Uitslagen Avond baan wedstrijd

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Pelle Gelderblom Zeeland 11,44 +1.5 m/s11,37
2 Matthias Houtzager Delta Sport 12,94 +2.7 m/s---
3 Jurriaan Berger Zeeland 13,22 +2.0 m/s13,19



Jongens Junior A - 400 meter

# Naam 400mOBP
1 Pelle Gelderblom Zeeland 51,62 50,57



Jongens Junior A - Engelse mijl

# Naam 1Mijl OBP
1 Franklin van Anrooij AV `56 4:42,04 m/s4,40
2 Bart Balkenende AV `56 4:50,69 m/s4,50



Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Jasper Heikoop Zeeland 8,78 ---



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Jurriaan Berger Zeeland 5,21 m/s---
2 Jasper Heikoop Zeeland 5,02 m/s---
3 Matthias Houtzager Delta Sport 4,92 m/s---



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Jorick de Vries Zeeland 12,09 +1.5 m/s11,96
2 Ruben Heijnen Delta Sport 12,12 +1.5 m/s12,11
3 Toine van den Bos Delta Sport 14,30 +1.4 m/s13,38



Jongens Junior B - 400 meter

# Naam 400mOBP
1 Jorick de Vries Zeeland 53,76 52,63
2 Stijn Lavooij AV `56 59,96 58,00



Jongens Junior B - Engelse mijl

# Naam 1Mijl OBP
1 Rutger Berger Delta Sport 5:41,74 m/sDNS



Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Ruud Louter Zeeland 15,15 15,90
2 Toine van den Bos Delta Sport 11,90 12,72
3 Ivar van de Wege SCSP 10,26 ---



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Stijn Lavooij AV `56 4,72 m/s4,74
2 Rutger Berger Delta Sport 4,65 m/s4,31
3 Ruben Heijnen Delta Sport 4,37 m/s4,94



Jongens Junior C - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Job Van Belzen AV `56 12,60 +2.0 m/s12,72
2 Mees Verbrugge AV `56 14,11 +0.5 m/s14,50
3 Matthijs Roos AV `56 14,38 +0.5 m/s14,90
4 Nathan de Zeeuw SCSP 14,74 +2.7 m/s15,00
5 Niek van Belzen AV `56 15,09 +0.5 m/s14,90
Felix Schillings DNMC DNS 12,90



Jongens Junior C - 400 meter

# Naam 400mOBP
1 Job Van Belzen AV `56 57,44 ---



Jongens Junior C - Engelse mijl

# Naam 1Mijl OBP
1 Wouter Schets AV `56 5:18,13 m/s5,15
2 Nathan de Zeeuw SCSP 6:00,04 m/s---



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Job Van Belzen AV `56 8,42 ---
2 Felix Schillings DNMC 7,61 ---
3 Mees Verbrugge AV `56 6,67 ---
4 Matthijs Roos AV `56 6,48 ---
5 Niek van Belzen AV `56 5,41 ---



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Job Van Belzen AV `56 4,99 m/s5,01
2 Matthijs Roos AV `56 4,56 m/s4,26
3 Mees Verbrugge AV `56 4,28 m/s---
4 Niek van Belzen AV `56 3,75 m/s4,03
Felix Schillings DNMC DNS ---



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam 80m OBP
1 Jesse van ...ikkenberg AV `56 12,01 +0.3 m/s12,14
2 Ryan Karelse AV `56 12,24 +0.3 m/s12,79
3 Roan Hekkers AV `56 13,25 +0.3 m/s12,90
4 Sven Kramer AV `56 13,77 +0.3 m/s14,50



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Sven Kramer AV `56 9,33 ---
2 Ryan Karelse AV `56 8,61 ---
3 Jesse van ...ikkenberg AV `56 6,74 ---



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Jesse van ...ikkenberg AV `56 4,23 m/s---
2 Ryan Karelse AV `56 3,89 m/s---
3 Roan Hekkers AV `56 3,74 m/s---
4 Sven Kramer AV `56 3,29 m/s---



Masters mannen - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Cees-Jan Berman AV `56 11,82 +1.5 m/s11,87



Masters mannen - 400 meter

# Naam 400mOBP
1 Ivar van den Bos DNMC 59,40 58,91
2 Jacques Zaman SCSP 59,60 1:00,01
3 Willem-Jan Buter SCSP 59,61 57,96
4 Albert Platteeuw SCSP 1:03,23 1:01,20
5 Jos de Kreek SCSP 1:04,80 1:02,17



Masters mannen - Engelse mijl

# Naam 1Mijl OBP
1 Wilco Boogaard DNMC 4:45,50 m/s4,45
2 Sebastiaan Heikoop Delta Sport 4:50,87 m/s5,03
3 Peter Balkenende AV `56 5:06,82 m/s5,15
4 John Nieuwenhuize AV `56 5:18,36 m/s5,25
5 Michel Bekink AV `56 5:28,83 m/s5,40
6 Jan Willlem Meeuwse AV `56 5:30,24 m/s5,34
7 Berry Simonse AV `56 5:31,14 m/s5,30
8 Danmar Dees AV `56 5:48,52 m/s5,35
9 Wim de Jonge AV `56 6:29,75 m/s6,00
10 René Nijsse AV `56 7:08,53 m/s7,00
11 Herman van de Glind AV `56 7:08,54 m/s7,30
12 Jan Roose LGAS 8:34,76 m/s8,01
Hans Minnaard AV `56 DNS 6,00



Masters mannen - Kogelstoten 6 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Cees-Jan Berman AV `56 4,97 m/s5,07
2 Hans Minnaard AV `56 2,93 m/s---



Masters vrouwen - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 400 meter

# Naam 400mOBP
1 Anjolie E...els-Wisse Zeeland 1:00,28 1:01,12



Masters vrouwen - Engelse mijl

# Naam 1Mijl OBP
1 Monique Verschuure AV `56 5:38,95 m/s5,20
2 Paola van Gilst Goes 6:00,05 m/s5,53
3 Esther Van...uijs-kole AV `56 7:29,31 m/s7:24,93
4 Gisela Ni...-Meertens AV `56 7:37,01 m/s8,00
5 Katinka van de Glind AV `56 8:03,29 m/s8,10



Masters vrouwen - Kogelstoten 6 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Mirthe de Zeeuw SCSP 15,07 +2.7 m/s16,01



Meisjes Junior B - 400 meter

# Naam 400mOBP
1 Maaike de Kreek SCSP 1:03,32 1:03,00
2 Brigitte de Graaf AV `56 1:10,44 58,30
3 Mirthe de Zeeuw SCSP 1:11,30 1:13,47



Meisjes Junior B - Engelse mijl

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Nanne Gelderblom AV `56 9,78 ---
2 Brigitte de Graaf AV `56 9,17 ---
3 Mirthe de Zeeuw SCSP 6,84 6,31



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Brigitte de Graaf AV `56 4,15 m/s---



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam 80m OBP
1 Caecilia Kaagman DNMC 11,62 +0.9 m/s10,90
2 Parel Bun DNMC 11,73 +0.9 m/s11,40
3 Lynn Sommeijer DNMC 12,67 +0.9 m/s11,90
4 Emma Roelse DNMC 13,06 +0.9 m/s12,18
5 Eeke Flink AV `56 13,46 +0.9 m/s13,25



Meisjes Junior C - Engelse mijl

# Naam 1Mijl OBP
1 Jasmijn Geldof DNMC 5:58,52 m/s5,53
2 Veerle Smits AV `56 6:08,19 m/s5,53
3 Lynn Sommeijer DNMC 6:38,01 m/s---
4 Parel Bun DNMC 6:43,00 m/s---
5 Eeke Flink AV `56 7:06,67 m/s6,30
Emma Roelse DNMC DNS ---



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Eeke Flink AV `56 5,95 ---
Emma Roelse DNMC --- ---
Parel Bun DNMC --- ---
Caecilia Kaagman DNMC --- ---
Lynn Sommeijer DNMC --- ---



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Caecilia Kaagman DNMC 4,48 m/s---
2 Parel Bun DNMC 4,21 m/s---
3 Lynn Sommeijer DNMC 3,69 m/s---
4 Emma Roelse DNMC 3,57 m/s---
5 Eeke Flink AV `56 3,50 m/s---



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam 60m OBP
1 Noa van Tuijl DNMC 8,86 +1.3 m/s8,40
2 Shirley Longdon DNMC 8,88 +1.3 m/s8,40
3 Fenna Gelderblom AV `56 9,02 +1.3 m/s9,24
4 Shanti Marinissen DNMC 9,49 +1.3 m/s9,20
5 Dana ter Haar DNMC 9,50 +1.3 m/s8,80
6 Elise van Dun DNMC 10,28 +1.3 m/s---
7 Inge Schenkel DNMC 10,78 +1.3 m/s---



Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Fenna Gelderblom AV `56 10,42 ---
2 Noa van Tuijl DNMC 10,00 8,69
3 Shirley Longdon DNMC 8,94 8,29
4 Dana ter Haar DNMC 6,73 ---
5 Elise van Dun DNMC 6,52 ---
6 Inge Schenkel DNMC 5,95 ---
7 Shanti Marinissen DNMC 4,79 4,61



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Noa van Tuijl DNMC 4,15 m/s4,14
2 Shirley Longdon DNMC 4,03 m/s4,16
3 Dana ter Haar DNMC 3,83 m/s---
4 Fenna Gelderblom AV `56 3,71 m/s---
5 Shanti Marinissen DNMC 3,41 m/s3,36
6 Inge Schenkel DNMC 3,34 m/s---
7 Elise van Dun DNMC 3,02 m/s---



Senioren mannen - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Ricardo Goormachtig DNMC 12,62 +2.0 m/s12,50



Senioren mannen - 400 meter

# Naam 400mOBP
1 Jasper Zuidhof AV `56 54,36 53,38



Senioren mannen - Engelse mijl

# Naam 1Mijl OBP
1 Tim van den Broeke DNMC 4:27,88 m/s4,25
2 Ronnie Overgaauw DNMC 4:32,27 m/s4,30
3 Luuk Balkenende AV `56 4:50,74 m/s4,50
4 Jan-Kees Koole AV `56 5:27,89 m/s5,47
5 Stefan Van den Dries AV `56 6:47,52 m/s7,00
John Uitterhoeve Goes DNS 6,00



Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Iris Pieters Rotterdam 14,60 +1.4 m/s13,70
2 Iris Hoogesteger AV `56 16,30 +1.4 m/s14,50
3 Iris van der Sar Rotterdam 21,10 +1.4 m/s14,15



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam 400mOBP
Iris van der Sar Rotterdam DNS 1:05,00



Senioren vrouwen - Engelse mijl

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Marieke Riemens AV `56 14,00 ---
2 Audrey de Beule RK HAV 8,84 ---



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Iris Pieters Rotterdam 4,51 m/s---
2 Iris Hoogesteger AV `56 4,36 m/s---