Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil A

Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Amber Descamps MPA - AV `40 Team 2.3 1125,00 14,81 4,60 10,00 0,90 2,35 185 41
Ayla Vording MPA - AV Sparta Team 2.4 1150,00 14,24 6,00 18,00 1,10 2,80 278 215
Basma Touzani MPA - AV Sparta Team 3.2 1625,00 12,84 4,40 17,00 1,00 2,45 311 217
Celeste Rifaq MPA - AV Sparta Team 3.1 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Charissa Boeters MPA - AV Sparta Team 3.2 1350,00 11,82 5,40 20,50 1,10 3,20 349 349
Charity Saddal MPA - AV Sparta Team 2.4 1175,00 11,65 5,30 23,00 0,90 3,15 316 237
Dané Goosen MPA - AV Sparta Team 3.4 1250,00 12,84 4,30 15,00 0,95 3,05 266 43
Dinja Storm MPA - Olympus `70 Team 2.4 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Donja Zwinkels MPA - Olympus `70 Team 2.4 1200,00 12,44 5,60 14,00 1,05 2,95 285 255
Eline Beeloo MPA - Olympus `70 Team 2.4 1200,00 14,14 4,60 14,00 1,05 2,85 247 145
Elvera van den Berg MPA - AV `40 Team 2.3 1225,00 13,28 3,60 12,00 0,95 2,65 224 173
Esther van Grol MPA - AV Sparta Team 3.4 1250,00 11,50 6,20 20,00 1,05 3,40 351 351
Famke Plönes MPA - AV `40 Team 3.2 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Fee van Eijk MPA - Haag Team 3.1 1350,00 14,60 5,70 15,50 1,05 2,80 277 277
Floor Pasman MPA - AV `40 Team 3.3 1250,00 DNS 4,10 11,00 0,90 2,80 185 43
Hebe Chadwick MPA - AV `40 Team 3.3 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Ilana Stadman MPA - AV `40 Team 2.3 1100,00 15,04 4,40 10,50 0,80 2,35 169 39
Isabel Stegeman MPA - AV Sparta Team 2.4 1350,00 13,98 6,10 16,00 1,00 2,75 284 186
Isis Ferrier MPA - Haag Team 3.4 1400,00 10,76 6,60 30,00 1,25 4,15 481 481
Jade Wormer MPA - Haag Team 3.4 1075,00 11,60 6,70 20,00 1,05 3,30 335 309
Jasmijn Bakker MPA - AV Sparta Team 3.4 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Jenna Wulff MPA - AV `40 Team 3.3 1100,00 13,36 3,80 17,50 0,95 3,35 255 146
Julia Poter MPA - Haag Team 2.3 1200,00 12,67 5,70 19,00 1,05 2,60 291 253
Leeye Stil MPA - Haag Team 2.3 1275,00 11,86 4,40 18,00 1,05 2,95 302 263
Lois Gemert MPA - Haag Team 2.3 1300,00 DNS 6,60 23,00 1,05 3,40 307 307
Lotta Lange MPA - Haag Team 3.4 1075,00 11,65 7,00 27,00 1,15 3,40 383 357
Luna Pedemonte MPA - Olympus `70 Team 2.4 1225,00 12,53 6,10 22,50 1,05 3,15 333 333
Luna Poot MPA - Olympus `70 Team 3.3 1225,00 12,09 5,60 23,00 1,00 3,30 335 335
Maaike Boers MPA - Olympus `70 Team 3.3 1325,00 13,12 4,20 22,00 1,00 3,00 299 299
Mounia Ahraoui MPA - AV Sparta Team 3.2 1025,00 16,33 4,50 11,50 0,85 2,10 155 0
Natalia Madziala MPA - AV Sparta Team 2.4 1350,00 13,86 5,00 18,00 1,10 2,45 281 201
Nikki Verweij MPA - Haag Team 3.1 1325,00 11,79 8,70 31,50 1,10 3,15 431 431
Nilay Gülder MPA - AV Sparta Team 3.1 425,00 13,00 5,00 14,00 0,95 2,75 214 184
Niovi Georgadakis MPA - AV `40 Team 3.3 1300,00 11,95 6,40 21,50 1,20 3,40 378 378
Noa Shilboleth MPA - Haag Team 2.3 1200,00 12,81 4,40 17,50 0,90 2,45 246 91
Noah de Kok MPA - AV `40 Team 3.2 1175,00 12,42 5,10 11,00 1,05 2,70 257 238
Robin Bártfai MPA - Haag Team 3.1 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Roos Osse MPA - Haag Team 3.4 1200,00 12,58 5,30 15,50 1,10 3,50 310 310
Rosa ten Berg MPA - Haag Team 2.3 1500,00 11,34 6,10 21,00 1,05 3,45 390 390
Roshwita Holstein MPA - AV Sparta Team 3.1 1300,00 13,34 5,40 16,00 0,95 2,55 266 229
Sara Hamoumi MPA - AV `40 Team 3.2 1650,00 12,25 5,20 15,50 1,05 3,00 351 351
Saskia Otten MPA - Olympus `70 Team 3.3 1175,00 13,52 5,90 16,50 1,00 3,20 283 248
Selena Keus MPA - Haag Team 3.4 1400,00 DNS DNS DNS DNS DNS 62 62
Simone Vilain MPA - Haag Team 3.1 1175,00 14,75 3,80 16,50 0,90 2,65 213 114
Stella Benca MPA - AV `40 Team 2.3 1225,00 13,66 3,10 9,00 0,90 2,25 184 41
Sterre Windhorst MPA - Haag Team 3.1 1250,00 11,96 5,30 30,50 1,00 2,95 353 353
Terra Primatesta MPA - AV `40 Team 3.2 1325,00 11,84 6,60 23,50 1,25 3,15 391 391
Yara Mulder MPA - Olympus `70 Team 3.3 1225,00 13,94 4,20 16,00 1,00 2,85 249 132
Yassira Ahraoui MPA - AV Sparta Team 3.2 1125,00 14,27 6,30 14,50 1,05 2,35 247 156

Uitslagen Meerkamp Meters maken Meisjes Pupil A

Naam Team ResOBPPunten totaal
Amber Descamps MPA - AV `40 Team 2.3 1125,00 --- 31
Ayla Vording MPA - AV Sparta Team 2.4 1150,00 --- 33
Basma Touzani MPA - AV Sparta Team 3.2 1625,00 --- 94
Celeste Rifaq MPA - AV Sparta Team 3.1 DNS --- 0
Charissa Boeters MPA - AV Sparta Team 3.2 1350,00 --- 55
Charity Saddal MPA - AV Sparta Team 2.4 1175,00 --- 35
Dané Goosen MPA - AV Sparta Team 3.4 1250,00 --- 43
Dinja Storm MPA - Olympus `70 Team 2.4 DNS --- 0
Donja Zwinkels MPA - Olympus `70 Team 2.4 1200,00 --- 38
Eline Beeloo MPA - Olympus `70 Team 2.4 1200,00 --- 38
Elvera van den Berg MPA - AV `40 Team 2.3 1225,00 --- 41
Esther van Grol MPA - AV Sparta Team 3.4 1250,00 --- 43
Famke Plönes MPA - AV `40 Team 3.2 DNS --- 0
Fee van Eijk MPA - Haag Team 3.1 1350,00 --- 55
Floor Pasman MPA - AV `40 Team 3.3 1250,00 --- 43
Hebe Chadwick MPA - AV `40 Team 3.3 DNS --- 0
Ilana Stadman MPA - AV `40 Team 2.3 1100,00 --- 28
Isabel Stegeman MPA - AV Sparta Team 2.4 1350,00 --- 55
Isis Ferrier MPA - Haag Team 3.4 1400,00 --- 62
Jade Wormer MPA - Haag Team 3.4 1075,00 --- 26
Jasmijn Bakker MPA - AV Sparta Team 3.4 DNS --- 0
Jenna Wulff MPA - AV `40 Team 3.3 1100,00 --- 28
Julia Poter MPA - Haag Team 2.3 1200,00 --- 38
Leeye Stil MPA - Haag Team 2.3 1275,00 --- 46
Lois Gemert MPA - Haag Team 2.3 1300,00 --- 49
Lotta Lange MPA - Haag Team 3.4 1075,00 --- 26
Luna Pedemonte MPA - Olympus `70 Team 2.4 1225,00 --- 41
Luna Poot MPA - Olympus `70 Team 3.3 1225,00 --- 41
Maaike Boers MPA - Olympus `70 Team 3.3 1325,00 --- 52
Mounia Ahraoui MPA - AV Sparta Team 3.2 1025,00 --- 22
Natalia Madziala MPA - AV Sparta Team 2.4 1350,00 --- 55
Nikki Verweij MPA - Haag Team 3.1 1325,00 --- 52
Nilay Gülder MPA - AV Sparta Team 3.1 425,00 --- 0
Niovi Georgadakis MPA - AV `40 Team 3.3 1300,00 --- 49
Noa Shilboleth MPA - Haag Team 2.3 1200,00 --- 38
Noah de Kok MPA - AV `40 Team 3.2 1175,00 --- 35
Robin Bártfai MPA - Haag Team 3.1 DNS --- 0
Roos Osse MPA - Haag Team 3.4 1200,00 --- 38
Rosa ten Berg MPA - Haag Team 2.3 1500,00 --- 75
Roshwita Holstein MPA - AV Sparta Team 3.1 1300,00 --- 49
Sara Hamoumi MPA - AV `40 Team 3.2 1650,00 --- 98
Saskia Otten MPA - Olympus `70 Team 3.3 1175,00 --- 35
Selena Keus MPA - Haag Team 3.4 1400,00 --- 62
Simone Vilain MPA - Haag Team 3.1 1175,00 --- 35
Stella Benca MPA - AV `40 Team 2.3 1225,00 --- 41
Sterre Windhorst MPA - Haag Team 3.1 1250,00 --- 43
Terra Primatesta MPA - AV `40 Team 3.2 1325,00 --- 52
Yara Mulder MPA - Olympus `70 Team 3.3 1225,00 --- 41
Yassira Ahraoui MPA - AV Sparta Team 3.2 1125,00 --- 31

Uitslagen Meerkamp 60 meter horden Meisjes Pupil A

Naam Team Res OBPPunten totaal
Amber Descamps MPA - AV `40 Team 2.3 14,81 --- 23
Ayla Vording MPA - AV Sparta Team 2.4 14,24 --- 30
Basma Touzani MPA - AV Sparta Team 3.2 12,84 --- 48
Celeste Rifaq MPA - AV Sparta Team 3.1 DNS --- 0
Charissa Boeters MPA - AV Sparta Team 3.2 11,82 --- 63
Charity Saddal MPA - AV Sparta Team 2.4 11,65 --- 66
Dané Goosen MPA - AV Sparta Team 3.4 12,84 --- 48
Dinja Storm MPA - Olympus `70 Team 2.4 DNS --- 0
Donja Zwinkels MPA - Olympus `70 Team 2.4 12,44 --- 53
Eline Beeloo MPA - Olympus `70 Team 2.4 14,14 --- 31
Elvera van den Berg MPA - AV `40 Team 2.3 13,28 --- 42
Esther van Grol MPA - AV Sparta Team 3.4 11,50 --- 68
Famke Plönes MPA - AV `40 Team 3.2 DNS --- 0
Fee van Eijk MPA - Haag Team 3.1 14,60 --- 26
Floor Pasman MPA - AV `40 Team 3.3 DNS --- 0
Hebe Chadwick MPA - AV `40 Team 3.3 DNS --- 0
Ilana Stadman MPA - AV `40 Team 2.3 15,04 --- 21
Isabel Stegeman MPA - AV Sparta Team 2.4 13,98 --- 33
Isis Ferrier MPA - Haag Team 3.4 10,76 --- 81
Jade Wormer MPA - Haag Team 3.4 11,60 --- 66
Jasmijn Bakker MPA - AV Sparta Team 3.4 DNS --- 0
Jenna Wulff MPA - AV `40 Team 3.3 13,36 --- 40
Julia Poter MPA - Haag Team 2.3 12,67 --- 50
Leeye Stil MPA - Haag Team 2.3 11,86 --- 62
Lois Gemert MPA - Haag Team 2.3 DNS --- 0
Lotta Lange MPA - Haag Team 3.4 11,65 --- 66
Luna Pedemonte MPA - Olympus `70 Team 2.4 12,53 --- 52
Luna Poot MPA - Olympus `70 Team 3.3 12,09 --- 59
Maaike Boers MPA - Olympus `70 Team 3.3 13,12 --- 44
Mounia Ahraoui MPA - AV Sparta Team 3.2 16,33 --- 10
Natalia Madziala MPA - AV Sparta Team 2.4 13,86 --- 34
Nikki Verweij MPA - Haag Team 3.1 11,79 --- 63
Nilay Gülder MPA - AV Sparta Team 3.1 13,00 --- 45
Niovi Georgadakis MPA - AV `40 Team 3.3 11,95 --- 61
Noa Shilboleth MPA - Haag Team 2.3 12,81 --- 48
Noah de Kok MPA - AV `40 Team 3.2 12,42 --- 54
Robin Bártfai MPA - Haag Team 3.1 DNS --- 0
Roos Osse MPA - Haag Team 3.4 12,58 --- 51
Rosa ten Berg MPA - Haag Team 2.3 11,34 --- 71
Roshwita Holstein MPA - AV Sparta Team 3.1 13,34 --- 41
Sara Hamoumi MPA - AV `40 Team 3.2 12,25 --- 56
Saskia Otten MPA - Olympus `70 Team 3.3 13,52 --- 38
Selena Keus MPA - Haag Team 3.4 DNS --- 0
Simone Vilain MPA - Haag Team 3.1 14,75 --- 24
Stella Benca MPA - AV `40 Team 2.3 13,66 --- 37
Sterre Windhorst MPA - Haag Team 3.1 11,96 --- 61
Terra Primatesta MPA - AV `40 Team 3.2 11,84 --- 63
Yara Mulder MPA - Olympus `70 Team 3.3 13,94 --- 33
Yassira Ahraoui MPA - AV Sparta Team 3.2 14,27 --- 29

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Meisjes Pupil A

Naam Team ResOBPPunten totaal
Amber Descamps MPA - AV `40 Team 2.3 4,60 --- 41
Ayla Vording MPA - AV Sparta Team 2.4 6,00 --- 59
Basma Touzani MPA - AV Sparta Team 3.2 4,40 --- 39
Celeste Rifaq MPA - AV Sparta Team 3.1 DNS --- 0
Charissa Boeters MPA - AV Sparta Team 3.2 5,40 --- 51
Charity Saddal MPA - AV Sparta Team 2.4 5,30 --- 50
Dané Goosen MPA - AV Sparta Team 3.4 4,30 --- 38
Dinja Storm MPA - Olympus `70 Team 2.4 DNS --- 0
Donja Zwinkels MPA - Olympus `70 Team 2.4 5,60 --- 54
Eline Beeloo MPA - Olympus `70 Team 2.4 4,60 --- 41
Elvera van den Berg MPA - AV `40 Team 2.3 3,60 --- 29
Esther van Grol MPA - AV Sparta Team 3.4 6,20 --- 61
Famke Plönes MPA - AV `40 Team 3.2 DNS --- 0
Fee van Eijk MPA - Haag Team 3.1 5,70 --- 55
Floor Pasman MPA - AV `40 Team 3.3 4,10 --- 35
Hebe Chadwick MPA - AV `40 Team 3.3 DNS --- 0
Ilana Stadman MPA - AV `40 Team 2.3 4,40 --- 39
Isabel Stegeman MPA - AV Sparta Team 2.4 6,10 --- 60
Isis Ferrier MPA - Haag Team 3.4 6,60 --- 67
Jade Wormer MPA - Haag Team 3.4 6,70 --- 68
Jasmijn Bakker MPA - AV Sparta Team 3.4 DNS --- 0
Jenna Wulff MPA - AV `40 Team 3.3 3,80 --- 31
Julia Poter MPA - Haag Team 2.3 5,70 --- 55
Leeye Stil MPA - Haag Team 2.3 4,40 --- 39
Lois Gemert MPA - Haag Team 2.3 6,60 --- 67
Lotta Lange MPA - Haag Team 3.4 7,00 --- 72
Luna Pedemonte MPA - Olympus `70 Team 2.4 6,10 --- 60
Luna Poot MPA - Olympus `70 Team 3.3 5,60 --- 54
Maaike Boers MPA - Olympus `70 Team 3.3 4,20 --- 36
Mounia Ahraoui MPA - AV Sparta Team 3.2 4,50 --- 40
Natalia Madziala MPA - AV Sparta Team 2.4 5,00 --- 46
Nikki Verweij MPA - Haag Team 3.1 8,70 --- 94
Nilay Gülder MPA - AV Sparta Team 3.1 5,00 --- 46
Niovi Georgadakis MPA - AV `40 Team 3.3 6,40 --- 64
Noa Shilboleth MPA - Haag Team 2.3 4,40 --- 39
Noah de Kok MPA - AV `40 Team 3.2 5,10 --- 47
Robin Bártfai MPA - Haag Team 3.1 DNS --- 0
Roos Osse MPA - Haag Team 3.4 5,30 --- 50
Rosa ten Berg MPA - Haag Team 2.3 6,10 --- 60
Roshwita Holstein MPA - AV Sparta Team 3.1 5,40 --- 51
Sara Hamoumi MPA - AV `40 Team 3.2 5,20 --- 49
Saskia Otten MPA - Olympus `70 Team 3.3 5,90 --- 58
Selena Keus MPA - Haag Team 3.4 DNS --- 0
Simone Vilain MPA - Haag Team 3.1 3,80 --- 31
Stella Benca MPA - AV `40 Team 2.3 3,10 --- 23
Sterre Windhorst MPA - Haag Team 3.1 5,30 --- 50
Terra Primatesta MPA - AV `40 Team 3.2 6,60 --- 67
Yara Mulder MPA - Olympus `70 Team 3.3 4,20 --- 36
Yassira Ahraoui MPA - AV Sparta Team 3.2 6,30 --- 63

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Meisjes Pupil A

Naam Team ResOBPPunten totaal
Amber Descamps MPA - AV `40 Team 2.3 10,00 --- 15
Ayla Vording MPA - AV Sparta Team 2.4 18,00 --- 45
Basma Touzani MPA - AV Sparta Team 3.2 17,00 --- 41
Celeste Rifaq MPA - AV Sparta Team 3.1 DNS --- 0
Charissa Boeters MPA - AV Sparta Team 3.2 20,50 --- 55
Charity Saddal MPA - AV Sparta Team 2.4 23,00 --- 65
Dané Goosen MPA - AV Sparta Team 3.4 15,00 --- 34
Dinja Storm MPA - Olympus `70 Team 2.4 DNS --- 0
Donja Zwinkels MPA - Olympus `70 Team 2.4 14,00 --- 30
Eline Beeloo MPA - Olympus `70 Team 2.4 14,00 --- 30
Elvera van den Berg MPA - AV `40 Team 2.3 12,00 --- 22
Esther van Grol MPA - AV Sparta Team 3.4 20,00 --- 53
Famke Plönes MPA - AV `40 Team 3.2 DNS --- 0
Fee van Eijk MPA - Haag Team 3.1 15,50 --- 36
Floor Pasman MPA - AV `40 Team 3.3 11,00 --- 19
Hebe Chadwick MPA - AV `40 Team 3.3 DNS --- 0
Ilana Stadman MPA - AV `40 Team 2.3 10,50 --- 17
Isabel Stegeman MPA - AV Sparta Team 2.4 16,00 --- 38
Isis Ferrier MPA - Haag Team 3.4 30,00 --- 93
Jade Wormer MPA - Haag Team 3.4 20,00 --- 53
Jasmijn Bakker MPA - AV Sparta Team 3.4 DNS --- 0
Jenna Wulff MPA - AV `40 Team 3.3 17,50 --- 43
Julia Poter MPA - Haag Team 2.3 19,00 --- 49
Leeye Stil MPA - Haag Team 2.3 18,00 --- 45
Lois Gemert MPA - Haag Team 2.3 23,00 --- 65
Lotta Lange MPA - Haag Team 3.4 27,00 --- 81
Luna Pedemonte MPA - Olympus `70 Team 2.4 22,50 --- 63
Luna Poot MPA - Olympus `70 Team 3.3 23,00 --- 65
Maaike Boers MPA - Olympus `70 Team 3.3 22,00 --- 61
Mounia Ahraoui MPA - AV Sparta Team 3.2 11,50 --- 20
Natalia Madziala MPA - AV Sparta Team 2.4 18,00 --- 45
Nikki Verweij MPA - Haag Team 3.1 31,50 --- 99
Nilay Gülder MPA - AV Sparta Team 3.1 14,00 --- 30
Niovi Georgadakis MPA - AV `40 Team 3.3 21,50 --- 59
Noa Shilboleth MPA - Haag Team 2.3 17,50 --- 43
Noah de Kok MPA - AV `40 Team 3.2 11,00 --- 19
Robin Bártfai MPA - Haag Team 3.1 DNS --- 0
Roos Osse MPA - Haag Team 3.4 15,50 --- 36
Rosa ten Berg MPA - Haag Team 2.3 21,00 --- 57
Roshwita Holstein MPA - AV Sparta Team 3.1 16,00 --- 38
Sara Hamoumi MPA - AV `40 Team 3.2 15,50 --- 36
Saskia Otten MPA - Olympus `70 Team 3.3 16,50 --- 39
Selena Keus MPA - Haag Team 3.4 DNS --- 0
Simone Vilain MPA - Haag Team 3.1 16,50 --- 39
Stella Benca MPA - AV `40 Team 2.3 9,00 --- 11
Sterre Windhorst MPA - Haag Team 3.1 30,50 --- 95
Terra Primatesta MPA - AV `40 Team 3.2 23,50 --- 67
Yara Mulder MPA - Olympus `70 Team 3.3 16,00 --- 38
Yassira Ahraoui MPA - AV Sparta Team 3.2 14,50 --- 32

Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Meisjes Pupil A

Naam Team ResOBPPunten totaal
Amber Descamps MPA - AV `40 Team 2.3 0,90 --- 44
Ayla Vording MPA - AV Sparta Team 2.4 1,10 --- 67
Basma Touzani MPA - AV Sparta Team 3.2 1,00 --- 55
Celeste Rifaq MPA - AV Sparta Team 3.1 DNS --- 0
Charissa Boeters MPA - AV Sparta Team 3.2 1,10 --- 67
Charity Saddal MPA - AV Sparta Team 2.4 0,90 --- 44
Dané Goosen MPA - AV Sparta Team 3.4 0,95 --- 50
Dinja Storm MPA - Olympus `70 Team 2.4 DNS --- 0
Donja Zwinkels MPA - Olympus `70 Team 2.4 1,05 --- 61
Eline Beeloo MPA - Olympus `70 Team 2.4 1,05 --- 61
Elvera van den Berg MPA - AV `40 Team 2.3 0,95 --- 50
Esther van Grol MPA - AV Sparta Team 3.4 1,05 --- 61
Famke Plönes MPA - AV `40 Team 3.2 DNS --- 0
Fee van Eijk MPA - Haag Team 3.1 1,05 --- 61
Floor Pasman MPA - AV `40 Team 3.3 0,90 --- 44
Hebe Chadwick MPA - AV `40 Team 3.3 DNS --- 0
Ilana Stadman MPA - AV `40 Team 2.3 0,80 --- 33
Isabel Stegeman MPA - AV Sparta Team 2.4 1,00 --- 55
Isis Ferrier MPA - Haag Team 3.4 1,25 --- 86
Jade Wormer MPA - Haag Team 3.4 1,05 --- 61
Jasmijn Bakker MPA - AV Sparta Team 3.4 DNS --- 0
Jenna Wulff MPA - AV `40 Team 3.3 0,95 --- 50
Julia Poter MPA - Haag Team 2.3 1,05 --- 61
Leeye Stil MPA - Haag Team 2.3 1,05 --- 61
Lois Gemert MPA - Haag Team 2.3 1,05 --- 61
Lotta Lange MPA - Haag Team 3.4 1,15 --- 73
Luna Pedemonte MPA - Olympus `70 Team 2.4 1,05 --- 61
Luna Poot MPA - Olympus `70 Team 3.3 1,00 --- 55
Maaike Boers MPA - Olympus `70 Team 3.3 1,00 --- 55
Mounia Ahraoui MPA - AV Sparta Team 3.2 0,85 --- 39
Natalia Madziala MPA - AV Sparta Team 2.4 1,10 --- 67
Nikki Verweij MPA - Haag Team 3.1 1,10 --- 67
Nilay Gülder MPA - AV Sparta Team 3.1 0,95 --- 50
Niovi Georgadakis MPA - AV `40 Team 3.3 1,20 --- 80
Noa Shilboleth MPA - Haag Team 2.3 0,90 --- 44
Noah de Kok MPA - AV `40 Team 3.2 1,05 --- 61
Robin Bártfai MPA - Haag Team 3.1 DNS --- 0
Roos Osse MPA - Haag Team 3.4 1,10 --- 67
Rosa ten Berg MPA - Haag Team 2.3 1,05 --- 61
Roshwita Holstein MPA - AV Sparta Team 3.1 0,95 --- 50
Sara Hamoumi MPA - AV `40 Team 3.2 1,05 --- 61
Saskia Otten MPA - Olympus `70 Team 3.3 1,00 --- 55
Selena Keus MPA - Haag Team 3.4 DNS --- 0
Simone Vilain MPA - Haag Team 3.1 0,90 --- 44
Stella Benca MPA - AV `40 Team 2.3 0,90 --- 44
Sterre Windhorst MPA - Haag Team 3.1 1,00 --- 55
Terra Primatesta MPA - AV `40 Team 3.2 1,25 --- 86
Yara Mulder MPA - Olympus `70 Team 3.3 1,00 --- 55
Yassira Ahraoui MPA - AV Sparta Team 3.2 1,05 --- 61

Uitslagen Meerkamp Verspringen Meisjes Pupil A

Naam Team Res OBPPunten totaal
Amber Descamps MPA - AV `40 Team 2.3 2,35 --- 31
Ayla Vording MPA - AV Sparta Team 2.4 2,80 --- 44
Basma Touzani MPA - AV Sparta Team 3.2 2,45 --- 34
Celeste Rifaq MPA - AV Sparta Team 3.1 DNS --- 0
Charissa Boeters MPA - AV Sparta Team 3.2 3,20 --- 58
Charity Saddal MPA - AV Sparta Team 2.4 3,15 --- 56
Dané Goosen MPA - AV Sparta Team 3.4 3,05 --- 53
Dinja Storm MPA - Olympus `70 Team 2.4 DNS --- 0
Donja Zwinkels MPA - Olympus `70 Team 2.4 2,95 --- 49
Eline Beeloo MPA - Olympus `70 Team 2.4 2,85 --- 46
Elvera van den Berg MPA - AV `40 Team 2.3 2,65 --- 40
Esther van Grol MPA - AV Sparta Team 3.4 3,40 --- 65
Famke Plönes MPA - AV `40 Team 3.2 DNS --- 0
Fee van Eijk MPA - Haag Team 3.1 2,80 --- 44
Floor Pasman MPA - AV `40 Team 3.3 2,80 --- 44
Hebe Chadwick MPA - AV `40 Team 3.3 DNS --- 0
Ilana Stadman MPA - AV `40 Team 2.3 2,35 --- 31
Isabel Stegeman MPA - AV Sparta Team 2.4 2,75 --- 43
Isis Ferrier MPA - Haag Team 3.4 4,15 --- 92
Jade Wormer MPA - Haag Team 3.4 3,30 --- 61
Jasmijn Bakker MPA - AV Sparta Team 3.4 DNS --- 0
Jenna Wulff MPA - AV `40 Team 3.3 3,35 --- 63
Julia Poter MPA - Haag Team 2.3 2,60 --- 38
Leeye Stil MPA - Haag Team 2.3 2,95 --- 49
Lois Gemert MPA - Haag Team 2.3 3,40 --- 65
Lotta Lange MPA - Haag Team 3.4 3,40 --- 65
Luna Pedemonte MPA - Olympus `70 Team 2.4 3,15 --- 56
Luna Poot MPA - Olympus `70 Team 3.3 3,30 --- 61
Maaike Boers MPA - Olympus `70 Team 3.3 3,00 --- 51
Mounia Ahraoui MPA - AV Sparta Team 3.2 2,10 --- 24
Natalia Madziala MPA - AV Sparta Team 2.4 2,45 --- 34
Nikki Verweij MPA - Haag Team 3.1 3,15 --- 56
Nilay Gülder MPA - AV Sparta Team 3.1 2,75 --- 43
Niovi Georgadakis MPA - AV `40 Team 3.3 3,40 --- 65
Noa Shilboleth MPA - Haag Team 2.3 2,45 --- 34
Noah de Kok MPA - AV `40 Team 3.2 2,70 --- 41
Robin Bártfai MPA - Haag Team 3.1 DNS --- 0
Roos Osse MPA - Haag Team 3.4 3,50 --- 68
Rosa ten Berg MPA - Haag Team 2.3 3,45 --- 66
Roshwita Holstein MPA - AV Sparta Team 3.1 2,55 --- 37
Sara Hamoumi MPA - AV `40 Team 3.2 3,00 --- 51
Saskia Otten MPA - Olympus `70 Team 3.3 3,20 --- 58
Selena Keus MPA - Haag Team 3.4 DNS --- 0
Simone Vilain MPA - Haag Team 3.1 2,65 --- 40
Stella Benca MPA - AV `40 Team 2.3 2,25 --- 28
Sterre Windhorst MPA - Haag Team 3.1 2,95 --- 49
Terra Primatesta MPA - AV `40 Team 3.2 3,15 --- 56
Yara Mulder MPA - Olympus `70 Team 3.3 2,85 --- 46
Yassira Ahraoui MPA - AV Sparta Team 3.2 2,35 --- 31

Uitslagen Teamestafette Meisjes Pupil A

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 3.1 (Team-est) - MPA 8 2:49,79 333
2 Team 3.4 (Team-est) - MPA 8 2:50,81 322
3 Team 3.2 (Team-est) - MPA 8 2:51,00 320
4 Team 2.3 (Team-est) - MPA 9 2:51,29 317
5 Team 2.4 (Team-est) - MPA 8 2:51,98 310
6 Team 3.3 (Team-est) - MPA 8 2:58,25 248