Uitslagen Junioren B Poule 41 Wedstrijd 2 [2014]

Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Shaquille Brahm U-Track Jongens 11,20 +3.0 m/s--- 756
2 Tijmen de Hart AV Hylas Jongens 11,22 +3.0 m/s--- 752
3 Rakeem Zuylen U-Track Jongens 11,40 +3.0 m/s--- 0
4 Omar Abdelkhalki AV Triathl...s Jongens 11,71 +3.0 m/s--- 641
5 Tim Haije GAC Hilver...ns Team 1 11,87 +3.0 m/s--- 607
6 Jamaal Awad DEM Jongens 11,91 +3.0 m/s--- 599
7 Bas de Bruijn AV Zuidwal Jongens 12,06 +2.0 m/s--- 568
8 Matthew Boerman AV Hylas Jongens 12,12 +2.0 m/s--- 0
9 Jochem Jaarsma AV Lycurgus Jongens 12,18 +2.0 m/s--- 544
10 Jamal Aartsen SV Noordkop Jongens 12,19 +2.0 m/s--- 542
11 Jordy Kluft DEM Jongens 12,26 +2.0 m/s--- 0
12 Thijs Buwalda BAV Jongens 12,32 +2.2 m/s--- 517
13 David Rosdorff AV Suomi Jongens 12,44 +2.2 m/s--- 493
14 Vincent Bosboom AV Triathl...ns Team 2 12,58 +2.0 m/s--- 467
15 Kenneth Dirker SV Noordkop Jongens 12,62 +2.0 m/s--- 0
16 Mitchell Groen AV NOVA Jongens 12,66 +2.2 m/s--- 452
17 Hidde Kenter GAC Hilver...ns Team 2 12,82 +2.0 m/s--- 423
18 Lucas de Bont AV Zuidwal Jongens 12,85 +2.2 m/s--- 0
19 Thijs Roskamp BAV Jongens 13,15 +2.2 m/s--- 0
20 Bart Craig AV Tempo Jongens 13,44 +2.2 m/s--- 317
21 Mats Olivier AV NOVA Jongens 13,70 +2.0 m/s--- 0
Sven Wind AV Lycurgus Jongens DNS --- 0
Najim el Yarchouhi AAC Jongens DNS --- 0
Max Bakker GAC Hilver...ns Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior B - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Friso Topper U-Track Jongens 52,35 --- 705
2 Daan Alers AV Tempo Jongens 52,54 --- 697
3 Tim Haije GAC Hilver...ns Team 1 53,16 --- 672
4 Pieter Bijl AV Hylas Jongens 53,92 --- 642
5 Jordy Kluft DEM Jongens 55,31 --- 590
6 Jochem Jaarsma AV Lycurgus Jongens 56,23 --- 557
7 Ken Leunissen AV Zuidwal Jongens 56,99 --- 531
8 Tim Groeneveld AV Suomi Jongens 58,17 --- 491
9 Pieter Heij BAV Jongens 58,64 --- 475
10 Omar Abdelkhalki AV Triathl...s Jongens 58,84 --- 469
11 Bas de Bruijn AV Zuidwal Jongens 59,10 --- 0
12 Jasper Kroes AV NOVA Jongens 59,57 --- 445
13 Camilo de ...n der Zee AV Triathl...ns Team 2 1:00,32 --- 422
14 Bram Verheyen GAC Hilver...ns Team 2 1:00,35 --- 421
15 Jim Warmerdam AV Suomi Jongens 1:01,15 --- 0
16 Timo Schuringa AAC Jongens 1:01,20 --- 395
17 Pepijn Molenaar AV Lycurgus Jongens 1:07,55 --- 0
18 Thomas Zeinstra SV Noordkop Jongens 1:13,27 --- 94
Max Bakker GAC Hilver...ns Team 1 DNS --- 0
Max Guijt GAC Hilver...ns Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Thomas van...er Heijde AV Tempo Jongens 2:03,84 --- 683
2 Robin Schutter AV Suomi Jongens 2:06,90 --- 635
3 Reinder Prince AV Triathl...s Jongens 2:08,22 --- 615
4 Jens van Gelderen AV Lycurgus Jongens 2:09,33 --- 598
5 Floris Doedens AV Hylas Jongens 2:10,92 --- 575
6 Emile Lammers SV Noordkop Jongens 2:11,67 --- 564
7 Hidde Kenter GAC Hilver...ns Team 2 2:14,49 --- 524
8 Thomas Romagnoli GAC Hilver...ns Team 1 2:17,30 --- 487
9 Bram van Hastenberg U-Track Jongens 2:20,00 --- 452
10 Frank Sluyter GAC Hilver...ns Team 1 2:21,98 --- 0
11 Pieter Heij BAV Jongens 2:21,98 --- 427
12 Ferron van Zomeren AV Zuidwal Jongens 2:22,41 --- 422
13 Nicolaas Romagnoli GAC Hilver...ns Team 2 2:22,70 --- 0
14 Jasper de Hon AAC Jongens 2:23,21 --- 412
15 Rob Kruijer AV NOVA Jongens 2:27,77 --- 358
16 Bart Craig AV Tempo Jongens 2:46,95 --- 0
Djulyan van der Mee SV Noordkop Jongens DNS --- 0
Chris Snel AV Trias Jongens DNS --- 0
Lloyd Rompa AV Triathl...ns Team 2 DNS --- 0
Cas de Boorder AV Hylas Jongens DNS --- 0
Lars Mensink DEM Jongens DNS --- 0
Patrick van Oostrom AV Triathl...ns Team 2 DNF --- 0



Jongens Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jeroen Swinkels AV Hylas Jongens 4:08,89 --- 743
2 Sven Schoonebeek AV Lycurgus Jongens 4:13,77 --- 706
3 Gian Oerlemans AV Triathl...s Jongens 4:32,08 --- 576
4 Constant Huiszoon AV Tempo Jongens 4:35,59 --- 553
5 Tristan Slobben AV Trias Jongens 4:39,25 --- 529
6 Marius Messemaker GAC Hilver...ns Team 1 4:40,79 --- 520
7 Thom Vessies DEM Jongens 4:51,89 --- 453
8 Emile Lammers SV Noordkop Jongens 4:53,26 --- 446
9 Jorik Slob GAC Hilver...ns Team 1 4:53,96 --- 0
10 Timo Schuringa AAC Jongens 4:56,58 --- 427
11 Vincent Bosboom AV Triathl...ns Team 2 4:57,70 --- 421
12 David Vos AV Tempo Jongens 4:59,46 --- 0
13 Thijs Knecht GAC Hilver...ns Team 2 5:05,44 --- 379
14 Bram van Hastenberg U-Track Jongens 5:07,70 --- 367
15 Koen van Asselt AV Suomi Jongens 5:17,80 --- 317
16 Niels Noordeloos AV NOVA Jongens 5:29,25 --- 263
17 Thomas Zeinstra SV Noordkop Jongens 5:53,64 --- 0
Matthijs Jansma GAC Hilver...ns Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Frank Huurdeman AV Triathl...s Jongens 15,77 +0.9 m/s--- 771
2 Mats Tjepkema AAC Jongens 16,08 +0.9 m/s--- 741
3 Antonio va...en Heuvel GAC Hilver...ns Team 1 16,25 +0.9 m/s--- 726
4 Jesper Peterse AV Trias Jongens 16,63 +2.3 m/s--- 692
5 David Rosdorff AV Suomi Jongens 17,31 +2.3 m/s--- 635
6 Jasper Kroes AV NOVA Jongens 17,87 +1.6 m/s--- 592
7 Matthew Boerman AV Hylas Jongens 17,92 +0.9 m/s--- 588
8 Joost van de Graaf AV Triathl...ns Team 2 18,10 +0.9 m/s--- 575
9 Jochem Sluijter AV Tempo Jongens 18,49 +1.6 m/s--- 547
10 Kenneth Dirker SV Noordkop Jongens 18,55 +1.6 m/s--- 543
11 Casper van den Top AV Lycurgus Jongens 18,68 +1.6 m/s--- 534
12 Jim Warmerdam AV Suomi Jongens 18,87 +2.3 m/s--- 0
13 Anton Hilhorst AV Zuidwal Jongens 19,36 +2.3 m/s--- 489
14 Bart Greuter AV Triathl...ns Team 2 21,90 +1.6 m/s--- 0
Luc Nkurunziza U-Track Jongens DQ --- 0
Wessel Regtop SV Noordkop Jongens DNS --- 0
Thomas Romagnoli GAC Hilver...ns Team 1 DNS --- 0
Lars Mensink DEM Jongens DNS --- 0



Jongens Junior B - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
AV Trias Jongens (4x100m) AV Trias - JJB 0 --- 0
BAV Jongens (4x100m) BAV - JJB 0 --- 0
GAC Hilversum Jongens Team 2 (4x100m) GAC Hilversum - JJB 0 --- 0
U-Track Jongens (4x100m) U-Track - JJB 0 43,81 816
AV Tempo Jongens (4x100m) Tempo AV - JJB 0 46,78 645
AV Hylas Jongens (4x100m) AV Hylas - JJB 0 47,26 619
GAC Hilversum Jongens Team 1 (4x100m) GAC Hilversum - JJB 0 47,53 605
AV Triathlon / Altis Jongens (4x100m) - JJB 0 47,77 593
AV Zuidwal Jongens (4x100m) AV Zuidwal - JJB 0 48,25 568
AV Lycurgus Jongens (4x100m) AV Lycurgus - JJB 0 48,97 532
AV Suomi Jongens (4x100m) AV Suomi - JJB 0 49,13 524
AV Triathlon / Altis Jongens Team 2 (4x100m) - JJB 0 50,80 445
SV Noordkop Jongens (4x100m) SV Noordkop - JJB 0 53,50 328
DEM Jongens (4x100m) DEM - JJB 0 55,05 266
AV NOVA Jongens (4x100m) AV NOVA - JJB 0 DQ 0
AAC Jongens (4x100m) AAC - JJB 0 DNS 0



Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Helge Giezeman U-Track Jongens 55,03 --- 699
2 Timo Korsen AV Suomi Jongens 50,82 --- 644
3 Mats Tjepkema AAC Jongens 46,31 --- 583
4 Ruben Harmsen AV Tempo Jongens 44,05 --- 551
5 Danny van Sluis AV Trias Jongens 41,14 --- 508
6 Wim Vonk AV Triathl...s Jongens 39,56 --- 484
7 Niek Tel AV Lycurgus Jongens 39,17 --- 479
8 Jacco Dusselaar AV Hylas Jongens 37,28 --- 450
9 Yaran Wienneke GAC Hilver...ns Team 1 37,09 --- 447
10 Tim Groeneveld AV Suomi Jongens 36,88 --- 0
11 Ryan Roest AV Triathl...s Jongens 36,52 --- 0
12 Pieter Heij BAV Jongens 35,43 --- 420
13 Denilson Kleintjes GAC Hilver...ns Team 1 33,77 --- 0
14 Niels Kuil AV Triathl...ns Team 2 32,19 --- 367
15 Lloyd Rompa AV Triathl...ns Team 2 28,36 --- 0
16 Oscar Heijdra AV Tempo Jongens 26,46 --- 0
17 Ferron van Zomeren AV Zuidwal Jongens 25,62 --- 251
18 Niels Noordeloos AV NOVA Jongens 24,30 --- 226
19 Bas van der Kamp AV Zuidwal Jongens 23,19 --- 0
20 Skip Renders GAC Hilver...ns Team 2 22,97 --- 200
21 Sjoerd Jonker SV Noordkop Jongens 22,62 --- 193
22 Rob Kruijer AV NOVA Jongens 20,63 --- 0
23 Thijs Mijnhout GAC Hilver...ns Team 2 19,44 --- 0
Robbert Leenen DEM Jongens DNS --- 0
Tom Visser DEM Jongens DNS --- 0



Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Onno Aerts SV Noordkop Jongens 39,26 --- 671
2 Niek Tel AV Lycurgus Jongens 34,25 --- 568
3 Bart Groeneveld AV Suomi Jongens 32,86 --- 538
4 Rob Lassche AAC Jongens 31,32 --- 504
5 Helge Giezeman U-Track Jongens 29,69 --- 467
6 Marco Schaap AV NOVA Jongens 28,82 --- 447
7 Ryan Roest AV Triathl...s Jongens 27,82 --- 424
8 Quentin va...der Molen GAC Hilver...ns Team 1 27,45 --- 415
9 Wim Vonk AV Triathl...s Jongens 26,35 --- 0
10 Koen van Asselt AV Suomi Jongens 25,47 --- 0
11 Jacco Dusselaar AV Hylas Jongens 25,27 --- 362
12 Rogier van Ham AV Lycurgus Jongens 24,62 --- 0
13 Merijn van Essen AV Triathl...ns Team 2 24,62 --- 345
14 Bas van der Kamp AV Zuidwal Jongens 23,78 --- 324
15 Yaran Wienneke GAC Hilver...ns Team 1 22,83 --- 0
16 Thijs Roskamp BAV Jongens 20,92 --- 249
17 Oscar Heijdra AV Tempo Jongens 20,59 --- 239
18 Sjors Schoppen AV Trias Jongens 19,81 --- 218
19 Bart Greuter AV Triathl...ns Team 2 19,71 --- 0
20 Thijs Mijnhout GAC Hilver...ns Team 2 18,11 --- 169
21 Mike Wever AV NOVA Jongens 16,62 --- 0
22 Skip Renders GAC Hilver...ns Team 2 15,47 --- 0
Robbert Leenen DEM Jongens DNS --- 0



Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Onno Aerts SV Noordkop Jongens 13,19 --- 677
2 Marco Schaap AV NOVA Jongens 11,50 --- 566
3 Niek Tel AV Lycurgus Jongens 10,74 --- 513
4 Bart Groeneveld AV Suomi Jongens 10,45 --- 493
5 Rob Lassche AAC Jongens 10,44 --- 492
6 Ruben Harmsen AV Tempo Jongens 10,39 --- 489
7 Quentin va...der Molen GAC Hilver...ns Team 1 10,37 --- 487
8 Kas Raaijman AV Triathl...s Jongens 10,33 --- 484
9 Pieter Maas U-Track Jongens 10,18 --- 473
10 Rogier van Ham AV Lycurgus Jongens 10,00 --- 0
11 Antonio va...en Heuvel GAC Hilver...ns Team 1 9,85 --- 0
12 Jacco Dusselaar AV Hylas Jongens 9,83 --- 448
13 Danny van Sluis AV Trias Jongens 9,34 --- 411
14 Mats Olivier AV NOVA Jongens 8,86 --- 0
15 Oscar Heijdra AV Tempo Jongens 8,75 --- 0
16 Merijn van Essen AV Triathl...ns Team 2 8,52 --- 348
17 Thijs Roskamp BAV Jongens 8,25 --- 326
18 Ryan Roest AV Triathl...s Jongens 8,05 --- 0
19 Bas van der Kamp AV Zuidwal Jongens 7,85 --- 294
20 Thijs Mijnhout GAC Hilver...ns Team 2 7,82 --- 291
Tom Visser DEM Jongens DNS --- 0



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Timo Korsen AV Suomi Jongens 1,80 --- 680
1 Frank Huurdeman AV Triathl...s Jongens 1,80 --- 680
3 Daan Alers AV Tempo Jongens 1,75 --- 634
3 Thijs Buwalda BAV Jongens 1,75 --- 634
3 Pieter Maas U-Track Jongens 1,75 --- 634
6 Sjors Schoppen AV Trias Jongens 1,65 --- 540
6 Steijn Bakker GAC Hilver...ns Team 1 1,65 --- 540
8 Jelmer van Diepen AV Lycurgus Jongens 1,60 --- 492
8 Siem ter Braake GAC Hilver...ns Team 2 1,60 --- 492
10 Niels Kuil AV Triathl...ns Team 2 1,55 --- 444
10 Mike Wever AV NOVA Jongens 1,55 --- 444
12 Rutger Smulders BAV Jongens 1,55 --- 0
13 Casper van den Top AV Lycurgus Jongens 1,45 --- 0
14 Sjoerd Jonker SV Noordkop Jongens 1,45 --- 344
14 Floris Doedens AV Hylas Jongens 1,45 --- 344
14 Lucas de Bont AV Zuidwal Jongens 1,45 --- 344
14 Jesse Schijffelen DEM Jongens 1,45 --- 344
18 Bart Greuter AV Triathl...ns Team 2 1,35 --- 0
Martijn Visser AV Suomi Jongens DNS --- 0
Wessel Regtop SV Noordkop Jongens DNS --- 0
Najim el Yarchouhi AAC Jongens DNS --- 0
Florian de Boer GAC Hilver...ns Team 1 DNS --- 0
Robbert Leenen DEM Jongens DNS --- 0
Kas Raaijman AV Triathl...s Jongens --- ---



Jongens Junior B - Hink-stap-springen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Luc Nkurunziza U-Track Jongens 12,35 +1.7 m/s--- 606
2 Matthijs Kolkman AAC Jongens 11,97 +0.4 m/s--- 564
3 Pepijn Heij AV Triathl...s Jongens 11,66 +0.6 m/s--- 530
4 Jesse Wellner AV Suomi Jongens 11,10 +1.2 m/s--- 467
5 Steijn Bakker GAC Hilver...ns Team 1 11,07 +0.9 m/s--- 463
6 Ruben Harmsen AV Tempo Jongens 10,79 +1.5 m/s--- 431
7 Pieter Bijl AV Hylas Jongens 10,76 +1.5 m/s--- 427
8 Sjoerd Dorrestein AV Trias Jongens 10,74 +1.2 m/s--- 425
9 Cheremy Tang SV Noordkop Jongens 10,73 +1.2 m/s--- 424
10 Anton Hilhorst AV Zuidwal Jongens 10,67 +0.6 m/s--- 417
11 Siem ter Braake GAC Hilver...ns Team 2 10,54 +1.7 m/s--- 402
12 Joost van de Graaf AV Triathl...ns Team 2 10,44 +1.9 m/s--- 390
13 Rob Kruijer AV NOVA Jongens 10,16 +1.1 m/s--- 357
14 Jelmer van Diepen AV Lycurgus Jongens 10,07 +0.7 m/s--- 346
15 Rutger Smulders BAV Jongens 9,79 +0.4 m/s--- 312
Lars Mensink DEM Jongens DNS --- 0



Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Hilbrand Wouters AV Triathl...s Jongens 4,10 --- 833
2 Mats Tjepkema AAC Jongens 3,30 --- 616
3 Yaran Wienneke GAC Hilver...ns Team 1 3,10 --- 558
4 Jasper Kroes AV NOVA Jongens 3,00 --- 528
5 Bram Verheyen GAC Hilver...ns Team 2 2,80 --- 467
6 Martijn Visser AV Suomi Jongens 2,50 --- 371
6 Gennaro Biswane U-Track Jongens 2,50 --- 371
8 Jesse Pupping AV Lycurgus Jongens 2,40 --- 338
8 Camilo de ...n der Zee AV Triathl...ns Team 2 2,40 --- 338
8 Jochem Sluijter AV Tempo Jongens 2,40 --- 338



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Shaquille Brahm U-Track Jongens 5,98 +1.6 m/s--- 600
2 Jamal Aartsen SV Noordkop Jongens 5,97 +0.3 m/s--- 598
3 Pepijn Heij AV Triathl...s Jongens 5,79 +0.9 m/s--- 558
4 Tijmen de Hart AV Hylas Jongens 5,78 +3.0 m/s--- 555
5 Jesper Peterse AV Trias Jongens 5,66 +1.8 m/s--- 528
6 Cheremy Tang SV Noordkop Jongens 5,57 +1.4 m/s--- 0
7 Jesse Pupping AV Lycurgus Jongens 5,51 +0.5 m/s--- 493
8 Jamaal Awad DEM Jongens 5,44 +0.6 m/s--- 477
9 Thomas van...er Heijde AV Tempo Jongens 5,33 +1.0 m/s--- 451
10 Thijs Buwalda BAV Jongens 5,30 +2.2 m/s--- 444
11 Jesse Wellner AV Suomi Jongens 5,18 +1.1 m/s--- 415
12 Denilson Kleintjes GAC Hilver...ns Team 1 5,14 +0.7 m/s--- 405
13 Kas Raaijman AV Triathl...s Jongens 5,14 +1.8 m/s--- 0
14 Ken Leunissen AV Zuidwal Jongens 5,00 +0.2 m/s--- 371
15 Jim Warmerdam AV Suomi Jongens 4,96 +0.7 m/s--- 0
16 Jasper de Hon AAC Jongens 4,95 +0.4 m/s--- 359
17 Merijn van Essen AV Triathl...ns Team 2 4,76 +0.4 m/s--- 312
18 Skip Renders GAC Hilver...ns Team 2 4,72 +0.8 m/s--- 302
19 Rutger Smulders BAV Jongens 4,72 +1.5 m/s--- 0
20 Lloyd Rompa AV Triathl...ns Team 2 4,71 +0.6 m/s--- 0
21 Jelmer van Diepen AV Lycurgus Jongens 4,59 +1.9 m/s--- 0
22 Mitchell Groen AV NOVA Jongens 4,45 +0.4 m/s--- 233
23 Bart Craig AV Tempo Jongens 4,38 +1.2 m/s--- 0
24 Mike Wever AV NOVA Jongens 4,33 +1.2 m/s--- 0
Sjoerd Dorrestein AV Trias Jongens DNS --- 0
Max Guijt GAC Hilver...ns Team 2 DNS --- 0
Florian de Boer GAC Hilver...ns Team 1 DNS --- 0
Ryan Talen DEM Jongens DNS --- 0



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Janine Verhaar U-Track Meisjes 12,48 +3.9 m/s--- 775
2 Renee van Rookhuizen DEM Meisjes 12,66 +3.9 m/s--- 740
3 Daphne Bakker GAC Hilver...es Team 1 12,93 +3.9 m/s--- 689
4 Hanna Voorberg AV Lycurgus Meisjes 13,07 +3.9 m/s--- 664
5 Zoë de Jong AV Trias Meisjes 13,08 +3.9 m/s--- 662
6 Lisanne Glorie DEM Meisjes 13,24 +4.2 m/s--- 0
7 Aniek Bakker AV Suomi Meisjes 13,25 +2.3 m/s--- 632
8 Femke Brink AV Trias Meisjes 13,26 +4.2 m/s--- 0
9 Zola Zwerver AAC Meisjes 13,45 +4.2 m/s--- 597
10 Florine Sreeram U-Track Meisjes 13,48 +3.9 m/s--- 0
11 Nienke Tool SAV Meisjes 13,59 +4.2 m/s--- 574
12 Sterre Weber GAC Hilver...es Team 2 13,63 +4.2 m/s--- 567
13 Aukje Bakker SAV Meisjes 13,63 +3.9 m/s--- 0
14 Gitta Dirksen AV Lycurgus Meisjes 13,73 +4.2 m/s--- 0
15 Marit Vorstman AAC Meisjes 13,93 +2.3 m/s--- 0
16 Lisa Frissel AV Tempo Meisjes 14,03 +2.3 m/s--- 503
17 Isa van Delft GAC Hilver...es Team 1 14,08 +2.3 m/s--- 0
18 Luca Schaap AV Zuidwal...es Team 2 14,09 +2.3 m/s--- 494
19 Lara Ruules AV Zuidwal...es Team 1 14,15 +2.3 m/s--- 485
20 Annabel Boonman BAV Meisjes 14,27 +2.3 m/s--- 466
21 Marith Sluijter AV Tempo Meisjes 14,58 +2.3 m/s--- 0
22 Julia Bos AV Suomi Meisjes 14,74 +2.3 m/s--- 0
23 Anouk van Drie AV Triathl...s Meisjes 14,92 +2.3 m/s--- 373
24 Lotte Buwalda BAV Meisjes 15,00 +2.3 m/s--- 0
25 Annejet Robijn AV Zuidwal...es Team 2 15,26 +2.3 m/s--- 0
26 Inge Portegijs AV DOKEV A...a Meisjes 16,19 +2.3 m/s--- 212
Linda Janmaat GAC Hilver...es Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior B - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Annemarie Slangewal AV Triathl...s Meisjes 1:00,44 --- 763
2 Lisanne Glorie DEM Meisjes 1:01,79 --- 723
3 Nalini Sreeram U-Track Meisjes 1:02,36 --- 707
4 Evelien Hooijman GAC Hilver...es Team 1 1:02,99 --- 689
5 Maaike Schoute AV Lycurgus Meisjes 1:03,34 --- 679
6 Anja Bekema GAC Hilver...es Team 2 1:03,69 --- 669
7 Zola Zwerver AAC Meisjes 1:04,47 --- 648
8 Zoë de Jong AV Trias Meisjes 1:04,70 --- 642
9 Juliette de Klerk BAV Meisjes 1:04,83 --- 638
10 Gitta Dirksen AV Lycurgus Meisjes 1:04,97 --- 0
11 Dianne Conijn AV DOKEV A...a Meisjes 1:05,44 --- 622
12 Maartje va...der Werff AV Zuidwal...es Team 2 1:06,30 --- 600
13 Isabelle Koopman SAV Meisjes 1:07,70 --- 565
14 Isri Bakker DEM Meisjes 1:09,12 --- 0
15 Femke van den Bos AV Tempo Meisjes 1:09,76 --- 516
16 Arlette Schaefer AV Suomi Meisjes 1:11,94 --- 468
17 Eline de Jong AV Zuidwal...es Team 1 1:13,98 --- 425
18 Irene Cauwels AV Suomi Meisjes 1:14,08 --- 0
19 Eva Hurenkamp AV Triathl...s Meisjes 1:15,49 --- 0
Kirsten Zuurbier AV Trias Meisjes DNS --- 0
Daphne Bakker GAC Hilver...es Team 1 DNS --- 0
Franka Smet GAC Hilver...es Team 2 DNS --- 0
Britt Mosselman SAV Meisjes DNS --- 0
Nathalie Straatsma AV Tempo Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Veerle Bakker AV Triathl...s Meisjes 2:19,06 --- 802
2 Mariska Poel DEM Meisjes 2:22,92 --- 754
3 Leonie Grob GAC Hilver...es Team 1 2:28,44 --- 689
4 Nora Winter AV Lycurgus Meisjes 2:29,13 --- 682
5 Lena Grobusch GAC Hilver...es Team 1 2:30,61 --- 0
6 Dorian Wevers BAV Meisjes 2:32,32 --- 647
7 Merel van Assem U-Track Meisjes 2:32,61 --- 644
8 Shelley van der Kolk DEM Meisjes 2:33,17 --- 0
9 Isabelle Koopman SAV Meisjes 2:34,81 --- 621
10 Eden Göbbels GAC Hilver...es Team 2 2:36,64 --- 602
11 Maartje van Asselt AV Suomi Meisjes 2:38,41 --- 585
12 Arlyn Haveman AAC Meisjes 2:40,95 --- 560
13 Danielle Keet AV DOKEV A...a Meisjes 2:43,84 --- 533
14 Lotte van Beek AV Triathl...s Meisjes 2:44,01 --- 0
15 Tessa Meulman AV Lycurgus Meisjes 2:44,23 --- 0
16 Kathy Agasi AV Trias Meisjes 2:46,69 --- 507
17 Franka Smet GAC Hilver...es Team 2 2:48,46 --- 0
18 Eline de Jong AV Zuidwal...es Team 1 2:56,19 --- 427
19 Leonie Lake AV Tempo Meisjes 2:56,79 --- 422
20 Iris Wijkhuijzen AV Zuidwal...es Team 2 2:58,63 --- 408
Maike Edw...an Muijen AAC Meisjes DNS --- 0
Britt Mosselman SAV Meisjes DNF --- 0



Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Nikki Kraaijeveld DEM Meisjes 14,96 +2.2 m/s--- 753
2 Lisanne Schoonebeek AV Lycurgus Meisjes 15,37 +2.2 m/s--- 709
3 Aukje Bakker SAV Meisjes 15,74 +1.8 m/s--- 671
4 Sophie Jebose AAC Meisjes 16,08 +0.6 m/s--- 638
4 Jolijn van Dijk GAC Hilver...es Team 1 16,08 +2.2 m/s--- 638
6 Luca Bos GAC Hilver...es Team 1 16,57 +2.2 m/s--- 0
7 Sterre Weber GAC Hilver...es Team 2 16,64 +1.9 m/s--- 587
8 Gera Attwell U-Track Meisjes 16,81 +2.2 m/s--- 572
9 Femke Kuiper AV Triathl...s Meisjes 17,28 +1.8 m/s--- 532
10 Minke Bosma AV Lycurgus Meisjes 17,34 +1.8 m/s--- 0
11 Pascalle Twisk AV Trias Meisjes 17,38 +0.6 m/s--- 524
12 Maartje va...der Werff AV Zuidwal...es Team 2 17,50 +1.9 m/s--- 514
13 Mauve Bos GAC Hilver...es Team 2 17,77 +1.8 m/s--- 0
14 Aleid Frissel AV Tempo Meisjes 17,90 +0.6 m/s--- 482
15 Emma van der Pal AV Trias Meisjes 18,51 +1.8 m/s--- 0
16 Anouk van Drie AV Triathl...s Meisjes 18,67 +0.6 m/s--- 0
17 Veerle Eijsbroek AV Suomi Meisjes 19,35 +1.9 m/s--- 379
17 Rohmana Koops BAV Meisjes 19,35 +1.9 m/s--- 379
19 Isabelle Leenhouts AV Zuidwal...es Team 1 19,51 +1.9 m/s--- 369
20 Melanie Zoer AV DOKEV A...a Meisjes 20,16 +0.6 m/s--- 328



Meisjes Junior B - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
AV Pijnenburg Meisjes (4x100m) AV Pijnenburg - MJB 0 --- 0
U-Track Meisjes (4x100m) U-Track - MJB 0 50,20 759
DEM Meisjes (4x100m) DEM - MJB 0 51,29 707
AV Lycurgus Meisjes (4x100m) AV Lycurgus - MJB 0 51,40 702
AAC Meisjes (4x100m) AAC - MJB 0 52,86 636
GAC Hilversum Meisjes Team 1 (4x100m) GAC Hilversum - MJB 0 53,98 588
SAV Meisjes (4x100m) SAV - MJB 0 54,70 558
GAC Hilversum Meisjes Team 2 (4x100m) GAC Hilversum - MJB 0 54,73 557
AV Triathlon / Altis Meisjes (4x100m) - MJB 0 54,82 553
AV Tempo Meisjes (4x100m) Tempo AV - MJB 0 55,18 539
AV Suomi Meisjes (4x100m) AV Suomi - MJB 0 55,62 521
AV Zuidwal Meisjes Team 1 (4x100m) AV Zuidwal - MJB 0 56,20 498
BAV Meisjes (4x100m) BAV - MJB 0 57,83 437
AV Zuidwal Meisjes Team 2 (4x100m) AV Zuidwal - MJB 0 57,97 432
AV DOKEV Anna Paulowna Meisjes (4x100m) AV DOKEV Anna Paulowna - MJB 0 58,61 409
AV Trias Meisjes (4x100m) AV Trias - MJB 0 DNF 0



Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Charlotte Hopman AV Lycurgus Meisjes 40,97 --- 781
2 Arlyn Haveman AAC Meisjes 37,00 --- 718
3 Keeley Heijdeman AAC Meisjes 36,46 --- 0
4 Noelle Kreijsig DEM Meisjes 32,73 --- 647
5 Sanne Veldhuizen AV Zuidwal...es Team 2 31,14 --- 619
6 Daphne Schollink AV Suomi Meisjes 29,31 --- 586
7 Caitlin Ketting SAV Meisjes 28,43 --- 570
8 Veerle Bakker AV Triathl...s Meisjes 27,90 --- 560
9 Anja Bekema GAC Hilver...es Team 2 27,10 --- 545
10 Aafke Roelofs GAC Hilver...es Team 1 26,89 --- 541
11 Eline Koenz AV Trias Meisjes 26,87 --- 541
12 Lotte Paardekooper DEM Meisjes 26,36 --- 0
13 Annabel Boonman BAV Meisjes 25,78 --- 520
14 Mauve Bos GAC Hilver...es Team 2 25,76 --- 0
15 Laura Leyen AV DOKEV A...a Meisjes 24,24 --- 489
16 Luna van den Born AV Zuidwal...es Team 2 22,70 --- 0
17 Leonie Lake AV Tempo Meisjes 20,10 --- 402
18 Lika Brinkman GAC Hilver...es Team 1 19,78 --- 0
19 Nalini Sreeram U-Track Meisjes 19,75 --- 395
20 Daphne Wijkhuijzen AV Zuidwal...es Team 1 19,43 --- 388
21 Ana claudi...n Meeuwen AV Zuidwal...es Team 1 18,69 --- 0
22 Freya Handgraaf AV Suomi Meisjes 18,47 --- 0
23 Robin Kok AV Trias Meisjes 14,54 --- 0
24 Inge Portegijs AV DOKEV A...a Meisjes 13,13 --- 0



Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Sanne Veldhuizen AV Zuidwal...es Team 2 35,60 --- 654
2 Keeley Heijdeman AAC Meisjes 29,61 --- 536
3 Annebel Jaarsma AV Lycurgus Meisjes 29,01 --- 524
4 Caitlin Ketting SAV Meisjes 26,43 --- 469
5 Melanie van der Most AV Trias Meisjes 26,25 --- 465
6 Luca Bos GAC Hilver...es Team 1 26,19 --- 463
7 Julia Wolbink AAC Meisjes 25,54 --- 0
8 Annabel Boonman BAV Meisjes 23,81 --- 410
9 Aafke Roelofs GAC Hilver...es Team 1 22,90 --- 0
10 Laura Leyen AV DOKEV A...a Meisjes 21,25 --- 349
11 Kim van der Aar DEM Meisjes 20,76 --- 337
12 Jenny Nzounda U-Track Meisjes 20,45 --- 330
13 Luna van der Pas GAC Hilver...es Team 2 20,18 --- 323
14 Lotte van Beek AV Triathl...s Meisjes 19,42 --- 304
15 Daphne Schollink AV Suomi Meisjes 18,05 --- 268
16 Noek van Doorn AV Zuidwal...es Team 1 17,96 --- 266
17 Freya Handgraaf AV Suomi Meisjes 16,26 --- 0
18 Anouk van Drie AV Triathl...s Meisjes 15,59 --- 0
19 Isri Bakker DEM Meisjes 14,59 --- 0
Linda Janmaat GAC Hilver...es Team 2 DNS --- 0
Leonie Lake AV Tempo Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Keeley Heijdeman AAC Meisjes 12,64 --- 758
2 Annebel Jaarsma AV Lycurgus Meisjes 11,81 --- 707
3 Jenny Nzounda U-Track Meisjes 11,29 --- 674
4 Hanna Voorberg AV Lycurgus Meisjes 11,09 --- 0
5 Caitlin Ketting SAV Meisjes 11,07 --- 660
6 Luca Bos GAC Hilver...es Team 1 10,65 --- 633
7 Noek van Doorn AV Zuidwal...es Team 1 9,11 --- 528
8 Pien Stad...n Robaard AV Triathl...s Meisjes 9,02 --- 521
9 Dianne Conijn AV DOKEV A...a Meisjes 8,97 --- 518
10 Melanie van der Most AV Trias Meisjes 8,95 --- 516
11 Nienke Tool SAV Meisjes 8,88 --- 0
12 Luna van den Born AV Zuidwal...es Team 2 8,55 --- 487
13 Lisa Frissel AV Tempo Meisjes 8,19 --- 460
14 Lotte Buwalda BAV Meisjes 8,18 --- 460
15 Irene Cauwels AV Suomi Meisjes 8,17 --- 459
16 Lotte Paardekooper DEM Meisjes 8,16 --- 458
17 Daphne Schollink AV Suomi Meisjes 7,73 --- 0
18 Marith Sluijter AV Tempo Meisjes 7,70 --- 0
19 Iris Wijkhuijzen AV Zuidwal...es Team 2 7,57 --- 0
20 Luna van der Pas GAC Hilver...es Team 2 7,26 --- 388
21 Lika Brinkman GAC Hilver...es Team 1 6,95 --- 0
22 Eva Hurenkamp AV Triathl...s Meisjes 6,72 --- 0



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Arlyn Haveman AAC Meisjes 1,55 --- 779
1 Eva Koopman SAV Meisjes 1,55 --- 779
3 Romee van Essen AV Lycurgus Meisjes 1,50 --- 726
3 Robin Kok AV Trias Meisjes 1,50 --- 726
3 Noelle Kreijsig DEM Meisjes 1,50 --- 726
3 Kika van B...enegouwen U-Track Meisjes 1,50 --- 726
7 Jolijn van Dijk GAC Hilver...es Team 1 1,45 --- 672
7 Luna van den Born AV Zuidwal...es Team 2 1,45 --- 672
7 Rohmana Koops BAV Meisjes 1,45 --- 672
10 Annebel Jaarsma AV Lycurgus Meisjes 1,40 --- 0
10 Eva Hurenkamp AV Triathl...s Meisjes 1,40 --- 0
12 Pien Stad...n Robaard AV Triathl...s Meisjes 1,40 --- 615
13 Maartje van Asselt AV Suomi Meisjes 1,35 --- 550
14 Emma van der Pal AV Trias Meisjes 1,35 --- 0
14 Carlijn Smallenburg GAC Hilver...es Team 2 1,35 --- 0
16 Susan Visser GAC Hilver...es Team 2 1,35 --- 550
16 Melanie Zoer AV DOKEV A...a Meisjes 1,35 --- 550
16 Femke van den Bos AV Tempo Meisjes 1,35 --- 550
19 Isri Bakker DEM Meisjes 1,35 --- 0
20 Dieuwertje Kok GAC Hilver...es Team 1 1,30 --- 0
21 Isabelle Leenhouts AV Zuidwal...es Team 1 1,30 --- 484
22 Freya Handgraaf AV Suomi Meisjes 1,15 --- 0



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Eva Koopman SAV Meisjes 5,43 +0.8 m/s--- 778
2 Nikki Kraaijeveld DEM Meisjes 5,41 +1.5 m/s--- 774
3 Renee van Rookhuizen DEM Meisjes 5,30 +0.4 m/s--- 0
4 Kika van B...enegouwen U-Track Meisjes 5,23 +0.1 m/s--- 732
5 Lisanne Schoonebeek AV Lycurgus Meisjes 5,12 +1.1 m/s--- 705
6 Minke Bosma AV Lycurgus Meisjes 5,04 +0.5 m/s--- 0
7 Jolijn van Dijk GAC Hilver...es Team 1 5,03 +0.8 m/s--- 684
8 Sophie Jebose AAC Meisjes 4,80 +1.7 m/s--- 628
9 Merit Schuurman AAC Meisjes 4,75 +0.9 m/s--- 0
10 Femke Kuiper AV Triathl...s Meisjes 4,69 +1.7 m/s--- 601
11 Femke Brink AV Trias Meisjes 4,67 +1.4 m/s--- 596
12 Dieuwertje Kok GAC Hilver...es Team 1 4,58 +0.1 m/s--- 0
13 Veerle Eijsbroek AV Suomi Meisjes 4,57 +1.0 m/s--- 571
14 Lotte van Beek AV Triathl...s Meisjes 4,57 +1.5 m/s--- 0
15 Juliette de Klerk BAV Meisjes 4,56 +0.8 m/s--- 568
16 Lara Ruules AV Zuidwal...es Team 1 4,48 +3.2 m/s--- 548
17 Melanie van der Most AV Trias Meisjes 4,47 +2.9 m/s--- 0
18 Carlijn Smallenburg GAC Hilver...es Team 2 4,32 -0.2 m/s--- 507
19 Aleid Frissel AV Tempo Meisjes 4,28 +0.4 m/s--- 497
20 Irene Cauwels AV Suomi Meisjes 4,18 +0.5 m/s--- 0
21 Daphne Wijkhuijzen AV Zuidwal...es Team 1 3,99 +0.9 m/s--- 0
22 Luca Schaap AV Zuidwal...es Team 2 3,88 +1.5 m/s--- 390
23 Dorian Wevers BAV Meisjes 3,64 +1.0 m/s--- 0
24 Danielle Keet AV DOKEV A...a Meisjes 3,63 +1.1 m/s--- 321
25 Inge Portegijs AV DOKEV A...a Meisjes 3,46 +0.9 m/s--- 0
Linda Janmaat GAC Hilver...es Team 2 DNS --- 0
Nathalie Straatsma AV Tempo Meisjes DNS --- 0