Competitiestand Meisjes Junioren D
# Team Leden Punten
1 GAC Hilversum MD Team 1 GAC Hilversum - MJD 10 5527
2 KAV Holland MD Team 1 KAV Holland - MJD 8 5378
3 AV 1923 MD Team 1 AV 1923 - MJD 7 4986
4 AV Suomi MD AV Suomi - MJD 6 4277
5 Phanos MD Team 1 Phanos - MJD 5 4203
6 AV Feniks MD AV Feniks - MJD 5 4138
7 GAC Hilversum MD Team 2 GAC Hilversum - MJD 12 3999
8 KAV Holland MD Team 2 KAV Holland - MJD 8 3831
9 Phanos MD Team 2 Phanos - MJD 8 3705
10 AV Haarlemmermeer MD AV Haarlemmermeer - MJD 5 3641
11 AV 1923 MD Team 2 AV 1923 - MJD 6 3577
12 AV Haarlem MD AV Haarlem - MJD 7 2875
13 AV 1923 MD Team 3 AV 1923 - MJD 2 1717

Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Shaquata King AV Feniks AV Feniks MD 8,26 -0.5 m/s--- 702
2 Evelyn Imafidon AV Feniks AV Feniks MD 8,70 +0.0 m/s--- 608
3 Eva Dijkstra AV 1923 AV 1923 MD Team 1 8,83 +0.5 m/s--- 582
4 Puck Harms GACH GAC Hilver...MD Team 1 8,96 +0.7 m/s--- 556
5 Rosalie Breems KAV Holland KAV Hollan...MD Team 1 9,09 +0.7 m/s--- 532
6 Hannah van Leeuwen Phanos Phanos MD Team 1 9,30 +0.7 m/s--- 494
7 Kato Leusink GACH GAC Hilver...MD Team 1 9,38 +0.7 m/s--- 480
8 Noëlle Rienks AV Suomi AV Suomi MD 9,39 +0.0 m/s--- 478
9 Sarah van Ekeris KAV Holland KAV Hollan...MD Team 1 9,47 +0.7 m/s--- 464
10 Anouk van Uxem HLLM AV Haarlemmermeer MD 9,51 +0.0 m/s--- 457
11 Isla Schenk AV 1923 AV 1923 MD Team 1 9,52 +0.5 m/s--- 455
12 Luna Brasser AV 1923 AV 1923 MD Team 2 9,57 +1.0 m/s--- 447
13 Misha Oberski Phanos Phanos MD Team 2 9,62 +0.0 m/s--- 439
14 Hannah van Harmelen Phanos Phanos MD Team 1 9,71 +1.0 m/s--- 424
15 Mae Liefeld AV 1923 AV 1923 MD Team 2 9,72 +1.0 m/s--- 422
16 Dido van Veen AV 1923 AV 1923 MD Team 3 9,73 +0.0 m/s--- 421
17 Alessandra Viola GACH GAC Hilver...MD Team 2 9,76 +0.0 m/s--- 416
18 Anna van Kesteren Phanos Phanos MD Team 2 9,77 +0.0 m/s--- 414
18 Emma van der Schoor GACH GAC Hilver...MD Team 2 9,77 -0.5 m/s--- 414
20 Roos Schotanus KAV Holland KAV Hollan...MD Team 1 9,78 +0.7 m/s--- 0
21 Mette Drenth AV Suomi AV Suomi MD 9,81 +0.0 m/s--- 408
22 Yanou van de Ven AV Haarlem AV Haarlem MD 9,82 -0.5 m/s--- 406
23 Isabel Scheltema KAV Holland KAV Hollan...MD Team 2 9,85 +0.5 m/s--- 401
24 Aerin Gaston AV 1923 AV 1923 MD Team 2 10,05 +1.0 m/s--- 0
25 Jasmijn Landheer AV Haarlem AV Haarlem MD 10,13 -0.5 m/s--- 358
26 Jessica Zieleman KAV Holland KAV Hollan...MD Team 2 10,17 +0.5 m/s--- 352
27 Mila Brandehof HLLM AV Haarlemmermeer MD 10,29 +1.0 m/s--- 335
28 Marije van der Voort GACH GAC Hilver...MD Team 2 10,30 -0.5 m/s--- 0
29 Nikki van Herwaarden Phanos Phanos MD Team 2 10,45 +0.0 m/s--- 0

Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Maxime Frenkel AV 1923 AV 1923 MD Team 1 3:22,70 --- 527
2 Rosalie Breems KAV Holland KAV Hollan...MD Team 1 3:31,63 --- 469
3 Nikki Taag KAV Holland KAV Hollan...MD Team 1 3:34,61 --- 451
4 Hannah van Harmelen Phanos Phanos MD Team 1 3:37,18 --- 436
5 Rosan de Bie GACH GAC Hilver...MD Team 1 3:37,96 --- 431
6 Lieke ten Wolde AV 1923 AV 1923 MD Team 1 3:38,70 --- 427
7 Lois de la Mar AV 1923 AV 1923 MD Team 2 3:41,12 --- 413
8 Dido van Veen AV 1923 AV 1923 MD Team 3 3:45,84 --- 387
9 Jolente Bleijs GACH GAC Hilver...MD Team 1 3:45,85 --- 387
10 Nikki van Herwaarden Phanos Phanos MD Team 2 3:46,51 --- 384
11 Lonneke Meijer AV Suomi AV Suomi MD 3:48,50 --- 373
12 Pien Scheer GACH GAC Hilver...MD Team 1 3:50,01 --- 0
13 Ilse Hengeveld GACH GAC Hilver...MD Team 2 3:50,81 --- 361
14 Anouk van Uxem HLLM AV Haarlemmermeer MD 3:51,77 --- 356
15 Anick Willems Phanos Phanos MD Team 1 3:53,46 --- 347
16 Isabel Scheltema KAV Holland KAV Hollan...MD Team 2 3:55,18 --- 338
17 Jonna de Ruiter GACH GAC Hilver...MD Team 2 3:55,30 --- 338
18 Lisa Wijker GACH GAC Hilver...MD Team 2 3:57,36 --- 0
19 Madeleine ...ijmaijers Phanos Phanos MD Team 2 4:03,19 --- 300
20 Nica Kaag KAV Holland KAV Hollan...MD Team 2 4:05,27 --- 290
21 Anna Schipper HLLM AV Haarlemmermeer MD 4:05,39 --- 289
22 Charlotte van Acker KAV Holland KAV Hollan...MD Team 2 4:09,09 --- 0
23 Aerin Gaston AV 1923 AV 1923 MD Team 2 4:12,77 --- 257
24 Jasmijn Landheer AV Haarlem AV Haarlem MD 4:16,51 --- 241
25 Anne Zuiderduin AV Suomi AV Suomi MD 4:35,97 --- 164
26 Vanisha Bodha AV Feniks AV Feniks MD 5:05,61 --- 67

Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Anna Roelofs AV Suomi AV Suomi MD 10,09 +1.0 m/s--- 596
2 Kato Leusink GACH GAC Hilver...MD Team 1 11,14 +0.7 m/s--- 465
3 Robina Negenman KAV Holland KAV Hollan...MD Team 1 11,19 +0.7 m/s--- 460
4 Evelyn Imafidon AV Feniks AV Feniks MD 11,23 +0.3 m/s--- 455
5 Otte Wienese GACH GAC Hilver...MD Team 1 11,33 +0.7 m/s--- 444
6 Milou Mijnhout GACH GAC Hilver...MD Team 1 11,63 +0.3 m/s--- 0
7 Elja Mantel AV 1923 AV 1923 MD Team 1 11,99 +0.3 m/s--- 376
8 Dora Kamminga AV 1923 AV 1923 MD Team 1 12,16 +0.7 m/s--- 359
9 Sarah van Ekeris KAV Holland KAV Hollan...MD Team 1 12,23 +0.7 m/s--- 353
10 Roos Schotanus KAV Holland KAV Hollan...MD Team 1 12,28 +0.7 m/s--- 0
11 Mae Liefeld AV 1923 AV 1923 MD Team 2 12,42 +0.0 m/s--- 335
12 Rosa Buis AV Feniks AV Feniks MD 12,70 +1.0 m/s--- 310
13 Anna van Kesteren Phanos Phanos MD Team 2 12,81 +1.0 m/s--- 301
14 Luz Nebbeling GACH GAC Hilver...MD Team 2 12,82 +0.7 m/s--- 300
15 Mette Elgersma AV Haarlem AV Haarlem MD 12,89 +0.3 m/s--- 294
16 Marit Visser KAV Holland KAV Hollan...MD Team 2 12,90 +0.3 m/s--- 293
17 Anouk van Uxem HLLM AV Haarlemmermeer MD 13,12 +0.7 m/s--- 275
18 Xanthe Buruma GACH GAC Hilver...MD Team 2 13,14 +0.3 m/s--- 273
19 Julia Snick AV Haarlem AV Haarlem MD 13,29 +0.3 m/s--- 261
20 Anick Willems Phanos Phanos MD Team 1 13,48 +0.7 m/s--- 246
21 Lotte Spiering GACH GAC Hilver...MD Team 2 13,59 +0.7 m/s--- 0
22 Mette Drenth AV Suomi AV Suomi MD 13,72 +1.0 m/s--- 228
23 Frederieke de Vos HLLM AV Haarlemmermeer MD 13,82 +1.0 m/s--- 221
24 Yvonne van... Eeckhout AV Suomi AV Suomi MD 13,82 +0.3 m/s--- 0
25 Dana Dullemond AV 1923 AV 1923 MD Team 2 14,04 +0.0 m/s--- 205
26 Marijke van Dost AV 1923 AV 1923 MD Team 3 14,29 +0.0 m/s--- 187
27 Nica Kaag KAV Holland KAV Hollan...MD Team 2 14,31 +0.7 m/s--- 186
28 Nikki van Herwaarden Phanos Phanos MD Team 2 14,48 +0.0 m/s--- 174
29 Roosje van Praag Phanos Phanos MD Team 2 14,70 +0.3 m/s--- 0
30 Sofia Bouwmeester KAV Holland KAV Hollan...MD Team 2 15,01 +0.3 m/s--- 0
Susanne Reinders AV Haarlem AV Haarlem MD DNS --- 0

Uitslagen Speerwerpen 400 gram Meisjes Junior D

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Otte Wienese GACH GAC Hilver...MD Team 1 30,96 --- 510
2 Emmelie Klooster Phanos Phanos MD Team 1 21,44 --- 351
3 Eva Dijkstra AV 1923 AV 1923 MD Team 1 20,82 --- 339
4 Bente Mulder KAV Holland KAV Hollan...MD Team 1 16,55 --- 255
5 Fabienne Koeleman AV 1923 AV 1923 MD Team 1 15,91 --- 0
6 Rosa Buis AV Feniks AV Feniks MD 15,46 --- 232
7 Mette Oosterink GACH GAC Hilver...MD Team 2 15,30 --- 228
8 Mette Elgersma AV Haarlem AV Haarlem MD 14,42 --- 209
9 Maud de Wit KAV Holland KAV Hollan...MD Team 1 14,20 --- 0
10 Mae Liefeld AV 1923 AV 1923 MD Team 2 14,03 --- 200
11 Joséphine...der Molen GACH GAC Hilver...MD Team 1 13,69 --- 0
12 Noëly Baan Phanos Phanos MD Team 2 13,30 --- 183
13 Marijke van Dost AV 1923 AV 1923 MD Team 3 13,07 --- 178
14 Lois de la Mar AV 1923 AV 1923 MD Team 2 12,82 --- 0
15 Alessandra Viola GACH GAC Hilver...MD Team 2 12,59 --- 0
16 Noëlle Rienks AV Suomi AV Suomi MD 11,09 --- 129
17 Ratjina Sun KAV Holland KAV Hollan...MD Team 2 10,75 --- 121
18 Frederieke de Vos HLLM AV Haarlemmermeer MD 8,99 --- 73
19 Julia Arlotti KAV Holland KAV Hollan...MD Team 2 8,32 --- 0
Eleni Mik Phanos Phanos MD Team 2 DNS --- 0
Yip Groothengel AV Haarlem AV Haarlem MD DNS --- 0

Uitslagen Discuswerpen 0,75 kilogram Meisjes Junior D

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Robina Negenman KAV Holland KAV Hollan...MD Team 1 21,15 --- 328
2 Bente Mulder KAV Holland KAV Hollan...MD Team 1 19,35 --- 0
3 Anna Roelofs AV Suomi AV Suomi MD 19,32 --- 294
4 Annika Klooster Phanos Phanos MD Team 1 17,92 --- 267
5 Rosan de Bie GACH GAC Hilver...MD Team 1 16,25 --- 233
6 Charlize Capel GACH GAC Hilver...MD Team 1 16,01 --- 0
7 Misha Oberski Phanos Phanos MD Team 2 14,94 --- 206
8 Mila Brandehof HLLM AV Haarlemmermeer MD 14,85 --- 204
9 Dana Dullemond AV 1923 AV 1923 MD Team 2 14,11 --- 188
10 Ilse Hengeveld GACH GAC Hilver...MD Team 2 14,03 --- 186
11 Ratjina Sun KAV Holland KAV Hollan...MD Team 2 13,89 --- 183
12 Vanisha Bodha AV Feniks AV Feniks MD 13,75 --- 179
13 Vera Labrujere GACH GAC Hilver...MD Team 2 13,35 --- 0
14 Tess van Onna AV 1923 AV 1923 MD Team 2 12,56 --- 0
15 Maxime Frenkel AV 1923 AV 1923 MD Team 1 10,57 --- 103
16 Charlotte van Acker KAV Holland KAV Hollan...MD Team 2 8,40 --- 0
Eleni Mik Phanos Phanos MD Team 2 DNS --- 0
Susanne Reinders AV Haarlem AV Haarlem MD DNS --- 0
Yip Groothengel AV Haarlem AV Haarlem MD DNS --- 0

Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Charlize Capel GACH GAC Hilver...MD Team 1 9,17 --- 482
2 Robina Negenman KAV Holland KAV Hollan...MD Team 1 9,10 --- 478
3 Bente Mulder KAV Holland KAV Hollan...MD Team 1 8,32 --- 0
4 Annika Klooster Phanos Phanos MD Team 1 7,80 --- 410
5 Emmelie Klooster Phanos Phanos MD Team 1 7,73 --- 0
6 Isla Schenk AV 1923 AV 1923 MD Team 1 7,50 --- 394
7 Dora Kamminga AV 1923 AV 1923 MD Team 1 7,38 --- 0
8 Julia Arlotti KAV Holland KAV Hollan...MD Team 2 7,36 --- 386
9 Lonneke Meijer AV Suomi AV Suomi MD 7,12 --- 372
10 Tess van Onna AV 1923 AV 1923 MD Team 2 7,03 --- 367
11 Joséphine...der Molen GACH GAC Hilver...MD Team 1 6,92 --- 0
12 Ratjina Sun KAV Holland KAV Hollan...MD Team 2 6,42 --- 0
13 Josephine Bockstael HLLM AV Haarlemmermeer MD 6,12 --- 313
14 Mette Drenth AV Suomi AV Suomi MD 6,09 --- 0
15 Mette Oosterink GACH GAC Hilver...MD Team 2 6,05 --- 309
16 Vera Labrujere GACH GAC Hilver...MD Team 2 5,82 --- 0
17 Misha Oberski Phanos Phanos MD Team 2 5,63 --- 283
Samira Ibrahim AV Feniks AV Feniks MD DNS --- 0

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Fay Witte KAV Holland KAV Hollan...MD Team 1 1,45 --- 582
1 Otte Wienese GACH GAC Hilver...MD Team 1 1,45 --- 582
3 Shaquata King AV Feniks AV Feniks MD 1,40 --- 541
4 Emmelie Klooster Phanos Phanos MD Team 1 1,30 --- 462
5 Nikki Taag KAV Holland KAV Hollan...MD Team 1 1,30 --- 0
6 Sofia Bouwmeester KAV Holland KAV Hollan...MD Team 2 1,30 --- 462
7 Annika Klooster Phanos Phanos MD Team 1 1,25 --- 0
8 Julia Snick AV Haarlem AV Haarlem MD 1,25 --- 426
9 Fabienne Koeleman AV 1923 AV 1923 MD Team 1 1,25 --- 0
10 Isla Schenk AV 1923 AV 1923 MD Team 1 1,25 --- 426
11 Noëly Baan Phanos Phanos MD Team 2 1,20 --- 389
11 Mella Scheffer GACH GAC Hilver...MD Team 2 1,20 --- 389
13 Anna Schipper HLLM AV Haarlemmermeer MD 1,15 --- 352
14 Xanthe Buruma GACH GAC Hilver...MD Team 2 1,15 --- 0
15 Nica Kaag KAV Holland KAV Hollan...MD Team 2 1,10 --- 0
16 Dido van Veen AV 1923 AV 1923 MD Team 3 1,10 --- 316
17 Anne Zuiderduin AV Suomi AV Suomi MD 1,05 --- 279
Roos Hersbach GACH GAC Hilver...MD Team 1 DNS --- 0

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Shaquata King AV Feniks AV Feniks MD 4,32 +0.0 m/s--- 482
2 Fay Witte KAV Holland KAV Hollan...MD Team 1 3,95 +0.0 m/s--- 408
3 Elja Mantel AV 1923 AV 1923 MD Team 1 3,85 +0.0 m/s--- 388
4 Puck Harms GACH GAC Hilver...MD Team 1 3,84 +0.0 m/s--- 386
5 Mella Scheffer GACH GAC Hilver...MD Team 2 3,68 +0.0 m/s--- 354
6 Yvonne van... Eeckhout AV Suomi AV Suomi MD 3,63 +0.0 m/s--- 344
7 Josephine Bockstael HLLM AV Haarlemmermeer MD 3,56 +0.0 m/s--- 330
8 Jessica Zieleman KAV Holland KAV Hollan...MD Team 2 3,54 +0.0 m/s--- 326
9 Lois de la Mar AV 1923 AV 1923 MD Team 2 3,40 +0.0 m/s--- 298
10 Yanou van de Ven AV Haarlem AV Haarlem MD 3,33 +0.0 m/s--- 284
11 Jolente Bleijs GACH GAC Hilver...MD Team 1 3,32 +0.0 m/s--- 0
12 Lieke ten Wolde AV 1923 AV 1923 MD Team 1 3,31 +0.0 m/s--- 0
13 Roos Schotanus KAV Holland KAV Hollan...MD Team 1 3,27 +0.0 m/s--- 0
14 Sofia Bouwmeester KAV Holland KAV Hollan...MD Team 2 3,19 +0.0 m/s--- 0
15 Lisa Wijker GACH GAC Hilver...MD Team 2 3,17 +0.0 m/s--- 0
16 Hannah van Leeuwen Phanos Phanos MD Team 1 3,13 +0.0 m/s--- 244
17 Marijke van Dost AV 1923 AV 1923 MD Team 3 3,05 +0.0 m/s--- 228
18 Luna Brasser AV 1923 AV 1923 MD Team 2 3,04 +0.0 m/s--- 0
19 Roosje van Praag Phanos Phanos MD Team 2 2,98 +0.0 m/s--- 0
20 Sephrane Sabajo Phanos Phanos MD Team 2 2,98 +0.0 m/s--- 214
21 Iris Land AV Haarlem AV Haarlem MD 2,89 +0.0 m/s--- 0
22 Anne Zuiderduin AV Suomi AV Suomi MD 2,80 +0.0 m/s--- 0