Uitslagen Junioren B Poule 44 Wedstrijd 2 [2014]

Jongens Junior B - 100 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 David Staat AV Attila Jongens 10,9 --- 771
2 Bas Frauenfelder Nijmegen A...k Jongens 11,1 --- 724
3 Niels Erdkamp AV Caesar Jongens 11,3 --- 679
3 Olav Donker Prins Hend...k Jongens 11,3 --- 679
3 Yannick van Til Ciko `66 Jongens 11,3 --- 679
6 Jeffrey-Ju...alaihollo AV Attila Jongens 11,5 --- 0
7 Jos Wessels AV Weert Jongens 11,5 --- 635
8 Andel KArim Megaîz Prins Hend...k Jongens 11,5 --- 0
9 Chiel van der Looy AV Wijchen...ns Team 1 11,5 --- 635
9 Isaac Wilson De-Atleet Jongens 11,5 --- 635
11 Bart Hondeveld ARV Achilles Jongens 11,6 --- 614
12 Yvar Jansen AV De Keien Jongens 12,0 --- 532
13 Paul Heijnert ATV Venray Jongens 12,1 --- 513
14 Willem Nijssen AV Caesar Jongens 12,1 --- 0
15 Nick Honings Lopersgroe...e Jongens 12,1 --- 513
16 Tom Egbers Ciko `66 Jongens 12,1 --- 0
17 Jari van Nuil AV Unitas Jongens 12,3 --- 474
17 Bram Brandts DAK Jongens 12,3 --- 474
19 Koen van den Brand HAC Jongens 12,4 --- 456
20 Bram van de Loop AV Wijchen...ns Team 1 12,4 --- 0
21 Dylan Frijters ARV Achilles Jongens 12,5 --- 0
22 Scott Pols Atledo Jongens 13,1 --- 333
23 Tim Theunissen Nijmegen A...k Jongens 13,1 --- 0
24 Daan van de Laar Atletiek L...l Jongens 13,2 --- 317
25 Seal Stoové AV De Keien Jongens 13,3 --- 0
26 Floijd van Dijk De-Atleet Jongens 14,2 --- 0
27 Marco Rietjens Atletiek L...l Jongens 14,8 --- 0
Bas Soentjens AV Unitas Jongens DNS --- 0
Yared Eshete Atledo Jongens --- ---
Antoine va...er Sanden DAK Jongens --- ---
Steven Timmers HAC Jongens --- ---



Jongens Junior B - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Remco Voncken AV Caesar Jongens 53,4 --- 657
2 Isaac Wilson De-Atleet Jongens 54,9 --- 600
3 Bas Soentjens AV Unitas Jongens 55,2 --- 589
4 Niels Verheugd Atledo Jongens 55,6 --- 575
4 Jasper Janssen Prins Hend...k Jongens 55,6 --- 575
6 Rick Lambregts ARV Achilles Jongens 55,9 --- 564
7 Marek Geist Nijmegen A...k Jongens 56,2 --- 553
8 Ramon van Ophoven Atletiek L...l Jongens 56,4 --- 546
9 Nathaniël Uwakwe AV Attila Jongens 56,8 --- 532
9 Luuk Verploegen AV Wijchen...ns Team 1 56,8 --- 532
11 Cas ter Heide Ciko `66 Jongens 57,3 --- 515
12 Jari van Nuil AV Unitas Jongens 57,5 --- 0
13 Harry van Ham DAK Jongens 58,0 --- 492
14 Koen Derks AV De Keien Jongens 59,1 --- 456
15 Mitchell Emmers AV Attila Jongens 59,4 --- 0
16 Niels Erdkamp AV Caesar Jongens 1:00,2 --- 0
17 Bart v.d. Mortel Lopersgroe...e Jongens 1:01,8 --- 374
18 Tim Wienhoven Scopias At...k Jongens 1:02,3 --- 359
19 Christian Weijers AV Weert Jongens 1:02,9 --- 342
20 Olav van Vessem Scopias At...k Jongens 1:03,8 --- 0
21 Koen van den Brand HAC Jongens 1:05,2 --- 279
22 Berend Voorn ARV Achilles Jongens 1:08,0 --- 0
23 Paul Heijnert ATV Venray Jongens 1:15,3 --- 50
Chiel van der Looy AV Wijchen...ns Team 1 DNS --- 0
Dirk Winnemuller Nijmegen A...k Jongens DNS --- 0



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Rick Lambregts ARV Achilles Jongens 2:00,9 --- 732
2 Olle van den Boom ATV Venray Jongens 2:01,9 --- 715
3 Casper van Leeuwen Prins Hend...k Jongens 2:02,3 --- 709
4 Thymon Houben AV Unitas Jongens 2:02,6 --- 704
5 Stan van Helmond Lopersgroe...e Jongens 2:03,0 --- 697
6 Bouke van Belois Ciko `66 Jongens 2:03,7 --- 686
7 Rens van Lierop HAC Jongens 2:08,4 --- 612
8 Harry van Ham DAK Jongens 2:09,5 --- 596
9 Timo Waars Atledo Jongens 2:11,2 --- 571
10 Daan Pistorius Nijmegen A...k Jongens 2:11,4 --- 568
11 David Smit De-Atleet Jongens 2:13,4 --- 539
12 Remco Voncken AV Caesar Jongens 2:15,2 --- 515
13 Teun van den Brand AV De Keien Jongens 2:16,8 --- 493
14 Lars Snijders Lopersgroe...e Jongens 2:20,1 --- 0
15 Guus van Iersel AV Attila Jongens 2:21,0 --- 439
16 Wim Schreurs AV Unitas Jongens 2:24,6 --- 0
17 Kamiel Verhelst AV Wijchen...ns Team 2 2:24,9 --- 392
18 Tim Wienhoven Scopias At...k Jongens 2:25,5 --- 385
19 Wybout de Leeuw HAC Jongens 2:27,4 --- 0
20 Dirk Winnemuller Nijmegen A...k Jongens 2:27,7 --- 0
21 Frank Adriaansen AV Wijchen...ns Team 1 2:28,6 --- 349
22 Jules Smeets AV Weert Jongens 2:29,0 --- 344
23 Berend Voorn ARV Achilles Jongens 2:32,5 --- 0
24 Floijd van Dijk De-Atleet Jongens 2:35,7 --- 0
25 Joeri Vleugels AV Attila Jongens 2:52,5 --- 0
Koen Bruning Ciko `66 Jongens --- ---



Jongens Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Tijke Wentink AV Attila Jongens 4:21,4 --- 649
2 Daan Dirks ARV Achilles Jongens 4:21,9 --- 646
3 Stef Dirks ARV Achilles Jongens 4:22,1 --- 0
4 Ahmed Abubakar DAK Jongens 4:30,8 --- 584
5 Imre Dielis Lopersgroe...e Jongens 4:37,5 --- 540
6 Aron Koning AV De Keien Jongens 4:38,0 --- 537
7 Jules de Pinth Prins Hend...k Jongens 4:38,9 --- 532
8 Sijbren Altena Scopias At...k Jongens 4:39,7 --- 527
9 Willem Beugelink Ciko `66 Jongens 4:43,9 --- 501
10 Daan Vos de Wael Ciko `66 Jongens 4:44,1 --- 0
11 Jelle Graat AV Unitas Jongens 4:45,5 --- 491
12 Vincent Brouwers AV Weert Jongens 4:46,4 --- 486
13 David Smit De-Atleet Jongens 4:53,4 --- 445
14 Ruben van Herk AV Unitas Jongens 4:54,5 --- 0
15 Rens van Lierop HAC Jongens 4:56,2 --- 429
16 Simon Bertram Nijmegen A...k Jongens 4:59,9 --- 409
17 Stijn Martens AV Caesar Jongens 5:02,6 --- 394
18 Christian Weijers AV Weert Jongens 5:04,8 --- 0
19 Koen Simons Nijmegen A...k Jongens 5:10,4 --- 0
20 Jochem Fliervoet AV Wijchen...ns Team 1 5:17,6 --- 318
21 Valentijn Ruiter ATV Venray Jongens 5:25,3 --- 281
22 Daan Reijnen AV Wijchen...ns Team 1 5:26,2 --- 0



Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

# Naam ResOBPTeam punten
1 David Staat AV Attila Jongens 13,5 --- 995
2 Martijn Meijer Lopersgroe...e Jongens 14,6 --- 866
3 Yannick van Til Ciko `66 Jongens 14,8 --- 844
4 Danny Ediagbonya Ciko `66 Jongens 14,9 --- 0
5 Olle van den Boom ATV Venray Jongens 15,4 --- 783
6 Evan Boessen AV Unitas Jongens 16,0 --- 727
7 Stijn Visser AV Wijchen...ns Team 1 16,5 --- 683
8 Just van Hal Prins Hend...k Jongens 16,6 --- 674
9 Luuk Verploegen AV Wijchen...ns Team 1 17,1 --- 0
10 Niels Verheugd Atledo Jongens 17,8 --- 579
11 Ton Winkelmolen Atletiek L...l Jongens 18,7 --- 516
12 Yannick Willems De-Atleet Jongens 19,0 --- 497
13 Wybout de Leeuw HAC Jongens 19,3 --- 478
14 Vincent Brouwers AV Weert Jongens 19,9 --- 441
15 Jules Smeets AV Weert Jongens 20,1 --- 0
16 Tim Theunissen Nijmegen A...k Jongens 20,4 --- 412
17 Jip Kuijpers AV Caesar Jongens 20,8 --- 390
18 Dennis Plaum AV Unitas Jongens 22,0 --- 0
19 Frederik Haiber Nijmegen A...k Jongens 22,1 --- 0
Jules Arts ATV Venray Jongens DNF --- 0
Harry van Ham DAK Jongens --- ---



Jongens Junior B - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
AV De Keien Jongens (4x100m) AV De Keien - JJB 0 --- 0
AV Weert Jongens (4x100m) AV Weert - JJB 0 --- 0
AV Wijchen Jongens Team 2 (4x100m) AV Wijchen - JJB 0 --- 0
HAC Jongens (4x100m) HAC - JJB 0 --- 0
Scopias Atletiek Jongens (4x100m) Scopias Atletiek - JJB 0 --- 0
AV Attila Jongens (4x100m) AV Attila - JJB 0 44,9 743
Prins Hendrik Jongens (4x100m) Prins Hendrik - JJB 0 45,2 725
Ciko `66 Jongens (4x100m) Ciko `66 - JJB 0 45,9 686
AV Unitas Jongens (4x100m) AV Unitas - JJB 0 46,6 647
Lopersgroep Deurne Jongens (4x100m) Lopersgroep Deurne - JJB 0 47,7 589
AV Caesar Jongens (4x100m) AV Caesar - JJB 0 47,8 584
ARV Achilles Jongens (4x100m) ARV Achilles - JJB 0 48,0 574
De-Atleet Jongens (4x100m) De-Atleet - JJB 0 48,4 553
Atledo Jongens (4x100m) Atledo - JJB 0 50,0 476
AV Wijchen Jongens Team 1 (4x100m) AV Wijchen - JJB 0 50,1 471
Nijmegen Atletiek Jongens (4x100m) Nijmegen Atletiek - JJB 0 50,4 457
Atletiek Leudal Jongens (4x100m) Atletiek Leudal - JJB 0 51,3 416
DAK Jongens (4x100m) DAK - JJB 0 51,7 398
ATV Venray Jongens (4x100m) ATV Venray - JJB 0 DNS 0



Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Tom Egbers Ciko `66 Jongens 47,87 --- 604
2 Peter Siers Ciko `66 Jongens 46,52 --- 0
3 Olle van den Boom ATV Venray Jongens 45,77 --- 575
4 Arno Kapteyns Prins Hend...k Jongens 44,38 --- 555
5 Glenn Pols Atledo Jongens 44,01 --- 550
6 Jos Wessels AV Weert Jongens 39,34 --- 481
7 Yvar Jansen AV De Keien Jongens 37,15 --- 447
8 Jochem Fliervoet AV Wijchen...ns Team 1 35,40 --- 420
9 Maarten Kerckhoffs AV Wijchen...ns Team 1 35,10 --- 0
10 Stan van Helmond Lopersgroe...e Jongens 33,03 --- 381
11 Jordy Klerkx AV Unitas Jongens 32,68 --- 376
12 Jesse Hulst AV Caesar Jongens 31,71 --- 359
13 Stan de Jong ARV Achilles Jongens 31,50 --- 356
14 Timo Waars Atledo Jongens 30,43 --- 0
15 Cas Maass...den Brink Nijmegen A...k Jongens 30,07 --- 331
16 Ernst Hobma AV Unitas Jongens 28,66 --- 0
17 Jules Arts ATV Venray Jongens 27,56 --- 0
18 Brent Cloosterman De-Atleet Jongens 23,50 --- 210
19 Kevin van Heel Atletiek L...l Jongens 22,88 --- 198
20 Jim Leemans AV Attila Jongens 22,67 --- 194
21 Stijn Martens AV Caesar Jongens 20,88 --- 0
22 Frederik Haiber Nijmegen A...k Jongens 20,85 --- 0
23 Koen van den Brand HAC Jongens 19,06 --- 119
24 Kick Hofman De-Atleet Jongens 15,18 --- 0
25 Bart v.d. Mortel Lopersgroe...e Jongens 13,70 --- 0
26 Jeroen de Boer DAK Jongens 9,20 --- 0
Daan Gielen Prins Hend...k Jongens DNS --- 0
Sid Vermeulen Scopias At...k Jongens DNS --- 0



Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Glenn Pols Atledo Jongens 41,04 --- 706
2 Rico Leinders AV Unitas Jongens 39,75 --- 681
3 Koen van Ligten Ciko `66 Jongens 37,17 --- 629
4 Floris Estourgie Ciko `66 Jongens 36,85 --- 0
5 Rik Goessens AV Unitas Jongens 34,04 --- 0
6 Olav van Vessem Scopias At...k Jongens 33,87 --- 560
7 Jan Janssen Prins Hend...k Jongens 32,93 --- 539
8 Maarten Kerckhoffs AV Wijchen...ns Team 1 31,66 --- 512
9 Domingos Muanza AV Attila Jongens 30,18 --- 478
10 Daan Cruijsen ATV Venray Jongens 29,00 --- 451
11 Sam van der Pol Atledo Jongens 27,53 --- 0
12 Sven Kroon Prins Hend...k Jongens 27,50 --- 0
13 Stan de Jong ARV Achilles Jongens 27,44 --- 415
14 Frank Adriaansen AV Wijchen...ns Team 1 26,70 --- 0
15 Rick van de Ven DAK Jongens 25,80 --- 375
16 Jip Kuijpers AV Caesar Jongens 25,79 --- 375
17 Hessel Gras AV De Keien Jongens 22,87 --- 301
18 Tim Theunissen Nijmegen A...k Jongens 22,15 --- 282
19 Kick Hofman De-Atleet Jongens 21,89 --- 275
20 Jules Smeets AV Weert Jongens 19,59 --- 212
21 Cas Maass...den Brink Nijmegen A...k Jongens 19,26 --- 0
22 Jelle Veeneman AV Wijchen...ns Team 2 19,05 --- 196
23 Marco Rietjens Atletiek L...l Jongens 18,88 --- 191
24 Nick Honings Lopersgroe...e Jongens 18,04 --- 167
25 Mart de Haas AV De Keien Jongens 14,18 --- 0
26 Teun van Kesteren De-Atleet Jongens 13,37 --- 0
Luuk Adriaanse AV Attila Jongens DNS --- 0
Christian Weijers AV Weert Jongens DNS --- 0



Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Glenn Pols Atledo Jongens 13,67 --- 708
2 Koen van Ligten Ciko `66 Jongens 13,27 --- 682
3 Domingos Muanza AV Attila Jongens 12,43 --- 628
4 Floris Estourgie Ciko `66 Jongens 12,21 --- 0
5 Daan Cruijsen ATV Venray Jongens 11,88 --- 592
6 Rico Leinders AV Unitas Jongens 11,84 --- 589
7 Olav van Vessem Scopias At...k Jongens 11,73 --- 582
8 Brent Cloosterman De-Atleet Jongens 11,66 --- 577
9 Sam van der Pol Atledo Jongens 11,28 --- 0
10 Maarten Kerckhoffs AV Wijchen...ns Team 1 11,09 --- 538
11 Jos Wessels AV Weert Jongens 10,97 --- 530
12 Rik Goessens AV Unitas Jongens 10,93 --- 0
13 Casper van Leeuwen Prins Hend...k Jongens 10,82 --- 519
14 Sven Kroon Prins Hend...k Jongens 10,51 --- 0
15 Stan de Jong ARV Achilles Jongens 10,43 --- 491
16 Hessel Gras AV De Keien Jongens 10,29 --- 481
17 Kars van den Berg AV Wijchen...ns Team 1 10,27 --- 0
18 Stan Dings ATV Venray Jongens 10,04 --- 0
19 Kick Hofman De-Atleet Jongens 9,64 --- 0
20 Rick van de Ven DAK Jongens 9,31 --- 409
21 Nathaniël Uwakwe AV Attila Jongens 9,29 --- 0
22 Jelle Veeneman AV Wijchen...ns Team 2 9,17 --- 398
23 Lars Snijders Lopersgroe...e Jongens 9,01 --- 386
24 Willem Nijtmans Nijmegen A...k Jongens 8,33 --- 333
25 Simon Bertram Nijmegen A...k Jongens 8,25 --- 0
26 Kevin van Heel Atletiek L...l Jongens 7,96 --- 303
27 Seal Stoové AV De Keien Jongens 7,85 --- 0
28 Daan van de Laar Atletiek L...l Jongens 6,50 --- 0



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Julius Ediagbonya Ciko `66 Jongens 1,90 --- 769
2 Lekan Dalenberg Atledo Jongens 1,85 --- 725
3 Dylan Frijters ARV Achilles Jongens 1,80 --- 680
3 Dirk Aarts HAC Jongens 1,80 --- 680
3 Bas Frauenfelder Nijmegen A...k Jongens 1,80 --- 680
6 Vincent Staat AV Attila Jongens 1,75 --- 634
7 Jan Janssen Prins Hend...k Jongens 1,70 --- 587
8 Arno Kapteyns Prins Hend...k Jongens 1,70 --- 0
9 Stijn Visser AV Wijchen...ns Team 1 1,70 --- 587
10 Peter Siers Ciko `66 Jongens 1,70 --- 0
11 Tim Dirne ARV Achilles Jongens 1,65 --- 0
12 Evan Boessen AV Unitas Jongens 1,65 --- 540
12 Simon Spierings De-Atleet Jongens 1,65 --- 540
14 Jip Kuijpers AV Caesar Jongens 1,60 --- 492
14 Geert Elferink DAK Jongens 1,60 --- 492
14 Kamiel Verhelst AV Wijchen...ns Team 2 1,60 --- 492
17 Bram van de Loop AV Wijchen...ns Team 1 1,60 --- 0
18 Jesse Hulst AV Caesar Jongens 1,55 --- 0
19 Stan Arts Lopersgroe...e Jongens 1,55 --- 444
19 Vincent Brouwers AV Weert Jongens 1,55 --- 444
21 Stan Dings ATV Venray Jongens 1,50 --- 394
21 Ramon van Ophoven Atletiek L...l Jongens 1,50 --- 394
23 Jelle Veeneman AV Wijchen...ns Team 2 1,50 --- 0
23 Teun van Kesteren De-Atleet Jongens 1,50 --- 0
23 Jordy Luijten Nijmegen A...k Jongens 1,50 --- 0
26 Scott Pols Atledo Jongens 1,45 --- 0
27 Mart de Haas AV De Keien Jongens 1,45 --- 344
28 Jeroen de Boer DAK Jongens 1,45 --- 0



Jongens Junior B - Hink-stap-springen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Julius Ediagbonya Ciko `66 Jongens 12,32 +1.1 m/s--- 603
2 Vincent Staat AV Attila Jongens 11,90 +1.3 m/s--- 557
3 Geert Elferink DAK Jongens 11,55 +0.0 m/s--- 518
4 Yannick Willems De-Atleet Jongens 11,10 +0.4 m/s--- 467
5 Stan van Helmond Lopersgroe...e Jongens 10,88 +0.1 m/s--- 441
6 Ton Winkelmolen Atletiek L...l Jongens 10,34 +0.8 m/s--- 378
7 Koen Koenders Prins Hend...k Jongens 10,23 +0.6 m/s--- 365
8 Kars van den Berg AV Wijchen...ns Team 1 10,03 +1.0 m/s--- 341
9 Jules Arts ATV Venray Jongens 9,76 +0.2 m/s--- 308
10 Lucas Hobma AV Unitas Jongens 9,54 +0.1 m/s--- 281
11 Jordy Luijten Nijmegen A...k Jongens 8,53 +0.0 m/s--- 153
Lekan Dalenberg Atledo Jongens DNS --- 0



Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Koen Koenders Prins Hend...k Jongens 4,10 --- 833
2 Max van Haren ATV Venray Jongens 3,90 --- 781
3 Jordy Klerkx AV Unitas Jongens 3,60 --- 700
4 Koen van Ligten Ciko `66 Jongens 3,40 --- 645
5 Martijn Meijer Lopersgroe...e Jongens 2,60 --- 404
5 Stijn Visser AV Wijchen...ns Team 1 2,60 --- 404
7 Chris Rooijakkers HAC Jongens 2,50 --- 371
7 Yannick Willems De-Atleet Jongens 2,50 --- 371
9 Guus van Iersel AV Attila Jongens 2,30 --- 304
9 Geert Elferink DAK Jongens 2,30 --- 304
11 Niels Verheugd Atledo Jongens 2,20 --- 270
12 Koen Derks AV De Keien Jongens 1,80 --- 122



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Bart Hondeveld ARV Achilles Jongens 6,07 +1.8 m/s--- 621
1 Jan Janssen Prins Hend...k Jongens 6,07 +2.3 m/s--- 621
3 Danny Ediagbonya Ciko `66 Jongens 5,99 +2.7 m/s--- 603
4 Lekan Dalenberg Atledo Jongens 5,86 +0.6 m/s--- 573
5 Just van Hal Prins Hend...k Jongens 5,51 +2.0 m/s--- 0
6 Chiel van der Looy AV Wijchen...ns Team 1 5,46 +2.1 m/s--- 481
7 Jim Leemans AV Attila Jongens 5,41 +2.5 m/s--- 470
8 Max van Haren ATV Venray Jongens 5,40 +1.0 m/s--- 467
9 Simon Spierings De-Atleet Jongens 5,31 +2.2 m/s--- 446
10 Luuk Verploegen AV Wijchen...ns Team 1 5,25 +1.7 m/s--- 0
11 Peter Siers Ciko `66 Jongens 5,18 +1.6 m/s--- 0
12 Bram Brandts DAK Jongens 5,10 +0.4 m/s--- 396
13 Willem Nijssen AV Caesar Jongens 4,97 +2.5 m/s--- 364
14 Stan Arts Lopersgroe...e Jongens 4,93 +1.9 m/s--- 354
15 Ernst Hobma AV Unitas Jongens 4,89 +1.3 m/s--- 344
16 Daan van de Mortel Lopersgroe...e Jongens 4,86 +1.1 m/s--- 0
17 Yared Eshete Atledo Jongens 4,85 +2.6 m/s--- 0
17 Ahmed Abubakar DAK Jongens 4,85 +1.4 m/s--- 0
19 Dirk Aarts HAC Jongens 4,83 +0.0 m/s--- 329
20 Kamiel Verhelst AV Wijchen...ns Team 2 4,80 +20.0 m/s--- 322
21 Frederik Haiber Nijmegen A...k Jongens 4,69 +1.9 m/s--- 294
22 Tim Dirne ARV Achilles Jongens 4,68 +1.4 m/s--- 0
22 Stijn Martens AV Caesar Jongens 4,68 +1.5 m/s--- 0
24 Joeri Vleugels AV Attila Jongens 4,60 +0.5 m/s--- 0
25 Valentijn Ruiter ATV Venray Jongens 4,55 +2.7 m/s--- 0
26 Floijd van Dijk De-Atleet Jongens 4,53 +2.6 m/s--- 0
27 Daan van de Laar Atletiek L...l Jongens 4,44 +2.5 m/s--- 230
28 Jordy Luijten Nijmegen A...k Jongens 4,14 +3.8 m/s--- 0
29 Lucas Hobma AV Unitas Jongens 3,82 +1.6 m/s--- 0
Kane van Zutphen AV De Keien Jongens DNS --- 0
Steven Timmers HAC Jongens DNS --- 0



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Nikki Jacobs Prins Hend...k Meisjes 12,1 --- 803
2 Simone Lamberts Scopias At...k Meisjes 12,4 --- 744
3 Sismee Tiggeloven AV Achille...p Meisjes 12,7 --- 687
4 Sanne Habets AV Caesar Meisjes 13,2 --- 599
5 Elise Jocaille ACW `66 Meisjes 13,3 --- 0
6 Kim van Loon ACW `66 Meisjes 13,3 --- 582
6 Renate Konings ARV Achilles Meisjes 13,3 --- 582
6 Hannah Cranen Atletiek L...l Meisjes 13,3 --- 582
6 Lieke Brouwers HAC Meisjes 13,3 --- 582
10 Femke Sluijsmans AV Unitas Meisjes 13,5 --- 0
11 Julia Lang AV Unitas Meisjes 13,5 --- 549
12 Maud Boeren ARV Achilles Meisjes 13,9 --- 0
13 Iris de Jong AV Wijchen Meisjes 14,1 --- 456
14 Bente Smagge AV Attila Meisjes 14,2 --- 441
15 Manon van Neerven Lopersgroe...e Meisjes 14,3 --- 426
16 Celine Konijnenburg AV Wijchen Meisjes 14,3 --- 0
17 Lisa Koot AV Attila Meisjes 14,4 --- 0
18 Mandy Dierx AV Weert Meisjes 14,7 --- 370
19 Sophie van Dooren AV Achille...p Meisjes 15,1 --- 0
20 Nikki van de Mortel Lopersgroe...e Meisjes 15,3 --- 0
21 Emily Koenders HAC Meisjes 16,3 --- 0
22 Megan Lemkens AV Weert Meisjes 17,4 --- 0
Emilie Lodewijks AV Caesar Meisjes DNS --- 0
Noa van Ginneken Prins Hend...k Meisjes DNS --- 0
Dagmara Killaars Scopias At...k Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior B - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Kim Frijns AV Unitas Meisjes 1:03,1 --- 682
2 Sophie van Leeuwen Prins Hend...k Meisjes 1:04,2 --- 651
3 Iris Bastmeijer AV Attila Meisjes 1:05,3 --- 622
4 Nienke de Jager AV Wijchen Meisjes 1:07,0 --- 579
5 Hannah Cranen Atletiek L...l Meisjes 1:07,9 --- 557
6 Karin Flipsen AV Weert Meisjes 1:08,0 --- 555
7 Manon van Neerven Lopersgroe...e Meisjes 1:08,1 --- 552
8 Sophie de Groot HAC Meisjes 1:10,0 --- 508
9 Sanne Habets AV Caesar Meisjes 1:10,9 --- 488
10 Lisa Koot AV Attila Meisjes 1:12,2 --- 0
11 Laura Eldred ACW `66 Meisjes 1:13,2 --- 438
12 Dagmara Killaars Scopias At...k Meisjes 1:13,5 --- 432
13 Maud Boeren ARV Achilles Meisjes 1:14,7 --- 408
14 Noortje van der Mast ACW `66 Meisjes 1:15,3 --- 0
15 Sanne Stijfs AV Achille...p Meisjes 1:18,3 --- 339
Teri Rossen AV Wijchen Meisjes DNS --- 0
Chantal Maas Lopersgroe...e Meisjes DNF --- 0



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Vera Lurvink HAC Meisjes 2:19,5 --- 796
2 Susan Houben AV Weert Meisjes 2:23,3 --- 749
3 Sophie Schoonebeek Prins Hend...k Meisjes 2:24,0 --- 741
4 Sanne Rijnders Lopersgroe...e Meisjes 2:27,5 --- 700
5 Nina Becx AV Attila Meisjes 2:28,7 --- 686
6 Dianne Kleuskens ACW `66 Meisjes 2:29,7 --- 675
7 Evi van Bladel ACW `66 Meisjes 2:36,9 --- 0
8 Zoë Mommers AV Unitas Meisjes 2:40,4 --- 565
9 Esmee Ernes AV Unitas Meisjes 2:40,8 --- 0
10 Bente Smagge AV Attila Meisjes 2:45,3 --- 0
11 Lynn Vogely AV Achille...p Meisjes 2:48,6 --- 490
12 Heleen Urbach ARV Achilles Meisjes 2:58,3 --- 410
13 Nikki van de Mortel Lopersgroe...e Meisjes 2:58,5 --- 0
14 Aïsha Abelen AV Wijchen Meisjes 2:58,7 --- 407
Daphne Sino Scopias At...k Meisjes DNS --- 0
Eva Rietjes AV Weert Meisjes DNF --- 0
Pleun van Kerkhoff AV Wijchen Meisjes DNF --- 0



Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

# Naam ResOBPTeam punten
1 Noa van Ginneken Prins Hend...k Meisjes 13,8 --- 861
2 Lieke Brouwers HAC Meisjes 15,4 --- 681
3 Iris Bastmeijer AV Attila Meisjes 16,0 --- 623
4 Kim Frijns AV Unitas Meisjes 16,1 --- 614
5 Veerle van...er Meulen AV Achille...p Meisjes 16,3 --- 596
6 Dianne Kleuskens ACW `66 Meisjes 16,4 --- 587
7 Jade Tax AV Wijchen Meisjes 17,0 --- 535
8 Daphne Sino Scopias At...k Meisjes 17,4 --- 503
9 Nienke de Jager AV Wijchen Meisjes 17,4 --- 0
10 Chantal Maas Lopersgroe...e Meisjes 17,7 --- 479
11 Heleen Urbach ARV Achilles Meisjes 19,3 --- 367
12 Elise Jocaille ACW `66 Meisjes 19,4 --- 0
13 Elke van Rooij Atletiek L...l Meisjes 19,4 --- 360
Yrla Lucassen AV Weert Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior B - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
DAK Meisjes (4x100m) DAK - MJB 0 --- 0
Scopias Atletiek Meisjes (4x100m) Scopias Atletiek - MJB 0 --- 0
Prins Hendrik Meisjes (4x100m) Prins Hendrik - MJB 0 50,2 752
ACW `66 Meisjes (4x100m) ACW `66 - MJB 0 53,2 615
AV Wijchen Meisjes (4x100m) AV Wijchen - MJB 0 53,7 594
AV Unitas Meisjes (4x100m) AV Unitas - MJB 0 54,9 544
HAC Meisjes (4x100m) HAC - MJB 0 54,9 544
ARV Achilles Meisjes (4x100m) ARV Achilles - MJB 0 55,0 540
AV Attila Meisjes (4x100m) AV Attila - MJB 0 55,3 528
AV Caesar Meisjes (4x100m) AV Caesar - MJB 0 56,7 474
AV Achilles Top Meisjes (4x100m) AV Achilles Top - MJB 0 56,8 470
Lopersgroep Deurne Meisjes (4x100m) Lopersgroep Deurne - MJB 0 57,1 459
Atletiek Leudal Meisjes (4x100m) Atletiek Leudal - MJB 0 59,6 369
AV Weert Meisjes (4x100m) AV Weert - MJB 0 59,7 366



Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Susan Bekkers AV Attila Meisjes 32,58 --- 644
2 Bo Smit HAC Meisjes 31,54 --- 626
3 Maxime Beverwijk Prins Hend...k Meisjes 31,41 --- 624
4 Annemiek Zwartkruis AV Unitas Meisjes 26,65 --- 537
5 Elise Pelgrim Prins Hend...k Meisjes 24,75 --- 0
6 Aïsha Abelen AV Wijchen Meisjes 21,78 --- 439
7 Susan Houben AV Weert Meisjes 20,83 --- 418
8 Annet Slik ACW `66 Meisjes 20,59 --- 413
9 Maxime Brandts AV Caesar Meisjes 20,56 --- 413
10 Kailey Haenraets Scopias At...k Meisjes 20,45 --- 410
11 Arlette Rademakers AV Achille...p Meisjes 19,06 --- 379
12 Renate Meijer Lopersgroe...e Meisjes 18,74 --- 372
13 Pien Wishaupt AV Caesar Meisjes 17,74 --- 0
14 Maartje Westermann AV Attila Meisjes 17,68 --- 0
15 Imke Mijzen ARV Achilles Meisjes 17,66 --- 347
16 Vivienne Klinkhamer AV Achille...p Meisjes 13,90 --- 0
17 Obe Wagemakers HAC Meisjes 13,41 --- 0
18 Hannah Kochx Atletiek L...l Meisjes 13,00 --- 229
19 Noortje van der Mast ACW `66 Meisjes 12,57 --- 0
Pleun van Kerkhoff AV Wijchen Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Maxime Brandts AV Caesar Meisjes 33,01 --- 605
2 Lorelle Bills AV Unitas Meisjes 30,93 --- 563
3 Maxime Beverwijk Prins Hend...k Meisjes 29,26 --- 529
4 Veerle van...er Meulen AV Achille...p Meisjes 27,82 --- 499
5 Zyra van Oers AV Unitas Meisjes 25,46 --- 0
6 Roos Koppen AV Weert Meisjes 23,01 --- 391
7 Emilie Lodewijks AV Caesar Meisjes 22,99 --- 0
8 Anouk Maas Lopersgroe...e Meisjes 22,83 --- 387
9 Kailey Haenraets Scopias At...k Meisjes 21,15 --- 347
10 Hannah Kochx Atletiek L...l Meisjes 15,99 --- 212
11 Celine Konijnenburg AV Wijchen Meisjes 15,33 --- 193
12 Emilie Hoebens HAC Meisjes 15,23 --- 190
13 Irene van der Sanden ARV Achilles Meisjes 15,06 --- 185
14 Obe Wagemakers HAC Meisjes 13,61 --- 0
15 Megan Lemkens AV Weert Meisjes 13,41 --- 0
16 Annet Slik ACW `66 Meisjes 12,98 --- 123
17 Maartje Westermann AV Attila Meisjes 12,06 --- 94
18 Noortje van der Mast ACW `66 Meisjes 11,13 --- 0
19 Renate Meijer Lopersgroe...e Meisjes 9,31 --- 0
Susan Bekkers AV Attila Meisjes DNS --- 0
Pleun van Kerkhoff AV Wijchen Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Veerle van...er Meulen AV Achille...p Meisjes 10,81 --- 643
2 Roos Koppen AV Weert Meisjes 10,35 --- 613
3 Maxime Beverwijk Prins Hend...k Meisjes 10,34 --- 612
4 Zyra van Oers AV Unitas Meisjes 10,07 --- 594
5 Lorelle Bills AV Unitas Meisjes 9,42 --- 0
6 Anouk Maas Lopersgroe...e Meisjes 8,90 --- 513
7 Manouk Cartigny Scopias At...k Meisjes 8,75 --- 502
8 Kailey Haenraets Scopias At...k Meisjes 8,62 --- 0
9 Maxime Brandts AV Caesar Meisjes 8,61 --- 491
10 Judi Willems AV Wijchen Meisjes 8,46 --- 480
11 Vivienne Klinkhamer AV Achille...p Meisjes 7,88 --- 0
12 Aïsha Abelen AV Wijchen Meisjes 7,73 --- 0
13 Irene van der Sanden ARV Achilles Meisjes 7,36 --- 396
14 Evi van Bladel ACW `66 Meisjes 7,29 --- 391
15 Renate Meijer Lopersgroe...e Meisjes 7,21 --- 0
16 Laura Eldred ACW `66 Meisjes 7,16 --- 0
17 Lonneke Westermann AV Attila Meisjes 7,15 --- 380
18 Emilie Hoebens HAC Meisjes 6,61 --- 335
19 Obe Wagemakers HAC Meisjes 6,23 --- 0
20 Maartje Westermann AV Attila Meisjes 6,11 --- 0
21 Elke van Rooij Atletiek L...l Meisjes 6,01 --- 284
22 Megan Lemkens AV Weert Meisjes 4,94 --- 0



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Joy Geijs ACW `66 Meisjes 1,60 --- 832
2 Elise Jocaille ACW `66 Meisjes 1,50 --- 0
3 Annemiek Zwartkruis AV Unitas Meisjes 1,50 --- 726
3 Bo Smit HAC Meisjes 1,50 --- 726
5 Manouk Cartigny Scopias At...k Meisjes 1,45 --- 672
5 Judi Willems AV Wijchen Meisjes 1,45 --- 672
7 Emma van de Valk Lopersgroe...e Meisjes 1,40 --- 615
7 Elise Pelgrim Prins Hend...k Meisjes 1,40 --- 615
9 Susan Bekkers AV Attila Meisjes 1,35 --- 0
10 Lonneke Westermann AV Attila Meisjes 1,35 --- 550
11 Imke Mijzen ARV Achilles Meisjes 1,30 --- 484
11 Arlette Rademakers AV Achille...p Meisjes 1,30 --- 484
13 Emilie Lodewijks AV Caesar Meisjes 1,30 --- 0
14 Floor Götschenberg AV Caesar Meisjes 1,30 --- 484
15 Iris de Jong AV Wijchen Meisjes 1,30 --- 0
16 Inge Hendrix Atletiek L...l Meisjes 1,10 --- 0
17 Min Schrijvers Atletiek L...l Meisjes 1,10 --- 206
Deborah Kammeraat ARV Achilles Meisjes DNS --- 0
Lisan van Duppen Lopersgroe...e Meisjes DNS --- 0
Yrla Lucassen AV Weert Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Maureen Pelgrim Prins Hend...k Meisjes 5,40 +1.6 m/s--- 771
2 Nikki Jacobs Prins Hend...k Meisjes 5,28 +1.9 m/s--- 0
3 Kim van Loon ACW `66 Meisjes 5,00 +2.9 m/s--- 677
4 Sismee Tiggeloven AV Achille...p Meisjes 4,89 +1.1 m/s--- 650
5 Sophie de Groot HAC Meisjes 4,83 +1.4 m/s--- 636
6 Jade Tax AV Wijchen Meisjes 4,80 +2.2 m/s--- 628
7 Renate Konings ARV Achilles Meisjes 4,59 +1.7 m/s--- 576
8 Simone Lamberts Scopias At...k Meisjes 4,57 +1.9 m/s--- 571
9 Julia Lang AV Unitas Meisjes 4,49 +1.9 m/s--- 551
10 Pien Wishaupt AV Caesar Meisjes 4,33 +2.9 m/s--- 510
11 Evi van Bladel ACW `66 Meisjes 4,13 +2.3 m/s--- 0
11 Celine Konijnenburg AV Wijchen Meisjes 4,13 +2.4 m/s--- 0
13 Nina Becx AV Attila Meisjes 4,11 +2.8 m/s--- 452
14 Karin Flipsen AV Weert Meisjes 3,94 +0.2 m/s--- 406
15 Floor Götschenberg AV Caesar Meisjes 3,93 +1.1 m/s--- 0
16 Sophie van Dooren AV Achille...p Meisjes 3,92 +3.3 m/s--- 0
17 Femke Sluijsmans AV Unitas Meisjes 3,90 +2.8 m/s--- 0
18 Emma van de Valk Lopersgroe...e Meisjes 3,65 +2.4 m/s--- 326
19 Mandy Dierx AV Weert Meisjes 3,56 +3.4 m/s--- 0
20 Irene van der Sanden ARV Achilles Meisjes 3,53 +1.8 m/s--- 0
21 Emily Koenders HAC Meisjes 3,23 +2.5 m/s--- 0
22 Inge Hendrix Atletiek L...l Meisjes 3,21 +3.0 m/s--- 198
23 Min Schrijvers Atletiek L...l Meisjes 3,17 +2.0 m/s--- 0
Lisan van Duppen Lopersgroe...e Meisjes DNS --- 0