Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil C

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Beau van Van Balen Almere `81 7,54 2:13,05 24,90 2,98 1531
2 Stijn Bruinsma AV Zeewolde 7,10 2:17,52 17,09 2,94 1465
3 Sami Benali AV Atverni 7,71 2:16,86 17,76 2,81 1335
4 Zyon Kolf AV Atverni 7,22 2:15,97 10,45 2,63 1277
5 Faraay Kolf AV Atverni 6,96 2:31,82 11,98 2,79 1271
6 Rik Willemse AV Nijkerk 7,53 2:39,02 20,28 2,96 1270
7 Mick Frerix Triathlon 7,24 2:39,72 10,53 3,22 1218
8 Shane Benjamin Almere `81 7,74 2:21,64 10,12 2,93 1183
9 Aram de Coninck Almere `81 7,61 2:32,21 10,58 2,99 1149
10 Mathijs Bakker Almere `81 7,83 2:34,74 14,34 2,91 1143
11 Ewoud van Schaik AV Zeewolde 7,81 2:29,66 15,15 2,41 1095
12 Thijmen Oostwouder AV Nijkerk 7,70 2:42,45 15,72 2,66 1091
13 Jaron Hamoen AV Zeewolde 7,83 2:31,01 14,85 2,36 1068
14 Silvan van Hussel AV Nijkerk 8,00 2:27,40 11,32 2,64 1059
15 Lennart van Drie AV Nijkerk 8,03 2:37,31 12,01 2,67 1004
16 Lars kegle...Langbroek AV Atverni 7,97 2:35,64 9,47 2,65 972
17 Luuk van Burgsteden Triathlon 7,96 2:41,43 12,00 2,57 969
18 Johannes Hegeman AV Nijkerk 8,20 2:35,31 12,60 2,51 967
19 Jarik Smit AV Zeewolde 8,28 2:35,22 12,67 2,49 952
20 Bjorn Klein AV Zeewolde 8,16 2:38,32 9,52 2,49 892
21 Jop van den Hoorn Triathlon 8,11 2:39,28 10,88 2,28 879
22 Nathan Rinkel AV Zeewolde 7,98 2:43,80 10,41 2,30 868
23 Ot Glas AV Atverni 8,63 2:39,29 13,12 2,24 831
24 Justin van Dam AV Zeewolde 8,44 2:48,48 10,77 2,51 816
25 Liam Vega Almere `81 8,36 2:43,32 9,65 2,35 803
26 Floris van Baar AV Atverni 8,14 2:49,91 9,19 2,40 801
27 Finn Hart AV Zeewolde 7,76 2:51,55 11,18 1,91 799
28 Ralph Schulting AV Zeewolde 8,20 2:49,47 11,86 2,01 768
29 Tycho van Hussel AV Nijkerk 8,35 3:13,78 8,05 2,32 610
30 Daan Jansen AV Zeewolde 9,32 2:45,00 7,58 2,00 546

Uitslagen Meerkamp 40 meter Jongens Pupil C

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Faraay Kolf AV Atverni 6,96 --- 560
2 Stijn Bruinsma AV Zeewolde 7,10 --- 529
3 Zyon Kolf AV Atverni 7,22 --- 504
4 Mick Frerix Triathlon 7,24 --- 500
5 Rik Willemse AV Nijkerk 7,53 --- 442
6 Beau van Van Balen Almere `81 7,54 --- 440
7 Aram de Coninck Almere `81 7,61 --- 427
8 Thijmen Oostwouder AV Nijkerk 7,70 --- 411
9 Sami Benali AV Atverni 7,71 --- 409
10 Shane Benjamin Almere `81 7,74 --- 403
11 Finn Hart AV Zeewolde 7,76 --- 400
12 Ewoud van Schaik AV Zeewolde 7,81 --- 391
13 Mathijs Bakker Almere `81 7,83 --- 387
13 Jaron Hamoen AV Zeewolde 7,83 --- 387
15 Luuk van Burgsteden Triathlon 7,96 --- 365
16 Lars kegle...Langbroek AV Atverni 7,97 --- 363
17 Nathan Rinkel AV Zeewolde 7,98 --- 361
18 Silvan van Hussel AV Nijkerk 8,00 --- 358
19 Lennart van Drie AV Nijkerk 8,03 --- 353
20 Jop van den Hoorn Triathlon 8,11 --- 339
21 Floris van Baar AV Atverni 8,14 --- 334
22 Bjorn Klein AV Zeewolde 8,16 --- 331
23 Johannes Hegeman AV Nijkerk 8,20 --- 325
23 Ralph Schulting AV Zeewolde 8,20 --- 325
25 Jarik Smit AV Zeewolde 8,28 --- 312
26 Tycho van Hussel AV Nijkerk 8,35 --- 301
27 Liam Vega Almere `81 8,36 --- 299
28 Justin van Dam AV Zeewolde 8,44 --- 287
29 Ot Glas AV Atverni 8,63 --- 259
30 Daan Jansen AV Zeewolde 9,32 --- 166

Uitslagen Meerkamp 600 meter Jongens Pupil C

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Beau van Van Balen Almere `81 2:13,05 --- 394
2 Zyon Kolf AV Atverni 2:15,97 --- 368
3 Sami Benali AV Atverni 2:16,86 --- 361
4 Stijn Bruinsma AV Zeewolde 2:17,52 --- 355
5 Shane Benjamin Almere `81 2:21,64 --- 321
6 Silvan van Hussel AV Nijkerk 2:27,40 --- 277
7 Ewoud van Schaik AV Zeewolde 2:29,66 --- 260
8 Jaron Hamoen AV Zeewolde 2:31,01 --- 251
9 Faraay Kolf AV Atverni 2:31,82 --- 245
10 Aram de Coninck Almere `81 2:32,21 --- 242
11 Mathijs Bakker Almere `81 2:34,74 --- 225
12 Jarik Smit AV Zeewolde 2:35,22 --- 222
13 Johannes Hegeman AV Nijkerk 2:35,31 --- 221
14 Lars kegle...Langbroek AV Atverni 2:35,64 --- 219
15 Lennart van Drie AV Nijkerk 2:37,31 --- 208
16 Bjorn Klein AV Zeewolde 2:38,32 --- 202
17 Rik Willemse AV Nijkerk 2:39,02 --- 197
18 Jop van den Hoorn Triathlon 2:39,28 --- 196
19 Ot Glas AV Atverni 2:39,29 --- 196
20 Mick Frerix Triathlon 2:39,72 --- 193
21 Luuk van Burgsteden Triathlon 2:41,43 --- 182
22 Thijmen Oostwouder AV Nijkerk 2:42,45 --- 176
23 Liam Vega Almere `81 2:43,32 --- 171
24 Nathan Rinkel AV Zeewolde 2:43,80 --- 168
25 Daan Jansen AV Zeewolde 2:45,00 --- 161
26 Justin van Dam AV Zeewolde 2:48,48 --- 141
27 Ralph Schulting AV Zeewolde 2:49,47 --- 135
28 Floris van Baar AV Atverni 2:49,91 --- 133
29 Finn Hart AV Zeewolde 2:51,55 --- 124
30 Tycho van Hussel AV Nijkerk 3:13,78 --- 16

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Jongens Pupil C

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Beau van Van Balen Almere `81 24,90 --- 383
2 Rik Willemse AV Nijkerk 20,28 --- 321
3 Sami Benali AV Atverni 17,76 --- 285
4 Stijn Bruinsma AV Zeewolde 17,09 --- 275
5 Thijmen Oostwouder AV Nijkerk 15,72 --- 254
6 Ewoud van Schaik AV Zeewolde 15,15 --- 244
7 Jaron Hamoen AV Zeewolde 14,85 --- 240
8 Mathijs Bakker Almere `81 14,34 --- 231
9 Ot Glas AV Atverni 13,12 --- 210
10 Jarik Smit AV Zeewolde 12,67 --- 202
11 Johannes Hegeman AV Nijkerk 12,60 --- 201
12 Lennart van Drie AV Nijkerk 12,01 --- 191
13 Luuk van Burgsteden Triathlon 12,00 --- 190
14 Faraay Kolf AV Atverni 11,98 --- 190
15 Ralph Schulting AV Zeewolde 11,86 --- 188
16 Silvan van Hussel AV Nijkerk 11,32 --- 178
17 Finn Hart AV Zeewolde 11,18 --- 175
18 Jop van den Hoorn Triathlon 10,88 --- 170
19 Justin van Dam AV Zeewolde 10,77 --- 168
20 Aram de Coninck Almere `81 10,58 --- 164
21 Mick Frerix Triathlon 10,53 --- 163
22 Zyon Kolf AV Atverni 10,45 --- 161
23 Nathan Rinkel AV Zeewolde 10,41 --- 161
24 Shane Benjamin Almere `81 10,12 --- 155
25 Liam Vega Almere `81 9,65 --- 145
26 Bjorn Klein AV Zeewolde 9,52 --- 143
27 Lars kegle...Langbroek AV Atverni 9,47 --- 142
28 Floris van Baar AV Atverni 9,19 --- 136
29 Tycho van Hussel AV Nijkerk 8,05 --- 111
30 Daan Jansen AV Zeewolde 7,58 --- 101

Uitslagen Meerkamp Verspringen Jongens Pupil C

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Mick Frerix Triathlon 3,22 --- 362
2 Aram de Coninck Almere `81 2,99 --- 316
3 Beau van Van Balen Almere `81 2,98 --- 314
4 Rik Willemse AV Nijkerk 2,96 --- 310
5 Stijn Bruinsma AV Zeewolde 2,94 --- 306
6 Shane Benjamin Almere `81 2,93 --- 304
7 Mathijs Bakker Almere `81 2,91 --- 300
8 Sami Benali AV Atverni 2,81 --- 280
9 Faraay Kolf AV Atverni 2,79 --- 276
10 Lennart van Drie AV Nijkerk 2,67 --- 252
11 Thijmen Oostwouder AV Nijkerk 2,66 --- 250
12 Lars kegle...Langbroek AV Atverni 2,65 --- 248
13 Silvan van Hussel AV Nijkerk 2,64 --- 246
14 Zyon Kolf AV Atverni 2,63 --- 244
15 Luuk van Burgsteden Triathlon 2,57 --- 232
16 Johannes Hegeman AV Nijkerk 2,51 --- 220
16 Justin van Dam AV Zeewolde 2,51 --- 220
18 Bjorn Klein AV Zeewolde 2,49 --- 216
18 Jarik Smit AV Zeewolde 2,49 --- 216
20 Ewoud van Schaik AV Zeewolde 2,41 --- 200
21 Floris van Baar AV Atverni 2,40 --- 198
22 Jaron Hamoen AV Zeewolde 2,36 --- 190
23 Liam Vega Almere `81 2,35 --- 188
24 Tycho van Hussel AV Nijkerk 2,32 --- 182
25 Nathan Rinkel AV Zeewolde 2,30 --- 178
26 Jop van den Hoorn Triathlon 2,28 --- 174
27 Ot Glas AV Atverni 2,24 --- 166
28 Ralph Schulting AV Zeewolde 2,01 --- 120
29 Daan Jansen AV Zeewolde 2,00 --- 118
30 Finn Hart AV Zeewolde 1,91 --- 100
[+/-] alles
#Naam 40mPtn600mPtnVortexPtnVerPtn Punten
1 Almere `81 5426 [+/-]
2 AV Atverni 5330 [+/-]
3 AV Zeewolde 4991 [+/-]
4 AV Nijkerk 4774 [+/-]
5 AV Triathlon 3418 [+/-]


Uitslagen 60 meter horden Jongens Pupil C

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 4 x 40m Jongens Pupil C

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Atverni jpc AV Atverni - JPC 4 28,73 475
2 Almere '81 - JPC Team 1 Almere `81 - JPC 4 29,88 420
3 AV Zeewolde JPC-1 AV Zeewolde - JPC 4 30,09 411
4 AV Zeewolde JPB-1 AV Zeewolde - JPC 4 31,27 359
5 AVT JPC 1 AV Triathlon - JPC 4 31,44 352
6 C-verkenners AV Nijkerk - JPC 4 31,50 350
7 AV Zeewolde JPC-2 AV Zeewolde - JPC 4 32,18 322