• 100m
  • 200m
  • 400m
  • 1000m
  • 1Mijl
  • Uitslagen 100 meter Recreanten mannen Senioren

    # Naam Res OBP
    1 Mees Verbrugge JJC - AV `56 14,56 ---
    2 Jesse Wernsing JJC - Delta Sport 14,70 ---

    Uitslagen 200 meter Recreanten mannen Senioren

    # Naam Res OBP
    1 Pelle Gelderblom JJA - Zeeland 22,69 -0.5 m/s22,68
    2 Jorick de Vries JJB - Zeeland 24,28 -0.5 m/s24,27
    3 Ruben Hijnen JJB - Delta Sport 25,02 +0.7 m/s---

    Uitslagen 400 meter Recreanten mannen Senioren

    # Naam ResOBP
    1 Niels van Tuijl JJB - AV `56 1:02,14 ---
    Jorick de Vries JJB - Zeeland DNS 52,63
    Pelle Gelderblom JJA - Zeeland DNS 50,57

    Uitslagen 1000 meter Recreanten mannen Senioren

    # Naam ResOBP
    1 Mees Verbrugge JJC - AV `56 3:14,38 ---
    2 Jesse Wernsing JJC - Delta Sport 3:30,62 ---

    Uitslagen Engelse mijl Recreanten mannen Senioren

    # Naam Res OBP
    1 Lars Gerritsen Msen - AV Passaat 4:25,67 3:59,79
    2 Tommy Staal Msen - AV `56 4:34,77 4:22,00
    3 Franklin van Anrooij JJA - Zeeland 4:40,62 4:30,00
    4 Ricardo S... Nicolaas Msen - FLKK 4:41,36 4:27,30
    5 Erwin Poldervaart Msen - Pallas `93 4:43,83 4:40,00
    6 Patrick de Vos Msen - AV `56 4:45,56 4:35,22
    7 Eric Wolfert Msen - FLKK 4:46,61 4:45,00
    8 Stefan Buit Msen - CAV Energie 4:49,87 5:50,00
    9 Jasper Zuidhof Msen - AV `56 4:51,15 4:39,00
    10 David Bouman Msen - FLKK 4:54,27 4:45,00
    11 Laurent va...wenhuijze Msen - AV `56 4:58,18 5:00,00
    12 Bart Balkenende JJA - Zeeland 4:59,98 4:50,00
    13 Haico Boer JJB - CAV Energie 5:00,19 4:51,80
    14 Stef Kapteijn JJB - AV `56 5:03,58 5:00,00
    15 Erwin Schuurbiers Mrec - Delta Sport 5:05,10 5:05,97
    16 Freek Goedhart Msen - FLKK 5:07,71 5:20,00
    17 Jesper Fortuin JJB - CAV Energie 5:11,45 5:05,00
    18 Krispijn De Jonge Msen - Delta Sport 5:14,28 5:25,00
    19 Robert de Graaf JJB - AV `56 5:15,44 4:55,00
    20 Wouter Schets JJB - AV `56 5:16,76 5:00,00
    21 Ewout van der Sluijs JJB - FLKK 5:29,41 5:25,00
    22 Frank Straver Msen - ARV Ilion 5:36,02 5:15,00
    23 Mart Goudzwaard Mrec - Delta Sport 5:51,57 ---
    24 Arjan de Vos Mrec - Delta Sport 6:00,74 6:20,00
    25 Henry van Klinken Mrec - Delta Sport 6:32,32 ---