Uitslagen Pupillencompetitie Regio 13 - Athletic Champs

Jongens Pupil A - Meerkamp

Naam Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Daan van Mierlo Attila A2 1100,00 12,8 --- 12,00 0,90 3,90 183 60
Daan van der Made Scorpio A 1425,00 11,3 6,90 27,00 1,00 2,80 323 219
David van Laerhoven Taxandria A 1225,00 11,1 4,90 16,50 1,05 2,40 241 207
Edwin Van...r Heijden DAK A 1150,00 12,7 5,60 17,00 0,85 2,60 209 103
Enzo Eijsermans Attila A1 1325,00 12,4 4,00 12,50 1,00 2,05 198 101
Giel Fitters Attila A2 1275,00 11,6 --- 15,00 1,05 5,10 283 190
Giel Huijsmans Sprint a-pup 1 1225,00 13,5 3,70 13,00 0,90 --- 156 0
Ivo van der Spek Spiridon A 1025,00 13,9 3,30 13,00 0,90 2,30 144 0
Jeffrey de Rooij Sprint a-pup 1 1150,00 14,7 4,00 17,00 0,80 --- 144 0
Jesse van Humbeeck ACW A 1300,00 10,9 5,90 17,00 1,15 1,65 262 218
Jonas Vos DAK A DNS 11,7 5,10 20,00 1,05 2,55 215 155
Joris Brink Sprint a-pup 1 1400,00 13,2 5,20 19,50 1,00 --- 225 181
Jorn Stommels DAK A 1300,00 13,6 4,40 20,00 0,95 2,60 218 109
Kjell Kivit Spiridon A 1325,00 11,2 6,70 27,00 1,15 2,60 322 277
Kwinten Rotte Sprint a-pup 2 1475,00 10,9 6,60 25,00 1,05 3,25 343 222
Luuk Pelkmans Sprint a-pup 2 1600,00 10,5 7,60 30,00 1,30 3,20 420 346
Luuk van der Horst Taxandria A 1250,00 11,5 3,90 18,00 1,00 1,50 212 97
Mark van de Ven ACW A 1375,00 10,9 5,30 17,00 1,10 2,30 269 269
Merijn Verdijk DAK A 1300,00 10,8 6,80 27,00 1,05 3,10 330 287
Merlijn Verbaan Attila A2 DNS DNS --- DNS DNS DNS 0 0
Milo van Riel Spiridon A 1025,00 12,2 6,50 25,50 0,90 1,85 232 122
Noah Peeters Taxandria A DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Okke van den Elsen Taxandria A 1250,00 10,5 6,30 21,00 1,10 2,65 295 295
Rick van Dongen Scorpio A 1450,00 11,8 5,20 18,50 1,05 2,75 274 83
Roemer Struik DAK A 1500,00 11,4 5,50 20,00 1,00 2,60 286 266
Rutger van...er Lichte Sprint a-pup 1 1225,00 13,9 3,10 13,50 0,95 --- 151 43
Ryan Heeren Spiridon A 1600,00 10,8 8,60 32,00 1,30 2,45 415 398
Ryan Jansen Scorpio A 1350,00 11,4 7,70 35,00 1,20 3,25 385 276
Sam Janssens Sprint a-pup 1 1525,00 11,1 6,00 25,50 1,05 3,30 342 342
Sam van Abeelen Taxandria A 1325,00 12,8 5,60 30,50 0,95 2,45 276 191
Scott van IJzendoorn Spiridon A 1275,00 13,6 5,30 14,00 0,95 1,60 184 0
Sem van Boxtel Attila A1 1325,00 11,9 4,50 14,50 0,95 1,80 208 162
Sepp Knippels DAK A 1200,00 11,6 5,40 14,00 0,95 2,45 221 102
Sigge Stolte Scorpio A DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Sjoerd van de Corput Sprint a-pup 1 1300,00 13,1 3,60 16,50 0,95 --- 183 124
Sjoerd Schets Scorpio A 1350,00 10,7 7,50 35,00 1,10 2,90 372 324
Stef van Nunen Sprint a-pup 1 1300,00 13,2 3,10 20,00 1,00 --- 194 137
Stefan Schuld Sprint a-pup 1 1200,00 12,5 4,80 24,00 0,80 2,95 236 174
Stijn Maarschalk Scorpio A 1450,00 11,6 4,90 19,50 1,05 2,30 266 103
Stijn Barends Taxandria A 1200,00 13,3 4,20 18,50 0,90 0,75 179 41
Sverre Handor Sprint a-pup 2 1300,00 10,5 5,40 21,50 1,15 3,20 313 111
Thijs Picokrie Attila A1 1275,00 13,1 5,30 12,00 0,90 2,30 191 56
Tijl Rijnbout Attila A1 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Tim Versteijnen Attila A2 1425,00 11,8 --- 12,00 1,05 3,10 217 56
Tom van Breda Sprint a-pup 1 1275,00 13,4 4,30 22,00 0,80 2,90 219 115
Tom van Es Sprint a-pup 1 1350,00 12,5 4,80 19,50 0,85 3,15 246 212
Ton Rozenbrand ACW A 1475,00 11,1 6,10 23,00 1,15 2,60 319 319
Vigo Maljaars Scorpio A 1450,00 12,0 6,70 18,50 1,15 2,75 299 182
Yair Herz Sprint a-pup 1 1225,00 14,1 3,50 12,00 DNS 3,40 148 43



Jongens Pupil A - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Sprint a-pup 2 (Team-est) AV Sprint - JPA 9 2:42,0 9
2 Scorpio A (Team-est) Scorpio - JPA 11 2:49,0 8
3 Spiridon A (Team-est) AV Spiridon - JPA 9 2:50,0 7
4 DAK A (Team-est) DAK - JPA 9 2:55,0 6
5 Taxandria A (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA 9 2:58,0 5
6 Attila A2 (Team-est) AV Attila - JPA 11 2:59,0 4
7 ACW A (Team-est) ACW `66 - JPA 8 3:03,0 3
7 Attila A1 (Team-est) AV Attila - JPA 12 3:03,0 3
9 Sprint a-pup 1 (Team-est) AV Sprint - JPA 11 3:07,0 1



Meisjes Pupil A - Meerkamp

Naam Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Aimee Rynart Sprint a-pup 4 1225,00 13,0 5,00 --- 1,05 2,25 207 116
Anna van Langevelde Sprint a-pup 3 DNS 11,5 4,20 13,00 0,90 2,35 191 129
Anne van Kempen Attila A1 1225,00 11,9 4,90 12,50 0,95 1,85 227 222
Anne Smits DAK A 1350,00 13,0 4,80 13,50 1,05 2,35 250 160
Anouk Andeweg Spiridon A 1450,00 11,8 6,20 24,50 1,10 3,00 366 303
Anouk van Jeveren Scorpio A 1425,00 10,3 6,60 25,50 1,25 3,00 418 418
Aurelia Davis Sprint a-pup 2 1450,00 10,7 6,90 20,50 1,30 2,95 403 314
Ayaan Omer Ige Taxandria A 1025,00 12,6 4,10 11,00 0,95 1,85 182 101
Bente Meijer Attila A1 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Benthe Van Laarhoven ACW A 1125,00 13,8 3,10 12,00 0,90 2,00 163 8
Britt de Leeuw Sprint a-pup 2 1275,00 11,2 7,20 20,50 1,15 3,00 357 129
Daantje Janssens Sprint a-pup 3 400,00 DNS 5,40 19,50 1,10 2,65 194 194
Dane van Mansum Sprint a-pup 3 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Danique Bergman Attila A1 1150,00 11,6 4,80 21,50 0,95 2,50 273 240
Elise Van Iersel ACW A DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Emma Ardon Attila A2 DNS 12,0 --- 11,00 0,85 3,40 168 60
Eva Koning Sprint a-pup 4 1225,00 8,5 5,10 --- 1,05 2,20 288 288
Eva-Lin Mertens DAK A 1250,00 12,0 4,20 12,50 0,90 2,55 229 125
Femke Gijzen Sprint a-pup 4 1325,00 10,0 5,40 --- 1,20 2,15 289 278
Fenna Dudok Scorpio A 1325,00 13,2 5,00 14,00 1,00 2,35 243 0
Floor Verhoeven Attila A2 1225,00 12,3 --- 11,00 1,00 3,40 220 96
Ifelunwa Igwala Attila A2 1300,00 11,5 --- 20,00 1,10 4,50 330 330
Inge Kribbe Attila A1 1200,00 14,0 3,80 10,00 0,90 1,95 167 44
Iris Mackenbach Sprint a-pup 4 1175,00 16,5 7,10 --- 1,00 2,20 185 86
Jhiti de Rooij Attila A1 1200,00 12,6 3,70 12,00 0,95 1,75 194 123
Joss Ruedisueli Sprint a-pup 2 1350,00 10,9 6,60 24,50 1,30 3,30 410 410
Juul de Reijdt Sprint a-pup 3 1425,00 10,9 5,30 17,50 1,15 2,55 331 331
Lieke Heeren Sprint a-pup 4 1275,00 17,0 5,50 --- 1,05 2,40 184 178
Lieve Schoof Attila A2 1225,00 13,3 --- 10,50 0,85 1,80 142 41
Lieve Feber Sprint a-pup 3 1200,00 13,2 3,60 13,00 0,85 2,20 188 0
Linne van ...epstraten Sprint a-pup 3 1250,00 11,8 5,80 15,50 0,90 2,30 257 162
Lizzy Corsten Attila A1 1275,00 13,2 4,80 14,00 0,85 2,25 216 134
Loïs Drent Sprint a-pup 2 DNS 10,0 5,60 23,50 1,25 3,15 343 248
Lotte Withaar Spiridon A 1350,00 11,5 5,80 19,00 1,05 2,85 320 320
Lotte van Ham Sprint a-pup 2 1425,00 11,0 5,40 17,50 1,20 3,30 362 268
Lotte Griep Scorpio A 1450,00 11,5 4,90 12,00 1,00 1,95 265 136
Luka Harahap Attila A2 1225,00 12,6 --- 16,50 1,10 4,50 291 199
Luna Faas Sprint a-pup 2 DNS 12,3 5,70 17,00 1,00 2,85 237 0
Madelief ...an Amstel Sprint a-pup 4 1400,00 12,1 4,50 DNS 0,95 1,95 218 121
Marit Schapendonk Attila A2 900,00 12,2 --- 12,00 1,00 3,20 189 134
Meike van Ravenstein ACW A 1500,00 12,8 4,40 18,50 1,05 2,60 294 294
Nina Groffen Sprint a-pup 3 1500,00 11,4 3,50 13,50 0,85 1,40 240 145
Noëlle Schalk Spiridon A 1425,00 11,5 5,20 16,50 1,05 2,70 309 160
Nora Buijs Attila A2 1250,00 11,0 --- 14,00 1,00 3,50 259 259
Noralie Dieleman Attila A1 1150,00 12,3 3,70 11,50 0,90 2,25 196 69
Nynke Verweij DAK A 1325,00 12,3 4,10 14,00 0,95 2,55 244 124
Pien de Geest Scorpio A 1325,00 11,5 4,60 16,00 1,05 2,45 279 129
Roos van der Gracht Sprint a-pup 4 1125,00 11,5 4,60 --- 1,00 2,05 204 68
Sam de Vaan Taxandria A 1250,00 11,2 6,10 17,50 1,15 3,45 344 344
Sarah Buijs Sprint a-pup 3 1200,00 12,3 5,70 17,00 0,90 DNS 233 140
Silkie Graafmans Spiridon A 1475,00 10,3 5,60 17,00 1,20 3,40 386 291
Sophie Willaert Taxandria A 1075,00 14,5 4,40 22,00 0,95 2,10 213 160
Stella Stroober Sprint a-pup 3 1250,00 12,1 5,90 21,50 0,90 2,35 280 177
Tess de Ronde ACW A 1300,00 12,1 4,70 12,00 1,10 2,95 273 251
Tessa de Jong Attila A1 1225,00 12,9 3,50 9,00 0,90 1,70 173 41
Wiesje Keij Sprint a-pup 4 1225,00 11,0 6,30 --- 1,15 2,35 271 230
Ylva den Heijer Sprint a-pup 3 1400,00 12,1 4,90 18,50 1,00 2,55 290 245



Meisjes Pupil A - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Sprint a-pup 3 (Team-est) AV Sprint - MPA 10 2:49,0 2
2 Sprint a-pup 4 (Team-est) AV Sprint - MPA 8 2:50,0 1



Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Amber van Gurp MPB - Attila BC2 7,9 825,00 8,6 9,50 17,50 0,70 300 207
Anna Timmers MPB - Spiridon BC 8,0 875,00 8,2 8,50 12,00 0,80 293 167
Anne Heijnen MPC - Sprint BC3 7,4 950,00 8,3 8,50 11,00 0,80 405 405
Annelinde van Elsen MPC - Taxandria BC1 7,6 675,00 9,6 10,50 9,00 0,70 301 194
Anouk Rutjes MPMini - Atledo / Scorpio BC 8,4 850,00 11,2 6,50 8,50 0,60 290 163
Bas Guikink JPB - Sprint BC2 7,6 875,00 7,8 12,50 24,00 0,80 362 212
Benjamin Wolvekamp JPC - Spiridon BC 7,9 900,00 8,5 9,50 13,00 0,75 328 280
Benthe Leermakers MPC - Taxandria BC1 7,7 750,00 9,6 10,50 9,50 0,70 313 240
Boris Griep JPC - Atledo / Scorpio BC 7,8 925,00 9,0 5,50 7,00 0,65 250 118
Cas Cornelissen JPMini - Atledo / Scorpio BC 9,7 725,00 11,3 7,00 7,50 0,50 172 38
Casper van den Akker JPC - Taxandria Pup BC2 7,8 825,00 8,6 7,00 13,50 0,70 289 157
Coen Kuijs JPC - DAK BC 8,3 750,00 10,8 6,00 7,00 0,55 165 0
Daniek An...on Ortega MPMini - Taxandria BC1 8,2 675,00 10,8 5,50 7,50 0,60 245 0
Dario Ehrismann JPB - Scorpio BC1 7,1 950,00 8,2 10,00 12,00 0,60 289 184
Dasha Lauffer MPB - Atledo / Scorpio BC 8,0 800,00 9,4 7,50 9,00 0,60 212 0
Dirk Lorkeers JPB - Sprint BC2 6,9 950,00 7,3 15,00 29,50 0,95 465 465
Djurre Zwerver JPC - Attila BC1 7,3 800,00 12,6 9,50 14,50 0,65 263 179
Eef de Laat MPMini - DAK BC 7,5 750,00 9,5 5,50 6,50 0,55 305 204
Elien Smits MPB - DAK BC 6,8 1000,00 7,7 12,00 18,00 0,75 410 410
Eline van Kempen MPB - Attila BC1 6,9 825,00 7,4 9,50 11,50 0,65 319 285
Elizabeth van Gils MPB - Scorpio BC1 8,8 825,00 9,7 9,00 10,00 0,65 213 0
Elyse Schoonen MPC - Attila BC1 8,1 825,00 10,3 5,50 7,50 0,70 243 106
Emma Gitz MPB - Attila BC1 6,9 850,00 8,2 8,50 9,00 0,70 295 232
Emma van der Pas MPB - Sprint BC4 7,3 850,00 8,7 6,50 11,50 0,70 270 47
Emma Krijnen MPMini - Sprint BC1 8,6 725,00 11,5 5,00 6,50 0,55 206 0
Erin Rullens MPC - Spiridon BC 7,8 800,00 8,7 9,00 11,50 0,75 344 344
Esther Cornelissen MPC - DAK BC 8,6 625,00 10,5 6,00 8,50 0,60 186 0
Eva Maessen MPB - Sprint BC4 7,1 850,00 8,4 9,50 14,00 0,80 327 280
Fabian Schouten JPB - Scorpio BC1 8,0 900,00 10,0 6,50 16,00 0,65 228 103
Faylinn Jansen MPC - Atledo / Scorpio BC 7,5 900,00 8,5 9,50 19,00 0,80 440 440
Femke Timmermans MPB - Attila BC1 8,0 775,00 9,8 9,50 9,00 0,65 222 44
Femke Nooten MPB - Scorpio BC1 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Fenn Oerlemans JPMini - Atledo / Scorpio BC 8,2 800,00 11,2 10,00 10,50 0,55 293 117
Fenna Winkel MPB - Sprint BC4 7,5 1000,00 9,3 10,50 14,00 0,75 327 175
Fenne van Heist MPC - DAK BC 7,8 825,00 9,5 6,00 12,00 0,55 277 154
Finn Ardon JPC - Attila BC1 7,8 825,00 9,1 10,00 10,00 0,65 278 98
Floris Dieleman JPC - Attila BC2 9,1 750,00 9,7 6,50 10,00 0,60 188 0
Floris de Zwart JPB - Scorpio BC1 7,4 850,00 8,5 13,50 15,00 0,70 306 204
Ghislaine Schalk MPB - Spiridon BC 8,0 850,00 8,8 9,00 7,50 0,85 267 61
Gijs Huijben JPB - Sprint BC2 7,8 800,00 8,5 7,00 10,00 0,80 236 49
Hidde Struik JPC - DAK BC 7,3 1000,00 9,5 9,00 14,50 0,75 351 276
Huub Kuyvenhoven JPB - Sprint BC2 7,6 925,00 8,2 10,50 15,50 0,80 314 49
Ilse van Beers MPC - Taxandria Pup BC2 8,1 725,00 10,6 8,00 8,50 0,75 255 161
Isis van de Water MPB - DAK BC 6,1 725,00 10,0 6,50 8,50 0,60 244 110
Jade van de Rest MPC - Sprint BC3 7,2 850,00 8,6 6,50 8,00 0,75 338 282
Jana Baetens MPC - Attila BC2 8,2 725,00 9,7 8,00 12,00 0,70 281 201
Janne Smits MPMini - Sprint BC3 7,6 750,00 9,0 6,50 9,00 0,55 345 220
Jasper Buschman JPB - Scorpio BC1 7,1 950,00 8,2 14,00 19,50 0,70 359 359
Jelle Kreeft JPC - Spiridon BC 8,5 775,00 8,9 12,00 17,50 0,80 330 198
Jelske Schets MPB - Scorpio BC1 7,4 875,00 9,3 9,00 14,00 0,70 289 92
Jens van Tetering JPMini - Atledo / Scorpio BC 8,1 825,00 9,6 7,00 7,00 0,60 288 163
Jimmy Schoofs JPMini - Attila BC2 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Jip Dol JPC - Sprint BC1 7,6 900,00 9,1 7,50 10,50 0,70 289 105
Julia Willaert MPC - Taxandria Pup BC2 8,7 725,00 11,1 7,50 7,50 0,65 203 44
Julian de Prieëlle JPB - Sprint BC2 7,5 875,00 7,8 11,00 24,00 0,70 342 209
Julian Hoondert JPB - Taxandria Pup BC2 7,3 900,00 8,8 9,50 14,50 0,70 283 246
Julie Kleppe MPC - Taxandria Pup BC2 6,6 875,00 8,0 7,50 16,00 0,65 423 385
Juul Jonas MPB - Attila BC2 7,9 800,00 8,7 6,00 7,00 0,65 214 91
Kilan Goddijn JPB - Sprint BC2 6,7 950,00 7,3 13,50 22,00 0,95 428 428
Koen van Gestel JPMini - DAK BC 9,0 800,00 10,7 7,00 11,50 0,55 250 148
Lars Barends JPC - Taxandria BC1 7,2 400,00 8,6 9,50 13,00 0,70 279 235
Laure van Nunen MPB - Sprint BC4 7,7 750,00 9,6 8,00 7,00 0,75 222 0
Lena Prachkovskiy MPB - Scorpio BC1 7,2 850,00 8,9 10,00 8,00 0,70 278 161
Lieve Stoffelsen MPC - Sprint BC3 8,2 825,00 9,0 8,50 7,50 0,70 293 161
Lisa Kuijsters MPC - Attila BC1 7,9 825,00 9,2 7,50 10,00 0,70 305 267
Liv Jansen MPB - Attila BC2 8,0 675,00 8,7 6,00 9,50 0,70 211 94
Loek Graafmans JPC - Spiridon BC 7,7 975,00 8,7 11,00 15,50 0,75 369 259
Lukas Kok JPB - Sprint BC2 7,5 950,00 8,1 8,50 12,00 0,70 280 116
Lukas van ... Heijkant JPB - Taxandria BC1 7,2 875,00 8,5 6,50 14,50 0,70 267 144
Lukas Kegler JPMini - Sprint BC3 8,8 775,00 10,4 7,50 5,00 0,60 228 43
Luuk Verbeek JPC - Sprint BC1 7,3 900,00 8,3 10,00 13,50 0,70 349 141
Luuk Daniel JPC - Spiridon BC 7,8 900,00 8,6 12,00 18,00 0,75 374 322
Lynn van Beers MPC - Attila BC1 8,5 625,00 10,6 7,50 8,00 0,60 197 38
Marisa An...on Ortega MPC - Taxandria BC1 7,6 900,00 8,9 8,50 13,50 0,70 369 369
Marit Geurts MPB - DAK BC 7,5 750,00 9,3 10,00 14,50 0,70 276 131
Marlieke van Elderen MPC - Taxandria Pup BC2 8,2 750,00 10,7 8,00 9,00 0,65 242 126
Max Verschoor JPC - DAK BC 8,3 850,00 9,8 6,00 8,00 0,50 196 51
Merijn Van der Veek JPB - ACW A --- 1100,00 12,3 DNS 12,50 DNS 132 132
Mika van Rooij JPC - Taxandria Pup BC2 7,6 800,00 8,6 9,50 14,50 0,70 316 272
Miles Harahap JPB - Attila BC2 7,3 950,00 7,5 10,00 13,50 0,80 326 326
Milou van den Broek MPMini - Attila BC2 8,0 700,00 9,3 7,50 8,50 0,65 335 335
Moniek van...Biggelaar MPB - Scorpio BC1 6,9 925,00 8,2 13,00 15,00 0,65 362 328
Myrthe Belt MPC - Sprint BC3 8,7 800,00 10,6 5,00 6,50 0,60 190 0
Nadya Lauffer MPC - Atledo / Scorpio BC 7,4 950,00 9,0 5,50 12,50 0,70 352 332
Naimah de Wind MPB - Sprint BC4 7,1 850,00 8,5 6,50 11,00 0,80 290 232
Niels Hermans JPC - Sprint BC1 6,9 900,00 8,0 10,50 16,50 0,75 396 396
Nienke Dobbelaar MPC - Attila BC2 8,5 650,00 10,3 7,00 5,50 0,55 179 0
Noah Paunussa JPC - Atledo / Scorpio BC 7,3 925,00 8,3 9,00 12,00 0,65 332 294
Noor Faas MPC - Sprint BC3 7,6 950,00 9,2 7,00 5,50 0,75 322 199
Nore Stroober MPMini - Sprint BC1 7,7 800,00 8,8 8,50 10,00 0,65 408 358
Olivia Lauff JPC - Atledo / Scorpio BC 8,2 850,00 10,4 3,00 5,50 0,50 158 0
Ot Jansen JPC - Sprint BC1 8,2 900,00 10,2 7,50 14,50 0,65 266 117
Puck van Gils MPC - Sprint BC3 7,2 DNS 10,3 8,00 13,00 0,80 293 217
Puk de Laat MPC - DAK BC 8,2 750,00 10,6 4,50 8,50 0,55 196 0
Rens Schoonman JPC - Taxandria Pup BC2 8,4 700,00 10,1 6,50 14,50 0,65 221 56
Renske van de Corput MPC - Sprint BC3 7,8 800,00 9,3 8,50 11,50 0,70 319 147
Rogier Gitz JPMini - Attila BC2 7,9 825,00 9,6 6,00 7,50 0,60 289 233
Roza Willemen MPB - Sprint BC4 7,0 1025,00 7,5 11,00 13,00 0,80 389 389
Ruben Cranenburg JPC - Attila BC1 7,9 750,00 9,7 8,00 8,50 0,65 230 38
Ryan Bouman JPB - DAK BC 9,6 725,00 12,3 6,00 9,00 0,45 96 0
Sam Hofmans MPB - Sprint BC4 7,2 850,00 8,5 8,50 12,50 0,75 301 207
Sara Mauro MPC - Attila BC2 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Selin Hendriks MPB - Sprint BC4 7,5 750,00 9,5 8,00 10,50 0,80 253 54
Senne van de Rest JPMini - Sprint BC3 7,8 800,00 9,6 7,50 18,50 0,60 375 280
Sep Jansen JPMini - Attila BC1 7,1 675,00 9,1 6,00 8,50 0,60 311 252
Sigrid Willems MPC - Taxandria BC1 7,4 750,00 10,2 7,00 7,50 0,70 269 176
Silke Israel MPB - Sprint BC4 7,1 850,00 8,6 11,00 16,50 0,80 347 347
Sjoerd Bastiaans JPB - Sprint BC2 7,3 1025,00 7,8 13,00 26,00 0,85 416 416
Sofie Buijs MPMini - Sprint BC1 7,8 750,00 9,2 8,50 12,50 0,60 388 337
Sophy Naafs MPB - Spiridon BC 8,2 825,00 8,5 7,50 12,50 0,70 256 0
Stan van Gestel JPB - DAK BC 6,4 850,00 9,7 9,00 20,50 0,70 310 236
Sterre Dijkstra MPB - Scorpio BC1 6,9 850,00 8,6 11,50 15,50 0,75 346 299
Stijn Knippels JPMini - DAK BC 7,9 625,00 11,2 6,00 8,00 0,55 214 76
Ted Houtepen JPB - Sprint BC2 7,8 825,00 8,3 10,50 15,00 0,80 288 0
Thijmen Kegler JPB - Sprint BC2 8,0 950,00 9,0 11,50 14,00 0,75 287 112
Thijs Rodenburg JPC - Attila BC2 8,4 775,00 9,2 9,00 17,00 0,65 280 113
Thomas Klunder JPC - Sprint BC1 7,5 DNS 8,7 8,50 11,50 0,75 260 52
Tijmen Rotte JPC - Sprint BC1 8,3 750,00 8,6 13,00 15,50 0,70 320 197
Tijn Janssens JPC - Sprint BC1 7,2 1025,00 8,6 14,00 18,50 0,70 433 329
Tom Kula JPC - Atledo / Scorpio BC 7,6 825,00 10,4 9,00 8,50 0,65 248 148
Vince van Esch JPMini - Taxandria BC1 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Vive van Wijk MPMini - Taxandria BC1 8,1 750,00 9,6 9,50 10,50 0,65 371 371
Ward Morelissen JPC - Sprint BC1 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Wilbert van den Burg JPC - Spiridon BC 8,1 800,00 8,6 7,50 13,00 0,70 277 159
Wouter Pels JPC - Attila BC1 8,1 650,00 8,9 8,00 10,50 0,60 228 90
Yfke van Haeringen MPB - Taxandria Pup BC2 7,2 775,00 8,2 10,00 12,00 0,75 304 229



Pupil B/C/mini - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Sprint BC2 (Team-est) AV Sprint - JPB 10 2:58,0 369
2 Scorpio BC1 (Team-est) Scorpio - JPB 10 3:02,0 338
2 Sprint BC4 (Team-est) AV Sprint - MPB 9 3:03,0 363
4 Attila BC2 (Team-est) AV Attila - JPB 12 3:12,0 266
4 Sprint BC1 (Team-est) AV Sprint - JPC 11 3:13,0 311
6 Sprint BC3 (Team-est) AV Sprint - JPC 10 3:14,0 303
7 Attila BC1 (Team-est) AV Attila - JPB 11 3:15,0 246
7 Spiridon BC (Team-est) AV Spiridon - JPB 9 3:15,0 246
9 Taxandria BC1 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 9 3:18,0 227
10 DAK BC (Team-est) DAK - JPB 14 3:22,0 202
11 Atledo / Scorpio BC (Team-est) DAK - JPB 11 3:24,0 190
12 Taxandria Pup BC2 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 9 3:25,0 185