Competitiestand Jongens Junioren D
# Team Leden Punten
1 GAC Hilversum JD Team 1 GAC Hilversum - JJD 9 6356
2 AV 1923 JD Team 1 AV 1923 - JJD 9 5875
3 AV Haarlemmermeer JD AV Haarlemmermeer - JJD 7 5515
4 AV Feniks JD AV Feniks - JJD 8 5309
5 KAV Holland JD Team 1 KAV Holland - JJD 7 5301
6 AV Suomi JD AV Suomi - JJD 7 4314
7 Phanos JD Team 1 Phanos - JJD 6 4093
8 AV 1923 JD Team 3 AV 1923 - JJD 7 4086
9 KAV Holland JD Team 2 KAV Holland - JJD 7 3775
10 GAC Hilversum JD Team 2 GAC Hilversum - JJD 10 3552
11 Phanos JD Team 2 Phanos - JJD 6 3481
12 AV 1923 JD Team 2 AV 1923 - JJD 5 3448
13 AV Haarlem JD AV Haarlem - JJD 4 3346

Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Gabriël ...rnelissen GACH GAC Hilver...JD Team 1 10,83 -0.4 m/s--- 647
2 Thimo Henraat AV Feniks AV Feniks JD 11,17 +1.9 m/s--- 591
3 Job Geerds AV 1923 AV 1923 JD Team 1 11,42 -0.4 m/s--- 552
4 Boriz Werkhoven AV 1923 AV 1923 JD Team 3 11,53 +2.0 m/s--- 535
5 Daan Wagenaar AV 1923 AV 1923 JD Team 1 11,60 -0.4 m/s--- 525
6 Benjamin van Altena Phanos Phanos JD Team 1 11,61 -0.1 m/s--- 523
7 Juan Carlo...Neervoort AV Suomi AV Suomi JD 11,62 +1.9 m/s--- 522
8 Jayden Greene HLLM AV Haarlemmermeer JD 11,70 +0.0 m/s--- 510
9 Jan van Rijswijk Phanos Phanos JD Team 2 11,76 -0.1 m/s--- 501
10 Ids Hengstmangers KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 11,93 -0.4 m/s--- 477
11 Eric Wolfrat GACH GAC Hilver...JD Team 1 11,97 -0.1 m/s--- 472
12 Veron Baving AV Feniks AV Feniks JD 12,07 +2.0 m/s--- 458
13 Daan Lunding AV 1923 AV 1923 JD Team 1 12,09 +1.9 m/s--- 0
14 Bas van Walstijn AV Haarlem AV Haarlem JD 12,10 -0.1 m/s--- 454
15 Jelmer de Graaf KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 12,30 -0.4 m/s--- 427
16 Jesse Schulten HLLM AV Haarlemmermeer JD 12,31 -0.4 m/s--- 426
17 Bob Wijnstok KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 12,40 -0.1 m/s--- 414
18 Lex van Honschoten KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 12,47 -0.4 m/s--- 0
19 Joël Slager AV Feniks AV Feniks JD 12,53 +1.9 m/s--- 0
20 Bas Yedema AV 1923 AV 1923 JD Team 3 12,55 +1.9 m/s--- 395
21 Mohammed ...Kanddousi AV Haarlem AV Haarlem JD 12,60 -0.4 m/s--- 388
22 Mutale Hi...s Lambers GACH GAC Hilver...JD Team 1 12,66 -0.1 m/s--- 0
23 Thomas Duijm AV 1923 AV 1923 JD Team 2 12,71 +2.0 m/s--- 375
24 Torben van...lfschoten AV 1923 AV 1923 JD Team 2 12,83 +2.0 m/s--- 360
25 Quinten Feijen GACH GAC Hilver...JD Team 2 12,86 -0.4 m/s--- 357
26 Niels de Boer GACH GAC Hilver...JD Team 2 13,38 +0.0 m/s--- 296
27 Stijn Melchers AV Suomi AV Suomi JD 13,41 +0.0 m/s--- 293
28 Sam Plug AV Suomi AV Suomi JD 13,83 +0.0 m/s--- 0
29 Jens Wieringa Phanos Phanos JD Team 1 13,92 +0.0 m/s--- 238
30 Polle Höngens HLLM AV Haarlemmermeer JD 13,98 +1.9 m/s--- 0
31 Jasper van Kesteren GACH GAC Hilver...JD Team 2 14,15 +0.0 m/s--- 0
32 Rik Apeldoorn KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 14,45 -0.4 m/s--- 186

Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Shai Walhain AV 1923 AV 1923 JD Team 1 3:15,25 --- 579
2 Quinten Maring AV 1923 AV 1923 JD Team 1 3:16,94 --- 567
3 Bas van Walstijn AV Haarlem AV Haarlem JD 3:19,29 --- 550
4 Luc Blank GACH GAC Hilver...JD Team 1 3:19,50 --- 549
5 Wesley van...as de Bie HLLM AV Haarlemmermeer JD 3:22,82 --- 526
6 Thimo Henraat AV Feniks AV Feniks JD 3:23,18 --- 524
7 David Kruger GACH GAC Hilver...JD Team 1 3:24,71 --- 514
8 Daan Post AV Suomi AV Suomi JD 3:26,32 --- 503
9 Wester Zaal Phanos Phanos JD Team 2 3:28,37 --- 490
10 Jelmer de Graaf KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 3:29,35 --- 484
11 Mohammed ...Kanddousi AV Haarlem AV Haarlem JD 3:29,80 --- 481
12 Jamal ter Steeg AV Feniks AV Feniks JD 3:30,10 --- 479
13 Christophe...an Altena Phanos Phanos JD Team 1 3:30,15 --- 479
14 Ezra Hulsman HLLM AV Haarlemmermeer JD 3:30,27 --- 478
15 Daan Lunding AV 1923 AV 1923 JD Team 1 3:31,06 --- 0
16 Daan Woldring AV 1923 AV 1923 JD Team 2 3:31,62 --- 470
17 Rijk Stiemer GACH GAC Hilver...JD Team 1 3:35,48 --- 0
18 Dennis van Kampen AV Feniks AV Feniks JD 3:39,33 --- 0
19 Sjoerd van der Sel KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 3:39,63 --- 422
20 Bob Wijnstok KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 3:41,21 --- 413
21 Rens Kannegieter AV 1923 AV 1923 JD Team 3 3:41,28 --- 412
22 Piter Miedema AV Suomi AV Suomi JD 3:42,51 --- 405
23 Hesse Göbbels GACH GAC Hilver...JD Team 2 3:43,47 --- 400
24 Renger Borsboom KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 3:48,23 --- 374
25 Karel Gimbergh AV 1923 AV 1923 JD Team 2 3:49,67 --- 367
26 Tim Buskens GACH GAC Hilver...JD Team 2 4:00,75 --- 311
27 Scott Ekelschot AV 1923 AV 1923 JD Team 3 4:04,31 --- 294
28 Lucas Knecht GACH GAC Hilver...JD Team 2 4:04,88 --- 0
29 Jens Wieringa Phanos Phanos JD Team 1 4:10,44 --- 267
30 Polle Höngens HLLM AV Haarlemmermeer JD 4:18,93 --- 0

Uitslagen 80 meter horden (76cm) Jongens Junior D

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Ezra Verboom HLLM AV Haarlemmermeer JD 13,21 +1.1 m/s--- 565
2 Gabriël ...rnelissen GACH GAC Hilver...JD Team 1 13,22 +1.1 m/s--- 564
3 Job Geerds AV 1923 AV 1923 JD Team 1 13,71 +1.1 m/s--- 515
4 Eric Wolfrat GACH GAC Hilver...JD Team 1 13,93 +1.1 m/s--- 494
5 David Hoogewerf KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 13,99 +1.1 m/s--- 489
6 Marius Schraven AV Feniks AV Feniks JD 14,61 +0.0 m/s--- 434
7 Jamal ter Steeg AV Feniks AV Feniks JD 14,65 -0.3 m/s--- 430
8 Tobias van Ee GACH GAC Hilver...JD Team 1 14,92 +1.1 m/s--- 0
9 Harm Steehouwer KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 15,60 +0.9 m/s--- 355
10 Wesley van...as de Bie HLLM AV Haarlemmermeer JD 15,61 +0.9 m/s--- 355
11 Benjamin van Altena Phanos Phanos JD Team 1 15,75 +0.9 m/s--- 344
12 Jayden Greene HLLM AV Haarlemmermeer JD 15,80 +0.8 m/s--- 0
13 Wester Zaal Phanos Phanos JD Team 2 16,00 +0.8 m/s--- 326
14 Luka Bakrac AV 1923 AV 1923 JD Team 1 16,01 -0.3 m/s--- 326
15 Quinten Maring AV 1923 AV 1923 JD Team 1 16,08 +1.0 m/s--- 0
16 Bas Yedema AV 1923 AV 1923 JD Team 3 16,11 +0.0 m/s--- 319
17 David Cairo Phanos Phanos JD Team 2 16,29 +0.9 m/s--- 306
18 Torben van...lfschoten AV 1923 AV 1923 JD Team 2 16,91 +1.0 m/s--- 265
19 Mohammed ...Kanddousi AV Haarlem AV Haarlem JD 17,38 +0.8 m/s--- 236
20 Adam Sinnige GACH GAC Hilver...JD Team 2 17,52 +1.0 m/s--- 228
21 Sawi Wemheuer KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 17,57 +0.8 m/s--- 225
22 Hesse Göbbels GACH GAC Hilver...JD Team 2 17,59 +0.0 m/s--- 224
23 Christophe...an Altena Phanos Phanos JD Team 1 17,74 +1.0 m/s--- 215
24 Daan Post AV Suomi AV Suomi JD 17,80 -0.3 m/s--- 212
25 Lex van Honschoten KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 18,18 +0.9 m/s--- 0
26 Piter Miedema AV Suomi AV Suomi JD 18,24 +0.0 m/s--- 187
27 Simon Vriesema AV Haarlem AV Haarlem JD 19,39 -0.3 m/s--- 128
28 Tim Buskens GACH GAC Hilver...JD Team 2 20,01 -0.3 m/s--- 0
29 Michel Laanbroek KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 20,32 +0.8 m/s--- 86
30 Scott Ekelschot AV 1923 AV 1923 JD Team 3 20,68 +1.0 m/s--- 70

Uitslagen Speerwerpen 400 gram Jongens Junior D

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Bram van der Laan GACH GAC Hilver...JD Team 1 39,28 --- 630
2 Ezra Verboom HLLM AV Haarlemmermeer JD 30,04 --- 496
3 Diede Mieras AV 1923 AV 1923 JD Team 1 29,62 --- 489
4 Luka Bakrac AV 1923 AV 1923 JD Team 1 29,15 --- 0
5 Tobias van Ee GACH GAC Hilver...JD Team 1 27,60 --- 0
6 Bram Fenne AV 1923 AV 1923 JD Team 3 27,06 --- 448
7 David Hoogewerf KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 26,86 --- 445
8 Tobias van der Wardt Phanos Phanos JD Team 1 22,08 --- 363
9 Harm Steehouwer KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 21,17 --- 0
10 Quinten Feijen GACH GAC Hilver...JD Team 2 20,45 --- 333
11 Ichiro Misumi Phanos Phanos JD Team 2 19,48 --- 314
12 Ruben Boers AV 1923 AV 1923 JD Team 3 19,03 --- 0
13 Marius Schraven AV Feniks AV Feniks JD 18,72 --- 299
14 Renger Borsboom KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 18,47 --- 294
15 Twan Broekhuizen AV Suomi AV Suomi JD 17,34 --- 272
16 Nathan Wolff AV Feniks AV Feniks JD 15,21 --- 0
17 Rob Dankers GACH GAC Hilver...JD Team 2 14,75 --- 0
18 Sam Plug AV Suomi AV Suomi JD 14,66 --- 0
19 Simon Vriesema AV Haarlem AV Haarlem JD 14,65 --- 214
20 Rik Apeldoorn KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 11,51 --- 0
21 Olaf Vreeman AV 1923 AV 1923 JD Team 2 7,94 --- 42

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior D

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Bram van der Laan GACH GAC Hilver...JD Team 1 28,05 --- 444
2 Ezra Verboom HLLM AV Haarlemmermeer JD 23,70 --- 373
3 Diede Mieras AV 1923 AV 1923 JD Team 1 22,44 --- 351
4 Marijn Sluis AV Suomi AV Suomi JD 19,03 --- 289
5 Bas Yedema AV 1923 AV 1923 JD Team 3 18,71 --- 282
6 Sjoerd van der Sel KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 18,51 --- 279
7 Idas Nebbeling GACH GAC Hilver...JD Team 1 18,19 --- 0
8 Raphael Winkel KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 17,87 --- 266
9 Thimo Henraat AV Feniks AV Feniks JD 17,86 --- 266
10 Daniel Schepers AV 1923 AV 1923 JD Team 1 17,76 --- 0
11 Luuk Meesters KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 17,52 --- 0
12 Niels de Boer GACH GAC Hilver...JD Team 2 15,08 --- 209
13 Tobias van der Wardt Phanos Phanos JD Team 1 14,73 --- 201
14 Torben van...lfschoten AV 1923 AV 1923 JD Team 2 14,10 --- 187
15 Stijn Melchers AV Suomi AV Suomi JD 13,24 --- 0
16 Karel Gimbergh AV 1923 AV 1923 JD Team 2 13,05 --- 0
17 Dennis van Kampen AV Feniks AV Feniks JD 12,81 --- 0
18 Jesse van Gameren GACH GAC Hilver...JD Team 2 12,36 --- 0
19 Ichiro Misumi Phanos Phanos JD Team 2 11,29 --- 121
20 Jesse Broekhoven AV Haarlem AV Haarlem JD 10,86 --- 111
21 Polle Höngens HLLM AV Haarlemmermeer JD 9,77 --- 0
22 Michel Laanbroek KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 9,07 --- 0
23 Casper Vlek AV 1923 AV 1923 JD Team 3 6,64 --- 0

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Bram van der Laan GACH GAC Hilver...JD Team 1 10,21 --- 533
2 Marius Schraven AV Feniks AV Feniks JD 8,36 --- 440
3 Twan Broekhuizen AV Suomi AV Suomi JD 8,16 --- 430
4 Daniel Schepers AV 1923 AV 1923 JD Team 1 7,88 --- 415
5 Luuk Meesters KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 7,85 --- 413
6 Luka Bakrac AV 1923 AV 1923 JD Team 1 7,24 --- 0
7 Ezra Hulsman HLLM AV Haarlemmermeer JD 7,23 --- 379
8 Idas Nebbeling GACH GAC Hilver...JD Team 1 6,76 --- 0
9 Koen Duikersloot GACH GAC Hilver...JD Team 2 6,58 --- 341
10 David Cairo Phanos Phanos JD Team 2 6,41 --- 331
11 Tobias van der Wardt Phanos Phanos JD Team 1 6,40 --- 330
12 Simon Vriesema AV Haarlem AV Haarlem JD 6,39 --- 330
13 Olaf Vreeman AV 1923 AV 1923 JD Team 2 6,26 --- 322
14 Renger Borsboom KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 6,16 --- 316
15 Veron Baving AV Feniks AV Feniks JD 6,07 --- 0
16 Jesse van Gameren GACH GAC Hilver...JD Team 2 5,99 --- 0
17 Sam Plug AV Suomi AV Suomi JD 5,80 --- 0
18 Rik Apeldoorn KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 5,00 --- 0

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 David Hoogewerf KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 1,50 --- 623
2 Kick de Ruig AV 1923 AV 1923 JD Team 1 1,40 --- 541
3 Bram Fenne AV 1923 AV 1923 JD Team 3 1,35 --- 499
3 Mutale Hi...s Lambers GACH GAC Hilver...JD Team 1 1,35 --- 499
3 Jamal ter Steeg AV Feniks AV Feniks JD 1,35 --- 499
6 Daan Wagenaar AV 1923 AV 1923 JD Team 1 1,30 --- 0
6 Idas Nebbeling GACH GAC Hilver...JD Team 1 1,30 --- 0
8 Jesse Schulten HLLM AV Haarlemmermeer JD 1,25 --- 426
8 Marijn Sluis AV Suomi AV Suomi JD 1,25 --- 426
10 David Horst Phanos Phanos JD Team 2 1,25 --- 0
11 Jan van Rijswijk Phanos Phanos JD Team 2 1,25 --- 426
11 Raphael Winkel KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 1,25 --- 426
13 Rob van Limpt HLLM AV Haarlemmermeer JD 1,20 --- 0
14 Tristan de Vré Phanos Phanos JD Team 1 1,20 --- 389
15 Ids Hengstmangers KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 1,20 --- 0
16 Daan Woldring AV 1923 AV 1923 JD Team 2 1,20 --- 389
17 Tim Buskens GACH GAC Hilver...JD Team 2 1,15 --- 0
18 Adam Sinnige GACH GAC Hilver...JD Team 2 1,15 --- 352
19 Nathan Wolff AV Feniks AV Feniks JD 1,15 --- 0
20 Casper Vlek AV 1923 AV 1923 JD Team 3 1,05 --- 0
Tijn van Zijl KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 DNS --- 0

Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Jayden Greene HLLM AV Haarlemmermeer JD 4,60 +0.0 m/s--- 540
2 Job Geerds AV 1923 AV 1923 JD Team 1 4,37 +0.0 m/s--- 492
3 Gabriël ...rnelissen GACH GAC Hilver...JD Team 1 4,36 +0.0 m/s--- 490
4 Eric Wolfrat GACH GAC Hilver...JD Team 1 4,23 +0.0 m/s--- 0
5 Bas van Walstijn AV Haarlem AV Haarlem JD 4,18 +0.0 m/s--- 454
6 Kick de Ruig AV 1923 AV 1923 JD Team 1 4,11 +0.0 m/s--- 0
7 Lars Meijer AV Feniks AV Feniks JD 4,08 +0.0 m/s--- 434
8 Joël Slager AV Feniks AV Feniks JD 3,87 +0.0 m/s--- 0
9 Boriz Werkhoven AV 1923 AV 1923 JD Team 3 3,79 +0.0 m/s--- 376
10 Sawi Wemheuer KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 3,71 +0.0 m/s--- 360
11 Jelmer de Graaf KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 3,63 +0.0 m/s--- 344
12 Tenko van der Kuip Phanos Phanos JD Team 1 3,61 +0.0 m/s--- 340
13 Ruben Boers AV 1923 AV 1923 JD Team 3 3,59 +0.0 m/s--- 0
14 Thomas Duijm AV 1923 AV 1923 JD Team 2 3,49 +0.0 m/s--- 316
15 Rob van Limpt HLLM AV Haarlemmermeer JD 3,40 +0.0 m/s--- 0
15 Lex van Honschoten KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 3,40 +0.0 m/s--- 0
17 Yáng Lie Phanos Phanos JD Team 2 3,20 +0.0 m/s--- 258
18 David Horst Phanos Phanos JD Team 2 3,18 +0.0 m/s--- 0
19 Juan Carlo...Neervoort AV Suomi AV Suomi JD 3,15 +0.0 m/s--- 248
20 Stijn Melchers AV Suomi AV Suomi JD 3,02 +0.0 m/s--- 0
21 Jasper van Kesteren GACH GAC Hilver...JD Team 2 2,86 +0.0 m/s--- 190
22 Jens Wieringa Phanos Phanos JD Team 1 2,84 +0.0 m/s--- 0
23 Jesse Broekhoven AV Haarlem AV Haarlem JD 2,61 +0.0 m/s--- 0
24 Rob Dankers GACH GAC Hilver...JD Team 2 2,55 +0.0 m/s--- 0