Uitslagen Junioren B Poule 44 Wedstrijd 1 [2014]

Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Yannick van Til Ciko `66 Jongens 12,04 -1.4 m/s--- 572
2 Bas Frauenfelder Nijmegen A...k Jongens 12,10 -3.3 m/s--- 560
3 Niels Erdkamp AV Caesar Jongens 12,18 -1.4 m/s--- 544
4 Jeffrey-Ju...alaihollo AV Attila Jongens 12,24 -3.3 m/s--- 532
5 Andel KArim Megaîz Prins Hend...k Jongens 12,30 -3.3 m/s--- 520
6 Willem Nijssen AV Caesar Jongens 12,32 +0.2 m/s--- 0
7 Bas Soentjens AV Unitas Jongens 12,40 -1.4 m/s--- 501
8 Max van Haren ATV Venray Jongens 12,44 +0.2 m/s--- 493
9 Nathaniël Uwakwe AV Attila Jongens 12,44 -3.3 m/s--- 0
10 Dirk Aarts HAC Jongens 12,46 -2.3 m/s--- 490
11 Tom Egbers Ciko `66 Jongens 12,48 +0.2 m/s--- 0
12 Paul Heijnert ATV Venray Jongens 12,52 +0.2 m/s--- 0
13 Rick van Mastbergen AV Wijchen...ns Team 1 12,64 -2.3 m/s--- 456
14 Casper Kremers Prins Hend...k Jongens 12,70 -2.3 m/s--- 0
15 Jop Knoppers Lopersgroe...e Jongens 12,74 -2.3 m/s--- 437
16 Isaac Wilson De-Atleet Jongens 12,75 -3.3 m/s--- 436
17 Daan Pistorius Nijmegen A...k Jongens 12,76 -2.3 m/s--- 0
18 Yvar Jansen AV De Keien Jongens 12,82 -3.3 m/s--- 423
19 Steven Timmers HAC Jongens 12,96 -1.4 m/s--- 0
20 Bas Schouren Scopias At...k Jongens 12,99 -1.4 m/s--- 393
21 Bart v.d. Mortel Lopersgroe...e Jongens 13,15 -2.3 m/s--- 0
22 Jordy Klerkx AV Unitas Jongens 13,43 -1.4 m/s--- 0
23 Bas Geurtsen ARV Achilles Jongens 13,50 -2.3 m/s--- 307
24 Egbert Loeffen AV Wijchen...ns Team 2 13,56 +0.2 m/s--- 297
25 Marco Rietjens Atletiek L...l Jongens 13,58 +0.2 m/s--- 294
26 Stijn van Nierop DAK Jongens 14,11 -1.4 m/s--- 212
27 Seal Stoové AV De Keien Jongens 14,31 +0.2 m/s--- 0
Sander Verhulst ARV Achilles Jongens DQ --- 0
Yared Eshete Atledo Jongens DQ --- 0
Bas Bernts AV Wijchen...ns Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior B - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Remco Voncken AV Caesar Jongens 54,26 --- 629
2 Casper Kremers Prins Hend...k Jongens 54,82 --- 608
3 Jop Knoppers Lopersgroe...e Jongens 55,42 --- 586
4 Isaac Wilson De-Atleet Jongens 56,33 --- 554
5 Rick Lambregts ARV Achilles Jongens 56,71 --- 540
5 Daan Pistorius Nijmegen A...k Jongens 56,71 --- 540
7 Timo Waars Atledo Jongens 56,80 --- 537
8 Bouke van Belois Ciko `66 Jongens 57,04 --- 529
9 Joep van Es AV De Keien Jongens 57,26 --- 521
10 Merthijn Roggeveen AV Attila Jongens 57,28 --- 521
11 Koen Derks AV De Keien Jongens 57,43 --- 0
12 Bas Soentjens AV Unitas Jongens 57,74 --- 505
13 Ramon van Ophoven Atletiek L...l Jongens 57,80 --- 503
14 Mitchell Emmers AV Attila Jongens 57,96 --- 0
15 Paul Heijnert ATV Venray Jongens 58,77 --- 471
16 Niels Erdkamp AV Caesar Jongens 58,91 --- 0
17 Bram van de Loop AV Wijchen...ns Team 1 59,24 --- 456
18 Jari van Nuil AV Unitas Jongens 59,32 --- 0
19 Chris Rooijakkers HAC Jongens 1:00,58 --- 414
20 Bart v.d. Mortel Lopersgroe...e Jongens 1:00,63 --- 0
21 Koen van Ligten Ciko `66 Jongens 1:00,65 --- 0
22 Geert de Gouw DAK Jongens 1:01,56 --- 385
23 Teun van Kesteren De-Atleet Jongens 1:01,64 --- 0
24 Thom van Hal HAC Jongens 1:03,32 --- 0
25 Jules Arts ATV Venray Jongens 1:04,20 --- 0
26 Jordy Luijten Nijmegen A...k Jongens 1:06,07 --- 0
27 Mathieu Cabooter Scopias At...k Jongens 1:08,21 --- 207
28 Jeroen de Boer DAK Jongens 1:09,44 --- 0
Koen van Duijnhoven ARV Achilles Jongens DNS --- 0



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Rick Lambregts ARV Achilles Jongens 2:05,15 --- 662
2 Olle van den Boom ATV Venray Jongens 2:05,45 --- 658
3 Stan van Helmond Lopersgroe...e Jongens 2:05,55 --- 656
4 Bouke van Belois Ciko `66 Jongens 2:05,60 --- 655
5 Casper van Leeuwen Prins Hend...k Jongens 2:08,94 --- 604
6 Thymon Houben AV Unitas Jongens 2:09,32 --- 598
7 Rens van Lierop HAC Jongens 2:09,94 --- 589
8 Remco Voncken AV Caesar Jongens 2:11,46 --- 567
9 Koen van Duijnhoven ARV Achilles Jongens 2:12,58 --- 0
10 Luuk Verploegen AV Wijchen...ns Team 1 2:13,78 --- 534
11 David Smit De-Atleet Jongens 2:14,66 --- 522
12 Ahmed Abubakar DAK Jongens 2:15,36 --- 512
13 Teun van den Brand AV De Keien Jongens 2:19,41 --- 459
14 Marek Geist Nijmegen A...k Jongens 2:20,20 --- 449
15 Guus van Iersel AV Attila Jongens 2:29,56 --- 338
16 Wim Schreurs AV Unitas Jongens 2:29,73 --- 0
17 Kamiel Verhelst AV Wijchen...ns Team 2 2:30,09 --- 332
18 Jimmy Gerritsen Scopias At...k Jongens 2:30,49 --- 328
19 Koen Bruning Ciko `66 Jongens 2:30,62 --- 0
20 Sam van der Pol Atledo Jongens 2:33,41 --- 296
21 Floijd van Dijk De-Atleet Jongens 2:37,41 --- 0
22 Tim Wienhoven Scopias At...k Jongens 2:41,61 --- 0
23 Joeri Vleugels AV Attila Jongens 2:52,58 --- 0
24 Bram Geven Atletiek L...l Jongens 2:55,27 --- 94



Jongens Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Daan Dirks ARV Achilles Jongens 4:27,72 --- 605
2 Stan Zeegers Lopersgroe...e Jongens 4:29,69 --- 592
3 Tijke Wentink AV Attila Jongens 4:31,55 --- 579
4 Stef Dirks ARV Achilles Jongens 4:33,68 --- 0
5 Jelle de Roon Atledo Jongens 4:42,63 --- 508
6 Sijbren Altena Scopias At...k Jongens 4:42,89 --- 507
7 Ahmed Abubakar DAK Jongens 4:43,08 --- 506
8 Aron Koning AV De Keien Jongens 4:44,02 --- 500
9 Daan Vos de Wael Ciko `66 Jongens 4:44,06 --- 500
10 Jules de Pinth Prins Hend...k Jongens 4:49,37 --- 468
11 Willem Beugelink Ciko `66 Jongens 4:57,52 --- 0
12 Jelle Graat AV Unitas Jongens 5:01,25 --- 401
13 Rens van Lierop HAC Jongens 5:02,78 --- 393
14 David Smit De-Atleet Jongens 5:10,17 --- 354
15 Simon Bertram Nijmegen A...k Jongens 5:12,89 --- 341
16 Stijn Martens AV Caesar Jongens 5:17,53 --- 318
17 Ruben van Herk AV Unitas Jongens 5:19,23 --- 0
18 Rick van Mastbergen AV Wijchen...ns Team 1 5:24,02 --- 287
19 Valentijn Ruiter ATV Venray Jongens 5:29,90 --- 260
20 Goof Classens ATV Venray Jongens 5:33,89 --- 0
21 Daan Reijnen AV Wijchen...ns Team 2 5:44,86 --- 196
22 Kevin van Heel Atletiek L...l Jongens 6:06,65 --- 111



Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 David Staat AV Attila Jongens 14,65 -1.3 m/s--- 887
2 Martijn Meijer Lopersgroe...e Jongens 15,36 -1.3 m/s--- 811
3 Yannick van Til Ciko `66 Jongens 15,60 +2.2 m/s--- 787
4 Joep van Es AV De Keien Jongens 16,02 -1.3 m/s--- 747
5 Evan Boessen AV Unitas Jongens 16,07 +0.2 m/s--- 742
6 Olle van den Boom ATV Venray Jongens 16,41 -1.0 m/s--- 711
7 Peter Siers Ciko `66 Jongens 16,74 +2.2 m/s--- 0
8 Just van Hal Prins Hend...k Jongens 17,43 -1.3 m/s--- 626
9 Niels Verheugd Atledo Jongens 17,88 -1.3 m/s--- 591
10 Stijn Visser AV Wijchen...ns Team 1 18,56 -1.3 m/s--- 542
11 Wybout de Leeuw HAC Jongens 19,26 -1.0 m/s--- 495
12 Egbert Loeffen AV Wijchen...ns Team 2 19,80 +2.2 m/s--- 461
13 Jules Arts ATV Venray Jongens 19,88 -1.0 m/s--- 0
14 Jip Kuijpers AV Caesar Jongens 19,94 -1.0 m/s--- 453
15 Ton Winkelmolen Atletiek L...l Jongens 19,97 -1.0 m/s--- 451
16 Geert Elferink DAK Jongens 20,03 +2.7 m/s--- 448
17 Bas Schouren Scopias At...k Jongens 20,39 +0.2 m/s--- 426
18 Bas Geurtsen ARV Achilles Jongens 20,77 +0.2 m/s--- 405
19 Daan Gielen Prins Hend...k Jongens 20,86 +2.7 m/s--- 0
20 Teun van Kesteren De-Atleet Jongens 21,68 +2.7 m/s--- 357
21 Dennis Plaum AV Unitas Jongens 21,79 +0.2 m/s--- 0
22 Frederik Haiber Nijmegen A...k Jongens 22,12 +2.2 m/s--- 335
Seal Stoové AV De Keien Jongens DNS --- 0
Brian van de Kerk HAC Jongens DNS --- 0
Simon Bertram Nijmegen A...k Jongens DNS --- 0
Jeffrey-Ju...alaihollo AV Attila Jongens DNF --- 0



Jongens Junior B - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
AV Weert Jongens (4x100m) AV Weert - JJB 0 --- 0
AV Wijchen Jongens Team 2 (4x100m) AV Wijchen - JJB 0 --- 0
AV Attila Jongens (4x100m) AV Attila - JJB 0 46,43 664
Ciko `66 Jongens (4x100m) Ciko `66 - JJB 0 46,91 638
AV Unitas Jongens (4x100m) AV Unitas - JJB 0 47,46 609
Prins Hendrik Jongens (4x100m) Prins Hendrik - JJB 0 48,49 556
Lopersgroep Deurne Jongens (4x100m) Lopersgroep Deurne - JJB 0 48,56 552
Atledo Jongens (4x100m) Atledo - JJB 0 48,68 546
ARV Achilles Jongens (4x100m) ARV Achilles - JJB 0 48,72 544
De-Atleet Jongens (4x100m) De-Atleet - JJB 0 49,62 500
AV Wijchen Jongens Team 1 (4x100m) AV Wijchen - JJB 0 50,10 478
Nijmegen Atletiek Jongens (4x100m) Nijmegen Atletiek - JJB 0 50,71 449
Scopias Atletiek Jongens (4x100m) Scopias Atletiek - JJB 0 52,51 369
Atletiek Leudal Jongens (4x100m) Atletiek Leudal - JJB 0 52,66 363
DAK Jongens (4x100m) DAK - JJB 0 54,78 276
ATV Venray Jongens (4x100m) ATV Venray - JJB 0 DQ 0
AV De Keien Jongens (4x100m) AV De Keien - JJB 0 DQ 0
AV Caesar Jongens (4x100m) AV Caesar - JJB 0 DNS 0
HAC Jongens (4x100m) HAC - JJB 0 DNF 0



Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Tom Egbers Ciko `66 Jongens 44,42 --- 556
2 Arno Kapteyns Prins Hend...k Jongens 42,22 --- 524
3 Glenn Pols Atledo Jongens 41,41 --- 512
4 Olle van den Boom ATV Venray Jongens 41,09 --- 507
5 Koen van Ligten Ciko `66 Jongens 40,63 --- 0
6 Jan Janssen Prins Hend...k Jongens 38,78 --- 0
7 Maarten Kerckhoffs AV Wijchen...ns Team 1 38,12 --- 463
8 Jochem Fliervoet AV Wijchen...ns Team 1 36,27 --- 0
9 Jordy Klerkx AV Unitas Jongens 35,49 --- 421
10 Timo Waars Atledo Jongens 30,72 --- 0
11 Yvar Jansen AV De Keien Jongens 30,36 --- 336
12 Willem Nijtmans Nijmegen A...k Jongens 28,31 --- 300
13 Simon Spierings De-Atleet Jongens 28,15 --- 297
14 Jules Arts ATV Venray Jongens 28,07 --- 0
15 Jesse Hulst AV Caesar Jongens 27,68 --- 289
16 Stan de Jong ARV Achilles Jongens 27,09 --- 278
17 Thijs Bron HAC Jongens 26,92 --- 275
18 Frank Adriaansen AV Wijchen...ns Team 2 26,06 --- 259
19 Sid Vermeulen Scopias At...k Jongens 25,60 --- 251
20 Ernst Hobma AV Unitas Jongens 25,32 --- 0
21 Geert de Gouw DAK Jongens 23,12 --- 203
22 Guus van Iersel AV Attila Jongens 22,76 --- 196
23 Brent Cloosterman De-Atleet Jongens 22,61 --- 0
24 Luuk Trommels AV Attila Jongens 21,55 --- 0
25 Kevin van Heel Atletiek L...l Jongens 20,66 --- 153
26 Frank Brandenburg Lopersgroe...e Jongens 20,09 --- 141
27 Marek Geist Nijmegen A...k Jongens 16,93 --- 0
28 Koen van den Brand HAC Jongens 16,71 --- 0
Stijn Martens AV Caesar Jongens DNS --- 0
Levi Euwijk DAK Jongens DNS --- 0



Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Rico Leinders AV Unitas Jongens 37,78 --- 641
2 Glenn Pols Atledo Jongens 36,76 --- 621
3 Koen van Ligten Ciko `66 Jongens 36,20 --- 609
4 Floris Estourgie Ciko `66 Jongens 35,70 --- 0
5 Domingos Muanza AV Attila Jongens 31,87 --- 516
6 Arno Vugts Prins Hend...k Jongens 29,79 --- 469
7 Rik Goessens AV Unitas Jongens 29,14 --- 0
8 Olav van Vessem Scopias At...k Jongens 28,35 --- 436
9 Frank Adriaansen AV Wijchen...ns Team 2 27,95 --- 427
10 Yannick Willems De-Atleet Jongens 27,85 --- 424
11 Just van Hal Prins Hend...k Jongens 26,73 --- 0
12 Jip Kuijpers AV Caesar Jongens 26,24 --- 386
13 Stan de Jong ARV Achilles Jongens 26,21 --- 385
14 Maarten Kerckhoffs AV Wijchen...ns Team 1 25,34 --- 363
15 Daan Cruijsen ATV Venray Jongens 23,92 --- 328
16 Thom van Hal HAC Jongens 22,24 --- 284
17 Kars van den Berg AV Wijchen...ns Team 1 21,62 --- 0
18 Rick van de Ven DAK Jongens 20,10 --- 226
19 Kick Hofman De-Atleet Jongens 19,76 --- 0
20 Koen Derks AV De Keien Jongens 18,98 --- 194
21 Thijs Bron HAC Jongens 18,36 --- 0
22 Marco Rietjens Atletiek L...l Jongens 16,75 --- 128
23 Bart v.d. Mortel Lopersgroe...e Jongens 15,70 --- 96
24 Joeri Vleugels AV Attila Jongens 11,55 --- 0
25 Kane van Zutphen AV De Keien Jongens 10,02 --- 0
Levi Euwijk DAK Jongens DNS --- 0
Niels Coopmans ATV Venray Jongens --- ---



Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Glenn Pols Atledo Jongens 12,42 --- 628
2 Wouter Nieuwhof Ciko `66 Jongens 12,27 --- 618
3 Domingos Muanza AV Attila Jongens 11,51 --- 567
4 Olav van Vessem Scopias At...k Jongens 11,20 --- 546
5 Rico Leinders AV Unitas Jongens 11,09 --- 538
6 Thom van Hal HAC Jongens 10,76 --- 515
7 Maarten Kerckhoffs AV Wijchen...ns Team 1 10,63 --- 506
8 Sam van der Pol Atledo Jongens 10,55 --- 0
9 Thijs Verbeek Prins Hend...k Jongens 10,22 --- 476
9 Brent Cloosterman De-Atleet Jongens 10,22 --- 476
11 Daan Cruijsen ATV Venray Jongens 10,17 --- 473
12 Stan Dings ATV Venray Jongens 10,00 --- 0
13 Casper van Leeuwen Prins Hend...k Jongens 9,95 --- 0
14 Floris Estourgie Ciko `66 Jongens 9,90 --- 0
15 Stan de Jong ARV Achilles Jongens 9,57 --- 428
16 Rik Goessens AV Unitas Jongens 9,10 --- 0
16 Kars van den Berg AV Wijchen...ns Team 1 9,10 --- 0
18 Frank Adriaansen AV Wijchen...ns Team 2 9,07 --- 391
19 Willem Nijtmans Nijmegen A...k Jongens 8,65 --- 358
20 Kick Hofman De-Atleet Jongens 8,55 --- 0
20 Simon Bertram Nijmegen A...k Jongens 8,55 --- 0
22 August Morin Lopersgroe...e Jongens 7,90 --- 298
23 Luuk Adriaanse AV Attila Jongens 7,89 --- 0
24 Rick van de Ven DAK Jongens 7,69 --- 280
25 Kevin van Heel Atletiek L...l Jongens 7,23 --- 241
26 Thijs Bron HAC Jongens 6,78 --- 0
27 Jimmy Gerritsen Scopias At...k Jongens 6,52 --- 0
28 Kane van Zutphen AV De Keien Jongens 4,81 --- 12
Levi Euwijk DAK Jongens DNS --- 0



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Julius Ediagbonya Ciko `66 Jongens 1,85 --- 725
1 Bas Frauenfelder Nijmegen A...k Jongens 1,85 --- 725
3 Dylan Frijters ARV Achilles Jongens 1,80 --- 680
3 Lekan Dalenberg Atledo Jongens 1,80 --- 680
5 Peter Siers Ciko `66 Jongens 1,80 --- 0
6 Vincent Staat AV Attila Jongens 1,75 --- 634
6 Jan Janssen Prins Hend...k Jongens 1,75 --- 634
8 Evan Boessen AV Unitas Jongens 1,70 --- 587
9 Sander Verhulst ARV Achilles Jongens 1,65 --- 0
10 Geert Elferink DAK Jongens 1,65 --- 540
10 Brian van de Kerk HAC Jongens 1,65 --- 540
12 Arno Kapteyns Prins Hend...k Jongens 1,60 --- 0
13 Stijn Visser AV Wijchen...ns Team 1 1,60 --- 492
14 Jip Kuijpers AV Caesar Jongens 1,55 --- 0
15 Jesse Hulst AV Caesar Jongens 1,55 --- 444
16 Stan Dings ATV Venray Jongens 1,50 --- 394
17 Luuk Trommels AV Attila Jongens 1,50 --- 0
18 Ramon van Ophoven Atletiek L...l Jongens 1,50 --- 394
19 Mart de Haas AV De Keien Jongens 1,45 --- 344
20 Jochem Fliervoet AV Wijchen...ns Team 1 1,45 --- 0
20 Teun van Kesteren De-Atleet Jongens 1,45 --- 0
22 Floijd van Dijk De-Atleet Jongens 1,45 --- 344
23 Jordy Luijten Nijmegen A...k Jongens 1,45 --- 0
24 Niels Coopmans ATV Venray Jongens 1,40 --- 0
25 Frank Brandenburg Lopersgroe...e Jongens 1,40 --- 293
26 Jeroen de Boer DAK Jongens 1,35 --- 0



Jongens Junior B - Hink-stap-springen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Lekan Dalenberg Atledo Jongens 12,38 +0.8 m/s--- 609
2 Julius Ediagbonya Ciko `66 Jongens 12,00 +1.1 m/s--- 568
3 Bart Hondeveld ARV Achilles Jongens 11,53 +0.4 m/s--- 515
4 Evan Boessen AV Unitas Jongens 11,21 +3.3 m/s--- 479
5 Vincent Staat AV Attila Jongens 11,15 +1.3 m/s--- 472
6 Yannick Willems De-Atleet Jongens 10,77 +1.3 m/s--- 429
7 Stan van Helmond Lopersgroe...e Jongens 10,68 +0.7 m/s--- 418
8 Koen Koenders Prins Hend...k Jongens 10,29 -0.3 m/s--- 372
9 Ton Winkelmolen Atletiek L...l Jongens 10,17 +1.2 m/s--- 358
10 Luuk Verploegen AV Wijchen...ns Team 1 10,12 +1.3 m/s--- 352
11 Kamiel Verhelst AV Wijchen...ns Team 2 9,99 +0.3 m/s--- 336
12 Willem Nijtmans Nijmegen A...k Jongens 9,85 +2.3 m/s--- 319
13 Gijs Koolen ATV Venray Jongens 9,55 +0.6 m/s--- 283
14 Stijn van Nierop DAK Jongens 9,40 +1.6 m/s--- 264
15 Brian van de Kerk HAC Jongens 8,14 +1.5 m/s--- 102



Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Koen van de Wijst AV Unitas Jongens 4,50 --- 933
2 Max van Haren ATV Venray Jongens 3,60 --- 700
3 Koen Koenders Prins Hend...k Jongens 3,40 --- 645
4 Wouter Nieuwhof Ciko `66 Jongens 3,30 --- 616
5 Niels Verheugd Atledo Jongens 2,30 --- 304
5 Joep van Es AV De Keien Jongens 2,30 --- 304
5 Martijn Meijer Lopersgroe...e Jongens 2,30 --- 304
5 Stijn Visser AV Wijchen...ns Team 1 2,30 --- 304
5 Yannick Willems De-Atleet Jongens 2,30 --- 304
10 Chris Rooijakkers HAC Jongens 2,10 --- 234
11 Geert Elferink DAK Jongens 1,90 --- 161
Dylan Frijters ARV Achilles Jongens DNS --- 0
David Staat AV Attila Jongens DNS --- 0



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Bart Hondeveld ARV Achilles Jongens 6,18 +0.3 m/s--- 645
2 Julius Ediagbonya Ciko `66 Jongens 5,98 +0.3 m/s--- 600
3 Lekan Dalenberg Atledo Jongens 5,95 +0.2 m/s--- 594
4 Jan Janssen Prins Hend...k Jongens 5,88 +0.7 m/s--- 578
5 Danny Ediagbonya Ciko `66 Jongens 5,80 +0.1 m/s--- 0
6 Koen van de Wijst AV Unitas Jongens 5,72 +0.5 m/s--- 542
7 Willem Nijssen AV Caesar Jongens 5,21 +0.4 m/s--- 422
8 Simon Spierings De-Atleet Jongens 5,09 +1.2 m/s--- 393
9 Steven Timmers HAC Jongens 4,87 +0.4 m/s--- 339
10 Ernst Hobma AV Unitas Jongens 4,83 +0.1 m/s--- 0
11 Merthijn Roggeveen AV Attila Jongens 4,82 +1.4 m/s--- 327
12 Egbert Loeffen AV Wijchen...ns Team 2 4,72 +0.7 m/s--- 302
13 August Morin Lopersgroe...e Jongens 4,69 +0.2 m/s--- 294
14 Daan Gielen Prins Hend...k Jongens 4,68 +0.6 m/s--- 0
15 Wybout de Leeuw HAC Jongens 4,63 +0.2 m/s--- 0
16 Max van Haren ATV Venray Jongens 4,62 +1.0 m/s--- 277
17 Frederik Haiber Nijmegen A...k Jongens 4,60 +1.1 m/s--- 271
18 Kamiel Verhelst AV Wijchen...ns Team 2 4,52 +0.1 m/s--- 0
19 Bram van de Loop AV Wijchen...ns Team 1 4,50 +0.8 m/s--- 246
20 Bas Geurtsen ARV Achilles Jongens 4,47 +0.3 m/s--- 0
21 Floijd van Dijk De-Atleet Jongens 4,42 +0.6 m/s--- 0
22 Seal Stoové AV De Keien Jongens 4,38 +1.4 m/s--- 215
23 Mathieu Cabooter Scopias At...k Jongens 4,16 +0.3 m/s--- 156
24 Jeroen de Boer DAK Jongens 4,13 +0.2 m/s--- 148
25 Luuk Adriaanse AV Attila Jongens 4,12 +0.1 m/s--- 0
26 Valentijn Ruiter ATV Venray Jongens 4,08 +0.1 m/s--- 0
26 Mart de Haas AV De Keien Jongens 4,08 +0.2 m/s--- 0
28 Bram Geven Atletiek L...l Jongens 3,90 +1.2 m/s--- 85
29 Jimmy Gerritsen Scopias At...k Jongens 3,65 +0.4 m/s--- 0
Stijn Martens AV Caesar Jongens DNS --- 0
Bas Bernts AV Wijchen...ns Team 1 DNS --- 0



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Nikki Jacobs Prins Hend...k Meisjes 12,85 +0.0 m/s--- 704
2 Noa van Ginneken Prins Hend...k Meisjes 12,89 +0.0 m/s--- 0
3 Simone Lamberts Scopias At...k Meisjes 13,14 +0.0 m/s--- 651
4 Iris Bastmeijer AV Attila Meisjes 13,35 +0.0 m/s--- 615
5 Dagmara Killaars Scopias At...k Meisjes 13,52 -1.6 m/s--- 0
6 Lieke Brouwers HAC Meisjes 13,73 +0.0 m/s--- 551
7 Kim van Loon ACW `66 Meisjes 13,84 -1.6 m/s--- 533
8 Hannah Cranen Atletiek L...l Meisjes 13,93 +0.0 m/s--- 519
9 Renate Konings ARV Achilles Meisjes 14,03 +0.0 m/s--- 503
10 Sanne Habets AV Caesar Meisjes 14,50 +0.0 m/s--- 432
11 Elise Jocaille ACW `66 Meisjes 14,60 +0.0 m/s--- 0
12 Sophie de Groot HAC Meisjes 14,63 -1.6 m/s--- 0
13 Julia Lang AV Unitas Meisjes 14,69 +0.0 m/s--- 405
13 Celine Konijnenburg AV Wijchen Meisjes 14,69 -1.2 m/s--- 405
15 Daphne Mey ARV Achilles Meisjes 14,81 -1.2 m/s--- 0
16 Iris de Jong AV Wijchen Meisjes 14,99 -1.2 m/s--- 0
17 Mandy Dierx AV Weert Meisjes 15,05 +0.0 m/s--- 355
18 Elke van Rooij Atletiek L...l Meisjes 15,12 -1.6 m/s--- 0
19 Lisa Koot AV Attila Meisjes 15,18 -1.2 m/s--- 0
20 Kiki Rompen AV Achille...p Meisjes 15,28 -1.2 m/s--- 324
21 Lisan van Duppen Lopersgroe...e Meisjes 15,36 +0.0 m/s--- 314
22 Emilie Lodewijks AV Caesar Meisjes 15,37 +0.0 m/s--- 0
23 Sophie van Dooren AV Achille...p Meisjes 16,43 -1.6 m/s--- 0
24 Emma van de Valk Lopersgroe...e Meisjes 16,51 -1.2 m/s--- 0
25 Megan Lemkens AV Weert Meisjes 18,60 -1.6 m/s--- 0
Femke Sluijsmans AV Unitas Meisjes DQ --- 0



Meisjes Junior B - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Nina Becx AV Attila Meisjes 1:04,00 --- 661
2 Kim Frijns AV Unitas Meisjes 1:04,63 --- 644
3 Elise Pelgrim Prins Hend...k Meisjes 1:05,01 --- 634
4 Daphne Beumers AV Unitas Meisjes 1:06,15 --- 0
5 Sophie de Groot HAC Meisjes 1:06,85 --- 586
6 Hannah Cranen Atletiek L...l Meisjes 1:07,25 --- 576
7 Renate Konings ARV Achilles Meisjes 1:08,37 --- 549
8 Dagmara Killaars Scopias At...k Meisjes 1:08,79 --- 539
9 Nienke de Jager AV Wijchen Meisjes 1:09,07 --- 532
10 Manon van Neerven Lopersgroe...e Meisjes 1:11,02 --- 488
11 Karin Flipsen AV Weert Meisjes 1:11,22 --- 484
12 Noortje van der Mast ACW `66 Meisjes 1:14,28 --- 419
13 Laura Eldred ACW `66 Meisjes 1:16,57 --- 0
14 Celine Konijnenburg AV Wijchen Meisjes 1:17,24 --- 0
15 Sanne Stijfs AV Achille...p Meisjes 1:23,55 --- 252
16 Maxime Brandts AV Caesar Meisjes 1:34,10 --- 102
Heleen Urbach ARV Achilles Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Vera Lurvink HAC Meisjes 2:24,80 --- 731
2 Chantal Maas Lopersgroe...e Meisjes 2:32,43 --- 646
3 Daphne Sino Scopias At...k Meisjes 2:33,25 --- 637
4 Sophie Schoonebeek Prins Hend...k Meisjes 2:34,52 --- 624
5 Evi van Bladel ACW `66 Meisjes 2:35,13 --- 618
6 Zoe Mommers AV Unitas Meisjes 2:36,20 --- 607
7 Chayenne Poorts AV Unitas Meisjes 2:43,43 --- 0
8 Dianne Kleuskens ACW `66 Meisjes 2:43,76 --- 0
9 Bente Smagge AV Attila Meisjes 2:45,31 --- 519
10 Lynn Vogely AV Achille...p Meisjes 2:57,56 --- 416
11 Sanne Habets AV Caesar Meisjes 2:58,28 --- 411
12 Elke van Rooij Atletiek L...l Meisjes 2:59,88 --- 398
13 Maud Boeren ARV Achilles Meisjes 3:02,12 --- 381
14 Emily Koenders HAC Meisjes 3:11,10 --- 0
15 Susan Houben AV Weert Meisjes 3:27,94 --- 213
Heleen Urbach ARV Achilles Meisjes DNS --- 0
Mandy Dierx AV Weert Meisjes DNS --- 0
Pleun van Kerkhoff AV Wijchen Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Noa van Ginneken Prins Hend...k Meisjes 14,77 -0.2 m/s--- 774
2 Iris Bastmeijer AV Attila Meisjes 16,51 -0.2 m/s--- 598
3 Lieke Brouwers HAC Meisjes 17,07 -1.3 m/s--- 549
4 Kim Frijns AV Unitas Meisjes 17,52 -1.3 m/s--- 512
5 Jade Tax AV Wijchen Meisjes 17,92 -0.2 m/s--- 481
6 Dianne Kleuskens ACW `66 Meisjes 18,63 -1.2 m/s--- 428
7 Chantal Maas Lopersgroe...e Meisjes 18,67 -0.2 m/s--- 425
8 Daphne Sino Scopias At...k Meisjes 18,93 -1.3 m/s--- 407
9 Sismee Tiggeloven AV Achille...p Meisjes 19,07 -1.2 m/s--- 398
10 Elke van Rooij Atletiek L...l Meisjes 19,65 -1.3 m/s--- 360
11 Elise Jocaille ACW `66 Meisjes 20,20 -1.2 m/s--- 0
12 Sabine Linden AV Caesar Meisjes 20,54 -1.2 m/s--- 305
13 Deborah Kammeraat ARV Achilles Meisjes 21,81 -0.2 m/s--- 235



Meisjes Junior B - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
Atletiek Leudal Meisjes (4x100m) Atletiek Leudal - MJB 0 --- 0
AV Weert Meisjes (4x100m) AV Weert - MJB 0 --- 0
DAK Meisjes (4x100m) DAK - MJB 0 --- 0
Prins Hendrik Meisjes (4x100m) Prins Hendrik - MJB 0 49,94 771
Scopias Atletiek Meisjes (4x100m) Scopias Atletiek - MJB 0 53,78 596
AV Unitas Meisjes (4x100m) AV Unitas - MJB 0 53,90 591
AV Attila Meisjes (4x100m) AV Attila - MJB 0 54,07 584
ACW `66 Meisjes (4x100m) ACW `66 - MJB 0 54,73 557
HAC Meisjes (4x100m) HAC - MJB 0 55,27 535
AV Wijchen Meisjes (4x100m) AV Wijchen - MJB 0 55,78 515
Lopersgroep Deurne Meisjes (4x100m) Lopersgroep Deurne - MJB 0 55,79 514
AV Achilles Top Meisjes (4x100m) AV Achilles Top - MJB 0 56,50 487
ARV Achilles Meisjes (4x100m) ARV Achilles - MJB 0 56,74 478
AV Caesar Meisjes (4x100m) AV Caesar - MJB 0 57,76 440



Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Roos Peeters Prins Hend...k Meisjes 33,43 --- 659
2 Maxime Beverwijk Prins Hend...k Meisjes 32,44 --- 0
3 Annemiek Zwartkruis AV Unitas Meisjes 30,69 --- 611
4 Susan Bekkers AV Attila Meisjes 29,94 --- 598
5 Bo Smit HAC Meisjes 27,69 --- 556
6 Pleun van Kerkhoff AV Wijchen Meisjes 24,43 --- 493
7 Annet Slik ACW `66 Meisjes 21,91 --- 441
8 Kailey Haenraets Scopias At...k Meisjes 21,88 --- 441
9 Sabine Linden AV Caesar Meisjes 19,81 --- 396
10 Susan Houben AV Weert Meisjes 19,48 --- 389
11 Renate Meijer Lopersgroe...e Meisjes 17,99 --- 355
12 Imke Mijzen ARV Achilles Meisjes 17,95 --- 354
13 Pien Wishaupt AV Caesar Meisjes 17,38 --- 0
14 Noortje van der Mast ACW `66 Meisjes 13,84 --- 0
15 Lynn Vogely AV Achille...p Meisjes 13,75 --- 249
16 Obe Wagemakers HAC Meisjes 12,27 --- 0
17 Megan Lemkens AV Weert Meisjes 11,02 --- 0
18 Hannah Kochx Atletiek L...l Meisjes 11,01 --- 172



Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Roos Peeters Prins Hend...k Meisjes 29,96 --- 543
2 Veerle van...er Meulen AV Achille...p Meisjes 28,43 --- 512
3 Maxime Brandts AV Caesar Meisjes 27,70 --- 496
4 Anouk Maas Lopersgroe...e Meisjes 25,19 --- 441
5 Lorelle Bills AV Unitas Meisjes 25,01 --- 437
6 Zyra van Oers AV Unitas Meisjes 24,81 --- 0
7 Maxime Beverwijk Prins Hend...k Meisjes 23,13 --- 0
8 Emilie Lodewijks AV Caesar Meisjes 22,85 --- 0
9 Roos Koppen AV Weert Meisjes 22,66 --- 383
10 Kailey Haenraets Scopias At...k Meisjes 21,24 --- 349
11 Pleun van Kerkhoff AV Wijchen Meisjes 21,03 --- 344
12 Vera Lurvink HAC Meisjes 19,90 --- 316
13 Noortje van der Mast ACW `66 Meisjes 17,18 --- 245
14 Hannah Kochx Atletiek L...l Meisjes 15,73 --- 205
15 Irene van der Sanden ARV Achilles Meisjes 13,95 --- 153
16 Annet Slik ACW `66 Meisjes 12,66 --- 0
17 Obe Wagemakers HAC Meisjes 11,97 --- 0
18 Maartje Westermann AV Attila Meisjes 11,03 --- 60
19 Renate Meijer Lopersgroe...e Meisjes 10,48 --- 0



Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Veerle van...er Meulen AV Achille...p Meisjes 11,05 --- 659
2 Roos Peeters Prins Hend...k Meisjes 10,75 --- 639
3 Maxime Beverwijk Prins Hend...k Meisjes 10,09 --- 0
4 Roos Koppen AV Weert Meisjes 9,93 --- 585
5 Zyra van Oers AV Unitas Meisjes 9,91 --- 583
6 Anouk Maas Lopersgroe...e Meisjes 8,78 --- 504
7 Manouk Cartigny Scopias At...k Meisjes 8,61 --- 491
8 Judi Willems AV Wijchen Meisjes 8,48 --- 482
9 Maxime Brandts AV Caesar Meisjes 8,41 --- 477
10 Jade Tax AV Wijchen Meisjes 8,40 --- 0
11 Lorelle Bills AV Unitas Meisjes 8,36 --- 0
12 Susan Houben AV Weert Meisjes 8,34 --- 0
12 Kailey Haenraets Scopias At...k Meisjes 8,34 --- 0
14 Renate Meijer Lopersgroe...e Meisjes 7,50 --- 0
15 Evi van Bladel ACW `66 Meisjes 7,47 --- 405
16 Sanne Stijfs AV Achille...p Meisjes 7,13 --- 0
17 Hannah Kochx Atletiek L...l Meisjes 7,09 --- 375
18 Irene van der Sanden ARV Achilles Meisjes 6,98 --- 366
19 Emilie Hoebens HAC Meisjes 6,97 --- 365
20 Bente Smagge AV Attila Meisjes 6,58 --- 333
21 Maartje Westermann AV Attila Meisjes 6,06 --- 0
22 Robin van Berlo HAC Meisjes 5,11 --- 0
Laura Eldred ACW `66 Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Joy Geijs ACW `66 Meisjes 1,55 --- 779
1 Elise Pelgrim Prins Hend...k Meisjes 1,55 --- 779
3 Manouk Cartigny Scopias At...k Meisjes 1,50 --- 726
4 Lisan van Duppen Lopersgroe...e Meisjes 1,45 --- 672
4 Bo Smit HAC Meisjes 1,45 --- 672
4 Judi Willems AV Wijchen Meisjes 1,45 --- 672
7 Deborah Kammeraat ARV Achilles Meisjes 1,40 --- 615
7 Sismee Tiggeloven AV Achille...p Meisjes 1,40 --- 615
9 Robin van Berlo HAC Meisjes 1,40 --- 0
10 Lonneke Westermann AV Attila Meisjes 1,35 --- 550
11 Emma van de Valk Lopersgroe...e Meisjes 1,35 --- 0
12 Annemiek Zwartkruis AV Unitas Meisjes 1,35 --- 550
13 Imke Mijzen ARV Achilles Meisjes 1,30 --- 0
13 Lisa Koot AV Attila Meisjes 1,30 --- 0
15 Emilie Lodewijks AV Caesar Meisjes 1,25 --- 0
16 Floor Götschenberg AV Caesar Meisjes 1,25 --- 417
16 Karin Flipsen AV Weert Meisjes 1,25 --- 417
18 Iris de Jong AV Wijchen Meisjes 1,25 --- 0
Elise Jocaille ACW `66 Meisjes --- ---



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Maureen Pelgrim Prins Hend...k Meisjes 5,34 +0.2 m/s--- 757
2 Nikki Jacobs Prins Hend...k Meisjes 5,10 +1.1 m/s--- 0
3 Kim van Loon ACW `66 Meisjes 4,85 +0.5 m/s--- 640
4 Simone Lamberts Scopias At...k Meisjes 4,53 +0.1 m/s--- 561
5 Nienke de Jager AV Wijchen Meisjes 4,46 +0.6 m/s--- 543
6 Jade Tax AV Wijchen Meisjes 4,28 +2.5 m/s--- 0
7 Susan Bekkers AV Attila Meisjes 4,21 +0.2 m/s--- 478
8 Pien Wishaupt AV Caesar Meisjes 4,15 +0.4 m/s--- 463
9 Nina Becx AV Attila Meisjes 4,14 +0.5 m/s--- 0
10 Daphne Mey ARV Achilles Meisjes 4,06 +0.4 m/s--- 439
11 Evi van Bladel ACW `66 Meisjes 4,02 +1.1 m/s--- 0
12 Julia Lang AV Unitas Meisjes 3,99 +0.9 m/s--- 420
13 Maud Boeren ARV Achilles Meisjes 3,90 +0.3 m/s--- 0
14 Femke Sluijsmans AV Unitas Meisjes 3,85 +0.3 m/s--- 0
15 Kiki Rompen AV Achille...p Meisjes 3,83 +0.8 m/s--- 376
16 Manon van Neerven Lopersgroe...e Meisjes 3,77 +0.6 m/s--- 360
17 Floor Götschenberg AV Caesar Meisjes 3,76 +1.2 m/s--- 0
18 Sophie van Dooren AV Achille...p Meisjes 3,68 +0.1 m/s--- 0
19 Mandy Dierx AV Weert Meisjes 3,61 +0.8 m/s--- 315
20 Obe Wagemakers HAC Meisjes 3,11 +0.6 m/s--- 168
21 Emily Koenders HAC Meisjes 3,00 +0.2 m/s--- 0
Hannah Cranen Atletiek L...l Meisjes DNS --- 0