Uitslagen Junioren C/D Poule 59 Wedstrijd 3 [2014]

Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Team 100m OBPTeam punten
1 Tim Verhoeven AV Attila AV Attila JC Team 1 12,37 -0.8 m/s--- 764
2 Rick van Loon AV Passaat AV Passaat JC 12,78 -0.8 m/s--- 701
3 Noah Wijnings AV Spiridon AV Spiridon JC 12,87 -0.8 m/s--- 687
4 Mattijs Mols AV Attila AV Attila JC Team 1 13,09 -0.8 m/s--- 655
5 Twan Dijks AV Spiridon AV Spiridon JC 13,24 -0.8 m/s--- 634
6 Scott Pols Atledo Atledo JC 13,30 -0.8 m/s--- 626
7 Nick Schipperen Scorpio Scorpio JC 13,47 -2.5 m/s--- 603
8 Millenshen Gerard AV Attila AV Attila JC Team 2 13,77 -2.5 m/s--- 563
9 Hilco Heijne Scorpio Scorpio JC 13,91 -0.8 m/s--- 545
10 Stijn van Nierop DAK DAK JC 13,96 -0.8 m/s--- 539
11 Tunde Adesanya Typhoon Typhoon JC 13,98 -0.8 m/s--- 536
12 Jasper van der Heydt Parthenon AV Parthenon JC 13,99 -2.5 m/s--- 535
13 Kaan Mollaoglu Parthenon AV Parthenon JC 14,07 -2.5 m/s--- 525
14 Tijl van Hattum AV Attila AV Attila JC Team 2 14,12 -0.8 m/s--- 519
15 Jelle van Lamoen Typhoon Typhoon JC 14,34 -2.5 m/s--- 493
16 Orion de Jongh SPOB AV Spirit Oud Beijerland JC 14,49 -2.5 m/s--- 475
17 Jeroen de Rek AV Passaat AV Passaat JC 14,73 -0.8 m/s--- 447
18 Floris Meeuwse AV Attila AV Attila JC Team 1 14,80 -0.8 m/s--- 0
19 Jelle van de Wal SPOB AV Spirit Oud Beijerland JC 14,87 -2.5 m/s--- 432
20 Tomas van Oosten SPOB AV Spirit Oud Beijerland JC 15,46 -0.8 m/s--- 0
21 Rik den Boer Atledo Atledo JC 16,01 -0.8 m/s--- 315
22 Joury Raaphorst AV Passaat AV Passaat JC 16,78 -0.8 m/s--- 0



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam Team 800mOBPTeam punten
1 Sam Kraaijeveld AV Passaat AV Passaat JC 2:08,16 --- 805
2 Robin van Riel AV Attila AV Attila JC Team 1 2:08,30 --- 803
3 Jelle de Roon Atledo Atledo JC 2:08,35 --- 803
4 Twan Dijks AV Spiridon AV Spiridon JC 2:11,06 --- 768
5 Sven van der Pas Scorpio Scorpio JC 2:17,36 --- 692
6 Max van Helmond AV Spiridon AV Spiridon JC 2:18,33 --- 681
7 Kaan Mollaoglu Parthenon AV Parthenon JC 2:21,36 --- 647
8 Bob Voets AV Attila AV Attila JC Team 1 2:22,97 --- 630
9 Paul van der Gaag Scorpio Scorpio JC 2:25,26 --- 606
10 Jaïr van Winkel Atledo Atledo JC 2:26,33 --- 595
11 Olivier Korte Typhoon Typhoon JC 2:29,08 --- 568
12 Jisso van Zessen Parthenon AV Parthenon JC 2:31,69 --- 543
13 Stijn van Nierop DAK DAK JC 2:33,06 --- 530
14 Tijl van Hattum AV Attila AV Attila JC Team 2 2:34,32 --- 519
15 Lucas Poker Typhoon Typhoon JC 2:34,61 --- 516
16 Robert ten Hulzen AV Passaat AV Passaat JC 2:37,33 --- 492
17 Orion de Jongh SPOB AV Spirit Oud Beijerland JC 2:38,61 --- 481
18 Thiemen S...pelenburg AV Passaat AV Passaat JC 2:43,70 --- 0
19 Thijs van Deurzen SPOB AV Spirit Oud Beijerland JC 2:46,68 --- 415
20 Jilles van Schelt Typhoon Typhoon JC 2:48,75 --- 0
Jorg Schellekens AV Attila AV Attila JC Team 2 DNS --- 0
Dion Toers-bijns SPOB AV Spirit Oud Beijerland JC DNS --- 0



Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

# Naam Team 100mH OBPTeam punten
1 Daan Spiljard Parthenon AV Parthenon JC 15,26 -1.2 m/s--- 701
2 Tim Verhoeven AV Attila AV Attila JC Team 1 15,98 -1.2 m/s--- 637
3 Noah Wijnings AV Spiridon AV Spiridon JC 16,02 -1.2 m/s--- 633
4 Robin van Riel AV Attila AV Attila JC Team 1 16,82 -2.1 m/s--- 569
5 Sam van der Pol Atledo Atledo JC 17,04 -1.2 m/s--- 552
6 Jeroen Rops Scorpio Scorpio JC 17,54 -1.2 m/s--- 515
7 Bob Bugter AV Attila AV Attila JC Team 2 17,88 -2.2 m/s--- 492
8 Floris Meeuwse AV Attila AV Attila JC Team 1 18,60 -2.1 m/s--- 0
9 Rick van Loon AV Passaat AV Passaat JC 18,76 -2.1 m/s--- 435
10 Jasper van der Heydt Parthenon AV Parthenon JC 19,63 -2.1 m/s--- 383
11 Sjoerd Visser SPOB AV Spirit Oud Beijerland JC 19,91 -1.2 m/s--- 367
12 Niels Smits Typhoon Typhoon JC 20,31 -2.2 m/s--- 346
13 Lucas Poker Typhoon Typhoon JC 20,38 -2.2 m/s--- 342
14 Pascal van de Dool AV Passaat AV Passaat JC 21,14 -2.2 m/s--- 304
15 Matthijs Nagtzaam AV Spiridon AV Spiridon JC 21,30 -2.2 m/s--- 296
16 Sander Loos SPOB AV Spirit Oud Beijerland JC 21,37 -2.1 m/s--- 293
17 Lewis Levy DAK DAK JC 21,78 -2.1 m/s--- 273
18 Rik den Boer Atledo Atledo JC 22,93 -2.2 m/s--- 223
19 Tomas van Oosten SPOB AV Spirit Oud Beijerland JC 23,55 -1.2 m/s--- 0
20 Patrick Korzilius Scorpio Scorpio JC 24,22 -2.2 m/s--- 173
21 Toby Leeuwis AV Passaat AV Passaat JC 24,74 -2.2 m/s--- 0
Roelof Blommaert Parthenon AV Parthenon JC DNF --- 0
Delano Dresens Typhoon Typhoon JC DNF --- 0
Jorg Schellekens AV Attila AV Attila JC Team 2 DNF --- 0



Jongens Junior C - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
DAK JC (4x100m) DAK - JJC 0 --- 0
AV Attila JC Team 1 (4x100m) AV Attila - JJC 0 51,11 672
AV Parthenon JC (4x100m) AV Parthenon - JJC 0 52,52 622
AV Passaat JC (4x100m) AV Passaat - JJC 0 52,57 620
AV Spiridon JC (4x100m) AV Spiridon - JJC 0 54,63 552
Scorpio JC (4x100m) Scorpio - JJC 0 55,58 472
Typhoon JC (4x100m) Typhoon - JJC 0 55,80 465
AV Attila JC Team 2 (4x100m) AV Attila - JJC 0 55,89 512
Atledo JC (4x100m) Atledo - JJC 0 59,97 397
AV Spirit Oud Beijerland JC (4x100m) AV Spirit Oud Beijerland - JJC 0 DNF 0



Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

# Naam Team SpeerOBPTeam punten
1 Sven Markesteijn SPOB AV Spirit Oud Beijerland JC 48,94 --- 754
2 Bodhy Wijnings AV Spiridon AV Spiridon JC 40,82 --- 651
3 Florian Wijnen AV Attila AV Attila JC Team 1 39,15 --- 628
4 Jelle de Roon Atledo Atledo JC 37,55 --- 606
5 Liam Paalvast AV Passaat AV Passaat JC 35,46 --- 577
6 Olivier Korte Typhoon Typhoon JC 32,30 --- 530
7 Joris Blom SPOB AV Spirit Oud Beijerland JC 29,95 --- 0
8 Jonatan N...ktgeboren Parthenon AV Parthenon JC 29,38 --- 486
9 Paul van der Gaag Scorpio Scorpio JC 27,98 --- 463
10 Jaro IJpelaar AV Attila AV Attila JC Team 1 27,91 --- 0
11 Pascal van de Dool AV Passaat AV Passaat JC 25,29 --- 0
12 David Vink Parthenon AV Parthenon JC 24,11 --- 0
13 Jeroen Verhagen Typhoon Typhoon JC 23,65 --- 0
14 Stan Biemans DAK DAK JC 22,26 --- 366
15 Lewis Levy DAK DAK JC 21,14 --- 0
16 Xander Mahieu Atledo Atledo JC 17,77 --- 0
17 Jessy Pinas AV Attila AV Attila JC Team 2 13,45 --- 187
Jeroen Spekl Scorpio Scorpio JC DNS --- 0



Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Team DiscusOBPTeam punten
1 Florian Wijnen AV Attila AV Attila JC Team 1 46,09 --- 693
2 Jeroen Rops Scorpio Scorpio JC 44,75 --- 677
3 Rein van Houwelingen Typhoon Typhoon JC 39,59 --- 610
4 Sam van der Pol Atledo Atledo JC 36,97 --- 575
5 Bodhy Wijnings AV Spiridon AV Spiridon JC 34,80 --- 545
6 Jonatan N...ktgeboren Parthenon AV Parthenon JC 24,68 --- 390
7 Niels Smits Typhoon Typhoon JC 21,58 --- 0
8 David Vink Parthenon AV Parthenon JC 21,34 --- 0
9 Orion de Jongh SPOB AV Spirit Oud Beijerland JC 20,97 --- 325
10 Bob Bugter AV Attila AV Attila JC Team 2 18,65 --- 281
11 Joris Blom SPOB AV Spirit Oud Beijerland JC 18,47 --- 0
12 Pascal van de Dool AV Passaat AV Passaat JC 18,23 --- 273
13 Toby Leeuwis AV Passaat AV Passaat JC 18,07 --- 0
14 Lucien Kuijpers Atledo Atledo JC 11,32 --- 0
Patrick Korzilius Scorpio Scorpio JC DNS --- 0



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Mattijs Mols AV Attila AV Attila JC Team 1 13,01 --- 658
2 Jeroen Rops Scorpio Scorpio JC 12,95 --- 655
3 Florian Wijnen AV Attila AV Attila JC Team 1 12,75 --- 0
4 Rein van Houwelingen Typhoon Typhoon JC 11,76 --- 604
5 Sven Markesteijn SPOB AV Spirit Oud Beijerland JC 11,64 --- 598
6 Scott Pols Atledo Atledo JC 11,07 --- 573
7 Liam Paalvast AV Passaat AV Passaat JC 10,47 --- 545
8 Bodhy Wijnings AV Spiridon AV Spiridon JC 9,23 --- 485
9 David Vink Parthenon AV Parthenon JC 9,06 --- 476
10 Frank Korzilius Scorpio Scorpio JC 8,39 --- 0
11 Lewis Levy DAK DAK JC 8,37 --- 441
12 Roelof Blommaert Parthenon AV Parthenon JC 8,32 --- 0
13 Stijn van Nierop DAK DAK JC 7,86 --- 0
14 Annan Heerkens AV Spiridon AV Spiridon JC 6,56 --- 0
15 Dion Toers-bijns SPOB AV Spirit Oud Beijerland JC 6,23 --- 0
16 Jessy Pinas AV Attila AV Attila JC Team 2 5,73 --- 289
17 Joury Raaphorst AV Passaat AV Passaat JC 4,81 --- 0
18 Lucien Kuijpers Atledo Atledo JC 3,95 --- 0



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam Team HoogOBPTeam punten
1 Sam van der Pol Atledo Atledo JC 1,60 --- 702
1 Sjoerd Visser SPOB AV Spirit Oud Beijerland JC 1,60 --- 702
3 Daan Spiljard Parthenon AV Parthenon JC 1,55 --- 663
3 Mitchell Fritse AV Passaat AV Passaat JC 1,55 --- 663
5 Robert ten Hulzen AV Passaat AV Passaat JC 1,55 --- 0
6 Jaro IJpelaar AV Attila AV Attila JC Team 1 1,50 --- 623
6 Stan Biemans DAK DAK JC 1,50 --- 623
8 Floris Meeuwse AV Attila AV Attila JC Team 1 1,45 --- 0
9 Max van Helmond AV Spiridon AV Spiridon JC 1,45 --- 582
10 Tim Nuijten Scorpio Scorpio JC 1,40 --- 541
11 Sven van der Pas Scorpio Scorpio JC 1,35 --- 0
12 Kaan Mollaoglu Parthenon AV Parthenon JC 1,30 --- 0
13 Delano Dresens Typhoon Typhoon JC 1,30 --- 462
14 Matthijs Nagtzaam AV Spiridon AV Spiridon JC 1,25 --- 0



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Team Ver OBPTeam punten
1 Daan Spiljard Parthenon AV Parthenon JC 5,14 +1.9 m/s--- 648
2 Tim Verhoeven AV Attila AV Attila JC Team 1 5,12 +0.0 m/s--- 644
3 Mitchell Fritse AV Passaat AV Passaat JC 4,93 +4.3 m/s--- 607
4 Scott Pols Atledo Atledo JC 4,90 +0.6 m/s--- 601
5 Noah Wijnings AV Spiridon AV Spiridon JC 4,75 +1.2 m/s--- 570
6 Bob Voets AV Attila AV Attila JC Team 1 4,70 +1.7 m/s--- 0
7 Millenshen Gerard AV Attila AV Attila JC Team 2 4,70 +1.3 m/s--- 560
8 Jisso van Zessen Parthenon AV Parthenon JC 4,63 +1.3 m/s--- 0
9 Nick Schipperen Scorpio Scorpio JC 4,60 +1.1 m/s--- 540
10 Stan Biemans DAK DAK JC 4,48 +0.1 m/s--- 515
11 Hilco Heijne Scorpio Scorpio JC 4,46 +2.3 m/s--- 0
12 Jelle van Lamoen Typhoon Typhoon JC 4,41 +1.0 m/s--- 500
13 Thiemen S...pelenburg AV Passaat AV Passaat JC 4,21 +0.8 m/s--- 0
14 Sander Loos SPOB AV Spirit Oud Beijerland JC 4,14 -0.2 m/s--- 446
15 Jeroen Verhagen Typhoon Typhoon JC 3,97 +0.3 m/s--- 0
16 Annan Heerkens AV Spiridon AV Spiridon JC 3,72 +0.0 m/s--- 0
Jorg Schellekens AV Attila AV Attila JC Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Team 80m OBPTeam punten
1 Rogier Derksen Typhoon Typhoon JD Team 1 10,44 -0.2 m/s--- 716
2 Robin van Opstal SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 10,74 -0.2 m/s--- 662
3 Gijs van Berkel AV Attila AV Attila JD Team 1 11,17 -0.2 m/s--- 591
4 Maarten Meijning Typhoon Typhoon JD Team 1 11,19 -0.2 m/s--- 588
5 Hristo Vermeer Typhoon Typhoon JD Team 1 11,20 -0.2 m/s--- 0
6 Luuk Waars Atledo Atledo JD 11,47 -0.2 m/s--- 544
7 Duane van Dijkhuizen Parthenon AV Parthenon JD Team 1 11,49 -0.2 m/s--- 541
8 Ivar de Koning Parthenon AV Parthenon JD Team 1 11,53 -0.2 m/s--- 535
9 Julian Erkelens AV Passaat AV Passaat JD 11,58 -0.2 m/s--- 528
10 Sjoerd Kant DAK DAK JD 11,83 +0.2 m/s--- 491
11 Vincent Schuurman SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 11,97 +0.2 m/s--- 472
12 Hugo Vermeulen AV Passaat AV Passaat JD 12,01 +0.2 m/s--- 466
13 Ditmar Sturm HRCL DK en AV Hercules JD 12,04 -1.8 m/s--- 462
14 Timo van Dongen Atledo Atledo JD 12,06 +0.2 m/s--- 459
15 Lucas van der Linden AV Spiridon AV Spiridon JD 12,27 +0.2 m/s--- 431
16 Thijmen van Hoof DAK DAK JD 12,43 +0.2 m/s--- 410
17 Rein Smallegange AV Passaat AV Passaat JD 12,44 -1.8 m/s--- 0
18 Georgios Tsimarakis Typhoon Typhoon JD Team 2 12,44 -0.7 m/s--- 409
19 Silvester Schuurman SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 12,49 +0.2 m/s--- 402
20 Jasper van Amerongen SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 12,91 -1.8 m/s--- 350
21 Daan Verhoeven AV Attila AV Attila JD Team 1 13,02 -1.8 m/s--- 337
22 Moos Tanis Scorpio Scorpio JD 13,09 +0.2 m/s--- 329
23 Tristan Koppers DAK DAK JD 13,13 -1.8 m/s--- 0
24 Laurens Kruis Scorpio Scorpio JD 13,26 -0.7 m/s--- 310
25 Puck Kuypers AV Attila AV Attila JD Team 1 13,33 -1.8 m/s--- 0
26 Jan-Pim Kroon Parthenon AV Parthenon JD Team 1 13,34 +0.2 m/s--- 0
27 Jens Reijenga Parthenon AV Parthenon JD Team 2 13,49 -0.7 m/s--- 284
28 Aron Broeken AV Spiridon AV Spiridon JD 13,53 -0.7 m/s--- 280
29 Jesse Kouwenhoven Parthenon AV Parthenon JD Team 2 14,00 -0.7 m/s--- 230
30 Willem Bosch SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 14,01 -1.8 m/s--- 0
31 Sergius van Leeuwen Typhoon Typhoon JD Team 2 15,66 -0.7 m/s--- 79
Kieran Broome Parthenon AV Parthenon JD Team 2 DNS --- 0
Robert van Steenis Typhoon Typhoon JD Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam Team 1000mOBPTeam punten
1 Tibo Visser Parthenon AV Parthenon JD Team 1 2:56,97 --- 726
2 Rick van Riel AV Attila AV Attila JD Team 1 3:04,46 --- 662
3 Lars Laros Scorpio Scorpio JD 3:07,00 --- 642
4 Jort Benz SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 3:07,66 --- 637
5 Ivar de Koning Parthenon AV Parthenon JD Team 1 3:12,09 --- 603
6 Lucas van der Linden AV Spiridon AV Spiridon JD 3:17,66 --- 562
7 Ditmar Sturm HRCL DK en AV Hercules JD 3:18,22 --- 558
8 Julian van Jeveren Scorpio Scorpio JD 3:18,85 --- 554
9 Willem Korstanje AV Attila AV Attila JD Team 1 3:20,51 --- 542
10 Hugo Vermeulen AV Passaat AV Passaat JD 3:21,25 --- 537
11 Rik van der Haven Scorpio Scorpio JD 3:22,51 --- 0
12 Ryan Huigen Typhoon Typhoon JD Team 1 3:25,17 --- 511
13 Max van Gijzel DAK DAK JD 3:27,41 --- 496
14 Lars Schellekens AV Attila AV Attila JD Team 1 3:31,08 --- 0
15 Ruben Bogers Atledo Atledo JD 3:33,03 --- 461
16 Jarno Jansen SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 3:35,92 --- 443
17 Tobias Steevensz AV Passaat AV Passaat JD 3:37,68 --- 433
18 Quirin Roerbag Typhoon Typhoon JD Team 2 3:38,24 --- 430
19 Remco de Rek AV Passaat AV Passaat JD 3:39,09 --- 0
20 Thijmen van Hoof DAK DAK JD 3:42,30 --- 407
21 Thomas de Ruiter Typhoon Typhoon JD Team 2 3:43,41 --- 400
22 Jesse Kouwenhoven Parthenon AV Parthenon JD Team 2 3:46,60 --- 383
23 Kieran Broome Parthenon AV Parthenon JD Team 2 4:06,07 --- 286
24 Jens Reijenga Parthenon AV Parthenon JD Team 2 4:08,44 --- 0
25 Brad Raessen AV Spiridon AV Spiridon JD 4:12,21 --- 259
26 Sam Bakelaar HRCL DK en AV Hercules JD 4:14,88 --- 247
27 Willem Bosch SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 4:17,58 --- 236
28 Mark van Drunen DAK DAK JD 4:25,48 --- 0
29 Joost Versluis Typhoon Typhoon JD Team 2 4:30,63 --- 0
30 Geert van Krevelen Atledo Atledo JD 4:30,86 --- 183
David Tieleman HRCL DK en AV Hercules JD DNS --- 0
Michiel Huisman Typhoon Typhoon JD Team 1 DNS --- 0
Brik van Dusseldorp Typhoon Typhoon JD Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

# Naam Team 80mH OBPTeam punten
1 Phill Pols Atledo Atledo JD 12,72 -0.9 m/s--- 618
2 Rogier Derksen Typhoon Typhoon JD Team 1 12,82 -0.9 m/s--- 607
3 Tibo Visser Parthenon AV Parthenon JD Team 1 13,44 -0.9 m/s--- 542
4 Ruben Bogers Atledo Atledo JD 14,51 -0.9 m/s--- 442
5 Duane van Dijkhuizen Parthenon AV Parthenon JD Team 1 14,76 -0.9 m/s--- 421
6 Quirin Roerbag Typhoon Typhoon JD Team 2 15,84 +0.0 m/s--- 338
7 Tobias Steevensz AV Passaat AV Passaat JD 15,85 +0.0 m/s--- 337
8 Marijn de Wit SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 15,99 -0.9 m/s--- 327
9 Michiel Huisman Typhoon Typhoon JD Team 1 16,12 +0.0 m/s--- 318
10 Delvano van Bussel Scorpio Scorpio JD 16,26 +0.0 m/s--- 308
11 Rick van Riel AV Attila AV Attila JD Team 1 16,31 +0.0 m/s--- 305
12 Sander van de Tuyl AV Passaat AV Passaat JD 16,67 +0.0 m/s--- 281
13 Kieran Broome Parthenon AV Parthenon JD Team 2 16,71 +0.0 m/s--- 278
14 Tristan Koppers DAK DAK JD 16,80 +0.0 m/s--- 272
15 Jort Benz SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 17,18 +0.0 m/s--- 249
16 Quinten van der Elst Parthenon AV Parthenon JD Team 1 17,59 -0.9 m/s--- 0
17 Milan Berghout AV Passaat AV Passaat JD 17,79 +0.0 m/s--- 0
18 Jasper van Amerongen SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 17,86 +0.0 m/s--- 208
19 Thom Schipperen Scorpio Scorpio JD 17,87 +0.0 m/s--- 208
20 Jorrit Ivens ACW `66 ACW `66 JD 18,02 +0.0 m/s--- 199
21 Jan Munning SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 18,25 +0.0 m/s--- 187
22 Cas Weijers DAK DAK JD 18,42 +0.0 m/s--- 178
23 Yannick va...ooremalen Parthenon AV Parthenon JD Team 2 18,51 +0.0 m/s--- 173
Floris van Dijk Typhoon Typhoon JD Team 1 DQ --- 0
Samual de Hoog AV Attila AV Attila JD Team 1 DNF --- 0
Ide Schepers AV Spiridon AV Spiridon JD DNF --- 0
Moos Tanis Scorpio Scorpio JD DNF --- 0



Jongens Junior D - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
AV Attila JD Team 2 (4x80m) AV Attila - JJD 0 --- 0
DK en AV Hercules JD (4x80m) DK en AV Hercules - JJD 0 --- 0
AV Parthenon JD Team 1 (4x80m) AV Parthenon - JJD 0 45,22 541
AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 (4x80m) AV Spirit Oud Beijerland - JJD 0 46,14 457
Atledo JD (4x80m) Atledo - JJD 0 46,20 505
Scorpio JD (4x80m) Scorpio - JJD 0 47,21 469
AV Attila JD Team 1 (4x80m) AV Attila - JJD 0 47,33 465
DAK JD (4x80m) DAK - JJD 0 47,60 456
ACW `66 JD (4x80m) ACW `66 - JJD 0 47,80 449
AV Passaat JD (4x80m) AV Passaat - JJD 0 47,92 445
AV Spiridon JD (4x80m) AV Spiridon - JJD 0 49,79 385
AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 (4x80m) AV Spirit Oud Beijerland - JJD 0 50,43 315
AV Parthenon JD Team 2 (4x80m) AV Parthenon - JJD 0 54,84 192
Typhoon JD Team 2 (4x80m) Typhoon - JJD 0 DQ 0
Typhoon JD Team 1 (4x80m) Typhoon - JJD 0 DNF 0



Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam Team SpeerOBPTeam punten
1 Finn Joosten Parthenon AV Parthenon JD Team 1 33,55 --- 549
2 Cas Weijers DAK DAK JD 27,85 --- 461
3 Marijn van...en Avoort Scorpio Scorpio JD 27,43 --- 454
4 Geert van Krevelen Atledo Atledo JD 27,02 --- 448
5 Thomas Knoop Typhoon Typhoon JD Team 1 26,32 --- 436
6 Jarno Jansen SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 25,77 --- 427
7 Sander van de Tuyl AV Passaat AV Passaat JD 24,46 --- 405
8 Brad Raessen AV Spiridon AV Spiridon JD 24,23 --- 401
9 Tom van Loon ACW `66 ACW `66 JD 23,33 --- 385
10 Quinten van der Elst Parthenon AV Parthenon JD Team 1 22,76 --- 0
11 Micha Naaktgeboren Parthenon AV Parthenon JD Team 2 22,59 --- 372
12 Willem Korstanje AV Attila AV Attila JD Team 1 21,43 --- 351
13 Roan Meyrili Typhoon Typhoon JD Team 1 20,23 --- 0
14 Jason Smits ACW `66 ACW `66 JD 19,22 --- 0
15 Daan Woltjer Scorpio Scorpio JD 19,04 --- 0
16 Dennis van Steenis Typhoon Typhoon JD Team 2 18,50 --- 295
17 Jan Munning SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 18,25 --- 290
18 Mathieu van Opstal SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 17,51 --- 0
19 Thomas Kraaijeveld AV Passaat AV Passaat JD 13,33 --- 0
20 Job Visser SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 13,11 --- 0
21 Thomas de Ruiter Typhoon Typhoon JD Team 2 12,99 --- 0
Kevin Wiegmans HRCL DK en AV Hercules JD DNS --- 0
Sam Bakelaar HRCL DK en AV Hercules JD DNS --- 0
Stijn van Wijngaarde DAK DAK JD DNS --- 0
Aron Broeken AV Spiridon AV Spiridon JD --- ---



Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Team DiscusOBPTeam punten
1 Phill Pols Atledo Atledo JD 29,03 --- 460
2 Robin van Opstal SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 28,22 --- 447
3 Taro Swart AV Spiridon AV Spiridon JD 27,95 --- 443
4 Finn Joosten Parthenon AV Parthenon JD Team 1 23,89 --- 376
5 Marijn van...en Avoort Scorpio Scorpio JD 20,38 --- 314
6 Thomas Knoop Typhoon Typhoon JD Team 1 19,80 --- 303
7 Daan Woltjer Scorpio Scorpio JD 15,56 --- 0
8 Tom van Loon ACW `66 ACW `66 JD 14,38 --- 193
9 Milan Berghout AV Passaat AV Passaat JD 14,01 --- 185
10 Job Visser SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 13,96 --- 184
11 Micha Naaktgeboren Parthenon AV Parthenon JD Team 2 13,69 --- 178
12 Daan Verhoeven AV Attila AV Attila JD Team 1 13,03 --- 163
13 Michiel Huisman Typhoon Typhoon JD Team 1 12,77 --- 0
14 Remco Bertels ACW `66 ACW `66 JD 12,46 --- 0
15 Yannick va...ooremalen Parthenon AV Parthenon JD Team 2 12,05 --- 0
16 Mark van Drunen DAK DAK JD 9,16 --- 66
17 Willem Bosch SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 8,79 --- 0
Pepijn Jonkman AV Passaat AV Passaat JD DNS --- 0
Kevin Wiegmans HRCL DK en AV Hercules JD DNS --- 0
Robert van Steenis Typhoon Typhoon JD Team 2 DNS --- 0
Jesse-Jelle Kuiper Typhoon Typhoon JD Team 2 DNS --- 0
Stijn van Wijngaarde DAK DAK JD DNS --- 0



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Taro Swart AV Spiridon AV Spiridon JD 10,04 --- 524
2 Yannick de Burbure Parthenon AV Parthenon JD Team 2 8,82 --- 464
3 Finn Joosten Parthenon AV Parthenon JD Team 1 8,73 --- 459
4 Luuk Waars Atledo Atledo JD 8,33 --- 439
5 Mathieu van Opstal SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 8,30 --- 437
6 Georgios Tsimarakis Typhoon Typhoon JD Team 2 7,12 --- 372
7 Remco de Rek AV Passaat AV Passaat JD 7,05 --- 368
8 Roan Meyrili Typhoon Typhoon JD Team 1 6,85 --- 357
9 Floris van Dijk Typhoon Typhoon JD Team 1 6,64 --- 0
10 Thom Schipperen Scorpio Scorpio JD 6,46 --- 334
11 Max Hallensleben HRCL DK en AV Hercules JD 6,30 --- 324
12 Job Visser SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 5,51 --- 275
13 Puck Kuypers AV Attila AV Attila JD Team 1 5,15 --- 251
14 Mark van Drunen DAK DAK JD 4,76 --- 225
Pepijn Jonkman AV Passaat AV Passaat JD DNS --- 0
Kevin Wiegmans HRCL DK en AV Hercules JD DNS --- 0
Jesse-Jelle Kuiper Typhoon Typhoon JD Team 2 DNS --- 0
Samual de Hoog AV Attila AV Attila JD Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam Team HoogOBPTeam punten
1 Phill Pols Atledo Atledo JD 1,55 --- 663
2 Gijs van Berkel AV Attila AV Attila JD Team 1 1,50 --- 623
2 Marijn de Wit SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 1,50 --- 623
4 Jort Benz SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 1,45 --- 0
5 Jan-Pim Kroon Parthenon AV Parthenon JD Team 1 1,40 --- 541
6 Sander van de Tuyl AV Passaat AV Passaat JD 1,40 --- 0
7 Julian Erkelens AV Passaat AV Passaat JD 1,40 --- 541
8 Ryan Huigen Typhoon Typhoon JD Team 1 1,35 --- 499
8 Jason Smits ACW `66 ACW `66 JD 1,35 --- 499
10 Julian van Jeveren Scorpio Scorpio JD 1,30 --- 0
11 Mats van der Aa Scorpio Scorpio JD 1,30 --- 462
12 Taro Swart AV Spiridon AV Spiridon JD 1,25 --- 426
12 Max van Gijzel DAK DAK JD 1,25 --- 426
14 Yannick de Burbure Parthenon AV Parthenon JD Team 2 1,20 --- 389
14 David Tieleman HRCL DK en AV Hercules JD 1,20 --- 389
16 Maarten Meijning Typhoon Typhoon JD Team 1 1,20 --- 0
16 Puck Kuypers AV Attila AV Attila JD Team 1 1,20 --- 0
16 Sjoerd Kant DAK DAK JD 1,20 --- 0
19 Wilco Velthuis SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 1,20 --- 389
20 Fabian Schut Typhoon Typhoon JD Team 2 1,15 --- 352
Robert van Steenis Typhoon Typhoon JD Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Team Ver OBPTeam punten
1 Gijs van Berkel AV Attila AV Attila JD Team 1 4,61 +1.2 m/s--- 542
2 Hristo Vermeer Typhoon Typhoon JD Team 1 4,55 +0.6 m/s--- 529
3 Julian Erkelens AV Passaat AV Passaat JD 4,48 -0.1 m/s--- 515
4 Tibo Visser Parthenon AV Parthenon JD Team 1 4,47 -0.3 m/s--- 512
5 Timo van Dongen Atledo Atledo JD 4,18 +0.0 m/s--- 454
6 Jorrit Ivens ACW `66 ACW `66 JD 4,15 +1.6 m/s--- 448
7 Mats van der Aa Scorpio Scorpio JD 4,08 +0.0 m/s--- 434
8 Remco Bertels ACW `66 ACW `66 JD 4,01 -0.6 m/s--- 0
9 Delvano van Bussel Scorpio Scorpio JD 3,98 +0.0 m/s--- 0
10 Vincent Schuurman SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 3,94 -0.1 m/s--- 406
11 Silvester Schuurman SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 3,93 +0.8 m/s--- 404
12 Yannick de Burbure Parthenon AV Parthenon JD Team 2 3,90 +1.5 m/s--- 398
13 Jarno Jansen SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 3,90 +1.0 m/s--- 0
14 Cas Weijers DAK DAK JD 3,82 +1.5 m/s--- 382
15 Lars Schellekens AV Attila AV Attila JD Team 1 3,77 +0.0 m/s--- 0
16 Ide Schepers AV Spiridon AV Spiridon JD 3,52 +1.2 m/s--- 322
17 Wilco Velthuis SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 3,50 +0.7 m/s--- 0
18 Tristan Koppers DAK DAK JD 3,48 +0.2 m/s--- 0
19 Dennis van Steenis Typhoon Typhoon JD Team 2 3,43 +2.2 m/s--- 304
20 Thomas Kraaijeveld AV Passaat AV Passaat JD 3,23 +2.6 m/s--- 0
21 Sam Bakelaar HRCL DK en AV Hercules JD 3,12 +0.2 m/s--- 242
22 Micha Naaktgeboren Parthenon AV Parthenon JD Team 2 2,94 +2.3 m/s--- 0
23 Sergius van Leeuwen Typhoon Typhoon JD Team 2 2,71 +0.0 m/s--- 0
Brik van Dusseldorp Typhoon Typhoon JD Team 1 DNS --- 0



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Team 80m OBPTeam punten
1 Maud Willems Parthenon AV Parthenon MC Team 1 10,88 +0.5 m/s--- 639
2 Luka Lieuwen Parthenon AV Parthenon MC Team 1 11,04 +0.5 m/s--- 612
3 Susan Bekkers AV Attila AV Attila MC 11,07 +0.5 m/s--- 607
4 Anne Hoeke AV Attila AV Attila MC 11,30 -0.7 m/s--- 570
5 Tia Ackermans Scorpio Scorpio MC 11,45 +0.5 m/s--- 547
6 Claudia Verheijen Gloria Gloria Atletiek MC 11,47 +0.5 m/s--- 544
7 Anne-Wil Kroon Typhoon Typhoon MC 11,50 +0.5 m/s--- 540
8 Elise Jocaille ACW `66 ACW `66 MC 11,54 +0.5 m/s--- 534
9 Annefleur Mourits SPOB AV Spirit Oud Beijerland MC 11,57 -2.0 m/s--- 529
10 Hilde den Engelsen HRCL DK en AV Hercules MC 11,68 -2.0 m/s--- 513
11 Anneke Suurmond Parthenon AV Parthenon MC Team 1 11,69 +0.5 m/s--- 0
12 Dewi Albers SPOB AV Spirit Oud Beijerland MC 11,78 +0.5 m/s--- 499
13 Cijrille Klaassen SPOB AV Spirit Oud Beijerland MC 11,81 -2.0 m/s--- 0
14 Mylene van...iltenburg AV Attila AV Attila MC 11,83 -2.0 m/s--- 0
15 Dinne Verduijn Typhoon Typhoon MC 11,94 -2.0 m/s--- 476
16 Lotje Birker ACW `66 ACW `66 MC 12,07 -0.7 m/s--- 458
17 Dorith Verhoeven Gloria Gloria Atletiek MC 12,32 -0.7 m/s--- 424
18 Brechtje van Helden Parthenon AV Parthenon MC Team 2 12,35 -2.0 m/s--- 421
19 Emy Sijssens Parthenon AV Parthenon MC Team 2 12,58 -0.7 m/s--- 391
20 Nikki Tissen Gloria Gloria Atletiek MC 12,75 -0.7 m/s--- 0
21 Ziggy Birker ACW `66 ACW `66 MC 12,92 -2.0 m/s--- 0
22 Esther Jacobs Parthenon AV Parthenon MC Team 2 12,98 -0.7 m/s--- 0
23 Lisa Blankenstein HRCL DK en AV Hercules MC 12,98 -0.7 m/s--- 342
24 Kim Dekkers Scorpio Scorpio MC 13,01 -0.7 m/s--- 339
25 Marit Volmer Typhoon Typhoon MC 13,26 -0.7 m/s--- 0
Maud Daemen Scorpio Scorpio MC DNF --- 0



Meisjes Junior C - 1000 meter

# Naam Team 1000mOBPTeam punten
1 Charity Bouman HRCL DK en AV Hercules MC 3:14,70 --- 583
2 Evi van Bladel ACW `66 ACW `66 MC 3:19,01 --- 552
3 Lotte de Graauw AV Attila AV Attila MC 3:25,90 --- 506
4 Puck van Wiltenburg HRCL DK en AV Hercules MC 3:29,49 --- 483
5 Bente Smagge AV Attila AV Attila MC 3:30,23 --- 478
6 Jolien Stuijk Gloria Gloria Atletiek MC 3:41,88 --- 409
7 Elsa de Lange SPOB AV Spirit Oud Beijerland MC 3:42,12 --- 408
8 Eliza Damsteeg Parthenon AV Parthenon MC Team 1 3:45,02 --- 392
9 Mylene van...iltenburg AV Attila AV Attila MC 3:46,04 --- 0
10 Lotje Birker ACW `66 ACW `66 MC 3:46,37 --- 384
11 Isebrée Al Parthenon AV Parthenon MC Team 1 3:47,10 --- 380
12 Britte de Lange SPOB AV Spirit Oud Beijerland MC 3:51,32 --- 358
13 Amber Dekker Parthenon AV Parthenon MC Team 2 3:53,07 --- 349
14 Bente Peele Typhoon Typhoon MC 3:53,90 --- 345
15 Isa Buddingh Typhoon Typhoon MC 3:54,45 --- 342
16 Esther Jacobs Parthenon AV Parthenon MC Team 2 3:55,75 --- 336
17 Noortje van der Mast ACW `66 ACW `66 MC 3:57,56 --- 0
18 Renske van der Veen Scorpio Scorpio MC 3:58,35 --- 323
19 Nina den Haan Typhoon Typhoon MC 4:01,86 --- 0
20 Valerie van Meer Gloria Gloria Atletiek MC 4:02,63 --- 302



Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

# Naam Team 80mH OBPTeam punten
1 Mirte Kok HRCL DK en AV Hercules MC 12,81 +0.0 m/s--- 608
2 Luka Lieuwen Parthenon AV Parthenon MC Team 1 13,03 +0.0 m/s--- 584
3 Susan Bekkers AV Attila AV Attila MC 13,29 +0.0 m/s--- 557
4 Tia Ackermans Scorpio Scorpio MC 13,47 +0.0 m/s--- 539
5 Bente Smagge AV Attila AV Attila MC 13,96 +0.0 m/s--- 492
6 Saskia van der Boor Parthenon AV Parthenon MC Team 1 14,15 +0.0 m/s--- 474
7 Sofie Derksen Typhoon Typhoon MC 14,52 +0.0 m/s--- 442
8 Amber Dekker Parthenon AV Parthenon MC Team 2 14,64 +0.0 m/s--- 431
9 Charity Bouman HRCL DK en AV Hercules MC 14,78 +0.0 m/s--- 420
10 Lonneke Westermann AV Attila AV Attila MC 14,85 +0.0 m/s--- 0
11 Anneke Suurmond Parthenon AV Parthenon MC Team 1 15,04 +0.0 m/s--- 0
12 Claudia Verheijen Gloria Gloria Atletiek MC 15,13 +0.0 m/s--- 391
13 Annefleur Mourits SPOB AV Spirit Oud Beijerland MC 15,57 +0.0 m/s--- 357
14 Elsa de Lange SPOB AV Spirit Oud Beijerland MC 16,21 +0.0 m/s--- 312
15 Ziggy Birker ACW `66 ACW `66 MC 16,24 +0.0 m/s--- 310
16 Sharon de Smoker Parthenon AV Parthenon MC Team 2 16,38 +0.0 m/s--- 300
17 Jorine van Vugt Scorpio Scorpio MC 16,89 +0.0 m/s--- 267
18 Noortje van der Mast ACW `66 ACW `66 MC 17,22 +0.0 m/s--- 246
19 Nina den Haan Typhoon Typhoon MC 17,53 +0.0 m/s--- 228
20 Laura de With Typhoon Typhoon MC 20,66 +0.0 m/s--- 0
Jolien Stuijk Gloria Gloria Atletiek MC DQ --- 0
Helena Pluimes Scorpio Scorpio MC DNS --- 0



Meisjes Junior C - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
DK en AV Hercules MC (4x80m) DK en AV Hercules - MJC 0 42,50 651
AV Attila MC (4x80m) AV Attila - MJC 0 42,95 632
AV Spirit Oud Beijerland MC (4x80m) AV Spirit Oud Beijerland - MJC 0 44,76 559
AV Parthenon MC Team 1 (4x80m) AV Parthenon - MJC 0 44,77 559
ACW `66 MC (4x80m) ACW `66 - MJC 0 45,38 535
AV Parthenon MC Team 2 (4x80m) AV Parthenon - MJC 0 46,67 488
Gloria Atletiek MC (4x80m) Gloria Atletiek - MJC 0 47,97 443
Scorpio MC (4x80m) Scorpio - MJC 0 48,65 421
Typhoon MC (4x80m) Typhoon - MJC 0 DQ 0



Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

# Naam Team SpeerOBPTeam punten
1 Enya Hoogewoning Typhoon Typhoon MC 29,50 --- 487
2 Natasja van Beurden AV Attila AV Attila MC 26,36 --- 437
3 Puck van Wiltenburg HRCL DK en AV Hercules MC 25,26 --- 418
4 Elsa de Lange SPOB AV Spirit Oud Beijerland MC 23,94 --- 396
5 Nomy Snoeren Scorpio Scorpio MC 23,49 --- 388
6 Angeliki Nastou Typhoon Typhoon MC 21,17 --- 0
7 Isebrée Al Parthenon AV Parthenon MC Team 1 19,60 --- 316
8 Joyce van Loenhout Gloria Gloria Atletiek MC 19,43 --- 313
9 Brechtje van Helden Parthenon AV Parthenon MC Team 2 17,88 --- 282
10 Lotje Birker ACW `66 ACW `66 MC 16,06 --- 245
11 Sophie ter Braak Scorpio Scorpio MC 14,78 --- 0
12 Anne van Zundert AV Attila AV Attila MC 10,71 --- 0
Marith Attasio HRCL DK en AV Hercules MC DNS --- 0
Manouk van der Wulp SPOB AV Spirit Oud Beijerland MC DNS --- 0



Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Team DiscusOBPTeam punten
1 Enya Hoogewoning Typhoon Typhoon MC 27,63 --- 438
2 Sylvia Loendersloot HRCL DK en AV Hercules MC 23,25 --- 365
3 Laura de Jong Scorpio Scorpio MC 21,92 --- 342
4 Valerie van Meer Gloria Gloria Atletiek MC 21,10 --- 327
5 Saskia van der Boor Parthenon AV Parthenon MC Team 1 20,22 --- 311
6 Lisa Blankenstein HRCL DK en AV Hercules MC 20,19 --- 0
7 Natasja van Beurden AV Attila AV Attila MC 19,91 --- 305
8 Casey de Graaff SPOB AV Spirit Oud Beijerland MC 18,21 --- 273
9 Sophie ter Braak Scorpio Scorpio MC 17,29 --- 0
10 Dorith Verhoeven Gloria Gloria Atletiek MC 15,28 --- 0
11 Lindsey de Beer AV Attila AV Attila MC 14,02 --- 0
12 Emy Sijssens Parthenon AV Parthenon MC Team 2 13,86 --- 182
13 Manouk van der Wulp SPOB AV Spirit Oud Beijerland MC 13,09 --- 0
14 Hester Kleuskens ACW `66 ACW `66 MC 12,88 --- 160
15 Marit Volmer Typhoon Typhoon MC 12,61 --- 0



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Enya Hoogewoning Typhoon Typhoon MC 10,87 --- 563
2 Saskia van der Boor Parthenon AV Parthenon MC Team 1 9,23 --- 485
3 Laura de Jong Scorpio Scorpio MC 8,75 --- 460
4 Nomy Snoeren Scorpio Scorpio MC 8,71 --- 0
5 Sylvia Loendersloot HRCL DK en AV Hercules MC 8,65 --- 455
6 Joyce van Loenhout Gloria Gloria Atletiek MC 8,06 --- 424
7 Natasja van Beurden AV Attila AV Attila MC 7,68 --- 404
8 Emy Sijssens Parthenon AV Parthenon MC Team 2 7,45 --- 391
9 Annefleur Mourits SPOB AV Spirit Oud Beijerland MC 6,90 --- 360
10 Suzanne Visser Parthenon AV Parthenon MC Team 2 6,85 --- 0
11 Isa Buddingh Typhoon Typhoon MC 6,56 --- 0
12 Hester Kleuskens ACW `66 ACW `66 MC 6,32 --- 326
13 Jelisha Ramzan AV Attila AV Attila MC 6,31 --- 0
14 Manouk van der Wulp SPOB AV Spirit Oud Beijerland MC 6,26 --- 0
15 Marith Attasio HRCL DK en AV Hercules MC 6,25 --- 0



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam Team HoogOBPTeam punten
1 Jolien Stuijk Gloria Gloria Atletiek MC 1,60 --- 702
2 Elise Jocaille ACW `66 ACW `66 MC 1,50 --- 623
2 Tia Ackermans Scorpio Scorpio MC 1,50 --- 623
4 Luka Lieuwen Parthenon AV Parthenon MC Team 1 1,45 --- 582
4 Mirte Kok HRCL DK en AV Hercules MC 1,45 --- 582
4 Anne Hoeke AV Attila AV Attila MC 1,45 --- 582
4 Cijrille Klaassen SPOB AV Spirit Oud Beijerland MC 1,45 --- 582
8 Sofie Derksen Typhoon Typhoon MC 1,40 --- 541
9 Casey de Graaff SPOB AV Spirit Oud Beijerland MC 1,40 --- 0
10 Lonneke Westermann AV Attila AV Attila MC 1,35 --- 0
11 Suzanne Visser Parthenon AV Parthenon MC Team 2 1,25 --- 426
12 Laura de With Typhoon Typhoon MC 1,20 --- 0



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Team Ver OBPTeam punten
1 Anne Hoeke AV Attila AV Attila MC 4,68 +0.8 m/s--- 556
2 Maud Willems Parthenon AV Parthenon MC Team 1 4,54 +0.2 m/s--- 527
3 Claudia Verheijen Gloria Gloria Atletiek MC 4,45 +0.8 m/s--- 508
4 Angeliki Nastou Typhoon Typhoon MC 4,44 +1.7 m/s--- 506
5 Evi van Bladel ACW `66 ACW `66 MC 4,38 +1.3 m/s--- 494
6 Hilde den Engelsen HRCL DK en AV Hercules MC 4,36 +2.3 m/s--- 490
7 Jorine van Vugt Scorpio Scorpio MC 4,24 +1.3 m/s--- 466
8 Lonneke Westermann AV Attila AV Attila MC 4,09 +0.3 m/s--- 0
9 Dewi Albers SPOB AV Spirit Oud Beijerland MC 4,03 -0.1 m/s--- 424
10 Kim Dekkers Scorpio Scorpio MC 4,00 +0.9 m/s--- 0
11 Sharon de Smoker Parthenon AV Parthenon MC Team 2 3,96 +1.4 m/s--- 410
12 Eliza Damsteeg Parthenon AV Parthenon MC Team 1 3,72 +1.2 m/s--- 0
13 Bente Peele Typhoon Typhoon MC 3,58 +2.2 m/s--- 0
14 Britte de Lange SPOB AV Spirit Oud Beijerland MC 3,56 +1.3 m/s--- 0
15 Nikki Tissen Gloria Gloria Atletiek MC 3,50 +1.2 m/s--- 0
Amber Dekker Parthenon AV Parthenon MC Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Team 60m OBPTeam punten
1 Daphne van...r Heijden AV Attila AV Attila MD Team 1 8,54 -0.1 m/s--- 641
2 Pien Korstanje AV Attila AV Attila MD Team 1 8,74 -0.1 m/s--- 600
3 Sarah Kortland Typhoon Typhoon MD Team 1 8,91 -0.1 m/s--- 566
4 Claudia Noordzij Parthenon AV Parthenon MD Team 1 8,93 -0.1 m/s--- 562
5 Miranda van Dijk HRCL DK en AV Hercules MD Team 1 9,17 -0.1 m/s--- 517
6 Maritt Jansen HRCL DK en AV Hercules MD Team 1 9,21 -2.1 m/s--- 510
7 Emma van Herwijnen HRCL DK en AV Hercules MD Team 1 9,22 -0.1 m/s--- 0
8 Kyona van der Ham AV Passaat AV Passaat MD 9,24 -2.1 m/s--- 504
8 Madeline el Aissati AV Attila AV Attila MD Team 2 9,24 -1.7 m/s--- 504
10 Lieve Cocu Scorpio Scorpio MD 9,25 -0.1 m/s--- 503
11 Vica van Middelkoop AV Passaat AV Passaat MD 9,29 -0.1 m/s--- 495
12 Evelien Versmissen Gloria Gloria Atletiek MD Team 1 9,30 -2.1 m/s--- 494
13 Rosalie Temme Typhoon Typhoon MD Team 1 9,32 -2.1 m/s--- 490
14 Sarah Hanning DAK DAK MD 9,42 -1.7 m/s--- 473
15 Anouk Verheyen Gloria Gloria Atletiek MD Team 1 9,44 -0.1 m/s--- 469
16 Zulfat Bizabishaka HRCL DK en AV Hercules MD Team 2 9,48 -2.1 m/s--- 462
17 Mila van Leeuwen Scorpio Scorpio MD 9,53 -2.1 m/s--- 454
18 Desiree Trommelen Atledo Atledo MD 9,55 -2.1 m/s--- 450
19 Lara Dumont DAK DAK MD 9,60 -2.1 m/s--- 442
20 Merel de Jong AV Attila AV Attila MD Team 1 9,61 -0.2 m/s--- 0
21 Yente Ouwerling Scorpio Scorpio MD 9,64 -2.1 m/s--- 0
22 Giulia Kuiper Typhoon Typhoon MD Team 1 9,69 -1.7 m/s--- 0
23 Maartje Vermeulen AV Attila AV Attila MD Team 2 9,75 -0.2 m/s--- 417
24 Charlotte ... Kesteren SPOB AV Spirit Oud Beijerland MD 10,15 -1.7 m/s--- 355
25 Nanah Tuukara HRCL DK en AV Hercules MD Team 2 10,16 -0.2 m/s--- 354
26 Sindri de Jongh SPOB AV Spirit Oud Beijerland MD 10,18 -0.2 m/s--- 351
27 Joelle van Hest Gloria Gloria Atletiek MD Team 1 10,23 -1.7 m/s--- 0
28 Nikki van Gool Gloria Gloria Atletiek MD Team 2 10,26 -0.2 m/s--- 339
29 Inès Jacobs Parthenon AV Parthenon MD Team 1 10,27 -1.7 m/s--- 338
30 Lobke van Beurden DAK DAK MD 10,33 -0.2 m/s--- 0
31 Denise Raaphorst AV Passaat AV Passaat MD 11,23 -0.2 m/s--- 0
Indij Snoeren Atledo Atledo MD DNS --- 0



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam Team 1000mOBPTeam punten
1 Roos Blokhuis Typhoon Typhoon MD Team 1 3:12,40 --- 600
2 Eva Nijdam Scorpio Scorpio MD 3:21,69 --- 534
3 Emma Voets AV Attila AV Attila MD Team 1 3:22,35 --- 529
4 Anouk Verheyen Gloria Gloria Atletiek MD Team 1 3:24,45 --- 515
5 Daphne van...r Heijden AV Attila AV Attila MD Team 1 3:25,12 --- 511
6 Frouke Benz SPOB AV Spirit Oud Beijerland MD 3:26,62 --- 501
7 Maaike van Tuijl AV Passaat AV Passaat MD 3:27,03 --- 499
8 Vica van Middelkoop AV Passaat AV Passaat MD 3:28,47 --- 489
9 Fleur van der Linden DAK DAK MD 3:29,60 --- 482
10 Janneke Mengerink Gloria Gloria Atletiek MD Team 1 3:31,27 --- 472
11 Roos de Vries Parthenon AV Parthenon MD Team 1 3:33,42 --- 458
12 Fenna Verweij DAK DAK MD 3:34,24 --- 454
13 Charlotte ... Kesteren SPOB AV Spirit Oud Beijerland MD 3:34,58 --- 451
14 Marit Uilhoorn Parthenon AV Parthenon MD Team 2 3:37,32 --- 435
15 Felicia van Beek SPOB AV Spirit Oud Beijerland MD 3:41,53 --- 0
16 Vera Kuipers HRCL DK en AV Hercules MD Team 1 3:41,74 --- 410
17 Sophie Blankers Scorpio Scorpio MD 3:41,95 --- 409
18 Jule Roelings AV Attila AV Attila MD Team 1 3:44,08 --- 0
19 Tessel Mingaars HRCL DK en AV Hercules MD Team 1 3:45,67 --- 388
20 Lotte de Snaijer Parthenon AV Parthenon MD Team 1 3:46,57 --- 383
21 Denise Dijkstra HRCL DK en AV Hercules MD Team 2 3:47,59 --- 378
22 Hanneke de Gouw DAK DAK MD 3:49,80 --- 0
23 Enola Redering Atledo Atledo MD 4:00,50 --- 312
24 Lieke Seegers Gloria Gloria Atletiek MD Team 2 4:04,35 --- 294
25 Jetske Stoop Parthenon AV Parthenon MD Team 2 4:05,43 --- 289
26 Efi Wempe Typhoon Typhoon MD Team 1 4:05,64 --- 288
27 Isa de Bruin Typhoon Typhoon MD Team 1 4:19,27 --- 0
28 Aurelie Roll AV Attila AV Attila MD Team 2 4:30,93 --- 183
Rosa Baarsma HRCL DK en AV Hercules MD Team 2 DNS --- 0
Indij Snoeren Atledo Atledo MD DNS --- 0
Marieke Verschure AV Attila AV Attila MD Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam Team 60mH OBPTeam punten
1 Sarah Kortland Typhoon Typhoon MD Team 1 10,29 +0.0 m/s--- 569
2 Pien Korstanje AV Attila AV Attila MD Team 1 10,38 +0.0 m/s--- 558
3 Fleur van der Linden DAK DAK MD 11,55 +0.0 m/s--- 420
4 Miranda van Dijk HRCL DK en AV Hercules MD Team 1 11,56 +0.0 m/s--- 419
5 Emma Rietze SPOB AV Spirit Oud Beijerland MD 11,61 +0.0 m/s--- 414
6 Gitte Wilmsen Gloria Gloria Atletiek MD Team 1 11,97 +0.0 m/s--- 378
7 Roos de Vries Parthenon AV Parthenon MD Team 1 11,98 +0.0 m/s--- 377
8 Amber Fritse AV Passaat AV Passaat MD 12,18 +0.0 m/s--- 358
9 Merel de Jong AV Attila AV Attila MD Team 1 12,25 +0.0 m/s--- 351
10 Maud Kemkes AV Attila AV Attila MD Team 1 12,32 +0.0 m/s--- 0
11 Evie van Benten Typhoon Typhoon MD Team 1 12,36 +0.0 m/s--- 341
12 Chelsea Panzu DAK DAK MD 12,58 +0.0 m/s--- 321
13 Janneke Mengerink Gloria Gloria Atletiek MD Team 1 12,63 +0.0 m/s--- 316
14 Mila van Leeuwen Scorpio Scorpio MD 12,71 +0.0 m/s--- 309
15 Marieke Verschure AV Attila AV Attila MD Team 2 12,99 +0.0 m/s--- 286
16 Eri van Berkum HRCL DK en AV Hercules MD Team 1 13,19 +0.0 m/s--- 269
17 Joy van Norden Parthenon AV Parthenon MD Team 1 13,26 +0.0 m/s--- 264
18 Desiree Trommelen Atledo Atledo MD 13,43 +0.0 m/s--- 250
19 Lobke van Beurden DAK DAK MD 13,49 +0.0 m/s--- 0
20 Rosa Baarsma HRCL DK en AV Hercules MD Team 2 13,54 +0.0 m/s--- 242
21 Gitte Frijters Gloria Gloria Atletiek MD Team 1 13,59 +0.0 m/s--- 0
22 Iris Schoenmakers Atledo Atledo MD 13,75 +0.0 m/s--- 226
23 Edith Borsje AV Passaat AV Passaat MD 13,78 +0.0 m/s--- 224
24 Itske Verboven Gloria Gloria Atletiek MD Team 2 15,05 +0.0 m/s--- 138
Julia Ros Parthenon AV Parthenon MD Team 2 DNS --- 0
Yente Ouwerling Scorpio Scorpio MD DNS --- 0
Frouke Benz SPOB AV Spirit Oud Beijerland MD DNF --- 0



Meisjes Junior D - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
AV Parthenon MD Team 2 (4x60m) AV Parthenon - MJD 0 --- 0
Gloria Atletiek MD Team 2 (4x60m) Gloria Atletiek - MJD 0 --- 0
Typhoon MD Team 2 (4x60m) Typhoon - MJD 0 --- 0
DK en AV Hercules MD Team 1 (4x60m) DK en AV Hercules - MJD 0 33,88 618
Typhoon MD Team 1 (4x60m) Typhoon - MJD 0 34,03 560
AV Passaat MD (4x60m) AV Passaat - MJD 0 34,81 521
Scorpio MD (4x60m) Scorpio - MJD 0 35,03 560
DAK MD (4x60m) DAK - MJD 0 35,48 539
AV Attila MD Team 1 (4x60m) AV Attila - MJD 0 35,60 533
Gloria Atletiek MD Team 1 (4x60m) Gloria Atletiek - MJD 0 36,39 497
AV Parthenon MD Team 1 (4x60m) AV Parthenon - MJD 0 36,60 488
AV Spirit Oud Beijerland MD (4x60m) AV Spirit Oud Beijerland - MJD 0 36,63 436
AV Attila MD Team 2 (4x60m) AV Attila - MJD 0 37,76 438
DK en AV Hercules MD Team 2 (4x60m) DK en AV Hercules - MJD 0 38,43 411
Atledo MD (4x60m) Atledo - MJD 0 DNF 0



Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam Team SpeerOBPTeam punten
1 Pien Korstanje AV Attila AV Attila MD Team 1 29,42 --- 486
2 Amber Fritse AV Passaat AV Passaat MD 23,32 --- 385
3 Janneke Pluimes Scorpio Scorpio MD 20,95 --- 342
4 Sabien Tissen Gloria Gloria Atletiek MD Team 1 20,50 --- 333
5 Lotte de Snaijer Parthenon AV Parthenon MD Team 1 19,30 --- 311
6 Merel Burm Scorpio Scorpio MD 17,43 --- 0
7 Joly-eline Himpers DAK DAK MD 16,65 --- 257
8 Eri van Berkum HRCL DK en AV Hercules MD Team 1 16,09 --- 245
9 Sanne Appels AV Attila AV Attila MD Team 1 16,08 --- 0
10 Hanneke de Gouw DAK DAK MD 15,40 --- 0
11 Amber van de Merwe HRCL DK en AV Hercules MD Team 1 14,82 --- 0
12 Nikki van Gool Gloria Gloria Atletiek MD Team 2 14,77 --- 217
13 Annemieke Wijnhoven AV Passaat AV Passaat MD 13,85 --- 0
14 Merel Bosch SPOB AV Spirit Oud Beijerland MD 12,65 --- 168
15 Floor Langerwerf AV Attila AV Attila MD Team 2 12,63 --- 168
16 Nefeli Nastou Typhoon Typhoon MD Team 1 11,05 --- 128
17 Jetske Stoop Parthenon AV Parthenon MD Team 2 10,70 --- 119
18 Joelle van Hest Gloria Gloria Atletiek MD Team 1 9,97 --- 0
19 Isa de Bruin Typhoon Typhoon MD Team 1 9,55 --- 0
Laura Mulder Atledo Atledo MD DNS --- 0
Felicia van Beek SPOB AV Spirit Oud Beijerland MD --- ---



Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

# Naam Team DiscusOBPTeam punten
1 Janneke Pluimes Scorpio Scorpio MD 24,19 --- 381
2 Maritt Jansen HRCL DK en AV Hercules MD Team 1 19,12 --- 290
3 Sanne Appels AV Attila AV Attila MD Team 1 18,96 --- 287
4 Sarah Hanning DAK DAK MD 17,92 --- 267
5 Merel Burm Scorpio Scorpio MD 17,86 --- 0
6 Sabien Tissen Gloria Gloria Atletiek MD Team 1 17,66 --- 262
7 Merel Bosch SPOB AV Spirit Oud Beijerland MD 17,55 --- 260
8 Joly-eline Himpers DAK DAK MD 17,52 --- 0
9 Annemieke Wijnhoven AV Passaat AV Passaat MD 17,30 --- 255
10 Vera Kuipers HRCL DK en AV Hercules MD Team 1 17,15 --- 0
11 Joy van Norden Parthenon AV Parthenon MD Team 1 15,55 --- 219
12 Sindri de Jongh SPOB AV Spirit Oud Beijerland MD 14,68 --- 0
13 Floor Langerwerf AV Attila AV Attila MD Team 2 14,19 --- 189
14 Itske Verboven Gloria Gloria Atletiek MD Team 2 13,48 --- 173
15 Nefeli Nastou Typhoon Typhoon MD Team 1 13,17 --- 166
16 Emma Voets AV Attila AV Attila MD Team 1 12,70 --- 0
17 Jetske Stoop Parthenon AV Parthenon MD Team 2 11,74 --- 132
18 Denise Raaphorst AV Passaat AV Passaat MD 10,52 --- 0
19 Isa de Bruin Typhoon Typhoon MD Team 1 10,10 --- 0
Laura Mulder Atledo Atledo MD DNS --- 0



Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Janneke Pluimes Scorpio Scorpio MD 11,02 --- 570
2 Sophie van der Spoel HRCL DK en AV Hercules MD Team 1 8,36 --- 440
3 Claudia Noordzij Parthenon AV Parthenon MD Team 1 8,14 --- 429
4 Annemieke Wijnhoven AV Passaat AV Passaat MD 7,86 --- 414
5 Emma Rietze SPOB AV Spirit Oud Beijerland MD 7,83 --- 412
6 Joly-eline Himpers DAK DAK MD 7,71 --- 405
7 Sabien Tissen Gloria Gloria Atletiek MD Team 1 7,48 --- 393
8 Merel de Jong AV Attila AV Attila MD Team 1 7,47 --- 392
9 Amber van de Merwe HRCL DK en AV Hercules MD Team 1 7,17 --- 0
10 Alida Pinas AV Attila AV Attila MD Team 1 7,13 --- 0
11 Merel Burm Scorpio Scorpio MD 6,71 --- 0
12 Isis Struik Typhoon Typhoon MD Team 1 6,62 --- 343
13 Joelle van Hest Gloria Gloria Atletiek MD Team 1 6,37 --- 0
14 Tessa van Heeswijk DAK DAK MD 6,32 --- 0
15 Aurelie Roll AV Attila AV Attila MD Team 2 5,90 --- 300
16 Marit Uilhoorn Parthenon AV Parthenon MD Team 2 5,74 --- 290
17 Efi Wempe Typhoon Typhoon MD Team 1 5,26 --- 0
18 Denise Raaphorst AV Passaat AV Passaat MD 5,22 --- 0
19 Lieke Seegers Gloria Gloria Atletiek MD Team 2 4,43 --- 201
Indij Snoeren Atledo Atledo MD DNS --- 0



Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam Team HoogOBPTeam punten
1 Daphne van...r Heijden AV Attila AV Attila MD Team 1 1,45 --- 582
1 Eva Nijdam Scorpio Scorpio MD 1,45 --- 582
3 Sophie van der Spoel HRCL DK en AV Hercules MD Team 1 1,40 --- 541
4 Jule Roelings AV Attila AV Attila MD Team 1 1,40 --- 0
5 Chelsea Panzu DAK DAK MD 1,40 --- 541
6 Evelien Versmissen Gloria Gloria Atletiek MD Team 1 1,35 --- 499
7 Maaike van Tuijl AV Passaat AV Passaat MD 1,30 --- 462
7 Zulfat Bizabishaka HRCL DK en AV Hercules MD Team 2 1,30 --- 462
7 Rosalie Temme Typhoon Typhoon MD Team 1 1,30 --- 462
7 Enola Redering Atledo Atledo MD 1,30 --- 462
11 Lara Dumont DAK DAK MD 1,30 --- 0
12 Emma Rietze SPOB AV Spirit Oud Beijerland MD 1,30 --- 462
13 Lotte de Snaijer Parthenon AV Parthenon MD Team 1 1,20 --- 389
14 Gitte Frijters Gloria Gloria Atletiek MD Team 1 1,20 --- 0
15 Tessel Mingaars HRCL DK en AV Hercules MD Team 1 1,15 --- 0
16 Maartje Vermeulen AV Attila AV Attila MD Team 2 1,15 --- 352
16 Nikki van Gool Gloria Gloria Atletiek MD Team 2 1,15 --- 352
18 Isis Struik Typhoon Typhoon MD Team 1 1,10 --- 0
Edith Borsje AV Passaat AV Passaat MD --- ---



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Team Ver OBPTeam punten
1 Fleur van der Linden DAK DAK MD 4,36 +1.0 m/s--- 490
2 Maud Kemkes AV Attila AV Attila MD Team 1 4,03 +2.3 m/s--- 424
3 Gitte Wilmsen Gloria Gloria Atletiek MD Team 1 3,94 +0.4 m/s--- 406
4 Evie van Benten Typhoon Typhoon MD Team 1 3,92 +0.1 m/s--- 402
5 Lieve Cocu Scorpio Scorpio MD 3,91 +2.4 m/s--- 400
6 Madeline el Aissati AV Attila AV Attila MD Team 2 3,83 +0.4 m/s--- 384
7 Lara Dumont DAK DAK MD 3,83 +2.4 m/s--- 0
8 Anouk Verheyen Gloria Gloria Atletiek MD Team 1 3,82 +1.2 m/s--- 0
9 Iris Schoenmakers Atledo Atledo MD 3,76 +1.1 m/s--- 370
10 Giulia Kuiper Typhoon Typhoon MD Team 1 3,65 +1.7 m/s--- 0
11 Vera Kuipers HRCL DK en AV Hercules MD Team 1 3,56 +0.6 m/s--- 330
12 Kyona van der Ham AV Passaat AV Passaat MD 3,53 -0.2 m/s--- 324
13 Merel Bosch SPOB AV Spirit Oud Beijerland MD 3,48 -0.1 m/s--- 314
14 Inès Jacobs Parthenon AV Parthenon MD Team 1 3,46 +0.2 m/s--- 310
15 Edith Borsje AV Passaat AV Passaat MD 3,42 +0.9 m/s--- 0
16 Sophie Blankers Scorpio Scorpio MD 3,34 +1.0 m/s--- 0
17 Nanah Tuukara HRCL DK en AV Hercules MD Team 2 3,18 -0.6 m/s--- 254
18 Denise Dijkstra HRCL DK en AV Hercules MD Team 2 3,13 +0.1 m/s--- 0
18 Aurelie Roll AV Attila AV Attila MD Team 2 3,13 +1.2 m/s--- 0
20 Emma van Herwijnen HRCL DK en AV Hercules MD Team 1 3,12 +2.6 m/s--- 0
21 Itske Verboven Gloria Gloria Atletiek MD Team 2 2,90 +2.2 m/s--- 198
22 Lieke Seegers Gloria Gloria Atletiek MD Team 2 2,75 +0.7 m/s--- 0
Alida Pinas AV Attila AV Attila MD Team 1 DNS --- 0