Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil C

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Romy Bendanon Triathlon 7,46 2:15,29 10,28 2,86 1278
2 Iris van Eerde AV Zeewolde 7,40 2:22,99 9,50 3,03 1244
3 Mette Wiggers Triathlon 8,10 2:31,62 12,13 2,73 1045
4 Widayanti Feryanto Almere `81 7,66 2:37,67 8,05 2,94 1041
5 Noa Valerius Almere `81 7,54 2:37,46 10,21 2,38 998
6 Evi de Wit AV Nijkerk 8,42 2:42,87 17,46 2,68 997
7 Jade Broer Triathlon 7,82 2:38,57 10,82 2,60 995
8 Inaya Yahyaoui Almere `81 8,06 2:30,46 11,16 2,43 982
9 Nikki Vroemen Triathlon 7,82 2:51,79 13,81 2,65 981
10 Roos de Kleer AV Zeewolde 7,81 2:44,79 7,86 2,62 902
11 Julia Zwaan Almere `81 8,18 2:51,88 9,32 2,57 821
12 Rosalie Kriek AV Zeewolde 8,22 2:42,20 7,28 2,48 807
13 Inge Kleijs AV Atverni 8,51 2:40,82 9,47 2,33 789
14 Isolde Bisschop Triathlon 8,32 2:52,86 6,76 2,45 712
15 Noa Zoomer Triathlon 8,74 2:50,41 9,56 1,97 629
16 Fleur Emo AV Atverni 8,87 2:59,99 7,93 2,24 580
17 Isabelle Misset Triathlon 9,43 2:52,66 7,67 2,39 569
18 Maaike Alofs AV Zeewolde 9,07 3:02,07 7,86 2,23 539
19 Mayke van Lieshout Triathlon 8,77 3:03,90 6,55 2,22 538
20 Elise van Doorn AV Atverni 9,27 2:53,54 7,84 2,00 510
21 Renée Rijnja Triathlon 8,86 3:09,54 10,18 1,87 509
22 Jiska Stockschen Almere `81 9,57 3:20,00 9,29 2,53 498
23 Lana Konings AV Atverni 8,92 3:04,20 8,21 1,87 484
24 Anouk Bakker Triathlon 9,47 DNS 8,18 DNS 262

Uitslagen Meerkamp 40 meter Meisjes Pupil C

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Iris van Eerde AV Zeewolde 7,40 --- 468
2 Romy Bendanon Triathlon 7,46 --- 456
3 Noa Valerius Almere `81 7,54 --- 440
4 Widayanti Feryanto Almere `81 7,66 --- 418
5 Roos de Kleer AV Zeewolde 7,81 --- 391
6 Jade Broer Triathlon 7,82 --- 389
6 Nikki Vroemen Triathlon 7,82 --- 389
8 Inaya Yahyaoui Almere `81 8,06 --- 348
9 Mette Wiggers Triathlon 8,10 --- 341
10 Julia Zwaan Almere `81 8,18 --- 328
11 Rosalie Kriek AV Zeewolde 8,22 --- 322
12 Isolde Bisschop Triathlon 8,32 --- 306
13 Evi de Wit AV Nijkerk 8,42 --- 290
14 Inge Kleijs AV Atverni 8,51 --- 277
15 Noa Zoomer Triathlon 8,74 --- 243
16 Mayke van Lieshout Triathlon 8,77 --- 239
17 Renée Rijnja Triathlon 8,86 --- 226
18 Fleur Emo AV Atverni 8,87 --- 225
19 Lana Konings AV Atverni 8,92 --- 218
20 Maaike Alofs AV Zeewolde 9,07 --- 198
21 Elise van Doorn AV Atverni 9,27 --- 172
22 Isabelle Misset Triathlon 9,43 --- 152
23 Anouk Bakker Triathlon 9,47 --- 148
24 Jiska Stockschen Almere `81 9,57 --- 136

Uitslagen Meerkamp 600 meter Meisjes Pupil C

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Romy Bendanon Triathlon 2:15,29 --- 374
2 Iris van Eerde AV Zeewolde 2:22,99 --- 310
3 Inaya Yahyaoui Almere `81 2:30,46 --- 255
4 Mette Wiggers Triathlon 2:31,62 --- 247
5 Noa Valerius Almere `81 2:37,46 --- 207
6 Widayanti Feryanto Almere `81 2:37,67 --- 206
7 Jade Broer Triathlon 2:38,57 --- 200
8 Inge Kleijs AV Atverni 2:40,82 --- 186
9 Rosalie Kriek AV Zeewolde 2:42,20 --- 177
10 Evi de Wit AV Nijkerk 2:42,87 --- 173
11 Roos de Kleer AV Zeewolde 2:44,79 --- 162
12 Noa Zoomer Triathlon 2:50,41 --- 130
13 Nikki Vroemen Triathlon 2:51,79 --- 122
14 Julia Zwaan Almere `81 2:51,88 --- 122
15 Isabelle Misset Triathlon 2:52,66 --- 118
16 Isolde Bisschop Triathlon 2:52,86 --- 116
17 Elise van Doorn AV Atverni 2:53,54 --- 113
18 Fleur Emo AV Atverni 2:59,99 --- 80
19 Maaike Alofs AV Zeewolde 3:02,07 --- 70
20 Mayke van Lieshout Triathlon 3:03,90 --- 61
21 Lana Konings AV Atverni 3:04,20 --- 59
22 Renée Rijnja Triathlon 3:09,54 --- 35

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Meisjes Pupil C

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Evi de Wit AV Nijkerk 17,46 --- 280
2 Nikki Vroemen Triathlon 13,81 --- 222
3 Mette Wiggers Triathlon 12,13 --- 193
4 Inaya Yahyaoui Almere `81 11,16 --- 175
5 Jade Broer Triathlon 10,82 --- 168
6 Romy Bendanon Triathlon 10,28 --- 158
7 Noa Valerius Almere `81 10,21 --- 157
8 Renée Rijnja Triathlon 10,18 --- 156
9 Noa Zoomer Triathlon 9,56 --- 144
10 Iris van Eerde AV Zeewolde 9,50 --- 142
11 Inge Kleijs AV Atverni 9,47 --- 142
12 Julia Zwaan Almere `81 9,32 --- 139
13 Jiska Stockschen Almere `81 9,29 --- 138
14 Lana Konings AV Atverni 8,21 --- 115
15 Anouk Bakker Triathlon 8,18 --- 114
16 Widayanti Feryanto Almere `81 8,05 --- 111
17 Fleur Emo AV Atverni 7,93 --- 109
18 Maaike Alofs AV Zeewolde 7,86 --- 107
18 Roos de Kleer AV Zeewolde 7,86 --- 107
20 Elise van Doorn AV Atverni 7,84 --- 107
21 Isabelle Misset Triathlon 7,67 --- 103
22 Rosalie Kriek AV Zeewolde 7,28 --- 94
23 Isolde Bisschop Triathlon 6,76 --- 82
24 Mayke van Lieshout Triathlon 6,55 --- 76

Uitslagen Meerkamp Verspringen Meisjes Pupil C

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Iris van Eerde AV Zeewolde 3,03 --- 324
2 Widayanti Feryanto Almere `81 2,94 --- 306
3 Romy Bendanon Triathlon 2,86 --- 290
4 Mette Wiggers Triathlon 2,73 --- 264
5 Evi de Wit AV Nijkerk 2,68 --- 254
6 Nikki Vroemen Triathlon 2,65 --- 248
7 Roos de Kleer AV Zeewolde 2,62 --- 242
8 Jade Broer Triathlon 2,60 --- 238
9 Julia Zwaan Almere `81 2,57 --- 232
10 Jiska Stockschen Almere `81 2,53 --- 224
11 Rosalie Kriek AV Zeewolde 2,48 --- 214
12 Isolde Bisschop Triathlon 2,45 --- 208
13 Inaya Yahyaoui Almere `81 2,43 --- 204
14 Isabelle Misset Triathlon 2,39 --- 196
15 Noa Valerius Almere `81 2,38 --- 194
16 Inge Kleijs AV Atverni 2,33 --- 184
17 Fleur Emo AV Atverni 2,24 --- 166
18 Maaike Alofs AV Zeewolde 2,23 --- 164
19 Mayke van Lieshout Triathlon 2,22 --- 162
20 Elise van Doorn AV Atverni 2,00 --- 118
21 Noa Zoomer Triathlon 1,97 --- 112
22 Renée Rijnja Triathlon 1,87 --- 92
22 Lana Konings AV Atverni 1,87 --- 92
[+/-] alles
#Naam 40mPtn600mPtnVortexPtnVerPtn Punten
1 AV Triathlon 4764 [+/-]
2 Almere `81 4271 [+/-]
3 AV Zeewolde 3866 [+/-]
4 AV Atverni 2638 [+/-]
5 AV Nijkerk 997 [+/-]


Uitslagen 60 meter horden Meisjes Pupil C

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 4 x 40m Meisjes Pupil C

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AVT MPC A AV Triathlon - MPC 4 28,93 465
2 Almere '81 - MPC Team 1 Almere `81 - MPC 4 29,70 429
3 AV Zeewolde MPC-1 AV Zeewolde - MPC 4 30,92 374
4 AVT MPC B AV Triathlon - MPC 4 32,96 292
5 Atverni mpc AV Atverni - MPC 4 33,42 275