Competitiestand Meisjes Junioren C
# Team Leden Punten
1 Haag Atletiek MC Team 1 Haag Atletiek - MJC 10 7464
2 AV Olympus `70 MC Team 1 AV Olympus `70 - MJC 7 6351
3 Haag Atletiek MC Team 2 Haag Atletiek - MJC 8 6000
4 AV `40 MC AV `40 - MJC 6 5603
5 AV Olympus `70 MC Team 2 AV Olympus `70 - MJC 6 3329
6 AV Sparta MC AV Sparta - MJC 2 1874

Uitslagen 80 meter Meisjes Junior C

# Naam Res OBP
1 Dewi Lafontaine Haag Atlet...MC Team 1 10,27 +6.6 m/s---
2 Edikan Ekpo Haag Atlet...MC Team 1 10,59 +6.6 m/s---
3 Merel Loman AV `40 MC 10,68 +6.6 m/s---
4 Sanne Hasper AV Sparta MC 10,77 +6.6 m/s---
5 Evi van Loon AV `40 MC 10,92 +6.6 m/s---
6 Emma Groen Haag Atlet...MC Team 1 11,17 +6.6 m/s---
6 Simone Toms Haag Atlet...MC Team 2 11,17 +6.6 m/s---
8 Anne-Fleur Blok AV Olympus...MC Team 1 11,20 +4.6 m/s---
9 Lunet van den Brand Haag Atlet...MC Team 2 11,26 +4.6 m/s---
10 Iris Penning AV Olympus...MC Team 1 11,48 +6.6 m/s---
11 Hanna de Looze AV `40 MC 11,55 +4.6 m/s---
12 Manoe van der Waal AV Olympus...MC Team 2 11,66 +4.6 m/s---
13 Pien Kuiper Haag Atlet...MC Team 2 11,84 +4.6 m/s---
14 Suzanne va...Marrewijk AV Olympus...MC Team 1 12,01 +4.6 m/s---
15 Steffi van der Hoff AV Olympus...MC Team 2 12,90 +4.6 m/s---

Uitslagen 80 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

# Naam Res OBP
1 Dewi Lafontaine Haag Atlet...MC Team 1 11,86 +1.8 m/s---
2 Emma Dekker AV Olympus...MC Team 1 13,07 +1.8 m/s---
3 Emma Groen Haag Atlet...MC Team 1 13,52 +2.2 m/s---
4 Pien Kuiper Haag Atlet...MC Team 2 13,73 +3.0 m/s---
5 Janna van Burik Haag Atlet...MC Team 1 13,79 +1.8 m/s---
6 Suzanne va...den Berge AV Olympus...MC Team 1 13,81 +3.0 m/s---
7 Jelke Scholte Haag Atlet...MC Team 2 14,13 +2.2 m/s---
8 Larissa Smit AV `40 MC 15,06 +1.8 m/s---
9 Lunet van den Brand Haag Atlet...MC Team 2 15,07 +3.0 m/s---
10 Anne-Fleur Blok AV Olympus...MC Team 1 15,23 +1.8 m/s---
11 Maud den Haan AV Olympus...MC Team 2 15,81 +3.0 m/s---
12 Inge de Vries AV `40 MC 15,99 +2.2 m/s---
13 Manoe van der Waal AV Olympus...MC Team 2 16,75 +2.2 m/s---
14 Gwendolyne Vivo AV Sparta MC 18,56 +2.2 m/s---
15 Steffi van der Hoff AV Olympus...MC Team 2 18,99 +3.0 m/s---

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior C

# Naam ResOBP
1 Dara Obot Haag Atlet...MC Team 1 38,98 ---
2 Suzanne Giezeman Haag Atlet...MC Team 2 28,28 ---
3 Nienke de Ruiter AV Olympus...MC Team 1 20,99 ---
4 Sophie Koedood AV Olympus...MC Team 1 20,82 ---
5 Sem de Bruin AV Olympus...MC Team 2 19,62 ---
6 Noa Primatesta AV `40 MC 17,98 ---
7 Hanna de Looze AV `40 MC 15,73 ---
8 Gwendolyne Vivo AV Sparta MC 15,51 ---
9 Steffi van der Hoff AV Olympus...MC Team 2 14,65 ---
Isabeau van Dam Haag Atlet...MC Team 2 DNS ---
Livia Tromp Haag Atlet...MC Team 1 DNS ---

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C

# Naam ResOBP
1 Dara Obot Haag Atlet...MC Team 1 12,98 ---
2 Disney Roeleveld Haag Atlet...MC Team 2 9,99 ---
3 Sophie Koedood AV Olympus...MC Team 1 9,41 ---
4 Tosca Smit Haag Atlet...MC Team 1 9,33 ---
5 Danique de Brabander AV Olympus...MC Team 2 8,46 ---
6 Sem de Bruin AV Olympus...MC Team 2 8,33 ---
7 Noa Primatesta AV `40 MC 7,63 ---
8 Suzanne va...Marrewijk AV Olympus...MC Team 1 7,27 ---
Yemeserach Bayu AV Sparta MD Team 2 DNS ---
Isabeau van Dam Haag Atlet...MC Team 2 DNS ---

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

# Naam Res OBP
1 Dewi Lafontaine Haag Atlet...MC Team 1 4,91 +3.6 m/s---
2 Merel Loman AV `40 MC 4,57 +1.2 m/s---
3 Suzanne va...den Berge AV Olympus...MC Team 1 4,49 +1.5 m/s---
4 Simone Toms Haag Atlet...MC Team 2 4,38 +0.8 m/s---
5 Marlous Hagemann Haag Atlet...MC Team 1 4,23 +0.8 m/s---
6 Disney Roeleveld Haag Atlet...MC Team 2 4,18 +2.1 m/s---
7 Sanne Hasper AV Sparta MC 4,11 +3.0 m/s---
8 Famke van Giesen AV Olympus...MC Team 2 3,71 +0.8 m/s---
9 Suzanne va...Marrewijk AV Olympus...MC Team 1 3,58 +4.0 m/s---
10 Sem de Bruin AV Olympus...MC Team 2 3,56 +1.0 m/s---
Gwendolyne Vivo AV Sparta MC DNS ---