Uitslagen 3e PupillenCompetitie

Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
1 Araya Wolfs AV Zeewolde 9,96 3:42,47 6,20 3,91 1908
2 Riley Plet Almere `81 9,44 3:37,95 4,89 3,77 1907
3 Tobias Scheepers Almere `81 10,13 3:36,02 6,20 3,49 1835
4 Julian Kwakman Triathlon 9,69 3:49,96 4,89 3,67 1778
5 Benaiah Bergwijn AV Atverni 10,02 3:34,97 5,64 3,04 1733
6 Denzel Arduin Almere `81 9,81 3:44,76 4,10 3,45 1686
7 Maxx Bogaert Almere `81 9,93 3:57,31 5,68 3,05 1631
8 Kariim Hammadi AV Atverni 10,02 3:50,88 4,98 3,14 1621
9 Jonathan van Lien AV Zeewolde 10,24 4:13,59 5,56 3,64 1619
10 Micha Castillion Almere `81 10,40 3:45,59 5,83 2,92 1605
11 Wouter van Dorst Triathlon 10,02 4:15,35 5,88 3,25 1587
12 Jelle Dogger Almere `81 10,30 4:09,17 5,96 3,27 1580
13 Max Rijkers Triathlon 10,11 4:27,73 6,32 3,38 1576
14 Ivar Kleuver Almere `81 11,11 4:01,18 6,97 3,23 1561
15 Pascal Ekelmans Almere `81 10,87 4:09,07 6,88 3,21 1547
16 Aaron Bos AV Zeewolde 10,39 3:52,64 5,09 3,05 1546
17 Senna Plasschaert Almere `81 10,82 3:36,37 4,87 2,94 1541
18 Jumyro Mijnals Almere `81 9,86 4:27,05 5,51 3,21 1533
19 Morris Meyjes Almere `81 10,09 4:30,90 6,44 3,14 1526
20 Rick Snijder Triathlon 10,81 3:58,47 4,61 3,32 1481
21 Thibo Werts Triathlon 10,30 3:57,04 3,98 2,92 1432
22 Luc de Wit AV Nijkerk 10,80 4:26,83 6,07 3,05 1401
23 Boris Hermsen AV Atverni 10,81 4:15,83 5,91 2,79 1382
24 Jim Bernasco Triathlon 10,80 4:12,86 5,33 2,87 1375
25 Ezra van den Boogert AV Zeewolde 10,79 4:17,59 4,84 2,90 1330
26 Levi Wever Almere `81 10,89 4:06,63 4,71 2,75 1325
27 Finn van der Es AV Zeewolde 10,59 4:20,63 4,37 2,96 1322
28 Finn Hol AV Atverni 10,45 4:41,64 4,10 3,34 1319
29 Nordin Steen AV Nijkerk 11,09 4:28,91 5,34 3,03 1306
30 Jordan Sang-A-Jong Almere `81 11,03 4:30,74 4,66 3,16 1287
31 Kaj Konings AV Atverni 10,32 4:28,47 3,84 2,85 1267
32 Levi Relyveld AV Atverni 11,38 3:57,89 4,08 2,53 1217
33 Jamie de Droog Almere `81 11,55 4:20,25 5,03 2,75 1208
34 Jonah Pronk AV Atverni 11,20 5:04,80 5,31 2,81 1125
35 Rasmus van Werkhoven AV Zeewolde 11,26 4:28,16 3,35 2,85 1106
36 Niels Sterk AV Atverni 11,34 4:52,00 4,67 2,80 1101
37 Boaz Cremers Triathlon 11,30 4:50,61 4,32 2,80 1086
38 Roger Kho Almere `81 11,14 4:53,06 5,14 2,43 1082
39 Stijn Beverwijk Triathlon 11,83 4:26,55 4,67 2,52 1080
40 Wouter Sanders Almere `81 11,70 4:39,78 3,44 2,58 965
41 Reinier Kho Almere `81 11,63 4:50,21 5,56 1,94 962
42 Jonas Rijnberg Triathlon 11,27 4:52,52 3,21 2,62 961
43 Jorne van Mildert AV Atverni 11,72 5:00,74 4,45 2,46 948
44 Julian Kriek AV Zeewolde 12,73 5:00,79 3,92 2,65 841
45 Matthijs Verrips AV Atverni 10,73 DNS 3,62 2,27 785
46 Stijn van Bekkum Triathlon 12,92 5:04,51 3,22 2,46 718
47 Boet van Bakel Triathlon DNS DNS 4,92 DNS 336



Jongens Pupil A1 - 60 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Pupil A1 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Almere '81 - JPA1 Team 1 Almere `81 - JPA1 4 37,04 568
2 AV Zeewolde JPA1-1 AV Zeewolde - JPA1 4 38,90 492
3 Atverni jpa1 team 1 AV Atverni - JPA1 4 39,05 486
4 Almere '81 - JPA1 Team 2 Almere `81 - JPA1 4 39,26 478
5 AVT JPA1 A AV Triathlon - JPA1 4 39,42 472
6 Almere '81 - JPA1 Team 3 Almere `81 - JPA1 4 40,72 424
7 Atverni jpa1 team 2 AV Atverni - JPA1 4 42,44 365
8 AVT JPA1 B AV Triathlon - JPA1 4 42,82 353
9 AV Zeewolde JPA1-2 AV Zeewolde - JPA1 4 43,46 332



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
1 Simon Mol Almere `81 9,31 3:32,69 30,13 3,40 1999
2 Joseph de ...f Adepeju AV Atverni 9,21 3:57,76 32,87 3,79 1988
3 Djorden Andrea Triathlon 9,21 4:00,90 29,15 3,81 1934
4 Lars Molenkamp Almere `81 10,18 3:25,10 28,78 3,51 1912
5 Luciano va...en Heuvel Almere `81 9,59 3:26,28 26,49 3,14 1896
6 Bo Schraven Almere `81 9,95 3:33,28 25,85 3,28 1814
7 Marcello v...en Heuvel Almere `81 9,75 3:31,46 21,43 3,26 1795
8 Arvid Jansons Triathlon 9,98 3:54,01 28,32 3,43 1754
9 Senna Kampinga AV Zeewolde 9,86 3:27,55 18,40 3,19 1745
10 Casper van Tuijl Almere `81 10,01 4:08,88 31,10 3,58 1741
11 Max Sprenkels Almere `81 9,58 3:48,60 20,77 3,26 1715
12 Koen van Zandwijk AV Atverni 9,69 4:15,86 29,64 3,41 1710
13 Joost Berkhof Triathlon 9,78 3:40,97 17,81 3,18 1667
14 Nathan Houwaard Triathlon 10,46 3:41,01 22,87 3,20 1639
15 Bram van Van Arkel Almere `81 10,31 4:21,50 24,80 3,63 1577
16 Daan van Rooijen AV Atverni 9,94 4:15,97 23,42 3,30 1572
17 Lars van W...ligenburg AV Nijkerk 9,33 4:10,01 15,17 3,25 1570
18 Senna Heijl Almere `81 10,04 4:20,43 19,69 3,40 1507
19 Jorell Hep Triathlon 9,84 4:21,61 17,00 3,46 1506
20 Kristan Otten Almere `81 9,94 4:25,53 23,67 3,11 1498
21 Levi van Ramselaar AV Zeewolde 10,40 3:59,61 20,10 3,11 1495
22 Pepijn Kop Almere `81 10,01 4:27,86 24,07 3,04 1469
23 Mike van Doorn AV Atverni 10,06 4:19,55 19,42 2,92 1408
24 Sam van Burgsteden Triathlon 10,98 4:10,40 24,08 3,02 1402
25 Mathijs Haitsma Triathlon 10,58 4:30,23 19,17 3,29 1362
26 Raoul de Roder AV Zeewolde 10,98 4:23,59 19,39 3,17 1314
27 Jayden Noorlander AV Atverni 10,48 4:26,78 15,34 3,07 1286
28 Dimitri Nas Almere `81 11,22 4:26,44 26,36 2,68 1266
29 Milan Emo AV Atverni 11,16 4:04,63 15,95 2,80 1246
30 Siebe Westerhof AV Zeewolde 11,16 4:17,17 17,67 2,90 1238
31 Jari van der Voorn AV Zeewolde 9,38 DNS 13,89 3,51 1224
32 Simon Lodewijk AV Zeewolde 11,06 4:01,55 13,39 2,61 1193
33 Ivo Zoomer Triathlon 11,69 4:22,38 18,63 2,75 1138
34 David Nijdam AV Nijkerk 11,06 4:33,55 13,25 2,68 1071
35 Simon Raat Triathlon 11,79 4:59,45 12,65 2,46 843
36 Thijmen va...Loevezijn AV Zeewolde 10,41 DNS DNS 2,75 685
37 Juan Zijderlaan AV Atverni DNS 3:30,26 DNS DNS 578



Jongens Pupil A2 - 60 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Pupil A2 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Almere '81 - JPA2 Team 1 Almere `81 - JPA2 4 36,24 604
2 AVT JPA2 A AV Triathlon - JPA2 4 36,87 576
3 Atverni jpa2 AV Atverni - JPA2 4 37,09 566
4 Almere '81 - JPA2 Team 2 Almere `81 - JPA2 4 37,14 564
5 AV Zeewolde JPA2-1 AV Zeewolde - JPA2 4 38,35 514
6 AV Zeewolde JPA2-2 AV Zeewolde - JPA2 4 39,81 457
7 AVT JPA2 C AV Triathlon - JPA2 4 41,57 394



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mVortexHoogPunten totaal
1 Nariño Renfurm Almere `81 7,25 3:38,22 15,39 0,95 1582
2 Lucas Scheepers Almere `81 7,31 3:59,22 22,99 0,95 1569
3 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 7,07 3:50,62 15,73 0,85 1484
4 Wessel Meskers Almere `81 7,52 4:26,93 17,66 0,95 1331
5 Tom Zwaan Almere `81 7,58 4:04,19 13,93 0,85 1284
6 Bram Goossens AV Atverni 7,25 4:04,27 14,16 0,75 1280
7 Jos Lozeman AV Nijkerk 7,72 4:25,06 14,36 0,90 1213
8 Rens Kelder Triathlon 8,19 3:59,28 15,06 0,80 1183
9 Jelle Noorlander Triathlon 7,65 4:33,85 15,40 0,80 1136
10 Tygo Ridderbos Almere `81 7,98 4:33,15 15,47 0,85 1118
11 Floris van Tuijl Almere `81 7,48 4:18,45 20,05 DNS 1102
12 Rico Meijer AV Atverni 7,78 4:55,50 12,31 0,95 1096
13 Thobian Van As Triathlon 7,91 4:17,56 10,14 0,85 1096
14 Benjamin Gotte Triathlon 7,74 4:06,69 9,83 0,75 1095
15 Sjoerd Kil Almere `81 7,83 4:07,54 9,85 0,75 1075
16 Jasper van de Grift Almere `81 8,08 4:31,31 13,49 0,80 1039
17 Milon Tonus AV Nijkerk 7,69 5:21,41 10,96 0,75 865
18 Satria Jansen Triathlon 8,18 4:52,85 10,12 0,75 849
19 Sven van der Bij AV Zeewolde 7,99 6:08,92 14,52 0,85 837
20 Koen Rijkers Triathlon 8,64 5:00,18 12,06 0,75 791
21 Niklas Sanders AV Atverni 8,32 4:55,87 10,22 0,70 782
22 Mads Hol AV Atverni 7,98 8:36,28 9,35 0,90 769
23 Diogo van den Berg AV Atverni 8,42 4:45,23 5,67 0,75 735
24 Thijmen N...enhuijsen AV Atverni 7,61 DNS 16,68 DNS 696
25 Pepijn Holm Triathlon 8,28 5:29,12 8,57 0,75 696
26 Wessel Schuller Triathlon 8,96 5:43,42 10,76 0,75 606
27 Maurizio Barni AV Atverni 8,04 DNS 7,53 DNS 451
28 Jens Werner Triathlon 10,90 5:45,07 6,64 0,70 264



Jongens Pupil B - 60 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Pupil B - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Almere '81 - JPB Team 1 Almere `81 - JPB 4 28,41 491
2 Atverni jpb AV Atverni - JPB 4 29,54 436
3 AVT JPB A AV Triathlon - JPB 4 30,12 409
4 AVT JPB B AV Triathlon - JPB 4 36,72 164
5 AVT JPB C AV Triathlon - JPB 4 DNF 0



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Beau van Van Balen Almere `81 7,54 2:13,05 24,90 2,98 1531
2 Stijn Bruinsma AV Zeewolde 7,10 2:17,52 17,09 2,94 1465
3 Sami Benali AV Atverni 7,71 2:16,86 17,76 2,81 1335
4 Zyon Kolf AV Atverni 7,22 2:15,97 10,45 2,63 1277
5 Faraay Kolf AV Atverni 6,96 2:31,82 11,98 2,79 1271
6 Rik Willemse AV Nijkerk 7,53 2:39,02 20,28 2,96 1270
7 Mick Frerix Triathlon 7,24 2:39,72 10,53 3,22 1218
8 Shane Benjamin Almere `81 7,74 2:21,64 10,12 2,93 1183
9 Aram de Coninck Almere `81 7,61 2:32,21 10,58 2,99 1149
10 Mathijs Bakker Almere `81 7,83 2:34,74 14,34 2,91 1143
11 Ewoud van Schaik AV Zeewolde 7,81 2:29,66 15,15 2,41 1095
12 Thijmen Oostwouder AV Nijkerk 7,70 2:42,45 15,72 2,66 1091
13 Jaron Hamoen AV Zeewolde 7,83 2:31,01 14,85 2,36 1068
14 Silvan van Hussel AV Nijkerk 8,00 2:27,40 11,32 2,64 1059
15 Lennart van Drie AV Nijkerk 8,03 2:37,31 12,01 2,67 1004
16 Lars kegle...Langbroek AV Atverni 7,97 2:35,64 9,47 2,65 972
17 Luuk van Burgsteden Triathlon 7,96 2:41,43 12,00 2,57 969
18 Johannes Hegeman AV Nijkerk 8,20 2:35,31 12,60 2,51 967
19 Jarik Smit AV Zeewolde 8,28 2:35,22 12,67 2,49 952
20 Bjorn Klein AV Zeewolde 8,16 2:38,32 9,52 2,49 892
21 Jop van den Hoorn Triathlon 8,11 2:39,28 10,88 2,28 879
22 Nathan Rinkel AV Zeewolde 7,98 2:43,80 10,41 2,30 868
23 Ot Glas AV Atverni 8,63 2:39,29 13,12 2,24 831
24 Justin van Dam AV Zeewolde 8,44 2:48,48 10,77 2,51 816
25 Liam Vega Almere `81 8,36 2:43,32 9,65 2,35 803
26 Floris van Baar AV Atverni 8,14 2:49,91 9,19 2,40 801
27 Finn Hart AV Zeewolde 7,76 2:51,55 11,18 1,91 799
28 Ralph Schulting AV Zeewolde 8,20 2:49,47 11,86 2,01 768
29 Tycho van Hussel AV Nijkerk 8,35 3:13,78 8,05 2,32 610
30 Daan Jansen AV Zeewolde 9,32 2:45,00 7,58 2,00 546



Jongens Pupil C - 60 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Pupil C - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Atverni jpc AV Atverni - JPC 4 28,73 475
2 Almere '81 - JPC Team 1 Almere `81 - JPC 4 29,88 420
3 AV Zeewolde JPC-1 AV Zeewolde - JPC 4 30,09 411
4 AV Zeewolde JPB-1 AV Zeewolde - JPC 4 31,27 359
5 AVT JPC 1 AV Triathlon - JPC 4 31,44 352
6 C-verkenners AV Nijkerk - JPC 4 31,50 350
7 AV Zeewolde JPC-2 AV Zeewolde - JPC 4 32,18 322



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Tigo de Kruijf AV Atverni 7,77 2:39,52 16,50 3,01 1178
2 Robin Meinten AV Zeewolde 7,75 2:32,48 11,35 2,85 1108
3 Sam van Van Heezik Almere `81 7,78 2:31,53 15,99 2,11 1041
4 Niels Dusoswa AV Atverni 7,89 2:28,85 8,91 2,54 999
5 Jens de va...ng Van De Triathlon 8,15 2:40,34 14,32 2,23 917
6 Jasper van Eck AV Atverni 8,20 2:31,63 8,15 2,48 899
7 Lucas van Lien AV Zeewolde 8,23 2:45,41 8,17 2,21 752
8 Thomas Pronk AV Atverni 8,69 2:49,54 9,72 2,42 734
9 Bjorn Timmer Triathlon 8,58 2:59,48 8,85 2,20 635
10 Jasper van Schaik AV Zeewolde 8,48 3:00,14 7,15 2,23 615
11 Mees Blijenberg Triathlon 8,97 3:04,40 13,45 1,91 585
12 Stan Vahl AV Atverni 9,33 3:07,32 10,58 2,32 556
13 Thomas Eykhout AV Atverni 9,15 2:45,67 6,48 2,07 552
14 Ruben de Groot AV Nijkerk 8,99 2:50,91 9,65 1,75 549
15 Thijmen Lamers AV Atverni 9,16 3:08,48 7,34 1,87 413
16 Pieter van Kommer AV Atverni 9,94 3:10,62 6,40 2,11 336
17 Mick van Wijnbergen AV Atverni 10,28 3:19,49 10,13 1,74 278
18 Mick Blok AV Atverni 11,05 3:19,30 8,54 1,55 150



Jongens Pupil Mini - 60 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
1 Blessin Uiterwijk Almere `81 9,54 3:39,73 6,55 4,20 2070
2 Laila Yahyaoui Almere `81 9,54 3:35,14 5,44 3,81 1950
3 Anouk Leguit Almere `81 9,72 3:39,33 5,57 3,52 1847
4 Jikke van der Ploeg Triathlon 9,78 3:40,67 5,11 3,40 1776
5 Valerie Soesbergen AV Atverni 9,51 4:06,60 5,07 3,70 1745
6 Esmée Heesters Almere `81 9,79 4:21,84 4,60 3,60 1581
7 Amira Westhout Almere `81 10,03 4:22,62 5,63 3,35 1559
8 Evelien van de Grift Almere `81 10,37 3:55,04 4,90 3,20 1554
9 Bridget Smeink Almere `81 9,86 4:21,70 4,08 3,49 1511
10 Melinda Verbeek Almere `81 10,63 4:30,48 6,54 3,39 1507
11 Marlieke Castelein Triathlon 10,52 4:17,23 5,04 3,27 1456
12 Ciske Ramaker AV Zeewolde 10,00 4:48,73 4,44 3,12 1342
13 Amy Rebel Almere `81 10,94 4:10,05 4,06 3,18 1342
14 Isa Barends Almere `81 10,28 4:44,22 4,73 3,14 1340
15 Maureen de Wit AV Atverni 10,80 4:36,12 4,93 3,18 1318
16 Iris van Leuveren AV Nijkerk 10,08 DNS 6,67 3,39 1308
17 Celina de Kogel AV Atverni 10,52 4:49,19 4,88 2,96 1264
18 Ereza Plochg Triathlon 10,53 4:43,15 4,60 2,94 1259
19 Vera Lutgendorp Almere `81 9,76 DNS 4,65 3,52 1255
20 Zara Meerman Almere `81 10,69 4:43,34 4,12 3,19 1252
21 Ireen Stoter Triathlon 10,74 4:30,66 4,07 2,96 1241
22 Yara Delfgou AV Atverni 10,66 4:26,42 4,07 2,81 1238
23 Lina Boulmalf Almere `81 10,89 4:23,58 3,90 2,89 1222
24 Aisha Valerius Almere `81 11,16 4:36,86 4,85 2,93 1214
25 Floortje Hendriks Almere `81 11,05 4:43,70 4,44 3,12 1213
26 Ris Snoeren AV Atverni 10,00 DNS 4,53 3,43 1190
27 Chiara Debije Almere `81 10,95 4:19,49 3,10 2,73 1134
28 Yaara Munoz Almere `81 10,97 4:53,16 4,18 2,84 1117
29 Fenne van Leuveren AV Atverni 11,42 4:30,97 4,16 2,52 1073
30 Deborah Hendriks AV Atverni 11,71 4:51,83 3,46 2,93 995
31 Robin Rijnja Triathlon 12,22 4:36,75 4,22 2,55 975
32 Rania Belfdail Almere `81 11,85 4:46,11 3,57 2,63 947
33 Jasmijn va...der Vinne Triathlon 11,15 4:59,74 3,13 2,43 908
34 Sidney van Hemert Almere `81 12,16 5:36,51 4,10 2,40 764
35 Kiki Lamers Triathlon 12,61 5:35,89 4,12 2,54 750
36 Carlijn Teeuwen AV Zeewolde 13,45 5:08,82 3,51 2,10 611
37 Lutein Bisschop Triathlon 13,12 6:05,70 4,39 2,08 563



Meisjes Pupil A1 - 60 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Pupil A1 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Almere '81 - MPA1 Team 1 Almere `81 - MPA1 4 36,57 589
2 Almere '81 - MPA1 Team 2 Almere `81 - MPA1 4 39,81 457
3 Almere '81 - MPA1 Team 3 Almere `81 - MPA1 4 40,29 439
4 AVT MPA1 A AV Triathlon - MPA1 4 40,39 436
5 Atverni mpa1 AV Atverni - MPA1 4 40,87 419
6 AVT MPA1 B AV Triathlon - MPA1 4 47,58 214



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
1 Shantell Egbon Almere `81 9,03 3:25,19 31,61 4,00 2234
2 Isa van Si...rtensdijk Triathlon 9,32 3:48,68 26,32 4,08 1996
3 Fleur Dirks Almere `81 9,70 3:51,58 35,62 3,66 1939
4 Iza de Waal Almere `81 9,84 3:38,12 22,58 3,79 1863
5 Merel Veltman Almere `81 9,95 3:35,22 22,50 3,52 1808
6 Anissa Toumi Triathlon 9,27 4:20,07 21,89 3,93 1773
7 Maaike Noyons Almere `81 9,53 4:03,01 20,30 3,79 1753
8 Ruby Tol Almere `81 9,63 4:12,28 21,95 3,75 1708
9 Joyce Bakker Schut Triathlon 9,74 3:54,42 17,36 3,54 1666
10 Marith Scherpenberg Almere `81 9,75 4:21,24 25,40 3,43 1631
11 Senna Vroemen Triathlon 10,22 4:14,55 22,00 3,49 1555
12 Pleun van Raaij Almere `81 10,47 4:33,15 25,98 3,20 1438
13 Berber Schaap AV Zeewolde 10,80 4:22,63 24,70 3,28 1433
14 Janni Broersma AV Atverni 10,44 4:23,81 17,14 3,42 1402
15 Elieke Kars AV Zeewolde 10,41 4:23,28 16,99 3,24 1369
16 Dante van ...r Heijden Almere `81 10,56 4:20,37 12,25 3,60 1355
17 Alyssa Kuijsten Almere `81 10,22 4:55,20 20,18 3,30 1342
18 Esmee Weber Almere `81 10,98 4:43,44 22,45 3,41 1330
19 Bente Booij AV Atverni 10,77 4:25,56 11,53 3,41 1254
20 Nora Stemerding Triathlon 10,92 4:18,52 11,56 3,32 1245
21 Nikki Bruin AV Atverni 10,77 4:09,88 9,09 3,23 1235
22 Agatha Nijman AV Atverni 11,16 4:17,13 15,09 3,07 1231
23 Karin de Wit AV Atverni 10,23 DNS 21,09 3,61 1216
24 Sofia Segers Triathlon 10,81 4:26,57 12,53 3,03 1187
25 Silke van de Grint Triathlon 11,00 4:30,06 13,00 3,09 1168
26 Lieke Bakker Triathlon 10,86 4:39,53 11,83 3,26 1165
27 Jewel Monden Almere `81 11,14 4:37,66 18,27 2,79 1148
28 Khia Kortstam AV Zeewolde 10,63 5:11,21 15,34 3,13 1129
29 LInde Grimm Triathlon 11,67 4:53,63 19,69 2,94 1081
30 Merel van Kooten Triathlon 11,41 4:54,00 16,97 2,90 1062
31 Danne Teeuwisse Triathlon 11,52 5:11,51 19,96 2,98 1056
32 Indyra Jonkers Triathlon 11,93 4:51,09 12,73 2,66 895
33 Naomi van Zeben AV Atverni DNS DNS DNS 1,58 34



Meisjes Pupil A2 - 60 meter horden

# Naam Res OBP
Janni Broersma AV Atverni --- ---



Meisjes Pupil A2 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AVT MPA2 A AV Triathlon - MPA2 4 36,20 606
2 Almere '81 - MPA2 Team 1 Almere `81 - MPA2 4 36,95 572
3 Almere '81 - MPA2 Team 2 Almere `81 - MPA2 4 40,40 435
4 AV Zeewolde MPA2-1 AV Zeewolde - MPA2 4 41,05 412
5 AVT MPA2 B AV Triathlon - MPA2 4 42,10 376
6 AVT MPA2C AV Triathlon - MPA2 4 43,73 324
7 Atverni mpa2 AV Atverni - MPA2 4 47,14 226



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mVortexHoogPunten totaal
1 Tanisha Haakmat Almere `81 6,85 4:03,98 16,30 1,05 1623
2 Elisha Egbon Almere `81 7,03 4:41,85 15,12 1,00 1374
3 Carmen Lijzenga Triathlon 7,30 5:06,46 17,91 1,05 1319
4 Berrit Roex Triathlon 7,00 4:46,92 12,16 1,00 1312
5 Micha Waterval Almere `81 7,57 4:31,22 10,98 1,10 1305
6 Jolie Minnée Triathlon 7,60 4:29,67 12,61 1,05 1297
7 Lieve Kroon Almere `81 8,17 4:10,10 15,69 0,95 1257
8 Kyra van der Meer Triathlon 7,50 4:33,19 18,77 0,85 1255
9 Laurenne v... den Berg Almere `81 7,37 4:25,16 9,79 0,90 1196
10 Ilse Traa AV Atverni 7,93 4:30,94 17,73 0,85 1170
11 Naomi Labrijn Almere `81 7,42 5:21,20 11,32 1,00 1107
12 Indy Broer Triathlon 7,55 4:50,08 11,70 0,85 1071
13 Jinte Jonker Triathlon 7,68 4:42,79 10,03 0,85 1039
14 Suus van Nieuwkerk AV Atverni 8,42 4:55,56 17,41 0,85 1000
15 Nina Oudt Almere `81 8,46 4:31,38 12,00 0,85 987
16 Sasha Smink Triathlon 8,22 4:34,65 11,55 0,80 969
17 Eva Van Der Linden Triathlon 8,14 4:53,94 11,78 0,85 955
18 Michelle Fajkovic Almere `81 7,74 DNS 13,01 0,90 880
19 Yfke de Bock Almere `81 8,35 4:53,87 8,97 0,85 867
20 Louise Staartjes Almere `81 8,23 5:15,07 12,77 0,80 860
21 Noor Lassing Triathlon 8,99 5:19,83 9,77 0,90 753
22 Damaris van Berkel AV Zeewolde 8,57 5:45,42 9,42 0,90 741
23 Sophie Eikendal AV Atverni DNS 3:35,85 DNS DNS 544
24 Emma Sprenkels Almere `81 DNS DNS 7,14 DNS 91



Meisjes Pupil B - 60 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Pupil B - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Almere '81 - MPB Team 1 Almere `81 - MPB 4 27,12 560
2 AVT MPB A AV Triathlon - MPB 4 27,94 516
3 AVT MPB B AV Triathlon - MPB 4 34,74 228



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Romy Bendanon Triathlon 7,46 2:15,29 10,28 2,86 1278
2 Iris van Eerde AV Zeewolde 7,40 2:22,99 9,50 3,03 1244
3 Mette Wiggers Triathlon 8,10 2:31,62 12,13 2,73 1045
4 Widayanti Feryanto Almere `81 7,66 2:37,67 8,05 2,94 1041
5 Noa Valerius Almere `81 7,54 2:37,46 10,21 2,38 998
6 Evi de Wit AV Nijkerk 8,42 2:42,87 17,46 2,68 997
7 Jade Broer Triathlon 7,82 2:38,57 10,82 2,60 995
8 Inaya Yahyaoui Almere `81 8,06 2:30,46 11,16 2,43 982
9 Nikki Vroemen Triathlon 7,82 2:51,79 13,81 2,65 981
10 Roos de Kleer AV Zeewolde 7,81 2:44,79 7,86 2,62 902
11 Julia Zwaan Almere `81 8,18 2:51,88 9,32 2,57 821
12 Rosalie Kriek AV Zeewolde 8,22 2:42,20 7,28 2,48 807
13 Inge Kleijs AV Atverni 8,51 2:40,82 9,47 2,33 789
14 Isolde Bisschop Triathlon 8,32 2:52,86 6,76 2,45 712
15 Noa Zoomer Triathlon 8,74 2:50,41 9,56 1,97 629
16 Fleur Emo AV Atverni 8,87 2:59,99 7,93 2,24 580
17 Isabelle Misset Triathlon 9,43 2:52,66 7,67 2,39 569
18 Maaike Alofs AV Zeewolde 9,07 3:02,07 7,86 2,23 539
19 Mayke van Lieshout Triathlon 8,77 3:03,90 6,55 2,22 538
20 Elise van Doorn AV Atverni 9,27 2:53,54 7,84 2,00 510
21 Renée Rijnja Triathlon 8,86 3:09,54 10,18 1,87 509
22 Jiska Stockschen Almere `81 9,57 3:20,00 9,29 2,53 498
23 Lana Konings AV Atverni 8,92 3:04,20 8,21 1,87 484
24 Anouk Bakker Triathlon 9,47 DNS 8,18 DNS 262



Meisjes Pupil C - 60 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Pupil C - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AVT MPC A AV Triathlon - MPC 4 28,93 465
2 Almere '81 - MPC Team 1 Almere `81 - MPC 4 29,70 429
3 AV Zeewolde MPC-1 AV Zeewolde - MPC 4 30,92 374
4 AVT MPC B AV Triathlon - MPC 4 32,96 292
5 Atverni mpc AV Atverni - MPC 4 33,42 275



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Noena van den Berg Almere `81 7,92 2:42,74 7,48 2,49 860
2 Inge Lozeman AV Nijkerk 8,51 2:48,70 7,48 1,99 631
3 Maryse Coffie AV Atverni 8,63 3:03,89 8,77 2,26 617
4 Evi Langbroek AV Atverni 8,92 2:46,28 7,62 2,10 611
5 Carina Pastoor AV Zeewolde 8,99 2:53,90 7,90 1,76 498
6 Britt van Wijnbergen AV Atverni 9,61 3:02,23 6,53 2,15 424
7 Ninthe van Leuveren AV Atverni 9,29 3:19,02 5,53 2,13 364
8 Esmé Deugd AV Atverni 9,63 3:30,93 7,51 2,01 348
9 Kim Riezebos AV Zeewolde 9,64 3:26,60 6,81 2,03 334
10 Fé snoeren Snoeren AV Atverni 9,18 3:00,74 5,92 DNS 321
11 Lois Siepel AV Zeewolde 10,37 3:28,09 6,03 1,82 193
12 Lieve Nie...enhuijsen AV Atverni DNS DNS DNS 2,06 130



Meisjes Pupil Mini - 60 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten