Uitslagen Meerkamp Pupil B/C/mini

Naam 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Amber van Gurp MPB - Attila BC2 7,9 825,00 8,6 9,50 17,50 0,70 300 207
Anna Timmers MPB - Spiridon BC 8,0 875,00 8,2 8,50 12,00 0,80 293 167
Anne Heijnen MPC - Sprint BC3 7,4 950,00 8,3 8,50 11,00 0,80 405 405
Annelinde van Elsen MPC - Taxandria BC1 7,6 675,00 9,6 10,50 9,00 0,70 301 194
Anouk Rutjes MPMini - Atledo / Scorpio BC 8,4 850,00 11,2 6,50 8,50 0,60 290 163
Bas Guikink JPB - Sprint BC2 7,6 875,00 7,8 12,50 24,00 0,80 362 212
Benjamin Wolvekamp JPC - Spiridon BC 7,9 900,00 8,5 9,50 13,00 0,75 328 280
Benthe Leermakers MPC - Taxandria BC1 7,7 750,00 9,6 10,50 9,50 0,70 313 240
Boris Griep JPC - Atledo / Scorpio BC 7,8 925,00 9,0 5,50 7,00 0,65 250 118
Cas Cornelissen JPMini - Atledo / Scorpio BC 9,7 725,00 11,3 7,00 7,50 0,50 172 38
Casper van den Akker JPC - Taxandria Pup BC2 7,8 825,00 8,6 7,00 13,50 0,70 289 157
Coen Kuijs JPC - DAK BC 8,3 750,00 10,8 6,00 7,00 0,55 165 0
Daniek An...on Ortega MPMini - Taxandria BC1 8,2 675,00 10,8 5,50 7,50 0,60 245 0
Dario Ehrismann JPB - Scorpio BC1 7,1 950,00 8,2 10,00 12,00 0,60 289 184
Dasha Lauffer MPB - Atledo / Scorpio BC 8,0 800,00 9,4 7,50 9,00 0,60 212 0
Dirk Lorkeers JPB - Sprint BC2 6,9 950,00 7,3 15,00 29,50 0,95 465 465
Djurre Zwerver JPC - Attila BC1 7,3 800,00 12,6 9,50 14,50 0,65 263 179
Eef de Laat MPMini - DAK BC 7,5 750,00 9,5 5,50 6,50 0,55 305 204
Elien Smits MPB - DAK BC 6,8 1000,00 7,7 12,00 18,00 0,75 410 410
Eline van Kempen MPB - Attila BC1 6,9 825,00 7,4 9,50 11,50 0,65 319 285
Elizabeth van Gils MPB - Scorpio BC1 8,8 825,00 9,7 9,00 10,00 0,65 213 0
Elyse Schoonen MPC - Attila BC1 8,1 825,00 10,3 5,50 7,50 0,70 243 106
Emma Gitz MPB - Attila BC1 6,9 850,00 8,2 8,50 9,00 0,70 295 232
Emma van der Pas MPB - Sprint BC4 7,3 850,00 8,7 6,50 11,50 0,70 270 47
Emma Krijnen MPMini - Sprint BC1 8,6 725,00 11,5 5,00 6,50 0,55 206 0
Erin Rullens MPC - Spiridon BC 7,8 800,00 8,7 9,00 11,50 0,75 344 344
Esther Cornelissen MPC - DAK BC 8,6 625,00 10,5 6,00 8,50 0,60 186 0
Eva Maessen MPB - Sprint BC4 7,1 850,00 8,4 9,50 14,00 0,80 327 280
Fabian Schouten JPB - Scorpio BC1 8,0 900,00 10,0 6,50 16,00 0,65 228 103
Faylinn Jansen MPC - Atledo / Scorpio BC 7,5 900,00 8,5 9,50 19,00 0,80 440 440
Femke Timmermans MPB - Attila BC1 8,0 775,00 9,8 9,50 9,00 0,65 222 44
Femke Nooten MPB - Scorpio BC1 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Fenn Oerlemans JPMini - Atledo / Scorpio BC 8,2 800,00 11,2 10,00 10,50 0,55 293 117
Fenna Winkel MPB - Sprint BC4 7,5 1000,00 9,3 10,50 14,00 0,75 327 175
Fenne van Heist MPC - DAK BC 7,8 825,00 9,5 6,00 12,00 0,55 277 154
Finn Ardon JPC - Attila BC1 7,8 825,00 9,1 10,00 10,00 0,65 278 98
Floris Dieleman JPC - Attila BC2 9,1 750,00 9,7 6,50 10,00 0,60 188 0
Floris de Zwart JPB - Scorpio BC1 7,4 850,00 8,5 13,50 15,00 0,70 306 204
Ghislaine Schalk MPB - Spiridon BC 8,0 850,00 8,8 9,00 7,50 0,85 267 61
Gijs Huijben JPB - Sprint BC2 7,8 800,00 8,5 7,00 10,00 0,80 236 49
Hidde Struik JPC - DAK BC 7,3 1000,00 9,5 9,00 14,50 0,75 351 276
Huub Kuyvenhoven JPB - Sprint BC2 7,6 925,00 8,2 10,50 15,50 0,80 314 49
Ilse van Beers MPC - Taxandria Pup BC2 8,1 725,00 10,6 8,00 8,50 0,75 255 161
Isis van de Water MPB - DAK BC 6,1 725,00 10,0 6,50 8,50 0,60 244 110
Jade van de Rest MPC - Sprint BC3 7,2 850,00 8,6 6,50 8,00 0,75 338 282
Jana Baetens MPC - Attila BC2 8,2 725,00 9,7 8,00 12,00 0,70 281 201
Janne Smits MPMini - Sprint BC3 7,6 750,00 9,0 6,50 9,00 0,55 345 220
Jasper Buschman JPB - Scorpio BC1 7,1 950,00 8,2 14,00 19,50 0,70 359 359
Jelle Kreeft JPC - Spiridon BC 8,5 775,00 8,9 12,00 17,50 0,80 330 198
Jelske Schets MPB - Scorpio BC1 7,4 875,00 9,3 9,00 14,00 0,70 289 92
Jens van Tetering JPMini - Atledo / Scorpio BC 8,1 825,00 9,6 7,00 7,00 0,60 288 163
Jimmy Schoofs JPMini - Attila BC2 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Jip Dol JPC - Sprint BC1 7,6 900,00 9,1 7,50 10,50 0,70 289 105
Julia Willaert MPC - Taxandria Pup BC2 8,7 725,00 11,1 7,50 7,50 0,65 203 44
Julian de Prieëlle JPB - Sprint BC2 7,5 875,00 7,8 11,00 24,00 0,70 342 209
Julian Hoondert JPB - Taxandria Pup BC2 7,3 900,00 8,8 9,50 14,50 0,70 283 246
Julie Kleppe MPC - Taxandria Pup BC2 6,6 875,00 8,0 7,50 16,00 0,65 423 385
Juul Jonas MPB - Attila BC2 7,9 800,00 8,7 6,00 7,00 0,65 214 91
Kilan Goddijn JPB - Sprint BC2 6,7 950,00 7,3 13,50 22,00 0,95 428 428
Koen van Gestel JPMini - DAK BC 9,0 800,00 10,7 7,00 11,50 0,55 250 148
Lars Barends JPC - Taxandria BC1 7,2 400,00 8,6 9,50 13,00 0,70 279 235
Laure van Nunen MPB - Sprint BC4 7,7 750,00 9,6 8,00 7,00 0,75 222 0
Lena Prachkovskiy MPB - Scorpio BC1 7,2 850,00 8,9 10,00 8,00 0,70 278 161
Lieve Stoffelsen MPC - Sprint BC3 8,2 825,00 9,0 8,50 7,50 0,70 293 161
Lisa Kuijsters MPC - Attila BC1 7,9 825,00 9,2 7,50 10,00 0,70 305 267
Liv Jansen MPB - Attila BC2 8,0 675,00 8,7 6,00 9,50 0,70 211 94
Loek Graafmans JPC - Spiridon BC 7,7 975,00 8,7 11,00 15,50 0,75 369 259
Lukas Kok JPB - Sprint BC2 7,5 950,00 8,1 8,50 12,00 0,70 280 116
Lukas van ... Heijkant JPB - Taxandria BC1 7,2 875,00 8,5 6,50 14,50 0,70 267 144
Lukas Kegler JPMini - Sprint BC3 8,8 775,00 10,4 7,50 5,00 0,60 228 43
Luuk Verbeek JPC - Sprint BC1 7,3 900,00 8,3 10,00 13,50 0,70 349 141
Luuk Daniel JPC - Spiridon BC 7,8 900,00 8,6 12,00 18,00 0,75 374 322
Lynn van Beers MPC - Attila BC1 8,5 625,00 10,6 7,50 8,00 0,60 197 38
Marisa An...on Ortega MPC - Taxandria BC1 7,6 900,00 8,9 8,50 13,50 0,70 369 369
Marit Geurts MPB - DAK BC 7,5 750,00 9,3 10,00 14,50 0,70 276 131
Marlieke van Elderen MPC - Taxandria Pup BC2 8,2 750,00 10,7 8,00 9,00 0,65 242 126
Max Verschoor JPC - DAK BC 8,3 850,00 9,8 6,00 8,00 0,50 196 51
Merijn Van der Veek JPB - ACW A --- 1100,00 12,3 DNS 12,50 DNS 132 132
Mika van Rooij JPC - Taxandria Pup BC2 7,6 800,00 8,6 9,50 14,50 0,70 316 272
Miles Harahap JPB - Attila BC2 7,3 950,00 7,5 10,00 13,50 0,80 326 326
Milou van den Broek MPMini - Attila BC2 8,0 700,00 9,3 7,50 8,50 0,65 335 335
Moniek van...Biggelaar MPB - Scorpio BC1 6,9 925,00 8,2 13,00 15,00 0,65 362 328
Myrthe Belt MPC - Sprint BC3 8,7 800,00 10,6 5,00 6,50 0,60 190 0
Nadya Lauffer MPC - Atledo / Scorpio BC 7,4 950,00 9,0 5,50 12,50 0,70 352 332
Naimah de Wind MPB - Sprint BC4 7,1 850,00 8,5 6,50 11,00 0,80 290 232
Niels Hermans JPC - Sprint BC1 6,9 900,00 8,0 10,50 16,50 0,75 396 396
Nienke Dobbelaar MPC - Attila BC2 8,5 650,00 10,3 7,00 5,50 0,55 179 0
Noah Paunussa JPC - Atledo / Scorpio BC 7,3 925,00 8,3 9,00 12,00 0,65 332 294
Noor Faas MPC - Sprint BC3 7,6 950,00 9,2 7,00 5,50 0,75 322 199
Nore Stroober MPMini - Sprint BC1 7,7 800,00 8,8 8,50 10,00 0,65 408 358
Olivia Lauff JPC - Atledo / Scorpio BC 8,2 850,00 10,4 3,00 5,50 0,50 158 0
Ot Jansen JPC - Sprint BC1 8,2 900,00 10,2 7,50 14,50 0,65 266 117
Puck van Gils MPC - Sprint BC3 7,2 DNS 10,3 8,00 13,00 0,80 293 217
Puk de Laat MPC - DAK BC 8,2 750,00 10,6 4,50 8,50 0,55 196 0
Rens Schoonman JPC - Taxandria Pup BC2 8,4 700,00 10,1 6,50 14,50 0,65 221 56
Renske van de Corput MPC - Sprint BC3 7,8 800,00 9,3 8,50 11,50 0,70 319 147
Rogier Gitz JPMini - Attila BC2 7,9 825,00 9,6 6,00 7,50 0,60 289 233
Roza Willemen MPB - Sprint BC4 7,0 1025,00 7,5 11,00 13,00 0,80 389 389
Ruben Cranenburg JPC - Attila BC1 7,9 750,00 9,7 8,00 8,50 0,65 230 38
Ryan Bouman JPB - DAK BC 9,6 725,00 12,3 6,00 9,00 0,45 96 0
Sam Hofmans MPB - Sprint BC4 7,2 850,00 8,5 8,50 12,50 0,75 301 207
Sara Mauro MPC - Attila BC2 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Selin Hendriks MPB - Sprint BC4 7,5 750,00 9,5 8,00 10,50 0,80 253 54
Senne van de Rest JPMini - Sprint BC3 7,8 800,00 9,6 7,50 18,50 0,60 375 280
Sep Jansen JPMini - Attila BC1 7,1 675,00 9,1 6,00 8,50 0,60 311 252
Sigrid Willems MPC - Taxandria BC1 7,4 750,00 10,2 7,00 7,50 0,70 269 176
Silke Israel MPB - Sprint BC4 7,1 850,00 8,6 11,00 16,50 0,80 347 347
Sjoerd Bastiaans JPB - Sprint BC2 7,3 1025,00 7,8 13,00 26,00 0,85 416 416
Sofie Buijs MPMini - Sprint BC1 7,8 750,00 9,2 8,50 12,50 0,60 388 337
Sophy Naafs MPB - Spiridon BC 8,2 825,00 8,5 7,50 12,50 0,70 256 0
Stan van Gestel JPB - DAK BC 6,4 850,00 9,7 9,00 20,50 0,70 310 236
Sterre Dijkstra MPB - Scorpio BC1 6,9 850,00 8,6 11,50 15,50 0,75 346 299
Stijn Knippels JPMini - DAK BC 7,9 625,00 11,2 6,00 8,00 0,55 214 76
Ted Houtepen JPB - Sprint BC2 7,8 825,00 8,3 10,50 15,00 0,80 288 0
Thijmen Kegler JPB - Sprint BC2 8,0 950,00 9,0 11,50 14,00 0,75 287 112
Thijs Rodenburg JPC - Attila BC2 8,4 775,00 9,2 9,00 17,00 0,65 280 113
Thomas Klunder JPC - Sprint BC1 7,5 DNS 8,7 8,50 11,50 0,75 260 52
Tijmen Rotte JPC - Sprint BC1 8,3 750,00 8,6 13,00 15,50 0,70 320 197
Tijn Janssens JPC - Sprint BC1 7,2 1025,00 8,6 14,00 18,50 0,70 433 329
Tom Kula JPC - Atledo / Scorpio BC 7,6 825,00 10,4 9,00 8,50 0,65 248 148
Vince van Esch JPMini - Taxandria BC1 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Vive van Wijk MPMini - Taxandria BC1 8,1 750,00 9,6 9,50 10,50 0,65 371 371
Ward Morelissen JPC - Sprint BC1 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Wilbert van den Burg JPC - Spiridon BC 8,1 800,00 8,6 7,50 13,00 0,70 277 159
Wouter Pels JPC - Attila BC1 8,1 650,00 8,9 8,00 10,50 0,60 228 90
Yfke van Haeringen MPB - Taxandria Pup BC2 7,2 775,00 8,2 10,00 12,00 0,75 304 229

Uitslagen Meerkamp 40 meter Pupil B/C/mini

Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
Amber van Gurp MPB - Attila BC2 7,9 --- 52 0
Anna Timmers MPB - Spiridon BC 8,0 --- 49 0
Anne Heijnen MPC - Sprint BC3 7,4 --- 84 84
Annelinde van Elsen MPC - Taxandria BC1 7,6 --- 77 77
Anouk Rutjes MPMini - Atledo / Scorpio BC 8,4 --- 64 0
Bas Guikink JPB - Sprint BC2 7,6 --- 55 0
Benjamin Wolvekamp JPC - Spiridon BC 7,9 --- 57 57
Benthe Leermakers MPC - Taxandria BC1 7,7 --- 73 0
Boris Griep JPC - Atledo / Scorpio BC 7,8 --- 59 0
Cas Cornelissen JPMini - Atledo / Scorpio BC 9,7 --- 20 0
Casper van den Akker JPC - Taxandria Pup BC2 7,8 --- 59 0
Coen Kuijs JPC - DAK BC 8,3 --- 45 0
Daniek An...on Ortega MPMini - Taxandria BC1 8,2 --- 72 0
Dario Ehrismann JPB - Scorpio BC1 7,1 --- 68 68
Dasha Lauffer MPB - Atledo / Scorpio BC 8,0 --- 49 0
Dirk Lorkeers JPB - Sprint BC2 6,9 --- 74 74
Djurre Zwerver JPC - Attila BC1 7,3 --- 75 75
Eef de Laat MPMini - DAK BC 7,5 --- 103 103
Elien Smits MPB - DAK BC 6,8 --- 85 85
Eline van Kempen MPB - Attila BC1 6,9 --- 82 82
Elizabeth van Gils MPB - Scorpio BC1 8,8 --- 30 0
Elyse Schoonen MPC - Attila BC1 8,1 --- 59 0
Emma Gitz MPB - Attila BC1 6,9 --- 82 82
Emma van der Pas MPB - Sprint BC4 7,3 --- 69 0
Emma Krijnen MPMini - Sprint BC1 8,6 --- 57 0
Erin Rullens MPC - Spiridon BC 7,8 --- 69 69
Esther Cornelissen MPC - DAK BC 8,6 --- 44 0
Eva Maessen MPB - Sprint BC4 7,1 --- 75 75
Fabian Schouten JPB - Scorpio BC1 8,0 --- 45 0
Faylinn Jansen MPC - Atledo / Scorpio BC 7,5 --- 80 80
Femke Timmermans MPB - Attila BC1 8,0 --- 49 0
Femke Nooten MPB - Scorpio BC1 DNS --- 0 0
Fenn Oerlemans JPMini - Atledo / Scorpio BC 8,2 --- 64 0
Fenna Winkel MPB - Sprint BC4 7,5 --- 63 0
Fenne van Heist MPC - DAK BC 7,8 --- 69 0
Finn Ardon JPC - Attila BC1 7,8 --- 59 0
Floris Dieleman JPC - Attila BC2 9,1 --- 26 0
Floris de Zwart JPB - Scorpio BC1 7,4 --- 60 0
Ghislaine Schalk MPB - Spiridon BC 8,0 --- 49 0
Gijs Huijben JPB - Sprint BC2 7,8 --- 49 0
Hidde Struik JPC - DAK BC 7,3 --- 75 0
Huub Kuyvenhoven JPB - Sprint BC2 7,6 --- 55 0
Ilse van Beers MPC - Taxandria Pup BC2 8,1 --- 59 59
Isis van de Water MPB - DAK BC 6,1 --- 110 110
Jade van de Rest MPC - Sprint BC3 7,2 --- 92 92
Jana Baetens MPC - Attila BC2 8,2 --- 56 56
Janne Smits MPMini - Sprint BC3 7,6 --- 99 99
Jasper Buschman JPB - Scorpio BC1 7,1 --- 68 68
Jelle Kreeft JPC - Spiridon BC 8,5 --- 40 0
Jelske Schets MPB - Scorpio BC1 7,4 --- 66 0
Jens van Tetering JPMini - Atledo / Scorpio BC 8,1 --- 68 68
Jimmy Schoofs JPMini - Attila BC2 DNS --- 0 0
Jip Dol JPC - Sprint BC1 7,6 --- 66 0
Julia Willaert MPC - Taxandria Pup BC2 8,7 --- 41 0
Julian de Prieëlle JPB - Sprint BC2 7,5 --- 57 57
Julian Hoondert JPB - Taxandria Pup BC2 7,3 --- 63 63
Julie Kleppe MPC - Taxandria Pup BC2 6,6 --- 117 117
Juul Jonas MPB - Attila BC2 7,9 --- 52 52
Kilan Goddijn JPB - Sprint BC2 6,7 --- 80 80
Koen van Gestel JPMini - DAK BC 9,0 --- 38 0
Lars Barends JPC - Taxandria BC1 7,2 --- 79 79
Laure van Nunen MPB - Sprint BC4 7,7 --- 57 0
Lena Prachkovskiy MPB - Scorpio BC1 7,2 --- 72 72
Lieve Stoffelsen MPC - Sprint BC3 8,2 --- 56 0
Lisa Kuijsters MPC - Attila BC1 7,9 --- 66 66
Liv Jansen MPB - Attila BC2 8,0 --- 49 0
Loek Graafmans JPC - Spiridon BC 7,7 --- 62 62
Lukas Kok JPB - Sprint BC2 7,5 --- 57 57
Lukas van ... Heijkant JPB - Taxandria BC1 7,2 --- 65 0
Lukas Kegler JPMini - Sprint BC3 8,8 --- 44 0
Luuk Daniel JPC - Spiridon BC 7,8 --- 59 59
Luuk Verbeek JPC - Sprint BC1 7,3 --- 75 75
Lynn van Beers MPC - Attila BC1 8,5 --- 47 0
Marisa An...on Ortega MPC - Taxandria BC1 7,6 --- 77 77
Marit Geurts MPB - DAK BC 7,5 --- 63 0
Marlieke van Elderen MPC - Taxandria Pup BC2 8,2 --- 56 0
Max Verschoor JPC - DAK BC 8,3 --- 45 0
Merijn Van der Veek JPB - ACW A --- ---
Mika van Rooij JPC - Taxandria Pup BC2 7,6 --- 66 66
Miles Harahap JPB - Attila BC2 7,3 --- 63 63
Milou van den Broek MPMini - Attila BC2 8,0 --- 81 81
Moniek van...Biggelaar MPB - Scorpio BC1 6,9 --- 82 82
Myrthe Belt MPC - Sprint BC3 8,7 --- 41 0
Nadya Lauffer MPC - Atledo / Scorpio BC 7,4 --- 84 84
Naimah de Wind MPB - Sprint BC4 7,1 --- 75 75
Niels Hermans JPC - Sprint BC1 6,9 --- 89 89
Nienke Dobbelaar MPC - Attila BC2 8,5 --- 47 0
Noah Paunussa JPC - Atledo / Scorpio BC 7,3 --- 75 75
Noor Faas MPC - Sprint BC3 7,6 --- 77 0
Nore Stroober MPMini - Sprint BC1 7,7 --- 94 94
Olivia Lauff JPC - Atledo / Scorpio BC 8,2 --- 48 0
Ot Jansen JPC - Sprint BC1 8,2 --- 48 0
Puck van Gils MPC - Sprint BC3 7,2 --- 92 92
Puk de Laat MPC - DAK BC 8,2 --- 56 0
Rens Schoonman JPC - Taxandria Pup BC2 8,4 --- 43 0
Renske van de Corput MPC - Sprint BC3 7,8 --- 69 0
Rogier Gitz JPMini - Attila BC2 7,9 --- 76 76
Roza Willemen MPB - Sprint BC4 7,0 --- 78 78
Ruben Cranenburg JPC - Attila BC1 7,9 --- 57 0
Ryan Bouman JPB - DAK BC 9,6 --- 14 0
Sam Hofmans MPB - Sprint BC4 7,2 --- 72 72
Sara Mauro MPC - Attila BC2 DNS --- 0 0
Selin Hendriks MPB - Sprint BC4 7,5 --- 63 0
Senne van de Rest JPMini - Sprint BC3 7,8 --- 79 79
Sep Jansen JPMini - Attila BC1 7,1 --- 110 110
Sigrid Willems MPC - Taxandria BC1 7,4 --- 84 84
Silke Israel MPB - Sprint BC4 7,1 --- 75 75
Sjoerd Bastiaans JPB - Sprint BC2 7,3 --- 63 63
Sofie Buijs MPMini - Sprint BC1 7,8 --- 89 89
Sophy Naafs MPB - Spiridon BC 8,2 --- 44 0
Stan van Gestel JPB - DAK BC 6,4 --- 90 90
Sterre Dijkstra MPB - Scorpio BC1 6,9 --- 82 82
Stijn Knippels JPMini - DAK BC 7,9 --- 76 76
Ted Houtepen JPB - Sprint BC2 7,8 --- 49 0
Thijmen Kegler JPB - Sprint BC2 8,0 --- 45 0
Thijs Rodenburg JPC - Attila BC2 8,4 --- 43 0
Thomas Klunder JPC - Sprint BC1 7,5 --- 69 0
Tijmen Rotte JPC - Sprint BC1 8,3 --- 45 0
Tijn Janssens JPC - Sprint BC1 7,2 --- 79 79
Tom Kula JPC - Atledo / Scorpio BC 7,6 --- 66 66
Vince van Esch JPMini - Taxandria BC1 DNS --- 0 0
Vive van Wijk MPMini - Taxandria BC1 8,1 --- 76 76
Ward Morelissen JPC - Sprint BC1 DNS --- 0 0
Wilbert van den Burg JPC - Spiridon BC 8,1 --- 51 51
Wouter Pels JPC - Attila BC1 8,1 --- 51 0
Yfke van Haeringen MPB - Taxandria Pup BC2 7,2 --- 72 72

Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil B/C/mini

Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
Amber van Gurp MPB - Attila BC2 825,00 --- 43 43
Anna Timmers MPB - Spiridon BC 875,00 --- 51 51
Anne Heijnen MPC - Sprint BC3 950,00 --- 83 83
Annelinde van Elsen MPC - Taxandria BC1 675,00 --- 27 0
Anouk Rutjes MPMini - Atledo / Scorpio BC 850,00 --- 77 77
Bas Guikink JPB - Sprint BC2 875,00 --- 46 0
Benjamin Wolvekamp JPC - Spiridon BC 900,00 --- 61 61
Benthe Leermakers MPC - Taxandria BC1 750,00 --- 40 40
Boris Griep JPC - Atledo / Scorpio BC 925,00 --- 66 66
Cas Cornelissen JPMini - Atledo / Scorpio BC 725,00 --- 40 0
Casper van den Akker JPC - Taxandria Pup BC2 825,00 --- 46 46
Coen Kuijs JPC - DAK BC 750,00 --- 34 0
Daniek An...on Ortega MPMini - Taxandria BC1 675,00 --- 35 0
Dario Ehrismann JPB - Scorpio BC1 950,00 --- 59 59
Dasha Lauffer MPB - Atledo / Scorpio BC 800,00 --- 39 0
Dirk Lorkeers JPB - Sprint BC2 950,00 --- 59 59
Djurre Zwerver JPC - Attila BC1 800,00 --- 42 0
Eef de Laat MPMini - DAK BC 750,00 --- 51 0
Elien Smits MPB - DAK BC 1000,00 --- 75 75
Eline van Kempen MPB - Attila BC1 825,00 --- 43 43
Elizabeth van Gils MPB - Scorpio BC1 825,00 --- 43 0
Elyse Schoonen MPC - Attila BC1 825,00 --- 54 54
Emma Gitz MPB - Attila BC1 850,00 --- 47 47
Emma van der Pas MPB - Sprint BC4 850,00 --- 47 47
Emma Krijnen MPMini - Sprint BC1 725,00 --- 46 0
Erin Rullens MPC - Spiridon BC 800,00 --- 49 49
Esther Cornelissen MPC - DAK BC 625,00 --- 20 0
Eva Maessen MPB - Sprint BC4 850,00 --- 47 0
Fabian Schouten JPB - Scorpio BC1 900,00 --- 50 50
Faylinn Jansen MPC - Atledo / Scorpio BC 900,00 --- 71 71
Femke Timmermans MPB - Attila BC1 775,00 --- 35 0
Femke Nooten MPB - Scorpio BC1 DNS --- 0 0
Fenn Oerlemans JPMini - Atledo / Scorpio BC 800,00 --- 56 0
Fenna Winkel MPB - Sprint BC4 1000,00 --- 75 75
Fenne van Heist MPC - DAK BC 825,00 --- 54 54
Finn Ardon JPC - Attila BC1 825,00 --- 46 46
Floris Dieleman JPC - Attila BC2 750,00 --- 34 0
Floris de Zwart JPB - Scorpio BC1 850,00 --- 42 0
Ghislaine Schalk MPB - Spiridon BC 850,00 --- 47 0
Gijs Huijben JPB - Sprint BC2 800,00 --- 35 0
Hidde Struik JPC - DAK BC 1000,00 --- 82 82
Huub Kuyvenhoven JPB - Sprint BC2 925,00 --- 55 0
Ilse van Beers MPC - Taxandria Pup BC2 725,00 --- 35 0
Isis van de Water MPB - DAK BC 725,00 --- 28 0
Jade van de Rest MPC - Sprint BC3 850,00 --- 60 60
Jana Baetens MPC - Attila BC2 725,00 --- 35 0
Janne Smits MPMini - Sprint BC3 750,00 --- 51 0
Jasper Buschman JPB - Scorpio BC1 950,00 --- 59 59
Jelle Kreeft JPC - Spiridon BC 775,00 --- 38 0
Jelske Schets MPB - Scorpio BC1 875,00 --- 51 51
Jens van Tetering JPMini - Atledo / Scorpio BC 825,00 --- 62 0
Jimmy Schoofs JPMini - Attila BC2 DNS --- 0 0
Jip Dol JPC - Sprint BC1 900,00 --- 61 61
Julia Willaert MPC - Taxandria Pup BC2 725,00 --- 35 0
Julian de Prieëlle JPB - Sprint BC2 875,00 --- 46 0
Julian Hoondert JPB - Taxandria Pup BC2 900,00 --- 50 50
Julie Kleppe MPC - Taxandria Pup BC2 875,00 --- 65 65
Juul Jonas MPB - Attila BC2 800,00 --- 39 39
Kilan Goddijn JPB - Sprint BC2 950,00 --- 59 59
Koen van Gestel JPMini - DAK BC 800,00 --- 56 56
Lars Barends JPC - Taxandria BC1 400,00 --- 0 0
Laure van Nunen MPB - Sprint BC4 750,00 --- 31 0
Lena Prachkovskiy MPB - Scorpio BC1 850,00 --- 47 0
Lieve Stoffelsen MPC - Sprint BC3 825,00 --- 54 54
Lisa Kuijsters MPC - Attila BC1 825,00 --- 54 54
Liv Jansen MPB - Attila BC2 675,00 --- 21 0
Loek Graafmans JPC - Spiridon BC 975,00 --- 76 76
Lukas Kok JPB - Sprint BC2 950,00 --- 59 59
Lukas van ... Heijkant JPB - Taxandria BC1 875,00 --- 46 46
Lukas Kegler JPMini - Sprint BC3 775,00 --- 51 0
Luuk Daniel JPC - Spiridon BC 900,00 --- 61 61
Luuk Verbeek JPC - Sprint BC1 900,00 --- 61 0
Lynn van Beers MPC - Attila BC1 625,00 --- 20 0
Marisa An...on Ortega MPC - Taxandria BC1 900,00 --- 71 71
Marit Geurts MPB - DAK BC 750,00 --- 31 0
Marlieke van Elderen MPC - Taxandria Pup BC2 750,00 --- 40 40
Max Verschoor JPC - DAK BC 850,00 --- 51 51
Merijn Van der Veek JPB - ACW A 1100,00 --- 89 89
Mika van Rooij JPC - Taxandria Pup BC2 800,00 --- 42 42
Miles Harahap JPB - Attila BC2 950,00 --- 59 59
Milou van den Broek MPMini - Attila BC2 700,00 --- 40 40
Moniek van...Biggelaar MPB - Scorpio BC1 925,00 --- 60 60
Myrthe Belt MPC - Sprint BC3 800,00 --- 49 0
Nadya Lauffer MPC - Atledo / Scorpio BC 950,00 --- 83 83
Naimah de Wind MPB - Sprint BC4 850,00 --- 47 47
Niels Hermans JPC - Sprint BC1 900,00 --- 61 61
Nienke Dobbelaar MPC - Attila BC2 650,00 --- 23 0
Noah Paunussa JPC - Atledo / Scorpio BC 925,00 --- 66 66
Noor Faas MPC - Sprint BC3 950,00 --- 83 83
Nore Stroober MPMini - Sprint BC1 800,00 --- 63 63
Olivia Lauff JPC - Atledo / Scorpio BC 850,00 --- 51 0
Ot Jansen JPC - Sprint BC1 900,00 --- 61 61
Puck van Gils MPC - Sprint BC3 DNS --- 0 0
Puk de Laat MPC - DAK BC 750,00 --- 40 0
Rens Schoonman JPC - Taxandria Pup BC2 700,00 --- 27 0
Renske van de Corput MPC - Sprint BC3 800,00 --- 49 0
Rogier Gitz JPMini - Attila BC2 825,00 --- 62 62
Roza Willemen MPB - Sprint BC4 1025,00 --- 81 81
Ruben Cranenburg JPC - Attila BC1 750,00 --- 34 0
Ryan Bouman JPB - DAK BC 725,00 --- 25 0
Sam Hofmans MPB - Sprint BC4 850,00 --- 47 0
Sara Mauro MPC - Attila BC2 DNS --- 0 0
Selin Hendriks MPB - Sprint BC4 750,00 --- 31 0
Senne van de Rest JPMini - Sprint BC3 800,00 --- 56 56
Sep Jansen JPMini - Attila BC1 675,00 --- 31 0
Sigrid Willems MPC - Taxandria BC1 750,00 --- 40 40
Silke Israel MPB - Sprint BC4 850,00 --- 47 47
Sjoerd Bastiaans JPB - Sprint BC2 1025,00 --- 73 73
Sofie Buijs MPMini - Sprint BC1 750,00 --- 51 0
Sophy Naafs MPB - Spiridon BC 825,00 --- 43 0
Stan van Gestel JPB - DAK BC 850,00 --- 42 0
Sterre Dijkstra MPB - Scorpio BC1 850,00 --- 47 0
Stijn Knippels JPMini - DAK BC 625,00 --- 23 0
Ted Houtepen JPB - Sprint BC2 825,00 --- 39 0
Thijmen Kegler JPB - Sprint BC2 950,00 --- 59 59
Thijs Rodenburg JPC - Attila BC2 775,00 --- 38 0
Thomas Klunder JPC - Sprint BC1 DNS --- 0 0
Tijmen Rotte JPC - Sprint BC1 750,00 --- 34 0
Tijn Janssens JPC - Sprint BC1 1025,00 --- 88 88
Tom Kula JPC - Atledo / Scorpio BC 825,00 --- 46 0
Vince van Esch JPMini - Taxandria BC1 DNS --- 0 0
Vive van Wijk MPMini - Taxandria BC1 750,00 --- 51 51
Ward Morelissen JPC - Sprint BC1 DNS --- 0 0
Wilbert van den Burg JPC - Spiridon BC 800,00 --- 42 0
Wouter Pels JPC - Attila BC1 650,00 --- 20 0
Yfke van Haeringen MPB - Taxandria Pup BC2 775,00 --- 35 0

Uitslagen Meerkamp 40 meter horden Pupil B/C/mini

Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
Amber van Gurp MPB - Attila BC2 8,6 --- 55 55
Anna Timmers MPB - Spiridon BC 8,2 --- 62 62
Anne Heijnen MPC - Sprint BC3 8,3 --- 77 77
Annelinde van Elsen MPC - Taxandria BC1 9,6 --- 47 0
Anouk Rutjes MPMini - Atledo / Scorpio BC 11,2 --- 26 0
Bas Guikink JPB - Sprint BC2 7,8 --- 64 64
Benjamin Wolvekamp JPC - Spiridon BC 8,5 --- 62 62
Benthe Leermakers MPC - Taxandria BC1 9,6 --- 47 47
Boris Griep JPC - Atledo / Scorpio BC 9,0 --- 52 52
Cas Cornelissen JPMini - Atledo / Scorpio BC 11,3 --- 21 0
Casper van den Akker JPC - Taxandria Pup BC2 8,6 --- 60 60
Coen Kuijs JPC - DAK BC 10,8 --- 22 0
Daniek An...on Ortega MPMini - Taxandria BC1 10,8 --- 33 0
Dario Ehrismann JPB - Scorpio BC1 8,2 --- 57 57
Dasha Lauffer MPB - Atledo / Scorpio BC 9,4 --- 40 0
Dirk Lorkeers JPB - Sprint BC2 7,3 --- 74 74
Djurre Zwerver JPC - Attila BC1 12,6 --- 4 0
Eef de Laat MPMini - DAK BC 9,5 --- 64 64
Elien Smits MPB - DAK BC 7,7 --- 73 73
Eline van Kempen MPB - Attila BC1 7,4 --- 79 79
Elizabeth van Gils MPB - Scorpio BC1 9,7 --- 36 0
Elyse Schoonen MPC - Attila BC1 10,3 --- 34 0
Emma Gitz MPB - Attila BC1 8,2 --- 62 62
Emma van der Pas MPB - Sprint BC4 8,7 --- 53 0
Emma Krijnen MPMini - Sprint BC1 11,5 --- 21 0
Erin Rullens MPC - Spiridon BC 8,7 --- 67 67
Esther Cornelissen MPC - DAK BC 10,5 --- 31 0
Eva Maessen MPB - Sprint BC4 8,4 --- 58 58
Fabian Schouten JPB - Scorpio BC1 10,0 --- 28 0
Faylinn Jansen MPC - Atledo / Scorpio BC 8,5 --- 72 72
Femke Timmermans MPB - Attila BC1 9,8 --- 34 0
Femke Nooten MPB - Scorpio BC1 DNS --- 0 0
Fenn Oerlemans JPMini - Atledo / Scorpio BC 11,2 --- 23 0
Fenna Winkel MPB - Sprint BC4 9,3 --- 42 0
Fenne van Heist MPC - DAK BC 9,5 --- 49 49
Finn Ardon JPC - Attila BC1 9,1 --- 50 0
Floris Dieleman JPC - Attila BC2 9,7 --- 39 0
Floris de Zwart JPB - Scorpio BC1 8,5 --- 51 51
Ghislaine Schalk MPB - Spiridon BC 8,8 --- 51 0
Gijs Huijben JPB - Sprint BC2 8,5 --- 51 0
Hidde Struik JPC - DAK BC 9,5 --- 42 42
Huub Kuyvenhoven JPB - Sprint BC2 8,2 --- 57 0
Ilse van Beers MPC - Taxandria Pup BC2 10,6 --- 29 0
Isis van de Water MPB - DAK BC 10,0 --- 31 0
Jade van de Rest MPC - Sprint BC3 8,6 --- 70 70
Jana Baetens MPC - Attila BC2 9,7 --- 45 0
Janne Smits MPMini - Sprint BC3 9,0 --- 78 78
Jasper Buschman JPB - Scorpio BC1 8,2 --- 57 57
Jelle Kreeft JPC - Spiridon BC 8,9 --- 54 0
Jelske Schets MPB - Scorpio BC1 9,3 --- 42 0
Jens van Tetering JPMini - Atledo / Scorpio BC 9,6 --- 54 54
Jimmy Schoofs JPMini - Attila BC2 DNS --- 0 0
Jip Dol JPC - Sprint BC1 9,1 --- 50 0
Julia Willaert MPC - Taxandria Pup BC2 11,1 --- 21 0
Julian de Prieëlle JPB - Sprint BC2 7,8 --- 64 64
Julian Hoondert JPB - Taxandria Pup BC2 8,8 --- 46 46
Julie Kleppe MPC - Taxandria Pup BC2 8,0 --- 85 85
Juul Jonas MPB - Attila BC2 8,7 --- 53 0
Kilan Goddijn JPB - Sprint BC2 7,3 --- 74 74
Koen van Gestel JPMini - DAK BC 10,7 --- 31 0
Lars Barends JPC - Taxandria BC1 8,6 --- 60 60
Laure van Nunen MPB - Sprint BC4 9,6 --- 37 0
Lena Prachkovskiy MPB - Scorpio BC1 8,9 --- 49 0
Lieve Stoffelsen MPC - Sprint BC3 9,0 --- 60 60
Lisa Kuijsters MPC - Attila BC1 9,2 --- 56 56
Liv Jansen MPB - Attila BC2 8,7 --- 53 53
Loek Graafmans JPC - Spiridon BC 8,7 --- 58 0
Lukas Kok JPB - Sprint BC2 8,1 --- 58 0
Lukas van ... Heijkant JPB - Taxandria BC1 8,5 --- 51 51
Lukas Kegler JPMini - Sprint BC3 10,4 --- 37 0
Luuk Daniel JPC - Spiridon BC 8,6 --- 60 60
Luuk Verbeek JPC - Sprint BC1 8,3 --- 66 66
Lynn van Beers MPC - Attila BC1 10,6 --- 29 0
Marisa An...on Ortega MPC - Taxandria BC1 8,9 --- 63 63
Marit Geurts MPB - DAK BC 9,3 --- 42 42
Marlieke van Elderen MPC - Taxandria Pup BC2 10,7 --- 27 0
Max Verschoor JPC - DAK BC 9,8 --- 37 0
Merijn Van der Veek JPB - ACW A 12,3 --- 5 5
Mika van Rooij JPC - Taxandria Pup BC2 8,6 --- 60 60
Miles Harahap JPB - Attila BC2 7,5 --- 70 70
Milou van den Broek MPMini - Attila BC2 9,3 --- 69 69
Moniek van...Biggelaar MPB - Scorpio BC1 8,2 --- 62 62
Myrthe Belt MPC - Sprint BC3 10,6 --- 29 0
Nadya Lauffer MPC - Atledo / Scorpio BC 9,0 --- 60 60
Naimah de Wind MPB - Sprint BC4 8,5 --- 56 56
Niels Hermans JPC - Sprint BC1 8,0 --- 72 72
Nienke Dobbelaar MPC - Attila BC2 10,3 --- 34 0
Noah Paunussa JPC - Atledo / Scorpio BC 8,3 --- 66 66
Noor Faas MPC - Sprint BC3 9,2 --- 56 56
Nore Stroober MPMini - Sprint BC1 8,8 --- 84 84
Olivia Lauff JPC - Atledo / Scorpio BC 10,4 --- 28 0
Ot Jansen JPC - Sprint BC1 10,2 --- 31 0
Puck van Gils MPC - Sprint BC3 10,3 --- 34 0
Puk de Laat MPC - DAK BC 10,6 --- 29 0
Rens Schoonman JPC - Taxandria Pup BC2 10,1 --- 32 0
Renske van de Corput MPC - Sprint BC3 9,3 --- 54 0
Rogier Gitz JPMini - Attila BC2 9,6 --- 54 54
Roza Willemen MPB - Sprint BC4 7,5 --- 77 77
Ruben Cranenburg JPC - Attila BC1 9,7 --- 39 0
Ryan Bouman JPB - DAK BC 12,3 --- 5 0
Sam Hofmans MPB - Sprint BC4 8,5 --- 56 56
Sara Mauro MPC - Attila BC2 DNS --- 0 0
Selin Hendriks MPB - Sprint BC4 9,5 --- 39 0
Senne van de Rest JPMini - Sprint BC3 9,6 --- 54 0
Sep Jansen JPMini - Attila BC1 9,1 --- 66 66
Sigrid Willems MPC - Taxandria BC1 10,2 --- 36 0
Silke Israel MPB - Sprint BC4 8,6 --- 55 55
Sjoerd Bastiaans JPB - Sprint BC2 7,8