Uitslagen Junioren A Poule 33 Wedstrijd 2 [2014]

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Joris van Gool AV Spiridon Jongens 10,89 +1.2 m/s--- 831
2 Sanyu Fernandes PAC Jongens 11,23 -0.9 m/s--- 749
3 Sebastiaan Roelants Rotterdam ...k Jongens 11,40 +0.8 m/s--- 710
4 Jim van Gorkum Spado Jongens 11,44 +0.8 m/s--- 701
5 Koen Bastiaansen AV Sprint Jongens 11,50 +1.2 m/s--- 688
6 Jai'Amir Ramjankhan Haag Atlet...k Jongens 11,57 +0.8 m/s--- 672
7 Gregorio Edhardt PAC Jongens 11,57 +1.2 m/s--- 0
7 Naresh Kuwas Rotterdam ...k Jongens 11,57 +0.8 m/s--- 0
9 Ahley Bastiaanse AV Passaat Jongens 11,70 +1.2 m/s--- 644
10 Daan Walder AV Sprint Jongens 11,73 +1.2 m/s--- 0
11 Hugo Maathuis Atletiek M...t Jongens 11,87 +1.2 m/s--- 607
12 Bram Elevelt AV Generaa...s Jongens 11,92 -1.3 m/s--- 597
13 Martijn Opmeer AV Passaat Jongens 11,98 -1.3 m/s--- 0
14 Marijn Koene AV Olympus...0 Jongens 12,00 +0.8 m/s--- 581
15 Wouter Loerts AV Fortuna Jongens 12,31 -1.3 m/s--- 518
16 Milan Vitvar Eindhoven ...k Jongens 12,34 +0.8 m/s--- 513
17 Pascal van Eijck Spado Jongens 12,37 -1.3 m/s--- 0
18 Jessy van Lier AV Olympus...0 Jongens 12,46 -0.9 m/s--- 0
19 Donnie van Kerkoerle AV Generaa...s Jongens 12,72 -1.3 m/s--- 0
20 Joep den Ouden AV Fortuna Jongens 12,83 -1.3 m/s--- 0
21 Jacco Struik Typhoon Jongens 12,97 -0.9 m/s--- 396
22 Bram Kruit AV Spiridon Jongens 13,11 -0.9 m/s--- 0
23 Joris van Est Eindhoven ...k Jongens 13,33 -0.9 m/s--- 0
24 Ruben Volmer Typhoon Jongens 13,41 -0.9 m/s--- 0



Jongens Junior A - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Alex de Bont PAC Jongens 51,25 --- 751
2 Sjoerd Dijkstra PAC Jongens 52,91 --- 0
3 Emil van de Par AV Spiridon Jongens 53,43 --- 661
4 Lex Bolderheij Rotterdam ...k Jongens 53,84 --- 645
5 Koen Bastiaansen AV Sprint Jongens 54,03 --- 638
6 Max Kooijmans Spado Jongens 54,53 --- 619
7 Marijn Koene AV Olympus...0 Jongens 54,63 --- 615
8 Kevin Philipsen AV Olympus...0 Jongens 54,67 --- 0
9 Ivo Spits Haag Atlet...k Jongens 54,85 --- 607
10 Pascal van Eijck Spado Jongens 55,24 --- 0
11 Ruben de Vries Rotterdam ...k Jongens 55,47 --- 0
12 Chamon Wieles Typhoon Jongens 55,54 --- 582
13 Wouter Loerts AV Fortuna Jongens 56,41 --- 551
14 Martijn Opmeer AV Passaat Jongens 56,56 --- 545
15 Rick Paffen Atletiek M...t Jongens 57,03 --- 529
16 Niels Ota Haag Atlet...k Jongens 58,13 --- 0
17 Cas van Eersel AV Sprint Jongens 59,19 --- 0
18 Jowie Robbemond AV Fortuna Jongens 1:00,59 --- 0
19 Bram Kruit AV Spiridon Jongens 1:01,36 --- 0
20 Max Vuurens Typhoon Jongens 1:03,22 --- 0
Bram Elevelt AV Generaa...s Jongens DNS --- 0



Jongens Junior A - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Yorben Ruiter PAC Jongens 1:54,35 --- 850
2 Paul van der Sluijs Haag Atlet...k Jongens 1:55,21 --- 834
3 Rob Honcoop AV Spiridon Jongens 2:04,75 --- 669
4 Tristan Valkenburg AV Olympus...0 Jongens 2:05,80 --- 652
5 Oussama Najjiri Rotterdam ...k Jongens 2:08,37 --- 612
6 Andres Garcia PAC Jongens 2:08,56 --- 0
7 Martijn Tiersma AV Olympus...0 Jongens 2:09,75 --- 0
8 Niels Aarts AV Generaa...s Jongens 2:11,07 --- 573
9 Robbert va...Nieuwkerk AV Fortuna Jongens 2:14,46 --- 525
10 Christiaan Korte Typhoon Jongens 2:20,44 --- 446
11 Okke Bergers AV Sprint Jongens 2:21,38 --- 434
12 Tom Vorstermans Atletiek M...t Jongens 2:29,42 --- 340
13 Stef Hankel AV Generaa...s Jongens 2:36,61 --- 0
14 Rick Govers Spado Jongens 2:38,12 --- 248



Jongens Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Yoram Polak PAC Jongens 4:23,53 --- 634
2 Owen Boed AV Olympus...0 Jongens 4:25,17 --- 623
3 Teun Broeders AV Spiridon Jongens 4:26,28 --- 615
4 Hendrik van Gils AV Sprint Jongens 4:29,26 --- 594
5 Robert Goeijers AV Sprint Jongens 4:29,67 --- 0
6 Joost van Daele Spado Jongens 4:34,39 --- 560
7 Marien van der Niet PAC Jongens 4:44,92 --- 0
8 Sjoerd Harrems Typhoon Jongens 5:02,47 --- 395
9 Ayk van de Stadt Haag Atlet...k Jongens 5:09,20 --- 359
10 Fahid Elkachouri Rotterdam ...k Jongens 5:10,84 --- 351
11 Rick Paffen Atletiek M...t Jongens 4.44:47,00 --- 0
Max Vuurens Typhoon Jongens DNS --- 0
Paul Berghuis AV Generaa...s Jongens DNS --- 0
Yurien Weiland AV Generaa...s Jongens DNS --- 0
Tommie Sinke Spado Jongens DNS --- 0



Jongens Junior A - 3000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Freek van de Weerd AV Sprint Jongens 8:54,92 --- 779
2 Thaem Mous PAC Jongens 9:10,10 --- 723
3 Rob Honcoop AV Spiridon Jongens 9:46,40 --- 602
4 Dennis Sebregts AV Sprint Jongens 9:48,82 --- 0
5 Marvin Boschman Spado Jongens 9:53,56 --- 580
6 Daan van Hoof AV Generaa...s Jongens 10:12,65 --- 523
7 Daan Valstar AV Olympus...0 Jongens 10:20,99 --- 499
8 Sven Mesman PAC Jongens 10:23,12 --- 0
9 Yannick Smits Typhoon Jongens 10:25,91 --- 486
10 Oussama Najjiri Rotterdam ...k Jongens 10:32,48 --- 468
11 Jur Sturing Haag Atlet...k Jongens 10:46,27 --- 432
12 Marlon van...taalduine AV Olympus...0 Jongens 10:53,29 --- 0
Casper van...er Putten Eindhoven ...k Jongens DNS --- 0



Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Sybren Blok PAC Jongens 14,29 +0.2 m/s--- 928
2 Sander van der Waals AV Sprint Jongens 14,91 +0.2 m/s--- 858
3 Loek van Zevenbergen AV Fortuna Jongens 15,17 +0.2 m/s--- 831
4 Sebastiaan Roelants Rotterdam ...k Jongens 15,36 +2.8 m/s--- 811
5 Liam Shew-A-Tjon AV Fortuna Jongens 15,41 +0.2 m/s--- 0
6 Bram Elevelt AV Generaa...s Jongens 15,54 +0.2 m/s--- 793
7 Sjoerd Dijkstra PAC Jongens 15,86 +2.8 m/s--- 0
8 Jim van Gorkum Spado Jongens 16,65 +2.8 m/s--- 690
9 Lex Bolderheij Rotterdam ...k Jongens 16,78 +2.8 m/s--- 0
10 Milan Vitvar Eindhoven ...k Jongens 16,84 +2.4 m/s--- 674
11 Tim Hoogenboom AV Olympus...0 Jongens 16,88 +2.4 m/s--- 671
12 Chamon Wieles Typhoon Jongens 16,89 +2.8 m/s--- 670
13 Boudewijn ...enegracht AV Sprint Jongens 17,13 +2.8 m/s--- 0
14 Albert Goderie AV Spiridon Jongens 17,84 +2.4 m/s--- 594
15 Paul Dijcks Haag Atlet...k Jongens 19,32 +2.4 m/s--- 492
16 Ivar de Kok AV Olympus...0 Jongens 19,98 +2.4 m/s--- 0
17 Christian Selsig Spado Jongens 22,44 +2.4 m/s--- 0



Jongens Junior A - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
AV Passaat Jongens (4x100m) AV Passaat - JJA 0 --- 0
Scopias Atletiek Jongens (4x100m) Scopias Atletiek - JJA 0 --- 0
AV Sprint Jongens (4x100m) AV Sprint - JJA 0 43,82 816
PAC Jongens (4x100m) PAC - JJA 0 43,85 814
Rotterdam Atletiek Jongens (4x100m) Rotterdam Atletiek - JJA 0 45,15 736
AV Fortuna Jongens (4x100m) AV Fortuna - JJA 0 45,45 719
Haag Atletiek Jongens (4x100m) Haag Atletiek - JJA 0 45,68 706
Spado Jongens (4x100m) Spado - JJA 0 47,30 617
AV Olympus `70 Jongens (4x100m) AV Olympus `70 - JJA 0 47,67 598
AV Spiridon Jongens (4x100m) AV Spiridon - JJA 0 49,52 505
Atletiek Maastricht Jongens (4x100m) Atletiek Maastricht - JJA 0 49,99 483
Typhoon Jongens (4x100m) Typhoon - JJA 0 50,44 462
AV Generaal Michaelis Jongens (4x100m) AV Generaal Michaelis - JJA 0 DNS 0
Eindhoven Atletiek Jongens (4x100m) Eindhoven Atletiek - JJA 0 DNS 0



Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Kay Geluk Rotterdam ...k Jongens 54,01 --- 686
2 Sybren Blok PAC Jongens 51,74 --- 656
3 Olaf Blankendaal Spado Jongens 47,65 --- 601
4 Kevin Philipsen AV Olympus...0 Jongens 46,72 --- 588
5 Hugo Maathuis Atletiek M...t Jongens 41,17 --- 509
6 Jason Kloor Haag Atlet...k Jongens 37,74 --- 457
7 Joep den Ouden AV Fortuna Jongens 36,14 --- 432
8 Kevin van Zundert AV Sprint Jongens 33,31 --- 386
9 Niels Aarts AV Generaa...s Jongens 30,59 --- 340
10 Christiaan Korte Typhoon Jongens 30,09 --- 332
11 Rob Honcoop AV Spiridon Jongens 26,50 --- 267



Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Joost Dumas Spado Jongens 41,33 --- 712
2 Loek van Zevenbergen AV Fortuna Jongens 38,20 --- 650
3 Jeremy Bronswijk AV Olympus...0 Jongens 36,43 --- 614
4 Mees de Klerk PAC Jongens 35,08 --- 586
5 Jason Kloor Haag Atlet...k Jongens 34,46 --- 572
6 Victor van Hecke AV Sprint Jongens 32,36 --- 527
7 Bas Westbroek AV Passaat Jongens 32,14 --- 522
8 Bjarne Aelbers Rotterdam ...k Jongens 29,77 --- 469
9 Albert Goderie AV Spiridon Jongens 28,16 --- 432
10 Matthijs Slegt AV Generaa...s Jongens 24,73 --- 348
11 Lars Vorstermans Atletiek M...t Jongens 24,24 --- 336
12 Ruben Volmer Typhoon Jongens 19,25 --- 202



Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Sybren Blok PAC Jongens 14,09 --- 734
2 Joost Dumas Spado Jongens 12,56 --- 637
3 Lars Paalvast AV Passaat Jongens 12,49 --- 632
4 Cas van Eersel AV Sprint Jongens 12,10 --- 607
5 Jason Kloor Haag Atlet...k Jongens 11,38 --- 558
6 Jeremy Bronswijk AV Olympus...0 Jongens 11,02 --- 533
7 Mees de Klerk PAC Jongens 10,95 --- 0
8 Victor van Hecke AV Sprint Jongens 10,64 --- 0
9 Albert Goderie AV Spiridon Jongens 10,56 --- 501
10 Leander de Kok AV Olympus...0 Jongens 10,26 --- 0
11 Bjarne Aelbers Rotterdam ...k Jongens 10,22 --- 476
12 Jeremy Pronk Rotterdam ...k Jongens 10,18 --- 0
13 Stephan H...n 't Veld Spado Jongens 10,02 --- 0
14 Lars Vorstermans Atletiek M...t Jongens 9,43 --- 418
15 Matthijs Slegt AV Generaa...s Jongens 8,84 --- 373
16 Pelle Krol AV Spiridon Jongens 8,75 --- 0
17 Damian Dresens Typhoon Jongens 8,50 --- 346
18 Davian Kerkhof AV Fortuna Jongens 8,39 --- 337
Jowie Robbemond AV Fortuna Jongens DNS --- 0
Bas Westbroek AV Passaat Jongens DNS --- 0
Paul Berghuis AV Generaa...s Jongens DNS --- 0



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Dion van Kessel Typhoon Jongens 2,05 --- 900
2 Tim Hoogenboom AV Olympus...0 Jongens 1,90 --- 769
3 Jasper van Rooy Atletiek M...t Jongens 1,85 --- 725
3 Kay Geluk Rotterdam ...k Jongens 1,85 --- 725
5 Erwin de Gier PAC Jongens 1,80 --- 0
6 Richard Faasse PAC Jongens 1,80 --- 680
6 Michiel Goderie AV Spiridon Jongens 1,80 --- 680
8 Lars Paalvast AV Passaat Jongens 1,75 --- 634
8 Boudewijn ...enegracht AV Sprint Jongens 1,75 --- 634
8 Lennart Kerkhoven Eindhoven ...k Jongens 1,75 --- 634
8 Tyson Smit Spado Jongens 1,75 --- 634
12 Ivar de Kok AV Olympus...0 Jongens 1,65 --- 0
12 Thymo Reichgelt AV Sprint Jongens 1,65 --- 0
14 Vincent Hein AV Generaa...s Jongens 1,60 --- 492
15 Shaeriano Murray Rotterdam ...k Jongens 1,60 --- 0
15 Christian Selsig Spado Jongens 1,60 --- 0
17 Damian Dresens Typhoon Jongens 1,55 --- 0
18 Ivo Spits Haag Atlet...k Jongens 1,50 --- 394
Pelle Krol AV Spiridon Jongens DNS --- 0
Mike Idio Eindhoven ...k Jongens DNS --- 0



Jongens Junior A - Hink-stap-springen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Liam Shew-A-Tjon AV Fortuna Jongens 14,08 -0.5 m/s--- 788
2 Tarik Tahiri Rotterdam ...k Jongens 13,48 -0.5 m/s--- 726
3 Jelmer de Boer AV Olympus...0 Jongens 12,31 +0.4 m/s--- 602
4 Jozua Inge PAC Jongens 12,03 +0.5 m/s--- 571
5 Jim van Gorkum Spado Jongens 11,48 +1.5 m/s--- 510
6 Paul Dijcks Haag Atlet...k Jongens 11,34 +0.2 m/s--- 494
7 Boudewijn ...enegracht AV Sprint Jongens 11,23 -0.4 m/s--- 482
8 Michiel Goderie AV Spiridon Jongens 10,67 +0.0 m/s--- 417
9 Tom Vorstermans Atletiek M...t Jongens 9,59 +0.3 m/s--- 288
10 Matthijs Slegt AV Generaa...s Jongens 8,55 -0.4 m/s--- 156
Marijn van Est Eindhoven ...k Jongens DNS --- 0



Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Kevin van Zundert AV Sprint Jongens 4,30 --- 884
2 Remon Berrevoets PAC Jongens 4,20 --- 858
3 Kay Geluk Rotterdam ...k Jongens 4,00 --- 807
4 Marijn van Est Eindhoven ...k Jongens 3,90 --- 781
5 Hugo Maathuis Atletiek M...t Jongens 3,80 --- 754
6 Ivo Kerklaan AV Olympus...0 Jongens 3,00 --- 528
7 Joost Dumas Spado Jongens 2,80 --- 467
8 Davian Kerkhof AV Fortuna Jongens 2,70 --- 436
9 Daan van Hoof AV Generaa...s Jongens 2,50 --- 371
10 Jur Sturing Haag Atlet...k Jongens 2,20 --- 270
10 Emil van de Par AV Spiridon Jongens 2,20 --- 270
Sjoerd Harrems Typhoon Jongens DNS --- 0



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Liam Shew-A-Tjon AV Fortuna Jongens 6,67 -1.0 m/s--- 751
2 Bas Voermans PAC Jongens 6,14 +1.7 m/s--- 636
3 Sander van der Waals AV Sprint Jongens 6,10 -0.3 m/s--- 627
4 Tarik Tahiri Rotterdam ...k Jongens 6,03 -0.3 m/s--- 612
5 Thymo Reichgelt AV Sprint Jongens 5,98 -0.3 m/s--- 0
6 Dion van Kessel Typhoon Jongens 5,74 -1.3 m/s--- 546
7 Erwin de Gier PAC Jongens 5,71 +1.5 m/s--- 0
8 Jasper van Rooy Atletiek M...t Jongens 5,70 -0.2 m/s--- 537
9 Jelmer de Boer AV Olympus...0 Jongens 5,67 -0.4 m/s--- 530
10 Shaeriano Murray Rotterdam ...k Jongens 5,62 -1.6 m/s--- 0
11 Ivo Kerklaan AV Olympus...0 Jongens 5,53 -0.6 m/s--- 0
12 Lennart Kerkhoven Eindhoven ...k Jongens 5,38 +1.1 m/s--- 463
13 Tyson Smit Spado Jongens 5,36 +0.5 m/s--- 458
14 Bob Abotar Haag Atlet...k Jongens 5,09 +1.4 m/s--- 393
15 Stephan H...n 't Veld Spado Jongens 5,04 +0.4 m/s--- 0
16 Teun Broeders AV Spiridon Jongens 4,99 +0.0 m/s--- 369
17 Donnie van Kerkoerle AV Generaa...s Jongens 4,82 -0.3 m/s--- 327
18 Jacco Struik Typhoon Jongens 4,76 -0.3 m/s--- 0
19 Jowie Robbemond AV Fortuna Jongens 4,75 -0.5 m/s--- 0
20 Martijn Opmeer AV Passaat Jongens 4,75 +0.3 m/s--- 309
21 Joris van Est Eindhoven ...k Jongens 3,92 -0.2 m/s--- 0
Jai'Amir Ramjankhan Haag Atlet...k Jongens DNS --- 0



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Ruchama Jurin AV Unitas Meisjes 12,41 +0.0 m/s--- 789
2 Pricilla Huisman AV Passaat Meisjes 12,55 +0.0 m/s--- 761
3 Elaine den Exter Rotterdam ...k Meisjes 12,71 +0.0 m/s--- 730
4 Hannelore Smilde PAC Meisjes 12,78 +1.3 m/s--- 717
5 Stevie Eekman PAC Meisjes 12,86 +1.3 m/s--- 0
6 Eline Spits Haag Atlet...k Meisjes 12,95 +0.0 m/s--- 685
7 Anouk Dekkers Haag Atlet...k Meisjes 13,32 +1.3 m/s--- 0
8 Tess van de Worp AV Unitas Meisjes 13,51 +1.3 m/s--- 0
9 Aline Philipsen AV Olympus...0 Meisjes 13,61 -0.8 m/s--- 571
10 Stefanie v...den Eynde AV De Keien Meisjes 13,64 +1.3 m/s--- 566
11 Kim Bonefaas Rotterdam ...k Meisjes 13,95 -0.8 m/s--- 0
12 Renée de Wilde AV Olympus...0 Meisjes 14,15 -0.8 m/s--- 0
13 Jessie van Os AV Generaa...s Meisjes 14,22 -0.8 m/s--- 474
14 Janne Verstraten AV De Keien Meisjes 14,32 +1.3 m/s--- 0
15 Hedy Schumacher AV Fortuna Meisjes 15,54 -0.8 m/s--- 291
Sandra Kleuskens ATV Venray Meisjes DQ --- 0
Lena Rasker ATV Venray Meisjes DNS --- 0
Gracia Ma...a Mokanda Eindhoven ...k Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior A - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Elisabeth Paulina Rotterdam ...k Meisjes 57,16 --- 870
2 Thelma Solleveld AV Olympus...0 Meisjes 1:01,60 --- 729
3 Pricilla Huisman AV Passaat Meisjes 1:02,17 --- 712
4 Nienke Brakkee PAC Meisjes 1:03,96 --- 662
5 Roos den Engelse PAC Meisjes 1:04,64 --- 0
6 Esther van der Eynde AV De Keien Meisjes 1:05,02 --- 633
7 Julia Baur AV Fortuna Meisjes 1:05,62 --- 618
8 Renee Dekkers Haag Atlet...k Meisjes 1:06,66 --- 591
9 Kyra Bisschops AV Unitas Meisjes 1:07,20 --- 578
10 Mattie Rasker ATV Venray Meisjes 1:07,80 --- 563
11 Eva van der marel Rotterdam ...k Meisjes 1:08,15 --- 0
12 Vera Henricks AV Unitas Meisjes 1:10,69 --- 0
13 Jessie van Os AV Generaa...s Meisjes 1:11,18 --- 485
14 Janne Verstraten AV De Keien Meisjes 1:12,35 --- 0
15 Nanda Schotel AV Olympus...0 Meisjes 1:17,39 --- 0
16 Hanna ter Braak ATV Venray Meisjes 1:17,97 --- 0
Hedy Schumacher AV Fortuna Meisjes DNS --- 0
Gracia Ma...a Mokanda Eindhoven ...k Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior A - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Karlijn van Es PAC Meisjes 2:17,39 --- 823
2 Thelma Solleveld AV Olympus...0 Meisjes 2:25,45 --- 724
3 Sanne Mooldijk PAC Meisjes 2:34,93 --- 0
4 Zoe Mommers AV Unitas Meisjes 2:35,17 --- 617
5 Mila van der Dussen Rotterdam ...k Meisjes 2:39,70 --- 572
6 Sylwia Grata Haag Atlet...k Meisjes 2:40,99 --- 559
7 Julie Rossell AV Unitas Meisjes 2:41,83 --- 0
8 Shelby Jansen Haag Atlet...k Meisjes 2:42,34 --- 0
9 Suzanne de Jong AV Olympus...0 Meisjes 2:47,11 --- 0
10 Rebecca Gílsíng AV De Keien Meisjes 2:53,99 --- 445
11 Sandra Luijten AV Generaa...s Meisjes 3:00,35 --- 395
12 Hanna ter Braak ATV Venray Meisjes 3:12,64 --- 307



Meisjes Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Corinde van Es PAC Meisjes 4:58,56 --- 685
2 Lisan Duijvestijn AV Olympus...0 Meisjes 5:16,87 --- 577
3 Linda Verkoeijen AV Unitas Meisjes 5:16,99 --- 577
4 Lida Bos Rotterdam ...k Meisjes 5:25,90 --- 528
5 Naomi Geleynse Haag Atlet...k Meisjes 5:28,38 --- 516
6 Stefanie v...den Eynde AV De Keien Meisjes 6:10,31 --- 323
7 Sandra Luijten AV Generaa...s Meisjes 6:13,86 --- 309



Meisjes Junior A - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Eva Tetteroo AV Olympus...0 Meisjes 15,34 -0.9 m/s--- 712
2 Stevy-Jane...Nederveen PAC Meisjes 16,39 -0.9 m/s--- 609
3 Sandra Kleuskens ATV Venray Meisjes 16,53 -0.9 m/s--- 597
4 Ilonka de Bresser AV Generaa...s Meisjes 16,67 +0.0 m/s--- 584
5 Anne Verstraeten AV Unitas Meisjes 16,71 -0.9 m/s--- 580
6 Elaine den Exter Rotterdam ...k Meisjes 16,99 -0.9 m/s--- 556
7 Hanna van der Marel AV Olympus...0 Meisjes 18,00 +0.0 m/s--- 0
8 Leanne van Est Eindhoven ...k Meisjes 18,68 +0.0 m/s--- 425
9 Rebecca Gílsíng AV De Keien Meisjes 18,89 +0.0 m/s--- 410
10 Lida Bos Rotterdam ...k Meisjes 19,18 +0.0 m/s--- 0
11 Eline Spits Haag Atlet...k Meisjes 21,04 -0.9 m/s--- 277
12 Linda Riensema ATV Venray Meisjes 21,26 +0.0 m/s--- 0



Meisjes Junior A - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
ACW `66 Meisjes (4x100m) ACW `66 - MJA 0 --- 0
AV Passaat Meisjes (4x100m) AV Passaat - MJA 0 --- 0
Eindhoven Atletiek Meisjes (4x100m) Eindhoven Atletiek - MJA 0 --- 0
PAC Meisjes (4x100m) PAC - MJA 0 49,34 801
Haag Atletiek Meisjes (4x100m) Haag Atletiek - MJA 0 49,74 781
AV Unitas Meisjes (4x100m) AV Unitas - MJA 0 49,95 771
Rotterdam Atletiek Meisjes (4x100m) Rotterdam Atletiek - MJA 0 51,59 693
ATV Venray Meisjes (4x100m) ATV Venray - MJA 0 53,25 619
AV Olympus `70 Meisjes (4x100m) AV Olympus `70 - MJA 0 53,73 598
AV Generaal Michaelis Meisjes (4x100m) AV Generaal Michaelis - MJA 0 54,65 560
AV De Keien Meisjes (4x100m) AV De Keien - MJA 0 55,59 522
AV Fortuna Meisjes (4x100m) AV Fortuna - MJA 0 57,26 458



Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Anne Verstraeten AV Unitas Meisjes 38,33 --- 740
2 Gayle de Mey Haag Atlet...k Meisjes 32,11 --- 636
3 Kim de Vos PAC Meisjes 31,58 --- 627
4 Bo Kemmere AV Olympus...0 Meisjes 31,33 --- 622
5 Maureen de Bresser AV Generaa...s Meisjes 24,27 --- 490
6 Lena Rasker ATV Venray Meisjes 22,68 --- 458
7 Amber van der Waal AV Passaat Meisjes 21,62 --- 435
8 Désirée ...en Eijnde AV De Keien Meisjes 21,37 --- 430
9 Adrian Vrijenhoek Rotterdam ...k Meisjes 20,90 --- 420
10 Julia den Ouden AV Fortuna Meisjes 8,74 --- 101



Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jenna Vervoorn PAC Meisjes 35,70 --- 656
2 Adrian Vrijenhoek Rotterdam ...k Meisjes 34,73 --- 638
3 Gayle de Mey Haag Atlet...k Meisjes 30,31 --- 551
4 Lorelle Bills AV Unitas Meisjes 29,22 --- 528
5 Julia den Ouden AV Fortuna Meisjes 27,22 --- 486
6 Karina Voois AV Olympus...0 Meisjes 24,23 --- 420
7 Maureen de Bresser AV Generaa...s Meisjes 23,69 --- 407
8 Aukje Michiels ATV Venray Meisjes 23,54 --- 404
9 Amber van der Waal AV Passaat Meisjes 23,31 --- 398
10 Désirée ...en Eijnde AV De Keien Meisjes 17,85 --- 263
Nina de Poorter Eindhoven ...k Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jenna Vervoorn PAC Meisjes 10,78 --- 641
2 Kim de Vos PAC Meisjes 10,48 --- 0
3 Laura Bastiaanse AV Fortuna Meisjes 10,44 --- 619
4 Eva Tetteroo AV Olympus...0 Meisjes 9,77 --- 574
5 Kim van Meurs AV Fortuna Meisjes 9,58 --- 0
6 Adrian Vrijenhoek Rotterdam ...k Meisjes 9,48 --- 554
7 Amber van der Waal AV Passaat Meisjes 9,19 --- 533
8 Gayle de Mey Haag Atlet...k Meisjes 8,85 --- 509
9 Ruchama Jurin AV Unitas Meisjes 8,80 --- 505
10 Fleur van Es AV De Keien Meisjes 8,75 --- 502
11 Aukje Michiels ATV Venray Meisjes 8,71 --- 499
12 Lorelle Bills AV Unitas Meisjes 7,91 --- 0
13 Stefanie v...den Eynde AV De Keien Meisjes 7,82 --- 0
14 Karina Voois AV Olympus...0 Meisjes 7,77 --- 0
15 Maureen de Bresser AV Generaa...s Meisjes 6,41 --- 319
Nina de Poorter Eindhoven ...k Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Stevy-Jane...Nederveen PAC Meisjes 1,70 --- 934
2 Brigitte Vellekoop AV Olympus...0 Meisjes 1,60 --- 832
2 Renilde Zwartkruis AV Unitas Meisjes 1,60 --- 832
4 Eva Tetteroo AV Olympus...0 Meisjes 1,55 --- 0
5 Fleurine van Beek Haag Atlet...k Meisjes 1,55 --- 779
6 Danielle Tinkhof PAC Meisjes 1,50 --- 0
7 Maureen Herremans AV Generaa...s Meisjes 1,50 --- 726
8 Esther van der Eynde AV De Keien Meisjes 1,45 --- 672
9 Lena Rasker ATV Venray Meisjes 1,40 --- 615
10 Elise Kloos Rotterdam ...k Meisjes 1,35 --- 550
11 Linda Riensema ATV Venray Meisjes 1,30 --- 0
Annemiek Zwartkruis AV Unitas Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Zoë Tromp Haag Atlet...k Meisjes 11,41 +0.0 m/s--- 803
2 Maureen Herremans AV Generaa...s Meisjes 10,76 +0.0 m/s--- 730
3 Shaya van Houdt PAC Meisjes 9,81 +0.0 m/s--- 619
4 Maud Jansen AV Unitas Meisjes 9,43 +0.0 m/s--- 573
5 Kim van Meurs AV Fortuna Meisjes 9,42 +0.0 m/s--- 572
6 Sara Pütz ATV Venray Meisjes 9,03 +0.0 m/s--- 524
7 Eva van der marel Rotterdam ...k Meisjes 9,00 +0.0 m/s--- 520
8 Hanna van der Marel AV Olympus...0 Meisjes 8,59 +0.0 m/s--- 468
9 Désirée ...en Eijnde AV De Keien Meisjes 7,41 +0.0 m/s--- 311



Meisjes Junior A - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Brigitte Vellekoop AV Olympus...0 Meisjes 5,40 -0.4 m/s--- 771
2 Zoë Tromp Haag Atlet...k Meisjes 5,17 +1.5 m/s--- 717
3 Ilonka de Bresser AV Generaa...s Meisjes 5,16 -0.2 m/s--- 715
4 Stevy-Jane...Nederveen PAC Meisjes 5,10 +1.2 m/s--- 701
5 Pricilla Huisman AV Passaat Meisjes 4,72 +1.0 m/s--- 608
6 Kyra Bisschops AV Unitas Meisjes 4,60 +1.0 m/s--- 579
7 Mattie Rasker ATV Venray Meisjes 4,55 +1.2 m/s--- 566
8 Maud Jansen AV Unitas Meisjes 4,46 +0.5 m/s--- 0
9 Kim Bonefaas Rotterdam ...k Meisjes 4,46 -0.3 m/s--- 543
10 Leanne van Est Eindhoven ...k Meisjes 4,41 +1.2 m/s--- 530
11 Elise Kloos Rotterdam ...k Meisjes 4,39 +0.6 m/s--- 0
12 Fleur van Es AV De Keien Meisjes 4,23 +2.1 m/s--- 484
13 Nanda Schotel AV Olympus...0 Meisjes 4,20 -1.4 m/s--- 0
14 Maxime Lemmens ATV Venray Meisjes 3,60 +2.2 m/s--- 0
Shaya van Houdt PAC Meisjes DNS --- 0