Uitslagen Senioren 3e Divisie Poule 12 Wedstrijd 2 [2014]

Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Shaquille Brahm U-Track Mannen 11,06 +0.9 m/s--- 790
2 Erik Knevel AV Suomi Mannen 11,21 +0.9 m/s--- 754
3 Johan Polman DEM Mannen 11,29 +0.9 m/s--- 735
4 Jelle van Sunder AV Suomi Mannen 11,50 +0.9 m/s--- 0
5 Hilbrand Wouters AV Triathlon Mannen 11,73 +0.4 m/s--- 637
6 Virgil Smith U-Track Mannen 11,73 +0.9 m/s--- 0
7 Dik de Groot AV Haarlem Mannen 11,79 +0.9 m/s--- 624
7 Thomas Pijper AAV `36 Mannen 11,79 +0.9 m/s--- 624
9 Simon Jonis AV Statina...en Team 1 11,94 +0.9 m/s--- 593
10 Emel Mackic AV `47 Mannen 12,08 -0.3 m/s--- 564
11 Bas Duteweert AAV `36 Mannen 12,14 +0.9 m/s--- 0
12 Ewout Pieters Avantri Mannen 12,25 +0.9 m/s--- 530
13 Mirco Hoogetoorn AV Spirit ...ad Mannen 12,31 -0.3 m/s--- 518
14 Kaj Pracht Voorschote...97 Mannen 12,42 +0.3 m/s--- 497
15 Thijmen van Arnhem AV Statina...en Team 1 12,43 +0.3 m/s--- 0
16 Kars Brouwer SC Antilope Mannen 12,43 -0.3 m/s--- 495
17 Dylan Jansen AV Zuidwal Mannen 12,44 +0.3 m/s--- 493
18 Vincent Roke AV Statina...en Team 2 12,45 -0.3 m/s--- 491
19 Freek Nijbacker AV Haarlem...er Mannen 12,48 -0.3 m/s--- 486
20 Thierry Belt AV Triathlon Mannen 12,48 +0.4 m/s--- 0
21 Robert Pennings Fit Mannen 12,48 +0.3 m/s--- 486
22 Siebe Steehouder AV Statina...en Team 2 12,52 +0.3 m/s--- 0
23 Mohammed Buzyub AV Zuidwal Mannen 12,59 -0.3 m/s--- 0
24 Joen Pielage AV Haarlem Mannen 12,69 +0.9 m/s--- 0
25 Ton Aker AV `47 Mannen 13,06 +0.4 m/s--- 0
26 Coen Landheer SC Antilope Mannen 14,74 +0.4 m/s--- 0
Kevin Sweekhorst AV Haarlem...er Mannen DNF --- 0
Luuk de Vos Avantri Mannen DNF --- 0



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Jochem Dobber AV Suomi Mannen 22,65 +0.2 m/s--- 775
2 Beer Lammers Fit Mannen 23,40 +0.2 m/s--- 701
3 Simon Jonis AV Statina...en Team 1 23,70 +0.0 m/s--- 672
4 Rakeem Zuylen U-Track Mannen 23,75 +0.7 m/s--- 668
5 Vincent Kruit SC Antilope Mannen 23,76 +0.2 m/s--- 667
6 Rob Moen DEM Mannen 23,83 +0.2 m/s--- 660
7 Tobias Versteeg Avantri Mannen 23,89 +0.2 m/s--- 655
8 Kevin Sweekhorst AV Haarlem...er Mannen 24,01 +0.2 m/s--- 644
9 Luc Nkurunziza U-Track Mannen 24,13 +0.7 m/s--- 0
10 Bas Duteweert AAV `36 Mannen 24,16 +0.7 m/s--- 630
11 Tim de Reuver Fit Mannen 24,45 +0.0 m/s--- 0
12 Emel Mackic AV `47 Mannen 24,77 +0.0 m/s--- 576
13 Jordin Bijstra AV Zuidwal Mannen 25,15 +0.0 m/s--- 544
14 Mohammed Buzyub AV Zuidwal Mannen 25,32 +0.7 m/s--- 0
15 Michel Riemersma AV Triathlon Mannen 25,41 +0.7 m/s--- 523
16 Hajo Mossink AV Suomi Mannen 25,45 -0.7 m/s--- 0
17 Wensley Dijon AV Haarlem Mannen 25,63 -0.7 m/s--- 505
18 Kevin Klomp AV Statina...en Team 2 25,88 -0.7 m/s--- 485
19 Ewout Pieters Avantri Mannen 25,97 +0.1 m/s--- 0
20 Bart van Gelder AV Spirit ...ad Mannen 26,05 +0.1 m/s--- 472
21 Luuk Hogenelst SC Antilope Mannen 26,13 -0.7 m/s--- 0
22 Joen Pielage AV Haarlem Mannen 26,21 +0.1 m/s--- 0
23 Ruben Bijlsma Voorschote...97 Mannen 26,65 -0.7 m/s--- 427
24 Ton Aker AV `47 Mannen 26,69 +0.1 m/s--- 0
25 Rutger van...altbommel AV Statina...en Team 1 28,76 +0.1 m/s--- 0
Jeroen Boots AAV `36 Mannen DNF --- 0
Siebe Steehouder AV Statina...en Team 2 DNF --- 0



Senioren mannen - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Johan Polman DEM Mannen 49,84 --- 812
2 Marijn van...er Putten AV Haarlem...er Mannen 51,37 --- 745
3 Friso Topper U-Track Mannen 52,08 --- 716
4 Houd Benyahya AV Suomi Mannen 52,21 --- 710
5 Tobias Versteeg Avantri Mannen 53,10 --- 674
6 Justin Cok AV `47 Mannen 53,38 --- 663
7 Michel Riemersma AV Triathlon Mannen 53,48 --- 659
8 Jaap de Wit DEM Mannen 53,55 --- 0
9 Michiel Rotte AV Suomi Mannen 53,64 --- 0
10 Hend de Jager AV Statina...en Team 1 53,72 --- 650
11 Jeroen Ohm AAV `36 Mannen 53,94 --- 642
12 Lex Favrin AV Statina...en Team 2 55,04 --- 600
13 Timo Brandehof AV Haarlem...er Mannen 55,31 --- 0
14 Frank van Haastrecht SC Antilope Mannen 55,90 --- 569
15 Jan Pannekoek AV Statina...en Team 2 56,12 --- 0
16 Mirco Hoogetoorn AV Spirit ...ad Mannen 56,15 --- 560
17 Robert Pennings Fit Mannen 56,52 --- 547
18 Luuk van d...Pieterman AV Haarlem Mannen 56,86 --- 535
19 Tim de Reuver Fit Mannen 57,33 --- 0
20 Max de Jong AV Zuidwal Mannen 57,65 --- 508
21 Bart Mocking SC Antilope Mannen 57,98 --- 0
22 David Slotboom AV Statina...en Team 1 59,03 --- 0
23 Kaj Pracht Voorschote...97 Mannen 59,32 --- 453
24 Mark Beelen AV Haarlem Mannen 1:00,17 --- 0
25 Ton Aker AV `47 Mannen 1:01,46 --- 0
26 Vincent Uilenberg Avantri Mannen 1:03,76 --- 0
Jeroen Boots AAV `36 Mannen DNF --- 0
Luuk van der Wal AV Zuidwal Mannen DNF --- 0



Senioren mannen - 1500 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Stan Niesten DEM Mannen 3:59,87 --- 817
2 Jelmer van...er Linden AV Statina...en Team 1 4:03,24 --- 789
3 Steve Bakker AV Suomi Mannen 4:03,99 --- 783
4 Kalid Amin AV Triathlon Mannen 4:09,15 --- 741
5 Lars Rademaker AV Haarlem...er Mannen 4:12,21 --- 718
6 Lars Remijn DEM Mannen 4:12,50 --- 0
7 Ids Dijkstra U-Track Mannen 4:13,68 --- 706
8 Maarten Blokland SC Antilope Mannen 4:15,86 --- 690
9 Gayri Hawery AV Spirit ...ad Mannen 4:18,88 --- 667
10 Rutger Huisman AV Statina...en Team 2 4:19,62 --- 662
11 Jordin Bijstra AV Zuidwal Mannen 4:26,47 --- 614
12 Bart-Jan Heijnen AV Zuidwal Mannen 4:28,96 --- 0
13 Joshua Groen AV Triathlon Mannen 4:31,62 --- 0
14 Frank van Es AV Haarlem Mannen 4:32,02 --- 576
15 Bob Nederpel Leiden Atl...ek Mannen 4:32,92 --- 570
16 Bart de Jong AV `47 Mannen 4:33,52 --- 566
17 Tim Brouw...de Koning Leiden Atl...ek Mannen 4:35,07 --- 0
18 Lars Verkade AAV `36 Mannen 4:35,64 --- 552
19 Tiemen van Daalen SC Antilope Mannen 4:40,36 --- 0
20 Jeroen Ohm AAV `36 Mannen 4:40,56 --- 0
21 Robert Hofman Avantri Mannen 4:43,53 --- 503
22 Maarten Dekker U-Track Mannen 4:53,95 --- 0
23 Paul de Vries Fit Mannen 4:55,69 --- 432
24 David Slotboom AV Statina...en Team 1 4:55,86 --- 0
25 Arie Visser Avantri Mannen 5:02,95 --- 0
Marijn van...er Putten AV Haarlem...er Mannen DNF --- 0



Senioren mannen - 400 meter horden (91cm)

# Naam ResOBPTeam punten
1 Justin Cok AV `47 Mannen 55,70 --- 825
2 Mathijs Dirks Voorschote...97 Mannen 58,33 --- 747
3 Maxim Moinat AV Haarlem...er Mannen 58,78 --- 734
4 Marc Lommert AV Statina...en Team 1 59,44 --- 716
5 Roeland v.d. Harst SC Antilope Mannen 1:01,79 --- 654
6 Jason Komen AV Haarlem Mannen 1:02,06 --- 647
7 Bart van Rookhuizen DEM Mannen 1:02,14 --- 645
8 Ronny Hendriksen AV Zuidwal Mannen 1:02,30 --- 641
9 Thomas van...er Vooren AV Triathlon Mannen 1:03,03 --- 623
10 Bart van der Born Avantri Mannen 1:03,64 --- 608
11 Rémon van...wenhuizen AAV `36 Mannen 1:04,83 --- 580
12 Michael Nagel AV Spirit ...ad Mannen 1:06,23 --- 549
13 Jos Warmerdam U-Track Mannen 1:07,28 --- 526
14 Kevin Klomp AV Statina...en Team 2 1:15,71 --- 366



Senioren mannen - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
AV Haarlem Mannen (4x100m) AV Haarlem - Msen 0 --- 0
U-Track Mannen (4x100m) U-Track - Msen 0 44,33 785
AV Suomi Mannen (4x100m) AV Suomi - Msen 0 45,01 744
DEM Mannen (4x100m) DEM - Msen 0 45,62 709
Avantri Mannen (4x100m) Avantri - Msen 0 46,10 682
AAV `36 Mannen (4x100m) AAV `36 - Msen 0 46,18 678
AV Haarlemmermeer Mannen (4x100m) AV Haarlemmermeer - Msen 0 46,39 666
AV Statina Mannen Team 1 (4x100m) AV Statina - Msen 0 46,48 661
AV `47 Mannen (4x100m) AV `47 - Msen 0 47,32 616
Fit Mannen (4x100m) Fit - Msen 0 47,37 614
AV Triathlon Mannen (4x100m) AV Triathlon - Msen 0 47,52 606
AV Statina Mannen Team 2 (4x100m) AV Statina - Msen 0 48,36 563
AV Zuidwal Mannen (4x100m) AV Zuidwal - Msen 0 48,55 553
Voorschoten `97 Mannen (4x100m) Voorschoten `97 - Msen 0 48,58 551
AV Spirit Lelystad Mannen (4x100m) AV Spirit Lelystad - Msen 0 48,64 548
Leiden Atletiek Mannen (4x100m) Leiden Atletiek - Msen 0 53,69 320
SC Antilope Mannen (4x100m) SC Antilope - Msen 0 DQ 0



Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Patrick Zweekhorst AV Triathlon Mannen 38,52 --- 656
2 Alex van den Boom AV `47 Mannen 32,79 --- 536
3 Noah Verboom AV Haarlem...er Mannen 30,80 --- 492
4 Marc Oostendorp AAV `36 Mannen 29,87 --- 471
5 Steven Heynen AV Zuidwal Mannen 29,79 --- 469
6 Xander de Ruiter Avantri Mannen 29,62 --- 466
7 Roeland v.d. Harst SC Antilope Mannen 29,20 --- 456
8 Marc Lommert AV Statina...en Team 1 28,55 --- 441
9 Pascal Geursen AV Suomi Mannen 28,21 --- 433
10 Nick Gieltjes AV Statina...en Team 2 27,43 --- 414
11 Jos Warmerdam U-Track Mannen 27,17 --- 408
12 Matthijs Teengs AV Haarlem Mannen 26,48 --- 391
13 Koen Rutten Fit Mannen 24,50 --- 342
14 Jeroen Schouten Voorschote...97 Mannen 24,42 --- 340
15 Said Hasnaoui AV Spirit ...ad Mannen 21,98 --- 277
16 Joris de Ruiter DEM Mannen 20,82 --- 246



Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Patrick Zweekhorst AV Triathlon Mannen 11,57 --- 571
2 Rob Moen DEM Mannen 11,29 --- 552
3 Alex van den Boom AV `47 Mannen 10,76 --- 515
4 Pascal Geursen AV Suomi Mannen 10,51 --- 497
5 Jarno van Klaveren SC Antilope Mannen 10,36 --- 486
6 Marc Oostendorp AAV `36 Mannen 10,29 --- 481
7 Luuk de Vos Avantri Mannen 10,23 --- 477
8 Koen Rutten Fit Mannen 10,10 --- 468
9 Nick Gieltjes AV Statina...en Team 2 9,82 --- 447
10 Ruben Kuystermans AV `47 Mannen 9,77 --- 0
11 Xander de Ruiter Avantri Mannen 9,75 --- 0
12 Wensley Dijon AV Haarlem Mannen 9,73 --- 440
13 Matthijs Teengs AV Haarlem Mannen 9,53 --- 0
14 Evert Hoving AAV `36 Mannen 9,29 --- 0
15 Maarten Ferguson Voorschote...97 Mannen 9,06 --- 390
16 Edward van Egdom AV Triathlon Mannen 9,05 --- 0
17 Steven Heynen AV Zuidwal Mannen 8,89 --- 377
18 Bram Bruinse AV Statina...en Team 2 8,56 --- 0
19 Jeroen Schouten Voorschote...97 Mannen 8,55 --- 0
20 Bas Cijvat AV Zuidwal Mannen 8,36 --- 0
21 Pieter Maas U-Track Mannen 8,24 --- 325
22 Koen Bolink AV Statina...en Team 1 8,23 --- 325
23 Thijs Meijer SC Antilope Mannen 8,20 --- 0
24 Said Hasnaoui AV Spirit ...ad Mannen 8,20 --- 322
25 Lars Rademaker AV Haarlem...er Mannen 7,44 --- 259
26 Freek Nijbacker AV Haarlem...er Mannen 6,61 --- 0
27 Stefan van den Bos Leiden Atl...ek Mannen 6,33 --- 161
28 Rutger van...altbommel AV Statina...en Team 1 5,60 --- 0



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Michel Scholten AAV `36 Mannen 1,85 --- 725
2 Dik de Groot AV Haarlem Mannen 1,80 --- 680
2 Dylan Jansen AV Zuidwal Mannen 1,80 --- 680
4 Timo Korsen AV Suomi Mannen 1,75 --- 634
4 Jaap de Wit DEM Mannen 1,75 --- 634
6 Pieter Maas U-Track Mannen 1,70 --- 587
7 Frans van Nijnanten Leiden Atl...ek Mannen 1,65 --- 540
7 Rutger Verbeij AV `47 Mannen 1,65 --- 540
9 Ruben Bijlsma Voorschote...97 Mannen 1,60 --- 492
9 Sven Vernooij Fit Mannen 1,60 --- 492
9 Lex Favrin AV Statina...en Team 2 1,60 --- 492
9 Dave de Vries AV Spirit ...ad Mannen 1,60 --- 492
13 Timo Brandehof AV Haarlem...er Mannen 1,50 --- 394
13 Wim Vonk AV Triathlon Mannen 1,50 --- 394
13 Sander de Bruijn SC Antilope Mannen 1,50 --- 394
16 Rutger van...altbommel AV Statina...en Team 1 1,40 --- 293
17 Vincent Uilenberg Avantri Mannen 1,30 --- 188



Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Thomas Pijper AAV `36 Mannen 3,90 --- 781
2 Hilbrand Wouters AV Triathlon Mannen 3,50 --- 673
3 Jos Warmerdam U-Track Mannen 3,40 --- 645
4 Tim van Vugt AV Haarlem Mannen 3,00 --- 528
5 Rein Bassant Avantri Mannen 2,90 --- 498
5 Leon van Prooijen AV `47 Mannen 2,90 --- 498
7 Sven Vernooij Fit Mannen 2,80 --- 467
8 Michael Nagel AV Spirit ...ad Mannen 2,70 --- 436
9 Noah Verboom AV Haarlem...er Mannen 2,60 --- 404
10 Martijn Visser AV Suomi Mannen 2,50 --- 371
10 Jelle Meijer SC Antilope Mannen 2,50 --- 371
12 Bart van Rookhuizen DEM Mannen 2,40 --- 338
13 Bram Bruinse AV Statina...en Team 2 2,30 --- 304



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Shaquille Brahm U-Track Mannen 6,19 +0.0 m/s--- 647
2 Vincent Kruit SC Antilope Mannen 6,11 +0.0 m/s--- 629
3 Walter Vianen AAV `36 Mannen 6,02 +0.0 m/s--- 609
3 Rutger Verbeij AV `47 Mannen 6,02 +0.0 m/s--- 609
5 Mathijs Dirks Voorschote...97 Mannen 5,99 +0.0 m/s--- 603
6 Beer Lammers Fit Mannen 5,98 +0.0 m/s--- 600
7 Bob de Groot AV Haarlem Mannen 5,64 +0.0 m/s--- 523
8 Joris de Ruiter DEM Mannen 5,37 +0.0 m/s--- 460
9 Hend de Jager AV Statina...en Team 1 5,33 +0.0 m/s--- 451
10 Dave de Vries AV Spirit ...ad Mannen 5,29 +0.0 m/s--- 441
11 Kevin Klomp AV Statina...en Team 2 5,28 +0.0 m/s--- 439
12 Noah Verboom AV Haarlem...er Mannen 5,23 +0.0 m/s--- 427
13 Timo Korsen AV Suomi Mannen 5,13 +0.0 m/s--- 403
14 Wim Vonk AV Triathlon Mannen 5,12 +0.0 m/s--- 401
15 Bart van der Born Avantri Mannen 5,11 +0.0 m/s--- 398
16 Stefan van den Bos Leiden Atl...ek Mannen 5,07 +0.0 m/s--- 388
Max de Jong AV Zuidwal Mannen DNS --- 0



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Devrah Leerdam U-Track Vrouwen 12,88 -1.1 m/s--- 698
2 Cody Wijkhuijzen AV Zuidwal Vrouwen 13,34 -1.1 m/s--- 616
3 Floor Mooij AV Clytoneus Vrouwen 13,56 -1.1 m/s--- 579
4 Aniek Bakker AV Suomi Vrouwen 13,68 -0.4 m/s--- 559
5 Mariska Kaptein Leiden Atl...k Vrouwen 13,71 -1.0 m/s--- 554
6 Astrid van der Maas AV Gouda Vrouwen 13,73 -1.1 m/s--- 551
7 Erika Zijderlaan Avantri Vrouwen 13,78 -0.2 m/s--- 543
7 Anniek Uitenbroek AV `47 Vrouwen 13,78 -0.2 m/s--- 543
9 Marieke Kaptein SC Antilope Vrouwen 13,85 -0.2 m/s--- 532
10 Susan Bergamin AV Gouda Vrouwen 13,94 -0.2 m/s--- 0
11 Iris Vernooij Fit Vrouwen 13,99 -1.0 m/s--- 509
12 Ruby den Besten AV Statina...en Team 1 14,03 -1.1 m/s--- 503
13 Eva Mollema Fit Vrouwen 14,18 -1.0 m/s--- 0
14 Bente Elgersma AV Haarlem Vrouwen 14,40 -0.2 m/s--- 447
15 Evelien Heida AAV `36 Vrouwen 14,56 +0.3 m/s--- 424
16 Lisa de Klyn AV Statina...en Team 2 14,60 +0.3 m/s--- 418
17 Mireille Berfelo Avantri Vrouwen 14,62 -0.4 m/s--- 0
18 Marijke Zwaag AV Haarlem Vrouwen 14,71 -1.0 m/s--- 0
19 Li Shan va...Poelgeest Leiden Atl...k Vrouwen 14,72 -1.1 m/s--- 0
20 Silvana Riphagen AV Triathl...s Vrouwen 14,82 +0.3 m/s--- 387
21 Noortje Ellie AV Statina...en Team 2 14,83 -1.0 m/s--- 0
22 Tara van Spronsen AV `47 Vrouwen 15,07 +0.3 m/s--- 0
23 Marlieke v... der Veer AAV `36 Vrouwen 15,12 -0.4 m/s--- 0
24 Eveline Blaauboer SC Antilope Vrouwen 15,50 -0.4 m/s--- 0
25 Maaike Beelman AV Zuidwal Vrouwen 15,60 -0.4 m/s--- 0



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Lucy van Berkel AV Statina...en Team 2 27,03 -1.1 m/s--- 682
2 Devrah Leerdam U-Track Vrouwen 27,16 -1.1 m/s--- 672
3 Florine Sreeram U-Track Vrouwen 27,70 -1.1 m/s--- 0
4 Vera Gommans AV Statina...en Team 1 27,85 -1.1 m/s--- 622
5 Roos Kroft AAV `36 Vrouwen 27,92 +0.0 m/s--- 617
6 Nynke Smits AV Gouda Vrouwen 28,10 +0.0 m/s--- 605
6 Daphne Poot SC Antilope Vrouwen 28,10 +0.0 m/s--- 605
8 Floor Mooij AV Clytoneus Vrouwen 28,12 -1.1 m/s--- 603
9 Kim van Leeuwen AAV `36 Vrouwen 28,86 +0.0 m/s--- 0
10 Fleur Eijsbroek AV Suomi Vrouwen 29,18 +0.2 m/s--- 533
11 Anniek Uitenbroek AV `47 Vrouwen 29,25 +0.0 m/s--- 528
12 Mirjam Sommer AV Haarlem Vrouwen 29,31 +0.3 m/s--- 524
13 Bente Elgersma AV Haarlem Vrouwen 29,97 +0.6 m/s--- 0
14 Noortje Ellie AV Statina...en Team 2 30,23 +0.6 m/s--- 0
15 Mireille Berfelo Avantri Vrouwen 30,75 +0.2 m/s--- 437
16 Annemieke Brouwer SC Reeuwijk Vrouwen 30,93 +0.3 m/s--- 427
17 Laura van Kessel Leiden Atl...k Vrouwen 31,04 -1.1 m/s--- 420
18 Marlinde Romeijn AV Gouda Vrouwen 31,26 +0.3 m/s--- 0
19 Anne Procee AV Triathl...s Vrouwen 31,55 +0.3 m/s--- 392
20 Kiki Marringa AV Statina...en Team 1 31,62 +0.3 m/s--- 0
21 José Hil...st-Damsma AV Zuidwal Vrouwen 32,66 +0.6 m/s--- 333
22 Patricia d...Jong-Veer Avantri Vrouwen 32,79 +0.2 m/s--- 0
23 Ilse van Dijk AV `47 Vrouwen 33,02 +0.6 m/s--- 0
24 Anke ten Barge SC Antilope Vrouwen 34,09 +0.2 m/s--- 0
25 Sanne Spruijt AV Zuidwal Vrouwen 47,49 +0.6 m/s--- 0
Rosanna Dekker AV Suomi Vrouwen DNF --- 0



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Sanne de Boer AV Suomi Vrouwen 59,71 --- 786
2 Jiska Pols AV Gouda Vrouwen 1:01,78 --- 723
3 Lucy van Berkel AV Statina...en Team 2 1:01,84 --- 722
4 Cody Wijkhuijzen AV Zuidwal Vrouwen 1:03,25 --- 681
5 Vera Gommans AV Statina...en Team 1 1:03,43 --- 676
6 Nalini Sreeram U-Track Vrouwen 1:03,64 --- 670
7 Larissa Scholten AV Haarlem Vrouwen 1:04,14 --- 657
8 Daphne Poot SC Antilope Vrouwen 1:04,25 --- 654
9 Evita Hoogeveen AV `47 Vrouwen 1:04,31 --- 652
10 Iris Vernooij Fit Vrouwen 1:04,60 --- 644
11 Maimouna Barry SC Reeuwijk Vrouwen 1:05,51 --- 620
12 Maartje va...der Werff AV Zuidwal Vrouwen 1:05,77 --- 0
13 Annemiek v...er Knijff AAV `36 Vrouwen 1:06,27 --- 601
14 Nienke Heida AV Clytoneus Vrouwen 1:06,72 --- 589
15 Carolien de Pater Avantri Vrouwen 1:07,42 --- 572
16 Marlène Straathof AV `47 Vrouwen 1:08,01 --- 0
17 Ivanka Hogervorst Leiden Atl...k Vrouwen 1:08,84 --- 538
18 Karin van Gent AAV `36 Vrouwen 1:09,21 --- 0
19 Caitlin van Gessel AV Triathl...s Vrouwen 1:11,07 --- 487
20 Marlinde Romeijn AV Gouda Vrouwen 1:11,13 --- 0
21 Mariska Vergeer AV Statina...en Team 2 1:12,78 --- 0
Rosanne Hogenelst SC Antilope Vrouwen DNF --- 0



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Tirza van der Wolf SC Reeuwijk Vrouwen 2:19,82 --- 792
2 Jiska Pols AV Gouda Vrouwen 2:26,42 --- 712
3 Merel van Assem U-Track Vrouwen 2:32,88 --- 641
4 Nalini Sreeram U-Track Vrouwen 2:33,32 --- 0
5 Marlène Straathof AV `47 Vrouwen 2:36,33 --- 605
6 Laura van Kessel Leiden Atl...k Vrouwen 2:36,98 --- 599
7 Miranda van den Berg AV Clytoneus Vrouwen 2:38,49 --- 584
8 Kim van Leeuwen AAV `36 Vrouwen 2:39,68 --- 572
9 Nienke van der Zee AV Suomi Vrouwen 2:40,15 --- 568
10 Mariska Vergeer AV Statina...en Team 2 2:44,82 --- 524
11 Kim Borsen AV Triathl...s Vrouwen 2:45,13 --- 521
12 Iris van Dorp AV `47 Vrouwen 2:47,90 --- 0
13 Kim van Bodegraven AV Haarlem Vrouwen 2:48,56 --- 491
14 Iris Don AV Statina...en Team 1 2:51,12 --- 469
15 José Hil...st-Damsma AV Zuidwal Vrouwen 2:52,13 --- 460
16 Jamie Lansing AV Clytoneus Vrouwen 2:52,45 --- 0
17 Rosanne Hogenelst SC Antilope Vrouwen 2:54,05 --- 444
18 Anne Visser Avantri Vrouwen 2:56,39 --- 425
19 Cunera Marquart Fit Vrouwen 3:02,75 --- 377
20 Sanne Spruijt AV Zuidwal Vrouwen 4:20,22 --- 0
Iris ten Barge SC Antilope Vrouwen DNS --- 0



Senioren vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Merel van Assem U-Track Vrouwen 11:56,69 --- 494
2 Evita Hoogeveen AV `47 Vrouwen 11:56,91 --- 494
3 Larissa Scholten AV Haarlem Vrouwen 12:24,64 --- 432
4 Miranda van den Berg AV Clytoneus Vrouwen 12:28,79 --- 423
5 Anne van Dijk AV Gouda Vrouwen 12:32,79 --- 414
6 Francien Mooijekind AV Suomi Vrouwen 12:36,71 --- 406
7 Eveline Blaauboer SC Antilope Vrouwen 12:37,27 --- 405
8 Caitlin van Gessel AV Triathl...s Vrouwen 12:39,69 --- 400
9 Mariska Vergeer AV Statina...en Team 2 12:44,43 --- 390
10 Mirit Hoek AV Statina...en Team 2 12:54,81 --- 0
11 Astrid van der Born Avantri Vrouwen 13:43,11 --- 278
12 Cunera Marquart Fit Vrouwen 13:51,59 --- 263
13 Kim van Bodegraven AV Haarlem Vrouwen 13:53,24 --- 0
14 Iris Don AV Statina...en Team 1 14:03,09 --- 244
15 Irene Kaptein SC Antilope Vrouwen 14:26,55 --- 0
16 Larissa Garthoff AAV `36 Vrouwen 14:54,02 --- 163
Marina van Dijk AV Triathl...s Vrouwen DNF --- 0



Senioren vrouwen - 400 meter horden (76cm)

# Naam ResOBPTeam punten
1 Gera Attwell U-Track Vrouwen 1:08,07 --- 730
2 Yara Gast AV Triathl...s Vrouwen 1:08,97 --- 709
3 Susan Bergamin AV Gouda Vrouwen 1:10,45 --- 674
4 Marillion ...ijnenburg Avantri Vrouwen 1:12,65 --- 626
5 Rosemarie Overduijn Leiden Atl...k Vrouwen 1:16,63 --- 545
6 Sophie Hilhorst AV Zuidwal Vrouwen 1:22,36 --- 443
7 Ilse van Dijk AV `47 Vrouwen 1:23,94 --- 417
8 Anke Veluwenkamp AV Statina...en Team 2 1:25,14 --- 398
9 Iris Don AV Statina...en Team 1 1:26,27 --- 381
10 Anke ten Barge SC Antilope Vrouwen 1:28,46 --- 348
Aafke van Daalen AV Clytoneus Vrouwen DNF --- 0



Senioren vrouwen - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
AV Zuidwal Vrouwen (4x100m) AV Zuidwal - Vsen 0 --- 0
Fit Vrouwen (4x100m) Fit - Vsen 0 --- 0
SC Reeuwijk Vrouwen (4x100m) SC Reeuwijk - Vsen 0 --- 0
U-Track Vrouwen (4x100m) U-Track - Vsen 0 50,26 756
AV Clytoneus Vrouwen (4x100m) AV Clytoneus - Vsen 0 51,42 701
AV Suomi Vrouwen (4x100m) AV Suomi - Vsen 0 52,71 643
AV Gouda Vrouwen (4x100m) AV Gouda - Vsen 0 52,85 636
AV Haarlem Vrouwen (4x100m) AV Haarlem - Vsen 0 54,02 586
AAV `36 Vrouwen (4x100m) AAV `36 - Vsen 0 54,73 557
SC Antilope Vrouwen (4x100m) SC Antilope - Vsen 0 54,75 556
AV `47 Vrouwen (4x100m) AV `47 - Vsen 0 55,17 539
AV Statina Vrouwen Team 1 (4x100m) AV Statina - Vsen 0 55,59 522
AV Triathlon / Altis Vrouwen (4x100m) - Vsen 0 55,61 521
Leiden Atletiek Vrouwen (4x100m) Leiden Atletiek - Vsen 0 56,28 495
Avantri Vrouwen (4x100m) Avantri - Vsen 0 57,43 452
AV Statina Vrouwen Team 2 (4x100m) AV Statina - Vsen 0 57,75 440



Senioren vrouwen - Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Imogen Beard AV Clytoneus Vrouwen 31,07 --- 618
2 Ilona Zeilmaker AV Suomi Vrouwen 29,65 --- 592
3 Iris van Dorp AV `47 Vrouwen 29,09 --- 582
4 Wassiliki ...xandridis U-Track Vrouwen 28,56 --- 572
5 Astrid van der Maas AV Gouda Vrouwen 27,05 --- 544
6 Anke Veluwenkamp AV Statina...en Team 2 27,02 --- 544
7 Anne Procee AV Triathl...s Vrouwen 25,65 --- 517
8 Maimouna Barry SC Reeuwijk Vrouwen 23,56 --- 476
9 Kristel Logghe AV Haarlem Vrouwen 23,10 --- 466
10 Tessa Molenaar AV Statina...en Team 1 21,70 --- 437
11 Maartje Daan Fit Vrouwen 21,52 --- 433
12 Lisanne Verhoeven Leiden Atl...k Vrouwen 20,80 --- 418
13 Iris ten Barge SC Antilope Vrouwen 18,69 --- 371
14 Marlieke v... der Veer AAV `36 Vrouwen 17,90 --- 353
15 José Hil...st-Damsma AV Zuidwal Vrouwen 17,10 --- 334
16 Patricia d...Jong-Veer Avantri Vrouwen 12,38 --- 212



Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Femke Corbière AV Clytoneus Vrouwen 33,44 --- 613
2 Tessa Molenaar AV Statina...en Team 1 29,76 --- 539
3 Ilona Zeilmaker AV Suomi Vrouwen 28,77 --- 519
4 Ingrid van...en Heuvel AV Gouda Vrouwen 27,37 --- 489
5 Wassiliki ...xandridis U-Track Vrouwen 26,42 --- 468
6 Laura Adelaar AV Haarlem Vrouwen 24,63 --- 429
7 Lisa Wassenaar AV `47 Vrouwen 24,52 --- 426
8 Jessica de Pater Avantri Vrouwen 23,39 --- 400
9 Maaike Beelman AV Zuidwal Vrouwen 22,31 --- 375
10 Nienke Geurds Fit Vrouwen 20,99 --- 343
11 Robin de Jong AV Triathl...s Vrouwen 20,95 --- 342
12 Annemieke Brouwer SC Reeuwijk Vrouwen 20,38 --- 328
13 Irene de Jong SC Antilope Vrouwen 19,59 --- 308
14 Mirit Hoek AV Statina...en Team 2 15,80 --- 207
15 Heidi Jansen AAV `36 Vrouwen 14,99 --- 183
Priscilla Meijer Leiden Atl...k Vrouwen DNS --- 0



Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Femke Corbière AV Clytoneus Vrouwen 11,49 --- 687
2 Carolien de Pater Avantri Vrouwen 11,13 --- 664
3 Tessa Molenaar AV Statina...en Team 1 10,57 --- 628
4 Mirjam van...en Bremen AV Clytoneus Vrouwen 9,76 --- 0
5 Kim Borsen AV Triathl...s Vrouwen 9,69 --- 568
6 Ilona Zeilmaker AV Suomi Vrouwen 9,36 --- 545
7 Wassiliki ...xandridis U-Track Vrouwen 9,09 --- 526
8 Kitty van Berkel AV Statina...en Team 2 8,91 --- 513
9 Lisa Wassenaar AV `47 Vrouwen 8,59 --- 490
10 Tirza van der Wolf SC Reeuwijk Vrouwen 8,56 --- 488
11 Eva Smid AV Gouda Vrouwen 8,07 --- 451
12 Irene de Jong SC Antilope Vrouwen 8,03 --- 448
13 Maaike Beelman AV Zuidwal Vrouwen 7,91 --- 439
14 Tara van Spronsen AV `47 Vrouwen 7,79 --- 0
15 Lisanne Verhoeven Leiden Atl...k Vrouwen 7,70 --- 423
16 Tessa Harderwijk AV Zuidwal Vrouwen 7,68 --- 0
17 Jessica de Pater Avantri Vrouwen 7,35 --- 0
18 Laura Adelaar AV Haarlem Vrouwen 7,11 --- 376
19 Irene Kaptein SC Antilope Vrouwen 7,00 --- 0
20 Nienke Geurds Fit Vrouwen 6,97 --- 365
21 Nina Stam AV Gouda Vrouwen 6,89 --- 0
22 Larissa Garthoff AAV `36 Vrouwen 6,38 --- 316
23 Marlieke v... der Veer AAV `36 Vrouwen 6,34 --- 0
Priscilla Meijer Leiden Atl...k Vrouwen DNS --- 0



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Nadine Lammers AV `47 Vrouwen 1,65 --- 883
2 Yara Gast AV Triathl...s Vrouwen 1,60 --- 832
3 Inga Steggink SC Antilope Vrouwen 1,55 --- 779
4 Evelien Verbruggen AV Haarlem Vrouwen 1,50 --- 726
4 Kika van B...enegouwen U-Track Vrouwen 1,50 --- 726
4 Eva Smid AV Gouda Vrouwen 1,50 --- 726
7 Ilse Kemper AV Clytoneus Vrouwen 1,45 --- 672
8 Marillion ...ijnenburg Avantri Vrouwen 1,40 --- 615
8 Rosemarie Overduijn Leiden Atl...k Vrouwen 1,40 --- 615
8 Kitty van Berkel AV Statina...en Team 2 1,40 --- 615
11 Maartje van Asselt AV Suomi Vrouwen 1,30 --- 484
11 Heidi Jansen AAV `36 Vrouwen 1,30 --- 484
13 Eva Mollema Fit Vrouwen 1,20 --- 348
13 Elina Jonis AV Statina...en Team 1 1,20 --- 348



Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Charlene Onyema AV Clytoneus Vrouwen 11,62 +0.0 m/s--- 827
2 Mariska Kaptein Leiden Atl...k Vrouwen 10,05 +0.0 m/s--- 647
3 Iris Vernooij Fit Vrouwen 10,04 +0.0 m/s--- 646
4 Ingrid van...en Heuvel AV Gouda Vrouwen 9,90 +0.0 m/s--- 630
5 Gera Attwell U-Track Vrouwen 9,73 +0.0 m/s--- 609
6 Kitty van Berkel AV Statina...en Team 2 9,03 +0.0 m/s--- 524
7 Ruby den Besten AV Statina...en Team 1 8,85 +0.0 m/s--- 501
8 Rina Groenendijk AV `47 Vrouwen 8,75 +0.0 m/s--- 488
9 Silvana Riphagen AV Triathl...s Vrouwen 8,68 +0.0 m/s--- 479
10 Evelien Heida AAV `36 Vrouwen 8,58 +0.0 m/s--- 467
11 Marillion ...ijnenburg Avantri Vrouwen 8,50 +0.0 m/s--- 456
12 Veerle Eijsbroek AV Suomi Vrouwen 8,46 +0.0 m/s--- 451
13 Marieke Kaptein SC Antilope Vrouwen 8,41 +0.0 m/s--- 445
14 Marijke Zwaag AV Haarlem Vrouwen 8,13 +0.0 m/s--- 408
Fransien Vierkant AV Zuidwal Vrouwen DNS --- 0



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Charlene Onyema AV Clytoneus Vrouwen 5,38 +0.0 m/s--- 767
2 Kika van B...enegouwen U-Track Vrouwen 5,00 +0.0 m/s--- 677
3 Evelien Verbruggen AV Haarlem Vrouwen 4,89 +0.0 m/s--- 650
4 Inga Steggink SC Antilope Vrouwen 4,85 +0.0 m/s--- 640
5 Jiska Pols AV Gouda Vrouwen 4,75 +0.0 m/s--- 616
6 Erika Zijderlaan Avantri Vrouwen 4,58 +0.0 m/s--- 573
7 Nadine Lammers AV `47 Vrouwen 4,52 +0.0 m/s--- 558
8 Roos Kroft AAV `36 Vrouwen 4,26 +0.0 m/s--- 492
9 Veerle Eijsbroek AV Suomi Vrouwen 4,22 +0.0 m/s--- 481
10 Eva Mollema Fit Vrouwen 4,09 +0.0 m/s--- 447
11 Lisa de Klyn AV Statina...en Team 2 4,02 +0.0 m/s--- 428
12 Li Shan va...Poelgeest Leiden Atl...k Vrouwen 3,96 +0.0 m/s--- 412
13 Annika Schuurman AV Triathl...s Vrouwen 3,95 +0.0 m/s--- 409
14 Kiki Marringa AV Statina...en Team 1 3,74 +0.0 m/s--- 352
Cody Wijkhuijzen AV Zuidwal Vrouwen DNS --- 0