Uitslagen Avondwedstrijd

Jongens Junior A - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Jeroen van Dijk Heerenveen 4:27,39 4:26,99
2 Rowan Veenhuizen AAC `61 4:34,77 ---
Piet Wiersma AV Jahn II DNS 4:14,67



Jongens Junior A - 5000 meter

# Naam ResOBP
Luc Velzeboer Almere `81 DNS 15:50,00



Jongens Junior A - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Marlo Post Invictus 2:26,30 2:18,93
2 Maksim Tibben AAC `61 2:32,14 2:28,30



Jongens Junior B - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Jan Bouwknegt HAC `63 17:34,89 ---



Jongens Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Nick Godschalk AV Unitas 45,05 49,06
2 Owen Smidt AAC `61 40,38 40,70



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Owen Smidt AAC `61 10,22 ---



Jongens Junior B - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Patrick Philips AAC `61 1:08,18 ---



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Ties Strijbosch De Liemers 2:36,30 ---



Jongens Junior C - 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - 800 meter

# Naam ResOBP
1 René Schultinga Heerenveen 2:28,86 ---
2 Rutger Berends Heerenveen 2:44,97 ---



Jongens Junior D - 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Johan de Vries Heerenveen 29,18 23,47



Jongens Junior D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Johan de Vries Heerenveen 11,33 10,52



Jongens Junior D - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Adriaan Kesting ATC `75 21:19,09 ---



Masters mannen - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Astrid Jonkers AAC `61 35,23 37,34



Meisjes Junior A - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Fanny Spikman Groningen 1:06,37 1:03,30



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Danique Gimbrère Groningen 2:29,86 2:37,97
2 Ilse Rooks Invictus 2:36,49 2:36,16
Kirsten Damstra Groningen DNS 2:36,82



Meisjes Junior B - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Leeloo Brinkman AAC `61 1:20,35 ---



Meisjes Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Eva Stienstra Groningen 2:44,49 ---
2 Elina Ettes Groningen 2:58,93 ---
3 Leeloo Brinkman AAC `61 3:24,92 ---



Meisjes Junior C - 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Eva Stienstra Groningen 20,58 15,46



Meisjes Junior C - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Eva Stienstra Groningen 1,30 1,35



Meisjes Junior D - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Rozemarie Fokkema AAC `61 1:07,19 1:07,12
2 Noortje Huitema Groningen 1:07,56 ---
3 Esmee Douma Groningen 1:13,16 ---
4 Amber Slomp AAC `61 1:16,78 ---
5 Elin Slagt AAC `61 1:22,01 ---
Maaike Scholing AAC `61 DNF ---



Meisjes Junior D - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Britt Roos HAC `63 2:27,18 2:23,20
2 Brecht Frensel Heerenveen 2:42,58 ---
3 Selma Spikman Groningen 2:47,48 ---
4 Yonine Hofstra Invictus 2:54,02 2:43,39
5 Ylse Barkmeijer Heerenveen 3:09,43 ---
6 Amber Slomp AAC `61 3:15,85 ---



Meisjes Junior D - 5000 meter

# Naam ResOBP
Elin Slagt AAC `61 DNS 22:13,00



Meisjes Junior D - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Rozemarie Fokkema AAC `61 25,86 27,40
2 Amber Slomp AAC `61 16,86 ---
3 Elin Slagt AAC `61 11,34 ---



Meisjes Junior D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Rozemarie Fokkema AAC `61 10,27 11,18
2 Marloes Benedictus AAC `61 8,54 ---
3 Eva Martens Groningen 8,44 ---
4 Elin Slagt AAC `61 4,69 ---



Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Esmee Douma Groningen 1,50 ---
2 Noortje Huitema Groningen 1,35 1,25
3 Eva Martens Groningen 1,25 ---
Elin Slagt AAC `61 DNS 1,10



Senioren mannen - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Bas van Delden ATC `75 21:01,69 19,48



Senioren mannen - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
Bas van Delden ATC `75 DNS 1,65