• 80m
  • 150m
  • 1500m
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

    # Naam 80m OBP
    1 Alexander ...derikhoff Altis 10,68 +1.5 m/s10,79 Toegelaten
    2 Bart van Zandwijk AV Atverni 10,82 +1.5 m/s10,79 Toegelaten
    2 Carildo Linger AV Feniks 10,82 +1.5 m/s11,00 Toegelaten
    4 Yaïr van Harmelen AV Feniks 10,97 +1.5 m/s--- Toegelaten
    5 Sidate Seck AV Feniks 11,49 +1.5 m/s--- Toegelaten
    6 Milo de Langen AV Feniks 11,54 +1.5 m/s--- Toegelaten
    7 Sem Jongenburger Phanos 11,68 +1.5 m/s--- Toegelaten
    8 Anders Haringma AV 1923 12,10 +1.5 m/s--- Toegelaten
    Jeff Tesselaar AV Hera DNS 11,04 Afgemeld

    Uitslagen 150 meter Jongens Junior D

    # Naam 150m OBP
    1 Bart van Zandwijk AV Atverni 20,08 +1.7 m/s20,63 Toegelaten
    2 Alexander ...derikhoff Altis 20,17 +1.7 m/s20,15 Toegelaten
    3 Yaïr van Harmelen AV Feniks 20,58 +1.6 m/s--- Toegelaten
    4 Amar Wong AV Feniks 20,91 +1.4 m/s--- Toegelaten
    5 Carildo Linger AV Feniks 21,21 +1.7 m/s21,31 Toegelaten
    6 Sidate Seck AV Feniks 21,71 +1.5 m/s--- Toegelaten
    7 Erick Könst AV Haarlem 22,66 +1.4 m/s--- Toegelaten
    8 Sem Jongenburger Phanos 22,67 +1.4 m/s--- Toegelaten
    9 Thijs Minnee AV Feniks 25,18 +0.9 m/s--- Toegelaten
    10 Siebe Pals AV Feniks 25,83 +1.5 m/s26,64 Toegelaten
    Anthon Croockewit Phanos DNS --- Toegelaten
    Jeff Tesselaar AV Hera DNS --- Afgemeld

    Uitslagen 1500 meter Jongens Junior D

    # Naam 1500mOBP
    1 Jeen Hammink Phanos 5:22,52 --- Toegelaten
    Yohannes Hiensch Phanos DNS 5,15 Toegelaten
    Eyoël Hiensch Phanos DNS 5,22 Toegelaten
    Anthon Croockewit Phanos DNS --- Toegelaten

    Uitslagen Discuswerpen Jongens Junior D

    # Naam DiscusOBP
    1 Yoram Vriezen GACH 25,75 26,00 Toegelaten
    2 Yaïr van Harmelen AV Feniks 22,61 --- Toegelaten
    3 Amar Wong AV Feniks 20,29 --- Toegelaten
    4 Ike Schepers AV 1923 16,90 --- Toegelaten
    5 Sidate Seck AV Feniks 16,81 --- Toegelaten
    6 Erick Könst AV Haarlem 16,45 --- Toegelaten
    7 Siebe Pals AV Feniks 12,91 15,57 Toegelaten

    Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior D

    # Naam KogelOBP
    1 Yoram Vriezen GACH 11,29 11,10 Toegelaten
    2 Milo de Langen AV Feniks 8,91 --- Toegelaten
    3 Erick Könst AV Haarlem 8,81 --- Toegelaten
    4 Ike Schepers AV 1923 7,28 --- Toegelaten
    5 Siebe Pals AV Feniks 6,82 6,55 Toegelaten
    6 Sem Jongenburger Phanos 6,64 --- Toegelaten
    7 Anders Haringma AV 1923 6,56 --- Toegelaten

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D

    # Naam HoogOBP
    1 Jeff Tesselaar AV Hera 1,50 1,52 Toegelaten
    2 Carildo Linger AV Feniks 1,45 1,40 Toegelaten
    2 Luc de Bruin Tempo AV 1,45 1,48 Toegelaten
    4 Julian Jonkmans AV 1923 1,40 --- Toegelaten
    5 Jeen Hammink Phanos 1,35 --- Toegelaten
    5 Amar Wong AV Feniks 1,35 --- Toegelaten
    5 Binne Brok Tempo AV 1,35 1,35 Toegelaten
    5 Tobias Boekeloo Tempo AV 1,35 --- Toegelaten
    9 Berend Zwolle AV Feniks 1,25 1,35 Toegelaten
    10 Sem Jongenburger Phanos 1,20 --- Toegelaten
    11 Thijs Minnee AV Feniks 1,10 --- Toegelaten
    Anthon Croockewit Phanos DNS --- Toegelaten