Competitiestand Meisjes Junioren C
# Team Leden Punten
1 AV Attila MC AV Attila - MJC 10 6126
2 DK en AV Hercules MC DK en AV Hercules - MJC 7 5910
3 AV Parthenon MC Team 1 AV Parthenon - MJC 6 5861
4 AV Spirit Oud Beijerland MC AV Spirit Oud Beijerland - MJC 7 5057
5 Typhoon MC Typhoon - MJC 10 4908
6 ACW `66 MC ACW `66 - MJC 6 4867
7 Gloria Atletiek MC Gloria Atletiek - MJC 6 4787
8 Scorpio MC Scorpio - MJC 9 4715
9 AV Parthenon MC Team 2 AV Parthenon - MJC 6 4407

Uitslagen 80 meter Meisjes Junior C

# Naam Team 80m OBPTeam punten
1 Maud Willems Parthenon AV Parthenon MC Team 1 10,88 +0.5 m/s--- 639
2 Luka Lieuwen Parthenon AV Parthenon MC Team 1 11,04 +0.5 m/s--- 612
3 Susan Bekkers AV Attila AV Attila MC 11,07 +0.5 m/s--- 607
4 Anne Hoeke AV Attila AV Attila MC 11,30 -0.7 m/s--- 570
5 Tia Ackermans Scorpio Scorpio MC 11,45 +0.5 m/s--- 547
6 Claudia Verheijen Gloria Gloria Atletiek MC 11,47 +0.5 m/s--- 544
7 Anne-Wil Kroon Typhoon Typhoon MC 11,50 +0.5 m/s--- 540
8 Elise Jocaille ACW `66 ACW `66 MC 11,54 +0.5 m/s--- 534
9 Annefleur Mourits SPOB AV Spirit Oud Beijerland MC 11,57 -2.0 m/s--- 529
10 Hilde den Engelsen HRCL DK en AV Hercules MC 11,68 -2.0 m/s--- 513
11 Anneke Suurmond Parthenon AV Parthenon MC Team 1 11,69 +0.5 m/s--- 0
12 Dewi Albers SPOB AV Spirit Oud Beijerland MC 11,78 +0.5 m/s--- 499
13 Cijrille Klaassen SPOB AV Spirit Oud Beijerland MC 11,81 -2.0 m/s--- 0
14 Mylene van...iltenburg AV Attila AV Attila MC 11,83 -2.0 m/s--- 0
15 Dinne Verduijn Typhoon Typhoon MC 11,94 -2.0 m/s--- 476
16 Lotje Birker ACW `66 ACW `66 MC 12,07 -0.7 m/s--- 458
17 Dorith Verhoeven Gloria Gloria Atletiek MC 12,32 -0.7 m/s--- 424
18 Brechtje van Helden Parthenon AV Parthenon MC Team 2 12,35 -2.0 m/s--- 421
19 Emy Sijssens Parthenon AV Parthenon MC Team 2 12,58 -0.7 m/s--- 391
20 Nikki Tissen Gloria Gloria Atletiek MC 12,75 -0.7 m/s--- 0
21 Ziggy Birker ACW `66 ACW `66 MC 12,92 -2.0 m/s--- 0
22 Esther Jacobs Parthenon AV Parthenon MC Team 2 12,98 -0.7 m/s--- 0
23 Lisa Blankenstein HRCL DK en AV Hercules MC 12,98 -0.7 m/s--- 342
24 Kim Dekkers Scorpio Scorpio MC 13,01 -0.7 m/s--- 339
25 Marit Volmer Typhoon Typhoon MC 13,26 -0.7 m/s--- 0
Maud Daemen Scorpio Scorpio MC DNF --- 0

Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior C

# Naam Team 1000mOBPTeam punten
1 Charity Bouman HRCL DK en AV Hercules MC 3:14,70 --- 583
2 Evi van Bladel ACW `66 ACW `66 MC 3:19,01 --- 552
3 Lotte de Graauw AV Attila AV Attila MC 3:25,90 --- 506
4 Puck van Wiltenburg HRCL DK en AV Hercules MC 3:29,49 --- 483
5 Bente Smagge AV Attila AV Attila MC 3:30,23 --- 478
6 Jolien Stuijk Gloria Gloria Atletiek MC 3:41,88 --- 409
7 Elsa de Lange SPOB AV Spirit Oud Beijerland MC 3:42,12 --- 408
8 Eliza Damsteeg Parthenon AV Parthenon MC Team 1 3:45,02 --- 392
9 Mylene van...iltenburg AV Attila AV Attila MC 3:46,04 --- 0
10 Lotje Birker ACW `66 ACW `66 MC 3:46,37 --- 384
11 Isebrée Al Parthenon AV Parthenon MC Team 1 3:47,10 --- 380
12 Britte de Lange SPOB AV Spirit Oud Beijerland MC 3:51,32 --- 358
13 Amber Dekker Parthenon AV Parthenon MC Team 2 3:53,07 --- 349
14 Bente Peele Typhoon Typhoon MC 3:53,90 --- 345
15 Isa Buddingh Typhoon Typhoon MC 3:54,45 --- 342
16 Esther Jacobs Parthenon AV Parthenon MC Team 2 3:55,75 --- 336
17 Noortje van der Mast ACW `66 ACW `66 MC 3:57,56 --- 0
18 Renske van der Veen Scorpio Scorpio MC 3:58,35 --- 323
19 Nina den Haan Typhoon Typhoon MC 4:01,86 --- 0
20 Valerie van Meer Gloria Gloria Atletiek MC 4:02,63 --- 302

Uitslagen 80 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

# Naam Team 80mH OBPTeam punten
1 Mirte Kok HRCL DK en AV Hercules MC 12,81 +0.0 m/s--- 608
2 Luka Lieuwen Parthenon AV Parthenon MC Team 1 13,03 +0.0 m/s--- 584
3 Susan Bekkers AV Attila AV Attila MC 13,29 +0.0 m/s--- 557
4 Tia Ackermans Scorpio Scorpio MC 13,47 +0.0 m/s--- 539
5 Bente Smagge AV Attila AV Attila MC 13,96 +0.0 m/s--- 492
6 Saskia van der Boor Parthenon AV Parthenon MC Team 1 14,15 +0.0 m/s--- 474
7 Sofie Derksen Typhoon Typhoon MC 14,52 +0.0 m/s--- 442
8 Amber Dekker Parthenon AV Parthenon MC Team 2 14,64 +0.0 m/s--- 431
9 Charity Bouman HRCL DK en AV Hercules MC 14,78 +0.0 m/s--- 420
10 Lonneke Westermann AV Attila AV Attila MC 14,85 +0.0 m/s--- 0
11 Anneke Suurmond Parthenon AV Parthenon MC Team 1 15,04 +0.0 m/s--- 0
12 Claudia Verheijen Gloria Gloria Atletiek MC 15,13 +0.0 m/s--- 391
13 Annefleur Mourits SPOB AV Spirit Oud Beijerland MC 15,57 +0.0 m/s--- 357
14 Elsa de Lange SPOB AV Spirit Oud Beijerland MC 16,21 +0.0 m/s--- 312
15 Ziggy Birker ACW `66 ACW `66 MC 16,24 +0.0 m/s--- 310
16 Sharon de Smoker Parthenon AV Parthenon MC Team 2 16,38 +0.0 m/s--- 300
17 Jorine van Vugt Scorpio Scorpio MC 16,89 +0.0 m/s--- 267
18 Noortje van der Mast ACW `66 ACW `66 MC 17,22 +0.0 m/s--- 246
19 Nina den Haan Typhoon Typhoon MC 17,53 +0.0 m/s--- 228
20 Laura de With Typhoon Typhoon MC 20,66 +0.0 m/s--- 0
Jolien Stuijk Gloria Gloria Atletiek MC DQ --- 0
Helena Pluimes Scorpio Scorpio MC DNS --- 0

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

# Naam Team Ver OBPTeam punten
1 Anne Hoeke AV Attila AV Attila MC 4,68 +0.8 m/s--- 556
2 Maud Willems Parthenon AV Parthenon MC Team 1 4,54 +0.2 m/s--- 527
3 Claudia Verheijen Gloria Gloria Atletiek MC 4,45 +0.8 m/s--- 508
4 Angeliki Nastou Typhoon Typhoon MC 4,44 +1.7 m/s--- 506
5 Evi van Bladel ACW `66 ACW `66 MC 4,38 +1.3 m/s--- 494
6 Hilde den Engelsen HRCL DK en AV Hercules MC 4,36 +2.3 m/s--- 490
7 Jorine van Vugt Scorpio Scorpio MC 4,24 +1.3 m/s--- 466
8 Lonneke Westermann AV Attila AV Attila MC 4,09 +0.3 m/s--- 0
9 Dewi Albers SPOB AV Spirit Oud Beijerland MC 4,03 -0.1 m/s--- 424
10 Kim Dekkers Scorpio Scorpio MC 4,00 +0.9 m/s--- 0
11 Sharon de Smoker Parthenon AV Parthenon MC Team 2 3,96 +1.4 m/s--- 410
12 Eliza Damsteeg Parthenon AV Parthenon MC Team 1 3,72 +1.2 m/s--- 0
13 Bente Peele Typhoon Typhoon MC 3,58 +2.2 m/s--- 0
14 Britte de Lange SPOB AV Spirit Oud Beijerland MC 3,56 +1.3 m/s--- 0
15 Nikki Tissen Gloria Gloria Atletiek MC 3,50 +1.2 m/s--- 0
Amber Dekker Parthenon AV Parthenon MC Team 2 DNS --- 0