Uitslagen 3e avondinstuif

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Calvin Hoogland Castricum 11,20 11,20



Jongens Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Tijmen de Hart AV Hylas 22,90 +0.3 m/s23,00



Jongens Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Tristan Slobben AV Trias 2:02,90 1:57,00



Jongens Junior A - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Edwin Sjerps SAV 16:29,20 15:20,00
2 Corné Timmer AV Aalsmeer 16:33,90 16:10,00



Jongens Junior A - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Luismiguel Randt SAV 11,40 11,63
2 Jordan Knops Voorne 11,60 11,39
3 Mark Roosien AV Hylas 11,90 11,89
4 Thijs van Noorloos AV Lycurgus 12,20 12,23
4 Mark Dekker AV Hylas 12,20 12,37
6 Bas van Dijk AV Lycurgus 12,30 12,50
7 Thomas Weijers HLLM 12,40 12,55



Jongens Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Sem Verweij AV Hylas 23,00 +0.3 m/s23,60
2 Luismiguel Randt SAV 23,20 +0.3 m/s23,44
3 Mark Roosien AV Hylas 24,20 +0.3 m/s24,02
4 Mark Dekker AV Hylas 25,10 +0.6 m/s---
5 Thijs van Noorloos AV Lycurgus 25,40 +0.3 m/s25,14
6 Bas van Dijk AV Lycurgus 26,00 +0.3 m/s26,05



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Tijmen van 't Land AV Lycurgus 2:04,30 2:00,00
2 Tom Hoogeboom AV NOVA 2:13,60 2:10,00
3 Angelo Visser NEAV 2:18,50 2:11,69
4 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer 2:21,40 2:19,00
5 Thomas Weijers HLLM 2:30,40 2:28,00



Jongens Junior B - 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Sebastiaan Bonte AV Lycurgus 14,59 13,80



Jongens Junior B - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Ruud Dekker AV Trias 12,80 13,20
2 Ben Bakker AV Lycurgus 12,90 12,98
3 Frank Stam Castricum 13,20 13,57
3 Albert Kavsek Castricum 13,20 14,00
5 Tjerk Vos SV Noordkop 13,70 13,87
6 Hans Schouten AV Trias 13,80 14,02
Kik van Swol AV Hylas DNS 13,00



Masters mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Ben Bakker AV Lycurgus 26,40 +0.3 m/s26,96
2 Loek Zoon AV Trias 26,70 +0.3 m/s26,20
3 Frank Stam Castricum 27,00 +0.3 m/s27,62
3 Albert Kavsek Castricum 27,00 +0.6 m/s29,00
5 Werner Themen AV 1923 27,80 +0.6 m/s28,00
6 Tjerk Vos SV Noordkop 28,50 +0.6 m/s28,43



Masters mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Mark van Lierop DKEV 2:03,60 2:02,00
2 Christiaan...ruinhorst AV Hylas 2:11,80 2:09,00
3 Harry van den Band Voorne 2:13,40 2:12,00
4 Coen Brantjes AV Haarlem 2:16,70 ---
5 Oscar Wokke AV Hylas 2:18,30 2:15,00
6 Danny Pormes DKEV 2:18,40 2:16,00
7 Roland Groen Voorne 2:37,80 2:19,00



Masters mannen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Pip Tesselaar AV Hera 16:01,40 14,24
2 Jeroen Kramer AV Zaanland 16:52,60 16:41,00
3 Richard Dijkhuizen Castricum 18:00,50 ---
4 Bert Bouma AV Edam 18:52,60 18:19,00
5 Paul de Brie avVN 18:58,00 19:00,00
6 Gerard Warnaar AV Hera 19:22,00 18:35,00
Rik Groenendijk HLLM DNF ---
Jan Kerkhof DKEV DNF 17:50,00



Masters mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Jack Dekker DEM 11,25 ---
2 Frits Martens Hollandia 10,80 ---
3 Arnjan Bakker AV Trias 9,68 ---
4 Ad Verweij AV Trias 7,21 ---



Masters mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Ruud Dekker AV Trias 42,90 43,79
2 Jack Dekker DEM 32,34 ---
3 Stuyt AV NOVA 31,49 ---
4 Arnjan Bakker AV Trias 31,15 ---
5 Niels Schager AV 1923 29,17 ---
Kik van Swol AV Hylas NM 49,94



Masters mannen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Niels Schager AV 1923 3,82 3,51



Masters vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Michelle Moene Voorne 15,30 ---



Masters vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Michelle Moene Voorne 31,90 +0.2 m/s---



Masters vrouwen - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Mirjam Koersen GACH 18:29,10 17:49,96
2 Petra Rol AV NOVA 20:59,40 21:00,00
3 Marleen Heemels AV Zaanland 21:46,50 ---



Masters vrouwen - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Freya Muller Hollandia 11,28 12,13 11,67 12,13 11,88
2 Ilona Zeilmaker AV Suomi 9,18 9,52 9,12 9,32 9,35 9,20 9,52 9,97
3 Brigitte v...Linnebank GACH 8,41 8,82 8,91 8,98 8,17 8,85 8,98 ---
4 Ingrid Zuijdervliet avVN 7,46 7,59 7,45 7,55 7,09 7,59 ---



Masters vrouwen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Ilona Zeilmaker AV Suomi 35,23 34,07
2 Ingrid Zuijdervliet avVN 21,66 ---
3 Brigitte v...Linnebank GACH 15,89 ---



Masters vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Brigitte v...Linnebank GACH 1,25 ---



Masters vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Michelle Moene Voorne 3,67 ---



Meisjes Junior A - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Laura Leijen DKEV 9,87 9,16 9,13 8,89 9,61 9,36 9,87 9,70



Meisjes Junior A - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Laura Leijen DKEV 29,12 27,55



Meisjes Junior A - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Anna Roelofs AV Lycurgus 12,50 12,50
2 Xiorèse Romers AV Trias 13,00 13,23
3 Anouk Hellingh AV Lycurgus 13,30 13,44
3 Britt Ooijevaar AV Trias 13,30 12,86
5 Louise Vis Castricum 14,50 14,10



Meisjes Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Anna Roelofs AV Lycurgus 26,20 +0.2 m/s26,00
2 Anouk Hellingh AV Lycurgus 28,20 +0.2 m/s27,82
2 Esmee de Jong AV Trias 28,20 +0.2 m/s28,07
4 Louise Vis Castricum 31,00 +0.2 m/s31,00



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Nienke van Dok AV Aalsmeer 2:29,20 2:20,05
2 Inger van Dok AV Aalsmeer 2:33,00 2:20,50
3 May van Dongen SPLT 2:38,00 2:29,00
4 Elsa Moene Voorne 2:52,70 2:50,94



Meisjes Junior B - 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jessica Schilder AV Edam 14,47 15,78 15,41 14,73 15,25 15,78 17,04
2 Elsa Moene Voorne 7,10 7,01 7,68 7,24 7,60 7,40 7,68 6,42



Meisjes Junior B - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Lara Smits SV Noordkop 1,55 ---
2 Lotte van Diepen SAV 1,45 ---



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Femke Sikkink SAV 4,52 ---



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Mike Van der Poel AV Haarlem 11,00 11,20
2 Stefan Scholte AV Haarlem 11,20 11,20
3 Alex Vaars DKEV 12,50 12,40
4 Siddhi Imming AV Trias 13:00,30 13,26



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Mike Van der Poel AV Haarlem 22,20 +0.3 m/s22,60
2 Sjoerd Dekker SV Noordkop 23,00 +0.3 m/s22,98
3 Stefan Scholte AV Haarlem 23,40 +0.3 m/s22,60
4 Steff van de Poel AV Sprint 23,80 +0.3 m/s24,33
5 Alex Vaars DKEV 25,50 +0.3 m/s26,00
6 Siddhi Imming AV Trias 28,30 +0.3 m/s27,11



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Michiel de Ruiter AV NOVA 2:01,40 1:53,28
2 Jaap van de Thiel SAV 2:13,20 2:09,00
3 Daniël Hoenderdos SAV 2:17,40 2:15,23
4 Marnix Boon Leiden 2:20,50 2:30,00



Senioren mannen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Niels Gersonius Castricum 15:40,70 15:35,36
2 Pim Molenaar AV Trias 15:54,50 15:10,00
3 Joey Hendriks HLLM 16:03,00 ---
4 Ferdy van der Heide AV Hylas 16:49,80 15:10,00
5 Guido de Graaf Rijnsoever 17:25,00 16:58,13
6 Guido Klaassen AV Lycurgus 17:42,70 ---
7 Michiel de Ruiter AV NOVA 18:05,70 18:20,00
8 André Diemeer AV Lycurgus 18:20,80 18:30,00
9 Ryan Stede AV Hylas 20:06,50 20:01,00



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Steff van de Poel AV Sprint 10,04 ---



Senioren mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Wouter Lemstra AAV `36 51,93 ---
2 Luka Liebrand Hollandia 44,73 ---
3 Martijn Nuijens SV Noordkop 34,76 ---



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Dave Brandhoff AV Lycurgus 2,00 ---
2 Marius Wouters Triathlon 1,95 2,05
3 Joris Anema AV Lycurgus 1,75 1,80



Senioren mannen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Franka Hoogeboom AV Hylas 12,40 12,52



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
Sanne de Boer AV Atos DNS 26,00



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Simone van...ookhuizen DEM 2:30,10 2:25,00
2 Marlou Remeeus AV Suomi 2:34,20 2:29,37



Senioren vrouwen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Margriet Berkhout AV NOVA 18:05,40 18:30,00
2 Eline Langeveld AV Zaanland 20:53,40 20:00,00



Senioren vrouwen - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Tiana Dekker SV Noordkop 23,41 ---



Senioren vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten