Competitiestand Mannen 3e divisie
# Team Leden Punten
1 AV `47 Mannen AV `47 - Msen 8 8347
2 AV Triathlon Mannen AV Triathlon - Msen 8 8183
3 U-Track Mannen U-Track - Msen 10 7656
4 DEM Mannen DEM - Msen 11 7568
5 AV Haarlemmermeer Mannen AV Haarlemmermeer - Msen 11 7285
6 SC Antilope Mannen SC Antilope - Msen 11 6860
7 AV Statina Mannen Team 2 AV Statina - Msen 9 6644
8 AV Suomi Mannen AV Suomi - Msen 12 6608
9 AV Haarlem Mannen AV Haarlem - Msen 10 6328
10 AAV `36 Mannen AAV `36 - Msen 10 5848
11 Avantri Mannen Avantri - Msen 7 5727
12 Fit Mannen Fit - Msen 8 5264
13 AV Statina Mannen Team 1 AV Statina - Msen 7 5158
14 Voorschoten `97 Mannen Voorschoten `97 - Msen 3 3391
15 Leiden Atletiek Mannen Leiden Atletiek - Msen 4 2684
16 AV Spirit Lelystad Mannen AV Spirit Lelystad - Msen 0 0
16 AV Zuidwal Mannen AV Zuidwal - Msen 0 0

Uitslagen 100 meter Senioren mannen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Erik Knevel AV Suomi AV Suomi Mannen 11,02 +1.7 m/s--- 799
1 Shaquille Brahm U-Track U-Track Mannen 11,02 +1.7 m/s--- 799
3 Jelle van Sunder AV Suomi AV Suomi Mannen 11,25 +1.7 m/s--- 0
4 Johan Polman DEM DEM Mannen 11,25 +1.7 m/s--- 745
5 Hilbrand Wouters Triathlon AV Triathlon Mannen 11,41 +1.0 m/s--- 708
6 Tobias Versteeg Avantri Avantri Mannen 11,48 +1.7 m/s--- 692
7 Simon Jonis AV Statina AV Statina...en Team 1 11,58 +1.0 m/s--- 670
8 Rakeem Zuylen U-Track U-Track Mannen 11,63 +1.7 m/s--- 0
9 Dik de Groot AV Haarlem AV Haarlem Mannen 11,77 +1.0 m/s--- 629
10 Thomas Pijper AAV `36 AAV `36 Mannen 11,78 +1.0 m/s--- 626
11 Teun Wilde VS97 Voorschote...97 Mannen 11,81 +0.0 m/s--- 620
12 Jaap de Wit DEM DEM Mannen 11,86 +1.7 m/s--- 0
13 Branco Kranenburg AV `47 AV `47 Mannen 11,88 +1.0 m/s--- 605
14 Timo Brandehof HLLM AV Haarlem...er Mannen 11,99 +1.0 m/s--- 583
15 Stijn van Weegberg AV Statina AV Statina...en Team 2 12,02 +0.0 m/s--- 576
16 Walter Vianen AAV `36 AAV `36 Mannen 12,08 +0.0 m/s--- 0
17 Kars Brouwer SC Antilope SC Antilope Mannen 12,29 +0.0 m/s--- 522
18 Rutger Verbeij AV `47 AV `47 Mannen 12,34 +0.0 m/s--- 0
19 Freek Nijbacker HLLM AV Haarlem...er Mannen 12,49 +0.0 m/s--- 0
20 Kevin Klomp AV Statina AV Statina...en Team 2 12,53 +1.6 m/s--- 0
21 Joen Pielage AV Haarlem AV Haarlem Mannen 12,59 +1.6 m/s--- 0
22 Tjebbe van Egmond Fit Fit Mannen 12,85 +1.6 m/s--- 418
23 Luuk Hogenelst SC Antilope SC Antilope Mannen 12,92 +1.6 m/s--- 0
24 Floris Gudde Fit Fit Mannen 13,12 +1.6 m/s--- 0
25 Rutger van...altbommel AV Statina AV Statina...en Team 1 13,85 +1.6 m/s--- 0

Uitslagen 200 meter Senioren mannen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Jochem Dobber AV Suomi AV Suomi Mannen 22,27 +1.4 m/s--- 815
2 Shaquille Brahm U-Track U-Track Mannen 22,31 +1.4 m/s--- 811
3 Johan Polman DEM DEM Mannen 22,54 +1.4 m/s--- 787
4 Justin Kr...ijenbrink AV `47 AV `47 Mannen 23,19 -0.2 m/s--- 721
5 Hilbrand Wouters Triathlon AV Triathlon Mannen 23,93 -0.2 m/s--- 651
6 Sander de Bruijn SC Antilope SC Antilope Mannen 24,01 -0.2 m/s--- 644
7 Stijn van Weegberg AV Statina AV Statina...en Team 2 24,15 -0.2 m/s--- 631
8 Jeroen Boots AAV `36 AAV `36 Mannen 24,74 +1.4 m/s--- 579
9 Timo Brandehof HLLM AV Haarlem...er Mannen 24,76 -0.5 m/s--- 577
10 Gennaro Biswane U-Track U-Track Mannen 25,12 -0.2 m/s--- 0
11 Rein Bassant Avantri Avantri Mannen 25,53 +2.6 m/s--- 513
12 Michel Scholten AAV `36 AAV `36 Mannen 25,78 -0.2 m/s--- 0
13 Robert Pennings Fit Fit Mannen 25,91 -0.5 m/s--- 483
14 Wensley Dijon AV Haarlem AV Haarlem Mannen 25,93 +2.6 m/s--- 481
15 Joen Pielage AV Haarlem AV Haarlem Mannen 26,01 +2.6 m/s--- 0
16 Tjebbe van Egmond Fit Fit Mannen 26,84 +2.6 m/s--- 0
17 Stefan van den Bos Leiden Leiden Atl...ek Mannen 27,08 +2.6 m/s--- 395
18 David Slotboom AV Statina AV Statina...en Team 1 27,17 -0.5 m/s--- 389
19 Thijs Meijer SC Antilope SC Antilope Mannen 28,75 +2.6 m/s--- 0
Casper Dekker HLLM AV Haarlem...er Mannen DNS --- 0
Mathijs Dirks VS97 Voorschote...97 Mannen DNS --- 0
Nick Gieltjes AV Statina AV Statina...en Team 2 DNS --- 0
Harley Hagedoorn DEM DEM Mannen DNS --- 0

Uitslagen 400 meter Senioren mannen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Ivar Moinat HLLM AV Haarlem...er Mannen 50,73 --- 773
2 Marijn van...er Putten HLLM AV Haarlem...er Mannen 52,39 --- 0
3 Justin Cok AV `47 AV `47 Mannen 53,30 --- 667
4 Simon Jonis AV Statina AV Statina...en Team 1 53,93 --- 642
5 Jeroen Boots AAV `36 AAV `36 Mannen 54,14 --- 634
6 Hend de Jager AV Statina AV Statina...en Team 1 54,50 --- 0
7 Teun Wilde VS97 Voorschote...97 Mannen 54,52 --- 620
8 Younes Chaout U-Track U-Track Mannen 54,74 --- 611
9 Harley Hagedoorn DEM DEM Mannen 55,35 --- 589
10 Frank van Haastrecht SC Antilope SC Antilope Mannen 56,78 --- 538
11 Jan Pannekoek AV Statina AV Statina...en Team 2 57,04 --- 529
12 Robert Pennings Fit Fit Mannen 57,21 --- 523
13 Kevin Klomp AV Statina AV Statina...en Team 2 57,21 --- 0
14 Bart van Rookhuizen DEM DEM Mannen 57,29 --- 0
15 Thomas van...er Vooren Triathlon AV Triathlon Mannen 57,77 --- 504
16 Hajo Mossink AV Suomi AV Suomi Mannen 58,31 --- 486
17 Gennaro Biswane U-Track U-Track Mannen 58,58 --- 0
18 Luuk van d...Pieterman AV Haarlem AV Haarlem Mannen 59,17 --- 458
19 Floris Gudde Fit Fit Mannen 1:01,31 --- 0
20 Mark Beelen AV Haarlem AV Haarlem Mannen 1:01,51 --- 0
21 Coen Landheer SC Antilope SC Antilope Mannen 1:06,64 --- 0
Tobias Versteeg Avantri Avantri Mannen DQ --- 0
Houd Benyahya AV Suomi AV Suomi Mannen DNS --- 0
Jelmer van der Wees AAV `36 AAV `36 Mannen DNS --- 0

Uitslagen 800 meter Senioren mannen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Stan Niesten DEM DEM Mannen 1:57,09 --- 799
2 Steve Bakker AV Suomi AV Suomi Mannen 1:57,14 --- 798
3 Maxim Moinat HLLM AV Haarlem...er Mannen 1:58,86 --- 767
4 Ids Dijkstra U-Track U-Track Mannen 1:59,05 --- 764
5 Michiel Rotte AV Suomi AV Suomi Mannen 1:59,95 --- 0
6 Younes Chaout U-Track U-Track Mannen 2:00,16 --- 0
7 Justin Cok AV `47 AV `47 Mannen 2:05,74 --- 653
8 Kalid Amin Triathlon AV Triathlon Mannen 2:07,66 --- 623
9 Lex Favrin AV Statina AV Statina...en Team 2 2:08,33 --- 613
10 Rutger Huisman AV Statina AV Statina...en Team 2 2:08,44 --- 0
11 Daniel Hordijk AV Statina AV Statina...en Team 1 2:09,68 --- 593
12 Frank van Es AV Haarlem AV Haarlem Mannen 2:10,11 --- 587
13 Jordy Kluft DEM DEM Mannen 2:10,46 --- 0
14 Jeroen Gehrels HLLM AV Haarlem...er Mannen 2:11,05 --- 0
15 Bart Mocking SC Antilope SC Antilope Mannen 2:12,06 --- 558
16 Robert Hofman Avantri Avantri Mannen 2:16,09 --- 503
17 David Slotboom AV Statina AV Statina...en Team 1 2:19,69 --- 0
18 Tim de Reuver Fit Fit Mannen 2:31,93 --- 312
Jelmer van der Wees AAV `36 AAV `36 Mannen DNS --- 0
Tiemen van Daalen SC Antilope SC Antilope Mannen DNS --- 0

Uitslagen 5000 meter Senioren mannen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Stan Niesten DEM DEM Mannen 15:20,80 --- 795
2 Michel Riemersma Triathlon AV Triathlon Mannen 16:21,02 --- 676
3 Reinoud van Laar HLLM AV Haarlem...er Mannen 17:00,38 --- 606
4 Ids Dijkstra U-Track U-Track Mannen 17:02,11 --- 603
5 Jan Kortekaas Leiden Leiden Atl...ek Mannen 17:06,65 --- 595
6 Marcel Pool HLLM AV Haarlem...er Mannen 17:15,65 --- 0
7 Lars Verkade AAV `36 AAV `36 Mannen 17:29,99 --- 556
8 Vincent van der Lans AV Haarlem AV Haarlem Mannen 17:33,43 --- 551
9 Joshua Groen Triathlon AV Triathlon Mannen 17:41,72 --- 0
10 Eddy Wagner AV Suomi AV Suomi Mannen 17:45,15 --- 532
11 Michael van Baal AV Statina AV Statina...en Team 2 18:09,32 --- 495
12 Bart de Jong AV `47 AV `47 Mannen 18:12,13 --- 491
13 Jack van der Walle U-Track U-Track Mannen 18:18,57 --- 0
14 Cor Aarsen AV Haarlem AV Haarlem Mannen 18:19,69 --- 0
15 Leon van Prooijen AV `47 AV `47 Mannen 18:24,65 --- 0
16 Jelle Meijer SC Antilope SC Antilope Mannen 18:25,59 --- 471
17 Arie Visser Avantri Avantri Mannen 18:54,41 --- 430
18 Huib de Groot Leiden Leiden Atl...ek Mannen 18:54,42 --- 0
19 Coen Landheer SC Antilope SC Antilope Mannen 19:13,31 --- 0
20 Bart Visscher AV Statina AV Statina...en Team 1 19:26,88 --- 386
Arnold van Varik AAV `36 AAV `36 Mannen DNS --- 0
Demian Lith Fit Fit Mannen DNS --- 0
Walter Kohlenberg DEM DEM Mannen DNF --- 0

Uitslagen Speerwerpen 800 gram Senioren mannen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Alex van den Boom AV `47 AV `47 Mannen 56,83 --- 722
2 Helge Giezeman U-Track U-Track Mannen 45,91 --- 577
3 Timo Korsen AV Suomi AV Suomi Mannen 44,01 --- 550
4 Edward van Egdom Triathlon AV Triathlon Mannen 43,40 --- 541
5 Alexander van Manen Fit Fit Mannen 41,65 --- 516
6 Robert Verschuren AV Haarlem AV Haarlem Mannen 41,01 --- 506
7 Jelle Meijer SC Antilope SC Antilope Mannen 39,88 --- 489
8 Luuk de Vos Avantri Avantri Mannen 39,16 --- 478
9 Sebastian ...hijffelen DEM DEM Mannen 39,05 --- 477
10 Maarten Ferguson VS97 Voorschote...97 Mannen 38,12 --- 463
11 Nick Gieltjes AV Statina AV Statina...en Team 2 36,88 --- 443
12 Bastiaan Kors AAV `36 AAV `36 Mannen 36,54 --- 438
13 Frans van Nijnanten Leiden Leiden Atl...ek Mannen 29,12 --- 315
14 Shen van Diest HLLM AV Haarlem...er Mannen 27,79 --- 291
15 Koen Bolink AV Statina AV Statina...en Team 1 27,47 --- 285

Uitslagen Discuswerpen 2 kilogram Senioren mannen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Patrick Zweekhorst Triathlon AV Triathlon Mannen 38,25 --- 651
2 Wouter Lemstra AAV `36 AAV `36 Mannen 32,76 --- 536
3 Rob Zwijnenburg Avantri Avantri Mannen 32,34 --- 527
4 Alex van den Boom AV `47 AV `47 Mannen 31,01 --- 497
5 Pascal Geursen AV Suomi AV Suomi Mannen 27,01 --- 404
6 Jos Warmerdam U-Track U-Track Mannen 26,99 --- 404
7 Koen Rutten Fit Fit Mannen 26,70 --- 397
8 Shen van Diest HLLM AV Haarlem...er Mannen 24,32 --- 338
9 Sebastian ...hijffelen DEM DEM Mannen 24,25 --- 336
10 Bram Bruinse AV Statina AV Statina...en Team 2 23,71 --- 322
11 Wensley Dijon AV Haarlem AV Haarlem Mannen 20,91 --- 248
12 Luuk Hogenelst SC Antilope SC Antilope Mannen 20,87 --- 247
Maarten Ferguson VS97 Voorschote...97 Mannen DNS --- 0
Koen Bolink AV Statina AV Statina...en Team 1 DNS --- 0

Uitslagen Kogelstoten 7,26 kilogram Senioren mannen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Patrick Zweekhorst Triathlon AV Triathlon Mannen 11,59 --- 572
2 Wouter Lemstra AAV `36 AAV `36 Mannen 11,56 --- 570
3 Robert Moen DEM DEM Mannen 11,47 --- 564
4 Rob Zwijnenburg Avantri Avantri Mannen 11,18 --- 544
5 Alex van den Boom AV `47 AV `47 Mannen 10,68 --- 509
6 Pascal Geursen AV Suomi AV Suomi Mannen 10,30 --- 482
7 Luuk de Vos Avantri Avantri Mannen 10,19 --- 0
8 Koen Rutten Fit Fit Mannen 9,77 --- 443
9 Alexander van Manen Fit Fit Mannen 9,68 --- 0
10 Maarten Ferguson VS97 Voorschote...97 Mannen 9,36 --- 413
11 Edward van Egdom Triathlon AV Triathlon Mannen 9,24 --- 0
12 Evert Hoving AAV `36 AAV `36 Mannen 9,20 --- 0
13 Nick Gieltjes AV Statina AV Statina...en Team 2 9,04 --- 388
14 Wensley Dijon AV Haarlem AV Haarlem Mannen 8,82 --- 371
15 Shen van Diest HLLM AV Haarlem...er Mannen 8,29 --- 329
16 Koen Bolink AV Statina AV Statina...en Team 1 8,19 --- 321
17 Jos Warmerdam U-Track U-Track Mannen 8,18 --- 320
18 Robert Verschuren AV Haarlem AV Haarlem Mannen 8,17 --- 0
18 Bram Bruinse AV Statina AV Statina...en Team 2 8,17 --- 0
20 Steven Bretveld SC Antilope SC Antilope Mannen 8,10 --- 314
21 Thijs Meijer SC Antilope SC Antilope Mannen 7,53 --- 0
Casper Dekker HLLM AV Haarlem...er Mannen DNS --- 0
Bart van Rookhuizen DEM DEM Mannen DNS --- 0
Ruben Kuystermans AV `47 AV `47 Mannen DNS --- 0

Uitslagen Hoogspringen Senioren mannen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Marius Wouters Triathlon AV Triathlon Mannen 2,00 --- 857
2 Branco Kranenburg AV `47 AV `47 Mannen 1,85 --- 725
3 Dik de Groot AV Haarlem AV Haarlem Mannen 1,75 --- 634
3 Michel Scholten AAV `36 AAV `36 Mannen 1,75 --- 634
3 Jaap de Wit DEM DEM Mannen 1,75 --- 634
6 Timo Korsen AV Suomi AV Suomi Mannen 1,70 --- 587
6 Vincent Kruit SC Antilope SC Antilope Mannen 1,70 --- 587
8 Lex Favrin AV Statina AV Statina...en Team 2 1,65 --- 540
8 Patrick Schoo U-Track U-Track Mannen 1,65 --- 540
10 Timo Brandehof HLLM AV Haarlem...er Mannen 1,60 --- 492
11 Frans van Nijnanten Leiden Leiden Atl...ek Mannen 1,50 --- 394
11 Sven Vernooij Fit Fit Mannen 1,50 --- 394
11 Rutger van...altbommel AV Statina AV Statina...en Team 1 1,50 --- 394
14 Bart van der Born Avantri Avantri Mannen 1,40 --- 293

Uitslagen Hink-stap-springen Senioren mannen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Walter Vianen AAV `36 AAV `36 Mannen 12,88 +2.0 m/s--- 663
2 Marius Wouters Triathlon AV Triathlon Mannen 12,79 +2.3 m/s--- 653
3 Rutger Verbeij AV `47 AV `47 Mannen 11,95 +2.2 m/s--- 562
4 Daniël Treep HLLM AV Haarlem...er Mannen 11,84 +3.3 m/s--- 550
5 Joris de Ruiter DEM DEM Mannen 11,72 +0.2 m/s--- 537
6 Sven Vernooij Fit Fit Mannen 11,50 +1.2 m/s--- 512
7 Hend de Jager AV Statina AV Statina...en Team 1 11,29 +5.5 m/s--- 488
8 Siebe Steehouder AV Statina AV Statina...en Team 2 11,21 +2.6 m/s--- 479
9 Frank van Haastrecht SC Antilope SC Antilope Mannen 11,04 +1.2 m/s--- 460
10 Patrick Schoo U-Track U-Track Mannen 9,90 -0.4 m/s--- 325
11 Bart van der Born Avantri Avantri Mannen 9,78 +2.4 m/s--- 311
12 Bob de Groot AV Haarlem AV Haarlem Mannen 9,23 +0.9 m/s--- 243
Jesse Wellner AV Suomi AV Suomi Mannen DNS --- 0

Uitslagen Verspringen Senioren mannen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Justin Kr...ijenbrink AV `47 AV `47 Mannen 6,45 +3.2 m/s--- 704
2 Sander de Bruijn SC Antilope SC Antilope Mannen 6,39 +1.8 m/s--- 691
3 Daniël Treep HLLM AV Haarlem...er Mannen 6,15 +3.4 m/s--- 638
4 Mathijs Dirks VS97 Voorschote...97 Mannen 6,06 +3.0 m/s--- 618
5 Walter Vianen AAV `36 AAV `36 Mannen 6,03 +2.2 m/s--- 612
6 Hend de Jager AV Statina AV Statina...en Team 1 5,69 +3.1 m/s--- 535
7 Sven Vernooij Fit Fit Mannen 5,68 +2.8 m/s--- 532
8 Siebe Steehouder AV Statina AV Statina...en Team 2 5,66 +2.0 m/s--- 528
9 Bob de Groot AV Haarlem AV Haarlem Mannen 5,41 +1.0 m/s--- 470
10 Joris de Ruiter DEM DEM Mannen 5,38 +3.2 m/s--- 463
11 Stefan van den Bos Leiden Leiden Atl...ek Mannen 5,35 +2.9 m/s--- 456
12 Jos Warmerdam U-Track U-Track Mannen 5,24 +2.1 m/s--- 429
13 Thomas van...er Vooren Triathlon AV Triathlon Mannen 5,06 +3.1 m/s--- 386
14 Martijn Visser AV Suomi AV Suomi Mannen 4,83 +2.1 m/s--- 329
15 Rein Bassant Avantri Avantri Mannen 4,72 +2.8 m/s--- 302