# Team Leden Punten
1 Pupillen A Team A3 - JPA2
Begeleider: Corien Kroesbergen
Jurylid: ?
7 1965
2 Pupillen A Team A2 AV Pallas `67 - JPA2
Begeleider: Corien Kroesbergen
Jurylid: ?
6 1921
3 Pupil A Team A1 AV Pallas `67 - JPA2
Begeleider: ?
Jurylid: ?
7 1721

Uitslagen Meerkamp Pupil A

# Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
1 Dawit Verwers JPA2 - Pallas `67 Pupillen A Team A3 1525,00 10,19 7,20 29,50 1,25 3,30 419 419
2 Josefine Ulfman MPA2 - Pallas `67 Pupillen A Team A2 1475,00 11,28 5,50 17,50 1,15 3,10 367 367
3 Filsan Versteeg MPA2 - Pallas `67 Pupillen A Team A2 DNS 10,46 6,90 24,50 1,20 3,10 362 362
4 Thomas Arp JPA1 - Pallas `67 Pupillen A Team A2 1375,00 11,25 7,10 22,00 1,15 3,50 354 354
5 Vasco Stip JPA2 - Arena Pupillen A Team A3 1350,00 11,32 6,50 30,00 1,10 3,10 353 305
6 Hester Moene MPA2 - Pallas `67 Pupillen A Team A3 1425,00 11,15 5,20 15,50 0,95 2,90 322 272
7 Esmée Beukers MPA2 - Pallas `67 Pupil A Team A1 1325,00 11,86 4,70 19,00 1,05 2,85 312 312
8 Nora Mourits MPA2 - Pallas `67 Pupil A Team A1 1250,00 11,92 4,90 19,50 1,05 2,90 309 309
9 Nynke van ...r Heijden MPA1 - Pallas `67 Pupil A Team A1 1300,00 12,02 5,00 19,50 1,05 2,65 307 307
10 Karsten Scheer JPA2 - Pallas `67 Pupil A Team A1 1375,00 11,65 6,90 18,00 1,00 2,90 297 249
11 Milan de Bok JPA1 - Pallas `67 Pupillen A Team A3 1325,00 12,42 5,20 22,50 1,05 2,70 278 233
12 Florien Hofstad MPA1 - Pallas `67 Pupillen A Team A2 1350,00 13,26 4,90 16,00 1,05 2,45 275 275
13 Rens Hooiveld JPA1 - Pallas `67 Pupillen A Team A2 1250,00 15,55 5,30 23,00 1,10 3,35 264 264
14 Noortje Bonten MPA2 - Pallas `67 Pupillen A Team A3 1375,00 12,20 4,10 10,00 0,95 2,90 263 198
15 Odi van Eupen MPA2 - Arena Pupillen A Team A3 1325,00 13,05 4,10 12,00 1,15 2,35 258 147
16 Silke Cornelissen MPA1 - Pallas `67 Pupil A Team A1 1225,00 13,42 3,70 19,50 0,95 2,45 246 142
17 Sterre Wijnen MPA2 - Pallas `67 Pupil A Team A1 1175,00 13,26 4,00 8,00 1,00 2,80 218 133
18 Matthijs Lomme JPA1 - Pallas `67 Pupil A Team A1 1250,00 12,31 4,10 12,50 1,00 2,50 215 48
19 Veronique ...n der Wal MPA1 - Arena Pupillen A Team A3 1350,00 13,19 3,70 8,00 0,95 2,20 212 105
20 Lyske Gilissen MPA2 - Pallas `67 Pupillen A Team A2 DNS DNS DNS DNS 1,00 DNS 55 0

Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil A

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Dawit Verwers JPA2 - Pallas `67 Pupillen A Team A3 1525,00 --- 68
2 Josefine Ulfman MPA2 - Pallas `67 Pupillen A Team A2 1475,00 --- 72
3 Hester Moene MPA2 - Pallas `67 Pupillen A Team A3 1425,00 --- 65
4 Noortje Bonten MPA2 - Pallas `67 Pupillen A Team A3 1375,00 --- 58
4 Karsten Scheer JPA2 - Pallas `67 Pupil A Team A1 1375,00 --- 51
4 Thomas Arp JPA1 - Pallas `67 Pupillen A Team A2 1375,00 --- 51
7 Veronique ...n der Wal MPA1 - Arena Pupillen A Team A3 1350,00 --- 55
7 Florien Hofstad MPA1 - Pallas `67 Pupillen A Team A2 1350,00 --- 55
7 Vasco Stip JPA2 - Arena Pupillen A Team A3 1350,00 --- 48
10 Odi van Eupen MPA2 - Arena Pupillen A Team A3 1325,00 --- 52
10 Esmée Beukers MPA2 - Pallas `67 Pupil A Team A1 1325,00 --- 52
10 Milan de Bok JPA1 - Pallas `67 Pupillen A Team A3 1325,00 --- 45
13 Nynke van ...r Heijden MPA1 - Pallas `67 Pupil A Team A1 1300,00 --- 49
14 Nora Mourits MPA2 - Pallas `67 Pupil A Team A1 1250,00 --- 43
14 Rens Hooiveld JPA1 - Pallas `67 Pupillen A Team A2 1250,00 --- 38
14 Matthijs Lomme JPA1 - Pallas `67 Pupil A Team A1 1250,00 --- 38
17 Silke Cornelissen MPA1 - Pallas `67 Pupil A Team A1 1225,00 --- 41
18 Sterre Wijnen MPA2 - Pallas `67 Pupil A Team A1 1175,00 --- 35
Lyske Gilissen MPA2 - Pallas `67 Pupillen A Team A2 DNS --- 0
Filsan Versteeg MPA2 - Pallas `67 Pupillen A Team A2 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp 60 meter horden Pupil A

# Naam Team Res OBPPunten totaal
1 Dawit Verwers JPA2 - Pallas `67 Pupillen A Team A3 10,19 --- 79
2 Filsan Versteeg MPA2 - Pallas `67 Pupillen A Team A2 10,46 --- 86
3 Hester Moene MPA2 - Pallas `67 Pupillen A Team A3 11,15 --- 74
4 Thomas Arp JPA1 - Pallas `67 Pupillen A Team A2 11,25 --- 63
5 Josefine Ulfman MPA2 - Pallas `67 Pupillen A Team A2 11,28 --- 72
6 Vasco Stip JPA2 - Arena Pupillen A Team A3 11,32 --- 62
7 Karsten Scheer JPA2 - Pallas `67 Pupil A Team A1 11,65 --- 57
8 Esmée Beukers MPA2 - Pallas `67 Pupil A Team A1 11,86 9,30 62
9 Nora Mourits MPA2 - Pallas `67 Pupil A Team A1 11,92 --- 61
10 Nynke van ...r Heijden MPA1 - Pallas `67 Pupil A Team A1 12,02 --- 60
11 Noortje Bonten MPA2 - Pallas `67 Pupillen A Team A3 12,20 --- 57
12 Matthijs Lomme JPA1 - Pallas `67 Pupil A Team A1 12,31 --- 48
13 Milan de Bok JPA1 - Pallas `67 Pupillen A Team A3 12,42 --- 47
14 Odi van Eupen MPA2 - Arena Pupillen A Team A3 13,05 --- 45
15 Veronique ...n der Wal MPA1 - Arena Pupillen A Team A3 13,19 --- 43
16 Florien Hofstad MPA1 - Pallas `67 Pupillen A Team A2 13,26 --- 42
16 Sterre Wijnen MPA2 - Pallas `67 Pupil A Team A1 13,26 --- 42
18 Silke Cornelissen MPA1 - Pallas `67 Pupil A Team A1 13,42 --- 40
19 Rens Hooiveld JPA1 - Pallas `67 Pupillen A Team A2 15,55 --- 14
Lyske Gilissen MPA2 - Pallas `67 Pupillen A Team A2 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Pupil A

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Dawit Verwers JPA2 - Pallas `67 Pupillen A Team A3 7,20 --- 65
2 Thomas Arp JPA1 - Pallas `67 Pupillen A Team A2 7,10 --- 64
3 Filsan Versteeg MPA2 - Pallas `67 Pupillen A Team A2 6,90 --- 71
3 Karsten Scheer JPA2 - Pallas `67 Pupil A Team A1 6,90 --- 61
5 Vasco Stip JPA2 - Arena Pupillen A Team A3 6,50 --- 57
6 Josefine Ulfman MPA2 - Pallas `67 Pupillen A Team A2 5,50 --- 53
7 Rens Hooiveld JPA1 - Pallas `67 Pupillen A Team A2 5,30 --- 43
8 Hester Moene MPA2 - Pallas `67 Pupillen A Team A3 5,20 --- 49
8 Milan de Bok JPA1 - Pallas `67 Pupillen A Team A3 5,20 --- 42
10 Nynke van ...r Heijden MPA1 - Pallas `67 Pupil A Team A1 5,00 --- 46
11 Florien Hofstad MPA1 - Pallas `67 Pupillen A Team A2 4,90 --- 45
11 Nora Mourits MPA2 - Pallas `67 Pupil A Team A1 4,90 --- 45
13 Esmée Beukers MPA2 - Pallas `67 Pupil A Team A1 4,70 4,90 42
14 Odi van Eupen MPA2 - Arena Pupillen A Team A3 4,10 --- 35
14 Noortje Bonten MPA2 - Pallas `67 Pupillen A Team A3 4,10 --- 35
14 Matthijs Lomme JPA1 - Pallas `67 Pupil A Team A1 4,10 --- 30
17 Sterre Wijnen MPA2 - Pallas `67 Pupil A Team A1 4,00 --- 34
18 Veronique ...n der Wal MPA1 - Arena Pupillen A Team A3 3,70 --- 30
18 Silke Cornelissen MPA1 - Pallas `67 Pupil A Team A1 3,70 --- 30
Lyske Gilissen MPA2 - Pallas `67 Pupillen A Team A2 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil A

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Vasco Stip JPA2 - Arena Pupillen A Team A3 30,00 --- 81
2 Dawit Verwers JPA2 - Pallas `67 Pupillen A Team A3 29,50 --- 79
3 Filsan Versteeg MPA2 - Pallas `67 Pupillen A Team A2 24,50 --- 71
4 Rens Hooiveld JPA1 - Pallas `67 Pupillen A Team A2 23,00 --- 56
5 Milan de Bok JPA1 - Pallas `67 Pupillen A Team A3 22,50 --- 55
6 Thomas Arp JPA1 - Pallas `67 Pupillen A Team A2 22,00 --- 53
7 Nynke van ...r Heijden MPA1 - Pallas `67 Pupil A Team A1 19,50 --- 51
7 Silke Cornelissen MPA1 - Pallas `67 Pupil A Team A1 19,50 --- 51
7 Nora Mourits MPA2 - Pallas `67 Pupil A Team A1 19,50 --- 51
10 Esmée Beukers MPA2 - Pallas `67 Pupil A Team A1 19,00 17,00 49
11 Karsten Scheer JPA2 - Pallas `67 Pupil A Team A1 18,00 --- 39
12 Josefine Ulfman MPA2 - Pallas `67 Pupillen A Team A2 17,50 --- 43
13 Florien Hofstad MPA1 - Pallas `67 Pupillen A Team A2 16,00 --- 38
14 Hester Moene MPA2 - Pallas `67 Pupillen A Team A3 15,50 --- 36
15 Matthijs Lomme JPA1 - Pallas `67 Pupil A Team A1 12,50 --- 21
16 Odi van Eupen MPA2 - Arena Pupillen A Team A3 12,00 --- 22
17 Noortje Bonten MPA2 - Pallas `67 Pupillen A Team A3 10,00 --- 15
18 Veronique ...n der Wal MPA1 - Arena Pupillen A Team A3 8,00 --- 8
18 Sterre Wijnen MPA2 - Pallas `67 Pupil A Team A1 8,00 --- 8
Lyske Gilissen MPA2 - Pallas `67 Pupillen A Team A2 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Pupil A

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Dawit Verwers JPA2 - Pallas `67 Pupillen A Team A3 1,25 --- 75
2 Filsan Versteeg MPA2 - Pallas `67 Pupillen A Team A2 1,20 --- 80
3 Odi van Eupen MPA2 - Arena Pupillen A Team A3 1,15 --- 73
3 Josefine Ulfman MPA2 - Pallas `67 Pupillen A Team A2 1,15 --- 73
3 Thomas Arp JPA1 - Pallas `67 Pupillen A Team A2 1,15 --- 64
6 Vasco Stip JPA2 - Arena Pupillen A Team A3 1,10 --- 58
6 Rens Hooiveld JPA1 - Pallas `67 Pupillen A Team A2 1,10 --- 58
8 Nynke van ...r Heijden MPA1 - Pallas `67 Pupil A Team A1 1,05 --- 61
8 Florien Hofstad MPA1 - Pallas `67 Pupillen A Team A2 1,05 --- 61
8 Esmée Beukers MPA2 - Pallas `67 Pupil A Team A1 1,05 0,95 61
8 Nora Mourits MPA2 - Pallas `67 Pupil A Team A1 1,05 --- 61
8 Milan de Bok JPA1 - Pallas `67 Pupillen A Team A3 1,05 --- 53
13 Sterre Wijnen MPA2 - Pallas `67 Pupil A Team A1 1,00 --- 55
13 Lyske Gilissen MPA2 - Pallas `67 Pupillen A Team A2 1,00 --- 55
13 Karsten Scheer JPA2 - Pallas `67 Pupil A Team A1 1,00 --- 48
13 Matthijs Lomme JPA1 - Pallas `67 Pupil A Team A1 1,00 --- 48
17 Veronique ...n der Wal MPA1 - Arena Pupillen A Team A3 0,95 --- 50
17 Silke Cornelissen MPA1 - Pallas `67 Pupil A Team A1 0,95 --- 50
17 Hester Moene MPA2 - Pallas `67 Pupillen A Team A3 0,95 --- 50
17 Noortje Bonten MPA2 - Pallas `67 Pupillen A Team A3 0,95 --- 50

Uitslagen Meerkamp Verspringen Pupil A

# Naam Team Res OBPPunten totaal
1 Thomas Arp JPA1 - Pallas `67 Pupillen A Team A2 3,50 --- 59
2 Rens Hooiveld JPA1 - Pallas `67 Pupillen A Team A2 3,35 --- 55
3 Dawit Verwers JPA2 - Pallas `67 Pupillen A Team A3 3,30 --- 53
4 Filsan Versteeg MPA2 - Pallas `67 Pupillen A Team A2 3,10 --- 54
4 Josefine Ulfman MPA2 - Pallas `67 Pupillen A Team A2 3,10 --- 54
4 Vasco Stip JPA2 - Arena Pupillen A Team A3 3,10 --- 47
7 Hester Moene MPA2 - Pallas `67 Pupillen A Team A3 2,90 --- 48
7 Nora Mourits MPA2 - Pallas `67 Pupil A Team A1 2,90 --- 48
7 Noortje Bonten MPA2 - Pallas `67 Pupillen A Team A3 2,90 --- 48
7 Karsten Scheer JPA2 - Pallas `67 Pupil A Team A1 2,90 --- 41
11 Esmée Beukers MPA2 - Pallas `67 Pupil A Team A1 2,85 2,85 46
12 Sterre Wijnen MPA2 - Pallas `67 Pupil A Team A1 2,80 --- 44
13 Milan de Bok JPA1 - Pallas `67 Pupillen A Team A3 2,70 --- 36
14 Nynke van ...r Heijden MPA1 - Pallas `67 Pupil A Team A1 2,65 --- 40
15 Matthijs Lomme JPA1 - Pallas `67 Pupil A Team A1 2,50 --- 30
16 Silke Cornelissen MPA1 - Pallas `67 Pupil A Team A1 2,45 --- 34
16 Florien Hofstad MPA1 - Pallas `67 Pupillen A Team A2 2,45 --- 34
18 Odi van Eupen MPA2 - Arena Pupillen A Team A3 2,35 --- 31
19 Veronique ...n der Wal MPA1 - Arena Pupillen A Team A3 2,20 --- 26
Lyske Gilissen MPA2 - Pallas `67 Pupillen A Team A2 DNS --- 0

Uitslagen Teamestafette Pupil A

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Pupillen A Team A2 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA2 6 2:48,70 299
2 Pupillen A Team A3 (Team-est) - JPA2 7 2:50,10 286
3 Pupil A Team A1 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA2 7 2:57,60 221