Uitslagen Junioren C/D Poule 61 Wedstrijd 2 [2014]

Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Team 100m OBPTeam punten
1 Olav Donker PH Prins Hendrik JC 11,92 +1.6 m/s--- 839
2 Reinout van Kampen PH Prins Hendrik JC 12,30 +2.6 m/s--- 775
3 Kees Gadellaa Eindhoven Eindhoven Atletiek JC 12,42 +3.0 m/s--- 756
4 Wessel van Nierop AVV AV Valkenswaard JC 13,21 +3.0 m/s--- 638
5 Lars Louwers AVV AV Valkenswaard JC 13,34 +2.6 m/s--- 620
6 Nagib Twahir Eindhoven Eindhoven Atletiek JC 13,41 +2.6 m/s--- 611
7 Thomas Saedt AV Oss `78 AV Oss `78 JC 13,50 +2.6 m/s--- 599
8 Thomas Witteveen AVGM AV Generaal Michaelis JC 13,66 +1.6 m/s--- 577
9 Juul Knoester GVAC GVAC JC Team 1 13,85 +2.6 m/s--- 553
10 Thomas Petsch PH Prins Hendrik JC 13,88 +3.0 m/s--- 0
11 Bart van de Loo Eindhoven Eindhoven Atletiek JC 14,18 +1.6 m/s--- 0
12 Daniel van...er Velden GVAC GVAC JC Team 1 14,34 +3.0 m/s--- 493
13 Thijs Kouwenberg AV Marvel AV Marvel JC 14,40 +2.6 m/s--- 485
14 Jimte Jellema AV Oss `78 AV Oss `78 JC 15,06 +1.6 m/s--- 411
15 Luuk de Bruijn AV Marvel AV Marvel JC 15,23 +1.6 m/s--- 393
16 Bjorn Schats GVAC GVAC JC Team 1 15,94 +1.6 m/s--- 0
17 Mike de Koning AV Marvel AV Marvel JC 17,40 +3.0 m/s--- 0
Sjoerd Meeuwsen AV Oss `78 AV Oss `78 JC DNS --- 0



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam Team 800mOBPTeam punten
1 Jasper Janssen PH Prins Hendrik JC 2:08,89 --- 796
2 Thomas Spiekhout Eindhoven Eindhoven Atletiek JC 2:10,09 --- 780
3 Brent Cuijpers AV Oss `78 AV Oss `78 JC 2:18,44 --- 680
4 Thijs Hulsen AVGM AV Generaal Michaelis JC 2:19,36 --- 669
5 Juul Knoester GVAC GVAC JC Team 1 2:19,79 --- 665
6 Tim Verbaandert GVAC GVAC JC Team 1 2:20,64 --- 655
7 Lars Harmsen Eindhoven Eindhoven Atletiek JC 2:23,62 --- 623
8 Lorens Niehof AVV AV Valkenswaard JC 2:29,27 --- 566
9 Merijn Nolet PH Prins Hendrik JC 2:32,04 --- 540
10 Oscar Woudstra Eindhoven Eindhoven Atletiek JC 2:39,31 --- 0
11 Mees Bleumink AV Marvel AV Marvel JC 2:41,72 --- 454
12 Wouter Kuijpers AV Marvel AV Marvel JC 2:44,29 --- 433
13 Daan Corporaal AV Oss `78 AV Oss `78 JC 2:56,17 --- 345
Han de Jong AVV AV Valkenswaard JC DNS --- 0
Daan van der Velden GVAC GVAC JC Team 1 DNS --- 0
Max Dorna PH Prins Hendrik JC DNS --- 0



Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

# Naam Team 100mH OBPTeam punten
1 Olav Donker PH Prins Hendrik JC 16,08 +1.7 m/s--- 628
2 Daan Verbeek PH Prins Hendrik JC 17,51 +0.4 m/s--- 518
3 Mees Bleumink AV Marvel AV Marvel JC 18,52 +1.1 m/s--- 450
4 Niels Maréchal AVV AV Valkenswaard JC 18,69 +0.7 m/s--- 439
5 Max van der Donk AVGM AV Generaal Michaelis JC 18,81 +0.4 m/s--- 431
6 Lars Kamsteeg Eindhoven Eindhoven Atletiek JC 19,61 +0.7 m/s--- 384
7 Nagib Twahir Eindhoven Eindhoven Atletiek JC 20,04 +0.4 m/s--- 360
8 Tim Verbaandert GVAC GVAC JC Team 1 20,65 +0.7 m/s--- 328
9 Daan Corporaal AV Oss `78 AV Oss `78 JC 20,68 +0.4 m/s--- 327
10 Lars Louwers AVV AV Valkenswaard JC 20,69 +1.1 m/s--- 326
11 Luc Eppink AV Oss `78 AV Oss `78 JC 20,73 +1.1 m/s--- 324
12 Bjorn Schats GVAC GVAC JC Team 1 21,11 +1.1 m/s--- 305
13 Maarten va...n Elshout AV Marvel AV Marvel JC 21,43 +1.7 m/s--- 290
14 Rayo Verweij Eindhoven Eindhoven Atletiek JC 22,21 +1.7 m/s--- 0
15 Sjoerd Meeuwsen AV Oss `78 AV Oss `78 JC 22,29 +1.7 m/s--- 0
16 Daniel van...er Velden GVAC GVAC JC Team 1 22,56 +0.4 m/s--- 0
Max Dorna PH Prins Hendrik JC DNS --- 0



Jongens Junior C - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
AV Reusel `69 JC (4x100m) AV Reusel `69 - JJC 0 --- 0
GVAC JC Team 2 (4x100m) GVAC - JJC 0 --- 0
Prins Hendrik JC (4x100m) Prins Hendrik - JJC 0 50,35 700
AV Generaal Michaelis JC (4x100m) AV Generaal Michaelis - JJC 0 52,19 633
Eindhoven Atletiek JC (4x100m) Eindhoven Atletiek - JJC 0 53,87 576
AV Valkenswaard JC (4x100m) AV Valkenswaard - JJC 0 54,00 572
AV Oss `78 JC (4x100m) AV Oss `78 - JJC 0 54,86 544
GVAC JC Team 1 (4x100m) GVAC - JJC 0 56,82 485
AV Marvel JC (4x100m) AV Marvel - JJC 0 DNF 0



Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

# Naam Team SpeerOBPTeam punten
1 Merijn Nolet PH Prins Hendrik JC 32,59 --- 535
2 Wessel van den Elzen PH Prins Hendrik JC 30,36 --- 0
3 Thomas Witteveen AVGM AV Generaal Michaelis JC 26,30 --- 436
4 Gijs Knoester GVAC GVAC JC Team 1 24,00 --- 397
5 Daan van der Velden GVAC GVAC JC Team 1 23,80 --- 0
6 Wouter Kuijpers AV Marvel AV Marvel JC 22,99 --- 379
7 Olaf van Nuenen Eindhoven Eindhoven Atletiek JC 22,71 --- 374
8 Ruben van ...r Heijden AVV AV Valkenswaard JC 20,87 --- 340
9 Mike de Koning AV Marvel AV Marvel JC 19,71 --- 0
10 Harm van Son Eindhoven Eindhoven Atletiek JC 19,33 --- 0
11 Brent Cuijpers AV Oss `78 AV Oss `78 JC 15,39 --- 230
12 Jimte Jellema AV Oss `78 AV Oss `78 JC 15,28 --- 0
13 Lars Klokgieters AVV AV Valkenswaard JC 14,75 --- 0



Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Team DiscusOBPTeam punten
1 Daan Pauw PH Prins Hendrik JC 33,96 --- 533
2 Jorg Kroon PH Prins Hendrik JC 32,37 --- 0
3 Daniel van...er Velden GVAC GVAC JC Team 1 27,37 --- 434
4 Harm van Son Eindhoven Eindhoven Atletiek JC 20,33 --- 313
5 Thomas van...melsfoort Eindhoven Eindhoven Atletiek JC 20,10 --- 0
6 Max van der Donk AVGM AV Generaal Michaelis JC 19,83 --- 304
7 Luuk de Bruijn AV Marvel AV Marvel JC 19,57 --- 299
8 Luc Eppink AV Oss `78 AV Oss `78 JC 16,45 --- 237
9 Gijs Knoester GVAC GVAC JC Team 1 14,64 --- 0
10 Lars Klokgieters AVV AV Valkenswaard JC 13,88 --- 182
11 Maarten va...n Elshout AV Marvel AV Marvel JC 13,42 --- 0
Han de Jong AVV AV Valkenswaard JC DNS --- 0



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Daan Pauw PH Prins Hendrik JC 11,42 --- 588
2 Jorg Kroon PH Prins Hendrik JC 10,18 --- 0
3 Thijs Hulsen AVGM AV Generaal Michaelis JC 8,33 --- 439
4 Thomas van...melsfoort Eindhoven Eindhoven Atletiek JC 7,69 --- 404
5 Harm van Son Eindhoven Eindhoven Atletiek JC 7,40 --- 0
6 Jochem van Duren GVAC GVAC JC Team 1 7,12 --- 372
7 Gijs Knoester GVAC GVAC JC Team 1 6,34 --- 0
8 Ruben van ...r Heijden AVV AV Valkenswaard JC 6,18 --- 317
9 Sjoerd Meeuwsen AV Oss `78 AV Oss `78 JC 5,93 --- 302
10 Lars Klokgieters AVV AV Valkenswaard JC 5,06 --- 0
11 Mike de Koning AV Marvel AV Marvel JC 4,47 --- 204



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam Team HoogOBPTeam punten
1 Lennart Mooijweer AVGM AV Generaal Michaelis JC 1,65 --- 741
2 Jasper Janssen PH Prins Hendrik JC 1,60 --- 702
3 Daan van der Velden GVAC GVAC JC Team 1 1,50 --- 623
4 Wessel van Nierop AVV AV Valkenswaard JC 1,45 --- 582
4 Lars Kamsteeg Eindhoven Eindhoven Atletiek JC 1,45 --- 582
6 Thomas Saedt AV Oss `78 AV Oss `78 JC 1,40 --- 541
7 Bart van de Loo Eindhoven Eindhoven Atletiek JC 1,40 --- 0
7 Thomas Petsch PH Prins Hendrik JC 1,40 --- 0
9 Maarten va...n Elshout AV Marvel AV Marvel JC 1,35 --- 499



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Team Ver OBPTeam punten
1 Olav Donker PH Prins Hendrik JC 5,72 +2.1 m/s--- 759
2 Teun Peeters PH Prins Hendrik JC 5,17 +3.5 m/s--- 0
3 Lennart Mooijweer AVGM AV Generaal Michaelis JC 4,88 +1.9 m/s--- 597
4 Niels Maréchal AVV AV Valkenswaard JC 4,42 +1.6 m/s--- 502
5 Jimte Jellema AV Oss `78 AV Oss `78 JC 4,09 +2.2 m/s--- 436
6 Jochem van Duren GVAC GVAC JC Team 1 4,08 +3.8 m/s--- 434
7 Olaf van Nuenen Eindhoven Eindhoven Atletiek JC 3,95 +1.4 m/s--- 408
8 Thijs Kouwenberg AV Marvel AV Marvel JC 3,86 +1.5 m/s--- 390
9 Rayo Verweij Eindhoven Eindhoven Atletiek JC 3,85 +1.8 m/s--- 0
10 Luc Eppink AV Oss `78 AV Oss `78 JC 3,63 +1.4 m/s--- 0



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Team 80m OBPTeam punten
1 Jan Schoonebeek PH Prins Hendrik JD 10,57 +0.2 m/s--- 692
2 Sven Roosen GVAC GVAC JD Team 1 10,67 +1.1 m/s--- 675
3 Floris Nolet PH Prins Hendrik JD 11,39 +1.1 m/s--- 557
4 Riq de Wit Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 11,44 +1.5 m/s--- 549
5 Raphaël ...bbelstein PH Prins Hendrik JD 11,53 +1.5 m/s--- 0
6 Stijn van der Burg Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 11,58 +1.6 m/s--- 528
7 Timo den Hollander GVAC GVAC JD Team 1 12,08 +0.0 m/s--- 457
8 Niek Schlangen Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 12,25 +1.1 m/s--- 434
9 Wicher Ketelaars AV De Keien AV De Keien JD 12,30 +1.1 m/s--- 427
10 Tijmen Hoff AV De Keien AV De Keien JD 12,31 +1.6 m/s--- 426
11 Tom van Engelshoven AVGM AV Generaal Michaelis JD 12,37 +0.0 m/s--- 418
12 Enrique van Zutven AV De Keien AV De Keien JD 12,45 +0.2 m/s--- 0
13 Patrick Beekmans GAC Gemert GAC Gemert JD 12,76 +0.0 m/s--- 369
14 Mees van Dartel GVAC GVAC JD Team 2 12,85 +0.2 m/s--- 358
15 Onno Hoogeveen AVV AV Valkenswaard JD 12,94 +1.5 m/s--- 347
16 Maiko de Weerd Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 12,94 +0.2 m/s--- 0
17 Joris Jungblut GVAC GVAC JD Team 2 12,98 +1.6 m/s--- 342
18 Guus Liebrand Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 13,34 +1.5 m/s--- 301
19 Tristan Somers AVV AV Valkenswaard JD 13,47 +0.2 m/s--- 286
20 Toby Graafland VOLO O.S.S. - VOLO JD 14,02 +0.0 m/s--- 228
21 Jeroen Damen Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 14,03 +0.0 m/s--- 0
22 Thomas Kars GVAC GVAC JD Team 2 14,07 +1.5 m/s--- 0
23 Lucas Jenniskens VOLO O.S.S. - VOLO JD 14,85 +1.1 m/s--- 149
Jerome van...Ackermann AVGM AV Generaal Michaelis JD DNS --- 0
Luuk Schot AVGM AV Generaal Michaelis JD DNS --- 0
Lennart Niehof AVV AV Valkenswaard JD DNS --- 0
Thomas de Coster VOLO O.S.S. - VOLO JD DNS --- 0



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam Team 1000mOBPTeam punten
1 Riq de Wit Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 3:11,43 --- 608
2 Jasper Weevers PH Prins Hendrik JD 3:13,06 --- 595
3 Kjell Segers GVAC GVAC JD Team 1 3:17,21 --- 565
4 Kai van Tilburg PH Prins Hendrik JD 3:18,77 --- 554
5 Jack Abernethy Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 3:21,49 --- 535
6 Wicher Ketelaars AV De Keien AV De Keien JD 3:25,72 --- 507
7 Laurens te Booy PH Prins Hendrik JD 3:27,69 --- 0
8 Tom van Schijndel AVGM AV Generaal Michaelis JD 3:29,28 --- 484
9 Stan Dellaert GVAC GVAC JD Team 2 3:34,71 --- 451
10 Luuk Verbaandert GVAC GVAC JD Team 1 3:36,43 --- 440
11 Onno Hoogeveen AVV AV Valkenswaard JD 3:36,45 --- 440
12 Tom van Engelshoven AVGM AV Generaal Michaelis JD 3:41,93 --- 409
13 Maiko de Weerd Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 3:45,14 --- 0
14 Laic Weijnen VOLO O.S.S. - VOLO JD 3:52,26 --- 353
15 Joris Jungblut GVAC GVAC JD Team 2 4:03,60 --- 298
16 Teun Rombouts Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 4:05,18 --- 290
17 Huub de Louw GAC Gemert GAC Gemert JD 4:07,60 --- 279
18 Guus Liebrand Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 4:09,06 --- 273
19 Thomas Kars GVAC GVAC JD Team 2 4:09,78 --- 0
Jerome van...Ackermann AVGM AV Generaal Michaelis JD DNS --- 0
Tim van Dooren VOLO O.S.S. - VOLO JD DNS --- 0



Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

# Naam Team 80mH OBPTeam punten
1 Sven Roosen GVAC GVAC JD Team 1 12,86 +0.2 m/s--- 602
2 Pim van Bakel PH Prins Hendrik JD 13,87 +0.2 m/s--- 500
3 Jasper Cobussen Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 14,30 -1.2 m/s--- 461
4 Tijmen van Hal PH Prins Hendrik JD 14,62 -1.2 m/s--- 433
5 Stijn van der Burg Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 15,05 -0.3 m/s--- 398
6 Tijn Mickers GAC Gemert GAC Gemert JD 15,74 -0.3 m/s--- 345
7 David van der Lugt GVAC GVAC JD Team 1 15,92 -0.3 m/s--- 332
8 Laurens te Booy PH Prins Hendrik JD 16,24 +1.4 m/s--- 0
9 Stan Dellaert GVAC GVAC JD Team 2 16,30 +1.4 m/s--- 305
10 Niklas Dhondt AVGM AV Generaal Michaelis JD 16,61 -0.3 m/s--- 285
11 Niels Lantinga Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 16,78 +1.4 m/s--- 274
12 Tom Michielsen AVGM AV Generaal Michaelis JD 16,81 +1.4 m/s--- 272
13 Toby Graafland VOLO O.S.S. - VOLO JD 17,18 +1.4 m/s--- 249
14 Jesse ten Berge AVV AV Valkenswaard JD 17,21 -1.2 m/s--- 247
15 Ronan Das GVAC GVAC JD Team 2 17,37 -1.2 m/s--- 237
16 Niek Schlangen Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 18,04 +0.2 m/s--- 198
17 Teun Rombouts Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 18,37 -1.2 m/s--- 0
18 Sven Teunissen AVGM AV Generaal Michaelis JD 19,56 +0.2 m/s--- 0



Jongens Junior D - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
AV De Keien JD (4x80m) AV De Keien - JJD 0 --- 0
AV Valkenswaard JD (4x80m) AV Valkenswaard - JJD 0 --- 0
O.S.S. - VOLO JD (4x80m) O.S.S. - VOLO - JJD 0 --- 0
Eindhoven Atletiek JD Team 1 (4x80m) Eindhoven Atletiek - JJD 0 44,51 569
Prins Hendrik JD (4x80m) Prins Hendrik - JJD 0 44,94 552
GVAC JD Team 1 (4x80m) GVAC - JJD 0 47,31 466
AV Generaal Michaelis JD (4x80m) AV Generaal Michaelis - JJD 0 49,44 396
GAC Gemert JD (4x80m) GAC Gemert - JJD 0 49,72 387
GVAC JD Team 2 (4x80m) GVAC - JJD 0 51,22 341
Eindhoven Atletiek JD Team 2 (4x80m) Eindhoven Atletiek - JJD 0 53,06 289



Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam Team SpeerOBPTeam punten
1 Teun Hoedjes PH Prins Hendrik JD 30,02 --- 496
2 Bela Zaborszky PH Prins Hendrik JD 26,03 --- 0
3 Chiel Stikkelbroeck Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 25,86 --- 428
4 Niek Schlangen Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 22,52 --- 371
5 Tom van Schijndel AVGM AV Generaal Michaelis JD 21,11 --- 345
6 Enrique van Zutven AV De Keien AV De Keien JD 20,67 --- 337
7 Laic Weijnen VOLO O.S.S. - VOLO JD 18,19 --- 289
8 Maiko de Weerd Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 17,35 --- 0
9 Zenn Doreleijers AVV AV Valkenswaard JD 17,01 --- 265
10 Noah Ras AV De Keien AV De Keien JD 16,17 --- 0
11 Max Stofkoper GVAC GVAC JD Team 1 15,49 --- 233
12 Jesse ten Berge AVV AV Valkenswaard JD 13,72 --- 0
13 Mees van Dartel GVAC GVAC JD Team 2 11,75 --- 146
14 Huub de Louw GAC Gemert GAC Gemert JD 9,13 --- 77
Luuk Schot AVGM AV Generaal Michaelis JD DNS --- 0
Sam Adriaans GAC Gemert GAC Gemert JD DNS --- 0
Thijs Otto Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 --- ---



Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Team DiscusOBPTeam punten
1 Max van Velzen PH Prins Hendrik JD 22,79 --- 357
2 Rick Verhoeven PH Prins Hendrik JD 20,44 --- 0
3 Chiel Stikkelbroeck Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 17,97 --- 268
4 Robin Beks Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 17,90 --- 0
5 Sam Adriaans GAC Gemert GAC Gemert JD 16,29 --- 234
6 Tijmen Hoff AV De Keien AV De Keien JD 13,87 --- 182
7 Kjell Segers GVAC GVAC JD Team 1 13,83 --- 181
8 Mees van Dartel GVAC GVAC JD Team 2 12,53 --- 151
9 Sven Teunissen AVGM AV Generaal Michaelis JD 11,79 --- 134
10 Tjibbe Omvlee GVAC GVAC JD Team 2 11,70 --- 0
11 Thijs Otto Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 11,55 --- 128
12 Sander Herckenrath AV De Keien AV De Keien JD 10,19 --- 0
13 Niels Lantinga Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 9,96 --- 0
14 Lucas Jenniskens VOLO O.S.S. - VOLO JD 9,89 --- 86
Luuk Schot AVGM AV Generaal Michaelis JD DNS --- 0
Tim van Dooren VOLO O.S.S. - VOLO JD DNS --- 0



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Rick Verhoeven PH Prins Hendrik JD 9,01 --- 474
2 Enrique van Zutven AV De Keien AV De Keien JD 7,87 --- 414
3 Jesper van Bergen GAC Gemert GAC Gemert JD 7,27 --- 381
4 Max van Velzen PH Prins Hendrik JD 7,22 --- 0
5 Patrick Beekmans GAC Gemert GAC Gemert JD 7,15 --- 0
6 Robin Beks Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 7,13 --- 373
7 Stan Dellaert GVAC GVAC JD Team 2 7,08 --- 370
8 Timo den Hollander GVAC GVAC JD Team 1 7,01 --- 366
9 Jack Abernethy Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 6,69 --- 0
10 Tim van Dooren VOLO O.S.S. - VOLO JD 6,67 --- 346
11 Luuk Verbaandert GVAC GVAC JD Team 1 5,67 --- 0
12 Sven Teunissen AVGM AV Generaal Michaelis JD 5,50 --- 274
13 Sam Kersten Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 5,44 --- 270
14 Tjibbe Omvlee GVAC GVAC JD Team 2 5,08 --- 0
15 Thijs Otto Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 4,82 --- 0
16 Zenn Doreleijers AVV AV Valkenswaard JD 4,78 --- 226
17 Tristan Somers AVV AV Valkenswaard JD 3,99 --- 0
Noah Ras AV De Keien AV De Keien JD DNS --- 0
Jerome van...Ackermann AVGM AV Generaal Michaelis JD DNS --- 0
Thomas de Coster VOLO O.S.S. - VOLO JD DNS --- 0



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam Team HoogOBPTeam punten
1 Jasper Cobussen Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 1,60 --- 702
2 Rick Verhoeven PH Prins Hendrik JD 1,55 --- 663
3 David van der Lugt GVAC GVAC JD Team 1 1,40 --- 541
4 Tijmen van Hal PH Prins Hendrik JD 1,40 --- 0
5 Jesper van Bergen GAC Gemert GAC Gemert JD 1,40 --- 541
6 Daniel Jochems AVGM AV Generaal Michaelis JD 1,30 --- 462
6 Toby Graafland VOLO O.S.S. - VOLO JD 1,30 --- 462
8 Nick van Oorschot GAC Gemert GAC Gemert JD 1,30 --- 0
9 Tom Michielsen AVGM AV Generaal Michaelis JD 1,25 --- 0
10 Jesse ten Berge AVV AV Valkenswaard JD 1,15 --- 352
10 Sam Kersten Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 1,15 --- 352
12 Max Stofkoper GVAC GVAC JD Team 1 1,15 --- 0
13 Zenn Doreleijers AVV AV Valkenswaard JD 1,10 --- 0
14 Jarno de Vries GVAC GVAC JD Team 2 1,10 --- 316
Ronan Das GVAC GVAC JD Team 2 DNS --- 0
Thomas de Coster VOLO O.S.S. - VOLO JD DNS --- 0



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Team Ver OBPTeam punten
1 Sven Roosen GVAC GVAC JD Team 1 5,10 +3.2 m/s--- 640
2 Jasper Cobussen Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 4,80 +2.9 m/s--- 580
3 Floris Nolet PH Prins Hendrik JD 4,35 +3.7 m/s--- 488
4 Jack Abernethy Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 4,09 +1.2 m/s--- 0
5 Jan Schoonebeek PH Prins Hendrik JD 4,06 +1.5 m/s--- 0
6 Daniel Jochems AVGM AV Generaal Michaelis JD 3,92 +0.0 m/s--- 402
7 Laic Weijnen VOLO O.S.S. - VOLO JD 3,86 +2.2 m/s--- 390
8 Nick van Oorschot GAC Gemert GAC Gemert JD 3,76 +0.1 m/s--- 370
9 Niels Lantinga Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 3,72 +3.4 m/s--- 362
9 Tjibbe Omvlee GVAC GVAC JD Team 2 3,72 +0.0 m/s--- 362
11 Luuk Verbaandert GVAC GVAC JD Team 1 3,67 +2.4 m/s--- 0
12 Tijn Mickers GAC Gemert GAC Gemert JD 3,61 +0.0 m/s--- 0
13 Tom van Engelshoven AVGM AV Generaal Michaelis JD 3,48 +1.8 m/s--- 0
14 Tristan Somers AVV AV Valkenswaard JD 3,32 +0.4 m/s--- 282
15 Jarno de Vries GVAC GVAC JD Team 2 3,29 +0.2 m/s--- 0
16 Jeroen Damen Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 3,00 +2.4 m/s--- 0
17 Sander Herckenrath AV De Keien AV De Keien JD 2,86 +0.0 m/s--- 190
18 Lucas Jenniskens VOLO O.S.S. - VOLO JD 2,69 +0.7 m/s--- 0
Noah Ras AV De Keien AV De Keien JD DNS --- 0
Lennart Niehof AVV AV Valkenswaard JD DNS --- 0



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Team 80m OBPTeam punten
1 Anna Postema PH Prins Hendrik MC 10,76 +1.0 m/s--- 659
2 Jans van Gennip AV Marvel AV Marvel MC 10,84 +1.0 m/s--- 645
3 Eefje van Moorsel Eindhoven Eindhoven Atletiek MC 11,04 +0.6 m/s--- 612
4 Femke van Moorsel Eindhoven Eindhoven Atletiek MC 11,06 +1.0 m/s--- 609
5 Renske van...en Eijnde PH Prins Hendrik MC 11,46 +1.0 m/s--- 546
6 Amber Kadmaeroeboen AV Marvel AV Marvel MC 11,51 +0.6 m/s--- 538
7 Joelle Adams AVGM AV Generaal Michaelis MC 11,68 +1.0 m/s--- 513
8 Birgit Couwenberg AV De Keien AV De Keien MC 11,83 +1.0 m/s--- 491
9 Myrthe Kouwenberg AV Marvel AV Marvel MC 11,97 +1.0 m/s--- 0
10 Julia Zoutendijk AV De Keien AV De Keien MC 12,22 +1.0 m/s--- 438
11 Jenna Sanders GVAC GVAC MC 12,41 +1.0 m/s--- 413
12 Anke Jeucken Eindhoven Eindhoven Atletiek MC 12,65 +1.0 m/s--- 0
13 Cheyenne van Zutven AV De Keien AV De Keien MC 12,66 +0.6 m/s--- 0
14 Meggie van...e Heijden PH Prins Hendrik MC 12,67 +0.6 m/s--- 0
15 Isabelle van Dijk GVAC GVAC MC 12,72 +0.6 m/s--- 374



Meisjes Junior C - 1000 meter

# Naam Team 1000mOBPTeam punten
1 Sophie van Leeuwen PH Prins Hendrik MC 3:17,47 --- 563
2 Silke Peeters Eindhoven Eindhoven Atletiek MC 3:23,40 --- 522
3 Laura Schelling Eindhoven Eindhoven Atletiek MC 3:25,57 --- 508
4 Renske van...en Eijnde PH Prins Hendrik MC 3:30,58 --- 476
5 Myrthe Kouwenberg AV Marvel AV Marvel MC 3:33,59 --- 457
6 Ning Slaats AVGM AV Generaal Michaelis MC 3:38,05 --- 431
7 Isa de Bruijn AV Marvel AV Marvel MC 3:44,03 --- 397
8 Louise Beuk GVAC GVAC MC 3:48,19 --- 375
9 Marleen Kamerbeek Eindhoven Eindhoven Atletiek MC 4:06,69 --- 0
10 Romy Stokkinggreef GVAC GVAC MC 4:11,95 --- 260
11 Isabelle van Dijk GVAC GVAC MC 4:19,74 --- 0



Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

# Naam Team 80mH OBPTeam punten
1 Anna Postema PH Prins Hendrik MC 12,41 +2.6 m/s--- 654
2 Silke Peeters Eindhoven Eindhoven Atletiek MC 13,07 +0.9 m/s--- 580
3 Annamaria ...stenbosch AV Marvel AV Marvel MC 13,36 +1.4 m/s--- 550
4 Eefje van Moorsel Eindhoven Eindhoven Atletiek MC 13,68 +2.6 m/s--- 518
5 Jans van Gennip AV Marvel AV Marvel MC 14,05 +2.6 m/s--- 483
6 Anna Martha Viguurs PH Prins Hendrik MC 14,33 +1.4 m/s--- 458
7 Anne Roosen GVAC GVAC MC 15,16 +2.6 m/s--- 389
8 Ning Slaats AVGM AV Generaal Michaelis MC 15,24 +0.9 m/s--- 383
9 Fay Kitzen Eindhoven Eindhoven Atletiek MC 15,39 +1.4 m/s--- 0
10 Louise Beuk GVAC GVAC MC 15,72 +0.9 m/s--- 346
11 Sanne Kastelijn AVGM AV Generaal Michaelis MC 16,27 +2.6 m/s--- 307
12 Birgit Couwenberg AV De Keien AV De Keien MC 17,19 +1.4 m/s--- 248
13 Maartje Cremers PH Prins Hendrik MC 17,58 +0.9 m/s--- 0
14 Lisan Scholten AV De Keien AV De Keien MC 17,60 +0.9 m/s--- 223



Meisjes Junior C - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
AV Valkenswaard MC (4x80m) AV Valkenswaard - MJC 0 --- 0
GVAC MC (4x80m) GVAC - MJC 0 --- 0
Prins Hendrik MC (4x80m) Prins Hendrik - MJC 0 42,78 639
AV Generaal Michaelis MC (4x80m) AV Generaal Michaelis - MJC 0 43,56 607
Eindhoven Atletiek MC (4x80m) Eindhoven Atletiek - MJC 0 43,74 599
AV Marvel MC (4x80m) AV Marvel - MJC 0 44,14 583
AV De Keien MC (4x80m) AV De Keien - MJC 0 47,56 457



Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

# Naam Team SpeerOBPTeam punten
1 Maxime Beverwijk PH Prins Hendrik MC 28,04 --- 464
2 Babette Oerlemans PH Prins Hendrik MC 19,17 --- 0
3 Julia Zoutendijk AV De Keien AV De Keien MC 18,58 --- 296
4 Ankie van ...r Meijden AV Marvel AV Marvel MC 16,96 --- 264
5 Jenna Sanders GVAC GVAC MC 16,00 --- 244
6 Romy Stokkinggreef GVAC GVAC MC 15,77 --- 0
7 Lotte Gommers Eindhoven Eindhoven Atletiek MC 15,15 --- 225
8 Marleen Kamerbeek Eindhoven Eindhoven Atletiek MC 14,04 --- 0
9 Isa de Bruijn AV Marvel AV Marvel MC 13,12 --- 0
10 Cleo Crooijmans AVGM AV Generaal Michaelis MC 11,60 --- 142



Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Team DiscusOBPTeam punten
1 Maxime Beverwijk PH Prins Hendrik MC 30,20 --- 478
2 Annamaria ...stenbosch AV Marvel AV Marvel MC 20,37 --- 314
3 Fenna van der Steen AV Marvel AV Marvel MC 19,86 --- 0
4 Maud van Hoorn AV De Keien AV De Keien MC 18,93 --- 287
5 Claire Rombouts Eindhoven Eindhoven Atletiek MC 16,14 --- 231
6 Cleo Crooijmans AVGM AV Generaal Michaelis MC 15,89 --- 226
7 Faye Bijmolt AV De Keien AV De Keien MC 15,19 --- 0
7 Minke Huijbregts Eindhoven Eindhoven Atletiek MC 15,19 --- 0
9 Jenna Sanders GVAC GVAC MC 15,18 --- 211
10 Saskia Smink AVGM AV Generaal Michaelis MC 14,62 --- 0
11 Meggie van...e Heijden PH Prins Hendrik MC 11,30 --- 0



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Maxime Beverwijk PH Prins Hendrik MC 10,84 --- 562
2 Faye Bijmolt AV De Keien AV De Keien MC 8,04 --- 423
3 Maud van Hoorn AV De Keien AV De Keien MC 7,97 --- 0
4 Minke Huijbregts Eindhoven Eindhoven Atletiek MC 7,59 --- 399
5 Fenna van der Steen AV Marvel AV Marvel MC 7,56 --- 397
6 Saskia Smink AVGM AV Generaal Michaelis MC 6,98 --- 364
7 Isa de Bruijn AV Marvel AV Marvel MC 6,35 --- 0
8 Claire Rombouts Eindhoven Eindhoven Atletiek MC 6,30 --- 0
9 Louise Beuk GVAC GVAC MC 6,25 --- 321
10 Romy Stokkinggreef GVAC GVAC MC 6,16 --- 0
11 Cleo Crooijmans AVGM AV Generaal Michaelis MC 5,45 --- 0
11 Maartje Cremers PH Prins Hendrik MC 5,45 --- 0



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam Team HoogOBPTeam punten
1 Silke Peeters Eindhoven Eindhoven Atletiek MC 1,50 --- 623
2 Annamaria ...stenbosch AV Marvel AV Marvel MC 1,45 --- 582
3 Lisan Scholten AV De Keien AV De Keien MC 1,35 --- 499
3 Sanne Kastelijn AVGM AV Generaal Michaelis MC 1,35 --- 499
5 Fenna van der Steen AV Marvel AV Marvel MC 1,35 --- 0
5 Lotte Gommers Eindhoven Eindhoven Atletiek MC 1,35 --- 0
7 Anne Roosen GVAC GVAC MC 1,35 --- 499
7 Kim van Bokhoven PH Prins Hendrik MC 1,35 --- 499
9 Anna Martha Viguurs PH Prins Hendrik MC 1,30 --- 0



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Team Ver OBPTeam punten
1 Femke van Moorsel Eindhoven Eindhoven Atletiek MC 4,49 +1.5 m/s--- 517
2 Joelle Adams AVGM AV Generaal Michaelis MC 4,34 +1.4 m/s--- 486
3 Anne Roosen GVAC GVAC MC 4,26 +3.8 m/s--- 470
4 Sophie van Leeuwen PH Prins Hendrik MC 4,17 +0.0 m/s--- 452
5 Fay Kitzen Eindhoven Eindhoven Atletiek MC 4,12 +1.7 m/s--- 0
6 Amber Kadmaeroeboen AV Marvel AV Marvel MC 4,10 +1.4 m/s--- 438
7 Ankie van ...r Meijden AV Marvel AV Marvel MC 4,01 +1.4 m/s--- 0
8 Anouk van den Hoogen PH Prins Hendrik MC 3,73 +1.1 m/s--- 0
9 Cheyenne van Zutven AV De Keien AV De Keien MC 3,52 +3.3 m/s--- 322
10 Isabelle van Dijk GVAC GVAC MC 3,11 +2.3 m/s--- 0



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Team 60m OBPTeam punten
1 Isabel Bertrand PH Prins Hendrik MD 8,61 +1.4 m/s--- 626
2 Simone Heezius AVV AV Valkenswaard MD 8,76 +2.2 m/s--- 595
3 Djim van den Berg PH Prins Hendrik MD 8,97 +3.0 m/s--- 554
4 Roos Ketting AVV AV Valkenswaard MD 9,14 +3.0 m/s--- 523
5 Benthe Holwerda PH Prins Hendrik MD 9,19 +1.3 m/s--- 0
6 Senna van ...r Heijden AV De Keien AV De Keien MD 9,24 +2.2 m/s--- 504
7 Nienke Pouwels AV Oss `78 AV Oss `78 MD 9,26 +1.4 m/s--- 501
8 Marieke Mesman AVV AV Valkenswaard MD 9,40 +1.3 m/s--- 0
9 Jelle Latijnhouwers AVGM AV Generaal Michaelis MD 9,42 +2.2 m/s--- 473
10 Maare de Visser AV De Keien AV De Keien MD 9,45 +1.3 m/s--- 467
11 Sara Megens VOLO O.S.S. - VOLO MD 9,59 +2.2 m/s--- 444
12 Manon Timmermans AV Oss `78 AV Oss `78 MD 9,70 +1.3 m/s--- 426
13 Bibi Egberts VOLO O.S.S. - VOLO MD 9,73 +1.4 m/s--- 421
14 Shannon Baijens AVGM AV Generaal Michaelis MD 9,80 +3.0 m/s--- 409
15 Lieke Janssen GAC Gemert GAC Gemert MD 9,81 +1.4 m/s--- 408
16 Sascha ten Berge Eindhoven Eindhoven Atletiek MD 9,85 +1.4 m/s--- 401
17 Marieke Derksen AV De Keien AV De Keien MD 9,89 +3.0 m/s--- 0
18 Dorien de Boer VOLO O.S.S. - VOLO MD 9,91 +3.0 m/s--- 0
19 Daisy Manders GAC Gemert GAC Gemert MD 9,98 +1.4 m/s--- 381
20 Leonie Heijmans AV Oss `78 AV Oss `78 MD 10,19 +2.2 m/s--- 0
21 Taira de Jong Eindhoven Eindhoven Atletiek MD 10,45 +2.2 m/s--- 312
22 Manon Molier GVAC GVAC MD 10,48 +1.3 m/s--- 308
23 Evi Thijssen AVGM AV Generaal Michaelis MD 10,80 +1.3 m/s--- 0
24 Lieke Smits GVAC GVAC MD 11,03 +3.0 m/s--- 235



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam Team 1000mOBPTeam punten
1 Nina Franke AV Oss `78 AV Oss `78 MD 3:23,60 --- 521
2 Emmy van den Berg PH Prins Hendrik MD 3:24,11 --- 518
3 Sanne Diepen PH Prins Hendrik MD 3:31,57 --- 470
4 Kyara Gijsbers AV Oss `78 AV Oss `78 MD 3:32,17 --- 466
5 Cinder Vis VOLO O.S.S. - VOLO MD 3:35,48 --- 446
6 Fleur Koeling GVAC GVAC MD 3:45,31 --- 390
7 Marieke Derksen AV De Keien AV De Keien MD 3:45,68 --- 388
8 Taira de Jong Eindhoven Eindhoven Atletiek MD 3:48,74 --- 372
9 Marieke Mesman AVV AV Valkenswaard MD 3:54,48 --- 342
10 Lieke van den Broek GVAC GVAC MD 4:02,33 --- 304
11 Dorien de Boer VOLO O.S.S. - VOLO MD 4:04,54 --- 293
12 Manon Hanssen AV De Keien AV De Keien MD 4:09,21 --- 272
13 Bibi Egberts VOLO O.S.S. - VOLO MD 4:10,45 --- 0
14 Nienke Baltussen GAC Gemert GAC Gemert MD 4:13,10 --- 255
15 Evi Thijssen AVGM AV Generaal Michaelis MD 4:17,59 --- 236
16 Femke Mesman AVV AV Valkenswaard MD 4:22,32 --- 217
17 Jeske van der Ligt GAC Gemert GAC Gemert MD 4:25,31 --- 205
18 Leonie Heijmans AV Oss `78 AV Oss `78 MD 4:25,94 --- 0
19 Sarah van der Stam AVGM AV Generaal Michaelis MD 4:27,25 --- 197
20 Lies Verbruggen AV De Keien AV De Keien MD 4:32,54 --- 0
Imke Vliegen Eindhoven Eindhoven Atletiek MD DNS --- 0
Lotte Houtman PH Prins Hendrik MD DNS --- 0



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam Team 60mH OBPTeam punten
1 Nina Franke AV Oss `78 AV Oss `78 MD 11,04 +2.8 m/s--- 477
2 Isabel Bertrand PH Prins Hendrik MD 11,91 +2.8 m/s--- 384
3 Milou Dirks PH Prins Hendrik MD 12,04 +2.8 m/s--- 371
4 Mabinty Bangura AV De Keien AV De Keien MD 12,06 +2.8 m/s--- 369
5 Simone Heezius AVV AV Valkenswaard MD 12,10 +2.8 m/s--- 365
6 Senna van ...r Heijden AV De Keien AV De Keien MD 12,16 +2.6 m/s--- 359
7 Roos Vernooij PH Prins Hendrik MD 12,60 +2.6 m/s--- 0
8 Cinder Vis VOLO O.S.S. - VOLO MD 13,10 +2.8 m/s--- 277
9 Nienke Pouwels AV Oss `78 AV Oss `78 MD 13,24 +1.9 m/s--- 265
10 Sara Megens VOLO O.S.S. - VOLO MD 13,27 +2.6 m/s--- 263
11 Femke Mesman AVV AV Valkenswaard MD 13,38 +2.8 m/s--- 254
12 Jiska Beuk GVAC GVAC MD 13,56 +2.8 m/s--- 240
13 Floor van Veen AVGM AV Generaal Michaelis MD 13,61 +1.9 m/s--- 236
14 Nienke Baltussen GAC Gemert GAC Gemert MD 13,66 +1.9 m/s--- 233
15 Lieke van den Broek GVAC GVAC MD 13,73 +1.9 m/s--- 227
16 Shannon Baijens AVGM AV Generaal Michaelis MD 13,79 +2.6 m/s--- 223
17 Charlotte Huth VOLO O.S.S. - VOLO MD 13,87 +1.9 m/s--- 0



Meisjes Junior D - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
Eindhoven Atletiek MD (4x60m) Eindhoven Atletiek - MJD 0 --- 0
Prins Hendrik MD (4x60m) Prins Hendrik - MJD 0 34,68 577
AV Valkenswaard MD (4x60m) AV Valkenswaard - MJD 0 35,44 541
AV Oss `78 MD (4x60m) AV Oss `78 - MJD 0 35,56 485
AV Generaal Michaelis MD (4x60m) AV Generaal Michaelis - MJD 0 35,62 532
GAC Gemert MD (4x60m) GAC Gemert - MJD 0 39,13 383
GVAC MD (4x60m) GVAC - MJD 0 39,66 363
O.S.S. - VOLO MD (4x60m) O.S.S. - VOLO - MJD 0 40,41 285
AV De Keien MD (4x60m) AV De Keien - MJD 0 DNF 0



Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam Team SpeerOBPTeam punten
1 Anne Knijnenburg AV Oss `78 AV Oss `78 MD 23,92 --- 395
2 Lotte Houtman PH Prins Hendrik MD 20,15 --- 327
3 Assala Bzami VOLO O.S.S. - VOLO MD 19,93 --- 323
4 Kyra Korbee AV Oss `78 AV Oss `78 MD 17,23 --- 0
5 Manon Hanssen AV De Keien AV De Keien MD 16,91 --- 263
6 Sanne Diepen PH Prins Hendrik MD 16,75 --- 0
7 Anouk Klöpping AVV AV Valkenswaard MD 14,40 --- 209
8 Femke van der Ploeg VOLO O.S.S. - VOLO MD 13,63 --- 0
9 Judith Witteveen AVGM AV Generaal Michaelis MD 12,95 --- 175
10 Silke Oldenkamp AV De Keien AV De Keien MD 12,53 --- 0
11 Roos Ketting AVV AV Valkenswaard MD 11,49 --- 0
12 Jilly School GAC Gemert GAC Gemert MD 11,10 --- 130
13 Jeske van der Ligt GAC Gemert GAC Gemert MD 10,12 --- 0
14 Vera Jansen GVAC GVAC MD 8,33 --- 54
15 Vera Kamsteeg Eindhoven Eindhoven Atletiek MD 7,69 --- 35
16 Noa Wiltschek AVGM AV Generaal Michaelis MD 6,63 --- 0



Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

# Naam Team DiscusOBPTeam punten
1 Kyra Korbee AV Oss `78 AV Oss `78 MD 18,35 --- 275
2 Imke Vliegen Eindhoven Eindhoven Atletiek MD 16,48 --- 238
3 Vera Kamsteeg Eindhoven Eindhoven Atletiek MD 14,33 --- 0
4 Femke van der Ploeg VOLO O.S.S. - VOLO MD 13,64 --- 177
5 Myta Pieters PH Prins Hendrik MD 13,32 --- 170
6 Karlijn Bongenaar PH Prins Hendrik MD 12,96 --- 0
7 Iris Ulijn AV Oss `78 AV Oss `78 MD 12,39 --- 0
8 Elin ter Wal VOLO O.S.S. - VOLO MD 10,99 --- 0
9 Jilly School GAC Gemert GAC Gemert MD 10,88 --- 111
10 Noa Wiltschek AVGM AV Generaal Michaelis MD 10,81 --- 109
11 Fenne de Looff AVV AV Valkenswaard MD 10,17 --- 93
12 Lieke Smits GVAC GVAC MD 9,96 --- 87
13 Gita Smits AV De Keien AV De Keien MD 8,92 --- 59
14 Fleur Koeling GVAC GVAC MD 8,88 --- 0
15 Evi Thijssen AVGM AV Generaal Michaelis MD 7,84 --- 0



Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Kyra Korbee AV Oss `78 AV Oss `78 MD 9,03 --- 475
2 Maare de Visser AV De Keien AV De Keien MD 8,84 --- 465
3 Mabinty Bangura AV De Keien AV De Keien MD 8,41 --- 0
4 Karlijn Bongenaar PH Prins Hendrik MD 7,90 --- 416
5 Assala Bzami VOLO O.S.S. - VOLO MD 7,37 --- 387
6 Floor van Veen AVGM AV Generaal Michaelis MD 7,22 --- 378
7 Jilly School GAC Gemert GAC Gemert MD 7,19 --- 376
8 Vera van den Berg PH Prins Hendrik MD 7,05 --- 0
9 Ellemijn v...der Steen VOLO O.S.S. - VOLO MD 6,63 --- 0
10 Iris Ulijn AV Oss `78 AV Oss `78 MD 6,61 --- 0
11 Taira de Jong Eindhoven Eindhoven Atletiek MD 5,40 --- 268
12 Noa Wiltschek AVGM AV Generaal Michaelis MD 5,21 --- 0
13 Manon Molier GVAC GVAC MD 4,89 --- 234
14 Sascha ten Berge Eindhoven Eindhoven Atletiek MD 4,47 --- 0
15 Vera Jansen GVAC GVAC MD 4,19 --- 0



Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam Team HoogOBPTeam punten
1 Sarah van der Stam AVGM AV Generaal Michaelis MD 1,40 --- 541
1 Lotte Houtman PH Prins Hendrik MD 1,40 --- 541
3 Senna van ...r Heijden AV De Keien AV De Keien MD 1,30 --- 462
4 Jelle Latijnhouwers AVGM AV Generaal Michaelis MD 1,30 --- 0
5 Leonie Heijmans AV Oss `78 AV Oss `78 MD 1,25 --- 426
6 Fenne de Looff AVV AV Valkenswaard MD 1,25 --- 0
7 Anouk Klöpping AVV AV Valkenswaard MD 1,25 --- 426
7 Imke Vliegen Eindhoven Eindhoven Atletiek MD 1,25 --- 426
7 Ellemijn v...der Steen VOLO O.S.S. - VOLO MD 1,25 --- 426
10 Karlijn Bongenaar PH Prins Hendrik MD 1,25 --- 0
11 Daisy Manders GAC Gemert GAC Gemert MD 1,25 --- 426
12 Lieke van den Broek GVAC GVAC MD 1,20 --- 389
13 Dorien de Boer VOLO O.S.S. - VOLO MD 1,15 --- 0
14 Linda Dortmans AV De Keien AV De Keien MD 1,10 --- 0



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Team Ver OBPTeam punten
1 Isabel Bertrand PH Prins Hendrik MD 4,20 +2.7 m/s--- 458
2 Djim van den Berg PH Prins Hendrik MD 4,02 +2.0 m/s--- 0
3 Jiska Beuk GVAC GVAC MD 3,87 +3.1 m/s--- 392
4 Judith Witteveen AVGM AV Generaal Michaelis MD 3,80 +3.2 m/s--- 378
5 Silke Oldenkamp AV De Keien AV De Keien MD 3,68 +1.3 m/s--- 354
6 Manon Timmermans AV Oss `78 AV Oss `78 MD 3,66 +3.2 m/s--- 350
7 Anouk Klöpping AVV AV Valkenswaard MD 3,65 +3.7 m/s--- 348
8 Vera Kamsteeg Eindhoven Eindhoven Atletiek MD 3,60 +1.9 m/s--- 338
9 Kyara Gijsbers AV Oss `78 AV Oss `78 MD 3,54 +1.3 m/s--- 0
10 Lieke Janssen GAC Gemert GAC Gemert MD 3,40 +1.3 m/s--- 298
11 Ellemijn v...der Steen VOLO O.S.S. - VOLO MD 3,38 +1.4 m/s--- 294
12 Cinder Vis VOLO O.S.S. - VOLO MD 3,28 +2.7 m/s--- 0
13 Sascha ten Berge Eindhoven Eindhoven Atletiek MD 3,23 +1.4 m/s--- 0
14 Fenne de Looff AVV AV Valkenswaard MD 3,21 +1.0 m/s--- 0
15 Shannon Baijens AVGM AV Generaal Michaelis MD 2,94 +1.3 m/s--- 0
16 Gita Smits AV De Keien AV De Keien MD 2,83 +1.7 m/s--- 0
17 Lieke Smits GVAC GVAC MD 2,80 +5.1 m/s--- 0