Uitslagen Junioren C/D Poule 53 Wedstrijd 1 [2014]

Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 David Peetoom AV Zuidwal JC Team 1 12,33 +1.7 m/s--- 770
2 Bas de Bruijn AV Zuidwal JC Team 1 12,53 +1.7 m/s--- 739
3 Jay Legrand AV Tempo JC 13,20 +0.0 m/s--- 640
4 Jasper Rou VAV JC 13,24 +0.6 m/s--- 634
5 Arthur van Essen AV Triathlon JC 13,27 +1.7 m/s--- 630
6 Ciske Latour AV Triathlon JC 14,11 +1.7 m/s--- 520
7 Gerben Schipper AV Triathlon JC 14,14 +1.7 m/s--- 0
8 Clifton Martendorp AV Spirit ...lystad JC 14,79 +0.6 m/s--- 441
9 Bas Davids VAV JC 14,86 +1.7 m/s--- 433
10 Maico Rompa Altis JC Team 2 15,00 +0.6 m/s--- 418
11 Janyk Ovaa AV Spirit ...lystad JC 15,72 +1.7 m/s--- 343
12 Dave de Bruyn Altis JC Team 1 15,73 +0.6 m/s--- 342
13 Ian Gerritse AV Zuidwal JC Team 2 16,37 +0.6 m/s--- 281
14 David Roman AV Zuidwal JC Team 2 18,24 +0.6 m/s--- 128
Luc Dijkman Altis JC Team 2 DNS --- 0
Tijmen Brand Altis JC Team 1 DNS --- 0
Anton Hilhorst AV Zuidwal JC Team 1 DNS --- 0
Alec Soerjo VAV JC DNS --- 0
Gabriele Gigante AV Spirit ...lystad JC DNS --- 0



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Reinder Prince AV Triathlon JC 2:12,10 --- 755
2 Gian Oerlemans AV Triathlon JC 2:13,41 --- 739
3 Jibbe Klumpenaar VAV JC 2:26,54 --- 593
4 Rick van Barneveld VAV JC 2:26,97 --- 589
5 Ferron van Zomeren AV Zuidwal JC Team 1 2:30,08 --- 558
6 Renzo te Lintum AV Spirit ...lystad JC 2:31,91 --- 541
7 Nico Remkes Altis JC Team 1 2:33,36 --- 527
8 Kristian van Keulen VAV JC 2:35,17 --- 0
9 Maico Rompa Altis JC Team 2 2:36,14 --- 502
10 Jeroen Zijderveld AV Zuidwal JC Team 1 2:36,70 --- 497
11 Pepijn Borremans Altis JC Team 1 2:38,56 --- 481
12 Ciske Latour AV Triathlon JC 2:40,23 --- 0
13 Leon Huiszoon AV Tempo JC 2:40,35 --- 466
14 Sil Puijk AV Zuidwal JC Team 2 2:44,75 --- 430
15 Pepijn Sman AV Spirit ...lystad JC 2:53,46 --- 364
16 Wolf Knig AV Zuidwal JC Team 1 2:53,82 --- 0
17 Janyk Ovaa AV Spirit ...lystad JC 2:56,20 --- 0
18 Luc Dijkman Altis JC Team 2 2:58,75 --- 327
19 Tom Schoemaker AV Zuidwal JC Team 2 3:19,85 --- 199
Ewan Engelman AV Zuidwal JC Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Bas de Bruijn AV Zuidwal JC Team 1 14,52 +0.6 m/s--- 774
2 Joppe Stokvis AV Triathlon JC 15,01 +0.6 m/s--- 725
3 Marijn Kriegsman AV Triathlon JC 16,61 +0.6 m/s--- 585
4 Owen van Zeelst VAV JC 16,98 +0.9 m/s--- 556
5 Jorrit Hildebrand AV Spirit ...lystad JC 17,07 +0.9 m/s--- 550
6 Youp Brouwer AV Spirit ...lystad JC 17,57 +0.9 m/s--- 513
7 Jeroen Zijderveld AV Zuidwal JC Team 1 18,25 +0.6 m/s--- 467
8 Maurits van der Ziel VAV JC 18,90 +0.0 m/s--- 426
9 Joost Kasper AV Tempo JC 20,17 +0.0 m/s--- 353
10 Tom de Graaf VAV JC 20,60 +0.0 m/s--- 0
11 Ian Gerritse AV Zuidwal JC Team 2 20,73 +0.0 m/s--- 324
12 Pepijn Sman AV Spirit ...lystad JC 20,75 +0.9 m/s--- 0
13 Karsten Calis AV Zuidwal JC Team 1 20,97 +0.0 m/s--- 0
14 Dave de Bruyn Altis JC Team 1 22,33 +0.0 m/s--- 249
Tijmen Brand Altis JC Team 1 DNS --- 0
Rick Hollestelle AV Triathlon JC DNF --- 0



Jongens Junior C - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
Altis JC Team 2 (4x100m) Altis - JJC 0 --- 0
AV Zuidwal JC Team 2 (4x100m) AV Zuidwal - JJC 0 --- 0
AV Zuidwal JC Team 1 (4x100m) AV Zuidwal - JJC 0 49,02 751
AV Triathlon JC (4x100m) AV Triathlon - JJC 0 52,23 632
AV Tempo JC (4x100m) Tempo AV - JJC 0 56,92 482
Altis JC Team 1 (4x100m) Altis - JJC 0 57,12 476
AV Spirit Lelystad JC (4x100m) AV Spirit Lelystad - JJC 0 57,68 460
VAV JC (4x100m) VAV - JJC 0 DNF 0



Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Rick Hollestelle AV Triathlon JC 30,44 --- 502
2 Kristian van Keulen VAV JC 27,48 --- 455
3 Ferron van Zomeren AV Zuidwal JC Team 1 24,53 --- 406
4 Bas van der Kamp AV Zuidwal JC Team 1 23,96 --- 0
5 Zhivaricio...Slijngard AV Spirit ...lystad JC 23,07 --- 380
6 Gerben Schipper AV Triathlon JC 22,80 --- 0
7 Jeroen Bastenhof VAV JC 22,00 --- 0
8 Clifton Martendorp AV Spirit ...lystad JC 19,31 --- 0
9 Pepijn Borremans Altis JC Team 1 18,11 --- 287
10 Daan Blokland Altis JC Team 2 15,99 --- 243
11 Jannes Venema Altis JC Team 1 15,22 --- 0
12 Bram Slootbeek AV Tempo JC 14,57 --- 212
13 Niels Iding AV Tempo JC 14,45 --- 0
Boyd Esser AV Zuidwal JC Team 2 DNS --- 0
Tieme Bijlsma AV Zuidwal JC Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Gian Oerlemans AV Triathlon JC 30,99 --- 489
2 Arthur van Essen AV Triathlon JC 24,20 --- 0
3 Merijn Eken AV Zuidwal JC Team 2 22,00 --- 343
4 Youp Brouwer AV Spirit ...lystad JC 21,12 --- 328
5 Bas van der Kamp AV Zuidwal JC Team 1 20,85 --- 323
6 Clifton Martendorp AV Spirit ...lystad JC 20,05 --- 0
7 Jeroen Bastenhof VAV JC 19,79 --- 303
8 Leon Huiszoon AV Tempo JC 17,89 --- 266
9 Wolf Knig AV Zuidwal JC Team 1 17,53 --- 0
10 Daan Blokland Altis JC Team 2 16,87 --- 246
11 Tom Schoemaker AV Zuidwal JC Team 2 16,72 --- 0
12 Bram Slootbeek AV Tempo JC 15,72 --- 0
13 Dave de Bruyn Altis JC Team 1 14,52 --- 197
14 Simon van Berlo VAV JC 13,01 --- 0



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 David Peetoom AV Zuidwal JC Team 1 9,83 --- 514
2 Jorrit Hildebrand AV Spirit ...lystad JC 9,32 --- 489
3 Rick van Barneveld VAV JC 9,23 --- 485
4 Merijn Eken AV Zuidwal JC Team 2 8,93 --- 470
5 Reinder Prince AV Triathlon JC 8,87 --- 467
6 Bas van der Kamp AV Zuidwal JC Team 1 8,71 --- 0
7 Gian Oerlemans AV Triathlon JC 8,58 --- 0
8 Youp Brouwer AV Spirit ...lystad JC 8,39 --- 0
9 Nico Remkes Altis JC Team 1 7,87 --- 414
10 Joost Kasper AV Tempo JC 7,37 --- 387
11 Daan Lennartz VAV JC 6,87 --- 0
12 David Roman AV Zuidwal JC Team 2 6,77 --- 0
13 Jannes Venema Altis JC Team 1 6,16 --- 0
Daan Blokland Altis JC Team 2 DNS --- 0
Jay Legrand AV Tempo JC DNS --- 0



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Owen van Zeelst VAV JC 1,60 --- 702
2 Tim Jong Altis JC Team 1 1,55 --- 663
3 Rick Hollestelle AV Triathlon JC 1,50 --- 623
3 Jorrit Hildebrand AV Spirit ...lystad JC 1,50 --- 623
5 Jeroen Zijderveld AV Zuidwal JC Team 1 1,45 --- 582
6 Tom de Graaf VAV JC 1,45 --- 0
7 Luc Dijkman Altis JC Team 2 1,40 --- 541
7 Jay Legrand AV Tempo JC 1,40 --- 541
9 Karsten Calis AV Zuidwal JC Team 1 1,40 --- 0
10 Ciske Latour AV Triathlon JC 1,30 --- 0
11 Gabriele Gigante AV Spirit ...lystad JC 1,25 --- 0
12 Ian Gerritse AV Zuidwal JC Team 2 1,20 --- 389
Niels Iding AV Tempo JC DNS --- 0



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Anton Hilhorst AV Zuidwal JC Team 1 4,99 -0.4 m/s--- 619
2 Tim Jong Altis JC Team 1 4,64 +1.8 m/s--- 548
3 Marijn Kriegsman AV Triathlon JC 4,61 +0.4 m/s--- 542
4 Zhivaricio...Slijngard AV Spirit ...lystad JC 4,34 +0.7 m/s--- 486
5 Renzo te Lintum AV Spirit ...lystad JC 4,09 +2.5 m/s--- 0
6 Maurits van der Ziel VAV JC 3,97 -0.1 m/s--- 412
7 Sil Puijk AV Zuidwal JC Team 2 3,88 +0.6 m/s--- 394
8 Karsten Calis AV Zuidwal JC Team 1 3,83 -0.1 m/s--- 0
9 Niels Iding AV Tempo JC 3,68 +1.4 m/s--- 354
10 Maico Rompa Altis JC Team 2 3,58 +1.0 m/s--- 334
11 Tom Schoemaker AV Zuidwal JC Team 2 3,46 +1.1 m/s--- 0
12 Bas Davids VAV JC 3,44 +1.0 m/s--- 0
Joppe Stokvis AV Triathlon JC DNS --- 0
Dave de Bruyn Altis JC Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Sven Jansons AV Triathl...JD Team 1 10,91 +0.4 m/s--- 634
2 Lars Hogendoorn Altis JD Team 1 11,58 +0.4 m/s--- 528
3 Marcus Melenhorst Altis JD Team 1 11,65 +0.4 m/s--- 517
4 Yanniek Asschert AV Atverni JD 11,74 +0.6 m/s--- 504
5 Geordy Witmond AV Spirit ...lystad JD 11,81 +1.2 m/s--- 494
6 Joris van den Hoven AV Triathl...JD Team 1 11,89 +2.7 m/s--- 483
7 Willem de Bie AV Atverni JD 12,23 +1.2 m/s--- 436
8 Bouke Boor AV Zuidwal JD Team 1 12,26 +2.7 m/s--- 432
9 Ruben Kurvers AV Tempo JD Team 2 12,38 +1.2 m/s--- 417
10 Tom de Pater VAV JD 12,42 +0.4 m/s--- 411
11 Vince Boeijen AV Tempo JD Team 2 12,48 +0.5 m/s--- 404
12 Mick Hopman Altis JD Team 2 12,55 +1.2 m/s--- 395
13 Bas Ostendorf BAV JD Team 1 12,59 +0.6 m/s--- 390
14 Pieter Joosten AV Triathl...JD Team 2 12,68 +2.7 m/s--- 379
15 Max Duys AV Zuidwal JD Team 1 12,72 +0.5 m/s--- 374
16 Thom van der Wouden BAV JD Team 1 12,84 +0.6 m/s--- 359
17 Louis Vorage AV Zuidwal JD Team 2 12,85 +0.5 m/s--- 358
18 Thijs van Miltenburg BAV JD Team 1 12,88 +0.6 m/s--- 0
19 Simon Houtman VAV JD 12,90 +0.4 m/s--- 352
20 Ivo van der Harst Altis JD Team 1 12,92 +0.6 m/s--- 0
21 Marijn IJzinga Altis JD Team 2 12,96 +0.6 m/s--- 345
22 Hidde Mollema VAV JD 12,98 +0.4 m/s--- 0
23 Benjamin Bakker Altis JD Team 3 13,02 +0.6 m/s--- 337
24 Chai de Bruijne AV Zuidwal JD Team 1 13,12 +1.2 m/s--- 0
25 Sven van Middelaar Altis JD Team 3 13,15 +2.7 m/s--- 322
25 Menno Heijdra AV Tempo JD Team 1 13,15 +2.7 m/s--- 322
27 Lars Wels AV Spirit ...lystad JD 13,43 +2.7 m/s--- 291
28 Janno Meeuwessen AV Spirit ...lystad JD 13,75 +0.6 m/s--- 0
29 Wouter Haitsma AV Triathl...JD Team 2 13,89 +0.5 m/s--- 242
30 Peter Koks AV Tempo JD Team 1 14,07 +2.7 m/s--- 223
31 Joep Aubel AV Tempo JD Team 2 14,08 +0.5 m/s--- 0
32 Tobias Robijn AV Zuidwal JD Team 2 14,09 +2.7 m/s--- 221
33 Harm Gerritse AV Zuidwal JD Team 2 14,70 +0.5 m/s--- 0
34 Mathijs Raessens AV Tempo JD Team 1 15,39 +1.2 m/s--- 0
35 Max van der Meer BAV JD Team 2 15,42 +0.4 m/s--- 99
36 Daan Timmer BAV JD Team 2 16,58 +0.5 m/s--- 9
Koen van Vliet AV Triathl...JD Team 2 DNS --- 0
Patrick Meskes AV Triathl...JD Team 1 DNS --- 0
Tijn Steenmetz Altis JD Team 2 DNS --- 0
Wessel Bronswijk Altis JD Team 3 DNS --- 0



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Tijs Olde VAV JD 3:22,06 --- 531
2 Julian Krijnen AV Zuidwal JD Team 1 3:23,69 --- 520
3 Lars van Vught Altis JD Team 1 3:26,80 --- 500
4 Tobias Moes AV Tempo JD Team 1 3:30,78 --- 475
5 Stijn van Essen Altis JD Team 1 3:32,63 --- 463
6 Jelle van Miltenburg BAV JD Team 1 3:35,56 --- 446
7 Wessel Terpstra BAV JD Team 1 3:36,49 --- 440
8 Brian Ehlting AV Spirit ...lystad JD 3:37,00 --- 437
9 Aled Elings AV Zuidwal JD Team 1 3:38,15 --- 430
10 Faas van der Ven AV Triathl...JD Team 1 3:39,80 --- 421
11 Boaz Hoes AV Tempo JD Team 2 3:44,44 --- 395
12 Rens Versnel AV Triathl...JD Team 1 3:46,09 --- 386
13 Daan Kothman Altis JD Team 3 3:47,82 --- 376
14 Friso Huizenga AV Spirit ...lystad JD 3:49,81 --- 366
15 Camu Prins AV Triathl...JD Team 1 3:50,08 --- 0
16 Chai de Bruijne AV Zuidwal JD Team 1 3:51,04 --- 0
17 Luca Kok AV Spirit ...lystad JD 3:51,22 --- 0
18 Timo Klabbers AV Triathl...JD Team 2 3:51,64 --- 356
19 Denny Old...hterschot VAV JD 3:52,86 --- 350
20 Tommy-boy Kulkens AV Tempo JD Team 1 3:54,47 --- 342
21 Yanniek Asschert AV Atverni JD 3:55,43 --- 337
22 Thom Kofflard AV Atverni JD 3:56,33 --- 333
23 Joep Aubel AV Tempo JD Team 2 4:00,69 --- 311
24 Wouter Haitsma AV Triathl...JD Team 2 4:02,63 --- 302
25 Wouter Benschop AV Atverni JD 4:03,61 --- 0
26 Floran Groot BAV JD Team 1 4:04,80 --- 0
27 Sven van Middelaar Altis JD Team 3 4:06,88 --- 283
28 Remco Martens BAV JD Team 2 4:09,99 --- 269
29 Olav Knip AV Tempo JD Team 2 4:16,61 --- 0
30 Marijn van Maanen BAV JD Team 2 4:16,97 --- 239
31 Tobias Robijn AV Zuidwal JD Team 2 4:17,20 --- 238
32 Luuk van der Horst Altis JD Team 2 4:35,89 --- 165
33 Max van der Meer BAV JD Team 2 4:50,95 --- 0
Tjitte van den Bedem Altis JD Team 2 DNS --- 0
Tijn Steenmetz Altis JD Team 2 DNF --- 0



Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Sven Jansons AV Triathl...JD Team 1 12,64 +1.0 m/s--- 627
2 Koen Roskamp BAV JD Team 1 13,64 +1.0 m/s--- 522
3 Julian Krijnen AV Zuidwal JD Team 1 14,16 +1.0 m/s--- 473
4 Lars van Vught Altis JD Team 1 14,74 +0.8 m/s--- 423
5 Isar Bonthuis VAV JD 15,15 +0.9 m/s--- 390
6 Tijs Olde VAV JD 15,32 +1.0 m/s--- 376
7 Rens Versnel AV Triathl...JD Team 1 15,83 -0.1 m/s--- 338
8 Friso Huizenga AV Spirit ...lystad JD 15,93 -0.1 m/s--- 331
9 Matteo Bos AV Zuidwal JD Team 1 16,32 -1.0 m/s--- 304
10 Lars Hogendoorn Altis JD Team 1 16,36 +0.9 m/s--- 301
11 Aled Elings AV Zuidwal JD Team 1 16,48 -1.0 m/s--- 0
12 Jeroen Miltenburg AV Atverni JD 16,66 +0.1 m/s--- 281
13 Tristan de Bree AV Atverni JD 16,97 -0.1 m/s--- 262
14 Julian Roman AV Zuidwal JD Team 2 17,26 +0.1 m/s--- 244
15 Tobias Moes AV Tempo JD Team 1 17,27 -1.0 m/s--- 243
16 Thijs van Miltenburg BAV JD Team 1 17,37 +0.8 m/s--- 237
17 Joris van den Hoven AV Triathl...JD Team 1 17,58 +0.1 m/s--- 0
18 Tijn Steenmetz Altis JD Team 2 17,72 -0.1 m/s--- 216
18 Kay Witlam Altis JD Team 2 17,72 +0.1 m/s--- 216
20 Ivo van der Harst Altis JD Team 1 17,88 -1.0 m/s--- 0
21 Wouter Haitsma AV Triathl...JD Team 2 18,00 -0.1 m/s--- 201
22 Timo Mols Altis JD Team 2 18,30 +0.9 m/s--- 0
23 Lucas Beckeringh BAV JD Team 2 18,31 +0.8 m/s--- 184
24 Danillo de Graaf AV Tempo JD Team 2 18,47 -1.0 m/s--- 175
25 Rutger Vincken AV Tempo JD Team 2 18,62 +0.8 m/s--- 167
26 Jochem Houtveen Altis JD Team 3 18,76 +0.8 m/s--- 160
27 Gustaaf Jans Altis JD Team 3 18,87 +0.8 m/s--- 154
28 Tijmen Schevers AV Tempo JD Team 1 19,01 +0.9 m/s--- 147
29 Corné Hoogendoorn AV Zuidwal JD Team 2 19,09 +0.1 m/s--- 143
30 Raoul Lommen Altis JD Team 3 20,33 +0.1 m/s--- 0
31 Arman Yildiz BAV JD Team 2 20,56 +0.9 m/s--- 75
Tommy-boy Kulkens AV Tempo JD Team 1 DQ --- 0
Peter Uljee AV Triathl...JD Team 2 DNS --- 0
Hidde Mollema VAV JD DNS --- 0



Jongens Junior D - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
Altis JD Team 4 (4x80m) Altis - JJD 0 --- 0
AV Zuidwal JD Team 2 (4x80m) AV Zuidwal - JJD 0 --- 0
Altis JD Team 1 (4x80m) Altis - JJD 0 45,63 526
AV Atverni JD (4x80m) AV Atverni - JJD 0 45,92 515
AV Zuidwal JD Team 1 (4x80m) AV Zuidwal - JJD 0 47,35 465
AV Triathlon JD Team 1 (4x80m) AV Triathlon - JJD 0 47,51 459
AV Tempo JD Team 1 (4x80m) Tempo AV - JJD 0 48,42 428
VAV JD (4x80m) VAV - JJD 0 48,91 412
AV Spirit Lelystad JD (4x80m) AV Spirit Lelystad - JJD 0 49,43 396
BAV JD Team 1 (4x80m) BAV - JJD 0 49,57 391
AV Tempo JD Team 2 (4x80m) Tempo AV - JJD 0 49,62 390
AV Triathlon JD Team 2 (4x80m) AV Triathlon - JJD 0 50,46 364
BAV JD Team 2 (4x80m) BAV - JJD 0 55,57 223
Altis JD Team 3 (4x80m) Altis - JJD 0 DNS 0
Altis JD Team 2 (4x80m) Altis - JJD 0 DNF 0



Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Koen Roskamp BAV JD Team 1 29,02 --- 480
2 Frerik Does Altis JD Team 1 24,27 --- 401
3 Tjitte van den Bedem Altis JD Team 2 23,38 --- 386
4 Thijs van Miltenburg BAV JD Team 1 23,10 --- 0
5 Jenairo Pot AV Atverni JD 22,39 --- 368
6 Marten Prince AV Triathl...JD Team 1 22,05 --- 362
7 Onno van Elburg VAV JD 20,89 --- 341
8 Simon Houtman VAV JD 19,95 --- 0
9 Corné Hoogendoorn AV Zuidwal JD Team 2 18,94 --- 304
10 Julian Roman AV Zuidwal JD Team 2 16,52 --- 0
11 Geordy Witmond AV Spirit ...lystad JD 16,37 --- 251
12 Rutger Vincken AV Tempo JD Team 2 16,30 --- 250
13 Faas van der Ven AV Triathl...JD Team 1 15,50 --- 0
14 Pieter Joosten AV Triathl...JD Team 2 15,44 --- 232
15 Matteo Bos AV Zuidwal JD Team 1 14,32 --- 207
16 Wouter Benschop AV Atverni JD 14,15 --- 0
17 Jesse Strijker AV Triathl...JD Team 2 14,09 --- 0
18 Douwe Drost AV Tempo JD Team 1 13,53 --- 189
19 Benjamin Bakker Altis JD Team 3 12,66 --- 168
20 Hugo Blokland Altis JD Team 2 12,66 --- 0
21 Janno Meeuwessen AV Spirit ...lystad JD 12,10 --- 0
22 Olav Knip AV Tempo JD Team 2 11,04 --- 0
23 Ruben van der Schaaf AV Tempo JD Team 1 10,29 --- 0
24 Daan Timmer BAV JD Team 2 7,50 --- 29
25 Wessel Bronswijk Altis JD Team 3 6,91 --- 0



Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Tim de Greef Altis JD Team 1 24,69 --- 390
2 Marten Prince AV Triathl...JD Team 1 20,58 --- 318
3 Frerik Does Altis JD Team 1 20,31 --- 0
4 Wessel Terpstra BAV JD Team 1 19,96 --- 306
5 Jeroen Miltenburg AV Atverni JD 19,59 --- 299
6 Karel Out AV Tempo JD Team 1 19,43 --- 296
7 Tjitte van den Bedem Altis JD Team 2 18,89 --- 286
8 Kjell Tolsma VAV JD 17,77 --- 264
9 Max Duys AV Zuidwal JD Team 1 17,28 --- 254
10 Patrick Meskes AV Triathl...JD Team 1 17,26 --- 0
11 Jelle Kriek AV Zuidwal JD Team 1 15,70 --- 0
12 Jenairo Pot AV Atverni JD 14,72 --- 0
13 Thom van der Wouden BAV JD Team 1 14,22 --- 0
14 Timo Klabbers AV Triathl...JD Team 2 14,20 --- 190
15 Boaz Hoes AV Tempo JD Team 2 13,99 --- 185
16 Daan Kothman Altis JD Team 3 13,22 --- 167
17 Harm Gerritse AV Zuidwal JD Team 2 13,13 --- 165
18 Onno van Elburg VAV JD 13,05 --- 0
19 Gustaaf Jans Altis JD Team 3 12,89 --- 0
20 Sjoerd de Haan AV Spirit ...lystad JD 12,78 --- 157
21 Mathijs Raessens AV Tempo JD Team 1 11,27 --- 0
22 Hugo Blokland Altis JD Team 2 10,33 --- 0
23 Brun Stöver AV Triathl...JD Team 2 9,92 --- 0
24 Arman Yildiz BAV JD Team 2 6,68 --- 0
Danillo de Graaf AV Tempo JD Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Koen Roskamp BAV JD Team 1 9,49 --- 498
2 Tim de Greef Altis JD Team 1 9,29 --- 488
3 Marten Prince AV Triathl...JD Team 1 8,23 --- 433
4 Frerik Does Altis JD Team 1 8,04 --- 0
5 Patrick Meskes AV Triathl...JD Team 1 7,32 --- 0
6 Timo Klabbers AV Triathl...JD Team 2 7,27 --- 381
7 Bouke Boor AV Zuidwal JD Team 1 7,00 --- 366
8 Vince Boeijen AV Tempo JD Team 2 6,66 --- 346
9 Timo Mols Altis JD Team 2 6,57 --- 341
10 Mick Hopman Altis JD Team 2 6,49 --- 0
11 Kjell Tolsma VAV JD 6,49 --- 336
12 Jelle Kriek AV Zuidwal JD Team 1 6,28 --- 0
13 Ruben Kurvers AV Tempo JD Team 2 6,01 --- 0
14 Sjoerd de Haan AV Spirit ...lystad JD 5,92 --- 301
15 Thom Kofflard AV Atverni JD 5,90 --- 300
16 Harm Gerritse AV Zuidwal JD Team 2 5,83 --- 295
17 Jenairo Pot AV Atverni JD 5,62 --- 0
18 Janno Meeuwessen AV Spirit ...lystad JD 5,25 --- 0
19 Tijmen Schevers AV Tempo JD Team 1 5,20 --- 255
20 Benjamin Bakker Altis JD Team 3 5,05 --- 245
21 Douwe Drost AV Tempo JD Team 1 5,00 --- 0
22 Daan Timmer BAV JD Team 2 4,08 --- 176
23 Louis Vorage AV Zuidwal JD Team 2 4,04 --- 0
Koen van Vliet AV Triathl...JD Team 2 DNS --- 0
Raoul Lommen Altis JD Team 3 DNS --- 0



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jelle van Miltenburg BAV JD Team 1 1,50 --- 623
2 Lars van Vught Altis JD Team 1 1,45 --- 582
2 Isar Bonthuis VAV JD 1,45 --- 582
4 Camu Prins AV Triathl...JD Team 1 1,40 --- 541
5 Julian Krijnen AV Zuidwal JD Team 1 1,35 --- 499
6 Tijs Olde VAV JD 1,35 --- 0
7 Floran Groot BAV JD Team 1 1,30 --- 0
8 Kay Witlam Altis JD Team 2 1,25 --- 426
9 Tristan de Bree AV Atverni JD 1,20 --- 389
10 Olav Knip AV Tempo JD Team 2 1,15 --- 352
10 Julian Roman AV Zuidwal JD Team 2 1,15 --- 352
10 Lucas Beckeringh BAV JD Team 2 1,15 --- 352
13 Jesse Strijker AV Triathl...JD Team 2 1,10 --- 316
14 Luuk van der Horst Altis JD Team 2 1,10 --- 0
15 Leon Remkes Altis JD Team 3 1,10 --- 316
16 Corné Hoogendoorn AV Zuidwal JD Team 2 1,10 --- 0
16 Marijn van Maanen BAV JD Team 2 1,10 --- 0
18 Friso Huizenga AV Spirit ...lystad JD 1,10 --- 316
19 Gustaaf Jans Altis JD Team 3 1,00 --- 0
20 Peter Koks AV Tempo JD Team 1 1,00 --- 242
Naïm Verboom AV Triathl...JD Team 1 DNS --- 0
Peter Uljee AV Triathl...JD Team 2 DNS --- 0
Wouter Benschop AV Atverni JD DNS --- 0
Mathijs Raessens AV Tempo JD Team 1 --- ---
Brian Ehlting AV Spirit ...lystad JD --- ---



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Sven Jansons AV Triathl...JD Team 1 4,98 -2.1 m/s--- 617
2 Tom de Pater VAV JD 4,14 +0.1 m/s--- 446
3 Max Duys AV Zuidwal JD Team 1 4,04 +0.1 m/s--- 426
4 Geordy Witmond AV Spirit ...lystad JD 4,02 +0.8 m/s--- 422
5 Jelle van Miltenburg BAV JD Team 1 3,93 +0.7 m/s--- 404
6 Stijn van Essen Altis JD Team 1 3,83 -0.7 m/s--- 384
7 Marcus Melenhorst Altis JD Team 1 3,82 +0.1 m/s--- 0
8 Vince Boeijen AV Tempo JD Team 2 3,79 +0.5 m/s--- 376
9 Thom Kofflard AV Atverni JD 3,69 +0.9 m/s--- 356
10 Louis Vorage AV Zuidwal JD Team 2 3,57 -0.3 m/s--- 332
11 Naïm Verboom AV Triathl...JD Team 1 3,52 -0.3 m/s--- 0
12 Matteo Bos AV Zuidwal JD Team 1 3,51 -0.8 m/s--- 0
13 Marijn IJzinga Altis JD Team 2 3,47 +0.9 m/s--- 312
14 Koen van Vliet AV Triathl...JD Team 2 3,45 +0.9 m/s--- 308
15 Leon Remkes Altis JD Team 3 3,39 +1.0 m/s--- 296
16 Bas Ostendorf BAV JD Team 1 3,36 -0.3 m/s--- 0
17 Luuk van der Horst Altis JD Team 2 3,35 +1.2 m/s--- 0
18 Jochem Houtveen Altis JD Team 3 3,34 +2.2 m/s--- 0
19 Tobias Robijn AV Zuidwal JD Team 2 3,26 +0.9 m/s--- 0
20 Luca Kok AV Spirit ...lystad JD 3,22 +0.4 m/s--- 0
21 Brun Stöver AV Triathl...JD Team 2 3,20 +1.1 m/s--- 0
22 Menno Heijdra AV Tempo JD Team 1 3,19 +2.2 m/s--- 256
23 Willem de Bie AV Atverni JD 3,10 +0.2 m/s--- 0
23 Marijn Bleeker AV Tempo JD Team 2 3,10 -0.3 m/s--- 0
25 Remco Martens BAV JD Team 2 2,91 +0.7 m/s--- 200
26 Marijn van Maanen BAV JD Team 2 2,88 +0.4 m/s--- 0
27 Ruben van der Schaaf AV Tempo JD Team 1 2,70 +0.2 m/s--- 0
Hidde Mollema VAV JD DNS --- 0



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Femke Bol AV Triathlon MC 10,81 +0.8 m/s--- 650
2 Tjeerdtje van Gastel AV Triathlon MC 10,95 +0.8 m/s--- 627
3 Gyloniah Slijngard AV Spirit ...lystad MC 11,40 +0.9 m/s--- 555
4 Joelle Willemse Altis MC Team 1 11,47 +0.8 m/s--- 544
5 Demi Pluim Mentz AV Zuidwal MC Team 1 11,70 +0.9 m/s--- 510
6 Isabelle Leenhouts AV Zuidwal MC Team 1 11,90 +0.9 m/s--- 482
7 Dunya van Zanten VAV MC 11,92 +0.8 m/s--- 479
8 Daphne Wijkhuijzen AV Zuidwal MC Team 1 11,93 +1.5 m/s--- 0
9 Dorine Huisman AV Atverni MC 12,02 +0.9 m/s--- 465
10 Leonie Lake AV Tempo MC 12,18 +1.5 m/s--- 443
11 Jildou Postma Altis MC Team 2 12,23 +1.5 m/s--- 436
12 Laura van Surksum BAV MC 12,24 +1.5 m/s--- 435
13 Maijke Huibers VAV MC 12,40 +1.5 m/s--- 414
14 Salina van...er Heiden AV Atverni MC 12,48 +0.9 m/s--- 404
15 Kira van Nigtevecht AV Zuidwal MC Team 2 12,53 +0.9 m/s--- 397
16 Rosa Hulsman Altis MC Team 1 12,57 +0.8 m/s--- 392
17 Laureanne Schalij BAV MC 12,60 +0.8 m/s--- 388
18 Chanel Overgaauw AV Spirit ...lystad MC 12,70 +1.5 m/s--- 376
19 Suzanne Vink BAV MC 12,74 +1.5 m/s--- 0
20 Colette Lentink AV Spirit ...lystad MC 12,90 +0.9 m/s--- 0
21 Anna van den Dijssel AV Tempo MC 12,94 +0.9 m/s--- 347
22 Anne Klaver AV Tempo MC 13,18 +1.5 m/s--- 0
23 Floor Markslag Altis MC Team 2 13,68 +0.8 m/s--- 264



Meisjes Junior C - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jasmijn Bakker AV Triathlon MC 3:07,42 --- 638
2 Madelief Kok AV Triathlon MC 3:21,03 --- 538
3 Lotte Jong de BAV MC 3:24,72 --- 514
4 Sophie van der Burgh BAV MC 3:38,29 --- 430
5 Rosa Hulsman Altis MC Team 1 3:41,62 --- 410
6 Mies van der Sluis Altis MC Team 1 3:41,85 --- 409
7 Sanne van Drunen AV Spirit ...lystad MC 3:42,19 --- 407
8 Mirre de Vor AV Triathlon MC 3:44,76 --- 0
9 Jorieke Slangewal Altis MC Team 2 3:48,29 --- 374
10 Hanneke Dekker VAV MC 3:49,69 --- 367
11 Elise Stijger BAV MC 3:52,64 --- 0
12 Nienke Veldhuizen AV Zuidwal MC Team 1 3:53,08 --- 349
13 Tamar Appeldoorn AV Zuidwal MC Team 1 3:54,68 --- 341
14 Jildou Postma Altis MC Team 2 3:56,33 --- 333
15 Anne Klaver AV Tempo MC 4:05,99 --- 287
16 Anouk van der Linden AV Atverni MC 4:08,39 --- 276
17 Esmée van der Knaap AV Zuidwal MC Team 1 4:10,84 --- 0
18 Salina van...er Heiden AV Atverni MC 4:23,36 --- 212
19 Jamie Denkers AV Spirit ...lystad MC 4:25,33 --- 205
20 Chanel Overgaauw AV Spirit ...lystad MC 4:41,43 --- 0
21 Dunya van Zanten VAV MC 4:43,69 --- 137
22 Nikki Bekhof AV Tempo MC 4:48,86 --- 120
Aleid Frissel AV Tempo MC DNS --- 0



Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Femke Bol AV Triathlon MC 13,16 +0.1 m/s--- 570
2 Sanne van Drunen AV Spirit ...lystad MC 13,34 +0.1 m/s--- 552
3 Marlijn Wijkamp Altis MC Team 1 14,12 +0.1 m/s--- 477
4 Suzanne Miltenburg AV Atverni MC 14,13 +1.1 m/s--- 476
5 Femke Kuiper Altis MC Team 1 14,37 +0.1 m/s--- 455
6 Tjeerdtje van Gastel AV Triathlon MC 14,51 +0.1 m/s--- 442
7 Shanice M...lkerweerd AV Triathlon MC 14,64 +0.1 m/s--- 0
8 Aleid Frissel AV Tempo MC 15,10 +1.2 m/s--- 394
9 Nienke Veldhuizen AV Zuidwal MC Team 1 15,62 +0.1 m/s--- 354
10 Cheyenne Spies VAV MC 15,64 +0.1 m/s--- 352
11 Lotte Jong de BAV MC 15,74 +1.2 m/s--- 345
12 Desirée van Beest AV Atverni MC 15,95 +1.1 m/s--- 330
13 Isabelle Leenhouts AV Zuidwal MC Team 1 16,32 +0.1 m/s--- 304
14 Hanneke Dekker VAV MC 16,80 +1.2 m/s--- 272
15 Kira van Nigtevecht AV Zuidwal MC Team 2 16,88 +1.2 m/s--- 267
16 Laura van Surksum BAV MC 17,01 +1.1 m/s--- 259
17 Wendy Roks AV Spirit ...lystad MC 17,05 +1.1 m/s--- 257
18 Donna van Eerd AV Zuidwal MC Team 2 17,16 +1.2 m/s--- 250
19 Anna van den Dijssel AV Tempo MC 17,56 +0.1 m/s--- 226
20 Isa Reijgersberg AV Zuidwal MC Team 2 18,43 +0.1 m/s--- 0
21 Marije de Groot Altis MC Team 2 18,58 +0.1 m/s--- 169
22 Nikki Bekhof AV Tempo MC 18,75 +0.1 m/s--- 0
23 Femke Fleur Altis MC Team 2 18,88 +0.1 m/s--- 154
Shavella Landveld AV Atverni MC DNS --- 0
Daphne Wijkhuijzen AV Zuidwal MC Team 1 DNS --- 0



Meisjes Junior C - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
AV Zuidwal MC Team 2 (4x80m) AV Zuidwal - MJC 0 --- 0
AV Triathlon MC (4x80m) AV Triathlon - MJC 0 44,32 576
VAV MC (4x80m) VAV - MJC 0 44,94 552
AV Atverni MC (4x80m) AV Atverni - MJC 0 46,20 505
AV Zuidwal MC Team 1 (4x80m) AV Zuidwal - MJC 0 46,40 498
BAV MC (4x80m) BAV - MJC 0 47,20 470
AV Tempo MC (4x80m) Tempo AV - MJC 0 47,62 455
Altis MC Team 1 (4x80m) Altis - MJC 0 48,17 437
AV Spirit Lelystad MC (4x80m) AV Spirit Lelystad - MJC 0 49,77 385
Altis MC Team 2 (4x80m) Altis - MJC 0 50,99 348



Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Lisanne Brouwer AV Spirit ...lystad MC 29,16 --- 482
2 Tamar Appeldoorn AV Zuidwal MC Team 1 20,37 --- 331
3 Eva Krabbenborg VAV MC 19,22 --- 309
4 Daphne Wijkhuijzen AV Zuidwal MC Team 1 19,03 --- 0
5 Leonie Lake AV Tempo MC 18,89 --- 303
6 Denise Achterberg Altis MC Team 1 18,61 --- 297
7 Yente Bergsma AV Spirit ...lystad MC 16,20 --- 0
8 Eline Born AV Triathlon MC 16,02 --- 244
9 Sandra Haitsma AV Triathlon MC 13,60 --- 0
10 Elise Stijger BAV MC 12,68 --- 169
11 Cheyenne Fiene AV Tempo MC 12,01 --- 0
12 Anouk van der Linden AV Atverni MC 10,71 --- 120
13 Laureanne Schalij BAV MC 10,55 --- 0
14 Donna van Eerd AV Zuidwal MC Team 2 9,89 --- 98
15 Femke Fleur Altis MC Team 2 9,37 --- 84
Marije de Vries AV Zuidwal MC Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Suzanne Miltenburg AV Atverni MC 25,26 --- 399
2 Lisanne Brouwer AV Spirit ...lystad MC 21,30 --- 331
3 Shanice M...lkerweerd AV Triathlon MC 20,53 --- 317
4 Gyloniah Slijngard AV Spirit ...lystad MC 19,33 --- 0
5 Cheyenne Spies VAV MC 18,23 --- 273
6 Aricia Limburg AV Triathlon MC 17,10 --- 0
7 Marije de Vries AV Zuidwal MC Team 2 16,90 --- 247
8 Femke van den Bos AV Tempo MC 16,17 --- 232
9 Denise Achterberg Altis MC Team 1 15,26 --- 213
10 Noek van Doorn AV Zuidwal MC Team 1 14,45 --- 195
11 Sophie Bleijerveld BAV MC 14,38 --- 193
12 Marije de Groot Altis MC Team 2 13,89 --- 183
13 Esmée van der Knaap AV Zuidwal MC Team 1 12,50 --- 0
14 Aleid Frissel AV Tempo MC 12,25 --- 0
15 Josefien Robijn AV Zuidwal MC Team 2 9,05 --- 0



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Joelle Willemse Altis MC Team 1 9,42 --- 494
2 Lisanne Brouwer AV Spirit ...lystad MC 9,32 --- 489
3 Denise Achterberg Altis MC Team 1 9,03 --- 0
4 Noek van Doorn AV Zuidwal MC Team 1 8,66 --- 456
5 Luna van den Born AV Zuidwal MC Team 1 8,61 --- 0
6 Sophie Bleijerveld BAV MC 8,25 --- 434
7 Eva Krabbenborg VAV MC 8,19 --- 431
8 Maijke Huibers VAV MC 8,11 --- 0
9 Aricia Limburg AV Triathlon MC 7,83 --- 412
10 Sandra Haitsma AV Triathlon MC 7,65 --- 0
11 Marith Sluijter AV Tempo MC 7,37 --- 387
12 Floor Markslag Altis MC Team 2 7,14 --- 374
13 Anouk van der Linden AV Atverni MC 7,13 --- 373
14 Marije de Vries AV Zuidwal MC Team 2 6,52 --- 338
15 Yente Bergsma AV Spirit ...lystad MC 6,29 --- 0
16 Laureanne Schalij BAV MC 6,22 --- 0
17 Cheyenne Fiene AV Tempo MC 5,53 --- 0
18 Josefien Robijn AV Zuidwal MC Team 2 4,41 --- 0
Jorieke Slangewal Altis MC Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Tjeerdtje van Gastel AV Triathlon MC 1,50 --- 623
2 Luna van den Born AV Zuidwal MC Team 1 1,45 --- 582
2 Jolein Buijs VAV MC 1,45 --- 582
4 Femke Kuiper Altis MC Team 1 1,40 --- 541
5 Madelief Kok AV Triathlon MC 1,35 --- 0
6 Desirée van Beest AV Atverni MC 1,35 --- 499
6 Femke van den Bos AV Tempo MC 1,35 --- 499
6 Sophie Bleijerveld BAV MC 1,35 --- 499
6 Sanne van Drunen AV Spirit ...lystad MC 1,35 --- 499
10 Mies van der Sluis Altis MC Team 1 1,30 --- 0
10 Suzanne Vink BAV MC 1,30 --- 0
12 Rosalie Vries de Altis MC Team 2 1,25 --- 426
13 Jorieke Slangewal Altis MC Team 2 1,20 --- 0
13 Leonie Lake AV Tempo MC 1,20 --- 0
13 Wendy Roks AV Spirit ...lystad MC 1,20 --- 0
Silke de Kruyf AV Zuidwal MC Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Fleur Praas AV Triathlon MC 4,71 +0.0 m/s--- 562
2 Femke Bol AV Triathlon MC 4,34 +0.0 m/s--- 0
3 Marlijn Wijkamp Altis MC Team 1 4,33 +0.0 m/s--- 484
4 Demi Pluim Mentz AV Zuidwal MC Team 1 4,24 +0.0 m/s--- 0
5 Luna van den Born AV Zuidwal MC Team 1 4,24 +0.0 m/s--- 466
6 Jolein Buijs VAV MC 4,15 +0.0 m/s--- 448
7 Sophie van der Burgh BAV MC 3,92 +0.0 m/s--- 402
8 Dorine Huisman AV Atverni MC 3,89 +0.0 m/s--- 396
9 Laura van Surksum BAV MC 3,76 +0.0 m/s--- 0
10 Colette Lentink AV Spirit ...lystad MC 3,71 +0.0 m/s--- 360
11 Donna van Eerd AV Zuidwal MC Team 2 3,62 +0.0 m/s--- 342
12 Rosa Hulsman Altis MC Team 1 3,59 +0.0 m/s--- 0
13 Floor Markslag Altis MC Team 2 3,53 +0.0 m/s--- 324
14 Jamie Denkers AV Spirit ...lystad MC 3,45 +0.0 m/s--- 0
15 Rosalie Vries de Altis MC Team 2 3,29 +0.0 m/s--- 0
16 Isa Reijgersberg AV Zuidwal MC Team 2 3,22 +0.0 m/s--- 0
17 Nikki Bekhof AV Tempo MC 3,18 +0.0 m/s--- 254
18 Anne Klaver AV Tempo MC 2,97 +0.0 m/s--- 0



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Marijse de Vos AV Zuidwal MD Team 1 8,73 +0.9 m/s--- 602
2 Sophie Praas AV Triathl...MD Team 1 9,05 +0.9 m/s--- 539
3 Lara Vedder AV Zuidwal MD Team 1 9,06 +0.9 m/s--- 537
4 Mirjam Hollestelle AV Triathl...MD Team 1 9,15 +0.9 m/s--- 521
5 Amy Walraven Altis MD Team 1 9,29 +1.2 m/s--- 495
6 Louiza Kruiswijk AV Atverni MD 9,30 +1.5 m/s--- 494
7 Isabel van den Broek BAV MD Team 1 9,35 +1.5 m/s--- 485
8 Lara Siemons AV Triathl...MD Team 1 9,45 +0.9 m/s--- 0
9 Marith Baas AV Zuidwal MD Team 1 9,47 +0.9 m/s--- 0
10 Sophie Berentsen Altis MD Team 1 9,67 +1.2 m/s--- 430
11 Lisa van Dam Altis MD Team 2 9,72 +0.4 m/s--- 422
11 Lotte Bleijerveld BAV MD Team 1 9,72 +1.5 m/s--- 422
13 Merle Willenborg AV Zuidwal MD Team 2 9,81 +0.9 m/s--- 408
14 Mirjam Niewold AV Nijkerk MD 9,94 +1.5 m/s--- 387
14 Fleur van Geemen AV Zuidwal MD Team 2 9,94 +0.9 m/s--- 387
16 Franca de Leeuw Altis MD Team 2 10,08 +0.9 m/s--- 366
17 Sanne Kalee AV Nijkerk MD 10,14 +0.9 m/s--- 357
18 Winnie de Groot BAV MD Team 1 10,15 +0.9 m/s--- 0
19 Eline Dalderop AV Tempo MD Team 2 10,17 +0.4 m/s--- 352
20 Eline Kwakernaak VAV MD 10,20 +0.9 m/s--- 348
21 Lieke Borremans Altis MD Team 2 10,26 +0.9 m/s--- 0
22 Nathalie Kruisinga VAV MD 10,27 +1.2 m/s--- 338
23 Lise Wels AV Spirit ...lystad MD 10,38 +0.4 m/s--- 322
24 Elise van Berlo VAV MD 10,53 +0.4 m/s--- 0
25 Celestina Visser AV Zuidwal MD Team 2 10,61 +1.2 m/s--- 0
26 Marit Zaal Altis MD Team 3 10,62 +0.4 m/s--- 288
27 Sietske Wiemer AV Tempo MD Team 1 10,66 +0.4 m/s--- 283
28 Isa Koster AV Triathl...MD Team 2 10,73 +0.9 m/s--- 273
29 Fleur Bakker Schut AV Triathl...MD Team 2 10,76 +1.2 m/s--- 269
30 Meike Hoekzema Altis MD Team 3 10,91 +1.2 m/s--- 250
31 Charlotte Pluta AV Atverni MD 10,95 +0.9 m/s--- 245
32 Katelijne ...den Brink AV Triathl...MD Team 2 11,01 +1.2 m/s--- 0
33 Femke van Diermen BAV MD Team 2 11,02 +0.9 m/s--- 236
34 Marit Huitema AV Spirit ...lystad MD 11,15 +1.5 m/s--- 220
35 Rianne de Leeuw Altis MD Team 3 11,95 +0.4 m/s--- 0
36 Iris van Gisbergen BAV MD Team 2 12,12 +1.5 m/s--- 109
Donna Hijkoop AV Tempo MD Team 2 DNS --- 0
Aicha Meke BAV MD Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Nine Immink AV Triathl...MD Team 1 3:31,77 --- 469
2 Sterre Buijs VAV MD 3:32,11 --- 467
3 Manon de Bruin Altis MD Team 1 3:38,18 --- 430
4 Isabelle de Groot AV Tempo MD Team 1 3:40,87 --- 415
5 Joy de Bruijne AV Zuidwal MD Team 1 3:42,09 --- 408
6 Talitha Bouwman AV Triathl...MD Team 1 3:44,44 --- 395
7 Kirsten Medema Altis MD Team 1 3:48,09 --- 375
8 Emma van de Beek BAV MD Team 1 3:49,81 --- 366
9 Lisanne Gooijer AV Zuidwal MD Team 1 3:51,28 --- 358
10 Eline Dalderop AV Tempo MD Team 2 3:51,59 --- 357
11 Isabel van den Broek BAV MD Team 1 3:52,52 --- 352
12 Naomi Doves AV Zuidwal MD Team 1 3:54,19 --- 0
13 Jessy Enkelaar AV Atverni MD 3:55,30 --- 338
14 Sophie Clevett AV Zuidwal MD Team 2 3:55,80 --- 335
15 Julia de Swart AV Nijkerk MD 3:58,25 --- 323
16 Isabel Cola AV Triathl...MD Team 1 4:00,13 --- 0
17 Charlotte Pluta AV Atverni MD 4:01,60 --- 307
18 Sterre Snel AV Zuidwal MD Team 2 4:02,24 --- 304
19 Winnie de Groot BAV MD Team 1 4:03,27 --- 0
20 Lieke Borremans Altis MD Team 2 4:03,52 --- 298
21 Nathalie Kruisinga VAV MD 4:06,53 --- 284
22 Amelie van den Berg AV Spirit ...lystad MD 4:07,19 --- 281
23 Fleur Bakker Schut AV Triathl...MD Team 2 4:09,49 --- 271
24 Aylin Rink Altis MD Team 2 4:11,11 --- 264
25 Juno Bakker BAV MD Team 2 4:15,62 --- 244
26 Femke van Diermen BAV MD Team 2 4:18,09 --- 234
27 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk MD 4:19,61 --- 228
28 Anna Scherrenburg VAV MD 4:23,12 --- 0
29 Marion van...en Heuvel Altis MD Team 3 4:43,60 --- 137
30 Merel Meijer Altis MD Team 3 4:47,31 --- 125
Mathilde Marquardt AV Triathl...MD Team 2 DNS --- 0
Noor Schepers Altis MD Team 2 DNS --- 0
Julia Scheltus AV Tempo MD Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Marijse de Vos AV Zuidwal MD Team 1 10,39 +0.0 m/s--- 556
2 Joy de Bruijne AV Zuidwal MD Team 1 11,64 +0.0 m/s--- 411
3 Romy van Hilst AV Zuidwal MD Team 1 11,77 +0.0 m/s--- 0
4 Kira Landman Altis MD Team 1 11,89 -0.1 m/s--- 386
5 Nine Immink AV Triathl...MD Team 1 12,07 +0.5 m/s--- 368
6 Dagmar van Stigt VAV MD 12,50 +0.5 m/s--- 328
7 Lieke Blommestein AV Tempo MD Team 1 12,55 -0.6 m/s--- 324
8 Mirjam Niewold AV Nijkerk MD 12,88 -0.6 m/s--- 295
9 Yildiz Turan AV Tempo MD Team 1 13,11 -0.1 m/s--- 276
10 Lisa van Dam Altis MD Team 2 13,26 +0.0 m/s--- 264
11 Dagmar Heijstee AV Atverni MD 13,32 -0.6 m/s--- 259
12 Sietske Koolhof AV Tempo MD Team 1 13,34 -0.6 m/s--- 0
13 Romy Dannenburg AV Atverni MD 13,44 +0.5 m/s--- 249
14 Emma van de Beek BAV MD Team 1 13,46 -0.1 m/s--- 248
15 Nathalie Kruisinga VAV MD 13,49 +0.5 m/s--- 246
16 Mirjam Hollestelle AV Triathl...MD Team 1 13,52 -0.1 m/s--- 243
17 Julia Scheltus AV Tempo MD Team 2 13,68 +0.0 m/s