Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil A

Naam Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Daan van Mierlo Attila A2 1100,00 12,8 --- 12,00 0,90 3,90 183 60
Daan van der Made Scorpio A 1425,00 11,3 6,90 27,00 1,00 2,80 323 219
David van Laerhoven Taxandria A 1225,00 11,1 4,90 16,50 1,05 2,40 241 207
Edwin Van...r Heijden DAK A 1150,00 12,7 5,60 17,00 0,85 2,60 209 103
Enzo Eijsermans Attila A1 1325,00 12,4 4,00 12,50 1,00 2,05 198 101
Giel Fitters Attila A2 1275,00 11,6 --- 15,00 1,05 5,10 283 190
Giel Huijsmans Sprint a-pup 1 1225,00 13,5 3,70 13,00 0,90 --- 156 0
Ivo van der Spek Spiridon A 1025,00 13,9 3,30 13,00 0,90 2,30 144 0
Jeffrey de Rooij Sprint a-pup 1 1150,00 14,7 4,00 17,00 0,80 --- 144 0
Jesse van Humbeeck ACW A 1300,00 10,9 5,90 17,00 1,15 1,65 262 218
Jonas Vos DAK A DNS 11,7 5,10 20,00 1,05 2,55 215 155
Joris Brink Sprint a-pup 1 1400,00 13,2 5,20 19,50 1,00 --- 225 181
Jorn Stommels DAK A 1300,00 13,6 4,40 20,00 0,95 2,60 218 109
Kjell Kivit Spiridon A 1325,00 11,2 6,70 27,00 1,15 2,60 322 277
Kwinten Rotte Sprint a-pup 2 1475,00 10,9 6,60 25,00 1,05 3,25 343 222
Luuk Pelkmans Sprint a-pup 2 1600,00 10,5 7,60 30,00 1,30 3,20 420 346
Luuk van der Horst Taxandria A 1250,00 11,5 3,90 18,00 1,00 1,50 212 97
Mark van de Ven ACW A 1375,00 10,9 5,30 17,00 1,10 2,30 269 269
Merijn Verdijk DAK A 1300,00 10,8 6,80 27,00 1,05 3,10 330 287
Merlijn Verbaan Attila A2 DNS DNS --- DNS DNS DNS 0 0
Milo van Riel Spiridon A 1025,00 12,2 6,50 25,50 0,90 1,85 232 122
Noah Peeters Taxandria A DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Okke van den Elsen Taxandria A 1250,00 10,5 6,30 21,00 1,10 2,65 295 295
Rick van Dongen Scorpio A 1450,00 11,8 5,20 18,50 1,05 2,75 274 83
Roemer Struik DAK A 1500,00 11,4 5,50 20,00 1,00 2,60 286 266
Rutger van...er Lichte Sprint a-pup 1 1225,00 13,9 3,10 13,50 0,95 --- 151 43
Ryan Heeren Spiridon A 1600,00 10,8 8,60 32,00 1,30 2,45 415 398
Ryan Jansen Scorpio A 1350,00 11,4 7,70 35,00 1,20 3,25 385 276
Sam Janssens Sprint a-pup 1 1525,00 11,1 6,00 25,50 1,05 3,30 342 342
Sam van Abeelen Taxandria A 1325,00 12,8 5,60 30,50 0,95 2,45 276 191
Scott van IJzendoorn Spiridon A 1275,00 13,6 5,30 14,00 0,95 1,60 184 0
Sem van Boxtel Attila A1 1325,00 11,9 4,50 14,50 0,95 1,80 208 162
Sepp Knippels DAK A 1200,00 11,6 5,40 14,00 0,95 2,45 221 102
Sigge Stolte Scorpio A DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Sjoerd van de Corput Sprint a-pup 1 1300,00 13,1 3,60 16,50 0,95 --- 183 124
Sjoerd Schets Scorpio A 1350,00 10,7 7,50 35,00 1,10 2,90 372 324
Stef van Nunen Sprint a-pup 1 1300,00 13,2 3,10 20,00 1,00 --- 194 137
Stefan Schuld Sprint a-pup 1 1200,00 12,5 4,80 24,00 0,80 2,95 236 174
Stijn Maarschalk Scorpio A 1450,00 11,6 4,90 19,50 1,05 2,30 266 103
Stijn Barends Taxandria A 1200,00 13,3 4,20 18,50 0,90 0,75 179 41
Sverre Handor Sprint a-pup 2 1300,00 10,5 5,40 21,50 1,15 3,20 313 111
Thijs Picokrie Attila A1 1275,00 13,1 5,30 12,00 0,90 2,30 191 56
Tijl Rijnbout Attila A1 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Tim Versteijnen Attila A2 1425,00 11,8 --- 12,00 1,05 3,10 217 56
Tom van Breda Sprint a-pup 1 1275,00 13,4 4,30 22,00 0,80 2,90 219 115
Tom van Es Sprint a-pup 1 1350,00 12,5 4,80 19,50 0,85 3,15 246 212
Ton Rozenbrand ACW A 1475,00 11,1 6,10 23,00 1,15 2,60 319 319
Vigo Maljaars Scorpio A 1450,00 12,0 6,70 18,50 1,15 2,75 299 182
Yair Herz Sprint a-pup 1 1225,00 14,1 3,50 12,00 DNS 3,40 148 43

Uitslagen Meerkamp Meters maken Jongens Pupil A

Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
Daan van Mierlo Attila A2 1100,00 --- 24 0
Daan van der Made Scorpio A 1425,00 --- 56 0
David van Laerhoven Taxandria A 1225,00 --- 35 35
Edwin Van...r Heijden DAK A 1150,00 --- 29 0
Enzo Eijsermans Attila A1 1325,00 --- 45 45
Giel Fitters Attila A2 1275,00 --- 40 0
Giel Huijsmans Sprint a-pup 1 1225,00 --- 35 0
Ivo van der Spek Spiridon A 1025,00 --- 19 0
Jeffrey de Rooij Sprint a-pup 1 1150,00 --- 29 0
Jesse van Humbeeck ACW A 1300,00 --- 43 0
Jonas Vos DAK A DNS --- 0 0
Joris Brink Sprint a-pup 1 1400,00 --- 54 54
Jorn Stommels DAK A 1300,00 --- 43 43
Kjell Kivit Spiridon A 1325,00 --- 45 0
Kwinten Rotte Sprint a-pup 2 1475,00 --- 62 62
Luuk Pelkmans Sprint a-pup 2 1600,00 --- 78 78
Luuk van der Horst Taxandria A 1250,00 --- 38 38
Mark van de Ven ACW A 1375,00 --- 51 51
Merijn Verdijk DAK A 1300,00 --- 43 0
Merlijn Verbaan Attila A2 DNS --- 0 0
Milo van Riel Spiridon A 1025,00 --- 19 0
Noah Peeters Taxandria A DNS --- 0 0
Okke van den Elsen Taxandria A 1250,00 --- 38 38
Rick van Dongen Scorpio A 1450,00 --- 59 59
Roemer Struik DAK A 1500,00 --- 65 65
Rutger van...er Lichte Sprint a-pup 1 1225,00 --- 35 0
Ryan Heeren Spiridon A 1600,00 --- 78 78
Ryan Jansen Scorpio A 1350,00 --- 48 0
Sam Janssens Sprint a-pup 1 1525,00 --- 68 68
Sam van Abeelen Taxandria A 1325,00 --- 45 45
Scott van IJzendoorn Spiridon A 1275,00 --- 40 0
Sem van Boxtel Attila A1 1325,00 --- 45 45
Sepp Knippels DAK A 1200,00 --- 33 0
Sigge Stolte Scorpio A DNS --- 0 0
Sjoerd van de Corput Sprint a-pup 1 1300,00 --- 43 43
Sjoerd Schets Scorpio A 1350,00 --- 48 0
Stef van Nunen Sprint a-pup 1 1300,00 --- 43 43
Stefan Schuld Sprint a-pup 1 1200,00 --- 33 0
Stijn Maarschalk Scorpio A 1450,00 --- 59 59
Stijn Barends Taxandria A 1200,00 --- 33 0
Sverre Handor Sprint a-pup 2 1300,00 --- 43 0
Thijs Picokrie Attila A1 1275,00 --- 40 0
Tijl Rijnbout Attila A1 DNS --- 0 0
Tim Versteijnen Attila A2 1425,00 --- 56 56
Tom van Breda Sprint a-pup 1 1275,00 --- 40 0
Tom van Es Sprint a-pup 1 1350,00 --- 48 48
Ton Rozenbrand ACW A 1475,00 --- 62 62
Vigo Maljaars Scorpio A 1450,00 --- 59 59
Yair Herz Sprint a-pup 1 1225,00 --- 35 0

Uitslagen Meerkamp 60 meter horden Jongens Pupil A

Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
Daan van Mierlo Attila A2 12,8 --- 42 0
Daan van der Made Scorpio A 11,3 --- 62 62
David van Laerhoven Taxandria A 11,1 --- 65 65
Edwin Van...r Heijden DAK A 12,7 --- 43 0
Enzo Eijsermans Attila A1 12,4 --- 47 0
Giel Fitters Attila A2 11,6 --- 58 58
Giel Huijsmans Sprint a-pup 1 13,5 --- 34 0
Ivo van der Spek Spiridon A 13,9 --- 29 0
Jeffrey de Rooij Sprint a-pup 1 14,7 --- 21 0
Jesse van Humbeeck ACW A 10,9 --- 68 68
Jonas Vos DAK A 11,7 --- 56 56
Joris Brink Sprint a-pup 1 13,2 --- 37 37
Jorn Stommels DAK A 13,6 --- 32 0
Kjell Kivit Spiridon A 11,2 --- 64 64
Kwinten Rotte Sprint a-pup 2 10,9 --- 68 0
Luuk Pelkmans Sprint a-pup 2 10,5 --- 74 0
Luuk van der Horst Taxandria A 11,5 --- 59 59
Mark van de Ven ACW A 10,9 --- 68 68
Merijn Verdijk DAK A 10,8 --- 70 70
Merlijn Verbaan Attila A2 DNS --- 0 0
Milo van Riel Spiridon A 12,2 --- 49 0
Noah Peeters Taxandria A DNS --- 0 0
Okke van den Elsen Taxandria A 10,5 --- 74 74
Rick van Dongen Scorpio A 11,8 --- 55 0
Roemer Struik DAK A 11,4 --- 61 61
Rutger van...er Lichte Sprint a-pup 1 13,9 --- 29 0
Ryan Heeren Spiridon A 10,8 --- 70 70
Ryan Jansen Scorpio A 11,4 --- 61 0
Sam Janssens Sprint a-pup 1 11,1 --- 65 65
Sam van Abeelen Taxandria A 12,8 --- 42 0
Scott van IJzendoorn Spiridon A 13,6 --- 32 0
Sem van Boxtel Attila A1 11,9 --- 54 54
Sepp Knippels DAK A 11,6 --- 58 58
Sigge Stolte Scorpio A DNS --- 0 0
Sjoerd van de Corput Sprint a-pup 1 13,1 --- 38 38
Sjoerd Schets Scorpio A 10,7 --- 71 71
Stef van Nunen Sprint a-pup 1 13,2 --- 37 0
Stefan Schuld Sprint a-pup 1 12,5 --- 46 46
Stijn Maarschalk Scorpio A 11,6 --- 58 0
Stijn Barends Taxandria A 13,3 --- 36 0
Sverre Handor Sprint a-pup 2 10,5 --- 74 74
Thijs Picokrie Attila A1 13,1 --- 38 0
Tijl Rijnbout Attila A1 DNS --- 0 0
Tim Versteijnen Attila A2 11,8 --- 55 0
Tom van Breda Sprint a-pup 1 13,4 --- 35 0
Tom van Es Sprint a-pup 1 12,5 --- 46 46
Ton Rozenbrand ACW A 11,1 --- 65 65
Vigo Maljaars Scorpio A 12,0 --- 52 0
Yair Herz Sprint a-pup 1 14,1 --- 27 0

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Jongens Pupil A

Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
Daan van Mierlo Attila A2 --- ---
Daan van der Made Scorpio A 6,90 --- 61 61
David van Laerhoven Taxandria A 4,90 --- 39 39
Edwin Van...r Heijden DAK A 5,60 --- 47 47
Enzo Eijsermans Attila A1 4,00 --- 29 0
Giel Fitters Attila A2 --- ---
Giel Huijsmans Sprint a-pup 1 3,70 --- 26 0
Ivo van der Spek Spiridon A 3,30 --- 22 0
Jeffrey de Rooij Sprint a-pup 1 4,00 --- 29 0
Jesse van Humbeeck ACW A 5,90 --- 50 50
Jonas Vos DAK A 5,10 --- 41 0
Joris Brink Sprint a-pup 1 5,20 --- 42 42
Jorn Stommels DAK A 4,40 --- 34 0
Kjell Kivit Spiridon A 6,70 --- 59 59
Kwinten Rotte Sprint a-pup 2 6,60 --- 58 58
Luuk Pelkmans Sprint a-pup 2 7,60 --- 69 69
Luuk van der Horst Taxandria A 3,90 --- 28 0
Mark van de Ven ACW A 5,30 --- 43 43
Merijn Verdijk DAK A 6,80 --- 60 60
Merlijn Verbaan Attila A2 --- ---
Milo van Riel Spiridon A 6,50 --- 57 57
Noah Peeters Taxandria A DNS --- 0 0
Okke van den Elsen Taxandria A 6,30 --- 54 54
Rick van Dongen Scorpio A 5,20 --- 42 0
Roemer Struik DAK A 5,50 --- 46 46
Rutger van...er Lichte Sprint a-pup 1 3,10 --- 20 0
Ryan Heeren Spiridon A 8,60 --- 81 81
Ryan Jansen Scorpio A 7,70 --- 70 70
Sam Janssens Sprint a-pup 1 6,00 --- 51 51
Sam van Abeelen Taxandria A 5,60 --- 47 47
Scott van IJzendoorn Spiridon A 5,30 --- 43 0
Sem van Boxtel Attila A1 4,50 --- 35 35
Sepp Knippels DAK A 5,40 --- 44 44
Sigge Stolte Scorpio A DNS --- 0 0
Sjoerd van de Corput Sprint a-pup 1 3,60 --- 25 0
Sjoerd Schets Scorpio A 7,50 --- 68 68
Stef van Nunen Sprint a-pup 1 3,10 --- 20 0
Stefan Schuld Sprint a-pup 1 4,80 --- 38 38
Stijn Maarschalk Scorpio A 4,90 --- 39 0
Stijn Barends Taxandria A 4,20 --- 31 0
Sverre Handor Sprint a-pup 2 5,40 --- 44 0
Thijs Picokrie Attila A1 5,30 --- 43 43
Tijl Rijnbout Attila A1 DNS --- 0 0
Tim Versteijnen Attila A2 --- ---
Tom van Breda Sprint a-pup 1 4,30 --- 33 33
Tom van Es Sprint a-pup 1 4,80 --- 38 38
Ton Rozenbrand ACW A 6,10 --- 52 52
Vigo Maljaars Scorpio A 6,70 --- 59 59
Yair Herz Sprint a-pup 1 3,50 --- 24 0

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Jongens Pupil A

Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
Daan van Mierlo Attila A2 12,00 --- 19 0
Daan van der Made Scorpio A 27,00 --- 70 70
David van Laerhoven Taxandria A 16,50 --- 34 0
Edwin Van...r Heijden DAK A 17,00 --- 36 36
Enzo Eijsermans Attila A1 12,50 --- 21 0
Giel Fitters Attila A2 15,00 --- 29 29
Giel Huijsmans Sprint a-pup 1 13,00 --- 23 0
Ivo van der Spek Spiridon A 13,00 --- 23 0
Jeffrey de Rooij Sprint a-pup 1 17,00 --- 36 0
Jesse van Humbeeck ACW A 17,00 --- 36 36
Jonas Vos DAK A 20,00 --- 46 46
Joris Brink Sprint a-pup 1 19,50 --- 44 0
Jorn Stommels DAK A 20,00 --- 46 46
Kjell Kivit Spiridon A 27,00 --- 70 70
Kwinten Rotte Sprint a-pup 2 25,00 --- 63 63
Luuk Pelkmans Sprint a-pup 2 30,00 --- 81 81
Luuk van der Horst Taxandria A 18,00 --- 39 0
Mark van de Ven ACW A 17,00 --- 36 36
Merijn Verdijk DAK A 27,00 --- 70 70
Merlijn Verbaan Attila A2 DNS --- 0 0
Milo van Riel Spiridon A 25,50 --- 65 65
Noah Peeters Taxandria A DNS --- 0 0
Okke van den Elsen Taxandria A 21,00 --- 49 49
Rick van Dongen Scorpio A 18,50 --- 41 0
Roemer Struik DAK A 20,00 --- 46 46
Rutger van...er Lichte Sprint a-pup 1 13,50 --- 24 0
Ryan Heeren Spiridon A 32,00 --- 88 88
Ryan Jansen Scorpio A 35,00 --- 98 98
Sam Janssens Sprint a-pup 1 25,50 --- 65 65
Sam van Abeelen Taxandria A 30,50 --- 82 82
Scott van IJzendoorn Spiridon A 14,00 --- 26 0
Sem van Boxtel Attila A1 14,50 --- 28 28
Sepp Knippels DAK A 14,00 --- 26 0
Sigge Stolte Scorpio A DNS --- 0 0
Sjoerd van de Corput Sprint a-pup 1 16,50 --- 34 0
Sjoerd Schets Scorpio A 35,00 --- 98 98
Stef van Nunen Sprint a-pup 1 20,00 --- 46 46
Stefan Schuld Sprint a-pup 1 24,00 --- 60 60
Stijn Maarschalk Scorpio A 19,50 --- 44 44
Stijn Barends Taxandria A 18,50 --- 41 41
Sverre Handor Sprint a-pup 2 21,50 --- 51 0
Thijs Picokrie Attila A1 12,00 --- 19 0
Tijl Rijnbout Attila A1 DNS --- 0 0
Tim Versteijnen Attila A2 12,00 --- 19 0
Tom van Breda Sprint a-pup 1 22,00 --- 53 53
Tom van Es Sprint a-pup 1 19,50 --- 44 44
Ton Rozenbrand ACW A 23,00 --- 56 56
Vigo Maljaars Scorpio A 18,50 --- 41 0
Yair Herz Sprint a-pup 1 12,00 --- 19 0

Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Jongens Pupil A

Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
Daan van Mierlo Attila A2 0,90 --- 38 0
Daan van der Made Scorpio A 1,00 --- 48 0
David van Laerhoven Taxandria A 1,05 --- 53 53
Edwin Van...r Heijden DAK A 0,85 --- 34 0
Enzo Eijsermans Attila A1 1,00 --- 48 48
Giel Fitters Attila A2 1,05 --- 53 0
Giel Huijsmans Sprint a-pup 1 0,90 --- 38 0
Ivo van der Spek Spiridon A 0,90 --- 38 0
Jeffrey de Rooij Sprint a-pup 1 0,80 --- 29 0
Jesse van Humbeeck ACW A 1,15 --- 64 64
Jonas Vos DAK A 1,05 --- 53 53
Joris Brink Sprint a-pup 1 1,00 --- 48 48
Jorn Stommels DAK A 0,95 --- 43 0
Kjell Kivit Spiridon A 1,15 --- 64 64
Kwinten Rotte Sprint a-pup 2 1,05 --- 53 0
Luuk Pelkmans Sprint a-pup 2 1,30 --- 81 81
Luuk van der Horst Taxandria A 1,00 --- 48 0
Mark van de Ven ACW A 1,10 --- 58 58
Merijn Verdijk DAK A 1,05 --- 53 53
Merlijn Verbaan Attila A2 DNS --- 0 0
Milo van Riel Spiridon A 0,90 --- 38 0
Noah Peeters Taxandria A DNS --- 0 0
Okke van den Elsen Taxandria A 1,10 --- 58 58
Rick van Dongen Scorpio A 1,05 --- 53 0
Roemer Struik DAK A 1,00 --- 48 48
Rutger van...er Lichte Sprint a-pup 1 0,95 --- 43 43
Ryan Heeren Spiridon A 1,30 --- 81 81
Ryan Jansen Scorpio A 1,20 --- 69 69
Sam Janssens Sprint a-pup 1 1,05 --- 53 53
Sam van Abeelen Taxandria A 0,95 --- 43 0
Scott van IJzendoorn Spiridon A 0,95 --- 43 0
Sem van Boxtel Attila A1 0,95 --- 43 0
Sepp Knippels DAK A 0,95 --- 43 0
Sigge Stolte Scorpio A DNS --- 0 0
Sjoerd van de Corput Sprint a-pup 1 0,95 --- 43 43
Sjoerd Schets Scorpio A 1,10 --- 58 58
Stef van Nunen Sprint a-pup 1 1,00 --- 48 48
Stefan Schuld Sprint a-pup 1 0,80 --- 29 0
Stijn Maarschalk Scorpio A 1,05 --- 53 0
Stijn Barends Taxandria A 0,90 --- 38 0
Sverre Handor Sprint a-pup 2 1,15 --- 64 0
Thijs Picokrie Attila A1 0,90 --- 38 0
Tijl Rijnbout Attila A1 DNS --- 0 0
Tim Versteijnen Attila A2 1,05 --- 53 0
Tom van Breda Sprint a-pup 1 0,80 --- 29 0
Tom van Es Sprint a-pup 1 0,85 --- 34 0
Ton Rozenbrand ACW A 1,15 --- 64 64
Vigo Maljaars Scorpio A 1,15 --- 64 64
Yair Herz Sprint a-pup 1 DNS --- 0 0

Uitslagen Meerkamp Polsstokverspringen Jongens Pupil A

Naam Res OBPPunten totaalTeam punten
Daan van Mierlo Attila A2 3,90 --- 60 60
Daan van der Made Scorpio A 2,80 --- 26 26
David van Laerhoven Taxandria A 2,40 --- 15 15
Edwin Van...r Heijden DAK A 2,60 --- 20 20
Enzo Eijsermans Attila A1 2,05 --- 8 8
Giel Fitters Attila A2 5,10 --- 103 103
Giel Huijsmans Sprint a-pup 1 --- ---
Ivo van der Spek Spiridon A 2,30 --- 13 0
Jeffrey de Rooij Sprint a-pup 1 --- ---
Jesse van Humbeeck ACW A 1,65 --- 1 0
Jonas Vos DAK A 2,55 --- 19 0
Joris Brink Sprint a-pup 1 --- ---
Jorn Stommels DAK A 2,60 --- 20 20
Kjell Kivit Spiridon A 2,60 --- 20 20
Kwinten Rotte Sprint a-pup 2 3,25 --- 39 39
Luuk Pelkmans Sprint a-pup 2 3,20 --- 37 37
Luuk van der Horst Taxandria A 1,50 --- 0 0
Mark van de Ven ACW A 2,30 --- 13 13
Merijn Verdijk DAK A 3,10 --- 34 34
Merlijn Verbaan Attila A2 DNS --- 0 0
Milo van Riel Spiridon A 1,85 --- 4 0
Noah Peeters Taxandria A DNS --- 0 0
Okke van den Elsen Taxandria A 2,65 --- 22 22
Rick van Dongen Scorpio A 2,75 --- 24 24
Roemer Struik DAK A 2,60 --- 20 0
Rutger van...er Lichte Sprint a-pup 1 --- ---
Ryan Heeren Spiridon A 2,45 --- 17 0
Ryan Jansen Scorpio A 3,25 --- 39 39
Sam Janssens Sprint a-pup 1 3,30 --- 40 40
Sam van Abeelen Taxandria A 2,45 --- 17 17
Scott van IJzendoorn Spiridon A 1,60 --- 0 0
Sem van Boxtel Attila A1 1,80 --- 3 0
Sepp Knippels DAK A 2,45 --- 17 0
Sigge Stolte Scorpio A DNS --- 0 0
Sjoerd van de Corput Sprint a-pup 1 --- ---
Sjoerd Schets Scorpio A 2,90 --- 29 29
Stef van Nunen Sprint a-pup 1 --- ---
Stefan Schuld Sprint a-pup 1 2,95 --- 30 30
Stijn Maarschalk Scorpio A 2,30 --- 13 0
Stijn Barends Taxandria A 0,75 --- 0 0
Sverre Handor Sprint a-pup 2 3,20 --- 37 37
Thijs Picokrie Attila A1 2,30 --- 13 13
Tijl Rijnbout Attila A1 DNS --- 0 0
Tim Versteijnen Attila A2 3,10 --- 34 0
Tom van Breda Sprint a-pup 1 2,90 --- 29 29
Tom van Es Sprint a-pup 1 3,15 --- 36 36
Ton Rozenbrand ACW A 2,60 --- 20 20
Vigo Maljaars Scorpio A 2,75 --- 24 0
Yair Herz Sprint a-pup 1 3,40 --- 43 43

Uitslagen Teamestafette Jongens Pupil A

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Sprint a-pup 2 (Team-est) AV Sprint - JPA 9 2:42,0 9
2 Scorpio A (Team-est) Scorpio - JPA 11 2:49,0 8
3 Spiridon A (Team-est) AV Spiridon - JPA 9 2:50,0 7
4 DAK A (Team-est) DAK - JPA 9 2:55,0 6
5 Taxandria A (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA 9 2:58,0 5
6 Attila A2 (Team-est) AV Attila - JPA 11 2:59,0 4
7 ACW A (Team-est) ACW `66 - JPA 8 3:03,0 3
7 Attila A1 (Team-est) AV Attila - JPA 12 3:03,0 3
9 Sprint a-pup 1 (Team-est) AV Sprint - JPA 11 3:07,0 1