Competitiestand Meisjes Junioren D
# Team Leden Punten
1 AV Attila MD Team 1 AV Attila - MJD 8 5894
2 DAK MD DAK - MJD 9 5091
3 Scorpio MD Scorpio - MJD 7 5044
4 Gloria Atletiek MD Team 1 Gloria Atletiek - MJD 7 5034
5 DK en AV Hercules MD Team 1 DK en AV Hercules - MJD 8 4977
6 AV Passaat MD AV Passaat - MJD 7 4930
7 Typhoon MD Team 1 Typhoon - MJD 9 4915
8 AV Parthenon MD Team 1 AV Parthenon - MJD 5 4528
9 AV Spirit Oud Beijerland MD AV Spirit Oud Beijerland - MJD 6 4124
10 AV Attila MD Team 2 AV Attila - MJD 5 3221
11 DK en AV Hercules MD Team 2 DK en AV Hercules - MJD 4 2563
12 Atledo MD Atledo - MJD 5 2070
13 Gloria Atletiek MD Team 2 Gloria Atletiek - MJD 3 1912
14 AV Parthenon MD Team 2 AV Parthenon - MJD 3 1265
15 Typhoon MD Team 2 Typhoon - MJD 0 0

Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Daphne van...r Heijden AV Attila AV Attila MD Team 1 8,54 -0.1 m/s--- 641
2 Pien Korstanje AV Attila AV Attila MD Team 1 8,74 -0.1 m/s--- 600
3 Sarah Kortland Typhoon Typhoon MD Team 1 8,91 -0.1 m/s--- 566
4 Claudia Noordzij Parthenon AV Parthen...MD Team 1 8,93 -0.1 m/s--- 562
5 Miranda van Dijk HRCL DK en AV H...MD Team 1 9,17 -0.1 m/s--- 517
6 Maritt Jansen HRCL DK en AV H...MD Team 1 9,21 -2.1 m/s--- 510
7 Emma van Herwijnen HRCL DK en AV H...MD Team 1 9,22 -0.1 m/s--- 0
8 Kyona van der Ham AV Passaat AV Passaat MD 9,24 -2.1 m/s--- 504
8 Madeline el Aissati AV Attila AV Attila MD Team 2 9,24 -1.7 m/s--- 504
10 Lieve Cocu Scorpio Scorpio MD 9,25 -0.1 m/s--- 503
11 Vica van Middelkoop AV Passaat AV Passaat MD 9,29 -0.1 m/s--- 495
12 Evelien Versmissen Gloria Gloria Atl...MD Team 1 9,30 -2.1 m/s--- 494
13 Rosalie Temme Typhoon Typhoon MD Team 1 9,32 -2.1 m/s--- 490
14 Sarah Hanning DAK DAK MD 9,42 -1.7 m/s--- 473
15 Anouk Verheyen Gloria Gloria Atl...MD Team 1 9,44 -0.1 m/s--- 469
16 Zulfat Bizabishaka HRCL DK en AV H...MD Team 2 9,48 -2.1 m/s--- 462
17 Mila van Leeuwen Scorpio Scorpio MD 9,53 -2.1 m/s--- 454
18 Desiree Trommelen Atledo Atledo MD 9,55 -2.1 m/s--- 450
19 Lara Dumont DAK DAK MD 9,60 -2.1 m/s--- 442
20 Merel de Jong AV Attila AV Attila MD Team 1 9,61 -0.2 m/s--- 0
21 Yente Ouwerling Scorpio Scorpio MD 9,64 -2.1 m/s--- 0
22 Giulia Kuiper Typhoon Typhoon MD Team 1 9,69 -1.7 m/s--- 0
23 Maartje Vermeulen AV Attila AV Attila MD Team 2 9,75 -0.2 m/s--- 417
24 Charlotte ... Kesteren SPOB AV Spirit ...erland MD 10,15 -1.7 m/s--- 355
25 Nanah Tuukara HRCL DK en AV H...MD Team 2 10,16 -0.2 m/s--- 354
26 Sindri de Jongh SPOB AV Spirit ...erland MD 10,18 -0.2 m/s--- 351
27 Joelle van Hest Gloria Gloria Atl...MD Team 1 10,23 -1.7 m/s--- 0
28 Nikki van Gool Gloria Gloria Atl...MD Team 2 10,26 -0.2 m/s--- 339
29 Inès Jacobs Parthenon AV Parthen...MD Team 1 10,27 -1.7 m/s--- 338
30 Lobke van Beurden DAK DAK MD 10,33 -0.2 m/s--- 0
31 Denise Raaphorst AV Passaat AV Passaat MD 11,23 -0.2 m/s--- 0
Indij Snoeren Atledo Atledo MD DNS --- 0

Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Roos Blokhuis Typhoon Typhoon MD Team 1 3:12,40 --- 600
2 Eva Nijdam Scorpio Scorpio MD 3:21,69 --- 534
3 Emma Voets AV Attila AV Attila MD Team 1 3:22,35 --- 529
4 Anouk Verheyen Gloria Gloria Atl...MD Team 1 3:24,45 --- 515
5 Daphne van...r Heijden AV Attila AV Attila MD Team 1 3:25,12 --- 511
6 Frouke Benz SPOB AV Spirit ...erland MD 3:26,62 --- 501
7 Maaike van Tuijl AV Passaat AV Passaat MD 3:27,03 --- 499
8 Vica van Middelkoop AV Passaat AV Passaat MD 3:28,47 --- 489
9 Fleur van der Linden DAK DAK MD 3:29,60 --- 482
10 Janneke Mengerink Gloria Gloria Atl...MD Team 1 3:31,27 --- 472
11 Roos de Vries Parthenon AV Parthen...MD Team 1 3:33,42 --- 458
12 Fenna Verweij DAK DAK MD 3:34,24 --- 454
13 Charlotte ... Kesteren SPOB AV Spirit ...erland MD 3:34,58 --- 451
14 Marit Uilhoorn Parthenon AV Parthen...MD Team 2 3:37,32 --- 435
15 Felicia van Beek SPOB AV Spirit ...erland MD 3:41,53 --- 0
16 Vera Kuipers HRCL DK en AV H...MD Team 1 3:41,74 --- 410
17 Sophie Blankers Scorpio Scorpio MD 3:41,95 --- 409
18 Jule Roelings AV Attila AV Attila MD Team 1 3:44,08 --- 0
19 Tessel Mingaars HRCL DK en AV H...MD Team 1 3:45,67 --- 388
20 Lotte de Snaijer Parthenon AV Parthen...MD Team 1 3:46,57 --- 383
21 Denise Dijkstra HRCL DK en AV H...MD Team 2 3:47,59 --- 378
22 Hanneke de Gouw DAK DAK MD 3:49,80 --- 0
23 Enola Redering Atledo Atledo MD 4:00,50 --- 312
24 Lieke Seegers Gloria Gloria Atl...MD Team 2 4:04,35 --- 294
25 Jetske Stoop Parthenon AV Parthen...MD Team 2 4:05,43 --- 289
26 Efi Wempe Typhoon Typhoon MD Team 1 4:05,64 --- 288
27 Isa de Bruin Typhoon Typhoon MD Team 1 4:19,27 --- 0
28 Aurelie Roll AV Attila AV Attila MD Team 2 4:30,93 --- 183
Rosa Baarsma HRCL DK en AV H...MD Team 2 DNS --- 0
Indij Snoeren Atledo Atledo MD DNS --- 0
Marieke Verschure AV Attila AV Attila MD Team 2 DNS --- 0

Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Sarah Kortland Typhoon Typhoon MD Team 1 10,29 +0.0 m/s--- 569
2 Pien Korstanje AV Attila AV Attila MD Team 1 10,38 +0.0 m/s--- 558
3 Fleur van der Linden DAK DAK MD 11,55 +0.0 m/s--- 420
4 Miranda van Dijk HRCL DK en AV H...MD Team 1 11,56 +0.0 m/s--- 419
5 Emma Rietze SPOB AV Spirit ...erland MD 11,61 +0.0 m/s--- 414
6 Gitte Wilmsen Gloria Gloria Atl...MD Team 1 11,97 +0.0 m/s--- 378
7 Roos de Vries Parthenon AV Parthen...MD Team 1 11,98 +0.0 m/s--- 377
8 Amber Fritse AV Passaat AV Passaat MD 12,18 +0.0 m/s--- 358
9 Merel de Jong AV Attila AV Attila MD Team 1 12,25 +0.0 m/s--- 351
10 Maud Kemkes AV Attila AV Attila MD Team 1 12,32 +0.0 m/s--- 0
11 Evie van Benten Typhoon Typhoon MD Team 1 12,36 +0.0 m/s--- 341
12 Chelsea Panzu DAK DAK MD 12,58 +0.0 m/s--- 321
13 Janneke Mengerink Gloria Gloria Atl...MD Team 1 12,63 +0.0 m/s--- 316
14 Mila van Leeuwen Scorpio Scorpio MD 12,71 +0.0 m/s--- 309
15 Marieke Verschure AV Attila AV Attila MD Team 2 12,99 +0.0 m/s--- 286
16 Eri van Berkum HRCL DK en AV H...MD Team 1 13,19 +0.0 m/s--- 269
17 Joy van Norden Parthenon AV Parthen...MD Team 1 13,26 +0.0 m/s--- 264
18 Desiree Trommelen Atledo Atledo MD 13,43 +0.0 m/s--- 250
19 Lobke van Beurden DAK DAK MD 13,49 +0.0 m/s--- 0
20 Rosa Baarsma HRCL DK en AV H...MD Team 2 13,54 +0.0 m/s--- 242
21 Gitte Frijters Gloria Gloria Atl...MD Team 1 13,59 +0.0 m/s--- 0
22 Iris Schoenmakers Atledo Atledo MD 13,75 +0.0 m/s--- 226
23 Edith Borsje AV Passaat AV Passaat MD 13,78 +0.0 m/s--- 224
24 Itske Verboven Gloria Gloria Atl...MD Team 2 15,05 +0.0 m/s--- 138
Julia Ros Parthenon AV Parthen...MD Team 2 DNS --- 0
Yente Ouwerling Scorpio Scorpio MD DNS --- 0
Frouke Benz SPOB AV Spirit ...erland MD DNF --- 0

Uitslagen Speerwerpen 400 gram Meisjes Junior D

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Pien Korstanje AV Attila AV Attila MD Team 1 29,42 --- 486
2 Amber Fritse AV Passaat AV Passaat MD 23,32 --- 385
3 Janneke Pluimes Scorpio Scorpio MD 20,95 --- 342
4 Sabien Tissen Gloria Gloria Atl...MD Team 1 20,50 --- 333
5 Lotte de Snaijer Parthenon AV Parthen...MD Team 1 19,30 --- 311
6 Merel Burm Scorpio Scorpio MD 17,43 --- 0
7 Joly-eline Himpers DAK DAK MD 16,65 --- 257
8 Eri van Berkum HRCL DK en AV H...MD Team 1 16,09 --- 245
9 Sanne Appels AV Attila AV Attila MD Team 1 16,08 --- 0
10 Hanneke de Gouw DAK DAK MD 15,40 --- 0
11 Amber van de Merwe HRCL DK en AV H...MD Team 1 14,82 --- 0
12 Nikki van Gool Gloria Gloria Atl...MD Team 2 14,77 --- 217
13 Annemieke Wijnhoven AV Passaat AV Passaat MD 13,85 --- 0
14 Merel Bosch SPOB AV Spirit ...erland MD 12,65 --- 168
15 Floor Langerwerf AV Attila AV Attila MD Team 2 12,63 --- 168
16 Nefeli Nastou Typhoon Typhoon MD Team 1 11,05 --- 128
17 Jetske Stoop Parthenon AV Parthen...MD Team 2 10,70 --- 119
18 Joelle van Hest Gloria Gloria Atl...MD Team 1 9,97 --- 0
19 Isa de Bruin Typhoon Typhoon MD Team 1 9,55 --- 0
Laura Mulder Atledo Atledo MD DNS --- 0
Felicia van Beek SPOB AV Spirit ...erland MD --- ---

Uitslagen Discuswerpen 0,75 kilogram Meisjes Junior D

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Janneke Pluimes Scorpio Scorpio MD 24,19 --- 381
2 Maritt Jansen HRCL DK en AV H...MD Team 1 19,12 --- 290
3 Sanne Appels AV Attila AV Attila MD Team 1 18,96 --- 287
4 Sarah Hanning DAK DAK MD 17,92 --- 267
5 Merel Burm Scorpio Scorpio MD 17,86 --- 0
6 Sabien Tissen Gloria Gloria Atl...MD Team 1 17,66 --- 262
7 Merel Bosch SPOB AV Spirit ...erland MD 17,55 --- 260
8 Joly-eline Himpers DAK DAK MD 17,52 --- 0
9 Annemieke Wijnhoven AV Passaat AV Passaat MD 17,30 --- 255
10 Vera Kuipers HRCL DK en AV H...MD Team 1 17,15 --- 0
11 Joy van Norden Parthenon AV Parthen...MD Team 1 15,55 --- 219
12 Sindri de Jongh SPOB AV Spirit ...erland MD 14,68 --- 0
13 Floor Langerwerf AV Attila AV Attila MD Team 2 14,19 --- 189
14 Itske Verboven Gloria Gloria Atl...MD Team 2 13,48 --- 173
15 Nefeli Nastou Typhoon Typhoon MD Team 1 13,17 --- 166
16 Emma Voets AV Attila AV Attila MD Team 1 12,70 --- 0
17 Jetske Stoop Parthenon AV Parthen...MD Team 2 11,74 --- 132
18 Denise Raaphorst AV Passaat AV Passaat MD 10,52 --- 0
19 Isa de Bruin Typhoon Typhoon MD Team 1 10,10 --- 0
Laura Mulder Atledo Atledo MD DNS --- 0

Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Janneke Pluimes Scorpio Scorpio MD 11,02 --- 570
2 Sophie van der Spoel HRCL DK en AV H...MD Team 1 8,36 --- 440
3 Claudia Noordzij Parthenon AV Parthen...MD Team 1 8,14 --- 429
4 Annemieke Wijnhoven AV Passaat AV Passaat MD 7,86 --- 414
5 Emma Rietze SPOB AV Spirit ...erland MD 7,83 --- 412
6 Joly-eline Himpers DAK DAK MD 7,71 --- 405
7 Sabien Tissen Gloria Gloria Atl...MD Team 1 7,48 --- 393
8 Merel de Jong AV Attila AV Attila MD Team 1 7,47 --- 392
9 Amber van de Merwe HRCL DK en AV H...MD Team 1 7,17 --- 0
10 Alida Pinas AV Attila AV Attila MD Team 1 7,13 --- 0
11 Merel Burm Scorpio Scorpio MD 6,71 --- 0
12 Isis Struik Typhoon Typhoon MD Team 1 6,62 --- 343
13 Joelle van Hest Gloria Gloria Atl...MD Team 1 6,37 --- 0
14 Tessa van Heeswijk DAK DAK MD 6,32 --- 0
15 Aurelie Roll AV Attila AV Attila MD Team 2 5,90 --- 300
16 Marit Uilhoorn Parthenon AV Parthen...MD Team 2 5,74 --- 290
17 Efi Wempe Typhoon Typhoon MD Team 1 5,26 --- 0
18 Denise Raaphorst AV Passaat AV Passaat MD 5,22 --- 0
19 Lieke Seegers Gloria Gloria Atl...MD Team 2 4,43 --- 201
Indij Snoeren Atledo Atledo MD DNS --- 0

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Daphne van...r Heijden AV Attila AV Attila MD Team 1 1,45 --- 582
1 Eva Nijdam Scorpio Scorpio MD 1,45 --- 582
3 Sophie van der Spoel HRCL DK en AV H...MD Team 1 1,40 --- 541
4 Jule Roelings AV Attila AV Attila MD Team 1 1,40 --- 0
5 Chelsea Panzu DAK DAK MD 1,40 --- 541
6 Evelien Versmissen Gloria Gloria Atl...MD Team 1 1,35 --- 499
7 Maaike van Tuijl AV Passaat AV Passaat MD 1,30 --- 462
7 Zulfat Bizabishaka HRCL DK en AV H...MD Team 2 1,30 --- 462
7 Rosalie Temme Typhoon Typhoon MD Team 1 1,30 --- 462
7 Enola Redering Atledo Atledo MD 1,30 --- 462
11 Lara Dumont DAK DAK MD 1,30 --- 0
12 Emma Rietze SPOB AV Spirit ...erland MD 1,30 --- 462
13 Lotte de Snaijer Parthenon AV Parthen...MD Team 1 1,20 --- 389
14 Gitte Frijters Gloria Gloria Atl...MD Team 1 1,20 --- 0
15 Tessel Mingaars HRCL DK en AV H...MD Team 1 1,15 --- 0
16 Maartje Vermeulen AV Attila AV Attila MD Team 2 1,15 --- 352
16 Nikki van Gool Gloria Gloria Atl...MD Team 2 1,15 --- 352
18 Isis Struik Typhoon Typhoon MD Team 1 1,10 --- 0
Edith Borsje AV Passaat AV Passaat MD --- ---

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Fleur van der Linden DAK DAK MD 4,36 +1.0 m/s--- 490
2 Maud Kemkes AV Attila AV Attila MD Team 1 4,03 +2.3 m/s--- 424
3 Gitte Wilmsen Gloria Gloria Atl...MD Team 1 3,94 +0.4 m/s--- 406
4 Evie van Benten Typhoon Typhoon MD Team 1 3,92 +0.1 m/s--- 402
5 Lieve Cocu Scorpio Scorpio MD 3,91 +2.4 m/s--- 400
6 Madeline el Aissati AV Attila AV Attila MD Team 2 3,83 +0.4 m/s--- 384
7 Lara Dumont DAK DAK MD 3,83 +2.4 m/s--- 0
8 Anouk Verheyen Gloria Gloria Atl...MD Team 1 3,82 +1.2 m/s--- 0
9 Iris Schoenmakers Atledo Atledo MD 3,76 +1.1 m/s--- 370
10 Giulia Kuiper Typhoon Typhoon MD Team 1 3,65 +1.7 m/s--- 0
11 Vera Kuipers HRCL DK en AV H...MD Team 1 3,56 +0.6 m/s--- 330
12 Kyona van der Ham AV Passaat AV Passaat MD 3,53 -0.2 m/s--- 324
13 Merel Bosch SPOB AV Spirit ...erland MD 3,48 -0.1 m/s--- 314
14 Inès Jacobs Parthenon AV Parthen...MD Team 1 3,46 +0.2 m/s--- 310
15 Edith Borsje AV Passaat AV Passaat MD 3,42 +0.9 m/s--- 0
16 Sophie Blankers Scorpio Scorpio MD 3,34 +1.0 m/s--- 0
17 Nanah Tuukara HRCL DK en AV H...MD Team 2 3,18 -0.6 m/s--- 254
18 Denise Dijkstra HRCL DK en AV H...MD Team 2 3,13 +0.1 m/s--- 0
18 Aurelie Roll AV Attila AV Attila MD Team 2 3,13 +1.2 m/s--- 0
20 Emma van Herwijnen HRCL DK en AV H...MD Team 1 3,12 +2.6 m/s--- 0
21 Itske Verboven Gloria Gloria Atl...MD Team 2 2,90 +2.2 m/s--- 198
22 Lieke Seegers Gloria Gloria Atl...MD Team 2 2,75 +0.7 m/s--- 0
Alida Pinas AV Attila AV Attila MD Team 1 DNS --- 0