 m/s---
Taron Punt - BM PAC DNS ---



Jongens Junior D - 80 meter horden finale

# Naam Res OBP
1 Rens de Graauw PH 12,98 -1.2 m/s---
2 Finn de Graaf AV Attila 13,11 -1.2 m/s---
3 Jesper van Meer Spado 13,85 -1.2 m/s---
4 Luuk Arends AVGM 14,19 -1.2 m/s---
5 Wouter van...rcom - BM HLLS 15,33 -1.2 m/s---
6 Carlo Schoonen HAC 15,41 -1.2 m/s---



Jongens Junior D - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Schorpioenen Scorpio - JJD 4 41,73 5
2 AV SPRINT JD team 1 AV Sprint - JJD 4 42,49 4
3 HAC JD team 1 HAC - JJD 4 44,87 3
4 Spiridon JD AV Spiridon - JJD 4 44,95 2
5 AV SPRINT JD team 2 AV Sprint - JJD 4 51,73 1



Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior D - 60 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior D - 60 meter halve finale

# Naam Res OBP
1 Femke Kuppens Scorpio 8,43Q -2.0 m/s---
2 Nine Fransen AV Sprint 8,47Q +0.3 m/s---
3 Lara Willems ATH 8,66q +0.3 m/s---
4 Isabel van Bokhoven PH 8,73q -2.0 m/s---
5 Nienke Meubermans PH 8,74q +0.3 m/s---
6 Laura Büker HAC 8,83q +0.3 m/s---
7 Bijou Leto AV Sprint 8,85 +0.3 m/s---
8 Trijntje v... Elzakker Spado 8,94 -2.0 m/s---
9 Maartje R...senschoon GVAC 9,06 +0.3 m/s---
10 Britt van ...gdenbergh Spado 9,09 -2.0 m/s---
11 Fenne Severijns AV Attila 9,18 -2.0 m/s---
12 Barbara Karremans AV Attila 9,27 -2.0 m/s---



Meisjes Junior D - 60 meter finale

# Naam Res OBP
1 Femke Kuppens Scorpio 8,30 -1.6 m/s---
2 Nine Fransen AV Sprint 8,49 -1.6 m/s---
3 Lara Willems ATH 8,70 -1.6 m/s---
4 Isabel van Bokhoven PH 8,72 -1.6 m/s---
5 Nienke Meubermans PH 8,77 -1.6 m/s---
6 Laura Büker HAC 8,87 -1.6 m/s---



Meisjes Junior D - 1000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm) halve finale

# Naam Res OBP
1 Femke Kuppens Scorpio 9,79Q -4.1 m/s---
2 Veerle van Son Scorpio 10,34q -4.1 m/s---
3 Hanna van Baast AV Attila 10,55Q -4.3 m/s---
4 Anouk van Dal DAK 10,63q -4.1 m/s---
5 Sterre van Bragt PH 11,08q -4.3 m/s---
6 Mikki Lips AV Sprint 11,20q -4.1 m/s---
7 Annemiek van Iersel PH 11,25 -4.3 m/s---
8 Mette Nuijen - BM Leiden 11,42 -4.3 m/s---
9 Lizzy Arts HAC 11,65 -4.3 m/s---
10 Trijntje v... Elzakker Spado 12,31 -4.1 m/s---
Nine Fransen AV Sprint DNS ---
Linsy Heestermans AV Sprint DNS ---



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm) finale

# Naam Res OBP
1 Femke Kuppens Scorpio 9,81 -1.3 m/s---
2 Hanna van Baast AV Attila 10,35 -1.3 m/s---
3 Veerle van Son Scorpio 10,44 -1.3 m/s---
4 Anouk van Dal DAK 10,45 -1.3 m/s---
5 Sterre van Bragt PH 10,73 -1.3 m/s---
6 Mikki Lips AV Sprint 11,39 -1.3 m/s---



Meisjes Junior D - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Prins Hendrik MD Prins Hendrik - MJD 4 32,41 7
2 AV Sprint AV Sprint - MJD 4 32,81 6
3 HAC MD team 1 HAC - MJD 4 33,99 5
4 Attila Meisjes D AV Attila - MJD 4 34,09 4
5 AtH Atletiekvereniging ATH - MJD 4 35,83 3
6 Arv achilles MD1 ARV Achilles - MJD 3 DNS 0
6 AV Spado 1 Spado - MJD 4 DNF 0



Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior D - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior D - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten