Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil B

# Naam 40m1000mVortexHoogPunten totaal
1 Tanisha Haakmat Almere `81 6,85 4:03,98 16,30 1,05 1623
2 Elisha Egbon Almere `81 7,03 4:41,85 15,12 1,00 1374
3 Carmen Lijzenga Triathlon 7,30 5:06,46 17,91 1,05 1319
4 Berrit Roex Triathlon 7,00 4:46,92 12,16 1,00 1312
5 Micha Waterval Almere `81 7,57 4:31,22 10,98 1,10 1305
6 Jolie Minnée Triathlon 7,60 4:29,67 12,61 1,05 1297
7 Lieve Kroon Almere `81 8,17 4:10,10 15,69 0,95 1257
8 Kyra van der Meer Triathlon 7,50 4:33,19 18,77 0,85 1255
9 Laurenne v... den Berg Almere `81 7,37 4:25,16 9,79 0,90 1196
10 Ilse Traa AV Atverni 7,93 4:30,94 17,73 0,85 1170
11 Naomi Labrijn Almere `81 7,42 5:21,20 11,32 1,00 1107
12 Indy Broer Triathlon 7,55 4:50,08 11,70 0,85 1071
13 Jinte Jonker Triathlon 7,68 4:42,79 10,03 0,85 1039
14 Suus van Nieuwkerk AV Atverni 8,42 4:55,56 17,41 0,85 1000
15 Nina Oudt Almere `81 8,46 4:31,38 12,00 0,85 987
16 Sasha Smink Triathlon 8,22 4:34,65 11,55 0,80 969
17 Eva Van Der Linden Triathlon 8,14 4:53,94 11,78 0,85 955
18 Michelle Fajkovic Almere `81 7,74 DNS 13,01 0,90 880
19 Yfke de Bock Almere `81 8,35 4:53,87 8,97 0,85 867
20 Louise Staartjes Almere `81 8,23 5:15,07 12,77 0,80 860
21 Noor Lassing Triathlon 8,99 5:19,83 9,77 0,90 753
22 Damaris van Berkel AV Zeewolde 8,57 5:45,42 9,42 0,90 741
23 Sophie Eikendal AV Atverni DNS 3:35,85 DNS DNS 544
24 Emma Sprenkels Almere `81 DNS DNS 7,14 DNS 91

Uitslagen Meerkamp 40 meter Meisjes Pupil B

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Tanisha Haakmat Almere `81 6,85 --- 585
2 Berrit Roex Triathlon 7,00 --- 551
3 Elisha Egbon Almere `81 7,03 --- 545
4 Carmen Lijzenga Triathlon 7,30 --- 488
5 Laurenne v... den Berg Almere `81 7,37 --- 474
6 Naomi Labrijn Almere `81 7,42 --- 464
7 Kyra van der Meer Triathlon 7,50 --- 448
8 Indy Broer Triathlon 7,55 --- 438
9 Micha Waterval Almere `81 7,57 --- 435
10 Jolie Minnée Triathlon 7,60 --- 429
11 Jinte Jonker Triathlon 7,68 --- 414
12 Michelle Fajkovic Almere `81 7,74 --- 403
13 Ilse Traa AV Atverni 7,93 --- 370
14 Eva Van Der Linden Triathlon 8,14 --- 334
15 Lieve Kroon Almere `81 8,17 --- 330
16 Sasha Smink Triathlon 8,22 --- 322
17 Louise Staartjes Almere `81 8,23 --- 320
18 Yfke de Bock Almere `81 8,35 --- 301
19 Suus van Nieuwkerk AV Atverni 8,42 --- 290
20 Nina Oudt Almere `81 8,46 --- 284
21 Damaris van Berkel AV Zeewolde 8,57 --- 268
22 Noor Lassing Triathlon 8,99 --- 209

Uitslagen Meerkamp 1000 meter Meisjes Pupil B

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Sophie Eikendal AV Atverni 3:35,85 --- 544
2 Tanisha Haakmat Almere `81 4:03,98 --- 396
3 Lieve Kroon Almere `81 4:10,10 --- 368
4 Laurenne v... den Berg Almere `81 4:25,16 --- 305
5 Jolie Minnée Triathlon 4:29,67 --- 288
6 Ilse Traa AV Atverni 4:30,94 --- 283
7 Micha Waterval Almere `81 4:31,22 --- 282
8 Nina Oudt Almere `81 4:31,38 --- 281
9 Kyra van der Meer Triathlon 4:33,19 --- 275
10 Sasha Smink Triathlon 4:34,65 --- 269
11 Elisha Egbon Almere `81 4:41,85 --- 243
12 Jinte Jonker Triathlon 4:42,79 --- 240
13 Berrit Roex Triathlon 4:46,92 --- 226
14 Indy Broer Triathlon 4:50,08 --- 216
15 Yfke de Bock Almere `81 4:53,87 --- 203
16 Eva Van Der Linden Triathlon 4:53,94 --- 203
17 Suus van Nieuwkerk AV Atverni 4:55,56 --- 198
18 Carmen Lijzenga Triathlon 5:06,46 --- 165
19 Louise Staartjes Almere `81 5:15,07 --- 140
20 Noor Lassing Triathlon 5:19,83 --- 127
21 Naomi Labrijn Almere `81 5:21,20 --- 123
22 Damaris van Berkel AV Zeewolde 5:45,42 --- 63

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Meisjes Pupil B

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Kyra van der Meer Triathlon 18,77 --- 300
2 Carmen Lijzenga Triathlon 17,91 --- 287
3 Ilse Traa AV Atverni 17,73 --- 285
4 Suus van Nieuwkerk AV Atverni 17,41 --- 280
5 Tanisha Haakmat Almere `81 16,30 --- 263
6 Lieve Kroon Almere `81 15,69 --- 253
7 Elisha Egbon Almere `81 15,12 --- 244
8 Michelle Fajkovic Almere `81 13,01 --- 208
9 Louise Staartjes Almere `81 12,77 --- 204
10 Jolie Minnée Triathlon 12,61 --- 201
11 Berrit Roex Triathlon 12,16 --- 193
12 Nina Oudt Almere `81 12,00 --- 190
13 Eva Van Der Linden Triathlon 11,78 --- 186
14 Indy Broer Triathlon 11,70 --- 185
15 Sasha Smink Triathlon 11,55 --- 182
16 Naomi Labrijn Almere `81 11,32 --- 178
17 Micha Waterval Almere `81 10,98 --- 172
18 Jinte Jonker Triathlon 10,03 --- 153
19 Laurenne v... den Berg Almere `81 9,79 --- 148
20 Noor Lassing Triathlon 9,77 --- 148
21 Damaris van Berkel AV Zeewolde 9,42 --- 141
22 Yfke de Bock Almere `81 8,97 --- 131
23 Emma Sprenkels Almere `81 7,14 --- 91

Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Meisjes Pupil B

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Micha Waterval Almere `81 1,10 --- 416
2 Tanisha Haakmat Almere `81 1,05 --- 379
2 Carmen Lijzenga Triathlon 1,05 --- 379
2 Jolie Minnée Triathlon 1,05 --- 379
5 Elisha Egbon Almere `81 1,00 --- 342
5 Naomi Labrijn Almere `81 1,00 --- 342
5 Berrit Roex Triathlon 1,00 --- 342
8 Lieve Kroon Almere `81 0,95 --- 306
9 Laurenne v... den Berg Almere `81 0,90 --- 269
9 Michelle Fajkovic Almere `81 0,90 --- 269
9 Noor Lassing Triathlon 0,90 --- 269
9 Damaris van Berkel AV Zeewolde 0,90 --- 269
13 Nina Oudt Almere `81 0,85 --- 232
13 Yfke de Bock Almere `81 0,85 --- 232
13 Eva Van Der Linden Triathlon 0,85 --- 232
13 Indy Broer Triathlon 0,85 --- 232
13 Jinte Jonker Triathlon 0,85 --- 232
13 Kyra van der Meer Triathlon 0,85 --- 232
13 Suus van Nieuwkerk AV Atverni 0,85 --- 232
13 Ilse Traa AV Atverni 0,85 --- 232
21 Louise Staartjes Almere `81 0,80 --- 196
21 Sasha Smink Triathlon 0,80 --- 196
[+/-] alles
#Naam 40mPtn1000mPtnVortexPtnHoogPtn Punten
1 Almere `81 6119 [+/-]
2 AV Triathlon 5699 [+/-]
3 AV Atverni 2714 [+/-]
4 AV Zeewolde 741 [+/-]


Uitslagen 60 meter horden Meisjes Pupil B

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 4 x 40m Meisjes Pupil B

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Almere '81 - MPB Team 1 Almere `81 - MPB 4 27,12 560
2 AVT MPB A AV Triathlon - MPB 4 27,94 516
3 AVT MPB B AV Triathlon - MPB 4 34,74 228