Uitslagen Junioren C/D Poule 57 Wedstrijd 3 [2014]

Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Bryan Pronk AV Sparta JC Team 1 11,28 +2.9 m/s--- 955
2 Shaquille ...manuelson AV `40 JC 12,10 +2.9 m/s--- 808
3 Tijmen Melgers AV Sparta JC Team 1 12,15 +2.9 m/s--- 800
4 Maurik de Groot Haag Atlet...JC Team 1 12,36 +2.9 m/s--- 766
5 Max de Vries Haag Atlet...JC Team 1 12,55 +2.9 m/s--- 736
6 Marnix Vos Haag Atlet...JC Team 1 12,79 +2.9 m/s--- 0
7 Stijn de Graaf AV `40 JC 12,85 +2.7 m/s--- 690
8 Abel Hijstek Haag Atlet...JC Team 2 13,18 +2.7 m/s--- 643
9 Milan Vermeulen AV Olympus...JC Team 1 13,20 +2.7 m/s--- 640
10 Florian Salvignol Haag Atlet...JC Team 2 13,23 +2.7 m/s--- 636
11 Sander Hoogervorst AV Olympus...JC Team 2 13,76 +5.2 m/s--- 564
12 Rick van der Waal AV Olympus...JC Team 2 14,12 +5.2 m/s--- 519
13 Pim Veraar AV Olympus...JC Team 1 14,59 +5.2 m/s--- 463
14 Nick Guth AV Sparta JC Team 2 15,38 +5.2 m/s--- 377
15 Kevin Zimmerman AV Olympus...JC Team 2 15,39 +5.2 m/s--- 0
16 Kimmo Taal AV `40 JC 15,41 +5.2 m/s--- 0
Sebastiaan...Verhoeven AV Sparta JC Team 1 DNS --- 0
Tom Dogger AV Olympus...JC Team 1 DNS --- 0
Cameron Woodward Haag Atlet...JC Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jurriaan de Rijk Haag Atlet...JC Team 1 2:04,03 --- 861
2 Jay Jay Fung-Loy AV Sparta JC Team 1 2:09,61 --- 786
3 Marijn Wolf Haag Atlet...JC Team 1 2:13,58 --- 737
4 Victor van der Wel AV `40 JC 2:14,72 --- 723
5 Tijmen Melgers AV Sparta JC Team 1 2:17,11 --- 695
6 Thijs van Daal AV Sparta JC Team 1 2:22,06 --- 0
7 Lars van der Salm AV `40 JC 2:24,15 --- 618
8 Abel Hijstek Haag Atlet...JC Team 2 2:24,89 --- 610
9 Pim Veraar AV Olympus...JC Team 1 2:30,59 --- 553
10 Wytse de Vries AV `40 JC 2:38,85 --- 0
11 Kevin Zimmerman AV Olympus...JC Team 2 2:41,10 --- 460
12 Tim Verhulst AV Olympus...JC Team 2 2:58,27 --- 330
Tom Dogger AV Olympus...JC Team 1 DNS --- 0
Ruben Vreugdenhil AV Olympus...JC Team 1 DNS --- 0
Cameron Woodward Haag Atlet...JC Team 2 DNS --- 0
Marnix Vos Haag Atlet...JC Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Robin Spoor AV Sparta JC Team 1 14,14 +3.4 m/s--- 814
2 Bryan Pronk AV Sparta JC Team 1 14,42 +3.4 m/s--- 784
3 Maurik de Groot Haag Atlet...JC Team 1 14,58 +3.4 m/s--- 768
4 Melvin de Ronde AV `40 JC 15,78 +3.6 m/s--- 654
5 Marlon van Crugten AV Olympus...JC Team 1 15,91 +3.4 m/s--- 643
6 Luuk Kuijper AV `40 JC 15,95 +3.4 m/s--- 639
7 Casper Knoester Haag Atlet...JC Team 1 16,00 +3.6 m/s--- 635
8 Marijn Wolf Haag Atlet...JC Team 1 17,55 +3.6 m/s--- 0
9 Martijn Geerts AV Sparta JC Team 1 17,63 +3.6 m/s--- 0
10 Quintin Timmers Haag Atlet...JC Team 2 19,08 +2.7 m/s--- 415
11 Rick van der Waal AV Olympus...JC Team 2 19,17 +2.7 m/s--- 410
12 Wytse de Vries AV `40 JC 20,70 +2.7 m/s--- 0
13 Tim Stoetzer Haag Atlet...JC Team 2 21,18 +2.7 m/s--- 302
Ruben Vreugdenhil AV Olympus...JC Team 1 DNS --- 0
Quinten de Brabander AV Olympus...JC Team 1 DNF --- 0



Jongens Junior C - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
AV Sparta JC Team 2 (4x100m) AV Sparta - JJC 0 --- 0
AV Sparta JC Team 1 (4x100m) AV Sparta - JJC 0 46,46 858
AV `40 JC (4x100m) AV `40 - JJC 0 48,24 782
Haag Atletiek JC Team 1 (4x100m) Haag Atletiek - JJC 0 49,47 733
AV Olympus `70 JC Team 1 (4x100m) AV Olympus `70 - JJC 0 51,80 647
AV Olympus `70 JC Team 2 (4x100m) AV Olympus `70 - JJC 0 56,90 482
Haag Atletiek JC Team 2 (4x100m) Haag Atletiek - JJC 0 DNS 0



Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Thijs Meershoek AV Sparta JC Team 1 42,47 --- 672
2 Milan Vermeulen AV Olympus...JC Team 1 39,49 --- 633
3 Alessio Podda Haag Atlet...JC Team 1 36,89 --- 597
4 Sam Haffert Haag Atlet...JC Team 2 36,78 --- 595
5 Lars van der Salm AV `40 JC 34,67 --- 565
6 Thijs van Daal AV Sparta JC Team 1 26,65 --- 0
6 Jannis Fischer Haag Atlet...JC Team 1 26,65 --- 0
8 Louis Hart AV `40 JC 22,21 --- 0
9 Nick Guth AV Sparta JC Team 2 22,09 --- 363
10 Dion in't Veld AV Olympus...JC Team 1 19,97 --- 0
11 Bas van Zijderveld AV Olympus...JC Team 2 18,65 --- 298
12 Dennis Zwinkels AV Olympus...JC Team 2 15,18 --- 0



Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Shaquille ...manuelson AV `40 JC 46,93 --- 704
2 Glenn Kunst Haag Atlet...JC Team 1 39,50 --- 609
3 Thijs Meershoek AV Sparta JC Team 1 32,10 --- 506
4 Guido Persoon AV Olympus...JC Team 1 29,21 --- 462
5 Bryan Pronk AV Sparta JC Team 1 25,28 --- 0
6 Dion in't Veld AV Olympus...JC Team 1 23,48 --- 0
7 Daan van der Voort AV Olympus...JC Team 2 21,10 --- 327
8 Dennis Zwinkels AV Olympus...JC Team 2 19,65 --- 0
9 Kimmo Taal AV `40 JC 17,68 --- 0
Sam Haffert Haag Atlet...JC Team 2 DNS --- 0
Jannis Fischer Haag Atlet...JC Team 1 --- ---



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Shaquille ...manuelson AV `40 JC 14,15 --- 705
2 Jay Jay Fung-Loy AV Sparta JC Team 1 12,05 --- 616
3 Milan Vermeulen AV Olympus...JC Team 1 9,94 --- 520
4 Max de Vries Haag Atlet...JC Team 1 9,93 --- 519
5 Casper Knoester Haag Atlet...JC Team 1 9,58 --- 0
6 Florian Salvignol Haag Atlet...JC Team 2 7,58 --- 398
7 Louis Hart AV `40 JC 6,87 --- 0
8 Bas van Zijderveld AV Olympus...JC Team 2 5,86 --- 297
Thijs van Daal AV Sparta JC Team 1 DNS --- 0
Jesper van Poucke AV Olympus...JC Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Robin Spoor AV Sparta JC Team 1 1,65 --- 741
1 Guido Persoon AV Olympus...JC Team 1 1,65 --- 741
3 Melvin de Ronde AV `40 JC 1,60 --- 702
4 Jannis Fischer Haag Atlet...JC Team 1 1,55 --- 0
5 Glenn Kunst Haag Atlet...JC Team 1 1,55 --- 663
6 Thijs Meershoek AV Sparta JC Team 1 1,50 --- 0
7 Sam Haffert Haag Atlet...JC Team 2 1,45 --- 582
8 Lars van der Salm AV `40 JC 1,40 --- 0
9 Rick van der Waal AV Olympus...JC Team 2 1,35 --- 499
10 Ruben Vreugdenhil AV Olympus...JC Team 1 1,35 --- 0
11 Daan van der Voort AV Olympus...JC Team 2 1,30 --- 0
11 Tim Stoetzer Haag Atlet...JC Team 2 1,30 --- 0



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Maurik de Groot Haag Atlet...JC Team 1 5,38 +1.5 m/s--- 695
2 Luuk Kuijper AV `40 JC 5,28 +1.7 m/s--- 675
3 Rik van der Zwan AV `40 JC 5,23 +2.6 m/s--- 0
4 Sebastiaan...Verhoeven AV Sparta JC Team 1 5,15 +1.7 m/s--- 650
5 Casper Knoester Haag Atlet...JC Team 1 5,06 +1.6 m/s--- 0
6 Marlon van Crugten AV Olympus...JC Team 1 4,90 +2.0 m/s--- 601
7 Martijn Geerts AV Sparta JC Team 1 4,67 +3.0 m/s--- 0
8 Quinten de Brabander AV Olympus...JC Team 1 4,66 +0.2 m/s--- 0
9 Quintin Timmers Haag Atlet...JC Team 2 4,27 +2.3 m/s--- 472
10 Tim Verhulst AV Olympus...JC Team 2 3,64 +0.5 m/s--- 346
11 Tim Stoetzer Haag Atlet...JC Team 2 3,57 +1.4 m/s--- 0
Nick Guth AV Sparta JC Team 2 DNS --- 0
Jesper van Poucke AV Olympus...JC Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Mattia Cilurzo Haag Atlet...JD Team 1 10,07 +2.0 m/s--- 786
2 Benjamin Coolen Haag Atlet...JD Team 1 10,54 +2.0 m/s--- 698
3 Isiah Emanuelson AV `40 JD Team 1 10,93 +2.0 m/s--- 630
4 Lucas de Leeuw Haag Atlet...JD Team 1 11,26 +2.0 m/s--- 0
5 Jim Thuring Haag Atlet...JD Team 2 11,42 +0.8 m/s--- 552
6 Roeland Vos Haag Atlet...JD Team 2 11,76 +0.8 m/s--- 501
7 Lars Schols AV Sparta JD Team 1 11,84 +0.8 m/s--- 490
8 Jorn Dijk Haag Atlet...JD Team 2 11,92 +0.8 m/s--- 0
9 Jacco Aalbregt AV Olympus...JD Team 1 12,25 +0.8 m/s--- 434
10 Roan Wulff AV `40 JD Team 1 12,26 +2.0 m/s--- 432
11 Joris Gudde AV `40 JD Team 1 12,36 +2.4 m/s--- 0
12 Cédric Demol AV Olympus...JD Team 1 12,43 +2.0 m/s--- 410
13 Senna Maat AV `40 JD Team 2 12,48 +0.8 m/s--- 404
14 Thijmen Doelman AV Olympus...JD Team 2 12,62 +2.4 m/s--- 386
15 Quinten Meijndert AV Olympus...JD Team 2 12,66 +0.8 m/s--- 381
16 Jasper van...en Beukel AV Olympus...JD Team 1 12,73 +2.4 m/s--- 0
17 Roan van Wolferen AV `40 JD Team 2 12,79 +2.4 m/s--- 365
18 Kamil Snellink AV Sparta JD Team 1 14,09 +2.4 m/s--- 221
19 Tom Vlasveld AV Sparta JD Team 1 20,58 +2.0 m/s--- 0
Tom Daman AV `40 JD Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Ferrie Hamer Haag Atlet...JD Team 1 3:00,43 --- 696
2 Merlijn va...ensbergen AV `40 JD Team 1 3:09,23 --- 624
3 Aion van der Lecq AV `40 JD Team 1 3:19,66 --- 548
4 Sam de Paauw Haag Atlet...JD Team 1 3:21,06 --- 538
5 Roeland Vos Haag Atlet...JD Team 2 3:25,97 --- 505
6 Luc Schrama AV `40 JD Team 2 3:26,02 --- 505
7 Friso Lyppens Haag Atlet...JD Team 2 3:29,88 --- 480
8 Tarils Hochlaf AV Sparta JD Team 1 3:33,32 --- 459
9 Cédric Demol AV Olympus...JD Team 1 3:36,61 --- 439
10 Jeroen Westering Haag Atlet...JD Team 2 3:37,64 --- 0
11 Lars van Heijningen AV Sparta JD Team 1 3:38,40 --- 429
12 Jonathan ...eugdenhil AV Olympus...JD Team 1 3:39,23 --- 424
13 Philip Boot AV `40 JD Team 2 3:43,44 --- 400
14 Wout Gubbels AV Olympus...JD Team 2 3:43,98 --- 397
15 Thijmen Doelman AV Olympus...JD Team 2 3:51,08 --- 359
16 Max Veraar AV Olympus...JD Team 2 3:58,07 --- 0
17 Kamil Snellink AV Sparta JD Team 1 4:06,52 --- 0
Tom Daman AV `40 JD Team 2 DNS --- 0
Jasper Wubben AV Olympus...JD Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Mattia Cilurzo Haag Atlet...JD Team 1 12,19 +3.3 m/s--- 680
2 Lucas de Leeuw Haag Atlet...JD Team 1 13,56 +3.3 m/s--- 530
3 Quinten Chambliss AV Sparta JD Team 1 14,33 +3.3 m/s--- 458
4 Dano van Calsteren AV Olympus...JD Team 1 14,70 +3.3 m/s--- 426
5 Merlijn va...ensbergen AV `40 JD Team 1 14,93 +3.6 m/s--- 407
6 Tim Tuyt Haag Atlet...JD Team 2 15,29 +3.6 m/s--- 379
7 Valéry va...der Vring AV `40 JD Team 1 15,99 +3.6 m/s--- 327
8 Joris Gudde AV `40 JD Team 1 16,06 +2.9 m/s--- 0
9 Lars Schols AV Sparta JD Team 1 16,19 +3.6 m/s--- 313
10 Friso Lyppens Haag Atlet...JD Team 2 16,47 +2.9 m/s--- 294
11 Vincent Kokshoorn AV `40 JD Team 2 16,57 +2.9 m/s--- 287
12 Jonathan ...eugdenhil AV Olympus...JD Team 1 16,92 +3.2 m/s--- 265
13 Jeroen Westering Haag Atlet...JD Team 2 16,97 +3.2 m/s--- 0
14 Mart Hillebrand AV Olympus...JD Team 1 17,04 +3.6 m/s--- 0
15 Luc Schrama AV `40 JD Team 2 17,41 +2.9 m/s--- 235
16 Berend Oevelen AV `40 JD Team 2 18,57 +2.9 m/s--- 0
17 Michiel Peeters AV Olympus...JD Team 2 18,85 +3.2 m/s--- 155
18 Jules Frankenmolen Haag Atlet...JD Team 1 19,28 +3.3 m/s--- 0
19 Robin Appelman AV Olympus...JD Team 2 20,51 +3.2 m/s--- 77
Daan de Jong AV Olympus...JD Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior D - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
AV Sparta JD Team 2 (4x80m) AV Sparta - JJD 0 --- 0
Haag Atletiek JD Team 1 (4x80m) Haag Atletiek - JJD 0 39,54 787
Haag Atletiek JD Team 2 (4x80m) Haag Atletiek - JJD 0 44,91 553
AV Sparta JD Team 1 (4x80m) AV Sparta - JJD 0 45,16 544
AV `40 JD Team 1 (4x80m) AV `40 - JJD 0 45,60 527
AV Olympus `70 JD Team 1 (4x80m) AV Olympus `70 - JJD 0 47,93 395
AV `40 JD Team 2 (4x80m) AV `40 - JJD 0 49,73 386
AV Olympus `70 JD Team 2 (4x80m) AV Olympus `70 - JJD 0 50,67 358



Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jori Verroen Haag Atlet...JD Team 1 44,44 --- 698
2 Bo Herrewijnen AV Olympus...JD Team 1 35,72 --- 580
3 Aion van der Lecq AV `40 JD Team 1 30,06 --- 496
4 Rutger van Vliet AV `40 JD Team 2 27,53 --- 456
5 Mart Hillebrand AV Olympus...JD Team 1 22,68 --- 0
6 Tarils Hochlaf AV Sparta JD Team 1 21,28 --- 348
7 Noah Cinjee AV `40 JD Team 1 20,09 --- 0
8 Ruben de Voogd AV Olympus...JD Team 2 18,25 --- 290
9 Vincent Kokshoorn AV `40 JD Team 2 17,72 --- 0
10 Nelson Tausk Haag Atlet...JD Team 2 17,69 --- 279
11 Marouane ... Allouchi AV Sparta JD Team 1 16,28 --- 0
12 Quinten Meijndert AV Olympus...JD Team 2 14,12 --- 0
Ferrie Hamer Haag Atlet...JD Team 1 DNS --- 0
Jim Thuring Haag Atlet...JD Team 2 --- ---



Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jori Verroen Haag Atlet...JD Team 1 28,79 --- 456
2 Ezio Garay Sigaran Haag Atlet...JD Team 1 24,21 --- 0
3 Jasper van...en Beukel AV Olympus...JD Team 1 19,80 --- 303
4 Mart Hillebrand AV Olympus...JD Team 1 17,21 --- 0
5 Tarils Hochlaf AV Sparta JD Team 1 17,13 --- 251
6 Iwan de Groene Haag Atlet...JD Team 2 16,58 --- 240
7 Nelson Tausk Haag Atlet...JD Team 2 16,17 --- 0
8 Valéry va...der Vring AV `40 JD Team 1 16,11 --- 230
9 Huub van Gaalen AV Olympus...JD Team 2 15,13 --- 210
10 Marouane ... Allouchi AV Sparta JD Team 1 11,10 --- 0
11 Philip Boot AV `40 JD Team 2 10,70 --- 107
12 Robin Appelman AV Olympus...JD Team 2 10,68 --- 0
13 Berend Oevelen AV `40 JD Team 2 8,70 --- 0



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Dario Podda Haag Atlet...JD Team 1 12,59 --- 640
2 Ruben Rolvink AV Olympus...JD Team 1 8,99 --- 473
3 Aion van der Lecq AV `40 JD Team 1 8,97 --- 472
4 Rutger van Vliet AV `40 JD Team 2 8,73 --- 459
5 Isiah Emanuelson AV `40 JD Team 1 8,53 --- 0
6 Bo Herrewijnen AV Olympus...JD Team 1 8,21 --- 0
7 Enrico Jellema Haag Atlet...JD Team 2 8,16 --- 430
8 Jules Frankenmolen Haag Atlet...JD Team 1 8,01 --- 0
9 Ruben de Voogd AV Olympus...JD Team 2 6,94 --- 362
10 Lars van Heijningen AV Sparta JD Team 1 6,62 --- 343
11 Iwan de Groene Haag Atlet...JD Team 2 5,78 --- 0
12 Marouane ... Allouchi AV Sparta JD Team 1 5,74 --- 0
13 Martijn Vahl AV Olympus...JD Team 2 5,24 --- 0
Tom Daman AV `40 JD Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Dano van Calsteren AV Olympus...JD Team 1 1,45 --- 582
1 Lucas de Leeuw Haag Atlet...JD Team 1 1,45 --- 582
3 Huub van Gaalen AV Olympus...JD Team 2 1,35 --- 499
4 Jules Frankenmolen Haag Atlet...JD Team 1 1,35 --- 0
5 Joris Gudde AV `40 JD Team 1 1,30 --- 462
5 Rutger van Vliet AV `40 JD Team 2 1,30 --- 462
5 Quinten Chambliss AV Sparta JD Team 1 1,30 --- 462
8 Bo Herrewijnen AV Olympus...JD Team 1 1,30 --- 0
9 Tim Tuyt Haag Atlet...JD Team 2 1,25 --- 426
10 Roan van Wolferen AV `40 JD Team 2 1,20 --- 0
10 Souffiane Bokhezzou AV Sparta JD Team 1 1,20 --- 0
10 Max Veraar AV Olympus...JD Team 2 1,20 --- 0
13 Roan Wulff AV `40 JD Team 1 1,15 --- 0
14 Enrico Jellema Haag Atlet...JD Team 2 1,10 --- 0



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Benjamin Coolen Haag Atlet...JD Team 1 4,88 +1.9 m/s--- 597
2 Ezio Garay Sigaran Haag Atlet...JD Team 1 4,46 +1.7 m/s--- 0
3 Ruben Rolvink AV Olympus...JD Team 1 4,32 +1.6 m/s--- 482
4 Merlijn va...ensbergen AV `40 JD Team 1 4,16 +2.6 m/s--- 450
5 Jorn Dijk Haag Atlet...JD Team 2 4,11 +3.3 m/s--- 440
6 Tim Tuyt Haag Atlet...JD Team 2 4,09 +2.4 m/s--- 0
7 Martijn Vahl AV Olympus...JD Team 2 3,72 +0.8 m/s--- 362
8 Senna Maat AV `40 JD Team 2 3,49 +1.6 m/s--- 316
8 Tom Vlasveld AV Sparta JD Team 1 3,49 +2.0 m/s--- 316
10 Jacco Aalbregt AV Olympus...JD Team 1 3,49 +0.4 m/s--- 0
11 Noah Cinjee AV `40 JD Team 1 3,43 +1.8 m/s--- 0
12 Souffiane Bokhezzou AV Sparta JD Team 1 3,42 +1.9 m/s--- 0
13 Michiel Peeters AV Olympus...JD Team 2 2,95 +3.3 m/s--- 0
14 Berend Oevelen AV `40 JD Team 2 2,92 +1.8 m/s--- 0



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Dewi Lafontaine Haag Atlet...MC Team 1 10,27 +6.6 m/s--- 747
2 Edikan Ekpo Haag Atlet...MC Team 1 10,59 +6.6 m/s--- 689
3 Merel Loman AV `40 MC 10,68 +6.6 m/s--- 673
4 Sanne Hasper AV Sparta MC 10,77 +6.6 m/s--- 657
5 Evi van Loon AV `40 MC 10,92 +6.6 m/s--- 632
6 Emma Groen Haag Atlet...MC Team 1 11,17 +6.6 m/s--- 0
7 Simone Toms Haag Atlet...MC Team 2 11,17 +6.6 m/s--- 591
8 Anne-Fleur Blok AV Olympus...MC Team 1 11,20 +4.6 m/s--- 586
9 Lunet van den Brand Haag Atlet...MC Team 2 11,26 +4.6 m/s--- 577
10 Iris Penning AV Olympus...MC Team 1 11,48 +6.6 m/s--- 543
11 Hanna de Looze AV `40 MC 11,55 +4.6 m/s--- 0
12 Manoe van der Waal AV Olympus...MC Team 2 11,66 +4.6 m/s--- 516
13 Pien Kuiper Haag Atlet...MC Team 2 11,84 +4.6 m/s--- 0
14 Suzanne va...Marrewijk AV Olympus...MC Team 1 12,01 +4.6 m/s--- 0
15 Steffi van der Hoff AV Olympus...MC Team 2 12,90 +4.6 m/s--- 352



Meisjes Junior C - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Nienke de Ruiter AV Olympus...MC Team 1 3:13,19 --- 594
2 Iris Penning AV Olympus...MC Team 1 3:18,55 --- 556
3 Janna van Burik Haag Atlet...MC Team 1 3:19,50 --- 549
4 Iza de Kort Haag Atlet...MC Team 1 3:23,59 --- 521
5 Merel van ...Langkruis Haag Atlet...MC Team 2 3:44,77 --- 393
6 Jelke Scholte Haag Atlet...MC Team 2 3:45,98 --- 386
7 Hanna de Looze AV `40 MC 3:50,01 --- 365
8 Inge de Vries AV `40 MC 3:51,76 --- 356
9 Sarah Guest Haag Atlet...MC Team 1 3:53,76 --- 0
Yemeserach Bayu AV Sparta MD Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Dewi Lafontaine Haag Atlet...MC Team 1 11,86 +1.8 m/s--- 721
2 Emma Dekker AV Olympus...MC Team 1 13,07 +1.8 m/s--- 580
3 Emma Groen Haag Atlet...MC Team 1 13,52 +2.2 m/s--- 534
4 Pien Kuiper Haag Atlet...MC Team 2 13,73 +3.0 m/s--- 513
5 Janna van Burik Haag Atlet...MC Team 1 13,79 +1.8 m/s--- 0
6 Suzanne va...den Berge AV Olympus...MC Team 1 13,81 +3.0 m/s--- 506
7 Jelke Scholte Haag Atlet...MC Team 2 14,13 +2.2 m/s--- 476
8 Larissa Smit AV `40 MC 15,06 +1.8 m/s--- 397
9 Lunet van den Brand Haag Atlet...MC Team 2 15,07 +3.0 m/s--- 0
10 Anne-Fleur Blok AV Olympus...MC Team 1 15,23 +1.8 m/s--- 0
11 Maud den Haan AV Olympus...MC Team 2 15,81 +3.0 m/s--- 340
12 Inge de Vries AV `40 MC 15,99 +2.2 m/s--- 327
13 Manoe van der Waal AV Olympus...MC Team 2 16,75 +2.2 m/s--- 276
14 Gwendolyne Vivo AV Sparta MC 18,56 +2.2 m/s--- 170
15 Steffi van der Hoff AV Olympus...MC Team 2 18,99 +3.0 m/s--- 0



Meisjes Junior C - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
AV Sparta MC (4x80m) AV Sparta - MJC 0 --- 0
Haag Atletiek MC Team 1 (4x80m) Haag Atletiek - MJC 0 41,59 691
AV `40 MC (4x80m) AV `40 - MJC 0 42,62 646
AV Olympus `70 MC Team 1 (4x80m) AV Olympus `70 - MJC 0 42,97 631
Haag Atletiek MC Team 2 (4x80m) Haag Atletiek - MJC 0 43,18 622
AV Olympus `70 MC Team 2 (4x80m) AV Olympus `70 - MJC 0 DNS 0



Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Livia Tromp Haag Atlet...MC Team 1 34,96 --- 569
2 Tosca Smit Haag Atlet...MC Team 1 32,92 --- 0
3 Suzanne Giezeman Haag Atlet...MC Team 2 31,38 --- 516
4 Disney Roeleveld Haag Atlet...MC Team 2 29,13 --- 0
5 Nienke de Ruiter AV Olympus...MC Team 1 23,95 --- 396
6 Noa Primatesta AV `40 MC 23,18 --- 382
7 Larissa Smit AV `40 MC 19,76 --- 0
8 Maud den Haan AV Olympus...MC Team 2 19,47 --- 314
9 Danique de Brabander AV Olympus...MC Team 2 18,52 --- 0
Yemeserach Bayu AV Sparta MD Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Dara Obot Haag Atlet...MC Team 1 38,98 --- 602
2 Suzanne Giezeman Haag Atlet...MC Team 2 28,28 --- 448
3 Nienke de Ruiter AV Olympus...MC Team 1 20,99 --- 325
4 Sophie Koedood AV Olympus...MC Team 1 20,82 --- 0
5 Sem de Bruin AV Olympus...MC Team 2 19,62 --- 300
6 Noa Primatesta AV `40 MC 17,98 --- 268
7 Hanna de Looze AV `40 MC 15,73 --- 0
8 Gwendolyne Vivo AV Sparta MC 15,51 --- 218
9 Steffi van der Hoff AV Olympus...MC Team 2 14,65 --- 0
Isabeau van Dam Haag Atlet...MC Team 2 DNS --- 0
Livia Tromp Haag Atlet...MC Team 1 DNS --- 0



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Dara Obot Haag Atlet...MC Team 1 12,98 --- 656
2 Disney Roeleveld Haag Atlet...MC Team 2 9,99 --- 522
3 Sophie Koedood AV Olympus...MC Team 1 9,41 --- 494
4 Tosca Smit Haag Atlet...MC Team 1 9,33 --- 0
5 Danique de Brabander AV Olympus...MC Team 2 8,46 --- 445
6 Sem de Bruin AV Olympus...MC Team 2 8,33 --- 0
7 Noa Primatesta AV `40 MC 7,63 --- 401
8 Suzanne va...Marrewijk AV Olympus...MC Team 1 7,27 --- 0
Yemeserach Bayu AV Sparta MD Team 2 DNS --- 0
Isabeau van Dam Haag Atlet...MC Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Evi van Loon AV `40 MC 1,50 --- 623
1 Emma Dekker AV Olympus...MC Team 1 1,50 --- 623
3 Edikan Ekpo Haag Atlet...MC Team 1 1,45 --- 582
4 Suzanne va...den Berge AV Olympus...MC Team 1 1,40 --- 0
4 Tosca Smit Haag Atlet...MC Team 1 1,40 --- 0
6 Merel van ...Langkruis Haag Atlet...MC Team 2 1,30 --- 462
7 Famke van Giesen AV Olympus...MC Team 2 1,25 --- 426
8 Sanne Hasper AV Sparta MC 1,20 --- 389
Isabeau van Dam Haag Atlet...MC Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Dewi Lafontaine Haag Atlet...MC Team 1 4,91 +3.6 m/s--- 603
2 Merel Loman AV `40 MC 4,57 +1.2 m/s--- 533
3 Suzanne va...den Berge AV Olympus...MC Team 1 4,49 +1.5 m/s--- 517
4 Simone Toms Haag Atlet...MC Team 2 4,38 +0.8 m/s--- 494
5 Marlous Hagemann Haag Atlet...MC Team 1 4,23 +0.8 m/s--- 0
6 Disney Roeleveld Haag Atlet...MC Team 2 4,18 +2.1 m/s--- 0
7 Sanne Hasper AV Sparta MC 4,11 +3.0 m/s--- 440
8 Famke van Giesen AV Olympus...MC Team 2 3,71 +0.8 m/s--- 360
9 Suzanne va...Marrewijk AV Olympus...MC Team 1 3,58 +4.0 m/s--- 0
10 Sem de Bruin AV Olympus...MC Team 2 3,56 +1.0 m/s--- 0
Gwendolyne Vivo AV Sparta MC DNS --- 0



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Grace-Ann Pronk AV Sparta MD Team 1 8,25 +3.7 m/s--- 704
2 Fee Rijnders AV `40 MD Team 1 8,73 +3.7 m/s--- 602
3 Femke Folkers AV Sparta MD Team 1 8,77 +3.7 m/s--- 593
4 Esther van der Pijl Haag Atlet...MD Team 1 8,83 +3.2 m/s--- 582
5 Claudia de...o-Delgado AV Sparta MD Team 1 8,85 +3.7 m/s--- 0
6 Rosa Leeuwe de Haag Atlet...MD Team 1 8,97 +3.2 m/s--- 554
7 Milou Joosse AV `40 MD Team 1 9,09 +3.7 m/s--- 532
7 Amber Kroon AV `40 MD Team 2 9,09 +3.7 m/s--- 532
9 Kim van Leest AV `40 MD Team 1 9,16 +3.7 m/s--- 0
10 Silvijn van Rossen AV `40 MD Team 3 9,27 +3.7 m/s--- 499
11 Bow Schijf Haag Atlet...MD Team 1 9,39 +3.2 m/s--- 0
12 Sophie 't Hoen AV Olympus `70 MD 9,56 +3.2 m/s--- 449
13 Zena van Westrenen AV `40 MD Team 2 9,61 +3.2 m/s--- 440
14 Marit de Jong AV Olympus `70 MD 9,65 +3.2 m/s--- 434
15 Quirine Bus AV Sparta MD Team 2 9,79 +3.2 m/s--- 411
16 Gaia van der Hoek Haag Atlet...MD Team 2 9,82 +3.2 m/s--- 406
17 Leah Tas AV Sparta MD Team 2 9,86 +3.2 m/s--- 400
18 Maartje Wilmink AV `40 MD Team 2 9,88 +3.2 m/s--- 0
19 Robin Beijer AV `40 MD Team 3 9,93 +3.2 m/s--- 389
20 Emma Gerrits Haag Atlet...MD Team 2 9,99 +3.2 m/s--- 380
21 Vera Olsthoorn AV Olympus `70 MD 10,28 +3.2 m/s--- 0
22 Angelika Elisseeva AV `40 MD Team 3 10,42 +3.2 m/s--- 0
23 Luna van Dooren AV Sparta MD Team 2 10,51 +3.2 m/s--- 0
Annika Wagner Haag Atlet...MD Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Martha Chapple AV `40 MD Team 1 3:27,14 --- 498
2 Luca van Loon AV `40 MD Team 1 3:36,54 --- 440
3 Ella Pijn...r Hordijk Haag Atlet...MD Team 1 3:38,86 --- 426
4 Janna van der Kevie AV `40 MD Team 1 3:42,46 --- 0
5 Femke Folkers AV Sparta MD Team 1 3:43,59 --- 399
6 Nine v.d. Stadt Haag Atlet...MD Team 1 3:46,77 --- 382
7 Emma de Zwart Haag Atlet...MD Team 2 3:49,19 --- 369
8 Julia van Wieren Haag Atlet...MD Team 2 3:50,07 --- 365
9 Jaja Djau AV Sparta MD Team 1 3:51,55 --- 357
10 Marianne Jol AV `40 MD Team 2 3:52,52 --- 352
11 Leah Tas AV Sparta MD Team 2 3:53,53 --- 347
12 Marit de Jong AV Olympus `70 MD 3:59,59 --- 317
13 Robin Beijer AV `40 MD Team 3 4:00,20 --- 314
14 Sophie 't Hoen AV Olympus `70 MD 4:02,14 --- 305
15 Sofie Bancken AV `40 MD Team 3 4:03,45 --- 298
Mellinde Fikkert Haag Atlet...MD Team 2 DNS --- 0
Noa Cohen Haag Atlet...MD Team 1 DNS --- 0



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Nanah Fung-Loy AV Sparta MD Team 1 9,43 +2.2 m/s--- 694
2 Fee Rijnders AV `40 MD Team 1 10,17 +2.2 m/s--- 586
3 Grace-Ann Pronk AV Sparta MD Team 1 10,31 +2.2 m/s--- 567
4 Milou Joosse AV `40 MD Team 1 11,71 +2.2 m/s--- 404
5 Angela de Vries AV Olympus `70 MD 12,16 +2.2 m/s--- 359
6 Noa Cohen Haag Atlet...MD Team 1 12,35 +2.1 m/s--- 342
7 Gwendolyn Rowland AV Olympus `70 MD 12,97 +2.2 m/s--- 287
8 Bente Valk Haag Atlet...MD Team 1 13,35 +2.1 m/s--- 256
9 Robin Beijer AV `40 MD Team 3 13,53 +1.9 m/s--- 242
10 Sofie Bancken AV `40 MD Team 3 13,60 +2.1 m/s--- 237
11 Julia van Wieren Haag Atlet...MD Team 2 13,75 +1.9 m/s--- 226
12 Saana Taal AV `40 MD Team 2 13,80 +2.1 m/s--- 222
13 Zoe Pottier Haag Atlet...MD Team 1 13,86 +2.1 m/s--- 0
14 Emma Gerrits Haag Atlet...MD Team 2 14,57 +1.9 m/s--- 168
15 Carolien Blommaart AV `40 MD Team 3 14,91 +1.9 m/s--- 0
16 Maartje Wilmink AV `40 MD Team 2 31,63 +2.1 m/s--- 0
Annika Wagner Haag Atlet...MD Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior D - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
AV Sparta MD Team 2 (4x60m) AV Sparta - MJD 0 --- 0
AV `40 MD Team 1 (4x60m) AV `40 - MJD 0 32,76 677
Haag Atletiek MD Team 1 (4x60m) Haag Atletiek - MJD 0 34,44 589
AV Sparta MD Team 1 (4x60m) AV Sparta - MJD 0 34,91 566
AV Olympus `70 MD (4x60m) AV Olympus `70 - MJD 0 34,97 563
AV `40 MD Team 2 (4x60m) AV `40 - MJD 0 35,90 519
Haag Atletiek MD Team 2 (4x60m) Haag Atletiek - MJD 0 36,84 477
AV `40 MD Team 3 (4x60m) AV `40 - MJD 0 38,93 341



Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Nanah Fung-Loy AV Sparta MD Team 1 31,32 --- 516
2 Renske Mussies Haag Atlet...MD Team 1 25,24 --- 418
3 Bow Schijf Haag Atlet...MD Team 1 20,32 --- 0
4 Saana Taal AV `40 MD Team 2 20,01 --- 324
5 Vita Primatesta AV `40 MD Team 1 19,66 --- 318
6 Agnes Okpu AV Sparta MD Team 1 19,39 --- 0
7 Marianne Jol AV `40 MD Team 2 16,30 --- 0
8 Mia Chen Haag Atlet...MD Team 2 13,34 --- 184
9 Carolien Blommaart AV `40 MD Team 3 11,48 --- 139
10 Sara Dekker AV Olympus `70 MD 11,08 --- 129
11 Luna van Dooren AV Sparta MD Team 2 10,24 --- 107
12 Fenna van Ruijven AV Olympus `70 MD 8,18 --- 0
Laura Bonarius Haag Atlet...MD Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Janna van der Kevie AV `40 MD Team 1 20,76 --- 321
2 Renske Mussies Haag Atlet...MD Team 1 20,27 --- 312
3 Ella Pijn...r Hordijk Haag Atlet...MD Team 1 17,32 --- 0
4 Blom Polderman AV Sparta MD Team 1 16,52 --- 239
5 Quirine Bus AV Sparta MD Team 2 15,89 --- 226
6 Mia Chen Haag Atlet...MD Team 2 15,54 --- 218
7 Milou Joosse AV `40 MD Team 1 15,23 --- 0
8 Carlijn Potma AV Olympus `70 MD 14,86 --- 204
9 Agnes Okpu AV Sparta MD Team 1 14,33 --- 0
10 Tessa de Zeeuw AV `40 MD Team 2 14,22 --- 190
11 Rozemarijn van Looij AV `40 MD Team 3 12,22 --- 144
12 Vera Olsthoorn AV Olympus `70 MD 10,09 --- 0
Salem Simma AV Sparta MD Team 2 DNS --- 0
Laura Bonarius Haag Atlet...MD Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Renske Mussies Haag Atlet...MD Team 1 9,29 --- 488
2 Jaja Djau AV Sparta MD Team 1 8,50 --- 448
3 Martha Chapple AV `40 MD Team 1 8,47 --- 446
4 Janna van der Kevie AV `40 MD Team 1 8,41 --- 0
5 Ella Pijn...r Hordijk Haag Atlet...MD Team 1 8,27 --- 0
6 Agnes Okpu AV Sparta MD Team 1 8,18 --- 0
7 Angelika Elisseeva AV `40 MD Team 3 7,45 --- 391
8 Sara Dekker AV Olympus `70 MD 7,39 --- 388
9 Tessa de Zeeuw AV `40 MD Team 2 7,18 --- 376
10 Zena van Westrenen AV `40 MD Team 2 6,47 --- 0
11 Mia Chen Haag Atlet...MD Team 2 6,44 --- 333
12 Fenna van Ruijven AV Olympus `70 MD 6,32 --- 0
13 Luna van Dooren AV Sparta MD Team 2 6,00 --- 306
14 Anniek Willems AV `40 MD Team 3 5,56 --- 0
Laura Bonarius Haag Atlet...MD Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Kim van Leest AV `40 MD Team 1 1,50 --- 623
2 Nanah Fung-Loy AV Sparta MD Team 1 1,45 --- 582
3 Carlijn Potma AV Olympus `70 MD 1,30 --- 462
4 Gwendolyn Rowland AV Olympus `70 MD 1,25 --- 0
5 Bente Valk Haag Atlet...MD Team 1 1,25 --- 426
6 Marianne Jol AV `40 MD Team 2 1,20 --- 389
7 Vita Primatesta AV `40 MD Team 1 1,20 --- 0
8 Blom Polderman AV Sparta MD Team 1 1,05 --- 0
8 Esther van der Pijl Haag Atlet...MD Team 1 1,05 --- 0
10 Emma de Zwart Haag Atlet...MD Team 2 1,00 --- 242
Quirine Bus AV Sparta MD Team 2 DNS --- 0
Salem Simma AV Sparta MD Team 2 DNS --- 0
Mellinde Fikkert Haag Atlet...MD Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Grace-Ann Pronk AV Sparta MD Team 1 4,58 +1.6 m/s--- 535
2 Angela de Vries AV Olympus `70 MD 4,31 +1.9 m/s--- 480
3 Luca van Loon AV `40 MD Team 1 4,07 +1.3 m/s--- 432
4 Gaia van der Hoek Haag Atlet...MD Team 2 3,95 +2.1 m/s--- 408
5 Rosa Leeuwe de Haag Atlet...MD Team 1 3,88 +2.4 m/s--- 394
6 Emma de Zwart Haag Atlet...MD Team 2 3,83 +2.0 m/s--- 0
7 Bente Valk Haag Atlet...MD Team 1 3,80 +1.4 m/s--- 0
8 Vita Primatesta AV `40 MD Team 1 3,75 +1.1 m/s--- 0
9 Amber Kroon AV `40 MD Team 2 3,57 +1.6 m/s--- 332
10 Claudia de...o-Delgado AV Sparta MD Team 1 3,53 +0.8 m/s--- 0
11 Vera Olsthoorn AV Olympus `70 MD 3,34 +1.5 m/s--- 0
12 Silvijn van Rossen AV `40 MD Team 3 3,31 +2.6 m/s--- 280
13 Leah Tas AV Sparta MD Team 2 3,03 +2.1 m/s--- 224
14 Sanne Blok AV `40 MD Team 3 2,92 +4.3 m/s--- 0
15 Maartje Wilmink AV `40 MD Team 2 2,26 +1.7 m/s--- 0
Salem Simma AV Sparta MD Team 2 DNS --- 0