Uitslagen Hellas Utrecht Herfstindoor

Jongens Junior B - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Gabriël ...rnelissen GACH 7,58q 7,53
2 Branco van Driest Avantri 7,87q ---
3 Jonathan van Dam Ciko `66 7,99q 7,99
4 Olaf van de Pavert GACH 8,12q 8,34
5 Marijn Kriegsman Triathlon 8,14q 8,12
6 Tom Garming SPWS 8,23 8,90
7 Alexander Meijkamp HLLS 8,48 8,49
8 Twan de Koning HLLS 8,76 ---
9 Quinten Feijen GACH 8,87 ---
10 Rick Gadella HLLS 9,33 ---



Jongens Junior B - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Gabriël ...rnelissen GACH 7,56 ---
2 Branco van Driest Avantri 7,80 ---
3 Jonathan van Dam Ciko `66 7,90 ---
4 Marijn Kriegsman Triathlon 8,15 ---
5 Olaf van de Pavert GACH 8,22 ---



Jongens Junior B - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Tygo van de Weijer HAC 8,82q 8,88
2 Marijn Kriegsman Triathlon 9,11q 9,12
3 Devin van den Berg Flevo Delta 9,56q ---
4 Branco van Driest Avantri 9,60q ---
5 Alexander Meijkamp HLLS 9,68q 9,71
6 Tom Garming SPWS 10,32 10,57
7 Twan de Koning HLLS 11,46 ---
8 Jonathan van Dam Ciko `66 11,53 10,00
9 Rick Gadella HLLS 12,00 ---



Jongens Junior B - 60 meter horden finale

# Naam ResOBP
1 Tygo van de Weijer HAC 8,87 ---
2 Marijn Kriegsman Triathlon 9,12 ---
3 Devin van den Berg Flevo Delta 9,57 ---
4 Alexander Meijkamp HLLS 9,72 ---
5 Branco van Driest Avantri 9,74 ---



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam ResOBP
1 Marijn Kriegsman Triathlon 5,98 5,82
2 Gabriël ...rnelissen GACH 5,67 5,71
3 Tygo van de Weijer HAC 5,62 5,73
4 Tom Garming SPWS 5,41 5,25
5 Devin van den Berg Flevo Delta 5,36 ---
6 Olaf van de Pavert GACH 5,34 5,15
7 Thom van der Klauw HAC 5,14 4,87
8 Alexander Meijkamp HLLS 5,04 5,26
9 Twan de Koning HLLS 5,03 ---
10 Thomas Bruijs AV Fortuna 4,99 5,56
11 Branco van Driest Avantri 4,98 ---
12 Quinten Feijen GACH 4,32 ---
13 Rick Gadella HLLS 4,20 ---
Djavan Verheij Rotterdam DNS ---



Jongens Junior C - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Marnix van der Burg Leiden 7,60q 7,81
2 D'Sean Holaman SPWS 7,80q 8,25
3 Joris van den Hoven Triathlon 7,89q 8,21
4 Nsikak Ekpo Haag 7,90q 7,75
5 Mark Heiden PAC 7,93q 8,08
6 Patrick Meskes Triathlon 8,14 ---
7 Ton van Mameren Triathlon 8,32 8,30
8 Marten Prince Triathlon 8,34 ---
9 Marijn van Duijn ARV Ilion 8,44 8,35
9 Yoram Vriezen GACH 8,44 8,40
11 Bart van Zandwijk AV Atverni 8,46 8,44
12 Jasper Bertrand HLLS 8,50 8,88
13 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer 8,52 ---
14 Joëll Schaafsma AV Nijkerk 8,60 ---
15 Yanniek Asschert AV Atverni 8,65 8,67
16 Willem Vlasblom HLLS 8,69 9,01
17 Wouter Haitsma Triathlon 8,70 9,28
17 Tim van der Leeden Arena 8,70 ---
19 Max Halling Avantri 8,74 ---
20 Joël Hoeve SPLS 8,75 8,63
21 Bjorn van der Velden HLLS 8,77 ---
22 Stan Atsma HLLS 8,81 8,82
23 Aaron Hoogenboom AV Atverni 8,86 8,55
24 Willem Veldpaus HLLS 9,04 ---
25 Carlo Van Driest Avantri 9,10 ---
26 Tristan de Bree AV Atverni 9,18 ---
27 Tim Consemulder HLLS 9,28 ---
28 Quinten Wormer Haag 9,33 9,07
29 Rens Fontein HLLS 9,40 ---
30 Roy van Meurs AV Atverni 9,47 9,35
31 Tijn Kops U-Track 9,60 9,52
32 Jeroen Visser AV Atverni 10,26 ---
Gaby Emmanuel AV Sparta DNS ---
Camiel Colen HLLS DNS ---
Kai van Gaalen HLLS DNS 7,64



Jongens Junior C - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Marnix van der Burg Leiden 7,59 ---
2 D'Sean Holaman SPWS 7,69 ---
3 Joris van den Hoven Triathlon 7,82 ---
4 Mark Heiden PAC 7,84 ---
Nsikak Ekpo Haag DNS ---



Jongens Junior C - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Mark Heiden PAC 8,72q 9,13
2 Mark van der Linden Haag 8,80q 8,93
3 Kai van Gaalen HLLS 8,86q 8,75
4 Peter de Kruyff HLLS 9,12q 9,32
5 D'Sean Holaman SPWS 9,42q 9,78
6 Yoram Vriezen GACH 9,56 9,68
7 Ton van Mameren Triathlon 9,70 10,00
8 Marijn van Duijn ARV Ilion 9,83 ---
9 Marten Prince Triathlon 10,03 ---
10 Joël Hoeve SPLS 10,08 10,35
11 Stan Atsma HLLS 10,17 10,10
12 Max Halling Avantri 10,77 ---
13 Aaron Hoogenboom AV Atverni 10,80 10,13
14 Tim van der Leeden Arena 10,99 ---
15 Hugo Jansen Clytoneus 11,25 ---
16 Tim Consemulder HLLS 11,45 ---
17 Quinten Wormer Haag 11,55 11,50
18 Tim de Wild HLLS 11,66 10,49
19 Rens Fontein HLLS 11,83 ---
20 Tijn Kops U-Track 12,30 ---
21 Carlo Van Driest Avantri 12,60 ---
22 Roy van Meurs AV Atverni 12,80 12,94
23 Kevin van Loon DAK 12,89 ---
24 Jeroen Visser AV Atverni 13,18 ---
25 Sam Relyveld AV Atverni 13,20 ---
Joris van den Hoven Triathlon DNS ---
Gaby Emmanuel AV Sparta DNS ---
Nsikak Ekpo Haag DNS 10,70
Camiel Colen HLLS DNS ---



Jongens Junior C - 60 meter horden finale

# Naam ResOBP
1 Mark Heiden PAC 8,69 ---
2 Mark van der Linden Haag 8,80 ---
3 Peter de Kruyff HLLS 9,02 ---
4 D'Sean Holaman SPWS 9,08 ---
Kai van Gaalen HLLS DNS ---



Jongens Junior C - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Mark van der Linden Haag 13,18 14,36
2 Ruben Rolvink Olympus `70 12,80 12,67
3 Mark Heiden PAC 12,36 12,99
4 Marten Prince Triathlon 11,75 ---
5 Peter de Kruyff HLLS 11,28 10,81
6 Patrick Meskes Triathlon 11,26 ---
7 Marijn van Duijn ARV Ilion 11,24 ---
8 Marnix van der Burg Leiden 10,34 9,95
9 Yoram Vriezen GACH 9,84 12,42
10 Willem Vlasblom HLLS 9,47 8,68
11 Vincent Bosman AV Atverni 8,92 ---
12 Bjorn Hulsebos VAV 8,55 9,79
13 Erick Könst AV Haarlem 8,46 ---
14 Bjorn van der Velden HLLS 8,19 ---
15 Joëll Schaafsma AV Nijkerk 8,07 ---
16 Stan Atsma HLLS 7,83 9,24
17 Hugo Jansen Clytoneus 7,80 ---
18 Tim de Wild HLLS 7,21 8,32
19 Quinten Wormer Haag 7,08 8,73
20 Kevin van Loon DAK 6,80 ---
21 Rens Fontein HLLS 6,72 7,38
22 Carlo Van Driest Avantri 6,44 ---
23 Max Halling Avantri 6,42 ---
24 Tijn Kops U-Track 6,05 ---
25 Roy van Meurs AV Atverni 5,41 6,69
Gaby Emmanuel AV Sparta DNS ---
Willem Veldpaus HLLS DNS ---



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam ResOBP
1 Peter de Kruyff HLLS 5,64 5,61
2 Ton van Mameren Triathlon 5,37 5,58
3 Marten Prince Triathlon 5,22 ---
4 Marnix van der Burg Leiden 5,19 5,09
5 Marijn van Duijn ARV Ilion 5,18 5,40
6 Yoram Vriezen GACH 5,03 5,06
7 Patrick Meskes Triathlon 4,89 ---
8 Joël Hoeve SPLS 4,87 4,65
9 Wouter Haitsma Triathlon 4,79 4,64
10 Wouter Benschop AV Atverni 4,73 4,91
11 Joëll Schaafsma AV Nijkerk 4,72 ---
12 Max Halling Avantri 4,69 ---
13 Stan Atsma HLLS 4,64 4,66
14 Bart van Zandwijk AV Atverni 4,55 4,63
15 Bjorn van der Velden HLLS 4,53 ---
16 Tim van der Leeden Arena 4,44 ---
17 Jasper Bertrand HLLS 4,42 4,27
18 Tim Consemulder HLLS 4,36 ---
19 Tim de Wild HLLS 4,35 ---
19 Willem Vlasblom HLLS 4,35 4,08
21 Rens Fontein HLLS 4,30 4,01
22 Carlo Van Driest Avantri 4,11 ---
23 Quinten Wormer Haag 4,08 4,00
24 Willem Veldpaus HLLS 4,01 ---
25 Tijn Kops U-Track 3,88 ---
26 Roy van Meurs AV Atverni 3,86 3,83
27 Jeroen Visser AV Atverni 3,57 ---
28 Sam Relyveld AV Atverni 3,52 ---
Camiel Colen HLLS DNS ---
Kai van Gaalen HLLS DNS 5,47



Jongens Junior D1 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Jory Davids Haaksbergen 8,78q 8,93
2 Tymo Bouman AV Haarlem 9,17q ---
3 Joseph Adepeju AV Atverni 9,21q ---
4 Max Van der Weerd HLLS 9,23q 9,27
5 Meije Bosma HLLS 9,43q ---
6 Danilo van Driest Avantri 9,51 ---
7 Axel Warmenhoven Avantri 9,57 ---
8 Jarco Snoek HLLM 9,69 ---
9 Jesper Landman HLLS 9,76 9,85
10 Olaf van der Hidde HLLS 9,80 ---
11 Kasper Blok HLLS 10,08 ---
12 Koen van Zandwijk AV Atverni 10,11 ---
13 Daan van Rooijen AV Atverni 10,12 9,84
14 Mike van Doorn AV Atverni 10,16 ---
15 Floris Heijlond HLLS 10,38 ---
16 Alexander Kentie Avantri 10,92 ---
17 Eric Nuijtemans HLLS 11,86 ---
Lars van W...ligenburg AV Nijkerk DNS ---
Finn van Rijswick HLLS DNS ---
Bernd de Moor HLLS DNS ---



Jongens Junior D1 - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Jory Davids Haaksbergen 8,73 ---
2 Tymo Bouman AV Haarlem 9,12 ---
3 Joseph Adepeju AV Atverni 9,14 ---
3 Max Van der Weerd HLLS 9,14 ---
5 Meije Bosma HLLS 9,26 ---



Jongens Junior D1 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Meije Bosma HLLS 11,29q ---
2 Max Van der Weerd HLLS 11,63q 11,72
3 Lars van W...ligenburg AV Nijkerk 11,92q ---
4 Danilo van Driest Avantri 12,60q ---
5 Axel Warmenhoven Avantri 12,78q ---
6 Olaf van der Hidde HLLS 12,99 ---
7 Indy Kromokario ARV Ilion 13,08 ---
8 Jarco Snoek HLLM 13,10 ---
9 Mike van Doorn AV Atverni 13,20 ---
10 Floris Heijlond HLLS 13,85 ---
11 Kasper Blok HLLS 14,08 ---
12 Alexander Kentie Avantri 14,47 ---
13 Tygo Hulsebos VAV 14,71 13,10
14 Sven Wildeboer VAV 16,35 ---
15 Finn van Rijswick HLLS 16,68 ---
16 Daan van Rooijen AV Atverni 17,06 ---
17 Eric Nuijtemans HLLS 22,81 ---
Bernd de Moor HLLS DNS ---



Jongens Junior D1 - 60 meter horden finale

# Naam ResOBP
1 Meije Bosma HLLS 10,95 ---
2 Max Van der Weerd HLLS 11,57 ---
3 Lars van W...ligenburg AV Nijkerk 12,28 ---
4 Danilo van Driest Avantri 12,34 ---
5 Axel Warmenhoven Avantri 12,50 ---



Jongens Junior D1 - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Yannick Rolvink Olympus `70 9,24 11,05
2 Jory Davids Haaksbergen 7,28 8,13
3 Tymo Bouman AV Haarlem 7,15 ---
4 Max Van der Weerd HLLS 7,00 8,11
5 Danilo van Driest Avantri 6,29 ---
6 Joseph Adepeju AV Atverni 6,26 ---
7 Axel Warmenhoven Avantri 6,18 ---
8 Alexander Kentie Avantri 5,87 ---
9 Sven Wildeboer VAV 5,51 ---
10 Mike van Doorn AV Atverni 5,33 ---
11 Daan van Rooijen AV Atverni 5,29 6,08
11 Tygo Hulsebos VAV 5,29 6,62
13 Olaf van der Hidde HLLS 5,18 ---
14 Finn van Rijswick HLLS 5,08 ---
15 Indy Kromokario ARV Ilion 4,92 ---
16 Floris Heijlond HLLS 4,84 ---
17 Jesper Landman HLLS 4,81 5,66
18 Eric Nuijtemans HLLS 4,36 ---
19 Jarco Snoek HLLM 3,91 ---
20 Kasper Blok HLLS 3,40 ---



Jongens Junior D1 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Yannick Rolvink Olympus `70 1,45 1,45
2 Meije Bosma HLLS 1,35 ---
3 Jory Davids Haaksbergen 1,25 1,35
4 Tymo Bouman AV Haarlem 1,25 ---
5 Jesper Landman HLLS 1,25 1,20
6 Justin Middelbos AV Zuidwal 1,25 ---
7 Jarco Snoek HLLM 1,20 ---
7 Lars van W...ligenburg AV Nijkerk 1,20 ---
7 Max Van der Weerd HLLS 1,20 1,20
10 Koen van Zandwijk AV Atverni 1,15 ---
10 Olaf van der Hidde HLLS 1,15 ---
10 Sven Wildeboer VAV 1,15 ---
13 Axel Warmenhoven Avantri 1,10 ---
13 Danilo van Driest Avantri 1,10 ---
13 Indy Kromokario ARV Ilion 1,10 ---
13 Daan van Rooijen AV Atverni 1,10 1,05
13 Mike van Doorn AV Atverni 1,10 ---
13 Tygo Hulsebos VAV 1,10 1,15
19 Eric Nuijtemans HLLS 1,05 ---
19 Floris Heijlond HLLS 1,05 ---
21 Alexander Kentie Avantri 1,00 ---
21 Kasper Blok HLLS 1,00 ---
Finn van Rijswick HLLS NM ---



Jongens Junior D2 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Justin Labrijn Almere `81 8,14q 8,35
2 Joas van Hellemondt Leiden 8,61q 8,66
3 Daniël van der Poel AV Phoenix 8,68q ---
4 Milo de Langen AV Feniks 8,81q ---
5 Wouter van Gorcom HLLS 8,84q ---
6 Joeri Steenman HLLS 9,00 8,82
7 Binne Brok Tempo AV 9,04 9,62
8 Finn Damhoff AV Haarlem 9,06 ---
9 Timon Hoeve SPLS 9,09 9,03
10 Abel Stoker Tempo AV 9,20 ---
11 Martijn Pos HLLS 9,21 ---
12 Naoa Yeo AV Atverni 9,24 ---
13 Niek Kollé SV Noordkop 9,57 ---
14 Sven Herber HLLS 9,68 10,17
15 Quintin Janse Tempo AV 9,89 9,93
16 Antoni Elkenbracht AV Phoenix 10,10 ---
17 Thijmen Immerzeel AV Phoenix 10,90 11,27
Lucca Marks HLLS DNS 8,97



Jongens Junior D2 - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Justin Labrijn Almere `81 8,13 ---
2 Daniël van der Poel AV Phoenix 8,49 ---
3 Joas van Hellemondt Leiden 8,58 ---
4 Wouter van Gorcom HLLS 8,79 ---
5 Milo de Langen AV Feniks 9,12 ---



Jongens Junior D2 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Joas van Hellemondt Leiden 9,80q 11,21
2 Justin Labrijn Almere `81 10,03q 10,24
3 Jamie Sesay Almere `81 10,32q 10,35
4 Timon Hoeve SPLS 10,38q 11,29
5 Binne Brok Tempo AV 10,59q 11,67
6 Wouter van Gorcom HLLS 10,63 ---
7 Michael Quirk HLLS 11,70 ---
8 Joeri Steenman HLLS 11,78 12,08
9 Abel Stoker Tempo AV 12,05 ---
10 Naoa Yeo AV Atverni 12,34 ---
11 Antoni Elkenbracht AV Phoenix 12,41 ---
12 Sven Herber HLLS 12,57 16,87
Lucca Marks HLLS DNS 11,77



Jongens Junior D2 - 60 meter horden finale

# Naam ResOBP
1 Joas van Hellemondt Leiden 9,62 ---
2 Justin Labrijn Almere `81 9,84 ---
3 Binne Brok Tempo AV 10,20 ---
4 Timon Hoeve SPLS 10,51 ---



Jongens Junior D2 - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Milo de Langen AV Feniks 10,57 ---
2 Jamie Sesay Almere `81 9,04 8,48
3 Twan Ligtenberg AV Rijssen 8,77 8,26
4 Abel Stoker Tempo AV 8,62 8,50
5 Finn Damhoff AV Haarlem 8,59 ---
6 Quintin Janse Tempo AV 8,50 7,95
7 Justin Labrijn Almere `81 8,46 8,10
8 Wouter van Gorcom HLLS 8,07 ---
9 Martijn Pos HLLS 7,94 ---
10 Michael Quirk HLLS 7,60 ---
11 Daniël van der Poel AV Phoenix 7,48 ---
12 Joeri Steenman HLLS 7,32 7,73
13 Tobias Boekeloo Tempo AV 7,27 6,92
14 Sven Herber HLLS 6,18 5,72
15 Naoa Yeo AV Atverni 6,15 ---
16 Thijmen Immerzeel AV Phoenix 5,25 ---
Lucca Marks HLLS DNS 7,01



Jongens Junior D2 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Tobias Boekeloo Tempo AV 1,40 1,40
2 Binne Brok Tempo AV 1,40 1,43
3 Timon Hoeve SPLS 1,35 1,25
4 Justin Labrijn Almere `81 1,35 1,35
4 Wouter van Gorcom HLLS 1,35 ---
6 Antoni Elkenbracht AV Phoenix 1,25 ---
6 Michael Quirk HLLS 1,25 ---
6 Joeri Steenman HLLS 1,25 1,30
9 Martijn Pos HLLS 1,20 ---
10 Sven Herber HLLS 1,15 1,15
11 Thijmen Immerzeel AV Phoenix 1,10 ---
11 Naoa Yeo AV Atverni 1,10 ---
Daniël van der Poel AV Phoenix DNS ---
Lucca Marks HLLS DNS 1,25



Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelVerPunten totaal
1 Nelson Moude Foko HLLS 9,52 6,02 3,84 1448
2 Nathan le Comte HLLS 9,92 6,34 3,53 1341
3 Jaouad Boussakout AV Phoenix 10,01 6,29 3,51 1320
4 Davey Ouwehand Rijnsoever 9,61 4,85 3,62 1313
5 Daniel Boendermaker HLLS 10,03 5,24 3,75 1298
6 Tim Verhagen HLLS 10,10 5,82 3,39 1254
7 Daniël Frissen HLLS 10,13 5,62 3,39 1236
8 Rens Feringa AV Phoenix 10,11 4,50 3,54 1193
9 Sven Landman HLLS 10,03 4,83 3,30 1181
10 Steven Waasdorp AV Aalsmeer 10,51 6,08 3,20 1172
11 Milad Ahm...ian Yazdi HLLS 10,34 4,90 3,41 1161
12 Beer Timmer HLLS 10,19 4,78 3,29 1151
13 Bas Pilgram HLLS 10,45 5,20 3,27 1139
14 Rico Osnabrugge AV Phoenix 10,71 5,92 3,10 1115
15 Lars Bergmann Triathlon 11,03 5,22 3,15 1039
16 Justin Alewijnse AV Aalsmeer 10,80 4,43 3,02 987
17 Ruben Immerzeel AV Phoenix 11,23 4,16 3,20 949
18 Sape van der Woude HLLS 11,08 5,01 2,41 870
19 Maties Henskens HLLS 11,40 3,58 2,87 818
20 Chris Nuijtemans HLLS 11,70 4,46 2,58 792
21 Furkan Oz HLLS 12,29 3,87 2,24 618
22 Len de Graaf AV Nijkerk DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelVerPunten totaal
1 Senne Gisius GACH 9,17 7,23 4,30 1674
2 David Fontein HLLS 9,55 7,36 4,29 1612
3 Sam de Wild HLLS 9,26 7,24 4,02 1602
4 Wesley Boers Fivelstreek 9,62 7,53 3,88 1528
5 Benaiah Bergwijn AV Atverni 9,35 6,94 3,74 1513
6 Harm Welleweerd HLLS 9,70 7,04 3,81 1474
7 Finn van Ek HLLS 10,06 7,30 3,78 1426
8 Gijs Bomer HLLS 9,85 6,32 3,88 1421
9 Quin Spieker GACH 9,84 6,67 3,61 1389
10 Luce Wijma GACH 9,88 5,50 3,93 1375
11 Joep van Ede U-Track 10,11 5,86 3,81 1338
12 Colin Alewijnse AV Aalsmeer 10,09 5,26 3,75 1291
13 Willem van...eenendaal HLLS 10,41 5,79 3,48 1224
14 Boris Hermsen AV Atverni 10,41 6,06 3,20 1185
15 Hugo van den Bogaart HLLS 10,64 5,51 3,23 1125
16 Ryan van Oudheusden HLLS 10,98 5,29 3,39 1098
17 Ish Schutte HLLS 10,59 4,62 3,27 1079
18 Sander Harsveld HLLS 10,96 5,79 2,99 1052
19 Morris Louw HLLS 11,11 5,42 2,86 983
20 Jan Pieter de Waal HLLS 10,98 4,25 3,09 965
21 Tobias Boxman HLLS 11,14 4,36 3,10 955
22 Levi Relyveld AV Atverni 11,40 4,74 2,99 928
23 Jessy van der Vegt PAC DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 50mKogelHoogPunten totaal
1 Thimo Gisius GACH 8,22 5,06 1,10 1311
2 Gio Kromokario ARV Ilion 8,32 5,77 1,00 1265
3 Sam van Ooijen DEM 8,94 5,51 1,15 1249
4 Kealan Steba GACH 8,68 4,86 1,10 1214
5 Daniek Eikelenboom Avantri 8,73 5,09 0,95 1110
6 Ruben van Roosmalen Parthenon 8,89 4,94 0,95 1073
7 Beau van Balen GACH 9,16 5,44 0,95 1063
8 Kian Baard HLLS 8,84 4,64 0,95 1061
9 Noah Adepeju AV Atverni 8,95 3,92 0,95 990
10 Rik Willemse AV Nijkerk 9,20 3,94 1,00 988
11 Kevin Vleerlaag HLLS 8,95 4,26 0,90 979
12 Pieter Van der Zee HLLS 9,15 3,97 0,95 962
13 Yerne Nico...esterveld HRCL 9,26 4,12 0,95 957
14 Silvan van Hussel AV Nijkerk 9,44 4,34 0,95 946
15 Floris Kamer HLLS 9,13 3,81 0,85 879
16 Tycho van Hussel AV Nijkerk 9,83 4,31 0,90 852
17 Sami Benali AV Atverni 9,31 4,22 0,80 846
18 Luc van Wijk HLLS 9,87 4,06 0,90 827
19 Teun Jansen HLLS 9,62 4,25 0,80 803
20 Marijn de Vries Clytoneus 9,47 3,83 0,80 792
21 Hugo Kuil DEM 9,09 3,94 0,70 785
22 Floris van Baar AV Atverni 9,85 3,46 0,90 783
23 Johannes Hegeman AV Nijkerk 9,69 4,42 0,75 769
24 Jeroen Mak HLLS 10,26 3,51 0,90 734
25 Seppe Alkemade U-Track 10,09 3,70 0,85 733
26 Thorin Streekstra HLLS 10,60 3,61 0,85 664
27 Simon van der Tak HLLS 8,94 2,16 0,70 652
28 Ramses Zwitserlood HLLS 10,12 3,32 0,75 625
29 Matthias de Waal HLLS 10,23 2,64 0,75 553
30 Gijs Kuperus HLLS 11,17 3,11 0,75 487



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 50mVortexVerPunten totaal
1 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 8,72 27,99 3,45 1288
2 Hugo Evers AV Phoenix 9,38 9,45 2,72 757
3 Floris Meeuwsen HLLS 10,31 6,66 2,59 543
4 Huub Overgoor HLLS 11,11 11,43 2,24 482
5 Simon Pot AV Phoenix 10,71 9,07 2,23 477
6 Ryan Waasdorp AV Aalsmeer 10,86 11,52 1,93 449
7 Sjoerd van Schaick HLLS 10,88 8,57 2,05 412
8 Jens Beekman HLLS 10,97 5,29 1,96 305
9 Janowa Weide U-Track DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 50mVortexVerPunten totaal
1 Bram Ket HLLS 9,88 11,66 2,54 693
2 Borre Berding HLLS 11,19 5,88 1,91 288
3 Mats Dekkers HLLS DNS DNS DNS 0



Meisjes Junior B - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Kato Leusink GACH 8,12q 8,12
2 Edikan Ekpo Haag 8,39q ---
3 Louiza Kruiswijk AV Atverni 8,49q 8,43
4 Sienna Klous AV Lycurgus 8,71q 8,67
5 Sandra Haitsma Triathlon 8,88q 8,91
6 Anahera Tahapary Clytoneus 8,94 ---
7 Jolijn Wenker SPWS 9,00 ---
8 Eline Brand Avantri 9,04 9,13
9 Beyoncé Pina NEAV 9,16 9,63
10 Roos Verdegaal HLLS 9,21 9,16
11 Amber Aarssen AV Fortuna 9,33 9,34
12 Madelief de Groot HLLS 9,43 9,27
Aleid Frissel Tempo AV DNS ---



Meisjes Junior B - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Kato Leusink GACH 8,15 ---
2 Louiza Kruiswijk AV Atverni 8,45 ---
3 Edikan Ekpo Haag 8,51 ---
4 Sienna Klous AV Lycurgus 8,73 ---
5 Sandra Haitsma Triathlon 8,82 ---



Meisjes Junior B - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Kato Leusink GACH 9,38q 9,52
2 Nynke van den Heuvel Almere `81 10,45q 9,87
3 Anahera Tahapary Clytoneus 10,61q ---
4 Samar Ahmed HLLS 10,85q 10,60
5 Eline Brand Avantri 11,21q 12,24
6 Roos Verdegaal HLLS 11,58 ---
7 Madelief de Groot HLLS 12,09 13,51
8 Mila Kuller NEAV 12,13 ---
9 Edikan Ekpo Haag 15,78 ---
Sienna Klous AV Lycurgus DNS 10,36



Meisjes Junior B - 60 meter horden finale

# Naam ResOBP
1 Kato Leusink GACH 9,38 ---
2 Anahera Tahapary Clytoneus 10,67 ---
3 Samar Ahmed HLLS 10,95 ---
4 Eline Brand Avantri 10,97 ---
Nynke van den Heuvel Almere `81 DNS ---



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam ResOBP
1 Louiza Kruiswijk AV Atverni 5,31 4,90
2 Edikan Ekpo Haag 5,16 5,24
3 Sienna Klous AV Lycurgus 4,97 5,01
4 Nynke van den Heuvel Almere `81 4,85 5,38
5 Nadine de Vries Clytoneus 4,52 ---
6 Jolijn Wenker SPWS 4,44 4,28
7 Aniek de Wild HLLS 4,24 ---
8 Samar Ahmed HLLS 4,15 ---
9 Eline Brand Avantri 4,03 4,19
10 Mila Kuller NEAV 4,01 ---
11 Madelief de Groot HLLS 3,55 4,02
Aleid Frissel Tempo AV NM ---



Meisjes Junior C - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Sheenai Muntslag AV Sprint 8,09q 8,15
2 Wies Rosenberg Tempo AV 8,55q ---
2 Laura Schnell HLLS 8,55q 8,62
4 Danielle Wooning Avantri 8,56q 8,79
5 Simi Pater U-Track 8,59q 8,19
6 Thyra Terweij NEAV 8,62 8,55
6 Charlotte Emanuel AV Feniks 8,62 8,55
8 Kira van den Ham HLLS 8,66 8,30
9 Sophie Praas Triathlon 8,72 ---
10 Isis Hordijk HLLS 8,77 8,90
11 Marit Bout NEAV 8,82 ---
11 Felicia Vogeland Haag 8,82 8,89
13 Yassine Bulthuis AV Impala 8,85 8,82
14 Jill Cooman AV Feniks 8,86 ---
15 Romy Dannenburg AV Atverni 8,96 9,08
16 Micky Bek AV Aalsmeer 9,01 ---
17 Mirjam Hollestelle Triathlon 9,02 ---
17 Marijke va...den Broek HLLS 9,02 8,72
19 Lize Huisman U-Track 9,04 ---
20 Kim Lutgendorp Almere `81 9,13 8,80
21 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 9,14 9,09
22 Jessy Enkelaar AV Atverni 9,20 9,51
23 Fee Steehouwer Avantri 9,27 ---
24 Suzet Doornheim GACH 9,30 9,52
25 Virlyn Walker AV Feniks 9,32 ---
26 Joanne van der Poel AV Phoenix 9,34 ---
27 Nienke Overgoor HLLS 9,45 ---
28 Emma Jacobs HLLS 9,51 9,78
29 Lola van der Wielen U-Track 9,56 ---
30 Xanthe Buruma GACH 9,57 ---
31 Emma van Wieren AV Impala 9,72 9,50
32 Ella Keijser GACH 9,73 ---
33 Meike Hoekzema Altis 9,86 9,89
34 Mette Roex Triathlon 9,94 ---
35 Maura Post Triathlon 10,05 ---
36 Christine de Waal HLLS 10,54 10,54
37 Dorine Koekoek HLLS 10,74 ---
Emma Scheepstra AV Atverni DNS ---
Janneke Hampsink HLLS DNS ---



Meisjes Junior C - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Sheenai Muntslag AV Sprint 8,04 ---
2 Simi Pater U-Track 8,23 ---
3 Wies Rosenberg Tempo AV 8,41 ---
4 Danielle Wooning Avantri 8,58 ---
4 Laura Schnell HLLS 8,58 ---



Meisjes Junior C - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Sheenai Muntslag AV Sprint 9,84q 9,70
2 Laura Schnell HLLS 9,92q 10,89
3 Kira van den Ham HLLS 9,94q 9,91
4 Sophie Praas Triathlon 10,08q ---
5 Marijke va...den Broek HLLS 10,13q 10,24
6 Romy Dannenburg AV Atverni 10,50 11,13
7 Yassine Bulthuis AV Impala 10,97 11,72
8 Nienke Overgoor HLLS 11,16 ---
9 Fee Steehouwer Avantri 11,37 ---
10 Julia Jongejeugd NEAV 11,40 11,50
10 Kim Lutgendorp Almere `81 11,40 11,17
12 Isis Hordijk HLLS 11,43 12,08
13 Demelsia Venetiaan AV Feniks 11,50 ---
14 Lize Huisman U-Track 11,77 ---
15 Xanthe Buruma GACH 11,83 ---
16 Marit Bout NEAV 11,99 ---
17 Lotte Zethof AV Aalsmeer 12,03 ---
18 Emma Jacobs HLLS 12,06 13,07
19 Wies Rosenberg Tempo AV 12,07 ---
20 Emma van Wieren AV Impala 12,12 11,70
21 Mirjam Hollestelle Triathlon 12,14 ---
22 Joanne van der Poel AV Phoenix 12,22 ---
23 Lola van der Wielen U-Track 12,26 ---
24 Jill Cooman AV Feniks 12,50 ---
25 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 12,74 13,52
26 Mette Roex Triathlon 13,20 ---
27 Ella Keijser GACH 13,48 ---
28 Dorine Koekoek HLLS 13,65 ---
29 Christine de Waal HLLS 14,23 13,97
Janneke Hampsink HLLS DNS ---



Meisjes Junior C - 60 meter horden finale

# Naam ResOBP
1 Sheenai Muntslag AV Sprint 9,58 ---
2 Laura Schnell HLLS 9,82 ---
3 Sophie Praas Triathlon 10,09 ---
4 Kira van den Ham HLLS 10,11 ---
5 Marijke va...den Broek HLLS 10,16 ---



Meisjes Junior C - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Danielle Wooning Avantri 11,46 11,68
2 Sophie Praas Triathlon 10,57 ---
3 Charlotte Emanuel AV Feniks 9,80 11,05
4 Marijke va...den Broek HLLS 9,25 8,92
5 Julia Jongejeugd NEAV 8,21 ---
6 Laura Schnell HLLS 7,98 8,02
7 Nienke Overgoor HLLS 7,94 ---
8 Felicia Vogeland Haag 7,63 8,29
9 Micky Bek AV Aalsmeer 7,18 ---
10 Isis Hordijk HLLS 7,11 ---
11 Lola van der Wielen U-Track 7,08 ---
12 Sterre de Vries HLLS 6,91 7,06
13 Demelsia Venetiaan AV Feniks 6,66 ---
14 Robin Kuller NEAV 6,61 ---
15 Yassine Bulthuis AV Impala 6,05 7,31
16 Virlyn Walker AV Feniks 5,81 ---
17 Jill Cooman AV Feniks 5,66 ---
18 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 5,40 5,77
19 Lize Huisman U-Track 5,38 ---
20 Maura Post Triathlon 5,33 ---
21 Dorine Koekoek HLLS 4,62 ---
22 Christine de Waal HLLS 3,65 ---
Emma Scheepstra AV Atverni DNS ---
Janneke Hampsink HLLS DNS ---



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam ResOBP
1 Danielle Wooning Avantri 4,71 4,85
2 Laura Schnell HLLS 4,66 4,60
3 Sophie Praas Triathlon 4,58 ---
4 Mirjam Hollestelle Triathlon 4,54 ---
5 Romy Dannenburg AV Atverni 4,41 4,46
6 Thyra Terweij NEAV 4,40 4,54
7 Isis Hordijk HLLS 4,39 4,28
8 Yassine Bulthuis AV Impala 4,36 4,46
9 Kira van den Ham HLLS 4,34 4,75
10 Fee Steehouwer Avantri 4,27 ---
11 Julia Jongejeugd NEAV 4,11 4,33
11 Kim Lutgendorp Almere `81 4,11 4,21
13 Suzet Doornheim GACH 4,09 3,98
14 Jill Cooman AV Feniks 4,08 ---
14 Marijke va...den Broek HLLS 4,08 4,35
16 Emma van Wieren AV Impala 4,07 4,16
17 Nienke Overgoor HLLS 3,99 ---
18 Charlotte Emanuel AV Feniks 3,94 4,04
19 Demelsia Venetiaan AV Feniks 3,84 ---
20 Meike Hoekzema Altis 3,73 3,72
21 Emma Jacobs HLLS 3,66 3,42
22 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 3,65 3,80
23 Maura Post Triathlon 3,62 ---
23 Virlyn Walker AV Feniks 3,62 ---
25 Dorine Koekoek HLLS 3,58 ---
26 Mette Roex Triathlon 3,54 ---
27 Lize Huisman U-Track 3,40 ---
28 Christine de Waal HLLS 3,13 3,06
Joanne van der Poel AV Phoenix DNS ---
Lotte Zethof AV Aalsmeer DNS ---
Emma Scheepstra AV Atverni DNS ---



Meisjes Junior D1 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Maya Clark HLLS 8,73q ---
2 Alyshia Kavehercy NEAV 8,80q 8,63
3 Evelyn Navarro Climax 9,10q 9,00
4 Silke Ketting AV Rijssen 9,32q 9,49
5 Irza Loohuis MPM 9,37q ---
6 Lois Doornheim GACH 9,39 9,39
7 Maud Visscher Fivelstreek 9,50 9,10
8 Gwen Alewijnse AV Aalsmeer 9,53 ---
9 Isabella Frissen HLLS 9,57 9,74
10 Jildou Binnema Heerenveen 9,67 ---
11 Jisze Diemer Climax 9,72 9,24
12 Ilse van Veenendaal HLLS 9,77 ---
13 Froukje Bootsma HLLS 9,91 9,73
14 Anna-Romé...der Spoel SV Veendam 10,00 9,80
15 Lidewij Boddeke HLLS 10,01 ---
16 Anouk Overgoor HLLS 10,05 ---
17 Annabel Bon HLLS 10,11 10,07
17 Meike Tan HLLS 10,11 ---
19 Charissa Flierman HLLS 10,12 10,27
20 Aisha Ashruf HLLS 10,17 ---
21 Tyka van der Klein HLLS 10,40 ---
21 Kim Bogerd U-Track 10,40 ---
23 Sarie van Pinxteren HLLS 10,42 ---
24 Veerle van Ittersum Climax 10,56 ---
25 Lies van Bommel HLLS 10,66 ---
26 Anoek van Hal HLLS 10,93 ---
27 Agatha Nijman AV Atverni 11,11 ---
28 Yke Sevensma HLLS 11,24 ---



Meisjes Junior D1 - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Maya Clark HLLS 8,79 ---
2 Alyshia Kavehercy NEAV 8,84 ---
3 Evelyn Navarro Climax 9,19 ---
4 Silke Ketting AV Rijssen 9,24 ---
5 Irza Loohuis MPM 9,54 ---



Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Evelyn Navarro Climax 11,50q 10,20
2 Maya Clark HLLS 12,09q ---
3 Jisze Diemer Climax 12,18q 9,60
4 Maud Visscher Fivelstreek 12,52q ---
5 Jildou Binnema Heerenveen 12,61q ---
6 Silke Ketting AV Rijssen 12,72 ---
7 Ilse van Veenendaal HLLS 12,88 ---
8 Anouk Overgoor HLLS 13,01 ---
9 Lidewij Boddeke HLLS 13,19 ---
10 Anna-Romé...der Spoel SV Veendam 13,25 ---
11 Meike Tan HLLS 13,39 ---
12 Lies van Bommel HLLS 13,45 ---
13 Roanna Geleijn AV Aalsmeer 13,62 ---
14 Kim Bogerd U-Track 13,68 ---
15 Tyka van der Klein HLLS 13,92 ---
16 Veerle van Ittersum Climax 14,43 ---
17 Irza Loohuis MPM 14,48 ---
18 Froukje Bootsma HLLS 14,64 ---
19 Yke Sevensma HLLS 15,18 ---
20 Agatha Nijman AV Atverni 15,26 ---
21 Sarie van Pinxteren HLLS 15,53 ---
22 Annabel Bon HLLS 15,55 ---
23 Anoek van Hal HLLS 15,68 ---



Meisjes Junior D1 - 60 meter horden finale

# Naam ResOBP
1 Evelyn Navarro Climax 11,66 ---
2 Maya Clark HLLS 11,96 ---
3 Jisze Diemer Climax 12,05 ---
4 Maud Visscher Fivelstreek 12,29 ---
5 Jildou Binnema Heerenveen 12,42 ---



Meisjes Junior D1 - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Anna-Romé...der Spoel SV Veendam 10,08 9,15
2 Alyshia Kavehercy NEAV 9,40 9,09
3 Maud Visscher Fivelstreek 8,78 8,57
4 Jildou Binnema Heerenveen 8,66 ---
5 Irza Loohuis MPM 8,43 ---
6 Evelyn Navarro Climax 7,96 8,06
7 Karin de Wit AV Atverni 7,83 ---
8 Lois Doornheim GACH 7,09 6,82
9 Charissa Flierman HLLS 7,04 6,13
10 Ilse van Veenendaal HLLS 6,95 ---
11 Isabella Frissen HLLS 6,60 6,35
12 Maya Clark HLLS 6,03 ---
13 Roanna Geleijn AV Aalsmeer 5,92 ---
14 Veerle van Ittersum Climax 5,85 ---
15 Anoek van Hal HLLS 5,82 ---
16 Anouk Overgoor HLLS 5,77 ---
17 Agatha Nijman AV Atverni 5,68 ---
18 Meike Tan HLLS 5,66 ---
19 Annabel Bon HLLS 5,52 4,88
20 Lies van Bommel HLLS 5,35 ---
21 Lidewij Boddeke HLLS 5,26 ---
22 Gwen Alewijnse AV Aalsmeer 5,19 ---
23 Froukje Bootsma HLLS 4,79 ---
23 Sarie van Pinxteren HLLS 4,79 ---
25 Aisha Ashruf HLLS 4,64 ---
26 Tyka van der Klein HLLS 4,57 ---
27 Yke Sevensma HLLS 4,40 ---



Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Maud Visscher Fivelstreek 1,35 1,35
2 Irza Loohuis MPM 1,30 ---
3 Silke Ketting AV Rijssen 1,30 1,40
4 Jildou Binnema Heerenveen 1,25 ---
4 Karin de Wit AV Atverni 1,25 ---
6 Maya Clark HLLS 1,20 ---
6 Jisze Diemer Climax 1,20 1,30
6 Anna-Romé...der Spoel SV Veendam 1,20 ---
9 Alyshia Kavehercy NEAV 1,15 1,30
9 Froukje Bootsma HLLS 1,15 1,15
9 Ilse van Veenendaal HLLS 1,15 1,20
9 Anouk Overgoor HLLS 1,15 ---
9 Kim Bogerd U-Track 1,15 ---
9 Veerle van Ittersum Climax 1,15 ---
15 Meike Tan HLLS 1,10 ---
15 Tyka van der Klein HLLS 1,10 ---
15 Isabella Frissen HLLS 1,10 1,15
18 Anoek van Hal HLLS 1,05 ---
18 Annabel Bon HLLS 1,05 1,05
18 Sarie van Pinxteren HLLS 1,05 ---
18 Yke Sevensma HLLS 1,05 ---
22 Charissa Flierman HLLS 1,00 1,10
22 Lidewij Boddeke HLLS 1,00 ---
Lies van Bommel HLLS NM ---
Agatha Nijman AV Atverni DNS ---



Meisjes Junior D2 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Coos Veldpaus AV Phoenix 8,70q 8,73
2 Romee van Dam Startbaan 8,88q ---
3 Isa Kollé SV Noordkop 8,96q 8,73
4 Jetske Meijer Altis 9,11q 9,02
5 Babs Koeman AV Haarlem 9,25q ---
6 Lianne Groenendijk Leiden 9,38 9,28
7 Luna Zimnik Clytoneus 9,39 9,37
8 Maaike Meewisse HLLS 9,66 ---
9 Lisanne Boot HLLS 9,67 9,63
10 Leonie Mariën HLLS 9,72 ---
11 Annick Koks HLLS 9,74 ---
12 Rosalie Konings U-Track 10,11 ---
13 Marloes Bosman HLLS 10,17 ---
14 Lisanne de Haan Heerenveen 10,25 ---
15 Fransje va...der Knaap HLLS 11,46 ---



Meisjes Junior D2 - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Coos Veldpaus AV Phoenix 8,71 ---
2 Isa Kollé SV Noordkop 8,77 ---
3 Romee van Dam Startbaan 8,99 ---
4 Jetske Meijer Altis 9,18 ---
5 Babs Koeman AV Haarlem 9,33 ---



Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Marinka Schuurman Altis 10,45q ---
2 Annick Koks HLLS 10,94q ---
3 Babs Koeman AV Haarlem 11,10q ---
4 Jetske Meijer Altis 11,21q 11,36
5 Lianne Groenendijk Leiden 11,88q 12,28
6 Luna Zimnik Clytoneus 12,23 12,55
7 Lisanne de Haan Heerenveen 12,77 ---
8 Leonie Mariën HLLS 12,84 ---
9 Rosalie Konings U-Track 13,19 ---
10 Maaike Meewisse HLLS 13,32 ---
11 Marloes Bosman HLLS 13,45 ---
12 Fransje va...der Knaap HLLS 14,35 ---
Evy Post Triathlon DNS ---



Meisjes Junior D2 - 60 meter horden finale

# Naam ResOBP
1 Marinka Schuurman Altis 10,60 ---
2 Annick Koks HLLS 11,20 ---
3 Jetske Meijer Altis 11,59 ---
4 Babs Koeman AV Haarlem 11,62 ---
5 Lianne Groenendijk Leiden 11,86 ---



Meisjes Junior D2 - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Isa Kollé SV Noordkop 12,21 11,33
2 Lisanne Boot HLLS 9,50 9,99
3 Fleur Verwijmeren ACHL 8,74 ---
4 Coos Veldpaus AV Phoenix 8,62 8,60
5 Romee van Dam Startbaan 8,55 ---
6 Emma Kamer HLLS 8,08 ---
7 Lisanne de Haan Heerenveen 7,58 ---
8 Babs Koeman AV Haarlem 7,53 ---
9 Leonie Mariën HLLS 7,33 ---
10 Evy Post Triathlon 7,01 ---
11 Maaike Meewisse HLLS 6,90 ---
12 Luna Zimnik Clytoneus 6,18 6,51
13 Fransje va...der Knaap HLLS 5,17 ---
14 Marloes Bosman HLLS 4,69 ---



Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Marinka Schuurman Altis 1,50 ---
2 Jetske Meijer Altis 1,45 1,40
3 Romee van Dam Startbaan 1,40 ---
4 Babs Koeman AV Haarlem 1,30 ---
4 Lianne Groenendijk Leiden 1,30 1,22
6 Coos Veldpaus AV Phoenix 1,25 1,25
7 Lisanne de Haan Heerenveen 1,20 ---
7 Elin Kruizenga Altis 1,20 1,21
7 Luna Zimnik Clytoneus 1,20 1,20
7 Emma Kamer HLLS 1,20 ---
7 Maaike Meewisse HLLS 1,20 ---
12 Evy Post Triathlon 1,15 ---
12 Marloes Bosman HLLS 1,15 ---
14 Rosalie Konings U-Track 1,10 ---
15 Fransje va...der Knaap HLLS 1,05 ---