Uitslagen Junioren C/D Poule 56 Wedstrijd 2 [2014]

Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Levi Hazes AV 1923 AV 1923 JC Team 1 12,13 +1.4 m/s--- 803
2 Denilson Kleintjes GACH GAC Hilver...JC Team 1 12,23 +1.4 m/s--- 787
3 Sil Negenman KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 12,40 +1.4 m/s--- 759
4 Dylan Otto KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 12,56 +0.2 m/s--- 734
5 Rinner Zeinstra AV 1923 AV 1923 JC Team 1 12,74 +1.4 m/s--- 707
6 Philip van de Beek Phanos Phanos JC 12,75 +1.4 m/s--- 705
7 Skip Renders GACH GAC Hilver...JC Team 1 12,80 +1.4 m/s--- 698
8 Remly Vry Phanos Phanos JC 12,85 +0.7 m/s--- 690
9 Jeffrey Karikari Phanos Phanos JC 13,16 +0.7 m/s--- 0
10 Julius Schraven AV Feniks AV Feniks JC 13,31 +0.2 m/s--- 624
11 Nick van Santen HLLM AV Haarlemmermeer JC 13,34 +0.7 m/s--- 620
12 Nicolaas Romagnoli GACH GAC Hilver...JC Team 1 13,34 +0.2 m/s--- 0
13 Luigi Martina AV Feniks AV Feniks JC 13,39 +0.2 m/s--- 613
14 Joost Koldijk HLLM AV Haarlemmermeer JC 13,43 +0.7 m/s--- 608
15 Iels Witmer AV Haarlem AV Haarlem JC 13,49 +0.2 m/s--- 600
16 Max Defize GACH GAC Hilver...JC Team 2 13,59 +0.3 m/s--- 587
17 Daan Molleman AV Suomi AV Suomi JC 13,60 +0.2 m/s--- 585
17 Jelle Kelderman AV Haarlem AV Haarlem JC 13,60 +0.2 m/s--- 585
19 Lyon Olijve AV 1923 AV 1923 JC Team 1 13,65 +0.7 m/s--- 0
20 Jeroen Turkstra AV 1923 AV 1923 JC Team 2 13,76 +0.2 m/s--- 564
21 Joachim de Vos HLLM AV Haarlemmermeer JC 13,89 +0.7 m/s--- 0
22 Boris Hoogervorst KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 13,95 +0.2 m/s--- 0
23 Pablo Lavino AV 1923 AV 1923 JC Team 2 13,98 +0.2 m/s--- 536
24 Tobias Warmerdam AV Haarlem AV Haarlem JC 14,82 +0.3 m/s--- 0
25 Bjørn Franken GACH GAC Hilver...JC Team 2 15,45 +0.2 m/s--- 370
26 Stephan Kok GACH GAC Hilver...JC Team 2 15,56 +0.3 m/s--- 0
27 Daniel Abouseada AV Feniks AV Feniks JC 15,82 +0.2 m/s--- 0
28 Gijsbert Leeman KAV Holland KAV Hollan...JC Team 2 15,94 +0.3 m/s--- 321
29 Guus Pronk AV 1923 AV 1923 JC Team 2 16,06 +0.3 m/s--- 0
30 Lucas Tuinier KAV Holland KAV Hollan...JC Team 2 17,04 +0.3 m/s--- 222



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Stein Glastra AV 1923 AV 1923 JC Team 1 2:12,39 --- 751
2 Douwe Koldijk HLLM AV Haarlemmermeer JC 2:18,32 --- 681
3 Massimo Zandee Phanos Phanos JC 2:21,98 --- 641
4 Dylan Otto KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 2:22,00 --- 640
5 Nicolaas Romagnoli GACH GAC Hilver...JC Team 1 2:22,11 --- 639
6 Justin Balm AV Suomi AV Suomi JC 2:22,90 --- 631
7 Thijs Knecht GACH GAC Hilver...JC Team 1 2:24,66 --- 612
8 Joep Borninkhof GACH GAC Hilver...JC Team 1 2:25,58 --- 0
9 Mika Taag KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 2:26,36 --- 595
10 Tsega Kifle AV 1923 AV 1923 JC Team 1 2:26,95 --- 589
11 Maarten va...der Linde HLLM AV Haarlemmermeer JC 2:29,49 --- 564
12 Lyon Olijve AV 1923 AV 1923 JC Team 1 2:29,54 --- 0
13 Kristof va...amperdijk GACH GAC Hilver...JC Team 2 2:29,77 --- 561
14 Maarten Quaars KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 2:29,92 --- 0
15 Stijn van Asselt AV Suomi AV Suomi JC 2:32,20 --- 538
16 Tijn Pronk KAV Holland KAV Hollan...JC Team 2 2:33,29 --- 528
17 Wessel Kruin AV Haarlem AV Haarlem JC 2:34,32 --- 519
18 David Maarleveld Phanos Phanos JC 2:34,90 --- 513
19 Sammie van Egmond AV 1923 AV 1923 JC Team 2 2:35,54 --- 508
20 Mike van Dijk AV Haarlem AV Haarlem JC 2:36,59 --- 498
21 Boudewijn Welkzijn Phanos Phanos JC 2:39,50 --- 0
22 Melle Ast AV 1923 AV 1923 JC Team 2 3:01,22 --- 310
23 Sjors van der Schot AV 1923 AV 1923 JC Team 2 3:06,57 --- 0



Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Denilson Kleintjes GACH GAC Hilver...JC Team 1 14,54 +1.8 m/s--- 772
2 Sil Negenman KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 15,03 +1.8 m/s--- 723
3 Philip van de Beek Phanos Phanos JC 15,44 +1.8 m/s--- 684
4 Jos Hoogewerf KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 16,00 +1.8 m/s--- 635
5 Nick van Santen HLLM AV Haarlemmermeer JC 16,18 +1.8 m/s--- 620
6 Nicolaas Romagnoli GACH GAC Hilver...JC Team 1 16,34 +1.2 m/s--- 607
7 Mika Taag KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 16,40 +1.1 m/s--- 0
8 Joost Koldijk HLLM AV Haarlemmermeer JC 16,41 +1.8 m/s--- 601
9 Tijmen Schouws Phanos Phanos JC 16,56 +1.1 m/s--- 589
10 Siem ter Braake GACH GAC Hilver...JC Team 1 16,64 +1.1 m/s--- 0
11 Douwe Koldijk HLLM AV Haarlemmermeer JC 17,33 +1.1 m/s--- 0
12 Jesse Edwards AV 1923 AV 1923 JC Team 1 18,32 +1.2 m/s--- 462
13 Menso Sch...Molendijk AV 1923 AV 1923 JC Team 2 19,13 +1.2 m/s--- 412
14 Massimo Zandee Phanos Phanos JC 19,14 +0.8 m/s--- 0
15 Tsega Kifle AV 1923 AV 1923 JC Team 1 19,19 +1.2 m/s--- 409
16 Martijn Beekhuis KAV Holland KAV Hollan...JC Team 2 20,38 +1.1 m/s--- 342
17 Tijn Pronk KAV Holland KAV Hollan...JC Team 2 20,80 +1.2 m/s--- 321
18 Marijn Wigchert AV Suomi AV Suomi JC 21,25 +0.7 m/s--- 298
19 Melle Ast AV 1923 AV 1923 JC Team 2 21,43 +0.8 m/s--- 290
20 Bjørn Franken GACH GAC Hilver...JC Team 2 21,53 +0.7 m/s--- 285
21 Matthijs Jansma GACH GAC Hilver...JC Team 2 21,70 +0.8 m/s--- 277
22 Mike van Dijk AV Haarlem AV Haarlem JC 21,74 +0.7 m/s--- 275
23 Tobias Warmerdam AV Haarlem AV Haarlem JC 22,08 +0.7 m/s--- 260
24 Luca Louwris AV Feniks AV Feniks JC 22,30 +0.8 m/s--- 250
25 Rinze Zegwaard AV 1923 AV 1923 JC Team 1 22,31 +1.1 m/s--- 0
26 Mike Cruysheer AV Suomi AV Suomi JC 23,49 +0.8 m/s--- 201
27 Sjors van der Schot AV 1923 AV 1923 JC Team 2 24,30 +1.2 m/s--- 0
Zenno de Boer GACH GAC Hilver...JC Team 2 DNS --- 0
Thij van Kesteren AV Feniks AV Feniks JC DNS --- 0



Jongens Junior C - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
KAV Holland JC Team 2 (4x100m) KAV Holland - JJC 0 --- 0
Phanos JC (4x100m) Phanos - JJC 0 48,79 760
KAV Holland JC Team 1 (4x100m) KAV Holland - JJC 0 49,11 747
AV 1923 JC Team 1 (4x100m) AV 1923 - JJC 0 49,12 747
GAC Hilversum JC Team 1 (4x100m) GAC Hilversum - JJC 0 50,29 702
AV Haarlemmermeer JC (4x100m) AV Haarlemmermeer - JJC 0 52,95 607
AV Haarlem JC (4x100m) AV Haarlem - JJC 0 53,56 587
AV Feniks JC (4x100m) AV Feniks - JJC 0 54,84 545
AV Suomi JC (4x100m) AV Suomi - JJC 0 55,76 516
AV 1923 JC Team 2 (4x100m) AV 1923 - JJC 0 55,88 513
GAC Hilversum JC Team 2 (4x100m) GAC Hilversum - JJC 0 58,81 428



Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Marco Schutter AV Haarlem AV Haarlem JC 36,53 --- 592
2 Jos Hoogewerf KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 33,59 --- 550
3 Joris Pals AV Feniks AV Feniks JC 32,65 --- 536
4 Iels Witmer AV Haarlem AV Haarlem JC 32,55 --- 0
5 Lucas Tuinier KAV Holland KAV Hollan...JC Team 2 31,49 --- 518
6 Jesse Edwards AV 1923 AV 1923 JC Team 1 31,39 --- 517
7 Tsega Kifle AV 1923 AV 1923 JC Team 1 30,56 --- 0
8 Joep Borninkhof GACH GAC Hilver...JC Team 1 29,94 --- 494
9 Douwe Koldijk HLLM AV Haarlemmermeer JC 29,66 --- 490
10 Siem ter Braake GACH GAC Hilver...JC Team 1 27,66 --- 0
11 Ide Fokkink KAV Holland KAV Hollan...JC Team 2 26,19 --- 0
12 Onno de Moes HLLM AV Haarlemmermeer JC 26,07 --- 0
13 Daan Molleman AV Suomi AV Suomi JC 24,84 --- 411
14 Olaf van de Pavert GACH GAC Hilver...JC Team 2 24,03 --- 0
15 Patrick Feijen GACH GAC Hilver...JC Team 2 24,01 --- 397
16 Jan Eleveld AV Feniks AV Feniks JC 22,36 --- 0
17 Pablo Lavino AV 1923 AV 1923 JC Team 2 19,71 --- 318
18 Stijn van Asselt AV Suomi AV Suomi JC 19,37 --- 0
19 Tijmen Schouws Phanos Phanos JC 17,33 --- 271
20 Boudewijn Welkzijn Phanos Phanos JC 15,60 --- 0
21 Guus Pronk AV 1923 AV 1923 JC Team 2 15,15 --- 0



Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Joris Pals AV Feniks AV Feniks JC 35,76 --- 558
2 Cirrus Nebbeling GACH GAC Hilver...JC Team 1 30,37 --- 480
3 Nathan Verboom HLLM AV Haarlemmermeer JC 28,53 --- 452
4 Max Huiberts HLLM AV Haarlemmermeer JC 27,92 --- 0
5 Seiji Spieker Phanos Phanos JC 27,23 --- 431
6 Delano Muijtjens AV 1923 AV 1923 JC Team 1 26,79 --- 424
7 Siebe Heuperman GACH GAC Hilver...JC Team 1 26,75 --- 0
8 Marco Schutter AV Haarlem AV Haarlem JC 23,30 --- 366
9 Patrick Feijen GACH GAC Hilver...JC Team 2 22,97 --- 360
10 Jan Eleveld AV Feniks AV Feniks JC 22,71 --- 0
11 Tijn Pronk KAV Holland KAV Hollan...JC Team 2 22,58 --- 354
12 Koen Kroep AV Suomi AV Suomi JC 21,76 --- 339
13 Stef Tapking GACH GAC Hilver...JC Team 2 20,13 --- 0
14 Siebe Koot KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 19,99 --- 307
15 Maarten Quaars KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 18,46 --- 0
16 Max Gimbergh AV 1923 AV 1923 JC Team 1 17,69 --- 0
17 Mike Cruysheer AV Suomi AV Suomi JC 17,26 --- 0
18 Yona Etel AV 1923 AV 1923 JC Team 2 16,13 --- 231
19 Sammie van Egmond AV 1923 AV 1923 JC Team 2 14,65 --- 0
20 Lucas Tuinier KAV Holland KAV Hollan...JC Team 2 13,98 --- 0



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Cirrus Nebbeling GACH GAC Hilver...JC Team 1 10,56 --- 549
2 Seiji Spieker Phanos Phanos JC 10,53 --- 548
3 Joris Pals AV Feniks AV Feniks JC 10,49 --- 546
4 Siebe Koot KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 10,07 --- 526
5 Marco Schutter AV Haarlem AV Haarlem JC 9,22 --- 484
6 Jan Eleveld AV Feniks AV Feniks JC 9,21 --- 0
7 Rinner Zeinstra AV 1923 AV 1923 JC Team 1 9,15 --- 481
8 Siebe Heuperman GACH GAC Hilver...JC Team 1 9,06 --- 0
9 Nathan Verboom HLLM AV Haarlemmermeer JC 8,52 --- 449
10 Jeffrey Karikari Phanos Phanos JC 8,40 --- 0
11 Stein Glastra AV 1923 AV 1923 JC Team 1 8,28 --- 0
12 Stef Tapking GACH GAC Hilver...JC Team 2 7,93 --- 417
13 Marijn Wigchert AV Suomi AV Suomi JC 7,77 --- 409
14 Martijn Beekhuis KAV Holland KAV Hollan...JC Team 2 7,38 --- 387
15 Mika Taag KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 7,29 --- 0
16 Patrick Feijen GACH GAC Hilver...JC Team 2 7,27 --- 0
17 Stijn van Asselt AV Suomi AV Suomi JC 6,83 --- 0
18 Vos Arends AV 1923 AV 1923 JC Team 2 6,61 --- 343
19 Yona Etel AV 1923 AV 1923 JC Team 2 6,46 --- 0
20 Maarten va...der Linde HLLM AV Haarlemmermeer JC 5,92 --- 0



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Siem ter Braake GACH GAC Hilver...JC Team 1 1,60 --- 702
2 Nick van Santen HLLM AV Haarlemmermeer JC 1,55 --- 663
2 Boris Hoogervorst KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 1,55 --- 663
2 Martijn Beekhuis KAV Holland KAV Hollan...JC Team 2 1,55 --- 663
5 Max Huiberts HLLM AV Haarlemmermeer JC 1,50 --- 0
6 Justin Balm AV Suomi AV Suomi JC 1,50 --- 623
6 Jesse Edwards AV 1923 AV 1923 JC Team 1 1,50 --- 623
8 Igor Uiterwijk KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 1,45 --- 0
8 Max Gimbergh AV 1923 AV 1923 JC Team 1 1,45 --- 0
10 Jelle Kelderman AV Haarlem AV Haarlem JC 1,40 --- 541
10 Olaf van de Pavert GACH GAC Hilver...JC Team 2 1,40 --- 541
10 Luigi Martina AV Feniks AV Feniks JC 1,40 --- 541
13 Koen Kroep AV Suomi AV Suomi JC 1,30 --- 0
14 Mitchel Koenders Phanos Phanos JC 1,30 --- 462
15 Stephan Kok GACH GAC Hilver...JC Team 2 1,30 --- 0
15 Skip Renders GACH GAC Hilver...JC Team 1 1,30 --- 0
15 Luca Louwris AV Feniks AV Feniks JC 1,30 --- 0
18 Jeroen Turkstra AV 1923 AV 1923 JC Team 2 1,25 --- 426
19 Sammie van Egmond AV 1923 AV 1923 JC Team 2 1,25 --- 0
Batha Sedoc Phanos Phanos JC DNS --- 0
Ide Fokkink KAV Holland KAV Hollan...JC Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Denilson Kleintjes GACH GAC Hilver...JC Team 1 5,38 +0.0 m/s--- 695
2 Julius Schraven AV Feniks AV Feniks JC 5,08 +0.0 m/s--- 636
3 Bram Streefkerk GACH GAC Hilver...JC Team 1 4,90 +0.0 m/s--- 0
4 Boris Hoogervorst KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 4,64 +0.0 m/s--- 548
5 Ide Fokkink KAV Holland KAV Hollan...JC Team 2 4,59 +0.0 m/s--- 537
6 Maarten Quaars KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 4,47 +0.0 m/s--- 0
7 Sam Titarsolej AV 1923 AV 1923 JC Team 2 4,46 +0.0 m/s--- 510
8 Nathan Verboom HLLM AV Haarlemmermeer JC 4,45 +0.0 m/s--- 508
9 Wessel Kruin AV Haarlem AV Haarlem JC 4,42 +0.0 m/s--- 502
9 Delano Muijtjens AV 1923 AV 1923 JC Team 1 4,42 +0.0 m/s--- 502
11 Rinze Zegwaard AV 1923 AV 1923 JC Team 1 4,24 +0.0 m/s--- 0
12 Tobias Warmerdam AV Haarlem AV Haarlem JC 4,21 +0.0 m/s--- 0
13 Max Defize GACH GAC Hilver...JC Team 2 4,16 +0.0 m/s--- 450
14 Massimo Zandee Phanos Phanos JC 4,13 +0.0 m/s--- 444
15 Vos Arends AV 1923 AV 1923 JC Team 2 3,98 +0.0 m/s--- 0
16 Joachim de Vos HLLM AV Haarlemmermeer JC 3,82 +0.0 m/s--- 0
17 Gijsbert Leeman KAV Holland KAV Hollan...JC Team 2 3,81 +0.0 m/s--- 0
18 Remly Vry Phanos Phanos JC 3,66 +0.0 m/s--- 0
19 Koen Kroep AV Suomi AV Suomi JC 3,58 +0.0 m/s--- 334
20 Daniel Abouseada AV Feniks AV Feniks JC 3,10 +0.0 m/s--- 0



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Gabriël ...rnelissen GACH GAC Hilver...JD Team 1 10,83 -0.4 m/s--- 647
2 Thimo Henraat AV Feniks AV Feniks JD 11,17 +1.9 m/s--- 591
3 Job Geerds AV 1923 AV 1923 JD Team 1 11,42 -0.4 m/s--- 552
4 Boriz Werkhoven AV 1923 AV 1923 JD Team 3 11,53 +2.0 m/s--- 535
5 Daan Wagenaar AV 1923 AV 1923 JD Team 1 11,60 -0.4 m/s--- 525
6 Benjamin van Altena Phanos Phanos JD Team 1 11,61 -0.1 m/s--- 523
7 Juan Carlo...Neervoort AV Suomi AV Suomi JD 11,62 +1.9 m/s--- 522
8 Jayden Greene HLLM AV Haarlemmermeer JD 11,70 +0.0 m/s--- 510
9 Jan van Rijswijk Phanos Phanos JD Team 2 11,76 -0.1 m/s--- 501
10 Ids Hengstmangers KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 11,93 -0.4 m/s--- 477
11 Eric Wolfrat GACH GAC Hilver...JD Team 1 11,97 -0.1 m/s--- 472
12 Veron Baving AV Feniks AV Feniks JD 12,07 +2.0 m/s--- 458
13 Daan Lunding AV 1923 AV 1923 JD Team 1 12,09 +1.9 m/s--- 0
14 Bas van Walstijn AV Haarlem AV Haarlem JD 12,10 -0.1 m/s--- 454
15 Jelmer de Graaf KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 12,30 -0.4 m/s--- 427
16 Jesse Schulten HLLM AV Haarlemmermeer JD 12,31 -0.4 m/s--- 426
17 Bob Wijnstok KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 12,40 -0.1 m/s--- 414
18 Lex van Honschoten KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 12,47 -0.4 m/s--- 0
19 Joël Slager AV Feniks AV Feniks JD 12,53 +1.9 m/s--- 0
20 Bas Yedema AV 1923 AV 1923 JD Team 3 12,55 +1.9 m/s--- 395
21 Mohammed ...Kanddousi AV Haarlem AV Haarlem JD 12,60 -0.4 m/s--- 388
22 Mutale Hi...s Lambers GACH GAC Hilver...JD Team 1 12,66 -0.1 m/s--- 0
23 Thomas Duijm AV 1923 AV 1923 JD Team 2 12,71 +2.0 m/s--- 375
24 Torben van...lfschoten AV 1923 AV 1923 JD Team 2 12,83 +2.0 m/s--- 360
25 Quinten Feijen GACH GAC Hilver...JD Team 2 12,86 -0.4 m/s--- 357
26 Niels de Boer GACH GAC Hilver...JD Team 2 13,38 +0.0 m/s--- 296
27 Stijn Melchers AV Suomi AV Suomi JD 13,41 +0.0 m/s--- 293
28 Sam Plug AV Suomi AV Suomi JD 13,83 +0.0 m/s--- 0
29 Jens Wieringa Phanos Phanos JD Team 1 13,92 +0.0 m/s--- 238
30 Polle Höngens HLLM AV Haarlemmermeer JD 13,98 +1.9 m/s--- 0
31 Jasper van Kesteren GACH GAC Hilver...JD Team 2 14,15 +0.0 m/s--- 0
32 Rik Apeldoorn KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 14,45 -0.4 m/s--- 186



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Shai Walhain AV 1923 AV 1923 JD Team 1 3:15,25 --- 579
2 Quinten Maring AV 1923 AV 1923 JD Team 1 3:16,94 --- 567
3 Bas van Walstijn AV Haarlem AV Haarlem JD 3:19,29 --- 550
4 Luc Blank GACH GAC Hilver...JD Team 1 3:19,50 --- 549
5 Wesley van...as de Bie HLLM AV Haarlemmermeer JD 3:22,82 --- 526
6 Thimo Henraat AV Feniks AV Feniks JD 3:23,18 --- 524
7 David Kruger GACH GAC Hilver...JD Team 1 3:24,71 --- 514
8 Daan Post AV Suomi AV Suomi JD 3:26,32 --- 503
9 Wester Zaal Phanos Phanos JD Team 2 3:28,37 --- 490
10 Jelmer de Graaf KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 3:29,35 --- 484
11 Mohammed ...Kanddousi AV Haarlem AV Haarlem JD 3:29,80 --- 481
12 Jamal ter Steeg AV Feniks AV Feniks JD 3:30,10 --- 479
13 Christophe...an Altena Phanos Phanos JD Team 1 3:30,15 --- 479
14 Ezra Hulsman HLLM AV Haarlemmermeer JD 3:30,27 --- 478
15 Daan Lunding AV 1923 AV 1923 JD Team 1 3:31,06 --- 0
16 Daan Woldring AV 1923 AV 1923 JD Team 2 3:31,62 --- 470
17 Rijk Stiemer GACH GAC Hilver...JD Team 1 3:35,48 --- 0
18 Dennis van Kampen AV Feniks AV Feniks JD 3:39,33 --- 0
19 Sjoerd van der Sel KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 3:39,63 --- 422
20 Bob Wijnstok KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 3:41,21 --- 413
21 Rens Kannegieter AV 1923 AV 1923 JD Team 3 3:41,28 --- 412
22 Piter Miedema AV Suomi AV Suomi JD 3:42,51 --- 405
23 Hesse Göbbels GACH GAC Hilver...JD Team 2 3:43,47 --- 400
24 Renger Borsboom KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 3:48,23 --- 374
25 Karel Gimbergh AV 1923 AV 1923 JD Team 2 3:49,67 --- 367
26 Tim Buskens GACH GAC Hilver...JD Team 2 4:00,75 --- 311
27 Scott Ekelschot AV 1923 AV 1923 JD Team 3 4:04,31 --- 294
28 Lucas Knecht GACH GAC Hilver...JD Team 2 4:04,88 --- 0
29 Jens Wieringa Phanos Phanos JD Team 1 4:10,44 --- 267
30 Polle Höngens HLLM AV Haarlemmermeer JD 4:18,93 --- 0



Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Ezra Verboom HLLM AV Haarlemmermeer JD 13,21 +1.1 m/s--- 565
2 Gabriël ...rnelissen GACH GAC Hilver...JD Team 1 13,22 +1.1 m/s--- 564
3 Job Geerds AV 1923 AV 1923 JD Team 1 13,71 +1.1 m/s--- 515
4 Eric Wolfrat GACH GAC Hilver...JD Team 1 13,93 +1.1 m/s--- 494
5 David Hoogewerf KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 13,99 +1.1 m/s--- 489
6 Marius Schraven AV Feniks AV Feniks JD 14,61 +0.0 m/s--- 434
7 Jamal ter Steeg AV Feniks AV Feniks JD 14,65 -0.3 m/s--- 430
8 Tobias van Ee GACH GAC Hilver...JD Team 1 14,92 +1.1 m/s--- 0
9 Harm Steehouwer KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 15,60 +0.9 m/s--- 355
10 Wesley van...as de Bie HLLM AV Haarlemmermeer JD 15,61 +0.9 m/s--- 355
11 Benjamin van Altena Phanos Phanos JD Team 1 15,75 +0.9 m/s--- 344
12 Jayden Greene HLLM AV Haarlemmermeer JD 15,80 +0.8 m/s--- 0
13 Wester Zaal Phanos Phanos JD Team 2 16,00 +0.8 m/s--- 326
14 Luka Bakrac AV 1923 AV 1923 JD Team 1 16,01 -0.3 m/s--- 326
15 Quinten Maring AV 1923 AV 1923 JD Team 1 16,08 +1.0 m/s--- 0
16 Bas Yedema AV 1923 AV 1923 JD Team 3 16,11 +0.0 m/s--- 319
17 David Cairo Phanos Phanos JD Team 2 16,29 +0.9 m/s--- 306
18 Torben van...lfschoten AV 1923 AV 1923 JD Team 2 16,91 +1.0 m/s--- 265
19 Mohammed ...Kanddousi AV Haarlem AV Haarlem JD 17,38 +0.8 m/s--- 236
20 Adam Sinnige GACH GAC Hilver...JD Team 2 17,52 +1.0 m/s--- 228
21 Sawi Wemheuer KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 17,57 +0.8 m/s--- 225
22 Hesse Göbbels GACH GAC Hilver...JD Team 2 17,59 +0.0 m/s--- 224
23 Christophe...an Altena Phanos Phanos JD Team 1 17,74 +1.0 m/s--- 215
24 Daan Post AV Suomi AV Suomi JD 17,80 -0.3 m/s--- 212
25 Lex van Honschoten KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 18,18 +0.9 m/s--- 0
26 Piter Miedema AV Suomi AV Suomi JD 18,24 +0.0 m/s--- 187
27 Simon Vriesema AV Haarlem AV Haarlem JD 19,39 -0.3 m/s--- 128
28 Tim Buskens GACH GAC Hilver...JD Team 2 20,01 -0.3 m/s--- 0
29 Michel Laanbroek KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 20,32 +0.8 m/s--- 86
30 Scott Ekelschot AV 1923 AV 1923 JD Team 3 20,68 +1.0 m/s--- 70



Jongens Junior D - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
AV Haarlem JD (4x80m) AV Haarlem - JJD 0 --- 0
KAV Holland JD Team 1 (4x80m) KAV Holland - JJD 0 45,17 543
AV Suomi JD (4x80m) AV Suomi - JJD 0 45,60 527
AV 1923 JD Team 1 (4x80m) AV 1923 - JJD 0 45,72 523
GAC Hilversum JD Team 1 (4x80m) GAC Hilversum - JJD 0 45,80 520
AV 1923 JD Team 3 (4x80m) AV 1923 - JJD 0 47,59 456
AV Feniks JD (4x80m) AV Feniks - JJD 0 47,63 455
AV Haarlemmermeer JD (4x80m) AV Haarlemmermeer - JJD 0 48,05 441
KAV Holland JD Team 2 (4x80m) KAV Holland - JJD 0 48,82 415
Phanos JD Team 2 (4x80m) Phanos - JJD 0 49,06 408
Phanos JD Team 1 (4x80m) Phanos - JJD 0 49,17 404
AV 1923 JD Team 2 (4x80m) AV 1923 - JJD 0 50,75 355
GAC Hilversum JD Team 2 (4x80m) GAC Hilversum - JJD 0 52,27 311



Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Bram van der Laan GACH GAC Hilver...JD Team 1 39,28 --- 630
2 Ezra Verboom HLLM AV Haarlemmermeer JD 30,04 --- 496
3 Diede Mieras AV 1923 AV 1923 JD Team 1 29,62 --- 489
4 Luka Bakrac AV 1923 AV 1923 JD Team 1 29,15 --- 0
5 Tobias van Ee GACH GAC Hilver...JD Team 1 27,60 --- 0
6 Bram Fenne AV 1923 AV 1923 JD Team 3 27,06 --- 448
7 David Hoogewerf KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 26,86 --- 445
8 Tobias van der Wardt Phanos Phanos JD Team 1 22,08 --- 363
9 Harm Steehouwer KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 21,17 --- 0
10 Quinten Feijen GACH GAC Hilver...JD Team 2 20,45 --- 333
11 Ichiro Misumi Phanos Phanos JD Team 2 19,48 --- 314
12 Ruben Boers AV 1923 AV 1923 JD Team 3 19,03 --- 0
13 Marius Schraven AV Feniks AV Feniks JD 18,72 --- 299
14 Renger Borsboom KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 18,47 --- 294
15 Twan Broekhuizen AV Suomi AV Suomi JD 17,34 --- 272
16 Nathan Wolff AV Feniks AV Feniks JD 15,21 --- 0
17 Rob Dankers GACH GAC Hilver...JD Team 2 14,75 --- 0
18 Sam Plug AV Suomi AV Suomi JD 14,66 --- 0
19 Simon Vriesema AV Haarlem AV Haarlem JD 14,65 --- 214
20 Rik Apeldoorn KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 11,51 --- 0
21 Olaf Vreeman AV 1923 AV 1923 JD Team 2 7,94 --- 42



Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Bram van der Laan GACH GAC Hilver...JD Team 1 28,05 --- 444
2 Ezra Verboom HLLM AV Haarlemmermeer JD 23,70 --- 373
3 Diede Mieras AV 1923 AV 1923 JD Team 1 22,44 --- 351
4 Marijn Sluis AV Suomi AV Suomi JD 19,03 --- 289
5 Bas Yedema AV 1923 AV 1923 JD Team 3 18,71 --- 282
6 Sjoerd van der Sel KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 18,51 --- 279
7 Idas Nebbeling GACH GAC Hilver...JD Team 1 18,19 --- 0
8 Raphael Winkel KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 17,87 --- 266
9 Thimo Henraat AV Feniks AV Feniks JD 17,86 --- 266
10 Daniel Schepers AV 1923 AV 1923 JD Team 1 17,76 --- 0
11 Luuk Meesters KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 17,52 --- 0
12 Niels de Boer GACH GAC Hilver...JD Team 2 15,08 --- 209
13 Tobias van der Wardt Phanos Phanos JD Team 1 14,73 --- 201
14 Torben van...lfschoten AV 1923 AV 1923 JD Team 2 14,10 --- 187
15 Stijn Melchers AV Suomi AV Suomi JD 13,24 --- 0
16 Karel Gimbergh AV 1923 AV 1923 JD Team 2 13,05 --- 0
17 Dennis van Kampen AV Feniks AV Feniks JD 12,81 --- 0
18 Jesse van Gameren GACH GAC Hilver...JD Team 2 12,36 --- 0
19 Ichiro Misumi Phanos Phanos JD Team 2 11,29 --- 121
20 Jesse Broekhoven AV Haarlem AV Haarlem JD 10,86 --- 111
21 Polle Höngens HLLM AV Haarlemmermeer JD 9,77 --- 0
22 Michel Laanbroek KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 9,07 --- 0
23 Casper Vlek AV 1923 AV 1923 JD Team 3 6,64 --- 0



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Bram van der Laan GACH GAC Hilver...JD Team 1 10,21 --- 533
2 Marius Schraven AV Feniks AV Feniks JD 8,36 --- 440
3 Twan Broekhuizen AV Suomi AV Suomi JD 8,16 --- 430
4 Daniel Schepers AV 1923 AV 1923 JD Team 1 7,88 --- 415
5 Luuk Meesters KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 7,85 --- 413
6 Luka Bakrac AV 1923 AV 1923 JD Team 1 7,24 --- 0
7 Ezra Hulsman HLLM AV Haarlemmermeer JD 7,23 --- 379
8 Idas Nebbeling GACH GAC Hilver...JD Team 1 6,76 --- 0
9 Koen Duikersloot GACH GAC Hilver...JD Team 2 6,58 --- 341
10 David Cairo Phanos Phanos JD Team 2 6,41 --- 331
11 Tobias van der Wardt Phanos Phanos JD Team 1 6,40 --- 330
12 Simon Vriesema AV Haarlem AV Haarlem JD 6,39 --- 330
13 Olaf Vreeman AV 1923 AV 1923 JD Team 2 6,26 --- 322
14 Renger Borsboom KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 6,16 --- 316
15 Veron Baving AV Feniks AV Feniks JD 6,07 --- 0
16 Jesse van Gameren GACH GAC Hilver...JD Team 2 5,99 --- 0
17 Sam Plug AV Suomi AV Suomi JD 5,80 --- 0
18 Rik Apeldoorn KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 5,00 --- 0



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 David Hoogewerf KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 1,50 --- 623
2 Kick de Ruig AV 1923 AV 1923 JD Team 1 1,40 --- 541
3 Bram Fenne AV 1923 AV 1923 JD Team 3 1,35 --- 499
3 Mutale Hi...s Lambers GACH GAC Hilver...JD Team 1 1,35 --- 499
3 Jamal ter Steeg AV Feniks AV Feniks JD 1,35 --- 499
6 Daan Wagenaar AV 1923 AV 1923 JD Team 1 1,30 --- 0
6 Idas Nebbeling GACH GAC Hilver...JD Team 1 1,30 --- 0
8 Jesse Schulten HLLM AV Haarlemmermeer JD 1,25 --- 426
8 Marijn Sluis AV Suomi AV Suomi JD 1,25 --- 426
10 David Horst Phanos Phanos JD Team 2 1,25 --- 0
11 Jan van Rijswijk Phanos Phanos JD Team 2 1,25 --- 426
11 Raphael Winkel KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 1,25 --- 426
13 Rob van Limpt HLLM AV Haarlemmermeer JD 1,20 --- 0
14 Tristan de Vré Phanos Phanos JD Team 1 1,20 --- 389
15 Ids Hengstmangers KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 1,20 --- 0
16 Daan Woldring AV 1923 AV 1923 JD Team 2 1,20 --- 389
17 Tim Buskens GACH GAC Hilver...JD Team 2 1,15 --- 0
18 Adam Sinnige GACH GAC Hilver...JD Team 2 1,15 --- 352
19 Nathan Wolff AV Feniks AV Feniks JD 1,15 --- 0
20 Casper Vlek AV 1923 AV 1923 JD Team 3 1,05 --- 0
Tijn van Zijl KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Jayden Greene HLLM AV Haarlemmermeer JD 4,60 +0.0 m/s--- 540
2 Job Geerds AV 1923 AV 1923 JD Team 1 4,37 +0.0 m/s--- 492
3 Gabriël ...rnelissen GACH GAC Hilver...JD Team 1 4,36 +0.0 m/s--- 490
4 Eric Wolfrat GACH GAC Hilver...JD Team 1 4,23 +0.0 m/s--- 0
5 Bas van Walstijn AV Haarlem AV Haarlem JD 4,18 +0.0 m/s--- 454
6 Kick de Ruig AV 1923 AV 1923 JD Team 1 4,11 +0.0 m/s--- 0
7 Lars Meijer AV Feniks AV Feniks JD 4,08 +0.0 m/s--- 434
8 Joël Slager AV Feniks AV Feniks JD 3,87 +0.0 m/s--- 0
9 Boriz Werkhoven AV 1923 AV 1923 JD Team 3 3,79 +0.0 m/s--- 376
10 Sawi Wemheuer KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 3,71 +0.0 m/s--- 360
11 Jelmer de Graaf KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 3,63 +0.0 m/s--- 344
12 Tenko van der Kuip Phanos Phanos JD Team 1 3,61 +0.0 m/s--- 340
13 Ruben Boers AV 1923 AV 1923 JD Team 3 3,59 +0.0 m/s--- 0
14 Thomas Duijm AV 1923 AV 1923 JD Team 2 3,49 +0.0 m/s--- 316
15 Rob van Limpt HLLM AV Haarlemmermeer JD 3,40 +0.0 m/s--- 0
15 Lex van Honschoten KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 3,40 +0.0 m/s--- 0
17 Yáng Lie Phanos Phanos JD Team 2 3,20 +0.0 m/s--- 258
18 David Horst Phanos Phanos JD Team 2 3,18 +0.0 m/s--- 0
19 Juan Carlo...Neervoort AV Suomi AV Suomi JD 3,15 +0.0 m/s--- 248
20 Stijn Melchers AV Suomi AV Suomi JD 3,02 +0.0 m/s--- 0
21 Jasper van Kesteren GACH GAC Hilver...JD Team 2 2,86 +0.0 m/s--- 190
22 Jens Wieringa Phanos Phanos JD Team 1 2,84 +0.0 m/s--- 0
23 Jesse Broekhoven AV Haarlem AV Haarlem JD 2,61 +0.0 m/s--- 0
24 Rob Dankers GACH GAC Hilver...JD Team 2 2,55 +0.0 m/s--- 0



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Levi Hollander GACH GAC Hilver...MC Team 1 11,02 +0.6 m/s--- 615
2 Joyce van Kan KAV Holland KAV Hollan...MC Team 1 11,06 +0.6 m/s--- 609
3 Sofie Ooteman Phanos Phanos MC Team 1 11,09 +0.6 m/s--- 604
4 Laura Karamowa Phanos Phanos MC Team 1 11,11 +0.6 m/s--- 601
5 Merel van der Marel HLLM AV Haarlemmermeer MC 11,14 +0.2 m/s--- 596
6 Luna Scheffer GACH GAC Hilver...MC Team 1 11,19 +0.1 m/s--- 588
7 Beau Winnubst HLLM AV Haarlemmermeer MC 11,25 +0.1 m/s--- 578
7 Naseya Weinchard AV 1923 AV 1923 MC Team 1 11,25 +0.6 m/s--- 578
9 Judith Essemiah AV Feniks AV Feniks MC 11,34 +0.0 m/s--- 564
10 Yanika Einholz KAV Holland KAV Hollan...MC Team 1 11,43 +0.2 m/s--- 550
11 Rachel Sarsini AV 1923 AV 1923 MC Team 1 11,53 +0.1 m/s--- 535
12 Julia van Delft GACH GAC Hilver...MC Team 1 11,56 +0.0 m/s--- 0
13 Mira Mioch AV 1923 AV 1923 MC Team 1 11,60 +0.1 m/s--- 0
14 Celeste Menso AV Suomi AV Suomi MC 11,64 -0.3 m/s--- 519
15 Babs Molenaar AV 1923 AV 1923 MC Team 2 11,65 +0.6 m/s--- 517
16 Hannah Schwartz Phanos Phanos MC Team 2 11,67 +0.2 m/s--- 515
17 Isa Schouw KAV Holland KAV Hollan...MC Team 1 11,73 +0.1 m/s--- 0
18 Romy van Gaalen AV Suomi AV Suomi MC 11,88 +0.0 m/s--- 484
19 Inger Vleerbos AV 1923 AV 1923 MC Team 2 11,92 +0.2 m/s--- 479
20 Cézanne Penders Phanos Phanos MC Team 2 12,09 -0.3 m/s--- 455
21 Fay Blank GACH GAC Hilver...MC Team 2 12,10 -0.3 m/s--- 454
22 Ch'umiil ...Sin Chén AV 1923 AV 1923 MC Team 2 12,15 +0.2 m/s--- 0
23 Eva Boevink Phanos Phanos MC Team 2 12,25 -0.3 m/s--- 0
24 Justine Fleming GACH GAC Hilver...MC Team 2 12,27 +0.0 m/s--- 431
25 Iris Komen AV Haarlem AV Haarlem MC 12,30 -0.3 m/s--- 427
26 Kanna Twisk Phanos Phanos MC Team 1 12,34 +0.1 m/s--- 0
27 Chloé Wielzen AV Feniks AV Feniks MC 12,46 +0.0 m/s--- 406
28 Veerle Toledo AV Haarlem AV Haarlem MC 12,67 +0.2 m/s--- 380
29 Rosanne van Ee GACH GAC Hilver...MC Team 2 12,97 +0.0 m/s--- 0



Meisjes Junior C - 1000 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Merel van der Marel HLLM AV Haarlemmermeer MC 3:02,87 --- 675
2 Elfi de Rooij Phanos Phanos MC Team 2 3:05,24 --- 656
3 Emma Kok Phanos Phanos MC Team 1 3:07,01 --- 642
4 Lydia van Dijk KAV Holland KAV Hollan...MC Team 1 3:08,47 --- 630
5 Noa Hoondert AV 1923 AV 1923 MC Team 1 3:11,21 --- 609
6 Lotte Pröpper Phanos Phanos MC Team 1 3:13,22 --- 594
7 Julia van Delft GACH GAC Hilver...MC Team 1 3:20,71 --- 541
8 Eden Göbbels GACH GAC Hilver...MC Team 1 3:20,90 --- 539
9 Wieke van Kaam GACH GAC Hilver...MC Team 2 3:22,58 --- 528
10 Floor Geelen GACH GAC Hilver...MC Team 2 3:24,05 --- 518
11 Yanika Einholz KAV Holland KAV Hollan...MC Team 1 3:32,94 --- 461
12 Fay Blank GACH GAC Hilver...MC Team 2 3:38,27 --- 0
13 Anne Hootsmans AV Suomi AV Suomi MC 3:40,79 --- 415
14 Esther Teng AV 1923 AV 1923 MC Team 2 3:41,59 --- 411
15 Vera Komin KAV Holland KAV Hollan...MC Team 2 3:45,81 --- 387
16 Susan Zieleman KAV Holland KAV Hollan...MC Team 1 3:45,85 --- 0
17 Rochan Comello AV 1923 AV 1923 MC Team 1 3:47,80 --- 377
18 Chloé Wielzen AV Feniks AV Feniks MC 3:51,28 --- 358
19 Zita Maring AV 1923 AV 1923 MC Team 2 3:57,44 --- 327
20 Marjolein Bolten HLLM AV Haarlemmermeer MC 3:59,12 --- 319
21 Sanne Brouwer AV Haarlem AV Haarlem MC 4:02,35 --- 304
22 Esmee Grimminck AV Suomi AV Suomi MC 4:33,15 --- 175



Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Jacqueline Muts Phanos Phanos MC Team 1 12,16 +0.5 m/s--- 683
2 Judy van der Drift HLLM AV Haarlemmermeer MC 12,92 +0.5 m/s--- 596
3 Judith Endstra KAV Holland KAV Hollan...MC Team 1 13,31 +0.5 m/s--- 555
4 Sterre Weber GACH GAC Hilver...MC Team 1 13,40 +1.1 m/s--- 546
5 Laura Karamowa Phanos Phanos MC Team 1 13,44 +0.5 m/s--- 542
6 Joyce van Kan KAV Holland KAV Hollan...MC Team 1 13,47 +0.5 m/s--- 539
7 Mauve Bos GACH GAC Hilver...MC Team 1 13,65 +0.7 m/s--- 521
8 Marjolein Bolten HLLM AV Haarlemmermeer MC 13,66 +0.7 m/s--- 520
9 Racquelle Biezen AV 1923 AV 1923 MC Team 1 14,21 +0.7 m/s--- 469
10 Lydia van Dijk KAV Holland KAV Hollan...MC Team 1 14,38 +1.1 m/s--- 0
11 Amina Schellekens Phanos Phanos MC Team 2 14,47 +0.7 m/s--- 446
12 Emma Kok Phanos Phanos MC Team 1 14,53 +0.5 m/s--- 0
13 Rochan Comello AV 1923 AV 1923 MC Team 1 14,60 +0.7 m/s--- 435
14 Rachel Sarsini AV 1923 AV 1923 MC Team 1 14,71 +1.1 m/s--- 0
15 Wieke van Kaam GACH GAC Hilver...MC Team 2 15,47 +1.8 m/s--- 365
16 Esther Teng AV 1923 AV 1923 MC Team 2 16,19 +0.2 m/s--- 313
17 Eva Boevink Phanos Phanos MC Team 2 16,42 +1.1 m/s--- 297
18 Justine Fleming GACH GAC Hilver...MC Team 2 16,55 +0.2 m/s--- 289
19 Marieke de Vor GACH GAC Hilver...MC Team 2 16,70 +1.1 m/s--- 0
20 Isa Korsen AV Suomi AV Suomi MC 17,11 +1.8 m/s--- 253
21 Romy van Gaalen AV Suomi AV Suomi MC 17,28 +1.8 m/s--- 242
22 Sanne van Solinge AV 1923 AV 1923 MC Team 2 17,29 +0.2 m/s--- 242
23 Mechteld Overwater HLLM AV Haarlemmermeer MC 17,98 +0.2 m/s--- 0
24 Vera Komin KAV Holland KAV Hollan...MC Team 2 18,07 +0.2 m/s--- 197
25 Sanne Brouwer AV Haarlem AV Haarlem MC 18,16 +1.8 m/s--- 192
26 Indy Post AV Suomi AV Suomi MC 18,53 +1.8 m/s--- 0
27 Anja Bekema GACH GAC Hilver...MC Team 1 27,11 +0.7 m/s--- 0



Meisjes Junior C - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
AV Feniks MC (4x80m) AV Feniks - MJC 0 --- 0
AV Haarlem MC (4x80m) AV Haarlem - MJC 0 --- 0
KAV Holland MC Team 2 (4x80m) KAV Holland - MJC 0 --- 0
Phanos MC Team 1 (4x80m) Phanos - MJC 0 41,59 691
KAV Holland MC Team 1 (4x80m) KAV Holland - MJC 0 41,61 690
GAC Hilversum MC Team 1 (4x80m) GAC Hilversum - MJC 0 41,96 674
GAC Hilversum MC Team 2 (4x80m) GAC Hilversum - MJC 0 43,59 605
AV 1923 MC Team 1 (4x80m) AV 1923 - MJC 0 44,16 583
Phanos MC Team 2 (4x80m) Phanos - MJC 0 44,23 580
AV Suomi MC (4x80m) AV Suomi - MJC 0 44,41 573
AV Haarlemmermeer MC (4x80m) AV Haarlemmermeer - MJC 0 45,37 536
AV 1923 MC Team 2 (4x80m) AV 1923 - MJC 0 46,63 490



Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Lotte Pröpper Phanos Phanos MC Team 1 34,16 --- 558
2 Judy van der Drift HLLM AV Haarlemmermeer MC 34,14 --- 558
3 Iris Komen AV Haarlem AV Haarlem MC 31,63 --- 520
4 Annerice Bakker Phanos Phanos MC Team 1 26,57 --- 0
5 Daphne Schollink AV Suomi AV Suomi MC 26,56 --- 440
6 Anja Bekema GACH GAC Hilver...MC Team 1 25,73 --- 426
7 Senna van der Geest GACH GAC Hilver...MC Team 1 25,37 --- 0
8 Tessa de Ruiter AV 1923 AV 1923 MC Team 1 24,91 --- 412
9 Jaël Aalbers Phanos Phanos MC Team 2 22,19 --- 365
10 Isa Schouw KAV Holland KAV Hollan...MC Team 1 21,55 --- 353
11 Sophie Veen GACH GAC Hilver...MC Team 2 20,76 --- 338
12 Isa Korsen AV Suomi AV Suomi MC 20,19 --- 0
13 Anne Kuperus AV Haarlem AV Haarlem MC 18,69 --- 0
14 Judith Essemiah AV Feniks AV Feniks MC 18,08 --- 287
15 Sanne van Solinge AV 1923 AV 1923 MC Team 2 16,43 --- 253
16 Sandrine Wieser Phanos Phanos MC Team 2 16,36 --- 0
17 Larice van Mil KAV Holland KAV Hollan...MC Team 1 16,02 --- 0
18 Linde Buruma GACH GAC Hilver...MC Team 2 14,30 --- 0
19 Vera Komin KAV Holland KAV Hollan...MC Team 2 12,97 --- 176
20 Christina David AV Feniks AV Feniks MC 9,51 --- 0



Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Aïsha Hamidi Phanos Phanos MC Team 1 24,68 --- 390
2 Jaël Aalbers Phanos Phanos MC Team 2 23,55 --- 370
3 Luna van der Pas GACH GAC Hilver...MC Team 2 22,28 --- 348
4 Yanika Einholz KAV Holland KAV Hollan...MC Team 1 21,96 --- 343
5 Rianne Klooster Phanos Phanos MC Team 2 21,52 --- 0
6 Emma Kok Phanos Phanos MC Team 1 20,89 --- 0
7 Mauve Bos GACH GAC Hilver...MC Team 1 20,05 --- 308
8 Lydia van Dijk KAV Holland KAV Hollan...MC Team 1 19,74 --- 0
9 Daphne Schollink AV Suomi AV Suomi MC 19,73 --- 302
10 Anne Kuperus AV Haarlem AV Haarlem MC 19,51 --- 298
11 Channa van Gameren GACH GAC Hilver...MC Team 1 18,56 --- 0
12 Eva Schepers AV 1923 AV 1923 MC Team 1 17,04 --- 250
13 Gina Plug AV Suomi AV Suomi MC 16,70 --- 0
14 Linde Buruma GACH GAC Hilver...MC Team 2 14,91 --- 0
15 Pien Schotanus KAV Holland KAV Hollan...MC Team 2 14,57 --- 198
16 Sanne van Solinge AV 1923 AV 1923 MC Team 2 14,30 --- 192
17 Mechteld Overwater HLLM AV Haarlemmermeer MC 13,89 --- 183
18 Naseya Weinchard AV 1923 AV 1923 MC Team 1 13,83 --- 0
19 Christina David AV Feniks AV Feniks MC 11,00 --- 114



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Jacqueline Muts Phanos Phanos MC Team 1 12,53 --- 637
2 Racquelle Biezen AV 1923 AV 1923 MC Team 1 10,76 --- 558
3 Judy van der Drift HLLM AV Haarlemmermeer MC 10,60 --- 551
4 Jaël Aalbers Phanos Phanos MC Team 2 9,52 --- 499
5 Aïsha Hamidi Phanos Phanos MC Team 1 8,95 --- 0
6 Liselot Thunissen KAV Holland KAV Hollan...MC Team 1 8,78 --- 462
7 Judith Essemiah AV Feniks AV Feniks MC 8,63 --- 454
8 Anne Kuperus AV Haarlem AV Haarlem MC 8,50 --- 448
9 Marieke van der Laan GACH GAC Hilver...MC Team 1 8,38 --- 441
10 Rianne Klooster Phanos Phanos MC Team 2 8,33 --- 0
11 Mauve Bos GACH GAC Hilver...MC Team 1 7,97 --- 0
12 Gina Plug AV Suomi AV Suomi MC 7,64 --- 402
13 Larice van Mil KAV Holland KAV Hollan...MC Team 1 7,45 --- 0
14 Marieke de Vor GACH GAC Hilver...MC Team 2 7,43 --- 390
15 Mira Mioch AV 1923 AV 1923 MC Team 1 7,14 --- 0
16 Inger Vleerbos AV 1923 AV 1923 MC Team 2 6,75 --- 351
17 Leah Maarschalk AV 1923 AV 1923 MC Team 2 6,71 --- 0
18 Sophie Veen GACH GAC Hilver...MC Team 2 6,70 --- 0
19 Christina David AV Feniks AV Feniks MC 6,10 --- 0
20 Pien Schotanus KAV Holland KAV Hollan...MC Team 2 6,01 --- 307
21 Esmee Grimminck AV Suomi AV Suomi MC 5,68 --- 0



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Marjolein Bolten HLLM AV Haarlemmermeer MC 1,60 --- 702
2 Jacqueline Muts Phanos Phanos MC Team 1 1,55 --- 663
2 Judith Endstra KAV Holland KAV Hollan...MC Team 1 1,55 --- 663
4 Racquelle Biezen AV 1923 AV 1923 MC Team 1 1,45 --- 582
4 Senna van der Geest GACH GAC Hilver...MC Team 1 1,45 --- 582
6 Lot van Egdom HLLM AV Haarlemmermeer MC 1,40 --- 0
7 Nienke Vos AV 1923 AV 1923 MC Team 2 1,40 --- 541
8 Tessa de Ruiter AV 1923 AV 1923 MC Team 1 1,40 --- 0
9 Susan Visser GACH GAC Hilver...MC Team 2 1,40 --- 541
10 Rianne Klooster Phanos Phanos MC Team 2 1,35 --- 499
11 Sterre Weber GACH GAC Hilver...MC Team 1 1,35 --- 0
12 Isa Korsen AV Suomi AV Suomi MC 1,30 --- 462
13 Lotte Pröpper Phanos Phanos MC Team 1 1,30 --- 0
13 Larice van Mil KAV Holland KAV Hollan...MC Team 1 1,30 --- 0
15 Zita Maring AV 1923 AV 1923 MC Team 2 1,25 --- 0
16 Indy Post AV Suomi AV Suomi MC 1,15 --- 0



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Beau Winnubst HLLM AV Haarlemmermeer MC 4,90 +0.0 m/s--- 601
2 Annerice Bakker Phanos Phanos MC Team 1 4,71 +0.0 m/s--- 562
3 Naseya Weinchard AV 1923 AV 1923 MC Team 1 4,65 +0.0 m/s--- 550
4 Liselot Thunissen KAV Holland KAV Hollan...MC Team 1 4,51 +0.0 m/s--- 521
5 Celeste Menso AV Suomi AV Suomi MC 4,48 +0.0 m/s--- 515
6 Levi Hollander GACH GAC Hilver...MC Team 1 4,28 +0.0 m/s--- 474
7 Sofie Ooteman Phanos Phanos MC Team 1 4,26 +0.0 m/s--- 0
7 Eva Schepers AV 1923 AV 1923 MC Team 1 4,26 +0.0 m/s--- 0
9 Amina Schellekens Phanos Phanos MC Team 2 4,17 +0.0 m/s--- 452
9 Carlijn Smallenburg GACH GAC Hilver...MC Team 2 4,17 +0.0 m/s--- 452
11 Anne Hootsmans AV Suomi AV Suomi MC 4,00 +0.0 m/s--- 0
12 Luna Scheffer GACH GAC Hilver...MC Team 1 3,97 +0.0 m/s--- 0
13 Lot van Egdom HLLM AV Haarlemmermeer MC 3,85 +0.0 m/s--- 0
14 Cézanne Penders Phanos Phanos MC Team 2 3,81 +0.0 m/s--- 0
15 Babs Molenaar AV 1923 AV 1923 MC Team 2 3,77 +0.0 m/s--- 372
16 Veerle Toledo AV Haarlem AV Haarlem MC 3,72 +0.0 m/s--- 362
16 Chloé Wielzen AV Feniks AV Feniks MC 3,72 +0.0 m/s--- 362
18 Nienke Vos AV 1923 AV 1923 MC Team 2 3,63 +0.0 m/s--- 0
19 Susan Zieleman KAV Holland KAV Hollan...MC Team 1 3,58 +0.0 m/s--- 0
20 Rosanne van Ee GACH GAC Hilver...MC Team 2 3,56 +0.0 m/s--- 0



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Shaquata King AV Feniks AV Feniks MD 8,26 -0.5 m/s--- 702
2 Evelyn Imafidon AV Feniks AV Feniks MD 8,70 +0.0 m/s--- 608
3 Eva Dijkstra AV 1923 AV 1923 MD Team 1 8,83 +0.5 m/s--- 582
4 Puck Harms GACH GAC Hilver...MD Team 1 8,96 +0.7 m/s--- 556
5 Rosalie Breems KAV Holland KAV Hollan...MD Team 1 9,09 +0.7 m/s--- 532
6 Hannah van Leeuwen Phanos Phanos MD Team 1 9,30 +0.7 m/s--- 494
7 Kato Leusink GACH GAC Hilver...MD Team 1 9,38 +0.7 m/s--- 480
8 Noëlle Rienks AV Suomi AV Suomi MD 9,39 +0.0 m/s--- 478
9 Sarah van Ekeris KAV Holland KAV Hollan...MD Team 1 9,47 +0.7 m/s--- 464
10 Anouk van Uxem HLLM AV Haarlemmermeer MD 9,51 +0.0 m/s--- 457
11 Isla Schenk AV 1923 AV 1923 MD Team 1 9,52 +0.5 m/s--- 455
12 Luna Brasser AV 1923 AV 1923 MD Team 2 9,57 +1.0 m/s--- 447
13 Misha Oberski Phanos Phanos MD Team 2 9,62 +0.0 m/s--- 439
14 Hannah van Harmelen Phanos Phanos MD Team 1 9,71 +1.0 m/s--- 424
15 Mae Liefeld AV 1923 AV 1923 MD Team 2 9,72 +1.0 m/s--- 422
16 Dido van Veen AV 1923 AV 1923 MD Team 3 9,73 +0.0 m/s--- 421
17 Alessandra Viola GACH GAC Hilver...MD Team 2 9,76 +0.0 m/s--- 416
18 Anna van Kesteren Phanos Phanos MD Team 2 9,77 +0.0 m/s--- 414
18 Emma van der Schoor GACH GAC Hilver...MD Team 2 9,77 -0.5 m/s--- 414
20 Roos Schotanus KAV Holland KAV Hollan...MD Team 1 9,78 +0.7 m/s--- 0
21 Mette Drenth AV Suomi AV Suomi MD 9,81 +0.0 m/s--- 408
22 Yanou van de Ven AV Haarlem AV Haarlem MD 9,82 -0.5 m/s--- 406
23 Isabel Scheltema KAV Holland KAV Hollan...MD Team 2 9,85 +0.5 m/s--- 401
24 Aerin Gaston AV 1923 AV 1923 MD Team 2 10,05 +1.0 m/s--- 0
25 Jasmijn Landheer AV Haarlem AV Haarlem MD 10,13 -0.5 m/s--- 358
26 Jessica Zieleman KAV Holland KAV Hollan...MD Team 2 10,17 +0.5 m/s--- 352
27 Mila Brandehof HLLM AV Haarlemmermeer MD 10,29 +1.0 m/s--- 335
28 Marije van der Voort GACH GAC Hilver...MD Team 2 10,30 -0.5 m/s--- 0
29 Nikki van Herwaarden Phanos Phanos MD Team 2 10,45 +0.0 m/s--- 0



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Maxime Frenkel AV 1923 AV 1923 MD Team 1 3:22,70 --- 527
2 Rosalie Breems KAV Holland KAV Hollan...MD Team 1 3:31,63 --- 469
3 Nikki Taag KAV Holland KAV Hollan...MD Team 1 3:34,61 --- 451
4 Hannah van Harmelen Phanos Phanos MD Team 1 3:37,18 --- 436
5 Rosan de Bie GACH GAC Hilver...MD Team 1 3:37,96 --- 431
6 Lieke ten Wolde AV 1923 AV 1923 MD Team 1 3:38,70 --- 427
7 Lois de la Mar AV 1923 AV 1923 MD Team 2 3:41,12 --- 413
8 Dido van Veen AV 1923 AV 1923 MD Team 3 3:45,84 --- 387
9 Jolente Bleijs GACH GAC Hilver...MD Team 1 3:45,85 --- 387
10 Nikki van Herwaarden Phanos Phanos MD Team 2 3:46,51 --- 384
11 Lonneke Meijer AV Suomi AV Suomi MD 3:48,50 --- 373
12 Pien Scheer GACH GAC Hilver...MD Team 1 3:50,01 --- 0
13 Ilse Hengeveld GACH GAC Hilver...MD Team 2 3:50,81 --- 361
14 Anouk van Uxem HLLM AV Haarlemmermeer MD 3:51,77 --- 356
15 Anick Willems Phanos Phanos MD Team 1 3:53,46 --- 347
16 Isabel Scheltema KAV Holland KAV Hollan...MD Team 2 3:55,18 --- 338
17 Jonna de Ruiter GACH GAC Hilver...MD Team 2 3:55,30 --- 338
18 Lisa Wijker GACH GAC Hilver...MD Team 2 3:57,36 --- 0
19 Madeleine ...ijmaijers Phanos Phanos MD Team 2 4:03,19 --- 300
20 Nica Kaag KAV Holland KAV Hollan...MD Team 2 4:05,27 --- 290
21 Anna Schipper HLLM AV Haarlemmermeer MD 4:05,39 --- 289
22 Charlotte van Acker KAV Holland KAV Hollan...MD Team 2 4:09,09 --- 0
23 Aerin Gaston AV 1923 AV 1923 MD Team 2 4:12,77 --- 257
24 Jasmijn Landheer AV Haarlem AV Haarlem MD 4:16,51 --- 241
25 Anne Zuiderduin AV Suomi AV Suomi MD 4:35,97 --- 164
26 Vanisha Bodha AV Feniks AV Feniks MD 5:05,61 --- 67



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Anna Roelofs AV Suomi AV Suomi MD 10,09 +1.0 m/s--- 596
2 Kato Leusink GACH GAC Hilver...MD Team 1 11,14 +0.7 m/s--- 465
3 Robina Negenman KAV Holland KAV Hollan...MD Team 1 11,19 +0.7 m/s--- 460
4 Evelyn Imafidon AV Feniks AV Feniks MD 11,23 +0.3 m/s--- 455
5 Otte Wienese GACH GAC Hilver...MD Team 1 11,33 +0.7 m/s--- 444
6 Milou Mijnhout GACH GAC Hilver...MD Team 1 11,63 +0.3 m/s--- 0
7 Elja Mantel AV 1923 AV 1923 MD Team 1 11,99 +0.3 m/s--- 376
8 Dora Kamminga AV 1923 AV 1923 MD Team 1 12,16 +0.7 m/s--- 359
9 Sarah van Ekeris KAV Holland KAV Hollan...MD Team 1 12,23 +0.7 m/s--- 353
10 Roos Schotanus KAV Holland KAV Hollan...MD Team 1 12,28 +0.7 m/s--- 0
11 Mae Liefeld AV 1923 AV 1923 MD Team 2 12,42 +0.0 m/s--- 335
12 Rosa Buis AV Feniks AV Feniks MD 12,70 +1.0 m/s--- 310
13 Anna van Kesteren Phanos Phanos MD Team 2 12,81 +1.0 m/s--- 301
14 Luz Nebbeling GACH GAC Hilver...MD Team 2 12,82 +0.7 m/s--- 300
15 Mette Elgersma AV Haarlem AV Haarlem MD 12,89 +0.3 m/s--- 294
16 Marit Visser KAV Holland KAV Hollan...MD Team 2 12,90 +0.3 m/s--- 293
17 Anouk van Uxem HLLM AV Haarlemmermeer MD 13,12 +0.7 m/s--- 275
18 Xanthe Buruma GACH GAC Hilver...MD Team 2 13,14 +0.3 m/s--- 273
19 Julia Snick AV Haarlem AV Haarlem MD 13,29 +0.3 m/s--- 261
20 Anick Willems Phanos Phanos MD Team 1 13,48 +0.7 m/s--- 246
21 Lotte Spiering GACH GAC Hilver...MD Team 2 13,59 +0.7 m/s--- 0
22 Mette Drenth AV Suomi AV Suomi MD 13,72 +1.0 m/s--- 228
23 Frederieke de Vos HLLM AV Haarlemmermeer MD 13,82 +1.0 m/s--- 221
24 Yvonne van... Eeckhout AV Suomi AV Suomi MD 13,82 +0.3 m/s--- 0
25 Dana Dullemond AV 1923 AV 1923 MD Team 2 14,04 +0.0 m/s--- 205
26 Marijke van Dost AV 1923 AV 1923 MD Team 3 14,29 +0.0 m/s--- 187
27 Nica Kaag KAV Holland KAV Hollan...MD Team 2