Uitslagen Junioren C/D Poule 62 Wedstrijd 1 [2014]

Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Yordi Kuijlen HAC JC Team 1 12,32 +0.0 m/s--- 772
2 Tijn Vaessen AV Weert JC 12,52 +0.0 m/s--- 740
3 Sjoerd Ceelen HAC JC Team 1 12,70 +0.1 m/s--- 713
4 Stan Hendriks AV Weert JC 12,78 +0.0 m/s--- 701
5 Nick Honings Lopersgroe...Deurne JC 12,91 +0.1 m/s--- 681
6 Jordy Klerkx AV Unitas JC 12,96 +0.1 m/s--- 674
7 Pie Meuwissen Swift Atletiek JC 13,01 +0.0 m/s--- 667
8 Tygo van de Weijer HAC JC Team 1 13,06 +0.1 m/s--- 0
9 Sjoerd Geraerts Scopias Atletiek JC 13,17 +0.1 m/s--- 644
10 Stan Ubachs Swift Atletiek JC 13,19 +0.1 m/s--- 641
11 Arman Behbood Atletiek M...tricht JC 13,30 +0.1 m/s--- 626
12 Lars Snijders Lopersgroe...Deurne JC 13,32 +0.1 m/s--- 623
13 Cas Mulleners Atletiek M...tricht JC 13,89 +0.1 m/s--- 548
14 Kevin Mannens AV Unitas JC 13,97 +0.1 m/s--- 538
14 Tom Morelissen Scopias Atletiek JC 13,97 +0.1 m/s--- 538
16 Scott Boesten AV Unitas JC 13,99 +0.1 m/s--- 0
17 Bram Verhooren AVON JC 14,06 +0.1 m/s--- 526
18 Bodhi van Selow Lopersgroe...Deurne JC 14,39 +0.0 m/s--- 0
19 Anthony Brouwers HAC JC Team 2 14,54 +0.1 m/s--- 469
20 Thijs Heemskerk AVON JC 14,87 +0.0 m/s--- 432
21 Sam Smit HAC JC Team 2 14,93 +0.1 m/s--- 425
22 Gilbert Leenders Atletiek M...tricht JC 15,25 +0.1 m/s--- 0
23 Thijs Hermans HAC JC Team 2 16,42 +0.1 m/s--- 0
Rick Driessen AV Weert JC DNS --- 0



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Stan Ubachs Swift Atletiek JC 2:15,70 --- 711
2 Imre Dielis Lopersgroe...Deurne JC 2:18,09 --- 684
3 Tom Willems HAC JC Team 1 2:21,64 --- 644
4 Casper Fransen Atletiek M...tricht JC 2:26,27 --- 596
5 Floran Thijs HAC JC Team 1 2:26,62 --- 592
6 Rowan Beun AV Unitas JC 2:28,95 --- 569
7 Bodhi van Selow Lopersgroe...Deurne JC 2:31,45 --- 545
8 Bart Doesburg AV Weert JC 2:35,69 --- 506
9 Rick Jongen HAC JC Team 2 2:38,37 --- 483
10 Lucas Habets Atletiek M...tricht JC 2:44,77 --- 430
11 Bram Verhooren AVON JC 2:45,76 --- 422
12 Laurens Verhage AVON JC 2:46,15 --- 419
13 Alexander ... Gelderen Atletiek M...tricht JC 2:46,53 --- 0
14 Daan Verbakel HAC JC Team 1 2:47,35 --- 0
15 Loek Schlicksupp Swift Atletiek JC 2:48,95 --- 397
16 Thomas van Vlerken HAC JC Team 2 2:56,82 --- 340
17 Pim Coenders Scopias Atletiek JC 2:58,16 --- 331
18 Sam van Aerle HAC JC Team 2 3:00,01 --- 0
19 Rainier Durieux Scopias Atletiek JC 3:23,94 --- 177
20 Jonathan Benjamins AVON JC 3:25,24 --- 0
Daan van de Mortel Lopersgroe...Deurne JC DNS --- 0
Bart Cortooms AV Unitas JC DNS --- 0
Rick Driessen AV Weert JC DNS --- 0



Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Stan Hendriks AV Weert JC 16,70 +0.1 m/s--- 578
2 Johan Crins Swift Atletiek JC 17,47 +0.1 m/s--- 520
3 Stef van Berlo HAC JC Team 1 17,84 +0.1 m/s--- 494
4 Imre Dielis Lopersgroe...Deurne JC 18,20 +0.1 m/s--- 470
5 Scott Boesten AV Unitas JC 18,40 +0.1 m/s--- 457
6 Jordy Klerkx AV Unitas JC 18,56 +0.1 m/s--- 447
7 Tygo van de Weijer HAC JC Team 1 18,61 +0.1 m/s--- 444
8 Daan Verbakel HAC JC Team 1 19,23 +0.1 m/s--- 0
9 Daniel Giffel AVON JC 19,25 +0.1 m/s--- 405
10 Pie Meuwissen Swift Atletiek JC 19,40 +0.1 m/s--- 396
11 Sjoerd Geraerts Scopias Atletiek JC 20,94 +0.1 m/s--- 314
12 Bodhi van Selow Lopersgroe...Deurne JC 20,99 +0.1 m/s--- 311
13 Thomas van Vlerken HAC JC Team 2 22,36 +0.1 m/s--- 247
14 Sam Smit HAC JC Team 2 22,41 +0.1 m/s--- 245
Laurens Handels AV Weert JC DNS --- 0



Jongens Junior C - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
Swift Atletiek JC (4x100m) Swift Atletiek - JJC 0 49,80 721
Lopersgroep Deurne JC (4x100m) Lopersgroep Deurne - JJC 0 49,87 718
AV Weert JC (4x100m) AV Weert - JJC 0 50,78 684
HAC JC Team 1 (4x100m) HAC - JJC 0 52,51 572
AV Unitas JC (4x100m) AV Unitas - JJC 0 53,43 591
AVON JC (4x100m) AVON - JJC 0 53,85 577
Atletiek Maastricht JC (4x100m) Atletiek Maastricht - JJC 0 56,16 504
Scopias Atletiek JC (4x100m) Scopias Atletiek - JJC 0 57,14 475
HAC JC Team 2 (4x100m) HAC - JJC 0 1:01,50 307



Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jordy Klerkx AV Unitas JC 36,35 --- 589
2 Niek Brummans Swift Atletiek JC 30,69 --- 506
3 Tom Willems HAC JC Team 1 28,79 --- 476
4 Wesley Rijkers Lopersgroe...Deurne JC 27,66 --- 458
5 Tom Morelissen Scopias Atletiek JC 27,39 --- 454
6 Bart Doesburg AV Weert JC 25,20 --- 417
7 Tristan Zundert AVON JC 24,85 --- 411
8 Wessel Vlemmings HAC JC Team 1 24,64 --- 0
9 Remco Visser Scopias Atletiek JC 23,66 --- 0
10 Imre Dielis Lopersgroe...Deurne JC 21,55 --- 0
11 Loek Vossen AV Weert JC 20,55 --- 0
12 Thijs Heemskerk AVON JC 20,25 --- 0
13 Bram Verhagen HAC JC Team 2 18,77 --- 300
14 Anthony Brouwers HAC JC Team 2 16,53 --- 0
15 Lucas Habets Atletiek M...tricht JC 15,55 --- 234
16 Loek Schlicksupp Swift Atletiek JC 14,84 --- 0
17 Vladimir Zhdanov Atletiek M...tricht JC 12,12 --- 0
Bart Cortooms AV Unitas JC DNS --- 0



Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Bram Coenen Swift Atletiek JC 28,35 --- 449
2 Nick Honings Lopersgroe...Deurne JC 26,61 --- 421
3 Lars Snijders Lopersgroe...Deurne JC 26,21 --- 0
4 Jan van Gestel Scopias Atletiek JC 23,86 --- 376
5 Wessel Vlemmings HAC JC Team 1 20,21 --- 311
6 Bram Gommer Atletiek M...tricht JC 19,51 --- 298
7 Rick Jongen HAC JC Team 2 19,47 --- 297
8 Jeroen van Lierop HAC JC Team 1 19,01 --- 0
9 Loek Vossen AV Weert JC 18,46 --- 278
10 Kevin Mannens AV Unitas JC 17,93 --- 267
11 Yonis AL-Tammar AV Unitas JC 16,92 --- 0
12 Jonathan Benjamins AVON JC 15,58 --- 219
13 Sam van Aerle HAC JC Team 2 15,51 --- 0
14 Lars Wilms AV Weert JC 15,23 --- 0
15 Yoran Simonis Scopias Atletiek JC 14,87 --- 0
16 Nordin Willems Atletiek M...tricht JC 13,96 --- 0



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Bram Coenen Swift Atletiek JC 10,78 --- 559
2 Wesley Rijkers Lopersgroe...Deurne JC 9,58 --- 502
3 Wessel Vlemmings HAC JC Team 1 8,37 --- 441
4 Stef van Berlo HAC JC Team 1 7,98 --- 0
5 Loek Vossen AV Weert JC 7,87 --- 414
6 Yonis AL-Tammar AV Unitas JC 7,70 --- 405
7 Daniel Giffel AVON JC 7,39 --- 388
8 Jan van Gestel Scopias Atletiek JC 6,97 --- 364
9 Vladimir Zhdanov Atletiek M...tricht JC 6,85 --- 357
10 Rick Jongen HAC JC Team 2 6,52 --- 338
11 Yoran Simonis Scopias Atletiek JC 6,16 --- 0
12 Jonathan Benjamins AVON JC 5,25 --- 0
13 Nordin Willems Atletiek M...tricht JC 4,02 --- 0
Bart Doesburg AV Weert JC DNS --- 0



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Elia Maassen AV Unitas JC 1,60 --- 702
1 Tom Willems HAC JC Team 1 1,60 --- 702
3 Laurens Handels AV Weert JC 1,55 --- 663
4 Stan Arts Lopersgroe...Deurne JC 1,50 --- 623
5 Jeroen van Lierop HAC JC Team 1 1,35 --- 0
6 Johan Crins Swift Atletiek JC 1,35 --- 499
7 Sam Smit HAC JC Team 2 1,30 --- 462
8 Bram Gommer Atletiek M...tricht JC 1,25 --- 426
9 Thijs Hermans HAC JC Team 2 1,25 --- 0
9 Loek Schlicksupp Swift Atletiek JC 1,25 --- 0
Alexander ... Gelderen Atletiek M...tricht JC DNS --- 0
Rick Driessen AV Weert JC DNS --- 0
Laurens Verhage AVON JC DNS --- 0
Pim Coenders Scopias Atletiek JC DNS --- 0



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Niek Brummans Swift Atletiek JC 5,00 +0.0 m/s--- 621
2 Stan Arts Lopersgroe...Deurne JC 4,84 +0.0 m/s--- 589
3 Sjoerd Ceelen HAC JC Team 1 4,70 +0.0 m/s--- 560
4 Elia Maassen AV Unitas JC 4,69 +0.0 m/s--- 558
5 Tijn Vaessen AV Weert JC 4,65 +0.0 m/s--- 550
6 Daan Verbakel HAC JC Team 1 4,25 +0.0 m/s--- 0
7 Thomas van Vlerken HAC JC Team 2 4,23 +0.0 m/s--- 464
8 Cas Mulleners Atletiek M...tricht JC 4,18 +0.0 m/s--- 454
9 Tristan Zundert AVON JC 3,80 +0.0 m/s--- 378
10 Laurens Verhage AVON JC 3,61 +0.0 m/s--- 0
11 Lars Wilms AV Weert JC 3,60 +0.0 m/s--- 0
12 Bram Verhagen HAC JC Team 2 3,33 +0.0 m/s--- 0
13 Remco Visser Scopias Atletiek JC 3,24 +0.0 m/s--- 266
14 Rainier Durieux Scopias Atletiek JC 3,01 +0.0 m/s--- 0
15 Gilbert Leenders Atletiek M...tricht JC 2,99 +0.0 m/s--- 0



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Quinten van Ommen AV Achilles Top JD 11,08 +0.0 m/s--- 606
2 Remie Geurts AV Unitas JD 11,69 +0.0 m/s--- 512
3 Olaf Renes AV Caesar JD 11,87 +0.0 m/s--- 486
4 Jesse de Jong Swift Atletiek JD 12,11 +0.0 m/s--- 452
5 Olivier Gijbels Scopias At...JD Team 2 12,16 +0.0 m/s--- 446
6 Timo Jong de AV Caesar JD 12,23 +0.0 m/s--- 436
7 Timo Thomas Scopias At...JD Team 1 12,28 +0.0 m/s--- 430
8 Thijs van Lith HAC JD 12,57 +0.0 m/s--- 392
9 Mylan Niessen AV Weert JD 12,64 +0.0 m/s--- 383
10 Daan Biemans Lopersgroe...Deurne JD 12,69 +0.1 m/s--- 377
11 Finn Bonekamp AV Unitas JD 12,87 +0.1 m/s--- 355
11 Laurens Buma HAC JD 12,87 +0.0 m/s--- 355
13 Thijs van den Heuvel Atletiek M...tricht JD 13,09 +0.0 m/s--- 329
14 Joery Lahaye AV Caesar JD 13,13 +0.0 m/s--- 0
15 Gijs Heugten AV `t Jasp... Sport JD 13,27 +0.1 m/s--- 309
16 Brad Pilon AV Unitas JD 13,31 +0.0 m/s--- 0
17 Daan van Zoggel AV `t Jasp... Sport JD 13,33 +0.1 m/s--- 302
18 Han Baselier Lopersgroe...Deurne JD 13,42 +0.0 m/s--- 292
19 Arthur Idema Scopias At...JD Team 2 13,72 +0.0 m/s--- 259
20 Robbert Handels AV Weert JD 13,82 +0.1 m/s--- 249
21 Thijs Steinmann ATV Venray JD 13,92 +0.1 m/s--- 238
22 Wiek Keiren Scopias At...JD Team 2 14,12 +0.0 m/s--- 0
23 Luuk Pasmans AV Achilles Top JD 14,24 +0.0 m/s--- 206
24 Senne van der Bas ATV Venray JD 14,92 +0.0 m/s--- 142
25 Noah Schiering AV Weert JD 15,65 +0.0 m/s--- 0
Jesper Gloudemans Lopersgroe...Deurne JD DNS --- 0
Pim Hendriks Scopias At...JD Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Milan Scheepers AV Unitas JD 3:11,47 --- 607
2 Thijs van Lith HAC JD 3:26,34 --- 503
3 Thijs van den Heuvel Atletiek M...tricht JD 3:34,52 --- 452
4 Siem Winkelmolen Swift Atletiek JD 3:36,30 --- 441
5 Tim Bisschops AV Unitas JD 3:36,44 --- 440
6 Laurens Buma HAC JD 3:39,87 --- 420
7 Luuk Pasmans AV Achilles Top JD 3:41,09 --- 413
8 Funs Aerts Scopias At...JD Team 2 3:41,50 --- 411
9 Martijn Jansen Scopias At...JD Team 1 3:42,04 --- 408
10 Rik Hanssen AV Weert JD 3:43,57 --- 400
11 Robbert Handels AV Weert JD 3:43,62 --- 399
12 Daniel Gadet Atletiek M...tricht JD 3:45,10 --- 391
13 Thijs Hoogendoorn AV Unitas JD 3:46,64 --- 0
14 Dirk Schmitz AV Caesar JD 3:47,19 --- 380
15 Jesse Cuijpers AV Caesar JD 3:48,01 --- 375
16 Han Baselier Lopersgroe...Deurne JD 3:58,47 --- 322
17 Finn Alberts Scopias At...JD Team 2 3:59,52 --- 317
18 Jean-Paul van Haeff Scopias At...JD Team 1 3:59,71 --- 316
19 Koen van den Boomen AV `t Jasp... Sport JD 4:00,12 --- 314
20 Sander van...n Beucken Scopias At...JD Team 1 4:02,51 --- 0
21 Daan van Zoggel AV `t Jasp... Sport JD 4:09,63 --- 270
22 Noah Schiering AV Weert JD 4:18,52 --- 0
23 Stefan Groeneveld AV Caesar JD 4:55,80 --- 0
Michael W...demesekel ATV Venray JD DNS --- 0
Jesper Gloudemans Lopersgroe...Deurne JD DNS --- 0



Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Davy Schoeber HAC JD 15,63 +0.1 m/s--- 353
2 Maarten Debeij AV `t Jasp... Sport JD 15,84 +0.1 m/s--- 338
3 Tim Bisschops AV Unitas JD 16,66 +0.1 m/s--- 281
4 Rune van Duren AV Achilles Top JD 16,67 +0.1 m/s--- 281
5 Fabian van Herk AV Unitas JD 16,82 +0.1 m/s--- 271
6 Pim Hendriks Scopias At...JD Team 1 17,14 +0.1 m/s--- 251
7 Stijn Plat AV Caesar JD 17,42 +0.1 m/s--- 234
8 Mylan Niessen AV Weert JD 17,82 +0.1 m/s--- 211
9 Finn Bonekamp AV Unitas JD 17,85 +0.1 m/s--- 0
10 Joery Lahaye AV Caesar JD 18,03 +0.1 m/s--- 199
11 Jasper Meulen AV Weert JD 18,21 +0.1 m/s--- 189
12 Stefan Groeneveld AV Caesar JD 18,43 +0.1 m/s--- 0
13 Finn van Hees HAC JD 18,69 +0.1 m/s--- 163
14 Thijs Bree AV `t Jasp... Sport JD 19,37 +0.1 m/s--- 129
15 Arthur Idema Scopias At...JD Team 2 19,56 +0.1 m/s--- 120
16 Guide Van Rosmalen ATV Venray JD 19,85 +0.1 m/s--- 107
17 Gabriel van Mierlo Swift Atletiek JD 21,05 +0.1 m/s--- 55
Bas Grens AV Weert JD DNS --- 0



Jongens Junior D - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
Atletiek Maastricht JD (4x80m) Atletiek Maastricht - JJD 0 --- 0
AV Achilles Top JD (4x80m) AV Achilles Top - JJD 0 --- 0
AVON JD (4x80m) AVON - JJD 0 --- 0
Lopersgroep Deurne JD (4x80m) Lopersgroep Deurne - JJD 0 --- 0
Scopias Atletiek JD Team 2 (4x80m) Scopias Atletiek - JJD 0 --- 0
AV Unitas JD (4x80m) AV Unitas - JJD 0 46,48 495
HAC JD (4x80m) HAC - JJD 0 46,71 487
AV `t Jasper Sport JD (4x80m) AV `t Jasper Sport - JJD 0 48,49 426
Swift Atletiek JD (4x80m) Swift Atletiek - JJD 0 49,31 400
Scopias Atletiek JD Team 1 (4x80m) Scopias Atletiek - JJD 0 49,33 399
AV Weert JD (4x80m) AV Weert - JJD 0 51,07 346
AV Caesar JD (4x80m) AV Caesar - JJD 0 52,86 244
ATV Venray JD (4x80m) ATV Venray - JJD 0 58,07 163



Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Fabian van Herk AV Unitas JD 29,27 --- 484
2 Sjoerd Waterschoot HAC JD 27,12 --- 449
3 Koen van den Boomen AV `t Jasp... Sport JD 21,28 --- 348
4 Tom Teeuwen Scopias At...JD Team 1 19,04 --- 305
5 Luuk Pasmans AV Achilles Top JD 18,97 --- 304
6 Daan Biemans Lopersgroe...Deurne JD 18,71 --- 299
7 Thijs Hoogendoorn AV Unitas JD 18,36 --- 0
8 Guide Van Rosmalen ATV Venray JD 18,03 --- 286
9 Casper Vorstermans Atletiek M...tricht JD 17,73 --- 279
10 Stijn Plat AV Caesar JD 16,30 --- 250
11 Jean-Paul van Haeff Scopias At...JD Team 1 14,30 --- 0
12 Vic Smeets AV Caesar JD 13,38 --- 0
13 Jens Vossen AV Weert JD 12,70 --- 169
14 Finn Alberts Scopias At...JD Team 2 12,46 --- 163
15 Gabriel van Mierlo Swift Atletiek JD 11,52 --- 140
16 Teun Bakens AV `t Jasp... Sport JD 11,40 --- 0
17 Funs Aerts Scopias At...JD Team 2 10,60 --- 0
18 Youri Seerden AV Weert JD 8,47 --- 0
Lukas Berkers HAC JD DNS --- 0



Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Thies Coenen Swift Atletiek JD 22,83 --- 358
2 Matthijs v...er Meulen AV Achilles Top JD 20,24 --- 311
3 Davy Schoeber HAC JD 15,42 --- 216
4 Wiek Keiren Scopias At...JD Team 2 14,45 --- 195
5 Martijn Jansen Scopias At...JD Team 1 13,85 --- 182
6 Tom Teeuwen Scopias At...JD Team 1 13,70 --- 0
7 Jari Minnen ATV Venray JD 13,66 --- 177
8 Stijn Plat AV Caesar JD 13,46 --- 173
9 Casper Vorstermans Atletiek M...tricht JD 13,15 --- 166
10 Jochem Verstegen Atletiek M...tricht JD 12,65 --- 0
11 Finn Bonekamp AV Unitas JD 11,87 --- 136
12 Teun Bakens AV `t Jasp... Sport JD 11,84 --- 135
13 Jens Heerschap AV Weert JD 11,41 --- 124
14 J D AV Unitas JD 10,85 --- 0
15 Finn Alberts Scopias At...JD Team 2 9,75 --- 0
16 Willem Teunissen AV Weert JD 9,36 --- 0
17 Daan van Zoggel AV `t Jasp... Sport JD 8,23 --- 0
Vic Smeets AV Caesar JD DNS --- 0
Lukas Berkers HAC JD DNS --- 0



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Thies Coenen Swift Atletiek JD 10,91 --- 565
2 Olivier Gijbels Scopias At...JD Team 2 7,96 --- 419
3 Sjoerd Waterschoot HAC JD 7,68 --- 404
4 Matthijs v...er Meulen AV Achilles Top JD 7,51 --- 394
5 Olaf Renes AV Caesar JD 7,30 --- 383
6 Casper Vorstermans Atletiek M...tricht JD 6,48 --- 335
7 Jean-Paul van Haeff Scopias At...JD Team 1 6,44 --- 333
8 Vic Smeets AV Caesar JD 6,25 --- 0
9 Brad Pilon AV Unitas JD 5,99 --- 305
10 Wiek Keiren Scopias At...JD Team 2 5,99 --- 0
11 Jens Heerschap AV Weert JD 5,70 --- 287
12 Daan Biemans Lopersgroe...Deurne JD 5,62 --- 282
13 Teun Bakens AV `t Jasp... Sport JD 5,01 --- 242
14 Daniël Bisschops AV Unitas JD 4,97 --- 0
15 Senne van der Bas ATV Venray JD 4,71 --- 221
16 Youri Seerden AV Weert JD 4,07 --- 0
Lukas Berkers HAC JD DNS --- 0



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Laurens Buma HAC JD 1,45 --- 582
2 Maarten Debeij AV `t Jasp... Sport JD 1,35 --- 499
2 Rune van Duren AV Achilles Top JD 1,35 --- 499
4 Han Baselier Lopersgroe...Deurne JD 1,30 --- 462
5 Pim Hendriks Scopias At...JD Team 1 1,25 --- 426
6 Jesse Cuijpers AV Caesar JD 1,20 --- 389
6 Fabian van Herk AV Unitas JD 1,20 --- 389
8 Sander van...n Beucken Scopias At...JD Team 1 1,20 --- 0
9 Thijs Bree AV `t Jasp... Sport JD 1,15 --- 0
9 Stefan Groeneveld AV Caesar JD 1,15 --- 0
9 Daniël Bisschops AV Unitas JD 1,15 --- 0
12 Bas Grens AV Weert JD 1,15 --- 352
12 Olivier Gijbels Scopias At...JD Team 2 1,15 --- 352
14 Niels Roefs AV Weert JD 1,10 --- 0
15 Siem Winkelmolen Swift Atletiek JD 1,10 --- 316
Jari Minnen ATV Venray JD DNS --- 0



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Quinten van Ommen AV Achilles Top JD 4,57 +0.0 m/s--- 533
2 Remie Geurts AV Unitas JD 4,30 +0.0 m/s--- 478
3 Jesse de Jong Swift Atletiek JD 3,71 +0.0 m/s--- 360
4 Olaf Renes AV Caesar JD 3,60 +0.0 m/s--- 338
5 Timo Thomas Scopias At...JD Team 1 3,58 +0.0 m/s--- 334
6 Finn van Hees HAC JD 3,53 +0.0 m/s--- 324
7 Jochem Verstegen Atletiek M...tricht JD 3,42 +0.0 m/s--- 302
8 Timo Jong de AV Caesar JD 3,31 +0.0 m/s--- 0
9 Thijs Steinmann ATV Venray JD 3,13 +0.0 m/s--- 244
9 Gijs Heugten AV `t Jasp... Sport JD 3,13 +0.0 m/s--- 244
9 Jens Vossen AV Weert JD 3,13 +0.0 m/s--- 244
12 J D AV Unitas JD 3,10 +0.0 m/s--- 0
13 Funs Aerts Scopias At...JD Team 2 3,02 +0.0 m/s--- 222
14 Willem Teunissen AV Weert JD 2,89 +0.0 m/s--- 0
15 Daniel Gadet Atletiek M...tricht JD 2,76 +0.0 m/s--- 0
16 Arthur Idema Scopias At...JD Team 2 2,72 +0.0 m/s--- 0
Jesper Gloudemans Lopersgroe...Deurne JD DNS --- 0



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Merel Olislagers Atletiek M...tricht MC 10,69 +0.1 m/s--- 671
2 Sismee Tiggeloven AV Achilles Top MC 10,73 +0.0 m/s--- 664
3 Dagmara Killaars Scopias Atletiek MC 10,85 +0.0 m/s--- 644
4 Simone Lamberts Scopias Atletiek MC 10,95 +0.2 m/s--- 627
5 Isa Stommels HAC MC 11,00 +0.0 m/s--- 619
6 Minke Bisschops AV Achilles Top MC 11,33 +0.1 m/s--- 566
7 Anouk Schonewille AV Unitas MC 11,42 +0.0 m/s--- 552
8 Sara Rey Swift Atletiek MC 11,50 +0.1 m/s--- 540
9 Lieke Severens AV Achilles Top MC 11,52 +0.1 m/s--- 0
10 Laura Vluggen AV Caesar MC 11,63 +0.1 m/s--- 520
11 Anne Huirne STB MC 11,69 +0.2 m/s--- 512
12 Anouk Sch...nemaekers AV Weert MC 11,72 +0.1 m/s--- 507
13 Julia Lang AV Unitas MC 11,77 +0.1 m/s--- 500
13 Maud Waajen Swift Atletiek MC 11,77 +0.1 m/s--- 500
15 Maud van der Velde Atletiek M...tricht MC 11,85 +0.2 m/s--- 489
16 Daisy van Otterdijk AV `t Jasp... Sport MC 11,86 +0.1 m/s--- 487
17 Anne van den Heuvel Atletiek M...tricht MC 11,88 +0.1 m/s--- 0
18 Janneke Verspagen AV Weert MC 11,90 +0.0 m/s--- 482
19 Emma Ruiter ATV Venray MC 12,00 +0.1 m/s--- 468
20 Nina Berben AVON MC 12,04 +0.0 m/s--- 462
21 Famke Schoenmakers AV Caesar MC 12,13 +0.1 m/s--- 450
22 Tiphaine Despres HAC MC 12,18 +0.1 m/s--- 443
23 Lieke Vervuren STB MC 12,25 +0.2 m/s--- 434
24 Anouk Peskens HAC MC 12,49 +0.1 m/s--- 0
25 Vivian Kurvers Swift Atletiek MC 12,68 +0.0 m/s--- 0
26 Milika Slaats AVON MC 13,03 +0.1 m/s--- 336
27 Eline Demandt AV Caesar MC 13,06 +0.2 m/s--- 0
28 Tara Goossens ATV Venray MC 13,80 +0.1 m/s--- 251
29 Carolien Winiarska AV `t Jasp... Sport MC 13,81 +0.0 m/s--- 250
30 Simone Pape AV `t Jasp... Sport MC 14,83 +0.1 m/s--- 0
Bieke Beris AV Weert MC DNS --- 0
Ellen Theuws Scopias Atletiek MC DNS --- 0



Meisjes Junior C - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Famke Schoenmakers AV Caesar MC 3:23,31 --- 523
2 Hannah Clercx AV `t Jasp... Sport MC 3:29,01 --- 486
3 Nicole Schellekens Scopias Atletiek MC 3:33,05 --- 461
4 Anouk Schonewille AV Unitas MC 3:35,09 --- 448
5 Marlou Knijnenburg Swift Atletiek MC 3:35,42 --- 446
6 Kyra Koerts Swift Atletiek MC 3:36,17 --- 442
7 Edith Sars Swift Atletiek MC 3:41,39 --- 0
8 Anouk Sch...nemaekers AV Weert MC 3:43,11 --- 402
9 Quinty Esten Atletiek M...tricht MC 3:45,06 --- 391
10 Emma Ruiter ATV Venray MC 3:45,25 --- 390
11 Minke Bisschops AV Achilles Top MC 3:45,58 --- 389
12 Claudia Steenhouder HAC MC 3:47,46 --- 378
13 Maud van der Velde Atletiek M...tricht MC 3:47,83 --- 376
14 Berbel Boymans AV Caesar MC 3:48,82 --- 371
15 Laurien Theunissen AV Unitas MC 3:48,86 --- 371
16 Mara de Wolff AVON MC 3:48,89 --- 371
17 Imke Noordman AV `t Jasp... Sport MC 3:52,76 --- 351
18 Noa van Hees HAC MC 3:52,91 --- 350
19 Tiphaine Despres HAC MC 3:55,94 --- 0
20 Jitte Goossens ATV Venray MC 3:57,50 --- 327
21 Sanne Vonken AV Weert MC 4:06,75 --- 283
22 Eline Demandt AV Caesar MC 4:07,47 --- 0
23 Xiu Mei Moonen AVON MC 4:08,12 --- 277
24 Sabine Boonen Scopias Atletiek MC 4:08,83 --- 274
Elina Feierabend AV Achilles Top MC DNS --- 0
Isabeau van Benthem AV Unitas MC DNS --- 0
Emmy Weekers AV Weert MC DNS --- 0



Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Simone Lamberts Scopias Atletiek MC 12,75 +0.1 m/s--- 615
2 Eva Nagelkerke Atletiek M...tricht MC 13,42 +0.1 m/s--- 544
3 Veerle van...er Meulen AV Achilles Top MC 13,70 +0.1 m/s--- 516
3 Tessa Smits AV Weert MC 13,70 +0.1 m/s--- 516
5 Tinka Broekman AV Unitas MC 14,20 +0.1 m/s--- 470
6 Karlijn de Jong HAC MC 14,29 +0.1 m/s--- 462
7 Famke Paulussen AV Caesar MC 14,88 +0.1 m/s--- 411
8 Dagmara Killaars Scopias Atletiek MC 15,21 +0.1 m/s--- 385
9 Zoe Beyer AVON MC 15,35 +0.1 m/s--- 374
10 Liesje Knelissen Swift Atletiek MC 15,46 +0.1 m/s--- 366
11 Anne van den Heuvel Atletiek M...tricht MC 15,48 +0.1 m/s--- 364
12 Mara de Wolff AVON MC 15,52 +0.1 m/s--- 361
13 Ella Bloo Scopias Atletiek MC 16,24 +0.1 m/s--- 0
14 Anne Huirne STB MC 16,24 +0.1 m/s--- 310
15 Kyra Koerts Swift Atletiek MC 16,81 +0.1 m/s--- 272
16 Imke Noordman AV `t Jasp... Sport MC 16,83 +0.1 m/s--- 270
17 Latifah Asseldonk HAC MC 17,22 +0.1 m/s--- 246
18 Merel Visser AV Unitas MC 17,36 +0.1 m/s--- 238
19 Berbel Boymans AV Caesar MC 17,38 +0.1 m/s--- 236
20 Steffie Bosboom Swift Atletiek MC 17,45 +0.1 m/s--- 0
21 Elina Feierabend AV Achilles Top MC 17,91 +0.1 m/s--- 206
22 Renee Koenigs AV Caesar MC 17,96 +0.1 m/s--- 0
23 Claudia Steenhouder HAC MC 18,15 +0.1 m/s--- 0
24 Femke Leijssenaar AV `t Jasp... Sport MC 18,16 +0.1 m/s--- 192
25 Jitte Goossens ATV Venray MC 18,31 +0.1 m/s--- 184
26 Carolien Winiarska AV `t Jasp... Sport MC 18,42 +0.1 m/s--- 0
Bieke Beris AV Weert MC DNS --- 0
Renee Klaver AV Weert MC DNS --- 0



Meisjes Junior C - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
STB MC (4x80m) STB - MJC 0 --- 0
Scopias Atletiek MC (4x80m) Scopias Atletiek - MJC 0 42,19 664
Atletiek Maastricht MC (4x80m) Atletiek Maastricht - MJC 0 42,88 635
AV Unitas MC (4x80m) AV Unitas - MJC 0 43,40 613
Swift Atletiek MC (4x80m) Swift Atletiek - MJC 0 44,24 579
AV Achilles Top MC (4x80m) AV Achilles Top - MJC 0 44,27 578
AV Caesar MC (4x80m) AV Caesar - MJC 0 44,30 577
AVON MC (4x80m) AVON - MJC 0 45,47 532
AV Weert MC (4x80m) AV Weert - MJC 0 46,20 505
AV `t Jasper Sport MC (4x80m) AV `t Jasper Sport - MJC 0 46,51 444
HAC MC (4x80m) HAC - MJC 0 48,16 437
ATV Venray MC (4x80m) ATV Venray - MJC 0 50,72 356



Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jet Rutten AV Unitas MC 28,16 --- 466
2 Famke Paulussen AV Caesar MC 24,93 --- 413
3 Renee Koenigs AV Caesar MC 22,44 --- 0
4 Anna Moon Crutzen AV Achilles Top MC 21,59 --- 354
5 Karlijn de Jong HAC MC 20,48 --- 333
6 Kaija Berendschot Atletiek M...tricht MC 18,78 --- 300
7 Hannah Clercx AV `t Jasp... Sport MC 18,00 --- 285
8 Veerle Willemsen ATV Venray MC 17,23 --- 269
9 Britt Vanderbroeck Atletiek M...tricht MC 17,07 --- 0
10 Merel Visser AV Unitas MC 16,54 --- 0
11 Sabine Boonen Scopias Atletiek MC 15,85 --- 240
12 Anouk Peskens HAC MC 13,49 --- 0
13 Annemarijn...an Orsouw AV Weert MC 12,78 --- 171
14 Imke van Rens ATV Venray MC 12,59 --- 0
15 Ella Bloo Scopias Atletiek MC 12,33 --- 0
16 Edith Sars Swift Atletiek MC 11,22 --- 133
17 Sanne Vonken AV Weert MC 11,04 --- 0
18 Loes Donders Swift Atletiek MC 10,26 --- 0
19 Famke Hurkmans AV `t Jasp... Sport MC 8,25 --- 0
Melissa Schonewille AVON MC DNS --- 0



Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Veerle van...er Meulen AV Achilles Top MC 30,90 --- 488
2 Sabine Boonen Scopias Atletiek MC 23,21 --- 365
3 Ankie Habets AV Caesar MC 23,06 --- 362
4 Fleur Visser AV Unitas MC 21,36 --- 332
5 Sannah van de Wijst AV Unitas MC 20,34 --- 0
6 Kaija Berendschot Atletiek M...tricht MC 19,43 --- 296
7 Manon Lutt AV Caesar MC 19,17 --- 0
8 Sofie ter Braak ATV Venray MC 19,07 --- 289
9 Maud Waajen Swift Atletiek MC 18,22 --- 273
10 Latifah Asseldonk HAC MC 18,11 --- 271
11 Sidney Steyvers Swift Atletiek MC 17,31 --- 0
12 Janneke Verspagen AV Weert MC 15,27 --- 213
13 Britt Vanderbroeck Atletiek M...tricht MC 15,17 --- 0
14 Noa van Hees HAC MC 14,50 --- 0
15 Ellen Theuws Scopias Atletiek MC 14,08 --- 0
16 Imke van Rens ATV Venray MC 13,59 --- 0
17 Simone Pape AV `t Jasp... Sport MC 10,25 --- 95
18 Sigrid van Gemert AV Weert MC 10,07 --- 0
19 Famke Hurkmans AV `t Jasp... Sport MC 8,25 --- 0
Melissa Schonewille AVON MC DNS --- 0



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Veerle van...er Meulen AV Achilles Top MC 10,35 --- 539
2 Vivian Kurvers Swift Atletiek MC 9,58 --- 502
3 Fleur Visser AV Unitas MC 9,51 --- 499
4 Tessa Smits AV Weert MC 8,86 --- 466
5 Ankie Habets AV Caesar MC 8,51 --- 448
6 Manouk Cartigny Scopias Atletiek MC 8,49 --- 447
7 Karlijn de Jong HAC MC 8,16 --- 430
8 Imke van Rens ATV Venray MC 7,98 --- 420
9 Sofie ter Braak ATV Venray MC 7,82 --- 0
10 Manon Lutt AV Caesar MC 7,65 --- 0
11 Kaija Berendschot Atletiek M...tricht MC 7,56 --- 397
12 Loes Donders Swift Atletiek MC 7,18 --- 0
13 Lotte Venhuizen AV Unitas MC 6,93 --- 0
14 Annemarijn...an Orsouw AV Weert MC 6,91 --- 0
15 Anouk Peskens HAC MC 6,69 --- 0
16 Melissa Schonewille AVON MC 5,94 --- 302
17 Ellen Theuws Scopias Atletiek MC 5,65 --- 0
18 Quinty Esten Atletiek M...tricht MC 5,46 --- 0
19 Milika Slaats AVON MC 4,09 --- 0
20 Famke Hurkmans AV `t Jasp... Sport MC 3,60 --- 138



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Anouk Wouters AV Caesar MC 1,45 --- 582
1 Nicole Schellekens Scopias Atletiek MC 1,45 --- 582
1 Steffie Bosboom Swift Atletiek MC 1,45 --- 582
4 Marlou Knijnenburg Swift Atletiek MC 1,45 --- 0
5 Lotte Venhuizen AV Unitas MC 1,40 --- 541
6 Tinka Broekman AV Unitas MC 1,40 --- 0
7 Isa Stommels HAC MC 1,40 --- 541
8 Emma Ruiter ATV Venray MC 1,30 --- 462
8 Anne van den Heuvel Atletiek M...tricht MC 1,30 --- 462
8 Anna Moon Crutzen AV Achilles Top MC 1,30 --- 462
11 Laura van Mierlo HAC MC 1,30 --- 0
12 Femke Leijssenaar AV `t Jasp... Sport MC 1,25 --- 426
13 Tessa Smits AV Weert MC 1,20 --- 389
14 Carolien Winiarska AV `t Jasp... Sport MC 1,15 --- 0
Jill Jaspers AV Caesar MC DNS --- 0
Annemarijn...an Orsouw AV Weert MC DNS --- 0
Zoe Beyer AVON MC DNS --- 0



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Eva Nagelkerke Atletiek M...tricht MC 4,83 +0.0 m/s--- 587
2 Tinka Broekman AV Unitas MC 4,68 +0.0 m/s--- 556
3 Sismee Tiggeloven AV Achilles Top MC 4,50 +0.0 m/s--- 519
4 Isa Stommels HAC MC 4,35 +0.0 m/s--- 488
5 Manouk Cartigny Scopias Atletiek MC 4,33 +0.0 m/s--- 484
6 Liesje Knelissen Swift Atletiek MC 4,31 +0.0 m/s--- 480
7 Sara Rey Swift Atletiek MC 4,26 +0.0 m/s--- 0
8 Julia Lang AV Unitas MC 3,94 +0.0 m/s--- 0
9 Anouk Wouters AV Caesar MC 3,92 +0.0 m/s--- 402
10 Daisy van Otterdijk AV `t Jasp... Sport MC 3,84 +0.0 m/s--- 386
11 Merel Olislagers Atletiek M...tricht MC 3,81 +0.0 m/s--- 0
12 Anne Huirne STB MC 3,79 +0.0 m/s--- 376
13 Berbel Boymans AV Caesar MC 3,68 +0.0 m/s--- 0
14 Veerle Willemsen ATV Venray MC 3,67 +0.0 m/s--- 352
15 Ella Bloo Scopias Atletiek MC 3,65 +0.0 m/s--- 0
16 Minke Bisschops AV Achilles Top MC 3,59 +0.0 m/s--- 0
16 Laura van Mierlo HAC MC 3,59 +0.0 m/s--- 0
18 Lieke Vervuren STB MC 3,32 +0.0 m/s--- 0
19 Nina Berben AVON MC 3,30 +0.0 m/s--- 278
20 Sigrid van Gemert AV Weert MC 2,97 +0.0 m/s--- 212
21 Simone Pape AV `t Jasp... Sport MC 2,95 +0.0 m/s--- 0
22 Xiu Mei Moonen AVON MC 2,85 +0.0 m/s--- 0
23 Tara Goossens ATV Venray MC 2,71 +0.0 m/s--- 0
Renee Klaver AV Weert MC DNS --- 0



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Janna Doumpas AV `t Jasp... Sport MD 8,55 +0.1 m/s--- 639
2 Anouk Rensink AV Unitas MD 8,64 +0.1 m/s--- 620
3 Joy Langewouters HAC MD 8,84 +0.1 m/s--- 580
4 Demy van der Spoel AV Unitas MD 9,06 +0.1 m/s--- 537
5 Renée Martens AV Unitas MD 9,10 +0.1 m/s--- 0
6 Julia van Dijk AV `t Jasp... Sport MD 9,17 +0.1 m/s--- 517
7 Jada Windsant Lopersgroe...Deurne MD 9,24 +0.1 m/s--- 504
8 Mette de Haas AV `t Jasp... Sport MD 9,29 +0.1 m/s--- 0
9 Bregje Naus AV Weert MD Team 1 9,32 +0.1 m/s--- 490
10 Kia Vereijken HAC MD 9,41 +0.1 m/s--- 474
11 Inge Sijstermans AV Caesar MD 9,46 +0.1 m/s--- 466
11 Dahnee Villerius AV Caesar MD 9,46 +0.1 m/s--- 466
13 Marit Nellessen AV Achilles Top MD 9,58 +0.1 m/s--- 445
14 Lien Opoku ATV Venray MD 9,59 +0.1 m/s--- 444
15 Elise van der Eerden AV Weert MD Team 2 9,62 +0.1 m/s--- 439
16 Fleur Hendriks Swift Atletiek MD 9,64 +0.1 m/s--- 435
17 Chantal Schellekens ATV Venray MD 9,66 +0.1 m/s--- 432
18 Melissa Uranka AV Achilles Top MD 9,71 +0.1 m/s--- 424
19 Julie Heckers Atletiek M...tricht MD 9,72 +0.1 m/s--- 422
20 Anneke Royakkers Swift Atletiek MD 9,75 +0.1 m/s--- 417
21 Jill van de Vinne Scopias Atletiek MD 9,91 +0.1 m/s--- 392
22 Kimmy Koerts Swift Atletiek MD 9,98 +0.1 m/s--- 0
23 Lynn Weegels STB MD 10,01 +0.1 m/s--- 376
24 Chloë van Selow Lopersgroe...Deurne MD 10,09 +0.1 m/s--- 364
25 Veerle Fransen Atletiek M...tricht MD 10,31 +0.1 m/s--- 332
26 Laura van Loon AV Weert MD Team 2 10,70 +0.1 m/s--- 277
27 Romy Voncken Atletiek M...tricht MD 10,76 +0.1 m/s--- 0
28 Sydney Brueren Scopias Atletiek MD 10,79 +0.1 m/s--- 266
29 Wieke Koolen ATV Venray MD 11,36 +0.1 m/s--- 0
Sophie Schroeten AV Weert MD Team 1 DNS --- 0
Gwen Wulms Scopias Atletiek MD DNS --- 0
Eva Huirne STB MD DNS --- 0



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Vera Sneijders HAC MD 3:23,80 --- 520
2 Channelyn ...rosiussen HAC MD 3:26,75 --- 500
3 Jette Winkelman AV `t Jasp... Sport MD 3:32,82 --- 462
4 Anna Berkers Lopersgroe...Deurne MD 3:36,62 --- 439
5 Anouk Rensink AV Unitas MD 3:38,42 --- 429
6 Julie van de Wal Swift Atletiek MD 3:38,86 --- 426
7 Amy Brendel AV Unitas MD 3:40,65 --- 416
8 Fleur Hendriks Swift Atletiek MD 3:43,09 --- 402
9 Chloë van Selow Lopersgroe...Deurne MD 3:43,75 --- 399
10 Renee Moers Atletiek M...tricht MD 3:48,42 --- 373
11 Sarah Buist AV Weert MD Team 2 3:50,43 --- 363
12 Fenne Janssen ATV Venray MD 3:51,41 --- 358
13 Donna Vanwersch AV Achilles Top MD 3:52,09 --- 354
14 Michelle Weyers AV Caesar MD 3:53,90 --- 345
15 Tess Vluggen Atletiek M...tricht MD 3:55,63 --- 336
16 Vera Versteegen ATV Venray MD 3:59,86 --- 315
17 Esmée Huijdts Atletiek M...tricht MD 4:08,63 --- 0
18 Lisa Dekker AV Achilles Top MD 4:10,20 --- 268
19 Sophie Schroeten AV Weert MD Team 1 4:10,49 --- 266
20 Fleur Wouters AV Caesar MD 4:21,07 --- 222
21 Resy van Iersel AV `t Jasp... Sport MD 4:27,11 --- 198
22 Gwen Wulms Scopias Atletiek MD 4:29,24 --- 189
23 Meike Vermeulen AV `t Jasp... Sport MD 4:31,54 --- 0
24 Lynn Kluitmans AV Weert MD Team 1 4:40,42 --- 148
Muriel Thissen Swift Atletiek MD DNS --- 0



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Jula Stommels HAC MD 11,74 +0.1 m/s--- 401
2 Lynn Weegels STB MD 12,14 +0.1 m/s--- 361
3 Jette Winkelman AV `t Jasp... Sport MD 12,15 +0.1 m/s--- 360
4 Vera Sneijders HAC MD 12,17 +0.1 m/s--- 358
5 Julie van de Wal Swift Atletiek MD 12,49 +0.1 m/s--- 329
6 Demy van der Spoel AV Unitas MD 12,58 +0.1 m/s--- 321
7 Demi Boom ATV Venray MD 12,81 +0.1 m/s--- 301
8 Anouk Roijackers Lopersgroe...Deurne MD 13,09 +0.1 m/s--- 277
9 Madelief Vaessen AV Weert MD Team 1 13,13 +0.1 m/s--- 274
10 Sophie Halleen AV `t Jasp... Sport MD 13,22 +0.1 m/s--- 267
11 Mila Barollo AV Weert MD Team 2 13,32 +0.1 m/s--- 259
12 Puck Berendschot Atletiek M...tricht MD 13,38 +0.1 m/s--- 254
13 Channelyn ...rosiussen HAC MD 13,41 +0.1 m/s--- 0
14 Kimmy Koerts Swift Atletiek MD 13,42 +0.1 m/s--- 251
15 Jada Windsant Lopersgroe...Deurne MD 13,53 +0.1 m/s--- 242
16 Melissa Uranka AV Achilles Top MD 13,77 +0.1 m/s--- 224
17 Maud Loven AV Weert MD Team 1 14,07 +0.1 m/s--- 203
18 Fleur Wouters AV Caesar MD 14,27 +0.1 m/s--- 189
19 Ella Meuwissen Swift Atletiek MD 14,53 +0.1 m/s--- 0
20 Orly Meens AV Achilles Top MD 14,67 +0.1 m/s--- 162
21 Sophie Vroomen ATV Venray MD 15,18 +0.1 m/s--- 130
22 Charlotte van Zwam AV Weert MD Team 2 15,21 +0.1 m/s--- 128
23 Lonneke Koenigs AV Caesar MD 15,36 +0.1 m/s--- 119
24 Lisa Dekker AV Achilles Top MD 15,73 +0.1 m/s--- 0
Devon Bills AV Unitas MD DNS --- 0



Meisjes Junior D - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
AVON MD (4x60m) AVON - MJD 0 --- 0
Scopias Atletiek MD (4x60m) Scopias Atletiek - MJD 0 --- 0
STB MD (4x60m) STB - MJD 0 --- 0
HAC MD (4x60m) HAC - MJD 0 33,24 651
AV Unitas MD (4x60m) AV Unitas - MJD 0 34,54 584
Swift Atletiek MD (4x60m) Swift Atletiek - MJD 0 34,86 568
AV `t Jasper Sport MD (4x60m) AV `t Jasper Sport - MJD 0 35,11 506
AV Caesar MD (4x60m) AV Caesar - MJD 0 36,07 461
Lopersgroep Deurne MD (4x60m) Lopersgroep Deurne - MJD 0 36,21 505
AV Achilles Top MD (4x60m) AV Achilles Top - MJD 0 37,16 463
AV Weert MD Team 1 (4x60m) AV Weert - MJD 0 37,98 429
ATV Venray MD (4x60m) ATV Venray - MJD 0 38,00 428
AV Weert MD Team 2 (4x60m) AV Weert - MJD 0 38,33 415
Atletiek Maastricht MD (4x60m) Atletiek Maastricht - MJD 0 38,83 395



Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Janna Doumpas AV `t Jasp... Sport MD 22,38 --- 368
2 Vera Sneijders HAC MD 22,35 --- 368
3 Demi Boom ATV Venray MD 20,78 --- 339
4 Jill van de Vinne Scopias Atletiek MD 20,59 --- 335
5 Dahnee Villerius AV Caesar MD 18,92 --- 303
6 Anouk Terheijden HAC MD 17,81 --- 0
7 Judith Verscheijden AV Weert MD Team 1 16,95 --- 264
8 Maud Loven AV Weert MD Team 1 16,29 --- 0
9 Eefje Helwegen Swift Atletiek MD 15,56 --- 234
10 Julie Heckers Atletiek M...tricht MD 14,30 --- 206
11 Myrthe Wi...elhuijzen AV Unitas MD 14,24 --- 205
12 Amy Brendel AV Unitas MD 14,20 --- 0
13 Kim Schlicksupp Swift Atletiek MD 13,23 --- 0
14 Meike Vermeulen AV `t Jasp... Sport MD 11,96 --- 0
15 Sanne Dekker AV Achilles Top MD 10,26 --- 108
16 Charlotte van Zwam AV Weert MD Team 2 10,06 --- 102
17 Yente Dielis Lopersgroe...Deurne MD 8,88 --- 70
18 Regina Laven AV Achilles Top MD 8,53 --- 0
19 Julie Albert Atletiek M...tricht MD 6,01 --- 0



Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jikke Kuijpers AV Caesar MD 17,32 --- 255
2 Meike Schaap HAC MD 15,77 --- 223
3 Anouk Terheijden HAC MD 15,64 --- 0
4 Devon Bills AV Unitas MD 15,28 --- 213
5 Maud Loven AV Weert MD Team 1 15,11 --- 209
6 Myrthe Wi...elhuijzen AV Unitas MD 15,00 --- 0
7 Kim Schlicksupp Swift Atletiek MD 14,89 --- 205
8 Anke Mols AV Achilles Top MD 14,51 --- 196
9 Lynn Kluitmans AV Weert MD Team 1 14,13 --- 0
10 Charlotte van Zwam AV Weert MD Team 2 13,87 --- 182
11 Janneke Bakema