Competitiestand Jongens Junioren C
# Team Leden Punten
1 GAC Hilversum JC Team 1 GAC Hilversum - JJC 9 7737
2 KAV Holland JC Team 1 KAV Holland - JJC 8 7427
3 AV 1923 JC Team 1 AV 1923 - JJC 9 7015
4 AV Haarlemmermeer JC AV Haarlemmermeer - JJC 8 6863
5 Phanos JC Phanos - JJC 10 6738
6 AV Haarlem JC AV Haarlem - JJC 6 5809
7 AV 1923 JC Team 2 AV 1923 - JJC 10 4961
8 AV Suomi JC AV Suomi - JJC 6 4885
9 AV Feniks JC AV Feniks - JJC 7 4849
10 GAC Hilversum JC Team 2 GAC Hilversum - JJC 9 4673
11 KAV Holland JC Team 2 KAV Holland - JJC 5 4193

Uitslagen 100 meter Jongens Junior C

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Levi Hazes AV 1923 AV 1923 JC Team 1 12,13 +1.4 m/s--- 803
2 Denilson Kleintjes GACH GAC Hilver...JC Team 1 12,23 +1.4 m/s--- 787
3 Sil Negenman KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 12,40 +1.4 m/s--- 759
4 Dylan Otto KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 12,56 +0.2 m/s--- 734
5 Rinner Zeinstra AV 1923 AV 1923 JC Team 1 12,74 +1.4 m/s--- 707
6 Philip van de Beek Phanos Phanos JC 12,75 +1.4 m/s--- 705
7 Skip Renders GACH GAC Hilver...JC Team 1 12,80 +1.4 m/s--- 698
8 Remly Vry Phanos Phanos JC 12,85 +0.7 m/s--- 690
9 Jeffrey Karikari Phanos Phanos JC 13,16 +0.7 m/s--- 0
10 Julius Schraven AV Feniks AV Feniks JC 13,31 +0.2 m/s--- 624
11 Nick van Santen HLLM AV Haarlemmermeer JC 13,34 +0.7 m/s--- 620
12 Nicolaas Romagnoli GACH GAC Hilver...JC Team 1 13,34 +0.2 m/s--- 0
13 Luigi Martina AV Feniks AV Feniks JC 13,39 +0.2 m/s--- 613
14 Joost Koldijk HLLM AV Haarlemmermeer JC 13,43 +0.7 m/s--- 608
15 Iels Witmer AV Haarlem AV Haarlem JC 13,49 +0.2 m/s--- 600
16 Max Defize GACH GAC Hilver...JC Team 2 13,59 +0.3 m/s--- 587
17 Daan Molleman AV Suomi AV Suomi JC 13,60 +0.2 m/s--- 585
17 Jelle Kelderman AV Haarlem AV Haarlem JC 13,60 +0.2 m/s--- 585
19 Lyon Olijve AV 1923 AV 1923 JC Team 1 13,65 +0.7 m/s--- 0
20 Jeroen Turkstra AV 1923 AV 1923 JC Team 2 13,76 +0.2 m/s--- 564
21 Joachim de Vos HLLM AV Haarlemmermeer JC 13,89 +0.7 m/s--- 0
22 Boris Hoogervorst KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 13,95 +0.2 m/s--- 0
23 Pablo Lavino AV 1923 AV 1923 JC Team 2 13,98 +0.2 m/s--- 536
24 Tobias Warmerdam AV Haarlem AV Haarlem JC 14,82 +0.3 m/s--- 0
25 Bjørn Franken GACH GAC Hilver...JC Team 2 15,45 +0.2 m/s--- 370
26 Stephan Kok GACH GAC Hilver...JC Team 2 15,56 +0.3 m/s--- 0
27 Daniel Abouseada AV Feniks AV Feniks JC 15,82 +0.2 m/s--- 0
28 Gijsbert Leeman KAV Holland KAV Hollan...JC Team 2 15,94 +0.3 m/s--- 321
29 Guus Pronk AV 1923 AV 1923 JC Team 2 16,06 +0.3 m/s--- 0
30 Lucas Tuinier KAV Holland KAV Hollan...JC Team 2 17,04 +0.3 m/s--- 222

Uitslagen 800 meter Jongens Junior C

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Stein Glastra AV 1923 AV 1923 JC Team 1 2:12,39 --- 751
2 Douwe Koldijk HLLM AV Haarlemmermeer JC 2:18,32 --- 681
3 Massimo Zandee Phanos Phanos JC 2:21,98 --- 641
4 Dylan Otto KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 2:22,00 --- 640
5 Nicolaas Romagnoli GACH GAC Hilver...JC Team 1 2:22,11 --- 639
6 Justin Balm AV Suomi AV Suomi JC 2:22,90 --- 631
7 Thijs Knecht GACH GAC Hilver...JC Team 1 2:24,66 --- 612
8 Joep Borninkhof GACH GAC Hilver...JC Team 1 2:25,58 --- 0
9 Mika Taag KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 2:26,36 --- 595
10 Tsega Kifle AV 1923 AV 1923 JC Team 1 2:26,95 --- 589
11 Maarten va...der Linde HLLM AV Haarlemmermeer JC 2:29,49 --- 564
12 Lyon Olijve AV 1923 AV 1923 JC Team 1 2:29,54 --- 0
13 Kristof va...amperdijk GACH GAC Hilver...JC Team 2 2:29,77 --- 561
14 Maarten Quaars KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 2:29,92 --- 0
15 Stijn van Asselt AV Suomi AV Suomi JC 2:32,20 --- 538
16 Tijn Pronk KAV Holland KAV Hollan...JC Team 2 2:33,29 --- 528
17 Wessel Kruin AV Haarlem AV Haarlem JC 2:34,32 --- 519
18 David Maarleveld Phanos Phanos JC 2:34,90 --- 513
19 Sammie van Egmond AV 1923 AV 1923 JC Team 2 2:35,54 --- 508
20 Mike van Dijk AV Haarlem AV Haarlem JC 2:36,59 --- 498
21 Boudewijn Welkzijn Phanos Phanos JC 2:39,50 --- 0
22 Melle Ast AV 1923 AV 1923 JC Team 2 3:01,22 --- 310
23 Sjors van der Schot AV 1923 AV 1923 JC Team 2 3:06,57 --- 0

Uitslagen 100 meter horden (84cm) Jongens Junior C

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Denilson Kleintjes GACH GAC Hilver...JC Team 1 14,54 +1.8 m/s--- 772
2 Sil Negenman KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 15,03 +1.8 m/s--- 723
3 Philip van de Beek Phanos Phanos JC 15,44 +1.8 m/s--- 684
4 Jos Hoogewerf KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 16,00 +1.8 m/s--- 635
5 Nick van Santen HLLM AV Haarlemmermeer JC 16,18 +1.8 m/s--- 620
6 Nicolaas Romagnoli GACH GAC Hilver...JC Team 1 16,34 +1.2 m/s--- 607
7 Mika Taag KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 16,40 +1.1 m/s--- 0
8 Joost Koldijk HLLM AV Haarlemmermeer JC 16,41 +1.8 m/s--- 601
9 Tijmen Schouws Phanos Phanos JC 16,56 +1.1 m/s--- 589
10 Siem ter Braake GACH GAC Hilver...JC Team 1 16,64 +1.1 m/s--- 0
11 Douwe Koldijk HLLM AV Haarlemmermeer JC 17,33 +1.1 m/s--- 0
12 Jesse Edwards AV 1923 AV 1923 JC Team 1 18,32 +1.2 m/s--- 462
13 Menso Sch...Molendijk AV 1923 AV 1923 JC Team 2 19,13 +1.2 m/s--- 412
14 Massimo Zandee Phanos Phanos JC 19,14 +0.8 m/s--- 0
15 Tsega Kifle AV 1923 AV 1923 JC Team 1 19,19 +1.2 m/s--- 409
16 Martijn Beekhuis KAV Holland KAV Hollan...JC Team 2 20,38 +1.1 m/s--- 342
17 Tijn Pronk KAV Holland KAV Hollan...JC Team 2 20,80 +1.2 m/s--- 321
18 Marijn Wigchert AV Suomi AV Suomi JC 21,25 +0.7 m/s--- 298
19 Melle Ast AV 1923 AV 1923 JC Team 2 21,43 +0.8 m/s--- 290
20 Bjørn Franken GACH GAC Hilver...JC Team 2 21,53 +0.7 m/s--- 285
21 Matthijs Jansma GACH GAC Hilver...JC Team 2 21,70 +0.8 m/s--- 277
22 Mike van Dijk AV Haarlem AV Haarlem JC 21,74 +0.7 m/s--- 275
23 Tobias Warmerdam AV Haarlem AV Haarlem JC 22,08 +0.7 m/s--- 260
24 Luca Louwris AV Feniks AV Feniks JC 22,30 +0.8 m/s--- 250
25 Rinze Zegwaard AV 1923 AV 1923 JC Team 1 22,31 +1.1 m/s--- 0
26 Mike Cruysheer AV Suomi AV Suomi JC 23,49 +0.8 m/s--- 201
27 Sjors van der Schot AV 1923 AV 1923 JC Team 2 24,30 +1.2 m/s--- 0
Zenno de Boer GACH GAC Hilver...JC Team 2 DNS --- 0
Thij van Kesteren AV Feniks AV Feniks JC DNS --- 0

Uitslagen Speerwerpen 600 gram Jongens Junior C

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Marco Schutter AV Haarlem AV Haarlem JC 36,53 --- 592
2 Jos Hoogewerf KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 33,59 --- 550
3 Joris Pals AV Feniks AV Feniks JC 32,65 --- 536
4 Iels Witmer AV Haarlem AV Haarlem JC 32,55 --- 0
5 Lucas Tuinier KAV Holland KAV Hollan...JC Team 2 31,49 --- 518
6 Jesse Edwards AV 1923 AV 1923 JC Team 1 31,39 --- 517
7 Tsega Kifle AV 1923 AV 1923 JC Team 1 30,56 --- 0
8 Joep Borninkhof GACH GAC Hilver...JC Team 1 29,94 --- 494
9 Douwe Koldijk HLLM AV Haarlemmermeer JC 29,66 --- 490
10 Siem ter Braake GACH GAC Hilver...JC Team 1 27,66 --- 0
11 Ide Fokkink KAV Holland KAV Hollan...JC Team 2 26,19 --- 0
12 Onno de Moes HLLM AV Haarlemmermeer JC 26,07 --- 0
13 Daan Molleman AV Suomi AV Suomi JC 24,84 --- 411
14 Olaf van de Pavert GACH GAC Hilver...JC Team 2 24,03 --- 0
15 Patrick Feijen GACH GAC Hilver...JC Team 2 24,01 --- 397
16 Jan Eleveld AV Feniks AV Feniks JC 22,36 --- 0
17 Pablo Lavino AV 1923 AV 1923 JC Team 2 19,71 --- 318
18 Stijn van Asselt AV Suomi AV Suomi JC 19,37 --- 0
19 Tijmen Schouws Phanos Phanos JC 17,33 --- 271
20 Boudewijn Welkzijn Phanos Phanos JC 15,60 --- 0
21 Guus Pronk AV 1923 AV 1923 JC Team 2 15,15 --- 0

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior C

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Joris Pals AV Feniks AV Feniks JC 35,76 --- 558
2 Cirrus Nebbeling GACH GAC Hilver...JC Team 1 30,37 --- 480
3 Nathan Verboom HLLM AV Haarlemmermeer JC 28,53 --- 452
4 Max Huiberts HLLM AV Haarlemmermeer JC 27,92 --- 0
5 Seiji Spieker Phanos Phanos JC 27,23 --- 431
6 Delano Muijtjens AV 1923 AV 1923 JC Team 1 26,79 --- 424
7 Siebe Heuperman GACH GAC Hilver...JC Team 1 26,75 --- 0
8 Marco Schutter AV Haarlem AV Haarlem JC 23,30 --- 366
9 Patrick Feijen GACH GAC Hilver...JC Team 2 22,97 --- 360
10 Jan Eleveld AV Feniks AV Feniks JC 22,71 --- 0
11 Tijn Pronk KAV Holland KAV Hollan...JC Team 2 22,58 --- 354
12 Koen Kroep AV Suomi AV Suomi JC 21,76 --- 339
13 Stef Tapking GACH GAC Hilver...JC Team 2 20,13 --- 0
14 Siebe Koot KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 19,99 --- 307
15 Maarten Quaars KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 18,46 --- 0
16 Max Gimbergh AV 1923 AV 1923 JC Team 1 17,69 --- 0
17 Mike Cruysheer AV Suomi AV Suomi JC 17,26 --- 0
18 Yona Etel AV 1923 AV 1923 JC Team 2 16,13 --- 231
19 Sammie van Egmond AV 1923 AV 1923 JC Team 2 14,65 --- 0
20 Lucas Tuinier KAV Holland KAV Hollan...JC Team 2 13,98 --- 0

Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Jongens Junior C

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Cirrus Nebbeling GACH GAC Hilver...JC Team 1 10,56 --- 549
2 Seiji Spieker Phanos Phanos JC 10,53 --- 548
3 Joris Pals AV Feniks AV Feniks JC 10,49 --- 546
4 Siebe Koot KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 10,07 --- 526
5 Marco Schutter AV Haarlem AV Haarlem JC 9,22 --- 484
6 Jan Eleveld AV Feniks AV Feniks JC 9,21 --- 0
7 Rinner Zeinstra AV 1923 AV 1923 JC Team 1 9,15 --- 481
8 Siebe Heuperman GACH GAC Hilver...JC Team 1 9,06 --- 0
9 Nathan Verboom HLLM AV Haarlemmermeer JC 8,52 --- 449
10 Jeffrey Karikari Phanos Phanos JC 8,40 --- 0
11 Stein Glastra AV 1923 AV 1923 JC Team 1 8,28 --- 0
12 Stef Tapking GACH GAC Hilver...JC Team 2 7,93 --- 417
13 Marijn Wigchert AV Suomi AV Suomi JC 7,77 --- 409
14 Martijn Beekhuis KAV Holland KAV Hollan...JC Team 2 7,38 --- 387
15 Mika Taag KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 7,29 --- 0
16 Patrick Feijen GACH GAC Hilver...JC Team 2 7,27 --- 0
17 Stijn van Asselt AV Suomi AV Suomi JC 6,83 --- 0
18 Vos Arends AV 1923 AV 1923 JC Team 2 6,61 --- 343
19 Yona Etel AV 1923 AV 1923 JC Team 2 6,46 --- 0
20 Maarten va...der Linde HLLM AV Haarlemmermeer JC 5,92 --- 0

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior C

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Siem ter Braake GACH GAC Hilver...JC Team 1 1,60 --- 702
2 Nick van Santen HLLM AV Haarlemmermeer JC 1,55 --- 663
2 Boris Hoogervorst KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 1,55 --- 663
2 Martijn Beekhuis KAV Holland KAV Hollan...JC Team 2 1,55 --- 663
5 Max Huiberts HLLM AV Haarlemmermeer JC 1,50 --- 0
6 Justin Balm AV Suomi AV Suomi JC 1,50 --- 623
6 Jesse Edwards AV 1923 AV 1923 JC Team 1 1,50 --- 623
8 Igor Uiterwijk KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 1,45 --- 0
8 Max Gimbergh AV 1923 AV 1923 JC Team 1 1,45 --- 0
10 Jelle Kelderman AV Haarlem AV Haarlem JC 1,40 --- 541
10 Olaf van de Pavert GACH GAC Hilver...JC Team 2 1,40 --- 541
10 Luigi Martina AV Feniks AV Feniks JC 1,40 --- 541
13 Koen Kroep AV Suomi AV Suomi JC 1,30 --- 0
14 Mitchel Koenders Phanos Phanos JC 1,30 --- 462
15 Stephan Kok GACH GAC Hilver...JC Team 2 1,30 --- 0
15 Skip Renders GACH GAC Hilver...JC Team 1 1,30 --- 0
15 Luca Louwris AV Feniks AV Feniks JC 1,30 --- 0
18 Jeroen Turkstra AV 1923 AV 1923 JC Team 2 1,25 --- 426
19 Sammie van Egmond AV 1923 AV 1923 JC Team 2 1,25 --- 0
Batha Sedoc Phanos Phanos JC DNS --- 0
Ide Fokkink KAV Holland KAV Hollan...JC Team 2 DNS --- 0

Uitslagen Verspringen Jongens Junior C

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Denilson Kleintjes GACH GAC Hilver...JC Team 1 5,38 +0.0 m/s--- 695
2 Julius Schraven AV Feniks AV Feniks JC 5,08 +0.0 m/s--- 636
3 Bram Streefkerk GACH GAC Hilver...JC Team 1 4,90 +0.0 m/s--- 0
4 Boris Hoogervorst KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 4,64 +0.0 m/s--- 548
5 Ide Fokkink KAV Holland KAV Hollan...JC Team 2 4,59 +0.0 m/s--- 537
6 Maarten Quaars KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 4,47 +0.0 m/s--- 0
7 Sam Titarsolej AV 1923 AV 1923 JC Team 2 4,46 +0.0 m/s--- 510
8 Nathan Verboom HLLM AV Haarlemmermeer JC 4,45 +0.0 m/s--- 508
9 Wessel Kruin AV Haarlem AV Haarlem JC 4,42 +0.0 m/s--- 502
9 Delano Muijtjens AV 1923 AV 1923 JC Team 1 4,42 +0.0 m/s--- 502
11 Rinze Zegwaard AV 1923 AV 1923 JC Team 1 4,24 +0.0 m/s--- 0
12 Tobias Warmerdam AV Haarlem AV Haarlem JC 4,21 +0.0 m/s--- 0
13 Max Defize GACH GAC Hilver...JC Team 2 4,16 +0.0 m/s--- 450
14 Massimo Zandee Phanos Phanos JC 4,13 +0.0 m/s--- 444
15 Vos Arends AV 1923 AV 1923 JC Team 2 3,98 +0.0 m/s--- 0
16 Joachim de Vos HLLM AV Haarlemmermeer JC 3,82 +0.0 m/s--- 0
17 Gijsbert Leeman KAV Holland KAV Hollan...JC Team 2 3,81 +0.0 m/s--- 0
18 Remly Vry Phanos Phanos JC 3,66 +0.0 m/s--- 0
19 Koen Kroep AV Suomi AV Suomi JC 3,58 +0.0 m/s--- 334
20 Daniel Abouseada AV Feniks AV Feniks JC 3,10 +0.0 m/s--- 0