Uitslagen Meerkamp Pupil A

Naam Team 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Amber Noij MPA1 - AV Wijchen Team 01 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Amber Buijs MPA2 - AV Wijchen Team 09 12,2 975,00 15,0 11,50 13,50 2,35 161 0
Anne Moolenaar MPA1 - AV Wijchen Team 01 11,0 DNS 12,0 14,50 19,00 2,70 251 251
Ante Zijderveld JPA1 - Pallas `67 Team 03 10,9 1225,00 12,7 13,50 12,50 3,00 228 44
Auke de Koe JPA2 - DVTR Team 10 10,1 1325,00 12,7 12,00 22,50 2,90 279 279
Barbara va...der Sluys MPA1 - DVTR Team 02 10,4 800,00 10,6 8,50 15,00 2,80 253 221
Bart Verstraaten JPA2 - AV Wijchen Team 09 10,3 1275,00 11,5 18,00 21,50 3,10 315 214
Bart Gestel JPA1 - DVTR Team 05 10,6 1400,00 12,2 17,00 15,50 3,10 287 256
Berber van Bremen MPA2 - DVTR Team 10 11,5 1025,00 13,8 8,00 10,50 2,30 161 0
Cailyn Meeuwisz MPA2 - Pallas `67 Team 08 11,5 1025,00 13,8 12,00 12,00 2,50 192 0
Cas Hoksbergen JPA1 - DVTR Team 05 9,6 1600,00 11,4 17,50 26,50 3,70 404 404
Cuinn van Keulen JPA2 - Pallas `67 Team 12 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Daen Bonthuis JPA1 - DVTR Team 05 10,4 1425,00 11,2 16,00 27,50 3,25 351 351
Dagmar Huibers MPA2 - Climax Team 07 11,1 1150,00 12,4 14,00 11,50 2,75 246 53
Dajo Borgonjen MPA2 - DVTR Team 10 9,7 1375,00 11,4 16,00 22,50 3,15 388 388
Dawit Verwers JPA2 - Pallas `67 Team 12 9,3 1550,00 11,0 15,00 25,00 3,55 391 341
Eke Evers MPA1 - DVTR Team 02 11,6 1100,00 13,8 8,00 12,50 2,65 183 28
Eline Schapendonk MPA2 - AV Wijchen Team 09 10,4 825,00 12,3 17,50 14,00 3,00 274 236
Elise Gommers MPA2 - Climax Team 07 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Erin Boschman MPA1 - AV Wijchen Team 01 12,5 1100,00 13,6 12,50 13,00 2,60 192 136
Esmée Beukers MPA2 - Pallas `67 Team 12 11,9 1050,00 14,1 13,00 13,50 2,35 190 0
Esther Ros MPA2 - Pallas `67 Team 12 10,6 1150,00 14,0 13,50 15,00 3,00 255 84
Evelyn Navarro MPA2 - Climax Team 07 9,2 1375,00 9,6 16,00 17,50 3,95 444 444
Fenne Huiskamp MPA1 - DVTR Team 02 10,3 1225,00 11,5 10,00 13,50 2,90 280 280
Ferdinand Sanders JPA2 - AV Wijchen Team 11 10,5 1175,00 11,4 14,00 18,50 2,95 272 102
Filsan Versteeg MPA2 - Pallas `67 Team 12 9,7 1450,00 10,9 15,50 23,50 3,55 422 422
Floor Ignatius MPA2 - Climax Team 07 DNS DNS DNS 16,50 DNS DNS 66 66
Franka Kl...hesselink MPA1 - Pallas `67 Team 03 10,2 1325,00 10,9 10,00 12,50 3,25 310 253
Hester Moene MPA2 - Pallas `67 Team 08 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Ian Pennock JPA2 - Climax Team 07 10,0 1375,00 11,0 16,50 22,00 3,35 344 344
Imke den Breejen MPA2 - Pallas `67 Team 12 11,8 1025,00 13,8 11,50 10,50 2,55 181 0
Imme Lange JPA2 - AV Wijchen Team 11 10,4 1200,00 12,6 13,50 13,50 2,75 234 0
Inge van Heumen MPA2 - AV Wijchen Team 09 10,3 1400,00 13,0 14,00 18,50 2,85 315 171
Iris Huisman MPA1 - AV Wijchen Team 01 11,2 1150,00 13,8 11,50 11,00 2,90 216 162
Iris Martens MPA1 - AV Wijchen Team 06 11,1 1125,00 DNS 11,50 10,00 2,40 161 114
Iris de Vries MPA2 - AV Wijchen Team 11 9,7 1300,00 11,5 14,00 14,50 3,05 333 301
Isabel Eggenhuizen MPA2 - AV Wijchen Team 09 11,5 1100,00 14,9 14,50 13,00 2,90 215 103
Jelle van Peursem JPA1 - Climax Team 04 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Jenice Isibor MPA1 - AV Wijchen Team 06 9,6 1125,00 12,9 14,50 14,00 3,30 305 305
Jesse Haak JPA2 - Climax Team 07 10,0 1500,00 10,8 13,50 25,00 3,50 362 318
Jesse van der Jagt JPA1 - Climax Team 0 10,3 1275,00 11,4 11,50 14,00 2,80 255 220
Jisze Diemer MPA2 - Climax Team 07 9,5 DNS 10,4 20,00 18,00 3,00 350 299
Joeke Vroom MPA2 - Pallas `67 Team 08 12,0 1325,00 14,3 15,00 20,00 2,50 253 163
Joep Reinhart JPA1 - DVTR Team 05 11,6 1150,00 14,7 10,00 10,00 2,45 149 0
Joey Karselius JPA1 - DVTR Team 05 10,9 1050,00 13,5 15,00 19,50 2,85 230 209
Jona Brans JPA2 - DVTR Team 10 12,3 1200,00 15,1 10,00 8,00 2,20 127 0
Josefine Ulfman MPA2 - Pallas `67 Team 12 9,8 1450,00 11,4 13,50 15,00 3,45 363 329
Justin Wijnen JPA1 - AV Wijchen Team 06 10,6 1250,00 11,5 13,00 16,50 2,95 262 262
Kasper Halfwerk JPA1 - DVTR Team 05 11,5 1150,00 15,4 11,50 17,00 2,65 180 36
Kees Hulman JPA2 - DVTR Team 10 9,2 1450,00 10,1 20,50 36,50 3,55 460 460
Kim van Wezel MPA1 - AV Wijchen Team 01 10,8 1225,00 12,5 10,50 14,50 3,10 264 229
Koen Wertheim JPA2 - DVTR Team 10 10,5 1250,00 12,9 13,00 15,00 2,75 236 79
Koen de Winter JPA1 - DVTR Team 05 11,3 1400,00 13,9 9,50 14,00 2,75 206 54
Léon Sperber JPA1 - Climax Team 04 10,5 1125,00 12,9 14,50 17,50 2,85 243 217
Lex Botschuijver JPA2 - Climax Team 07 9,8 1300,00 11,4 15,00 25,50 3,45 342 292
Lieke Haan MPA2 - AV Wijchen Team 09 10,6 1150,00 13,1 14,00 17,00 3,00 277 147
Lione van der Horst MPA1 - DVTR Team 02 10,2 1300,00 11,8 12,00 17,50 3,25 321 321
Luc de Graag JPA2 - Pallas `67 Team 12 9,1 1300,00 10,8 21,50 35,50 3,95 450 450
Lucas Gro...Kormelink JPA1 - Climax Team 0 DNS DNS 13,2 8,50 11,50 2,30 102 37
Lucas Middelhoven JPA1 - Climax Team 04 10,7 1375,00 12,8 12,00 18,00 2,80 253 216
Lyske Gilissen MPA2 - Pallas `67 Team 08 11,0 1450,00 12,6 12,00 9,50 3,00 272 259
Mariken Sanders MPA2 - AV Wijchen Team 11 10,6 1225,00 11,5 15,00 18,50 3,00 320 214
Mark van Voorst JPA1 - Climax Team 0 10,5 1200,00 10,8 13,00 22,50 3,00 293 293
Marleen Venema MPA2 - AV Wijchen Team 09 10,5 1100,00 10,8 14,50 26,50 3,50 367 339
Meike Zoethout MPA1 - DVTR Team 02 10,9 1250,00 12,7 12,50 13,50 3,10 268 268
Miel Kromwijk JPA1 - AV Wijchen Team 06 11,1 1075,00 13,4 15,50 23,50 2,80 245 223
Mila Hendriks MPA1 - AV Wijchen Team 06 10,5 1225,00 12,5 10,50 14,50 2,75 260 225
Mila Spelbrink MPA2 - AV Wijchen Team 11 10,0 1200,00 12,0 11,50 13,00 3,00 285 121
Milan de Bok JPA1 - Pallas `67 Team 03 10,5 DNS 11,2 13,50 19,50 3,05 248 248
Nathan van Noort JPA1 - DVTR Team 05 10,5 1425,00 12,0 15,00 21,50 3,20 309 309
Neele Hesselink MPA2 - DVTR Team 10 10,3 1300,00 12,1 10,00 15,50 2,80 283 250
Niels van Rheenen JPA1 - Climax Team 04 10,6 1375,00 11,8 15,50 18,00 3,30 298 298
Nienke de Jong MPA1 - Climax Team 0 12,0 1225,00 13,7 14,00 17,50 2,50 234 172
Nienke Jansen MPA2 - Climax Team 07 11,6 1050,00 15,0 13,00 17,00 2,10 191 0
Nina Admiraal MPA1 - Pallas `67 Team 03 10,0 1300,00 10,8 16,50 16,50 3,30 365 365
Noortje Bonten MPA2 - Pallas `67 Team 12 10,3 1425,00 12,5 10,00 12,00 3,10 288 233
Nora Mourits MPA2 - Pallas `67 Team 12 10,6 400,00 12,6 13,50 18,50 2,95 252 97
Nynke van ...r Heijden MPA1 - Pallas `67 Team 03 12,4 1225,00 14,2 11,00 11,00 2,80 192 41
Odi van Eupen MPA2 - Arena Team 08 11,4 1200,00 13,4 11,00 10,00 2,75 211 121
Paula Spoelman MPA2 - AV Wijchen Team 11 9,6 1350,00 11,7 14,50 17,00 3,15 353 312
Pien Korving MPA1 - DVTR Team 02 10,6 1025,00 13,5 14,00 12,50 2,75 236 108
Quirijn Jager JPA1 - Climax Team 0 10,9 1200,00 12,6 13,00 13,00 2,65 216 216
Rens Hooiveld JPA1 - Pallas `67 Team 03 10,4 1225,00 11,4 14,50 24,00 3,45 314 279
Rick Wijnen JPA2 - AV Wijchen Team 09 10,5 1300,00 10,5 14,50 17,50 2,80 292 117
Robin Arts MPA2 - AV Wijchen Team 11 10,1 1250,00 12,1 12,00 15,50 3,15 304 166
Roeland van Rijn JPA1 - Pallas `67 Team 03 11,1 1325,00 13,4 12,50 20,50 3,00 249 93
Romee van Hal MPA2 - Climax Team 07 10,8 1175,00 13,8 13,50 14,50 2,55 239 35
Ruben Vonk JPA1 - Climax Team 04 9,8 1250,00 13,1 13,50 15,50 3,00 260 222
Ruben Schussler JPA1 - Climax Team 0 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Ruby Steenhuis MPA1 - AV Wijchen Team 01 10,6 1100,00 12,1 11,00 11,50 2,90 248 248
Sarah Botman MPA2 - AV Wijchen Team 09 10,0 1275,00 11,2 14,50 18,50 3,30 352 352
Silke Cornelissen MPA1 - Pallas `67 Team 03 11,5 DNS 12,5 10,50 11,50 2,80 186 0
Silke Derks MPA2 - AV Wijchen Team 11 10,8 1175,00 12,4 11,00 18,00 2,70 263 45
Sofie Dam MPA1 - AV Wijchen Team 01 10,7 1050,00 12,3 12,50 11,50 3,15 252 252
Stijn Hormes JPA2 - AV Wijchen Team 09 10,8 1200,00 14,7 11,50 16,00 2,25 189 33
Thijs Messchendorp JPA2 - Pallas `67 Team 08 11,1 1125,00 12,6 17,50 18,00 2,90 250 224
Thomas Arp JPA1 - Pallas `67 Team 03 10,6 1250,00 11,3 15,50 20,00 3,45 304 304
Ties Jansen JPA1 - Arena Team 08 11,1 1200,00 14,0 11,00 13,50 2,85 196 62
Tijn van Wijk JPA1 - AV Wijchen Team 06 11,6 1275,00 12,1 14,00 12,00 2,70 221 192
Tim Roodbeen JPA1 - Climax Team 04 11,7 1275,00 12,6 13,50 13,50 2,45 208 128
Tim van Mechelen JPA1 - Climax Team 0 10,7 1300,00 12,6 12,00 13,50 2,65 227 193
Tippi Visser MPA2 - AV Wijchen Team 11 10,0 1400,00 10,5 13,50 20,00 3,00 372 271
Toluke Kuayin MPA1 - Climax Team 0 10,7 825,00 14,2 12,00 11,50 2,60 191 133
Tom Swartjes JPA2 - DVTR Team 10 10,3 DNS 11,5 17,50 24,00 3,25 287 287
Tycho Borm JPA2 - Pallas `67 Team 08 10,7 1250,00 11,7 17,00 22,50 3,10 300 300
Vasco Stip JPA2 - Arena Team 08 10,2 1300,00 12,2 16,00 28,50 3,30 331 331
Veerle van Ittersum MPA2 - Climax Team 07 10,6 DNS DNS DNS DNS 3,40 120 65
Wiebe Jonkers JPA2 - AV Wijchen Team 09 12,0 800,00 14,8 12,50 16,00 2,55 153 0
Willem Glaudemans JPA2 - AV Wijchen Team 11 10,3 1075,00 12,0 15,50 17,00 3,05 263 53
Willemijn Tijs MPA1 - DVTR Team 02 11,1 1200,00 12,8 12,50 25,50 3,00 300 257
Wim van As JPA1 - Climax Team 04 10,8 1275,00 11,2 15,00 16,50 2,90 272 272
Yannick Adam JPA2 - AV Wijchen Team 11 10,2 1200,00 11,5 16,50 35,00 3,35 358 210

Uitslagen Meerkamp 60 meter Pupil A

Naam Team ResOBPPunten totaal
Amber Noij MPA1 - AV Wijchen Team 01 DNS --- 0
Amber Buijs MPA2 - AV Wijchen Team 09 12,2 --- 23
Anne Moolenaar MPA1 - AV Wijchen Team 01 11,0 --- 46
Ante Zijderveld JPA1 - Pallas `67 Team 03 10,9 --- 41
Auke de Koe JPA2 - DVTR Team 10 10,1 --- 58
Barbara va...der Sluys MPA1 - DVTR Team 02 10,4 --- 59
Bart Verstraaten JPA2 - AV Wijchen Team 09 10,3 --- 54
Bart Gestel JPA1 - DVTR Team 05 10,6 --- 47
Berber van Bremen MPA2 - DVTR Team 10 11,5 --- 35
Cailyn Meeuwisz MPA2 - Pallas `67 Team 08 11,5 --- 35
Cas Hoksbergen JPA1 - DVTR Team 05 9,6 --- 70
Cuinn van Keulen JPA2 - Pallas `67 Team 12 DNS --- 0
Daen Bonthuis JPA1 - DVTR Team 05 10,4 --- 52
Dagmar Huibers MPA2 - Climax Team 07 11,1 --- 43
Dajo Borgonjen MPA2 - DVTR Team 10 9,7 --- 78
Dawit Verwers JPA2 - Pallas `67 Team 12 9,3 --- 78
Eke Evers MPA1 - DVTR Team 02 11,6 --- 33
Eline Schapendonk MPA2 - AV Wijchen Team 09 10,4 --- 59
Elise Gommers MPA2 - Climax Team 07 DNS --- 0
Erin Boschman MPA1 - AV Wijchen Team 01 12,5 --- 18
Esmée Beukers MPA2 - Pallas `67 Team 12 11,9 --- 28
Esther Ros MPA2 - Pallas `67 Team 12 10,6 --- 55
Evelyn Navarro MPA2 - Climax Team 07 9,2 --- 92
Fenne Huiskamp MPA1 - DVTR Team 02 10,3 --- 62
Ferdinand Sanders JPA2 - AV Wijchen Team 11 10,5 --- 50
Filsan Versteeg MPA2 - Pallas `67 Team 12 9,7 --- 78
Floor Ignatius MPA2 - Climax Team 07 DNS --- 0
Franka Kl...hesselink MPA1 - Pallas `67 Team 03 10,2 --- 64
Hester Moene MPA2 - Pallas `67 Team 08 DNS --- 0
Ian Pennock JPA2 - Climax Team 07 10,0 --- 61
Imke den Breejen MPA2 - Pallas `67 Team 12 11,8 --- 30
Imme Lange JPA2 - AV Wijchen Team 11 10,4 --- 52
Inge van Heumen MPA2 - AV Wijchen Team 09 10,3 --- 62
Iris Huisman MPA1 - AV Wijchen Team 01 11,2 --- 41
Iris Martens MPA1 - AV Wijchen Team 06 11,1 --- 43
Iris de Vries MPA2 - AV Wijchen Team 11 9,7 --- 78
Isabel Eggenhuizen MPA2 - AV Wijchen Team 09 11,5 --- 35
Jelle van Peursem JPA1 - Climax Team 04 DNS --- 0
Jenice Isibor MPA1 - AV Wijchen Team 06 9,6 --- 81
Jesse Haak JPA2 - Climax Team 07 10,0 --- 61
Jesse van der Jagt JPA1 - Climax Team 0 10,3 --- 54
Jisze Diemer MPA2 - Climax Team 07 9,5 --- 83
Joeke Vroom MPA2 - Pallas `67 Team 08 12,0 --- 26
Joep Reinhart JPA1 - DVTR Team 05 11,6 --- 29
Joey Karselius JPA1 - DVTR Team 05 10,9 --- 41
Jona Brans JPA2 - DVTR Team 10 12,3 --- 18
Josefine Ulfman MPA2 - Pallas `67 Team 12 9,8 --- 75
Justin Wijnen JPA1 - AV Wijchen Team 06 10,6 --- 47
Kasper Halfwerk JPA1 - DVTR Team 05 11,5 --- 31
Kees Hulman JPA2 - DVTR Team 10 9,2 --- 80
Kim van Wezel MPA1 - AV Wijchen Team 01 10,8 --- 50
Koen Wertheim JPA2 - DVTR Team 10 10,5 --- 50
Koen de Winter JPA1 - DVTR Team 05 11,3 --- 34
Léon Sperber JPA1 - Climax Team 04 10,5 --- 50
Lex Botschuijver JPA2 - Climax Team 07 9,8 --- 65
Lieke Haan MPA2 - AV Wijchen Team 09 10,6 --- 55
Lione van der Horst MPA1 - DVTR Team 02 10,2 --- 64
Luc de Graag JPA2 - Pallas `67 Team 12 9,1 --- 83
Lucas Gro...Kormelink JPA1 - Climax Team 0 DNS --- 0
Lucas Middelhoven JPA1 - Climax Team 04 10,7 --- 45
Lyske Gilissen MPA2 - Pallas `67 Team 08 11,0 --- 46
Mariken Sanders MPA2 - AV Wijchen Team 11 10,6 --- 55
Mark van Voorst JPA1 - Climax Team 0 10,5 --- 50
Marleen Venema MPA2 - AV Wijchen Team 09 10,5 --- 57
Meike Zoethout MPA1 - DVTR Team 02 10,9 --- 48
Miel Kromwijk JPA1 - AV Wijchen Team 06 11,1 --- 38
Mila Hendriks MPA1 - AV Wijchen Team 06 10,5 --- 57
Mila Spelbrink MPA2 - AV Wijchen Team 11 10,0 --- 70
Milan de Bok JPA1 - Pallas `67 Team 03 10,5 --- 50
Nathan van Noort JPA1 - DVTR Team 05 10,5 --- 50
Neele Hesselink MPA2 - DVTR Team 10 10,3 --- 62
Niels van Rheenen JPA1 - Climax Team 04 10,6 --- 47
Nienke de Jong MPA1 - Climax Team 0 12,0 --- 26
Nienke Jansen MPA2 - Climax Team 07 11,6 --- 33
Nina Admiraal MPA1 - Pallas `67 Team 03 10,0 --- 70
Noortje Bonten MPA2 - Pallas `67 Team 12 10,3 --- 62
Nora Mourits MPA2 - Pallas `67 Team 12 10,6 --- 55
Nynke van ...r Heijden MPA1 - Pallas `67 Team 03 12,4 --- 20
Odi van Eupen MPA2 - Arena Team 08 11,4 --- 37
Paula Spoelman MPA2 - AV Wijchen Team 11 9,6 --- 81
Pien Korving MPA1 - DVTR Team 02 10,6 --- 55
Quirijn Jager JPA1 - Climax Team 0 10,9 --- 41
Rens Hooiveld JPA1 - Pallas `67 Team 03 10,4 --- 52
Rick Wijnen JPA2 - AV Wijchen Team 09 10,5 --- 50
Robin Arts MPA2 - AV Wijchen Team 11 10,1 --- 67
Roeland van Rijn JPA1 - Pallas `67 Team 03 11,1 --- 38
Romee van Hal MPA2 - Climax Team 07 10,8 --- 50
Ruben Vonk JPA1 - Climax Team 04 9,8 --- 65
Ruben Schussler JPA1 - Climax Team 0 DNS --- 0
Ruby Steenhuis MPA1 - AV Wijchen Team 01 10,6 --- 55
Sarah Botman MPA2 - AV Wijchen Team 09 10,0 --- 70
Silke Cornelissen MPA1 - Pallas `67 Team 03 11,5 --- 35
Silke Derks MPA2 - AV Wijchen Team 11 10,8 --- 50
Sofie Dam MPA1 - AV Wijchen Team 01 10,7 --- 52
Stijn Hormes JPA2 - AV Wijchen Team 09 10,8 --- 43
Thijs Messchendorp JPA2 - Pallas `67 Team 08 11,1 --- 38
Thomas Arp JPA1 - Pallas `67 Team 03 10,6 --- 47
Ties Jansen JPA1 - Arena Team 08 11,1 --- 38
Tijn van Wijk JPA1 - AV Wijchen Team 06 11,6 --- 29
Tim Roodbeen JPA1 - Climax Team 04 11,7 --- 27
Tim van Mechelen JPA1 - Climax Team 0 10,7 --- 45
Tippi Visser MPA2 - AV Wijchen Team 11 10,0 --- 70
Toluke Kuayin MPA1 - Climax Team 0 10,7 --- 52
Tom Swartjes JPA2 - DVTR Team 10 10,3 --- 54
Tycho Borm JPA2 - Pallas `67 Team 08 10,7 --- 45
Vasco Stip JPA2 - Arena Team 08 10,2 --- 56
Veerle van Ittersum MPA2 - Climax Team 07 10,6 --- 55
Wiebe Jonkers JPA2 - AV Wijchen Team 09 12,0 --- 23
Willem Glaudemans JPA2 - AV Wijchen Team 11 10,3 --- 54
Willemijn Tijs MPA1 - DVTR Team 02 11,1 --- 43
Wim van As JPA1 - Climax Team 04 10,8 --- 43
Yannick Adam JPA2 - AV Wijchen Team 11 10,2 --- 56

Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil A

Naam Team ResOBPPunten totaal
Amber Noij MPA1 - AV Wijchen Team 01 DNS --- 0
Amber Buijs MPA2 - AV Wijchen Team 09 975,00 --- 18
Anne Moolenaar MPA1 - AV Wijchen Team 01 DNS --- 0
Ante Zijderveld JPA1 - Pallas `67 Team 03 1225,00 --- 35
Auke de Koe JPA2 - DVTR Team 10 1325,00 --- 45
Barbara va...der Sluys MPA1 - DVTR Team 02 800,00 --- 7
Bart Verstraaten JPA2 - AV Wijchen Team 09 1275,00 --- 40
Bart Gestel JPA1 - DVTR Team 05 1400,00 --- 54
Berber van Bremen MPA2 - DVTR Team 10 1025,00 --- 22
Cailyn Meeuwisz MPA2 - Pallas `67 Team 08 1025,00 --- 22
Cas Hoksbergen JPA1 - DVTR Team 05 1600,00 --- 78
Cuinn van Keulen JPA2 - Pallas `67 Team 12 DNS --- 0
Daen Bonthuis JPA1 - DVTR Team 05 1425,00 --- 56
Dagmar Huibers MPA2 - Climax Team 07 1150,00 --- 33
Dajo Borgonjen MPA2 - DVTR Team 10 1375,00 --- 58
Dawit Verwers JPA2 - Pallas `67 Team 12 1550,00 --- 72
Eke Evers MPA1 - DVTR Team 02 1100,00 --- 28
Eline Schapendonk MPA2 - AV Wijchen Team 09 825,00 --- 8
Elise Gommers MPA2 - Climax Team 07 DNS --- 0
Erin Boschman MPA1 - AV Wijchen Team 01 1100,00 --- 28
Esmée Beukers MPA2 - Pallas `67 Team 12 1050,00 --- 24
Esther Ros MPA2 - Pallas `67 Team 12 1150,00 --- 33
Evelyn Navarro MPA2 - Climax Team 07 1375,00 --- 58
Fenne Huiskamp MPA1 - DVTR Team 02 1225,00 --- 41
Ferdinand Sanders JPA2 - AV Wijchen Team 11 1175,00 --- 31
Filsan Versteeg MPA2 - Pallas `67 Team 12 1450,00 --- 68
Floor Ignatius MPA2 - Climax Team 07 DNS --- 0
Franka Kl...hesselink MPA1 - Pallas `67 Team 03 1325,00 --- 52
Hester Moene MPA2 - Pallas `67 Team 08 DNS --- 0
Ian Pennock JPA2 - Climax Team 07 1375,00 --- 51
Imke den Breejen MPA2 - Pallas `67 Team 12 1025,00 --- 22
Imme Lange JPA2 - AV Wijchen Team 11 1200,00 --- 33
Inge van Heumen MPA2 - AV Wijchen Team 09 1400,00 --- 62
Iris Huisman MPA1 - AV Wijchen Team 01 1150,00 --- 33
Iris Martens MPA1 - AV Wijchen Team 06 1125,00 --- 31
Iris de Vries MPA2 - AV Wijchen Team 11 1300,00 --- 49
Isabel Eggenhuizen MPA2 - AV Wijchen Team 09 1100,00 --- 28
Jelle van Peursem JPA1 - Climax Team 04 DNS --- 0
Jenice Isibor MPA1 - AV Wijchen Team 06 1125,00 --- 31
Jesse Haak JPA2 - Climax Team 07 1500,00 --- 65
Jesse van der Jagt JPA1 - Climax Team 0 1275,00 --- 40
Jisze Diemer MPA2 - Climax Team 07 DNS --- 0
Joeke Vroom MPA2 - Pallas `67 Team 08 1325,00 --- 52
Joep Reinhart JPA1 - DVTR Team 05 1150,00 --- 29
Joey Karselius JPA1 - DVTR Team 05 1050,00 --- 21
Jona Brans JPA2 - DVTR Team 10 1200,00 --- 33
Josefine Ulfman MPA2 - Pallas `67 Team 12 1450,00 --- 68
Justin Wijnen JPA1 - AV Wijchen Team 06 1250,00 --- 38
Kasper Halfwerk JPA1 - DVTR Team 05 1150,00 --- 29
Kees Hulman JPA2 - DVTR Team 10 1450,00 --- 59
Kim van Wezel MPA1 - AV Wijchen Team 01 1225,00 --- 41
Koen Wertheim JPA2 - DVTR Team 10 1250,00 --- 38
Koen de Winter JPA1 - DVTR Team 05 1400,00 --- 54
Léon Sperber JPA1 - Climax Team 04 1125,00 --- 26
Lex Botschuijver JPA2 - Climax Team 07 1300,00 --- 43
Lieke Haan MPA2 - AV Wijchen Team 09 1150,00 --- 33
Lione van der Horst MPA1 - DVTR Team 02 1300,00 --- 49
Luc de Graag JPA2 - Pallas `67 Team 12 1300,00 --- 43
Lucas Gro...Kormelink JPA1 - Climax Team 0 DNS --- 0
Lucas Middelhoven JPA1 - Climax Team 04 1375,00 --- 51
Lyske Gilissen MPA2 - Pallas `67 Team 08 1450,00 --- 68
Mariken Sanders MPA2 - AV Wijchen Team 11 1225,00 --- 41
Mark van Voorst JPA1 - Climax Team 0 1200,00 --- 33
Marleen Venema MPA2 - AV Wijchen Team 09 1100,00 --- 28
Meike Zoethout MPA1 - DVTR Team 02 1250,00 --- 43
Miel Kromwijk JPA1 - AV Wijchen Team 06 1075,00 --- 22
Mila Hendriks MPA1 - AV Wijchen Team 06 1225,00 --- 41
Mila Spelbrink MPA2 - AV Wijchen Team 11 1200,00 --- 38
Milan de Bok JPA1 - Pallas `67 Team 03 DNS --- 0
Nathan van Noort JPA1 - DVTR Team 05 1425,00 --- 56
Neele Hesselink MPA2 - DVTR Team 10 1300,00 --- 49
Niels van Rheenen JPA1 - Climax Team 04 1375,00 --- 51
Nienke de Jong MPA1 - Climax Team 0 1225,00 --- 41
Nienke Jansen MPA2 - Climax Team 07 1050,00 --- 24
Nina Admiraal MPA1 - Pallas `67 Team 03 1300,00 --- 49
Noortje Bonten MPA2 - Pallas `67 Team 12 1425,00 --- 65
Nora Mourits MPA2 - Pallas `67 Team 12 400,00 --- 0
Nynke van ...r Heijden MPA1 - Pallas `67 Team 03 1225,00 --- 41
Odi van Eupen MPA2 - Arena Team 08 1200,00 --- 38
Paula Spoelman MPA2 - AV Wijchen Team 11 1350,00 --- 55
Pien Korving MPA1 - DVTR Team 02 1025,00 --- 22
Quirijn Jager JPA1 - Climax Team 0 1200,00 --- 33
Rens Hooiveld JPA1 - Pallas `67 Team 03 1225,00 --- 35
Rick Wijnen JPA2 - AV Wijchen Team 09 1300,00 --- 43
Robin Arts MPA2 - AV Wijchen Team 11 1250,00 --- 43
Roeland van Rijn JPA1 - Pallas `67 Team 03 1325,00 --- 45
Romee van Hal MPA2 - Climax Team 07 1175,00 --- 35
Ruben Vonk JPA1 - Climax Team 04 1250,00 --- 38
Ruben Schussler JPA1 - Climax Team 0 DNS --- 0
Ruby Steenhuis MPA1 - AV Wijchen Team 01 1100,00 --- 28
Sarah Botman MPA2 - AV Wijchen Team 09 1275,00 --- 46
Silke Cornelissen MPA1 - Pallas `67 Team 03 DNS --- 0
Silke Derks MPA2 - AV Wijchen Team 11 1175,00 --- 35
Sofie Dam MPA1 - AV Wijchen Team 01 1050,00 --- 24
Stijn Hormes JPA2 - AV Wijchen Team 09 1200,00 --- 33
Thijs Messchendorp JPA2 - Pallas `67 Team 08 1125,00 --- 26
Thomas Arp JPA1 - Pallas `67 Team 03 1250,00 --- 38
Ties Jansen JPA1 - Arena Team 08 1200,00 --- 33
Tijn van Wijk JPA1 - AV Wijchen Team 06 1275,00 --- 40
Tim Roodbeen JPA1 - Climax Team 04 1275,00 --- 40
Tim van Mechelen JPA1 - Climax Team 0 1300,00 --- 43
Tippi Visser MPA2 - AV Wijchen Team 11 1400,00 --- 62
Toluke Kuayin MPA1 - Climax Team 0 825,00 --- 8
Tom Swartjes JPA2 - DVTR Team 10 DNS --- 0
Tycho Borm JPA2 - Pallas `67 Team 08 1250,00 --- 38
Vasco Stip JPA2 - Arena Team 08 1300,00 --- 43
Veerle van Ittersum MPA2 - Climax Team 07 DNS --- 0
Wiebe Jonkers JPA2 - AV Wijchen Team 09 800,00 --- 6
Willem Glaudemans JPA2 - AV Wijchen Team 11 1075,00 --- 22
Willemijn Tijs MPA1 - DVTR Team 02 1200,00 --- 38
Wim van As JPA1 - Climax Team 04 1275,00 --- 40
Yannick Adam JPA2 - AV Wijchen Team 11 1200,00 --- 33

Uitslagen Meerkamp 60 meter horden Pupil A

Naam Team ResOBPPunten totaal
Amber Noij MPA1 - AV Wijchen Team 01 DNS --- 0
Amber Buijs MPA2 - AV Wijchen Team 09 15,0 --- 21
Anne Moolenaar MPA1 - AV Wijchen Team 01 12,0 --- 60
Ante Zijderveld JPA1 - Pallas `67 Team 03 12,7 --- 43
Auke de Koe JPA2 - DVTR Team 10 12,7 --- 43
Barbara va...der Sluys MPA1 - DVTR Team 02 10,6 --- 84
Bart Verstraaten JPA2 - AV Wijchen Team 09 11,5 --- 59
Bart Gestel JPA1 - DVTR Team 05 12,2 --- 49
Berber van Bremen MPA2 - DVTR Team 10 13,8 --- 35
Cailyn Meeuwisz MPA2 - Pallas `67 Team 08 13,8 --- 35
Cas Hoksbergen JPA1 - DVTR Team 05 11,4 --- 61
Cuinn van Keulen JPA2 - Pallas `67 Team 12 DNS --- 0
Daen Bonthuis JPA1 - DVTR Team 05 11,2 --- 64
Dagmar Huibers MPA2 - Climax Team 07 12,4 --- 54
Dajo Borgonjen MPA2 - DVTR Team 10 11,4 --- 70
Dawit Verwers JPA2 - Pallas `67 Team 12 11,0 --- 67
Eke Evers MPA1 - DVTR Team 02 13,8 --- 35
Eline Schapendonk MPA2 - AV Wijchen Team 09 12,3 --- 55
Elise Gommers MPA2 - Climax Team 07 DNS --- 0
Erin Boschman MPA1 - AV Wijchen Team 01 13,6 --- 37
Esmée Beukers MPA2 - Pallas `67 Team 12 14,1 --- 31
Esther Ros MPA2 - Pallas `67 Team 12 14,0 --- 32
Evelyn Navarro MPA2 - Climax Team 07 9,6 --- 103
Fenne Huiskamp MPA1 - DVTR Team 02 11,5 --- 68
Ferdinand Sanders JPA2 - AV Wijchen Team 11 11,4 --- 61
Filsan Versteeg MPA2 - Pallas `67 Team 12 10,9 --- 78
Floor Ignatius MPA2 - Climax Team 07 DNS --- 0
Franka Kl...hesselink MPA1 - Pallas `67 Team 03 10,9 --- 78
Hester Moene MPA2 - Pallas `67 Team 08 DNS --- 0
Ian Pennock JPA2 - Climax Team 07 11,0 --- 67
Imke den Breejen MPA2 - Pallas `67 Team 12 13,8 --- 35
Imme Lange JPA2 - AV Wijchen Team 11 12,6 --- 44
Inge van Heumen MPA2 - AV Wijchen Team 09 13,0 --- 45
Iris Huisman MPA1 - AV Wijchen Team 01 13,8 --- 35
Iris Martens MPA1 - AV Wijchen Team 06 DNS --- 0
Iris de Vries MPA2 - AV Wijchen Team 11 11,5 --- 68
Isabel Eggenhuizen MPA2 - AV Wijchen Team 09 14,9 --- 23
Jelle van Peursem JPA1 - Climax Team 04 DNS --- 0
Jenice Isibor MPA1 - AV Wijchen Team 06 12,9 --- 47
Jesse Haak JPA2 - Climax Team 07 10,8 --- 70
Jesse van der Jagt JPA1 - Climax Team 0 11,4 --- 61
Jisze Diemer MPA2 - Climax Team 07 10,4 --- 87
Joeke Vroom MPA2 - Pallas `67 Team 08 14,3 --- 29
Joep Reinhart JPA1 - DVTR Team 05 14,7 --- 21
Joey Karselius JPA1 - DVTR Team 05 13,5 --- 34
Jona Brans JPA2 - DVTR Team 10 15,1 --- 18
Josefine Ulfman MPA2 - Pallas `67 Team 12 11,4 --- 70
Justin Wijnen JPA1 - AV Wijchen Team 06 11,5 --- 59
Kasper Halfwerk JPA1 - DVTR Team 05 15,4 --- 15
Kees Hulman JPA2 - DVTR Team 10 10,1 --- 81
Kim van Wezel MPA1 - AV Wijchen Team 01 12,5 --- 52
Koen Wertheim JPA2 - DVTR Team 10 12,9 --- 41
Koen de Winter JPA1 - DVTR Team 05 13,9 --- 29
Léon Sperber JPA1 - Climax Team 04 12,9 --- 41
Lex Botschuijver JPA2 - Climax Team 07 11,4 --- 61
Lieke Haan MPA2 - AV Wijchen Team 09 13,1 --- 44
Lione van der Horst MPA1 - DVTR Team 02 11,8 --- 63
Luc de Graag JPA2 - Pallas `67 Team 12 10,8 --- 70
Lucas Gro...Kormelink JPA1 - Climax Team 0 13,2 --- 37
Lucas Middelhoven JPA1 - Climax Team 04 12,8 --- 42
Lyske Gilissen MPA2 - Pallas `67 Team 08 12,6 --- 51
Mariken Sanders MPA2 - AV Wijchen Team 11 11,5 --- 68
Mark van Voorst JPA1 - Climax Team 0 10,8 --- 70
Marleen Venema MPA2 - AV Wijchen Team 09 10,8 --- 80
Meike Zoethout MPA1 - DVTR Team 02 12,7 --- 50
Miel Kromwijk JPA1 - AV Wijchen Team 06 13,4 --- 35
Mila Hendriks MPA1 - AV Wijchen Team 06 12,5 --- 52
Mila Spelbrink MPA2 - AV Wijchen Team 11 12,0 --- 60
Milan de Bok JPA1 - Pallas `67 Team 03 11,2 --- 64
Nathan van Noort JPA1 - DVTR Team 05 12,0 --- 52
Neele Hesselink MPA2 - DVTR Team 10 12,1 --- 59
Niels van Rheenen JPA1 - Climax Team 04 11,8 --- 55
Nienke de Jong MPA1 - Climax Team 0 13,7 --- 36
Nienke Jansen MPA2 - Climax Team 07 15,0 --- 21
Nina Admiraal MPA1 - Pallas `67 Team 03 10,8 --- 80
Noortje Bonten MPA2 - Pallas `67 Team 12 12,5 --- 52
Nora Mourits MPA2 - Pallas `67 Team 12 12,6 --- 51
Nynke van ...r Heijden MPA1 - Pallas `67 Team 03 14,2 --- 30
Odi van Eupen MPA2 - Arena Team 08 13,4 --- 40
Paula Spoelman MPA2 - AV Wijchen Team 11 11,7 --- 65
Pien Korving MPA1 - DVTR Team 02 13,5 --- 39
Quirijn Jager JPA1 - Climax Team 0 12,6 --- 44
Rens Hooiveld JPA1 - Pallas `67 Team 03 11,4 --- 61
Rick Wijnen JPA2 - AV Wijchen Team 09 10,5 --- 74
Robin Arts MPA2 - AV Wijchen Team 11 12,1 --- 59
Roeland van Rijn JPA1 - Pallas `67 Team 03 13,4 --- 35
Romee van Hal MPA2 - Climax Team 07 13,8 --- 35
Ruben Vonk JPA1 - Climax Team 04 13,1 --- 38
Ruben Schussler JPA1 - Climax Team 0 DNS --- 0
Ruby Steenhuis MPA1 - AV Wijchen Team 01 12,1 --- 59
Sarah Botman MPA2 - AV Wijchen Team 09 11,2 --- 73
Silke Cornelissen MPA1 - Pallas `67 Team 03 12,5 --- 52
Silke Derks MPA2 - AV Wijchen Team 11 12,4 --- 54
Sofie Dam MPA1 - AV Wijchen Team 01 12,3 --- 55
Stijn Hormes JPA2 - AV Wijchen Team 09 14,7 --- 21
Thijs Messchendorp JPA2 - Pallas `67 Team 08 12,6 --- 44
Thomas Arp JPA1 - Pallas `67 Team 03 11,3 --- 62
Ties Jansen JPA1 - Arena Team 08 14,0 --- 28
Tijn van Wijk JPA1 - AV Wijchen Team 06 12,1 --- 51
Tim Roodbeen JPA1 - Climax Team 04 12,6 --- 44
Tim van Mechelen JPA1 - Climax Team 0 12,6 --- 44
Tippi Visser MPA2 - AV Wijchen Team 11 10,5 --- 86
Toluke Kuayin MPA1 - Climax Team 0 14,2 --- 30
Tom Swartjes JPA2 - DVTR Team 10 11,5 --- 59
Tycho Borm JPA2 - Pallas `67 Team 08 11,7 --- 56
Vasco Stip JPA2 - Arena Team 08 12,2 --- 49
Veerle van Ittersum MPA2 - Climax Team 07 DNS --- 0
Wiebe Jonkers JPA2 - AV Wijchen Team 09 14,8 --- 20
Willem Glaudemans JPA2 - AV Wijchen Team 11 12,0 --- 52
Willemijn Tijs MPA1 - DVTR Team 02 12,8 --- 48
Wim van As JPA1 - Climax Team 04 11,2 --- 64
Yannick Adam JPA2 - AV Wijchen Team 11 11,5 --- 59

Uitslagen Meerkamp Slingeren Pupil A

Naam Team ResOBPPunten totaal
Amber Noij MPA1 - AV Wijchen Team 01 DNS --- 0
Amber Buijs MPA2 - AV Wijchen Team 09 11,50 --- 40
Anne Moolenaar MPA1 - AV Wijchen Team 01 14,50 --- 55
Ante Zijderveld JPA1 - Pallas `67 Team 03 13,50 --- 44
Auke de Koe JPA2 - DVTR Team 10 12,00 --- 37
Barbara va...der Sluys MPA1 - DVTR Team 02 8,50 --- 25
Bart Verstraaten JPA2 - AV Wijchen Team 09 18,00 --- 64
Bart Gestel JPA1 - DVTR Team 05 17,00 --- 59
Berber van Bremen MPA2 - DVTR Team 10 8,00 --- 23
Cailyn Meeuwisz MPA2 - Pallas `67 Team 08 12,00 --- 43
Cas Hoksbergen JPA1 - DVTR Team 05 17,50 --- 62
Cuinn van Keulen JPA2 - Pallas `67 Team 12 DNS --- 0
Daen Bonthuis JPA1 - DVTR Team 05 16,00 --- 55
Dagmar Huibers MPA2 - Climax Team 07 14,00 --- 53
Dajo Borgonjen MPA2 - DVTR Team 10 16,00 --- 63
Dawit Verwers JPA2 - Pallas `67 Team 12 15,00 --- 50
Eke Evers MPA1 - DVTR Team 02 8,00 --- 23
Eline Schapendonk MPA2 - AV Wijchen Team 09 17,50 --- 71
Elise Gommers MPA2 - Climax Team 07 DNS --- 0
Erin Boschman MPA1 - AV Wijchen Team 01 12,50 --- 45
Esmée Beukers MPA2 - Pallas `67 Team 12 13,00 --- 48
Esther Ros MPA2 - Pallas `67 Team 12 13,50 --- 50
Evelyn Navarro MPA2 - Climax Team 07 16,00 --- 63
Fenne Huiskamp MPA1 - DVTR Team 02 10,00 --- 33
Ferdinand Sanders JPA2 - AV Wijchen Team 11 14,00 --- 46
Filsan Versteeg MPA2 - Pallas `67 Team 12 15,50 --- 61
Floor Ignatius MPA2 - Climax Team 07 16,50 --- 66
Franka Kl...hesselink MPA1 - Pallas `67 Team 03 10,00 --- 33
Hester Moene MPA2 - Pallas `67 Team 08 DNS --- 0
Ian Pennock JPA2 - Climax Team 07 16,50 --- 57
Imke den Breejen MPA2 - Pallas `67 Team 12 11,50 --- 40
Imme Lange JPA2 - AV Wijchen Team 11 13,50 --- 44
Inge van Heumen MPA2 - AV Wijchen Team 09 14,00 --- 53
Iris Huisman MPA1 - AV Wijchen Team 01 11,50 --- 40
Iris Martens MPA1 - AV Wijchen Team 06 11,50 --- 40
Iris de Vries MPA2 - AV Wijchen Team 11 14,00 --- 53
Isabel Eggenhuizen MPA2 - AV Wijchen Team 09 14,50 --- 55
Jelle van Peursem JPA1 - Climax Team 04 DNS --- 0
Jenice Isibor MPA1 - AV Wijchen Team 06 14,50 --- 55
Jesse Haak JPA2 - Climax Team 07 13,50 --- 44
Jesse van der Jagt JPA1 - Climax Team 0 11,50 --- 35
Jisze Diemer MPA2 - Climax Team 07 20,00 --- 84
Joeke Vroom MPA2 - Pallas `67 Team 08 15,00 --- 58
Joep Reinhart JPA1 - DVTR Team 05 10,00 --- 28
Joey Karselius JPA1 - DVTR Team 05 15,00 --- 50
Jona Brans JPA2 - DVTR Team 10 10,00 --- 28
Josefine Ulfman MPA2 - Pallas `67 Team 12 13,50 --- 50
Justin Wijnen JPA1 - AV Wijchen Team 06 13,00 --- 41
Kasper Halfwerk JPA1 - DVTR Team 05 11,50 --- 35
Kees Hulman JPA2 - DVTR Team 10 20,50 --- 76
Kim van Wezel MPA1 - AV Wijchen Team 01 10,50 --- 35
Koen Wertheim JPA2 - DVTR Team 10 13,00 --- 41
Koen de Winter JPA1 - DVTR Team 05 9,50 --- 26
Léon Sperber JPA1 - Climax Team 04 14,50 --- 48
Lex Botschuijver JPA2 - Climax Team 07 15,00 --- 50
Lieke Haan MPA2 - AV Wijchen Team 09 14,00 --- 53
Lione van der Horst MPA1 - DVTR Team 02 12,00 --- 43
Luc de Graag JPA2 - Pallas `67 Team 12 21,50 --- 80
Lucas Gro...Kormelink JPA1 - Climax Team 0 8,50 --- 22
Lucas Middelhoven JPA1 - Climax Team 04 12,00 --- 37
Lyske Gilissen MPA2 - Pallas `67 Team 08 12,00 --- 43
Mariken Sanders MPA2 - AV Wijchen Team 11 15,00 --- 58
Mark van Voorst JPA1 - Climax Team 0 13,00 --- 41
Marleen Venema MPA2 - AV Wijchen Team 09 14,50 --- 55
Meike Zoethout MPA1 - DVTR Team 02 12,50 --- 45
Miel Kromwijk JPA1 - AV Wijchen Team 06 15,50 --- 53
Mila Hendriks MPA1 - AV Wijchen Team 06 10,50 --- 35
Mila Spelbrink MPA2 - AV Wijchen Team 11 11,50 --- 40
Milan de Bok JPA1 - Pallas `67 Team 03 13,50 --- 44
Nathan van Noort JPA1 - DVTR Team 05 15,00 --- 50
Neele Hesselink MPA2 - DVTR Team 10 10,00 --- 33
Niels van Rheenen JPA1 - Climax Team 04 15,50 --- 53
Nienke de Jong MPA1 - Climax Team 0 14,00 --- 53
Nienke Jansen MPA2 - Climax Team 07 13,00 --- 48
Nina Admiraal MPA1 - Pallas `67 Team 03 16,50 --- 66
Noortje Bonten MPA2 - Pallas `67 Team 12 10,00 --- 33
Nora Mourits MPA2 - Pallas `67 Team 12 13,50 --- 50
Nynke van ...r Heijden MPA1 - Pallas `67 Team 03 11,00 --- 38
Odi van Eupen MPA2 - Arena Team 08 11,00 --- 38
Paula Spoelman MPA2 - AV Wijchen Team 11 14,50 --- 55
Pien Korving MPA1 - DVTR Team 02 14,00 --- 53
Quirijn Jager JPA1 - Climax Team 0 13,00 --- 41
Rens Hooiveld JPA1 - Pallas `67 Team 03 14,50 --- 48
Rick Wijnen JPA2 - AV Wijchen Team 09 14,50 --- 48
Robin Arts MPA2 - AV Wijchen Team 11 12,00 --- 43
Roeland van Rijn JPA1 - Pallas `67 Team 03 12,50 --- 39
Romee van Hal MPA2 - Climax Team 07 13,50 --- 50
Ruben Vonk JPA1 - Climax Team 04 13,50 --- 44
Ruben Schussler JPA1 - Climax Team 0 DNS --- 0
Ruby Steenhuis MPA1 - AV Wijchen Team 01 11,00 --- 38
Sarah Botman MPA2 - AV Wijchen Team 09 14,50 --- 55
Silke Cornelissen MPA1 - Pallas `67 Team 03 10,50 --- 35
Silke Derks MPA2 - AV Wijchen Team 11 11,00 --- 38
Sofie Dam MPA1 - AV Wijchen Team 01 12,50 --- 45
Stijn Hormes JPA2 - AV Wijchen Team 09 11,50 --- 35
Thijs Messchendorp JPA2 - Pallas `67 Team 08 17,50 --- 62
Thomas Arp JPA1 - Pallas `67 Team 03 15,50 --- 53
Ties Jansen JPA1 - Arena Team 08 11,00 --- 33
Tijn van Wijk JPA1 - AV Wijchen Team 06 14,00 --- 46
Tim Roodbeen JPA1 - Climax Team 04 13,50 --- 44
Tim van Mechelen JPA1 - Climax Team 0 12,00 --- 37
Tippi Visser MPA2 - AV Wijchen Team 11 13,50 --- 50
Toluke Kuayin MPA1 - Climax Team 0 12,00 --- 43
Tom Swartjes JPA2 - DVTR Team 10 17,50 --- 62
Tycho Borm JPA2 - Pallas `67 Team 08 17,00 --- 59
Vasco Stip JPA2 - Arena Team 08 16,00 --- 55
Veerle van Ittersum MPA2 - Climax Team 07 DNS --- 0
Wiebe Jonkers JPA2 - AV Wijchen Team 09 12,50 --- 39
Willem Glaudemans JPA2 - AV Wijchen Team 11 15,50 --- 53
Willemijn Tijs MPA1 - DVTR Team 02