Uitslagen Senioren 3e Divisie Poule 12 Wedstrijd 3 [2014]

Senioren mannen - 100 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Erik Knevel AV Suomi AV Suomi Mannen 11,02 +1.7 m/s--- 799
1 Shaquille Brahm U-Track U-Track Mannen 11,02 +1.7 m/s--- 799
3 Jelle van Sunder AV Suomi AV Suomi Mannen 11,25 +1.7 m/s--- 0
4 Johan Polman DEM DEM Mannen 11,25 +1.7 m/s--- 745
5 Hilbrand Wouters Triathlon AV Triathlon Mannen 11,41 +1.0 m/s--- 708
6 Tobias Versteeg Avantri Avantri Mannen 11,48 +1.7 m/s--- 692
7 Simon Jonis AV Statina AV Statina...en Team 1 11,58 +1.0 m/s--- 670
8 Rakeem Zuylen U-Track U-Track Mannen 11,63 +1.7 m/s--- 0
9 Dik de Groot AV Haarlem AV Haarlem Mannen 11,77 +1.0 m/s--- 629
10 Thomas Pijper AAV `36 AAV `36 Mannen 11,78 +1.0 m/s--- 626
11 Teun Wilde VS97 Voorschote...97 Mannen 11,81 +0.0 m/s--- 620
12 Jaap de Wit DEM DEM Mannen 11,86 +1.7 m/s--- 0
13 Branco Kranenburg AV `47 AV `47 Mannen 11,88 +1.0 m/s--- 605
14 Timo Brandehof HLLM AV Haarlem...er Mannen 11,99 +1.0 m/s--- 583
15 Stijn van Weegberg AV Statina AV Statina...en Team 2 12,02 +0.0 m/s--- 576
16 Walter Vianen AAV `36 AAV `36 Mannen 12,08 +0.0 m/s--- 0
17 Kars Brouwer SC Antilope SC Antilope Mannen 12,29 +0.0 m/s--- 522
18 Rutger Verbeij AV `47 AV `47 Mannen 12,34 +0.0 m/s--- 0
19 Freek Nijbacker HLLM AV Haarlem...er Mannen 12,49 +0.0 m/s--- 0
20 Kevin Klomp AV Statina AV Statina...en Team 2 12,53 +1.6 m/s--- 0
21 Joen Pielage AV Haarlem AV Haarlem Mannen 12,59 +1.6 m/s--- 0
22 Tjebbe van Egmond Fit Fit Mannen 12,85 +1.6 m/s--- 418
23 Luuk Hogenelst SC Antilope SC Antilope Mannen 12,92 +1.6 m/s--- 0
24 Floris Gudde Fit Fit Mannen 13,12 +1.6 m/s--- 0
25 Rutger van...altbommel AV Statina AV Statina...en Team 1 13,85 +1.6 m/s--- 0



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Jochem Dobber AV Suomi AV Suomi Mannen 22,27 +1.4 m/s--- 815
2 Shaquille Brahm U-Track U-Track Mannen 22,31 +1.4 m/s--- 811
3 Johan Polman DEM DEM Mannen 22,54 +1.4 m/s--- 787
4 Justin Kr...ijenbrink AV `47 AV `47 Mannen 23,19 -0.2 m/s--- 721
5 Hilbrand Wouters Triathlon AV Triathlon Mannen 23,93 -0.2 m/s--- 651
6 Sander de Bruijn SC Antilope SC Antilope Mannen 24,01 -0.2 m/s--- 644
7 Stijn van Weegberg AV Statina AV Statina...en Team 2 24,15 -0.2 m/s--- 631
8 Jeroen Boots AAV `36 AAV `36 Mannen 24,74 +1.4 m/s--- 579
9 Timo Brandehof HLLM AV Haarlem...er Mannen 24,76 -0.5 m/s--- 577
10 Gennaro Biswane U-Track U-Track Mannen 25,12 -0.2 m/s--- 0
11 Rein Bassant Avantri Avantri Mannen 25,53 +2.6 m/s--- 513
12 Michel Scholten AAV `36 AAV `36 Mannen 25,78 -0.2 m/s--- 0
13 Robert Pennings Fit Fit Mannen 25,91 -0.5 m/s--- 483
14 Wensley Dijon AV Haarlem AV Haarlem Mannen 25,93 +2.6 m/s--- 481
15 Joen Pielage AV Haarlem AV Haarlem Mannen 26,01 +2.6 m/s--- 0
16 Tjebbe van Egmond Fit Fit Mannen 26,84 +2.6 m/s--- 0
17 Stefan van den Bos Leiden Leiden Atl...ek Mannen 27,08 +2.6 m/s--- 395
18 David Slotboom AV Statina AV Statina...en Team 1 27,17 -0.5 m/s--- 389
19 Thijs Meijer SC Antilope SC Antilope Mannen 28,75 +2.6 m/s--- 0
Casper Dekker HLLM AV Haarlem...er Mannen DNS --- 0
Mathijs Dirks VS97 Voorschote...97 Mannen DNS --- 0
Nick Gieltjes AV Statina AV Statina...en Team 2 DNS --- 0
Harley Hagedoorn DEM DEM Mannen DNS --- 0



Senioren mannen - 400 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Ivar Moinat HLLM AV Haarlem...er Mannen 50,73 --- 773
2 Marijn van...er Putten HLLM AV Haarlem...er Mannen 52,39 --- 0
3 Justin Cok AV `47 AV `47 Mannen 53,30 --- 667
4 Simon Jonis AV Statina AV Statina...en Team 1 53,93 --- 642
5 Jeroen Boots AAV `36 AAV `36 Mannen 54,14 --- 634
6 Hend de Jager AV Statina AV Statina...en Team 1 54,50 --- 0
7 Teun Wilde VS97 Voorschote...97 Mannen 54,52 --- 620
8 Younes Chaout U-Track U-Track Mannen 54,74 --- 611
9 Harley Hagedoorn DEM DEM Mannen 55,35 --- 589
10 Frank van Haastrecht SC Antilope SC Antilope Mannen 56,78 --- 538
11 Jan Pannekoek AV Statina AV Statina...en Team 2 57,04 --- 529
12 Robert Pennings Fit Fit Mannen 57,21 --- 523
13 Kevin Klomp AV Statina AV Statina...en Team 2 57,21 --- 0
14 Bart van Rookhuizen DEM DEM Mannen 57,29 --- 0
15 Thomas van...er Vooren Triathlon AV Triathlon Mannen 57,77 --- 504
16 Hajo Mossink AV Suomi AV Suomi Mannen 58,31 --- 486
17 Gennaro Biswane U-Track U-Track Mannen 58,58 --- 0
18 Luuk van d...Pieterman AV Haarlem AV Haarlem Mannen 59,17 --- 458
19 Floris Gudde Fit Fit Mannen 1:01,31 --- 0
20 Mark Beelen AV Haarlem AV Haarlem Mannen 1:01,51 --- 0
21 Coen Landheer SC Antilope SC Antilope Mannen 1:06,64 --- 0
Tobias Versteeg Avantri Avantri Mannen DQ --- 0
Houd Benyahya AV Suomi AV Suomi Mannen DNS --- 0
Jelmer van der Wees AAV `36 AAV `36 Mannen DNS --- 0



Senioren mannen - 800 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Stan Niesten DEM DEM Mannen 1:57,09 --- 799
2 Steve Bakker AV Suomi AV Suomi Mannen 1:57,14 --- 798
3 Maxim Moinat HLLM AV Haarlem...er Mannen 1:58,86 --- 767
4 Ids Dijkstra U-Track U-Track Mannen 1:59,05 --- 764
5 Michiel Rotte AV Suomi AV Suomi Mannen 1:59,95 --- 0
6 Younes Chaout U-Track U-Track Mannen 2:00,16 --- 0
7 Justin Cok AV `47 AV `47 Mannen 2:05,74 --- 653
8 Kalid Amin Triathlon AV Triathlon Mannen 2:07,66 --- 623
9 Lex Favrin AV Statina AV Statina...en Team 2 2:08,33 --- 613
10 Rutger Huisman AV Statina AV Statina...en Team 2 2:08,44 --- 0
11 Daniel Hordijk AV Statina AV Statina...en Team 1 2:09,68 --- 593
12 Frank van Es AV Haarlem AV Haarlem Mannen 2:10,11 --- 587
13 Jordy Kluft DEM DEM Mannen 2:10,46 --- 0
14 Jeroen Gehrels HLLM AV Haarlem...er Mannen 2:11,05 --- 0
15 Bart Mocking SC Antilope SC Antilope Mannen 2:12,06 --- 558
16 Robert Hofman Avantri Avantri Mannen 2:16,09 --- 503
17 David Slotboom AV Statina AV Statina...en Team 1 2:19,69 --- 0
18 Tim de Reuver Fit Fit Mannen 2:31,93 --- 312
Jelmer van der Wees AAV `36 AAV `36 Mannen DNS --- 0
Tiemen van Daalen SC Antilope SC Antilope Mannen DNS --- 0



Senioren mannen - 5000 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Stan Niesten DEM DEM Mannen 15:20,80 --- 795
2 Michel Riemersma Triathlon AV Triathlon Mannen 16:21,02 --- 676
3 Reinoud van Laar HLLM AV Haarlem...er Mannen 17:00,38 --- 606
4 Ids Dijkstra U-Track U-Track Mannen 17:02,11 --- 603
5 Jan Kortekaas Leiden Leiden Atl...ek Mannen 17:06,65 --- 595
6 Marcel Pool HLLM AV Haarlem...er Mannen 17:15,65 --- 0
7 Lars Verkade AAV `36 AAV `36 Mannen 17:29,99 --- 556
8 Vincent van der Lans AV Haarlem AV Haarlem Mannen 17:33,43 --- 551
9 Joshua Groen Triathlon AV Triathlon Mannen 17:41,72 --- 0
10 Eddy Wagner AV Suomi AV Suomi Mannen 17:45,15 --- 532
11 Michael van Baal AV Statina AV Statina...en Team 2 18:09,32 --- 495
12 Bart de Jong AV `47 AV `47 Mannen 18:12,13 --- 491
13 Jack van der Walle U-Track U-Track Mannen 18:18,57 --- 0
14 Cor Aarsen AV Haarlem AV Haarlem Mannen 18:19,69 --- 0
15 Leon van Prooijen AV `47 AV `47 Mannen 18:24,65 --- 0
16 Jelle Meijer SC Antilope SC Antilope Mannen 18:25,59 --- 471
17 Arie Visser Avantri Avantri Mannen 18:54,41 --- 430
18 Huib de Groot Leiden Leiden Atl...ek Mannen 18:54,42 --- 0
19 Coen Landheer SC Antilope SC Antilope Mannen 19:13,31 --- 0
20 Bart Visscher AV Statina AV Statina...en Team 1 19:26,88 --- 386
Arnold van Varik AAV `36 AAV `36 Mannen DNS --- 0
Demian Lith Fit Fit Mannen DNS --- 0
Walter Kohlenberg DEM DEM Mannen DNF --- 0



Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Luc Nkurunziza U-Track U-Track Mannen 16,57 +1.2 m/s--- 697
2 Justin Cok AV `47 AV `47 Mannen 16,98 +1.2 m/s--- 662
3 Mathijs Dirks VS97 Voorschote...97 Mannen 17,04 +1.2 m/s--- 657
4 Marius Wouters Triathlon AV Triathlon Mannen 17,15 +0.5 m/s--- 648
5 Vincent Kruit SC Antilope SC Antilope Mannen 18,65 +0.5 m/s--- 536
6 Luuk de Vos Avantri Avantri Mannen 19,76 +0.5 m/s--- 464
7 Freek Nijbacker HLLM AV Haarlem...er Mannen 19,80 +1.2 m/s--- 461
8 Joen Pielage AV Haarlem AV Haarlem Mannen 20,65 +0.5 m/s--- 412
9 Kevin Klomp AV Statina AV Statina...en Team 2 20,75 +0.5 m/s--- 406
Thomas Pijper AAV `36 AAV `36 Mannen DQ --- 0
Bastiaan Kors AAV `36 AAV `36 Mannen DNS --- 0
Davis Hagedoorn DEM DEM Mannen DNS --- 0



Senioren mannen - Zweedse Estafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
AV Spirit Lelystad Mannen (Zweedse) AV Spirit Lelystad - Msen 0 --- 0
AV Zuidwal Mannen (Zweedse) AV Zuidwal - Msen 0 --- 0
Voorschoten `97 Mannen (Zweedse) Voorschoten `97 - Msen 0 --- 0
AV Haarlemmermeer Mannen (Zweedse) AV Haarlemmermeer - Msen 0 2:03,48 880
DEM Mannen (Zweedse) DEM - Msen 0 2:05,88 842
AV `47 Mannen (Zweedse) AV `47 - Msen 0 2:06,74 829
AV Suomi Mannen (Zweedse) AV Suomi - Msen 0 2:06,89 826
SC Antilope Mannen (Zweedse) SC Antilope - Msen 0 2:08,46 803
U-Track Mannen (Zweedse) U-Track - Msen 0 2:10,24 776
AV Haarlem Mannen (Zweedse) AV Haarlem - Msen 0 2:12,91 738
Fit Mannen (Zweedse) Fit - Msen 0 2:13,18 734
AV Triathlon Mannen (Zweedse) AV Triathlon - Msen 0 2:14,73 713
AV Statina Mannen Team 2 (Zweedse) AV Statina - Msen 0 2:16,11 694
Avantri Mannen (Zweedse) Avantri - Msen 0 2:17,97 670
Leiden Atletiek Mannen (Zweedse) Leiden Atletiek - Msen 0 2:29,69 529
AV Statina Mannen Team 1 (Zweedse) AV Statina - Msen 0 2:36,67 455
AAV `36 Mannen (Zweedse) AAV `36 - Msen 0 DNS 0



Senioren mannen - Speerwerpen 800 gram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Alex van den Boom AV `47 AV `47 Mannen 56,83 --- 722
2 Helge Giezeman U-Track U-Track Mannen 45,91 --- 577
3 Timo Korsen AV Suomi AV Suomi Mannen 44,01 --- 550
4 Edward van Egdom Triathlon AV Triathlon Mannen 43,40 --- 541
5 Alexander van Manen Fit Fit Mannen 41,65 --- 516
6 Robert Verschuren AV Haarlem AV Haarlem Mannen 41,01 --- 506
7 Jelle Meijer SC Antilope SC Antilope Mannen 39,88 --- 489
8 Luuk de Vos Avantri Avantri Mannen 39,16 --- 478
9 Sebastian ...hijffelen DEM DEM Mannen 39,05 --- 477
10 Maarten Ferguson VS97 Voorschote...97 Mannen 38,12 --- 463
11 Nick Gieltjes AV Statina AV Statina...en Team 2 36,88 --- 443
12 Bastiaan Kors AAV `36 AAV `36 Mannen 36,54 --- 438
13 Frans van Nijnanten Leiden Leiden Atl...ek Mannen 29,12 --- 315
14 Shen van Diest HLLM AV Haarlem...er Mannen 27,79 --- 291
15 Koen Bolink AV Statina AV Statina...en Team 1 27,47 --- 285



Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Patrick Zweekhorst Triathlon AV Triathlon Mannen 38,25 --- 651
2 Wouter Lemstra AAV `36 AAV `36 Mannen 32,76 --- 536
3 Rob Zwijnenburg Avantri Avantri Mannen 32,34 --- 527
4 Alex van den Boom AV `47 AV `47 Mannen 31,01 --- 497
5 Pascal Geursen AV Suomi AV Suomi Mannen 27,01 --- 404
6 Jos Warmerdam U-Track U-Track Mannen 26,99 --- 404
7 Koen Rutten Fit Fit Mannen 26,70 --- 397
8 Shen van Diest HLLM AV Haarlem...er Mannen 24,32 --- 338
9 Sebastian ...hijffelen DEM DEM Mannen 24,25 --- 336
10 Bram Bruinse AV Statina AV Statina...en Team 2 23,71 --- 322
11 Wensley Dijon AV Haarlem AV Haarlem Mannen 20,91 --- 248
12 Luuk Hogenelst SC Antilope SC Antilope Mannen 20,87 --- 247
Maarten Ferguson VS97 Voorschote...97 Mannen DNS --- 0
Koen Bolink AV Statina AV Statina...en Team 1 DNS --- 0



Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Patrick Zweekhorst Triathlon AV Triathlon Mannen 11,59 --- 572
2 Wouter Lemstra AAV `36 AAV `36 Mannen 11,56 --- 570
3 Robert Moen DEM DEM Mannen 11,47 --- 564
4 Rob Zwijnenburg Avantri Avantri Mannen 11,18 --- 544
5 Alex van den Boom AV `47 AV `47 Mannen 10,68 --- 509
6 Pascal Geursen AV Suomi AV Suomi Mannen 10,30 --- 482
7 Luuk de Vos Avantri Avantri Mannen 10,19 --- 0
8 Koen Rutten Fit Fit Mannen 9,77 --- 443
9 Alexander van Manen Fit Fit Mannen 9,68 --- 0
10 Maarten Ferguson VS97 Voorschote...97 Mannen 9,36 --- 413
11 Edward van Egdom Triathlon AV Triathlon Mannen 9,24 --- 0
12 Evert Hoving AAV `36 AAV `36 Mannen 9,20 --- 0
13 Nick Gieltjes AV Statina AV Statina...en Team 2 9,04 --- 388
14 Wensley Dijon AV Haarlem AV Haarlem Mannen 8,82 --- 371
15 Shen van Diest HLLM AV Haarlem...er Mannen 8,29 --- 329
16 Koen Bolink AV Statina AV Statina...en Team 1 8,19 --- 321
17 Jos Warmerdam U-Track U-Track Mannen 8,18 --- 320
18 Robert Verschuren AV Haarlem AV Haarlem Mannen 8,17 --- 0
18 Bram Bruinse AV Statina AV Statina...en Team 2 8,17 --- 0
20 Steven Bretveld SC Antilope SC Antilope Mannen 8,10 --- 314
21 Thijs Meijer SC Antilope SC Antilope Mannen 7,53 --- 0
Casper Dekker HLLM AV Haarlem...er Mannen DNS --- 0
Bart van Rookhuizen DEM DEM Mannen DNS --- 0
Ruben Kuystermans AV `47 AV `47 Mannen DNS --- 0



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Marius Wouters Triathlon AV Triathlon Mannen 2,00 --- 857
2 Branco Kranenburg AV `47 AV `47 Mannen 1,85 --- 725
3 Dik de Groot AV Haarlem AV Haarlem Mannen 1,75 --- 634
3 Michel Scholten AAV `36 AAV `36 Mannen 1,75 --- 634
3 Jaap de Wit DEM DEM Mannen 1,75 --- 634
6 Timo Korsen AV Suomi AV Suomi Mannen 1,70 --- 587
6 Vincent Kruit SC Antilope SC Antilope Mannen 1,70 --- 587
8 Lex Favrin AV Statina AV Statina...en Team 2 1,65 --- 540
8 Patrick Schoo U-Track U-Track Mannen 1,65 --- 540
10 Timo Brandehof HLLM AV Haarlem...er Mannen 1,60 --- 492
11 Frans van Nijnanten Leiden Leiden Atl...ek Mannen 1,50 --- 394
11 Sven Vernooij Fit Fit Mannen 1,50 --- 394
11 Rutger van...altbommel AV Statina AV Statina...en Team 1 1,50 --- 394
14 Bart van der Born Avantri Avantri Mannen 1,40 --- 293



Senioren mannen - Hink-stap-springen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Walter Vianen AAV `36 AAV `36 Mannen 12,88 +2.0 m/s--- 663
2 Marius Wouters Triathlon AV Triathlon Mannen 12,79 +2.3 m/s--- 653
3 Rutger Verbeij AV `47 AV `47 Mannen 11,95 +2.2 m/s--- 562
4 Daniël Treep HLLM AV Haarlem...er Mannen 11,84 +3.3 m/s--- 550
5 Joris de Ruiter DEM DEM Mannen 11,72 +0.2 m/s--- 537
6 Sven Vernooij Fit Fit Mannen 11,50 +1.2 m/s--- 512
7 Hend de Jager AV Statina AV Statina...en Team 1 11,29 +5.5 m/s--- 488
8 Siebe Steehouder AV Statina AV Statina...en Team 2 11,21 +2.6 m/s--- 479
9 Frank van Haastrecht SC Antilope SC Antilope Mannen 11,04 +1.2 m/s--- 460
10 Patrick Schoo U-Track U-Track Mannen 9,90 -0.4 m/s--- 325
11 Bart van der Born Avantri Avantri Mannen 9,78 +2.4 m/s--- 311
12 Bob de Groot AV Haarlem AV Haarlem Mannen 9,23 +0.9 m/s--- 243
Jesse Wellner AV Suomi AV Suomi Mannen DNS --- 0



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Justin Kr...ijenbrink AV `47 AV `47 Mannen 6,45 +3.2 m/s--- 704
2 Sander de Bruijn SC Antilope SC Antilope Mannen 6,39 +1.8 m/s--- 691
3 Daniël Treep HLLM AV Haarlem...er Mannen 6,15 +3.4 m/s--- 638
4 Mathijs Dirks VS97 Voorschote...97 Mannen 6,06 +3.0 m/s--- 618
5 Walter Vianen AAV `36 AAV `36 Mannen 6,03 +2.2 m/s--- 612
6 Hend de Jager AV Statina AV Statina...en Team 1 5,69 +3.1 m/s--- 535
7 Sven Vernooij Fit Fit Mannen 5,68 +2.8 m/s--- 532
8 Siebe Steehouder AV Statina AV Statina...en Team 2 5,66 +2.0 m/s--- 528
9 Bob de Groot AV Haarlem AV Haarlem Mannen 5,41 +1.0 m/s--- 470
10 Joris de Ruiter DEM DEM Mannen 5,38 +3.2 m/s--- 463
11 Stefan van den Bos Leiden Leiden Atl...ek Mannen 5,35 +2.9 m/s--- 456
12 Jos Warmerdam U-Track U-Track Mannen 5,24 +2.1 m/s--- 429
13 Thomas van...er Vooren Triathlon AV Triathlon Mannen 5,06 +3.1 m/s--- 386
14 Martijn Visser AV Suomi AV Suomi Mannen 4,83 +2.1 m/s--- 329
15 Rein Bassant Avantri Avantri Mannen 4,72 +2.8 m/s--- 302



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Charlene Onyema Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 12,26 +2.5 m/s--- 819
2 Evelien Verbruggen AV Haarlem AV Haarlem Vrouwen 13,04 +2.5 m/s--- 669
3 Devrah Leerdam U-Track U-Track Vrouwen 13,07 +2.5 m/s--- 664
4 Vera Gommans AV Statina AV Statina...en Team 1 13,12 +2.5 m/s--- 655
5 Roos Kroft AAV `36 AAV `36 Vrouwen 13,43 +2.5 m/s--- 601
6 Astrid van der Maas AV Gouda AV Gouda Vrouwen 13,46 +2.5 m/s--- 596
7 Marieke Kaptein SC Antilope SC Antilope Vrouwen 13,80 +1.5 m/s--- 540
8 Iris Vernooij Fit Fit Vrouwen 13,81 +2.5 m/s--- 538
9 Veerle Eijsbroek AV Suomi AV Suomi Vrouwen 14,11 +3.3 m/s--- 491
10 Arlette Schaefer AV Suomi AV Suomi Vrouwen 14,23 +3.3 m/s--- 0
11 Noortje Elie AV Statina AV Statina...en Team 2 14,41 +3.3 m/s--- 446
12 Li Shan va...Poelgeest Leiden Leiden Atl...k Vrouwen 14,44 +3.3 m/s--- 441
13 Silvana Riphagen Altis AV Triathl...s Vrouwen 14,68 +3.3 m/s--- 406
14 Annemieke Brouwer SC Reeuwijk SC Reeuwijk Vrouwen 14,71 +1.5 m/s--- 402
15 Saskia Balledux AAV `36 AAV `36 Vrouwen 15,10 +1.5 m/s--- 0
16 Lisanne Steenbeek Altis AV Triathl...s Vrouwen 15,32 +1.5 m/s--- 0
17 Anne de Jong AV `47 AV `47 Vrouwen 15,39 +1.5 m/s--- 310
18 Jessica de Pater Avantri Avantri Vrouwen 15,87 +1.5 m/s--- 250
19 Anke ten Barge SC Antilope SC Antilope Vrouwen 16,05 +1.5 m/s--- 0
20 Mirit Hoek AV Statina AV Statina...en Team 2 16,24 +3.3 m/s--- 0



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Lucy van Berkel AV Statina AV Statina...en Team 2 27,21 +0.1 m/s--- 669
2 Kika van B...enegouwen U-Track U-Track Vrouwen 27,41 +0.1 m/s--- 654
3 Susan Bergamin AV Gouda AV Gouda Vrouwen 27,94 +1.8 m/s--- 616
4 Fleur Eijsbroek AV Suomi AV Suomi Vrouwen 28,07 +0.1 m/s--- 607
5 Erika Zijderlaan Avantri Avantri Vrouwen 28,27 +1.8 m/s--- 593
6 Floor Mooij Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 28,47 +0.1 m/s--- 580
7 Eva Mollema Fit Fit Vrouwen 28,95 +1.3 m/s--- 548
8 Daphne Poot SC Antilope SC Antilope Vrouwen 29,12 +1.8 m/s--- 537
9 Ruby den Besten AV Statina AV Statina...en Team 1 29,19 +0.1 m/s--- 532
10 Marieke Kaptein SC Antilope SC Antilope Vrouwen 29,58 +1.3 m/s--- 0
11 Robyn van der Bent AAV `36 AAV `36 Vrouwen 29,97 +1.8 m/s--- 483
12 Marlinde Romeijn AV Gouda AV Gouda Vrouwen 30,61 +1.6 m/s--- 0
13 Lieke Meijvogel SC Reeuwijk SC Reeuwijk Vrouwen 30,62 +1.3 m/s--- 445
14 Evelien Heida AAV `36 AAV `36 Vrouwen 30,71 +1.3 m/s--- 0
15 Bente Elgersma AV Haarlem AV Haarlem Vrouwen 30,72 +1.3 m/s--- 439
16 Arlette Schaefer AV Suomi AV Suomi Vrouwen 31,05 +1.8 m/s--- 0
17 Annemieke Brouwer SC Reeuwijk SC Reeuwijk Vrouwen 31,17 +1.6 m/s--- 0
18 Lisa de Klijn AV Statina AV Statina...en Team 2 31,20 +1.6 m/s--- 0
19 Marijke Zwaag AV Haarlem AV Haarlem Vrouwen 31,24 +1.6 m/s--- 0
20 Annika Schuurman Triathlon AV Triathl...s Vrouwen 31,28 +1.1 m/s--- 407
21 Lisanne Verhoeven Leiden Leiden Atl...k Vrouwen 31,64 +1.1 m/s--- 387
22 Kiki Marringa AV Statina AV Statina...en Team 1 31,79 +1.6 m/s--- 0
23 Tara van Spronsen AV `47 AV `47 Vrouwen 32,37 +1.1 m/s--- 348
24 Anne Procee Altis AV Triathl...s Vrouwen 32,39 +1.1 m/s--- 0
Liselot Goris Fit Fit Vrouwen DNS --- 0



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Lucy van Berkel AV Statina AV Statina...en Team 2 59,93 --- 779
2 Sanne de Boer AV Suomi AV Suomi Vrouwen 1:00,04 --- 776
3 Gera Attwell U-Track U-Track Vrouwen 1:01,83 --- 722
4 Jiska Pols AV Gouda AV Gouda Vrouwen 1:01,94 --- 719
5 Maimouna Barry SC Reeuwijk SC Reeuwijk Vrouwen 1:04,72 --- 641
6 Daphne Poot SC Antilope SC Antilope Vrouwen 1:04,95 --- 635
7 Nienke Heida Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 1:05,17 --- 629
8 Iris Vernooij Fit Fit Vrouwen 1:06,05 --- 606
9 Kim van Leeuwen AAV `36 AAV `36 Vrouwen 1:06,23 --- 602
10 Marillion ...ijnenburg Avantri Avantri Vrouwen 1:07,00 --- 582
11 Linde Lammers Fit Fit Vrouwen 1:08,23 --- 0
12 Bente Elgersma AV Haarlem AV Haarlem Vrouwen 1:08,41 --- 548
13 Kim Borsen Altis AV Triathl...s Vrouwen 1:08,54 --- 545
14 Marlinde Romeijn AV Gouda AV Gouda Vrouwen 1:08,78 --- 0
15 Noortje Elie AV Statina AV Statina...en Team 2 1:09,63 --- 0
16 Aafke van Daalen Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 1:10,70 --- 0
17 Anne Visser Avantri Avantri Vrouwen 1:12,83 --- 0
18 Caitlin van Gessel Triathlon AV Triathl...s Vrouwen 1:13,38 --- 0
19 Kiki Marringa AV Statina AV Statina...en Team 1 1:14,95 --- 406
20 Anne de Haan Leiden Leiden Atl...k Vrouwen 1:18,22 --- 343
21 Anne de Jong AV `47 AV `47 Vrouwen 1:19,12 --- 327
Kristel Logghe AV Haarlem AV Haarlem Vrouwen DNS --- 0
Karin van Gent AAV `36 AAV `36 Vrouwen DNS --- 0



Senioren vrouwen - 1500 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Tirza van der Wolf SC Reeuwijk SC Reeuwijk Vrouwen 4:53,06 --- 720
2 Jiska Pols AV Gouda AV Gouda Vrouwen 5:14,12 --- 593
3 Merel van Assem U-Track U-Track Vrouwen 5:17,23 --- 575
4 Marlène Straathof AV `47 AV `47 Vrouwen 5:19,41 --- 563
5 Tess Wegman Triathlon AV Triathl...s Vrouwen 5:27,84 --- 518
6 Anne Zekveld Leiden Leiden Atl...k Vrouwen 5:47,56 --- 422
7 Miranda van den Berg Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 5:53,07 --- 397
8 Annemiek v...er Knijff AAV `36 AAV `36 Vrouwen 5:58,68 --- 372
9 Mirit Hoek AV Statina AV Statina...en Team 2 6:03,02 --- 354
10 Kim van Bodegraven AV Haarlem AV Haarlem Vrouwen 6:09,19 --- 328
11 Renate Guppens AV Statina AV Statina...en Team 1 6:13,76 --- 309
12 Jamie Lansing Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 6:19,56 --- 0
13 Irene Kaptein SC Antilope SC Antilope Vrouwen 6:24,98 --- 266
14 Astrid van der Born Avantri Avantri Vrouwen 6:29,80 --- 248
15 Iris ten Barge SC Antilope SC Antilope Vrouwen 7:09,04 --- 0
Francien Mooijekind AV Suomi AV Suomi Vrouwen DNS --- 0
Nienke van der Zee AV Suomi AV Suomi Vrouwen DNS --- 0
Kristel Logghe AV Haarlem AV Haarlem Vrouwen DNS --- 0
Liselot Goris Fit Fit Vrouwen DNF --- 0



Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Astrid van der Maas AV Gouda AV Gouda Vrouwen 15,43 +1.6 m/s--- 703
2 Devrah Leerdam U-Track U-Track Vrouwen 15,47 +1.6 m/s--- 699
3 Yara Gast Triathlon AV Triathl...s Vrouwen 15,73 +1.6 m/s--- 672
4 Evelien Verbruggen AV Haarlem AV Haarlem Vrouwen 16,45 +0.9 m/s--- 604
5 Aafke van Daalen Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 16,81 +1.6 m/s--- 572
6 Susan Bergamin AV Gouda AV Gouda Vrouwen 17,76 +1.6 m/s--- 0
7 Marillion ...ijnenburg Avantri Avantri Vrouwen 18,01 +1.6 m/s--- 474
8 Karin van Gent AAV `36 AAV `36 Vrouwen 18,75 +0.3 m/s--- 420
9 Linde Lammers Fit Fit Vrouwen 19,14 +0.3 m/s--- 393
10 Vera Gommans AV Statina AV Statina...en Team 1 19,20 +0.3 m/s--- 389
11 Kitty van Berkel AV Statina AV Statina...en Team 2 19,25 +0.3 m/s--- 386
12 Rosemarie Overduijn Leiden Leiden Atl...k Vrouwen 19,30 +0.9 m/s--- 382
13 Iris van Dorp AV `47 AV `47 Vrouwen 19,35 +0.3 m/s--- 379
14 Lisanne Verhoeven Leiden Leiden Atl...k Vrouwen 19,49 +0.3 m/s--- 0
15 Eva Mollema Fit Fit Vrouwen 20,44 +0.9 m/s--- 0
16 Irene de Jong SC Antilope SC Antilope Vrouwen 22,37 +0.9 m/s--- 207
17 Anke ten Barge SC Antilope SC Antilope Vrouwen 23,46 +0.9 m/s--- 0



Senioren vrouwen - Zweedse Estafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
AV Zuidwal Vrouwen (Zweedse) AV Zuidwal - Vsen 0 --- 0
AV Gouda Vrouwen (Zweedse) AV Gouda - Vsen 0 2:30,45 876
U-Track Vrouwen (Zweedse) U-Track - Vsen 0 2:30,69 873
AV Clytoneus Vrouwen (Zweedse) AV Clytoneus - Vsen 0 2:32,20 856
SC Reeuwijk Vrouwen (Zweedse) SC Reeuwijk - Vsen 0 2:34,44 831
AV Suomi Vrouwen (Zweedse) AV Suomi - Vsen 0 2:40,03 772
AAV `36 Vrouwen (Zweedse) AAV `36 - Vsen 0 2:40,33 769
AV Triathlon / Altis Vrouwen (Zweedse) - Vsen 0 2:41,19 760
AV `47 Vrouwen (Zweedse) AV `47 - Vsen 0 2:42,81 744
Fit Vrouwen (Zweedse) Fit - Vsen 0 2:44,02 732
SC Antilope Vrouwen (Zweedse) SC Antilope - Vsen 0 2:45,23 720
Avantri Vrouwen (Zweedse) Avantri - Vsen 0 2:48,58 689
Leiden Atletiek Vrouwen (Zweedse) Leiden Atletiek - Vsen 0 2:50,67 670
AV Statina Vrouwen Team 1 (Zweedse) AV Statina - Vsen 0 2:52,20 656
AV Haarlem Vrouwen (Zweedse) AV Haarlem - Vsen 0 2:54,58 635
AV Statina Vrouwen Team 2 (Zweedse) AV Statina - Vsen 0 2:55,92 624



Senioren vrouwen - Speerwerpen 600 gram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Imogen Beard Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 37,72 --- 730
2 Iris van Dorp AV `47 AV `47 Vrouwen 29,72 --- 594
3 Ilona Zeilmaker AV Suomi AV Suomi Vrouwen 29,25 --- 585
4 Wassiliki ...xandridis U-Track U-Track Vrouwen 28,93 --- 579
5 Carolien de Pater Avantri Avantri Vrouwen 27,37 --- 550
6 Anne Procee Altis AV Triathl...s Vrouwen 27,35 --- 550
7 Astrid van der Maas AV Gouda AV Gouda Vrouwen 25,73 --- 519
8 Anke Veluwenkamp AV Statina AV Statina...en Team 2 24,74 --- 499
9 Maimouna Barry SC Reeuwijk SC Reeuwijk Vrouwen 24,37 --- 492
10 Maartje Daan Fit Fit Vrouwen 22,08 --- 445
11 Laura Adelaar AV Haarlem AV Haarlem Vrouwen 21,81 --- 439
12 Iris ten Barge SC Antilope SC Antilope Vrouwen 20,92 --- 420
13 Tessa Molenaar AV Statina AV Statina...en Team 1 20,61 --- 414
14 Marlieke v... der Veer AAV `36 AAV `36 Vrouwen 17,24 --- 337
15 Denise van...en Dungen Leiden Leiden Atl...k Vrouwen 14,17 --- 260



Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Femke Corbière Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 11,99 --- 718
2 Carolien de Pater Avantri Avantri Vrouwen 10,37 --- 614
3 Tessa Molenaar AV Statina AV Statina...en Team 1 10,14 --- 599
4 Wassiliki ...xandridis U-Track U-Track Vrouwen 9,80 --- 576
5 Lisa Wassenaar AV `47 AV `47 Vrouwen 9,66 --- 566
6 Mirjam van...en Bremen Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 9,39 --- 0
7 Kim Borsen Altis AV Triathl...s Vrouwen 9,31 --- 542
8 Kitty van Berkel AV Statina AV Statina...en Team 2 9,17 --- 532
9 Ilona Zeilmaker AV Suomi AV Suomi Vrouwen 9,04 --- 523
10 Ingrid van...en Heuvel AV Gouda AV Gouda Vrouwen 8,45 --- 480
11 Tirza van der Wolf SC Reeuwijk SC Reeuwijk Vrouwen 8,24 --- 464
12 Lisanne Steenbeek Altis AV Triathl...s Vrouwen 7,80 --- 0
13 Irene de Jong SC Antilope SC Antilope Vrouwen 7,58 --- 414
14 Irene Kaptein SC Antilope SC Antilope Vrouwen 7,39 --- 0
15 Jessica de Pater Avantri Avantri Vrouwen 7,36 --- 0
16 Laura Adelaar AV Haarlem AV Haarlem Vrouwen 7,07 --- 373
17 Marlieke v... der Veer AAV `36 AAV `36 Vrouwen 6,39 --- 317
17 Denise van...en Dungen Leiden Leiden Atl...k Vrouwen 6,39 --- 317
19 Maartje Daan Fit Fit Vrouwen 6,32 --- 311



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Yara Gast Triathlon AV Triathl...s Vrouwen 1,60 --- 832
1 Inga Steggink SC Antilope SC Antilope Vrouwen 1,60 --- 832
3 Ilse Kemper Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 1,50 --- 726
3 Lindsy Krop U-Track U-Track Vrouwen 1,50 --- 726
5 Li Shan va...Poelgeest Leiden Leiden Atl...k Vrouwen 1,45 --- 672
5 Eva Smid AV Gouda AV Gouda Vrouwen 1,45 --- 672
7 Maartje van Asselt AV Suomi AV Suomi Vrouwen 1,40 --- 615
7 Marillion ...ijnenburg Avantri Avantri Vrouwen 1,40 --- 615
9 Robyn van der Bent AAV `36 AAV `36 Vrouwen 1,30 --- 484
9 Silke Pieterse Fit Fit Vrouwen 1,30 --- 484
9 Vera Gommans AV Statina AV Statina...en Team 1 1,30 --- 484
9 Anke Veluwenkamp AV Statina AV Statina...en Team 2 1,30 --- 484
9 Marlène Straathof AV `47 AV `47 Vrouwen 1,30 --- 484
14 Marijke Zwaag AV Haarlem AV Haarlem Vrouwen 1,20 --- 348



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Charlene Onyema Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 5,58 +1.3 m/s--- 813
2 Evelien Verbruggen AV Haarlem AV Haarlem Vrouwen 5,26 +3.6 m/s--- 739
3 Kika van B...enegouwen U-Track U-Track Vrouwen 4,98 +1.7 m/s--- 672
4 Ingrid van...en Heuvel AV Gouda AV Gouda Vrouwen 4,75 +3.7 m/s--- 616
5 Lotte van der Velde Triathlon AV Triathl...s Vrouwen 4,69 +3.5 m/s--- 601
6 Erika Zijderlaan Avantri Avantri Vrouwen 4,63 +1.8 m/s--- 586
7 Ruby den Besten AV Statina AV Statina...en Team 1 4,62 +3.4 m/s--- 584
7 Inga Steggink SC Antilope SC Antilope Vrouwen 4,62 +3.0 m/s--- 584
9 Veerle Eijsbroek AV Suomi AV Suomi Vrouwen 4,52 +4.1 m/s--- 558
10 Lieke Meijvogel SC Reeuwijk SC Reeuwijk Vrouwen 4,38 +4.0 m/s--- 523
11 Rosemarie Overduijn Leiden Leiden Atl...k Vrouwen 4,20 +2.9 m/s--- 476
11 Lisa de Klijn AV Statina AV Statina...en Team 2 4,20 +2.9 m/s--- 476
13 Tara van Spronsen AV `47 AV `47 Vrouwen 4,16 +1.5 m/s--- 465
14 Saskia Balledux AAV `36 AAV `36 Vrouwen 4,11 +2.7 m/s--- 452
15 Silke Pieterse Fit Fit Vrouwen 3,45 +4.6 m/s--- 269