Uitslagen Junioren A Poule 33 Wedstrijd 1 [2014]

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Sanyu Fernandes PAC Jongens 11,19 +0.0 m/s--- 759
2 Koen Bastiaansen AV Sprint Jongens 11,40 +0.0 m/s--- 710
3 Naresh Kuwas Rotterdam ...k Jongens 11,42 +0.0 m/s--- 706
4 Daan Walder AV Sprint Jongens 11,59 +0.0 m/s--- 0
5 Gregorio Edhardt PAC Jongens 11,72 +0.0 m/s--- 0
6 Ruben de Vries Rotterdam ...k Jongens 11,84 -0.3 m/s--- 0
7 Henrik Fischer Haag Atlet...k Jongens 11,99 +0.0 m/s--- 583
8 Martijn Opmeer AV Passaat Jongens 12,12 -0.3 m/s--- 556
9 Milan Vitvar Eindhoven ...k Jongens 12,13 -0.3 m/s--- 554
9 Pascal van Eijck Spado Jongens 12,13 -0.3 m/s--- 554
11 Marijn Koene AV Olympus...0 Jongens 12,19 -0.3 m/s--- 542
12 Wouter Loerts AV Fortuna Jongens 12,25 -0.3 m/s--- 530
13 Darek Killaars Scopias At...k Jongens 12,39 -2.6 m/s--- 503
14 Vincent Hein AV Generaa...s Jongens 12,53 -0.3 m/s--- 476
15 Rik Storm Scopias At...k Jongens 12,53 -2.6 m/s--- 0
16 Jessy van Lier AV Olympus...0 Jongens 12,54 -2.6 m/s--- 0
17 Jacco Struik Typhoon Jongens 12,90 +0.0 m/s--- 409
18 Joris van Est Eindhoven ...k Jongens 13,39 -2.6 m/s--- 0
19 Toon IJzerman Spado Jongens 13,48 -2.6 m/s--- 0
20 Ruben Volmer Typhoon Jongens 13,67 -2.6 m/s--- 0
Yurien Weiland AV Generaa...s Jongens DNF --- 0



Jongens Junior A - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Loek van Zevenbergen AV Fortuna Jongens 49,88 --- 811
2 Luc Schneider PAC Jongens 50,84 --- 768
3 Sybren Blok PAC Jongens 52,10 --- 0
4 Gustavs Kehris AV Olympus...0 Jongens 52,43 --- 701
5 Wouter Loerts AV Fortuna Jongens 54,42 --- 0
6 Pascal van Eijck Spado Jongens 54,48 --- 621
7 Ivo Spits Haag Atlet...k Jongens 54,65 --- 615
8 Ruben de Vries Rotterdam ...k Jongens 54,89 --- 606
9 Chamon Wieles Typhoon Jongens 55,03 --- 601
10 Marijn Koene AV Olympus...0 Jongens 55,35 --- 0
11 Thomas Willekes AV Sprint Jongens 56,86 --- 535
12 Cas van Eersel AV Sprint Jongens 57,13 --- 0
13 Youri van Vessem Scopias At...k Jongens 57,75 --- 505
14 Hugo Pellikaan AV Passaat Jongens 59,96 --- 433
15 Thomas Eisenga Spado Jongens 1:02,66 --- 0
16 Max Vuurens Typhoon Jongens 1:05,75 --- 0
17 Sietse Visser AV Passaat Jongens 1:08,68 --- 0
18 Stijn Groen AV Generaa...s Jongens 1:08,94 --- 190
Lex Bolderheij Rotterdam ...k Jongens DNF --- 0



Jongens Junior A - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Gustavs Kehris AV Olympus...0 Jongens 1:59,16 --- 762
2 Hidde Slager PAC Jongens 2:02,98 --- 697
3 Alex de Bont PAC Jongens 2:04,95 --- 0
4 Niels Aarts AV Generaa...s Jongens 2:05,60 --- 655
5 Okke Bergers AV Sprint Jongens 2:12,16 --- 557
6 Niels Ota Haag Atlet...k Jongens 2:14,06 --- 530
7 Oussama Najjari Rotterdam ...k Jongens 2:15,01 --- 517
8 Christiaan Korte Typhoon Jongens 2:15,66 --- 508
9 Robbert va...Nieuwkerk AV Fortuna Jongens 2:15,71 --- 508
10 Toon IJzerman Spado Jongens 2:15,77 --- 507
11 Sijbren Altena Scopias At...k Jongens 2:17,18 --- 488



Jongens Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Owen Boed AV Olympus...0 Jongens 4:24,38 --- 628
2 Yoram Polak PAC Jongens 4:26,65 --- 612
3 Hendrik van Gils AV Sprint Jongens 4:36,20 --- 549
4 Daan Valstar AV Olympus...0 Jongens 4:37,88 --- 0
5 Rik van der Sterren Scopias At...k Jongens 4:39,06 --- 531
6 Marien van der Niet PAC Jongens 4:40,58 --- 0
7 Yurien Weiland AV Generaa...s Jongens 4:47,78 --- 477
8 Tommie Sinke Spado Jongens 5:07,11 --- 370
9 Ali Cini Rotterdam ...k Jongens 5:08,17 --- 365
10 Ayk van de Stadt Haag Atlet...k Jongens 5:25,17 --- 282
11 Max Vuurens Typhoon Jongens 6:03,09 --- 124



Jongens Junior A - 3000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Freek van de Weerd AV Sprint Jongens 9:24,61 --- 673
2 Thaem Mous PAC Jongens 9:27,89 --- 662
3 Tristan Valkenburg AV Olympus...0 Jongens 9:29,92 --- 655
4 Marvin Boschman Spado Jongens 10:21,85 --- 497
5 Yannick Smits Typhoon Jongens 10:43,31 --- 439
6 Daan van Hoof AV Generaa...s Jongens 10:44,60 --- 436
7 Oussama Najjari Rotterdam ...k Jongens 10:48,48 --- 426
8 Sven Mesman PAC Jongens 10:55,90 --- 0
9 Jur Sturing Haag Atlet...k Jongens 11:07,17 --- 379
10 Marlon van...taalduine AV Olympus...0 Jongens 11:15,71 --- 0
Casper van...er Putten Eindhoven ...k Jongens DNS --- 0



Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Sybren Blok PAC Jongens 14,26 +0.0 m/s--- 931
2 Bram Elevelt AV Generaa...s Jongens 15,16 +0.0 m/s--- 832
3 Sander van der Waals AV Sprint Jongens 15,18 +0.0 m/s--- 830
4 Loek van Zevenbergen AV Fortuna Jongens 15,28 +0.0 m/s--- 819
5 Liam Shew-A-Tjon AV Fortuna Jongens 15,96 +0.0 m/s--- 0
6 Milan Vitvar Eindhoven ...k Jongens 16,63 +0.0 m/s--- 692
7 Tim Hoogenboom AV Olympus...0 Jongens 17,09 +0.0 m/s--- 653
8 Kay Geluk Rotterdam ...k Jongens 17,30 +0.0 m/s--- 636
9 Chamon Wieles Typhoon Jongens 17,49 +0.0 m/s--- 621
10 Sjoerd Dijkstra PAC Jongens 17,53 +0.0 m/s--- 0
11 Boudewijn ...enegracht AV Sprint Jongens 17,62 +0.0 m/s--- 0
12 Jim van Gorkum Spado Jongens 18,03 +0.0 m/s--- 580
13 Ivar de Kok AV Olympus...0 Jongens 20,26 +0.0 m/s--- 0
14 Toon IJzerman Spado Jongens 21,13 +0.0 m/s--- 0
15 Koen van den Boomen AV Generaa...s Jongens 24,19 +0.0 m/s--- 0



Jongens Junior A - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
Atletiek Maastricht Jongens (4x100m) Atletiek Maastricht - JJA 0 --- 0
AV Passaat Jongens (4x100m) AV Passaat - JJA 0 --- 0
AV Spiridon Jongens (4x100m) AV Spiridon - JJA 0 --- 0
Scopias Atletiek Jongens (4x100m) Scopias Atletiek - JJA 0 --- 0
PAC Jongens (4x100m) PAC - JJA 0 44,50 774
Spado Jongens (4x100m) Spado - JJA 0 45,79 700
Eindhoven Atletiek Jongens (4x100m) Eindhoven Atletiek - JJA 0 47,15 625
Rotterdam Atletiek Jongens (4x100m) Rotterdam Atletiek - JJA 0 47,36 614
AV Olympus `70 Jongens (4x100m) AV Olympus `70 - JJA 0 48,08 577
AV Generaal Michaelis Jongens (4x100m) AV Generaal Michaelis - JJA 0 49,17 522
AV Sprint Jongens (4x100m) AV Sprint - JJA 0 49,53 505
Typhoon Jongens (4x100m) Typhoon - JJA 0 50,10 478
AV Fortuna Jongens (4x100m) AV Fortuna - JJA 0 DNS 0
Haag Atletiek Jongens (4x100m) Haag Atletiek - JJA 0 DNS 0



Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Sybren Blok PAC Jongens 53,60 --- 681
2 Lars Paalvast AV Passaat Jongens 52,19 --- 662
3 Olaf Blankendaal Spado Jongens 52,10 --- 661
4 Loek van Zevenbergen AV Fortuna Jongens 43,09 --- 537
5 Jason Kloor Haag Atlet...k Jongens 41,53 --- 514
6 Kevin van Zundert AV Sprint Jongens 40,75 --- 502
7 Youri van Vessem Scopias At...k Jongens 38,78 --- 473
8 Bjarne Aelbers Rotterdam ...k Jongens 38,70 --- 471
9 Ivo Kerklaan AV Olympus...0 Jongens 35,33 --- 419
10 Christiaan Korte Typhoon Jongens 32,45 --- 372
11 Roy van Kraaij AV Generaa...s Jongens 27,92 --- 293
Tom van Duuren Eindhoven ...k Jongens DNS --- 0



Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jeremy Bronswijk AV Olympus...0 Jongens 35,99 --- 605
2 Joost Dumas Spado Jongens 35,61 --- 597
3 Mees de Klerk PAC Jongens 34,71 --- 578
4 Victor van Hecke AV Sprint Jongens 32,76 --- 536
5 Bjarne Aelbers Rotterdam ...k Jongens 32,20 --- 523
6 Bas Westbroek AV Passaat Jongens 31,16 --- 500
7 Jason Kloor Haag Atlet...k Jongens 23,43 --- 315
8 Joep den Ouden AV Fortuna Jongens 21,83 --- 273
9 Ruben Volmer Typhoon Jongens 18,40 --- 178
10 Stijn Groen AV Generaa...s Jongens 13,22 --- 14



Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Joost Dumas Spado Jongens 12,40 --- 626
2 Cas van Eersel AV Sprint Jongens 11,60 --- 573
3 Jeremy Bronswijk AV Olympus...0 Jongens 11,56 --- 570
4 Jason Kloor Haag Atlet...k Jongens 11,50 --- 566
5 Mees de Klerk PAC Jongens 11,37 --- 557
6 Victor van Hecke AV Sprint Jongens 10,98 --- 0
7 Leander de Kok AV Olympus...0 Jongens 10,48 --- 0
8 Youri van Vessem Scopias At...k Jongens 10,47 --- 494
9 Jeremy Pronk Rotterdam ...k Jongens 10,40 --- 489
10 Bjarne Aelbers Rotterdam ...k Jongens 10,26 --- 0
11 Stephan H...n 't Veld Spado Jongens 10,11 --- 0
12 Bas Westbroek AV Passaat Jongens 9,85 --- 449
13 Niels Aarts AV Generaa...s Jongens 9,28 --- 407
14 Joep den Ouden AV Fortuna Jongens 8,65 --- 358
15 Damian Dresens Typhoon Jongens 8,46 --- 343
16 Bas Voermans PAC Jongens 8,25 --- 0
17 Jowie Robbemond AV Fortuna Jongens 7,95 --- 0
18 Hugo Pellikaan AV Passaat Jongens 7,82 --- 0
Tom van Duuren Eindhoven ...k Jongens DNS --- 0



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Dion van Kessel Typhoon Jongens 2,01 --- 857
2 Mike Idio Eindhoven ...k Jongens 1,90 --- 769
3 Kay Geluk Rotterdam ...k Jongens 1,85 --- 725
3 Sven van Merode Spado Jongens 1,85 --- 725
5 Tim Hoogenboom AV Olympus...0 Jongens 1,80 --- 680
5 Erwin de Gier PAC Jongens 1,80 --- 680
7 Sjoerd Dijkstra PAC Jongens 1,70 --- 0
8 Boudewijn ...enegracht AV Sprint Jongens 1,70 --- 587
9 Lennart Kerkhoven Eindhoven ...k Jongens 1,70 --- 0
9 Tyson Smit Spado Jongens 1,70 --- 0
11 Ivar de Kok AV Olympus...0 Jongens 1,65 --- 0
12 Darek Killaars Scopias At...k Jongens 1,65 --- 540
13 Daan van Hoof AV Generaa...s Jongens 1,60 --- 492
14 Shaeriano Murray Rotterdam ...k Jongens 1,55 --- 0
15 Ivo Spits Haag Atlet...k Jongens 1,45 --- 344
16 Vincent Hein AV Generaa...s Jongens 1,45 --- 0



Jongens Junior A - Hink-stap-springen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Jelmer de Boer AV Olympus...0 Jongens 12,45 +0.0 m/s--- 617
2 Marijn van Est Eindhoven ...k Jongens 12,35 +0.0 m/s--- 606
3 Jozua Inge PAC Jongens 12,06 +0.0 m/s--- 574
4 Koen Bastiaansen AV Sprint Jongens 11,63 +0.0 m/s--- 527
5 Jim van Gorkum Spado Jongens 11,53 -1.5 m/s--- 515
6 Shaeriano Murray Rotterdam ...k Jongens 11,07 -1.5 m/s--- 463
7 Ayk van de Stadt Haag Atlet...k Jongens 9,37 -1.3 m/s--- 260
8 Koen van den Boomen AV Generaa...s Jongens 8,33 -2.2 m/s--- 127
Liam Shew-A-Tjon AV Fortuna Jongens NM --- 0



Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Remon Berrevoets PAC Jongens 4,00 --- 807
1 Kevin van Zundert AV Sprint Jongens 4,00 --- 807
3 Marijn van Est Eindhoven ...k Jongens 3,70 --- 727
4 Kay Geluk Rotterdam ...k Jongens 3,60 --- 700
5 Bram Elevelt AV Generaa...s Jongens 3,00 --- 528
6 Ivo Kerklaan AV Olympus...0 Jongens 2,95 --- 498
7 Davian Kerkhof AV Fortuna Jongens 2,50 --- 371
7 Joost Dumas Spado Jongens 2,50 --- 371
9 Jur Sturing Haag Atlet...k Jongens 2,20 --- 270
Rik Storm Scopias At...k Jongens DNS --- 0



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Sander van der Waals AV Sprint Jongens 5,93 -0.4 m/s--- 589
2 Bas Voermans PAC Jongens 5,92 -0.3 m/s--- 587
3 Henrik Fischer Haag Atlet...k Jongens 5,82 -0.4 m/s--- 564
4 Jelmer de Boer AV Olympus...0 Jongens 5,80 -0.1 m/s--- 560
5 Bram Elevelt AV Generaa...s Jongens 5,72 -0.7 m/s--- 542
6 Dion van Kessel Typhoon Jongens 5,71 -0.8 m/s--- 539
7 Martijn Opmeer AV Passaat Jongens 5,48 -1.1 m/s--- 486
8 Tyson Smit Spado Jongens 5,37 -0.1 m/s--- 460
9 Jessy van Lier AV Olympus...0 Jongens 5,23 -0.2 m/s--- 0
10 Darek Killaars Scopias At...k Jongens 5,23 -0.8 m/s--- 427
11 Daniel Smith PAC Jongens 5,07 -0.2 m/s--- 0
12 Donnie van Kerkoerle AV Generaa...s Jongens 5,05 -1.1 m/s--- 0
13 Rik Storm Scopias At...k Jongens 5,04 +0.0 m/s--- 0
14 Jeremy Pronk Rotterdam ...k Jongens 5,01 -0.2 m/s--- 374
15 Stephan H...n 't Veld Spado Jongens 4,97 -0.4 m/s--- 0
16 Lennart Kerkhoven Eindhoven ...k Jongens 4,92 -1.0 m/s--- 352
17 Jacco Struik Typhoon Jongens 4,91 -0.8 m/s--- 0
18 Davian Kerkhof AV Fortuna Jongens 4,89 -0.3 m/s--- 344
19 Jowie Robbemond AV Fortuna Jongens 4,64 +0.0 m/s--- 0
20 Sietse Visser AV Passaat Jongens 4,43 -0.2 m/s--- 0
21 Joris van Est Eindhoven ...k Jongens 4,02 -1.2 m/s--- 0
Tarik Tahiri Rotterdam ...k Jongens DNS --- 0



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Sandra Kleuskens ATV Venray Meisjes 12,45 +0.8 m/s--- 781
2 Elisabeth Paulina Rotterdam ...k Meisjes 12,71 +0.8 m/s--- 730
3 Gracia Ma...a Mokanda Eindhoven ...k Meisjes 12,75 +0.2 m/s--- 723
4 Ruchama Jurin AV Unitas Meisjes 12,81 +0.8 m/s--- 711
5 Elaine den Exter Rotterdam ...k Meisjes 12,85 +0.8 m/s--- 0
6 Pricilla Huisman AV Passaat Meisjes 12,96 +0.8 m/s--- 684
7 Eline Spits Haag Atlet...k Meisjes 13,07 +0.8 m/s--- 664
8 Kyra Bisschops AV Unitas Meisjes 13,31 +0.2 m/s--- 0
9 Aline Philipsen AV Olympus...0 Meisjes 13,54 +0.2 m/s--- 582
10 Fleur Tysma PAC Meisjes 13,66 +0.2 m/s--- 562
11 Stefanie v...den Eynde AV De Keien Meisjes 13,95 -1.5 m/s--- 516
12 Renée de Wilde AV Olympus...0 Meisjes 14,14 -1.5 m/s--- 0
13 Lieke Schulting Eindhoven ...k Meisjes 14,52 +0.2 m/s--- 0
14 Manon Enting AV Generaa...s Meisjes 15,12 -1.5 m/s--- 346
15 Hedy Schumacher AV Fortuna Meisjes 15,35 -1.5 m/s--- 315
16 Maxime Lemmens ATV Venray Meisjes 15,40 -1.5 m/s--- 0
17 Lisa van der Klei AV Generaa...s Meisjes 16,00 -1.5 m/s--- 0
Renee Dekkers Haag Atlet...k Meisjes DQ --- 0



Meisjes Junior A - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Karlijn van Es PAC Meisjes 58,72 --- 818
2 Ruchama Jurin AV Unitas Meisjes 1:01,20 --- 740
3 Pricilla Huisman AV Passaat Meisjes 1:02,27 --- 709
4 Thelma Solleveld AV Olympus...0 Meisjes 1:02,57 --- 701
5 Nienke Brakkee PAC Meisjes 1:03,82 --- 0
6 Daphne Beumers AV Unitas Meisjes 1:05,62 --- 0
7 Gracia Ma...a Mokanda Eindhoven ...k Meisjes 1:06,59 --- 593
8 Jessie van Os AV Generaa...s Meisjes 1:08,14 --- 555
9 Mattie Rasker ATV Venray Meisjes 1:08,23 --- 552
10 Shelby Jansen Haag Atlet...k Meisjes 1:08,43 --- 548
11 Eva van der Marel Rotterdam ...k Meisjes 1:11,82 --- 471
12 Janne Verstraten AV De Keien Meisjes 1:12,98 --- 446
13 Renée Kos AV Generaa...s Meisjes 1:13,85 --- 0
14 Hedy Schumacher AV Fortuna Meisjes 1:15,52 --- 394
15 Nanda Schotel AV Olympus...0 Meisjes 1:16,23 --- 0
16 Hanna ter Braak ATV Venray Meisjes 1:16,93 --- 0



Meisjes Junior A - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Karlijn van Es PAC Meisjes 2:19,00 --- 802
2 Thelma Solleveld AV Olympus...0 Meisjes 2:25,40 --- 724
3 Zoë Mommers AV Unitas Meisjes 2:34,54 --- 624
4 Julia Baur AV Fortuna Meisjes 2:39,51 --- 574
5 Chantal Bos AV Unitas Meisjes 2:44,81 --- 0
6 Suzanne de Jong AV Olympus...0 Meisjes 2:47,46 --- 0
7 Esther van der Eynde AV De Keien Meisjes 2:51,90 --- 462
8 Mila van der Dussen Rotterdam ...k Meisjes 2:52,38 --- 458
9 Anne Valk AV Generaa...s Meisjes 2:55,59 --- 432
10 Sandra Luijten AV Generaa...s Meisjes 2:58,32 --- 0
11 Hanna ter Braak ATV Venray Meisjes 3:09,96 --- 325



Meisjes Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Corinde van Es PAC Meisjes 4:51,72 --- 729
2 Lisan Duijvestijn AV Olympus...0 Meisjes 5:27,32 --- 521
3 Lida Bos Rotterdam ...k Meisjes 5:32,04 --- 497
4 Meike Bud AV Unitas Meisjes 5:36,96 --- 472
5 Marijke Heddes AV Generaa...s Meisjes 5:59,20 --- 370
Denise Smetsers AV De Keien Meisjes DNS --- 0
Tessa Mom Eindhoven ...k Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior A - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Eva Tetteroo AV Olympus...0 Meisjes 15,14 +0.0 m/s--- 734
2 Anne Verstraeten AV Unitas Meisjes 16,28 +0.0 m/s--- 619
3 Elaine den Exter Rotterdam ...k Meisjes 16,83 +0.0 m/s--- 570
4 Kim Frijns AV Unitas Meisjes 16,99 +0.0 m/s--- 0
5 Ilonka de Bresser AV Generaa...s Meisjes 17,39 +0.0 m/s--- 523
6 Eline Spits Haag Atlet...k Meisjes 17,89 +0.0 m/s--- 483
7 Jenna Vervoorn PAC Meisjes 18,03 +0.0 m/s--- 472
8 Hanna van der Marel AV Olympus...0 Meisjes 18,23 +0.0 m/s--- 0
9 Leanne van Est Eindhoven ...k Meisjes 18,69 +0.0 m/s--- 424
10 Maureen Herremans AV Generaa...s Meisjes 18,93 +0.0 m/s--- 0
11 Fleur van Es AV De Keien Meisjes 19,27 +0.0 m/s--- 384
12 Esther van der Eynde AV De Keien Meisjes 20,18 +0.0 m/s--- 0
13 Lida Bos Rotterdam ...k Meisjes 20,33 +0.0 m/s--- 0
14 Linda Riensema ATV Venray Meisjes 21,38 +0.0 m/s--- 258
15 Pricilla Huisman AV Passaat Meisjes 25,64 +0.0 m/s--- 66
Sandra Kleuskens ATV Venray Meisjes DNF --- 0



Meisjes Junior A - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
ACW `66 Meisjes (4x100m) ACW `66 - MJA 0 --- 0
AV Fortuna Meisjes (4x100m) AV Fortuna - MJA 0 --- 0
AV Passaat Meisjes (4x100m) AV Passaat - MJA 0 --- 0
AV Unitas Meisjes (4x100m) AV Unitas - MJA 0 50,61 739
Rotterdam Atletiek Meisjes (4x100m) Rotterdam Atletiek - MJA 0 51,69 688
Haag Atletiek Meisjes (4x100m) Haag Atletiek - MJA 0 52,15 667
ATV Venray Meisjes (4x100m) ATV Venray - MJA 0 52,89 635
AV Olympus `70 Meisjes (4x100m) AV Olympus `70 - MJA 0 53,36 614
PAC Meisjes (4x100m) PAC - MJA 0 54,37 572
AV De Keien Meisjes (4x100m) AV De Keien - MJA 0 56,01 506
AV Generaal Michaelis Meisjes (4x100m) AV Generaal Michaelis - MJA 0 59,40 381
Eindhoven Atletiek Meisjes (4x100m) Eindhoven Atletiek - MJA 0 DNS 0



Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Anne Verstraeten AV Unitas Meisjes 37,56 --- 727
2 Gayle de Mey Haag Atlet...k Meisjes 31,17 --- 620
3 Kim de Vos PAC Meisjes 31,13 --- 619
4 Bo Kemmere AV Olympus...0 Meisjes 30,44 --- 607
5 Julia den Ouden AV Fortuna Meisjes 29,86 --- 596
6 Rebecca Gílsíng AV De Keien Meisjes 24,75 --- 500
7 Amber van der Waal AV Passaat Meisjes 24,33 --- 491
8 Jessie van Os AV Generaa...s Meisjes 23,38 --- 472
9 Adrian Vrijenhoek Rotterdam ...k Meisjes 22,60 --- 456
10 Leonie Hiemstra Eindhoven ...k Meisjes 19,47 --- 388
11 Emmy Peters Rit ATV Venray Meisjes 13,50 --- 243



Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Nina de Poorter Eindhoven ...k Meisjes 42,00 --- 770
2 Adrian Vrijenhoek Rotterdam ...k Meisjes 34,38 --- 631
3 Jenna Vervoorn PAC Meisjes 31,37 --- 572
3 Sina Mai ...lthuijsen AV Unitas Meisjes 31,37 --- 572
5 Gayle de Mey Haag Atlet...k Meisjes 28,22 --- 507
6 Julia den Ouden AV Fortuna Meisjes 26,65 --- 473
7 Karina Voois AV Olympus...0 Meisjes 22,57 --- 381
8 Maureen de Bresser AV Generaa...s Meisjes 22,51 --- 380
9 Aukje Michiels ATV Venray Meisjes 22,49 --- 379
10 Imke Visser AV Passaat Meisjes 18,94 --- 291
11 Stefanie v...den Eynde AV De Keien Meisjes 18,70 --- 285



Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Nina de Poorter Eindhoven ...k Meisjes 11,62 --- 695
2 Jenna Vervoorn PAC Meisjes 11,05 --- 659
3 Sina Mai ...lthuijsen AV Unitas Meisjes 10,35 --- 613
4 Eva Tetteroo AV Olympus...0 Meisjes 10,10 --- 596
5 Adrian Vrijenhoek Rotterdam ...k Meisjes 9,49 --- 554
6 Kim de Vos PAC Meisjes 9,42 --- 0
7 Gayle de Mey Haag Atlet...k Meisjes 8,74 --- 501
8 Fleur van Es AV De Keien Meisjes 8,65 --- 494
9 Karina Voois AV Olympus...0 Meisjes 8,38 --- 0
10 Aukje Michiels ATV Venray Meisjes 8,34 --- 472
11 Amber van der Waal AV Passaat Meisjes 7,98 --- 444
12 Maureen de Bresser AV Generaa...s Meisjes 6,73 --- 345
13 Imke Visser AV Passaat Meisjes 6,55 --- 0
14 Anne Valk AV Generaa...s Meisjes 5,64 --- 0
15 Emmy Peters Rit ATV Venray Meisjes 5,41 --- 0
Julia den Ouden AV Fortuna Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Fleurine van Beek Haag Atlet...k Meisjes 1,65 --- 883
1 Renilde Zwartkruis AV Unitas Meisjes 1,65 --- 883
3 Eva Tetteroo AV Olympus...0 Meisjes 1,60 --- 832
4 Maureen Herremans AV Generaa...s Meisjes 1,55 --- 779
5 Brigitte Vellekoop AV Olympus...0 Meisjes 1,50 --- 0
5 Annemiek Zwartkruis AV Unitas Meisjes 1,50 --- 0
7 Nicky Pols PAC Meisjes 1,45 --- 672
7 Lena Rasker ATV Venray Meisjes 1,45 --- 672
9 Manon Enting AV Generaa...s Meisjes 1,45 --- 0
10 Rebecca Gílsíng AV De Keien Meisjes 1,40 --- 615
11 Linda Riensema ATV Venray Meisjes 1,35 --- 0
12 Leonie Hiemstra Eindhoven ...k Meisjes 1,30 --- 484
13 Destiny Molina Rotterdam ...k Meisjes 1,30 --- 0
14 Elise Kloos Rotterdam ...k Meisjes 1,30 --- 484



Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Zoë Tromp Haag Atlet...k Meisjes 11,08 +1.4 m/s--- 766
2 Maureen Herremans AV Generaa...s Meisjes 10,90 -0.7 m/s--- 746
3 Aline Philipsen AV Olympus...0 Meisjes 10,01 +0.0 m/s--- 643
4 Shaya van Houdt PAC Meisjes 9,50 +0.0 m/s--- 581
5 Maud Jansen AV Unitas Meisjes 9,03 -1.6 m/s--- 524
6 Sara Pütz ATV Venray Meisjes 8,92 -1.6 m/s--- 510
7 Leanne van Est Eindhoven ...k Meisjes 8,88 -1.5 m/s--- 505
7 Eva van der Marel Rotterdam ...k Meisjes 8,88 +0.6 m/s--- 505
9 Désirée ...en Eijnde AV De Keien Meisjes 7,80 +1.0 m/s--- 364
Hedy Schumacher AV Fortuna Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior A - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Brigitte Vellekoop AV Olympus...0 Meisjes 5,40 -0.8 m/s--- 771
2 Zoë Tromp Haag Atlet...k Meisjes 5,17 +0.0 m/s--- 717
3 Ilonka de Bresser AV Generaa...s Meisjes 5,03 +0.0 m/s--- 684
4 Renee Dekkers Haag Atlet...k Meisjes 5,01 -0.6 m/s--- 0
5 Kyra Bisschops AV Unitas Meisjes 4,79 +0.0 m/s--- 626
6 Elise Kloos Rotterdam ...k Meisjes 4,55 -0.1 m/s--- 566
7 Mattie Rasker ATV Venray Meisjes 4,49 -0.3 m/s--- 551
8 Kim Bonefaas Rotterdam ...k Meisjes 4,49 -1.4 m/s--- 0
9 Shaya van Houdt PAC Meisjes 4,41 +0.0 m/s--- 530
10 Maxime Lemmens ATV Venray Meisjes 4,19 -0.4 m/s--- 0
11 Maud Jansen AV Unitas Meisjes 4,18 -0.4 m/s--- 0
12 Stefanie v...den Eynde AV De Keien Meisjes 4,14 -0.8 m/s--- 460
13 Renée Kos AV Generaa...s Meisjes 3,88 -0.5 m/s--- 0
14 Lieke Schulting Eindhoven ...k Meisjes 3,87 -1.1 m/s--- 387
15 Suzanne de Jong AV Olympus...0 Meisjes 3,78 +0.0 m/s--- 0
Anne van Hannen Eindhoven ...k Meisjes DNS --- 0