Uitslagen Trainingspakkenwedstrijd AV'34

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam ResOBP
Jeroen van der Plas AV34 DNS ---



Jongens Junior A - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Nout Wardenburg AV34 34,9 35,50
Jeroen van der Plas AV34 DNS ---



Jongens Junior A - 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 110 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Nout Wardenburg AV34 11,26 12,00
Jeroen van der Plas AV34 DNS ---



Jongens Junior A - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Jochem Slinkman AV34 25,79 ---



Jongens Junior A - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Nout Wardenburg AV34 1,75 1,87
2 Jeroen van der Plas AV34 1,70 ---



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
Jeroen van der Plas AV34 DNS ---



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam ResOBP
1 Boaz Zandgrond AV34 13,0 ---
2 Jonah Zijlma AV34 13,2 ---
3 Rik Kornmann AV34 13,6 ---
Mitchell v...den Brink AV34 DNS 11,60



Jongens Junior B - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Lauri Hulleman AV34 36,6 ---
2 Lars Woudenberg AV34 37,9 37,00
3 Melle van der Stoel AV34 41,3 ---
4 Boaz Zandgrond AV34 42,3 ---
5 Mark Rietvelt AV34 42,9 ---



Jongens Junior B - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Mark Rietvelt AV34 1:41,0 ---
2 Stijn Jansonius AV34 1:43,4 ---
3 Vincent va... Kruisweg AV34 1:48,9 ---
4 Sander van den Brink AV34 1:49,2 ---
Taco van der Werff AV34 DNS ---
Jippe Lasschuijt AV34 DNS ---



Jongens Junior B - 110 meter horden

# Naam ResOBP
1 Mitchell v...den Brink AV34 16,0 ---
2 Sander van den Brink AV34 19,7 ---
3 Melle van der Stoel AV34 21,0 ---
Taco van der Werff AV34 DNS ---



Jongens Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Lars Woudenberg AV34 37,52 40,00
2 Lauri Hulleman AV34 37,48 ---
3 Mitchell v...den Brink AV34 26,74 30,00
4 Taco van der Werff AV34 25,29 ---
5 Vincent va... Kruisweg AV34 24,71 ---
6 Sander van den Brink AV34 20,61 ---
7 Melle van der Stoel AV34 20,12 ---



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Lauri Hulleman AV34 12,82 ---
2 Mitchell v...den Brink AV34 9,92 10,00
3 Vincent va... Kruisweg AV34 8,75 ---
4 Melle van der Stoel AV34 6,98 ---



Jongens Junior B - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Vincent va... Kruisweg AV34 19,42 ---



Jongens Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Lauri Hulleman AV34 46,04 ---
2 Lars Woudenberg AV34 35,92 40,00
3 Taco van der Werff AV34 34,66 ---
4 Sander van den Brink AV34 32,79 ---



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Melle van der Stoel AV34 1,60 ---
2 Mitchell v...den Brink AV34 1,55 1,65
2 Taco van der Werff AV34 1,55 ---
4 Sander van den Brink AV34 1,50 ---



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Lauri Hulleman AV34 6,43 ---
2 Lars Woudenberg AV34 6,00 6,44
3 Mitchell v...den Brink AV34 5,55 6,00
4 Jonah Zijlma AV34 4,48 ---



Jongens Junior C1 - Meerkamp

# Naam 800m300mHDiscusKogelHoogPunten totaal
1 Yassine Bouaziz AV34 2:17,0 46,6 20,16 8,73 1,35 2603
2 Jasper van Zaanen AV34 2:19,2 48,9 17,49 7,41 1,45 2469
3 Jasper Meijerink AV34 2:38,4 51,8 19,08 8,73 1,45 2300
4 Noud van de Mast AV34 2:35,8 51,0 17,59 6,78 1,40 2169
5 Mischa Otten AV34 2:43,6 52,8 15,04 6,05 1,40 1959
6 Jonathan Otten AV34 2:48,5 52,6 15,26 6,24 1,40 1942
7 Rick Jansonius AV34 2:44,5 54,3 17,99 5,95 1,35 1927
8 Sven Termaat AV34 3:09,2 55,9 18,79 6,77 1,40 1825
9 Lukas Koppejan AV34 2:50,8 57,6 16,14 5,35 1,20 1619
10 Imre Atmodimedjo AV34 DNS DNS 13,22 5,11 DNS 416
11 Arthur Sweben AV34 DNS DNS DNS DNS DNS 0
11 Rick Nagelhout AV34 DNS DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Junior C2 - Meerkamp

# Naam 800m300mHDiscusKogelHoogPunten totaal
1 Tijmen Bouw AV34 2:18,0 47,9 22,83 8,38 1,50 2705
2 Floris Brinkman AV34 2:23,8 48,0 27,62 8,78 1,45 2698
3 Juul Ogink AV34 2:41,4 51,7 19,96 7,32 1,55 2300
4 Bas Westerbroek AV34 2:39,1 47,3 17,07 8,46 1,35 2286
5 Ruben Paape AV34 2:34,9 54,4 25,83 9,04 1,20 2209
6 Robin de Hoop AV34 2:43,0 54,0 17,26 6,12 1,35 1942
7 Ivo Buis AV34 2:50,6 54,6 17,12 7,04 1,30 1884
8 Nick Bohnsack AV34 2:46,9 58,6 13,49 5,10 1,25 1591
9 Bas van Hoeflaken AV34 DNS DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Junior D1 - Meerkamp

# Naam 1000m80mHDiscusSpeerVerPunten totaal
1 Melchior Treffers AV34 3:57,4 15,1 18,36 23,20 4,55 1890
2 Martijn van der Lecq AV34 3:05,6 15,6 14,00 15,53 3,96 1819
3 Cas Hoekstra AV34 3:43,1 16,5 15,10 16,01 3,90 1529
4 Glenn de Boer AV34 3:47,1 16,0 12,89 17,85 3,74 1498
5 Daan Hulshof AV34 3:34,8 17,8 11,70 14,86 3,55 1327
6 Kendrick v... Kruisweg AV34 3:53,2 16,5 13,11 11,67 3,54 1259
7 Joris Kranenburg AV34 3:49,9 18,7 11,08 18,88 3,48 1248
8 Tigo Mesie AV34 3:59,5 15,6 11,60 9,22 3,59 1199
9 Milan Mesie AV34 4:00,0 16,4 10,97 10,49 3,63 1169
10 Finn Bute AV34 4:00,3 19,1 9,73 14,29 3,22 993
11 Niek van Schijndel AV34 3:55,6 20,5 8,41 10,26 3,14 803
12 Jordy Vel...t in huis AV34 4:34,4 19,8 10,63 14,07 3,00 792
13 Sem Dekker AV34 3:51,6 23,0 10,27 8,66 2,58 650
14 Eddie van Hout AV34 5:10,0 21,3 8,93 12,25 3,04 532
15 Koen Radstaake AV34 4:19,0 21,4 8,51 7,98 2,74 518
16 Niek Theu... veltkamp AV34 DNS 26,4 8,09 12,82 2,92 409
17 Joris Giezeman AV34 5:28,8 26,2 9,41 11,03 2,48 318
18 Dylan Janssen AV34 DNS DNS DNS DNS DNS 0
18 Kevin Rietbergen AV34 DNS DNS DNS DNS DNS 0
18 Maik Roskam AV34 DNS DNS DNS DNS DNS 0
18 Merijn Prins AV34 DNS DNS DNS DNS DNS 0
18 Robbert Janssen AV34 DNS DNS DNS DNS DNS 0
18 Sebastiaan Olyslag AV34 DNS DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Junior D2 - Meerkamp

# Naam 1000m80mHDiscusSpeerVerPunten totaal
1 Sam Overeem AV34 3:22,6 17,5 21,18 21,11 4,01 1837
2 Yidne Hulleman AV34 3:13,8 16,3 16,20 17,56 3,88 1781
3 Finn Muilwijk AV34 3:36,8 16,2 17,53 16,23 3,98 1655
4 Boris Vegter AV34 3:47,0 15,6 11,94 19,13 3,47 1475
5 Stijn Harryvan AV34 4:03,6 16,1 18,55 11,87 4,12 1471
6 Laszlo Doelwijt AV34 3:41,0 15,9 11,37 13,10 3,60 1370
7 Boris Bergman AV34 4:08,5 17,1 14,21 23,28 2,97 1300
8 Taco Visser AV34 4:11,4 18,6 12,71 15,01 3,68 1150
9 Teun Slijkhuis AV34 4:18,4 19,3 12,38 13,54 NM 691
10 Erik de Bruin AV34 3:42,5 DNS 8,53 9,33 2,21 596
11 Constantij... Langerak AV34 DNS 16,5 DNS 14,68 DNS 491
12 Karma van Riel AV34 DNS DNS DNS 27,25 DNS 451
13 Ruben Stomphorst AV34 DNS DNS DNS DNS DNS 0
13 Sam Keur AV34 DNS DNS DNS DNS DNS 0
13 Tycho van Bavel AV34 DNS DNS DNS DNS DNS 0
13 Wouter van...melsvoort AV34 DNS DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
1 Sep de Jong AV34 9,7 3:38,1 6,55 3,79 1933
2 Mika Naber AV34 9,4 3:56,3 6,46 3,77 1874
3 Nino van Middendorp AV34 9,9 3:52,8 6,19 3,52 1747
4 Julius Prop AV34 10,1 3:45,3 5,94 3,28 1693
5 Kyan van Breugel AV34 10,5 3:50,8 4,93 3,19 1525
6 Joran van Breugel AV34 10,6 3:52,3 4,74 3,23 1499
7 Xander Veer AV34 10,2 4:28,0 5,41 2,91 1375



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
1 Koen Regelink AV34 9,6 3:51,9 6,33 3,73 1848
2 Kjell Hulleman AV34 10,2 3:57,3 7,41 3,72 1792
3 Merlijn Bonhof AV34 10,1 3:36,1 5,74 3,35 1747
4 Kai Muijsers AV34 9,9 3:47,7 5,94 3,29 1712
5 Ryan de Hoogt AV34 9,9 4:24,0 6,87 3,36 1615
6 Marijn Atmodimedjo AV34 10,3 4:17,0 5,79 3,43 1534
7 Wout van der Weide AV34 9,8 DNS 5,34 2,47 1048
8 Lennart Kanne AV34 12,3 4:34,3 5,11 2,60 1025
9 Friso Castelein AV34 10,6 DNS 5,15 2,55 938
10 Cas van den Broek AV34 DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mBalVerPunten totaal
1 Jasper Valkenburg AV34 7,1 4:25,5 20,35 3,22 1468
2 Daan Rouwelaar ten AV34 7,1 4:12,1 13,22 3,09 1387
3 Jari Verhagen AV34 7,1 4:26,1 12,27 2,87 1269
4 Enno Chiang AV34 7,3 4:33,3 12,78 2,80 1196
5 Reza Wassink groot AV34 7,6 4:02,8 8,75 2,39 1109
6 Jelmer Sidler AV34 8,3 4:41,2 11,79 2,33 889
7 Jorn Stouten AV34 DNS 4:39,2 16,37 2,50 735
8 Friso van 't velde AV34 DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mBalVerPunten totaal
1 Daan Klumper AV34 7,1 2:15,9 13,56 2,80 1345
2 Jesper Roobeek AV34 7,5 2:16,9 7,17 2,52 1076
3 Fernando ...jngaarden AV34 7,6 2:29,2 10,13 2,62 1046
4 Sybe Lub AV34 7,5 2:21,9 7,97 2,34 1018
5 Che Donkelaar ten AV34 7,8 2:24,5 6,68 2,66 980
6 Jamie Kraft AV34 7,7 2:37,2 7,09 2,51 887
7 Manu Coppen AV34 7,8 2:36,0 7,05 2,39 853
8 Rens Klinkhamer AV34 7,9 2:38,6 8,94 2,17 817
9 Jitse Jousma AV34 7,6 2:51,1 6,09 2,58 810
10 Daan Hoogedoorn AV34 8,4 2:54,7 10,46 2,18 680
11 Beaurice Dekker AV34 7,8 3:23,4 7,40 2,52 670
12 Mads Gerritsen AV34 8,7 2:59,6 12,91 2,12 646
13 Sven van het Erve AV34 8,4 3:10,1 8,72 2,14 561
14 Serge Baak AV34 9,1 3:32,6 4,98 1,50 216
15 Bart Mansier AV34 9,3 3:18,0 4,84 1,57 202



Jongens Specials Junioren - 80 meter

# Naam ResOBP
1 Gaffan van Bergen AV34 13,8 ---
1 Jop Anton ...er Veeken AV34 13,8 ---
1 Karel Veneman AV34 13,8 ---
4 Ruben Hussaarts AV34 14,8 ---
5 Fernando Huisman AV34 17,6 ---
6 Teun Venema AV34 19,3 ---
7 Tom Spindler AV34 24,3 ---
8 Jan Mark Hazekamp AV34 27,6 ---



Jongens Specials Junioren - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Gaffan van Bergen AV34 1:17,4 ---
2 Ruben Hussaarts AV34 1:21,1 ---
3 Teun Venema AV34 1:37,9 ---
4 Tom Spindler AV34 2:34,3 ---
Fernando Huisman AV34 DNS ---
Karel Veneman AV34 DNS ---
Jan Mark Hazekamp AV34 DNS ---



Jongens Specials Junioren - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Jan Mark Hazekamp AV34 5:19,7 ---
2 Jop Anton ...er Veeken AV34 5:21,0 ---
3 Karel Veneman AV34 6:19,5 ---
4 Fernando Huisman AV34 7:00,8 ---
Teun Venema AV34 DNS ---



Jongens Specials Junioren - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Ruben Hussaarts AV34 7,21 ---
2 Karel Veneman AV34 5,97 ---
3 Jan Mark Hazekamp AV34 5,70 ---
4 Gaffan van Bergen AV34 5,37 ---
5 Tom Spindler AV34 4,83 ---
6 Fernando Huisman AV34 4,21 ---
7 Teun Venema AV34 3,83 ---
8 Jop Anton ...er Veeken AV34 3,80 ---



Jongens Specials Junioren - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Karel Veneman AV34 3,94 ---
2 Ruben Hussaarts AV34 3,21 ---
3 Gaffan van Bergen AV34 3,17 ---
4 Fernando Huisman AV34 2,90 ---
5 Teun Venema AV34 2,73 ---
6 Jan Mark Hazekamp AV34 2,31 ---
7 Tom Spindler AV34 1,25 ---
8 Jop Anton ...er Veeken AV34 0,70 ---



Masters Mannen - 100 meter

# Naam ResOBP
1 Martien de Haas M50 - AV34 11,8 ---
2 Arnout Smit M35 - AV34 12,4 ---
3 Erwin van Heiningen M40 - AV34 12,7 ---
3 Jeroen van Riel M45 - AV34 12,7 ---
3 Ronald van Rijswijk M45 - AV34 12,7 ---
6 William Burghout M45 - AV34 14,2 ---



Masters Mannen - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Martien de Haas M50 - AV34 39,3 ---
2 Erwin van Heiningen M40 - AV34 41,2 ---
3 Ronald van Rijswijk M45 - AV34 42,0 ---
4 William Burghout M45 - AV34 45,6 ---
Arnout Smit M35 - AV34 DNS ---



Masters Mannen - 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 René Hondelink M65 - AV34 22,23 ---
2 Ronald van Rijswijk M45 - AV34 17,40 ---
Ruud Sleper M65 - AV34 DNS ---



Masters Mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Jeroen van Riel M45 - AV34 10,40 ---
2 René Hondelink M65 - AV34 8,51 ---
3 Ronald van Rijswijk M45 - AV34 6,76 ---
Ruud Sleper M65 - AV34 DNS ---



Masters Mannen - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Ruud Sleper M65 - AV34 27,05 ---



Masters Mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 René Hondelink M65 - AV34 28,87 ---
2 Ronald van Rijswijk M45 - AV34 24,45 ---



Masters Mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jeroen van Riel M45 - AV34 1,55 ---
2 Ronald van Rijswijk M45 - AV34 1,50 ---



Masters Mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Ronald van Rijswijk M45 - AV34 5,00 ---



Masters Vrouwen - 100 meter

# Naam ResOBP
1 Magda Mulder V45 - AV34 14,4 ---
2 Suzanne Assinck V35 - AV34 14,5 ---
3 Jeanneke Bruning V50 - AV34 16,7 ---



Masters Vrouwen - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Suzanne Assinck V35 - AV34 50,1 ---
Alma Hollen V55 - AV34 DNS ---



Masters Vrouwen - 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Alma Hollen V55 - AV34 26,21 ---



Masters Vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Alma Hollen V55 - AV34 9,59 ---
2 Jeanneke Bruning V50 - AV34 6,97 ---



Masters Vrouwen - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Alma Hollen V55 - AV34 25,50 ---



Masters Vrouwen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Magda Mulder V45 - AV34 29,06 ---
2 Alma Hollen V55 - AV34 27,08 ---



Masters Vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Magda Mulder V45 - AV34 4,50 ---
2 Suzanne Assinck V35 - AV34 4,20 ---
3 Jeanneke Bruning V50 - AV34 3,40 ---



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam ResOBP
1 Evie Brinkman AV34 14,4 ---
2 Nienke Grasmeijer AV34 15,6 ---
3 Jetkse Brinkman AV34 16,3 ---



Meisjes Junior A - 300 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Daniëlle Spek AV34 1:50,7 ---



Meisjes Junior A - 100 meter horden

# Naam ResOBP
1 Daniëlle Spek AV34 18,9 ---



Meisjes Junior A - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Evie Brinkman AV34 20,01 ---
2 Jetkse Brinkman AV34 17,82 ---
Nienke Grasmeijer AV34 DNS ---



Meisjes Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Daniëlle Spek AV34 8,43 ---
2 Evie Brinkman AV34 7,48 ---
3 Nienke Grasmeijer AV34 6,90 ---
4 Jetkse Brinkman AV34 6,52 ---



Meisjes Junior A - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Veerle Linger AV34 16,96 ---



Meisjes Junior A - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Evie Brinkman AV34 21,94 ---
2 Daniëlle Spek AV34 21,86 ---
3 Nienke Grasmeijer AV34 17,53 ---
4 Jetkse Brinkman AV34 14,85 ---



Meisjes Junior A - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Daniëlle Spek AV34 4,28 ---
2 Nienke Grasmeijer AV34 4,09 ---
3 Evie Brinkman AV34 3,85 ---
4 Jetkse Brinkman AV34 3,17 ---



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam ResOBP
1 Romeny Brummel AV34 14,5 ---
2 Cinthia Hutten AV34 15,2 ---
2 Divine Nduwimana AV34 15,2 ---
4 Quinta de Vries AV34 15,4 ---
Amber ten Buuren AV34 DNS ---



Meisjes Junior B - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Danique de Haan AV34 43,9 42,00
Amber ten Buuren AV34 DNS ---
Dhanique v... Kruisweg AV34 DNS 41,00



Meisjes Junior B - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Merel Wevers AV34 1:46,8 ---
2 Yoka Hubers AV34 2:00,4 ---
Amber ten Buuren AV34 DNS ---



Meisjes Junior B - 100 meter horden

# Naam ResOBP
1 Merel Wevers AV34 16,2 ---
2 Yoka Hubers AV34 18,1 ---



Meisjes Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Dhanique v... Kruisweg AV34 23,74 ---
2 Danique Derkx AV34 20,61 ---
3 Charlotte Hummel AV34 20,01 ---
4 Cinthia Hutten AV34 18,94 ---
5 Britte Carabain AV34 15,50 ---
6 Elise Maassen AV34 13,67 ---



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Merel Wevers AV34 11,25 ---
2 Danique de Haan AV34 10,76 11,51
3 Dhanique v... Kruisweg AV34 10,26 12,00
4 Danique Derkx AV34 9,36 ---
5 Renée Bohnsack AV34 9,07 ---
6 Yoka Hubers AV34 8,88 ---
7 Quinta de Vries AV34 8,15 ---
8 Charlotte Hummel AV34 7,71 ---
9 Divine Nduwimana AV34 7,49 ---
10 Britte Carabain AV34 6,99 ---
11 Romeny Brummel AV34 6,48 ---
12 Elise Maassen AV34 6,02 ---



Meisjes Junior B - Kogelslingeren

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Merel Wevers AV34 33,73 ---
2 Danique Derkx AV34 29,89 ---
3 Dhanique v... Kruisweg AV34 29,55 30,00
4 Renée Bohnsack AV34 23,91 ---
5 Quinta de Vries AV34 23,07 ---
6 Yoka Hubers AV34 23,00 ---
7 Britte Carabain AV34 15,90 ---
Danique de Haan AV34 DNS 35,00



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Dhanique v... Kruisweg AV34 1,50 1,65



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Danique de Haan AV34 4,73 5,14
2 Merel Wevers AV34 4,60 ---
3 Renée Bohnsack AV34 4,18 ---
4 Yoka Hubers AV34 3,86 ---
5 Elise Maassen AV34 3,70 ---
6 Charlotte Hummel AV34 3,65 ---
7 Quinta de Vries AV34 3,56 ---
8 Cinthia Hutten AV34 3,47 ---
9 Romeny Brummel AV34 3,40 ---
10 Divine Nduwimana AV34 3,37 ---
Amber ten Buuren AV34 DNS ---



Meisjes Junior C1 - Meerkamp

# Naam 800m300mHDiscusKogelHoogPunten totaal
1 Sophia Mulder AV34 2:28,3 49,8 22,32 8,53 1,55 2579
2 Devon de Lange AV34 2:54,3 56,1 12,64 6,48 1,10 1547
3 Sofie Riezebos AV34 2:59,0 58,0 10,38 6,18 1,15 1435



Meisjes Junior C2 - Meerkamp

# Naam 800m300mHDiscusKogelHoogPunten totaal
1 Camilla Pieper AV34 2:47,5 53,0 20,19 8,92 1,30 2106
2 Hanna Ogink AV34 2:50,6 55,2 15,54 8,29 1,50 2067
3 Kaylee de Boer AV34 2:46,5 54,8 15,96 6,88 1,40 1956
4 Iris Hagemeijer AV34 2:50,0 57,3 14,03 5,90 1,25 1658
5 Anna van Eijk AV34 3:15,9 1:02,8 12,57 5,60 1,00 1146
6 Nina Heijne AV34 3:59,4 58,0 11,14 4,85 1,25 1138
7 Kiara Derksen AV34 DNS DNS 12,37 4,86 DNS 380
8 Femke Lijten AV34 DNS DNS DNS DNS DNS 0
8 Mathilde Adema AV34 DNS DNS DNS DNS DNS 0
8 Olivia ten Buuren AV34 DNS DNS DNS DNS DNS 0
8 Talitha van den Berg AV34 DNS DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Junior D1 - Meerkamp

# Naam 1000m60mHDiscusSpeerVerPunten totaal
1 Emma Beekman AV34 3:37,9 13,1 15,02 12,17 3,64 1398
2 Eva Aalders AV34 4:01,2 13,8 12,67 8,75 3,64 1081
3 Jennifer v...den Brink AV34 3:50,0 14,9 12,73 11,37 3,35 1078
4 Maeve van Mansom AV34 4:17,9 13,9 13,85 9,77 3,46 1020
5 Zosia Eilander AV34 3:46,6 14,5 10,94 11,88 2,82 984
6 Yasmine Bouaziz AV34 DNS 13,2 12,50 12,13 3,52 877
7 Julia Telgen AV34 4:08,5 20,5 10,77 12,30 2,66 693
8 Noeska van Zaanen AV34 4:08,1 17,4 9,32 11,04 2,96 685
9 Tess van Randtwijk AV34 DNS 18,3 15,45 9,99 2,43 422
10 Moira Henninger AV34 DNS DNS 9,98 8,24 2,54 265
11 Lotte Bruggeman AV34 DNS DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Junior D2 - Meerkamp

# Naam 1000m60mHDiscusSpeerVerPunten totaal
1 Bente van der Stoel AV34 3:37,3 12,5 15,38 19,07 4,66 1815
2 Elle van Kasteren AV34 3:35,8 13,8 17,75 26,06 3,82 1727
3 Mikayla van den Berg AV34 3:53,7 12,3 15,64 16,36 4,71 1704
4 Ilse Leeraar AV34 3:37,6 11,7 14,03 12,19 3,93 1562
5 Laura Gerritsen AV34 4:05,4 12,6 12,86 13,64 3,98 1351
6 Nikki Bakker AV34 3:56,7 14,0 12,08 15,34 3,28 1166
7 Elissa van der Meer AV34 4:07,3 13,6 10,78 13,43 3,08 1029
8 Estelle Bruins AV34 DNS DNS NM DNS DNS 0



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
1 Marlou Mulder AV34 10,4 3:54,0 4,67 3,31 1528
2 Lieske Drost AV34 10,4 3:51,3 3,90 3,07 1438
3 Lara van Brummelen AV34 10,5 4:18,4 5,62 3,12 1429
4 Jules Bruins AV34 10,3 4:12,3 4,33 3,16 1402
5 Isis Nijland AV34 10,7 4:14,9 3,95 2,69 1215
6 Noa Schouten AV34 10,9 4:37,8 3,01 3,10 1106
7 Kemi Weelink AV34 11,0 4:36,9 3,82 2,69 1081
8 Lilianne Beishuizen AV34 11,1 4:39,2 2,40 2,71 942
9 Noëlle van Veen AV34 10,8 5:07,0 4,55 DNS 806



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
1 Myrthe van Breugel AV34 9,8 3:44,5 6,67 3,75 1880
2 Maren van de Goor AV34 9,7 3:43,4 5,20 3,64 1789
3 Anna van Lohuizen AV34 10,1 4:00,6 6,81 3,41 1694
4 Inge Bakker AV34 10,1 4:03,3 6,44 3,56 1689
5 Evi Voorhorst AV34 10,2 4:07,7 4,23 3,31 1459
6 Aukje Hurenkamp AV34 10,4 4:11,3 4,82 3,14 1424
7 Isis Henninger AV34 9,2 DNS 5,37 3,62 1377
8 Elise Koppejan AV34 10,3 4:08,2 3,87 2,89 1332
9 Anne Paape AV34 10,5 4:27,5 5,32 2,17 1183
10 Leonie Rijnders AV34 DNS 4:09,2 4,49 2,91 978
11 Norah van der Linden AV34 11,7 5:34,6 3,00 2,17 657
12 Myrthe van Zeist AV34 12,4 DNS 3,77 2,08 543



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mBalVerPunten totaal
1 Daphne van der Lecq AV34 7,1 3:57,3 14,37 3,42 1542
2 Robine Lenters AV34 6,8 4:24,5 12,93 2,72 1319
3 Ninthe Koks AV34 7,5 4:05,3 6,72 2,90 1172
4 Lieke Starink AV34 7,6 4:25,6 10,93 2,72 1122
5 Nena Kwakkel AV34 7,5 4:18,1 7,02 2,64 1071
6 Lotte Bonhof AV34 7,6 4:37,6 11,34 2,35 1010
7 Lotte van Lohuizen AV34 7,6 4:54,3 10,44 2,61 988
8 Iris Lodiers AV34 7,6 4:27,7 5,70 2,67 987
9 Nikki Tijssen AV34 7,6 5:19,6 9,12 2,24 813
10 Lynn Oosterhuis AV34 DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mBalVerPunten totaal
1 Noémi Knaap AV34 7,3 2:20,3 8,49 2,41 1093
2 Sanne de Hoogt AV34 7,2 2:39,6 10,80 2,61 1062
3 Ruby-Lynn Dolman AV34 7,9 2:37,2 8,87 2,53 896
4 Luna Bos AV34 7,7 2:48,6 9,34 2,47 859
5 Bodine Jansen AV34 8,0 2:36,8 6,93 2,37 808
6 Evie Nijland AV34 8,0 2:30,3 6,18 1,97 753
7 Amber Masselink AV34 8,0 2:47,4 9,01 2,18 751
8 Kyara Diderik AV34 7,9 3:02,3 6,89 2,19 643
9 Fien van Naarden AV34 8,1 2:47,8 5,83 2,00 623
10 Lisa Schouten AV34 8,5 2:49,2 6,44 2,24 620
11 Lisanne Bod AV34 8,3 2:55,6 5,95 2,12 577
12 Sofia ten Have AV34 8,1 DNF 5,73 2,43 563
13 Lis van de Goor AV34 8,7 2:56,6 5,84 2,20 528
14 Annelijn Haasjes AV34 8,6 2:51,8 5,82 1,97 521
15 Pip Regelink AV34 8,6 2:58,7 4,94 1,97 461
16 Yasmijn Timmerman AV34 9,1 3:17,3 5,75 2,19 376
17 Isa Oosterhuis AV34 DNS DNS DNS DNS 0
17 Janne Veeneman AV34 DNS DNS 3,76 DNS 0



Meisjes Specials Junioren - 80 meter

# Naam ResOBP
1 Mariska Everink AV34 17,0 ---
2 Laura Kolster AV34 17,3 ---
3 Emma Radstaake AV34 18,5 ---
4 Laura Steunenberg AV34 20,4 ---



Meisjes Specials Junioren - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Laura Kolster AV34 1:37,7 ---
2 Emma Radstaake AV34 1:39,6 ---
3 Mariska Everink AV34 3:05,8 ---
Laura Steunenberg AV34 DNS ---



Meisjes Specials Junioren - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Laura Steunenberg AV34 9:00,2 ---



Meisjes Specials Junioren - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Emma Radstaake AV34 5,07 ---
2 Laura Kolster AV34 4,63 ---
3 Laura Steunenberg AV34 3,00 ---
4 Mariska Everink AV34 2,57 ---



Meisjes Specials Junioren - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Laura Kolster AV34 2,70 ---
2 Emma Radstaake AV34 2,65 ---
3 Laura Steunenberg AV34 1,65 ---
4 Mariska Everink AV34 0,85 ---



Senioren mannen - 100 meter

# Naam ResOBP
1 Bart Willemsen AV34 11,8 ---
2 Adriaan Saman AV34 11,9 ---
3 Sven Koldenhof AV34 12,1 ---
Alwin Roobeek AV34 DNS ---



Senioren mannen - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Pieter Braun AV34 35,6 ---
2 Loek van Zevenbergen AV34 35,8 ---
3 Vincent van der Vis AV34 37,3 ---
4 Alwin Roobeek AV34 38,0 ---
5 Mike van Megen AV34 38,5 37,00
6 Bart Willemsen AV34 39,9 ---
7 Sven Koldenhof AV34 41,5 ---



Senioren mannen - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Nick Barelds AV34 1:35,8 ---



Senioren mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Pieter Braun AV34 40,75 ---
2 Loek van Zevenbergen AV34 36,62 ---
3 Adriaan Saman AV34 34,77 ---
4 Mike van Megen AV34 31,89 35,00



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Adriaan Saman AV34 12,64 ---



Senioren mannen - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Alwin Roobeek AV34 35,34 ---



Senioren mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Adriaan Saman AV34 47,55 ---
2 Mike van Megen AV34 42,97 45,00
3 Nick Barelds AV34 35,90 ---



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Mike van Megen AV34 1,75 1,81
1 Nick Barelds AV34 1,75 ---



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Nick Barelds AV34 4,88 ---
Adriaan Saman AV34 DNS ---



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam ResOBP
1 Krista Ijspeerd AV34 12,4 12,00
2 Sharon Hendriks AV34 13,0 12,00



Senioren vrouwen - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Krista Ijspeerd AV34 40,9 40,00
2 Sharon Hendriks AV34 44,2 41,00
3 Fien van Amelsvoort AV34 46,7 ---
4 Maaike Groendijk AV34 48,2 ---



Senioren vrouwen - 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Eline Linger AV34 27,27 ---
2 Krista Ijspeerd AV34 22,19 25,00



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Eline Linger AV34 8,80 ---
2 Maaike Groendijk AV34 7,26 ---



Senioren vrouwen - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Anne Witsmeer AV34 36,63 ---
2 Eline Linger AV34 36,48 ---
3 Marlon Rouw AV34 24,85 ---



Senioren vrouwen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Eline Linger AV34 26,58 ---
2 Margreet ...ink klein AV34 22,48 ---



Senioren vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten