• 60mH
  • 4x60m
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Uitslagen 60 meter horden Jongens Pupil A

    # Naam Res OBP
    1 Bengt Veldhuis AV PEC 1910 12,06 -3.7 m/s---
    2 Olivier van Benthem AV PEC 1910 12,15 -3.6 m/s---
    3 Cas van der Vegt AV Salland 12,24 -2.1 m/s---
    4 Sven den Boer AV PEC 1910 12,40 -2.1 m/s---
    5 Egbert Bruins Slot de Sprinter 12,41 -2.1 m/s---
    6 Ids Peenstra AV PEC 1910 12,63 -3.7 m/s---
    6 Rens Konijnenberg Cialfo 12,63 -2.6 m/s---
    8 Ole de Vries de Sprinter 12,70 -2.1 m/s---
    9 Jesse Domhof AV PEC 1910 12,86 -2.6 m/s---
    10 Ruben Wakker AV PEC 1910 13,02 +0.4 m/s---
    11 Ethan Martin Cialfo 13,06 -2.2 m/s---
    12 Stan van der Vegt AV Salland 13,82 -2.2 m/s---
    13 Sander Wiggerink Cialfo 14,12 +0.4 m/s---
    14 Bas Maes de Sprinter 14,22 -3.6 m/s---
    15 Wouter Kortekaas AV Salland 14,41 -3.7 m/s---
    16 Kiran Rorije De Gemzen 14,43 +0.4 m/s---
    17 Timo Hanekamp De Gemzen 14,53 -2.2 m/s---
    18 Lars Koerhuis AV PEC 1910 14,78 -2.2 m/s---
    19 Kars Groothuismink AV PEC 1910 14,84 -3.6 m/s---
    20 Sujith Holtrup AV PEC 1910 14,88 -2.2 m/s---
    21 Wout Hollander De Gemzen 14,91 -2.6 m/s---
    22 Thijs ter Maat AV PEC 1910 15,24 -2.6 m/s---
    23 Kevin Muilenberg AV PEC 1910 15,58 +0.4 m/s---
    24 Hendrik Olthuis De Gemzen 15,90 -2.2 m/s---
    25 Tein van der Kamp de Sprinter 16,05 -2.6 m/s---
    26 Tycho Steur de Sprinter 16,13 -3.6 m/s---
    27 Jelle Hofenk de Sprinter 16,83 -3.7 m/s---
    28 Jesse Gielink AV Salland 16,88 +0.4 m/s---
    29 Niels Wolters AV Salland 18,20 -3.6 m/s---
    30 Lars Kok AV PEC 1910 18,90 -2.6 m/s---
    Jarek van der Hek AV PEC 1910 DNS ---
    Jeppe Kranendijk AV Salland DNS ---

    Uitslagen Discuswerpen Jongens Pupil A

    # Naam ResOBP
    1 Olivier van Benthem AV PEC 1910 21,33 ---
    2 Bengt Veldhuis AV PEC 1910 18,74 ---
    3 Ids Peenstra AV PEC 1910 16,93 ---
    4 Cas van der Vegt AV Salland 16,69 ---
    5 Jesse Domhof AV PEC 1910 15,61 ---
    6 Timo Hanekamp De Gemzen 15,57 ---
    7 Rens Konijnenberg Cialfo 15,50 ---
    8 Wout Hollander De Gemzen 15,45 ---
    9 Egbert Bruins Slot de Sprinter 15,44 ---
    10 Ruben Wakker AV PEC 1910 15,36 ---
    11 Sujith Holtrup AV PEC 1910 14,70 ---
    12 Stan van der Vegt AV Salland 13,98 ---
    13 Ole de Vries de Sprinter 13,50 ---
    14 Ethan Martin Cialfo 13,07 ---
    15 Kars Groothuismink AV PEC 1910 12,99 ---
    16 Tycho Steur de Sprinter 12,89 ---
    17 Jelle Hofenk de Sprinter 12,47 ---
    18 Jesse Gielink AV Salland 12,25 ---
    19 Tein van der Kamp de Sprinter 11,43 ---
    20 Hendrik Olthuis De Gemzen 11,42 ---
    21 Kevin Muilenberg AV PEC 1910 11,34 ---
    21 Sander Wiggerink Cialfo 11,34 ---
    23 Thijs ter Maat AV PEC 1910 11,20 ---
    24 Niels Wolters AV Salland 11,11 ---
    25 Sven den Boer AV PEC 1910 11,06 ---
    26 Kiran Rorije De Gemzen 10,99 ---
    26 Wouter Kortekaas AV Salland 10,99 ---
    28 Lars Koerhuis AV PEC 1910 10,75 ---
    29 Bas Maes de Sprinter 9,46 ---
    30 Lars Kok AV PEC 1910 7,50 ---
    Jarek van der Hek AV PEC 1910 DNS ---
    Jeppe Kranendijk AV Salland DNS ---

    Uitslagen Kogelstoten Jongens Pupil A

    # Naam ResOBP
    1 Bengt Veldhuis AV PEC 1910 7,38 ---
    2 Egbert Bruins Slot de Sprinter 6,95 ---
    3 Olivier van Benthem AV PEC 1910 6,86 ---
    4 Wouter Kortekaas AV Salland 6,50 ---
    5 Cas van der Vegt AV Salland 6,14 ---
    6 Ids Peenstra AV PEC 1910 5,95 ---
    7 Sven den Boer AV PEC 1910 5,71 ---
    8 Wout Hollander De Gemzen 5,68 ---
    9 Rens Konijnenberg Cialfo 5,56 ---
    10 Ethan Martin Cialfo 5,55 ---
    11 Niels Wolters AV Salland 5,38 ---
    12 Ole de Vries de Sprinter 5,37 ---
    13 Jesse Domhof AV PEC 1910 5,36 ---
    13 Bas Maes de Sprinter 5,36 ---
    15 Timo Hanekamp De Gemzen 5,02 ---
    15 Sujith Holtrup AV PEC 1910 5,02 ---
    17 Stan van der Vegt AV Salland 4,92 ---
    18 Tycho Steur de Sprinter 4,70 ---
    19 Jelle Hofenk de Sprinter 4,64 ---
    20 Sander Wiggerink Cialfo 4,52 ---
    21 Ruben Wakker AV PEC 1910 4,38 ---
    22 Kars Groothuismink AV PEC 1910 4,25 ---
    23 Lars Koerhuis AV PEC 1910 4,18 ---
    24 Kiran Rorije De Gemzen 4,04 ---
    25 Thijs ter Maat AV PEC 1910 3,93 ---
    26 Hendrik Olthuis De Gemzen 3,90 ---
    26 Tein van der Kamp de Sprinter 3,90 ---
    28 Kevin Muilenberg AV PEC 1910 3,64 ---
    29 Jesse Gielink AV Salland 3,24 ---
    30 Lars Kok AV PEC 1910 2,64 ---
    Jarek van der Hek AV PEC 1910 DNS ---
    Jeppe Kranendijk AV Salland DNS ---

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Pupil A

    # Naam ResOBP
    1 Bengt Veldhuis AV PEC 1910 1,20 ---
    1 Sven den Boer AV PEC 1910 1,20 ---
    1 Rens Konijnenberg Cialfo 1,20 ---
    4 Olivier van Benthem AV PEC 1910 1,15 ---
    4 Jesse Domhof AV PEC 1910 1,15 ---
    4 Cas van der Vegt AV Salland 1,15 ---
    4 Tycho Steur de Sprinter 1,15 ---
    8 Wouter Kortekaas AV Salland 1,10 ---
    8 Bas Maes de Sprinter 1,10 ---
    10 Hendrik Olthuis De Gemzen 1,05 ---
    10 Wout Hollander De Gemzen 1,05 ---
    10 Kars Groothuismink AV PEC 1910 1,05 ---
    10 Ids Peenstra AV PEC 1910 1,05 ---
    14 Kiran Rorije De Gemzen 1,00 ---
    14 Timo Hanekamp De Gemzen 1,00 ---
    14 Ruben Wakker AV PEC 1910 1,00 ---
    14 Ethan Martin Cialfo 1,00 ---
    14 Ole de Vries de Sprinter 1,00 ---
    14 Egbert Bruins Slot de Sprinter 1,00 ---
    20 Sujith Holtrup AV PEC 1910 0,95 ---
    20 Thijs ter Maat AV PEC 1910 0,95 ---
    20 Niels Wolters AV Salland 0,95 ---
    23 Lars Koerhuis AV PEC 1910 0,90 ---
    23 Stan van der Vegt AV Salland 0,90 ---
    23 Sander Wiggerink Cialfo 0,90 ---
    23 Tein van der Kamp de Sprinter 0,90 ---
    27 Kevin Muilenberg AV PEC 1910 0,85 ---
    28 Jesse Gielink AV Salland 0,80 ---
    29 Jelle Hofenk de Sprinter 0,75 ---
    30 Lars Kok AV PEC 1910 0,70 ---
    Jarek van der Hek AV PEC 1910 DNS ---
    Jeppe Kranendijk AV Salland DNS ---