Competitiestand Meisjes Junioren C
# Team Leden Punten
1 Haag Atletiek MC Team 1 Haag Atletiek - MJC 9 7342
2 Haag Atletiek MC Team 2 Haag Atletiek - MJC 10 6146
3 AV Olympus `70 MC Team 1 AV Olympus `70 - MJC 7 6048
4 AV `40 MC AV `40 - MJC 6 5755
5 AV Olympus `70 MC Team 2 AV Olympus `70 - MJC 7 3476
6 AV Sparta MC AV Sparta - MJC 4 3209

Uitslagen 80 meter Meisjes Junior C

# Naam Res OBP
1 Dewi Lafontaine Haag Atlet...MC Team 1 10,27 +0.2 m/s---
2 Edikan Ekpo Haag Atlet...MC Team 1 10,65 +0.2 m/s---
3 Merel Loman AV `40 MC 10,73 +0.2 m/s---
4 Sanne Hasper AV Sparta MC 10,79 +0.2 m/s---
5 Marlous Hagemann Haag Atlet...MC Team 2 10,85 +0.2 m/s---
6 Evi van Loon AV `40 MC 10,89 +0.2 m/s---
7 Emma Groen Haag Atlet...MC Team 1 11,05 +0.2 m/s---
8 Simone Toms Haag Atlet...MC Team 2 11,17 +0.2 m/s---
9 Anne-Fleur Blok AV Olympus...MC Team 1 11,64 +0.4 m/s---
10 Iris Penning AV Olympus...MC Team 1 11,82 +0.4 m/s---
11 Hanna de Looze AV `40 MC 11,93 +0.4 m/s---
12 Pien Kuiper Haag Atlet...MC Team 2 11,97 +0.4 m/s---
13 Suzanne va...Marrewijk AV Olympus...MC Team 1 12,12 +0.4 m/s---
14 Danique de Brabander AV Olympus...MC Team 2 12,72 +0.4 m/s---
15 Steffi van der Hoff AV Olympus...MC Team 2 12,92 +0.4 m/s---
16 Angela van Elswijk AV Olympus...MC Team 2 12,94 +0.4 m/s---

Uitslagen 80 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

# Naam Res OBP
1 Dewi Lafontaine Haag Atlet...MC Team 1 12,40 +1.8 m/s---
2 Emma Dekker AV Olympus...MC Team 1 12,87 +1.8 m/s---
3 Janna van Burik Haag Atlet...MC Team 1 13,86 +1.8 m/s---
4 Jelke Scholte Haag Atlet...MC Team 2 13,95 +1.8 m/s---
5 Pien Kuiper Haag Atlet...MC Team 2 14,30 +1.8 m/s---
6 Mari de Ruiter Haag Atlet...MC Team 2 14,79 +1.8 m/s---
7 Suzanne va...den Berge AV Olympus...MC Team 1 14,97 +1.3 m/s---
8 Anne-Fleur Blok AV Olympus...MC Team 1 15,10 +1.8 m/s---
9 Larissa Smit AV `40 MC 15,14 +1.8 m/s---
10 Inge de Vries AV `40 MC 15,82 +1.8 m/s---
11 Gwendolyne Vivo AV Sparta MC 16,63 +1.3 m/s---
12 Maud den Haan AV Olympus...MC Team 2 16,87 +1.3 m/s---
13 Manoe van der Waal AV Olympus...MC Team 2 17,39 +1.3 m/s---
14 Emma Groen Haag Atlet...MC Team 1 18,12 +1.8 m/s---
15 Steffi van der Hoff AV Olympus...MC Team 2 18,50 +1.3 m/s---

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior C

# Naam ResOBP
1 Dara Obot Haag Atlet...MC Team 1 38,07 ---
2 Suzanne Giezeman Haag Atlet...MC Team 2 27,71 ---
3 Tosca Smit Haag Atlet...MC Team 1 26,29 ---
4 Noa Primatesta AV `40 MC 23,50 ---
5 Sophie Koedood AV Olympus...MC Team 1 22,76 ---
6 Disney Roeleveld Haag Atlet...MC Team 2 21,47 ---
7 Sem de Bruin AV Olympus...MC Team 2 19,58 ---
8 Nienke de Ruiter AV Olympus...MC Team 1 16,40 ---
9 Jodie Toet AV Sparta MC 16,30 ---
10 Hanna de Looze AV `40 MC 15,61 ---
11 Steffi van der Hoff AV Olympus...MC Team 2 14,89 ---

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C

# Naam ResOBP
1 Dara Obot Haag Atlet...MC Team 1 12,17 ---
2 Sophie Koedood AV Olympus...MC Team 1 9,82 ---
3 Disney Roeleveld Haag Atlet...MC Team 2 9,62 ---
4 Tosca Smit Haag Atlet...MC Team 1 8,67 ---
5 Danique de Brabander AV Olympus...MC Team 2 8,19 ---
6 Noa Primatesta AV `40 MC 8,17 ---
7 Sem de Bruin AV Olympus...MC Team 2 7,93 ---
8 Suzanne va...Marrewijk AV Olympus...MC Team 1 7,48 ---
9 Jodie Toet AV Sparta MC 7,06 ---
10 Isabeau van Danm Haag Atlet...MC Team 2 6,95 ---

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C

# Naam ResOBP
1 Edikan Ekpo Haag Atlet...MC Team 1 1,45 ---
2 Evi van Loon AV `40 MC 1,40 ---
2 Emma Dekker AV Olympus...MC Team 1 1,40 ---
4 Isabeau van Danm Haag Atlet...MC Team 2 1,35 ---
5 Suzanne va...den Berge AV Olympus...MC Team 1 1,30 ---
5 Livia Tromp Haag Atlet...MC Team 1 1,30 ---
5 Merel van ...Langkruis Haag Atlet...MC Team 2 1,30 ---
8 Manoe van der Waal AV Olympus...MC Team 2 1,25 ---
8 Famke van Giesen AV Olympus...MC Team 2 1,25 ---
10 Selina Brinksma AV Sparta MC 1,15 ---

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

# Naam Res OBP
1 Dewi Lafontaine Haag Atlet...MC Team 1 5,08 +0.7 m/s---
2 Merel Loman AV `40 MC 4,67 +0.7 m/s---
3 Kiki Verroen Haag Atlet...MC Team 1 4,55 +1.0 m/s---
4 Suzanne va...den Berge AV Olympus...MC Team 1 4,52 +0.8 m/s---
5 Sanne Hasper AV Sparta MC 4,42 +2.3 m/s---
6 Simone Toms Haag Atlet...MC Team 2 4,31 -0.1 m/s---
7 Marlous Hagemann Haag Atlet...MC Team 2 4,12 +2.1 m/s---
8 Suzanne va...Marrewijk AV Olympus...MC Team 1 4,08 +1.4 m/s---
9 Danique de Brabander AV Olympus...MC Team 2 3,54 +1.5 m/s---
10 Famke van Giesen AV Olympus...MC Team 2 3,21 +1.0 m/s---