Competitiestand Jongens Junioren D
# Team Leden Punten
1 AV Parthenon JD Team 1 AV Parthenon - JJD 6 6346
2 Atledo JD Atledo - JJD 5 5676
3 AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 AV Spirit Oud Beijerland - JJD 6 5587
4 AV Passaat JD AV Passaat - JJD 9 5041
5 Typhoon JD Team 1 Typhoon - JJD 9 4864
6 AV Attila JD Team 1 AV Attila - JJD 7 4832
7 Scorpio JD Scorpio - JJD 10 4818
8 DAK JD DAK - JJD 7 4270
9 AV Spiridon JD AV Spiridon - JJD 5 4033
10 AV Parthenon JD Team 2 AV Parthenon - JJD 6 3627
11 AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 AV Spirit Oud Beijerland - JJD 6 3240
12 Typhoon JD Team 2 Typhoon - JJD 9 2979
13 DK en AV Hercules JD DK en AV Hercules - JJD 5 2222
14 ACW `66 JD ACW `66 - JJD 4 2173
15 AV Attila JD Team 2 AV Attila - JJD 0 0

Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

# Naam Team 80m OBPTeam punten
1 Rogier Derksen Typhoon Typhoon JD Team 1 10,44 -0.2 m/s--- 716
2 Robin van Opstal SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 10,74 -0.2 m/s--- 662
3 Gijs van Berkel AV Attila AV Attila JD Team 1 11,17 -0.2 m/s--- 591
4 Maarten Meijning Typhoon Typhoon JD Team 1 11,19 -0.2 m/s--- 588
5 Hristo Vermeer Typhoon Typhoon JD Team 1 11,20 -0.2 m/s--- 0
6 Luuk Waars Atledo Atledo JD 11,47 -0.2 m/s--- 544
7 Duane van Dijkhuizen Parthenon AV Parthenon JD Team 1 11,49 -0.2 m/s--- 541
8 Ivar de Koning Parthenon AV Parthenon JD Team 1 11,53 -0.2 m/s--- 535
9 Julian Erkelens AV Passaat AV Passaat JD 11,58 -0.2 m/s--- 528
10 Sjoerd Kant DAK DAK JD 11,83 +0.2 m/s--- 491
11 Vincent Schuurman SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 11,97 +0.2 m/s--- 472
12 Hugo Vermeulen AV Passaat AV Passaat JD 12,01 +0.2 m/s--- 466
13 Ditmar Sturm HRCL DK en AV Hercules JD 12,04 -1.8 m/s--- 462
14 Timo van Dongen Atledo Atledo JD 12,06 +0.2 m/s--- 459
15 Lucas van der Linden AV Spiridon AV Spiridon JD 12,27 +0.2 m/s--- 431
16 Thijmen van Hoof DAK DAK JD 12,43 +0.2 m/s--- 410
17 Rein Smallegange AV Passaat AV Passaat JD 12,44 -1.8 m/s--- 0
18 Georgios Tsimarakis Typhoon Typhoon JD Team 2 12,44 -0.7 m/s--- 409
19 Silvester Schuurman SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 12,49 +0.2 m/s--- 402
20 Jasper van Amerongen SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 12,91 -1.8 m/s--- 350
21 Daan Verhoeven AV Attila AV Attila JD Team 1 13,02 -1.8 m/s--- 337
22 Moos Tanis Scorpio Scorpio JD 13,09 +0.2 m/s--- 329
23 Tristan Koppers DAK DAK JD 13,13 -1.8 m/s--- 0
24 Laurens Kruis Scorpio Scorpio JD 13,26 -0.7 m/s--- 310
25 Puck Kuypers AV Attila AV Attila JD Team 1 13,33 -1.8 m/s--- 0
26 Jan-Pim Kroon Parthenon AV Parthenon JD Team 1 13,34 +0.2 m/s--- 0
27 Jens Reijenga Parthenon AV Parthenon JD Team 2 13,49 -0.7 m/s--- 284
28 Aron Broeken AV Spiridon AV Spiridon JD 13,53 -0.7 m/s--- 280
29 Jesse Kouwenhoven Parthenon AV Parthenon JD Team 2 14,00 -0.7 m/s--- 230
30 Willem Bosch SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 14,01 -1.8 m/s--- 0
31 Sergius van Leeuwen Typhoon Typhoon JD Team 2 15,66 -0.7 m/s--- 79
Kieran Broome Parthenon AV Parthenon JD Team 2 DNS --- 0
Robert van Steenis Typhoon Typhoon JD Team 2 DNS --- 0

Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D

# Naam Team 1000mOBPTeam punten
1 Tibo Visser Parthenon AV Parthenon JD Team 1 2:56,97 --- 726
2 Rick van Riel AV Attila AV Attila JD Team 1 3:04,46 --- 662
3 Lars Laros Scorpio Scorpio JD 3:07,00 --- 642
4 Jort Benz SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 3:07,66 --- 637
5 Ivar de Koning Parthenon AV Parthenon JD Team 1 3:12,09 --- 603
6 Lucas van der Linden AV Spiridon AV Spiridon JD 3:17,66 --- 562
7 Ditmar Sturm HRCL DK en AV Hercules JD 3:18,22 --- 558
8 Julian van Jeveren Scorpio Scorpio JD 3:18,85 --- 554
9 Willem Korstanje AV Attila AV Attila JD Team 1 3:20,51 --- 542
10 Hugo Vermeulen AV Passaat AV Passaat JD 3:21,25 --- 537
11 Rik van der Haven Scorpio Scorpio JD 3:22,51 --- 0
12 Ryan Huigen Typhoon Typhoon JD Team 1 3:25,17 --- 511
13 Max van Gijzel DAK DAK JD 3:27,41 --- 496
14 Lars Schellekens AV Attila AV Attila JD Team 1 3:31,08 --- 0
15 Ruben Bogers Atledo Atledo JD 3:33,03 --- 461
16 Jarno Jansen SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 3:35,92 --- 443
17 Tobias Steevensz AV Passaat AV Passaat JD 3:37,68 --- 433
18 Quirin Roerbag Typhoon Typhoon JD Team 2 3:38,24 --- 430
19 Remco de Rek AV Passaat AV Passaat JD 3:39,09 --- 0
20 Thijmen van Hoof DAK DAK JD 3:42,30 --- 407
21 Thomas de Ruiter Typhoon Typhoon JD Team 2 3:43,41 --- 400
22 Jesse Kouwenhoven Parthenon AV Parthenon JD Team 2 3:46,60 --- 383
23 Kieran Broome Parthenon AV Parthenon JD Team 2 4:06,07 --- 286
24 Jens Reijenga Parthenon AV Parthenon JD Team 2 4:08,44 --- 0
25 Brad Raessen AV Spiridon AV Spiridon JD 4:12,21 --- 259
26 Sam Bakelaar HRCL DK en AV Hercules JD 4:14,88 --- 247
27 Willem Bosch SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 4:17,58 --- 236
28 Mark van Drunen DAK DAK JD 4:25,48 --- 0
29 Joost Versluis Typhoon Typhoon JD Team 2 4:30,63 --- 0
30 Geert van Krevelen Atledo Atledo JD 4:30,86 --- 183
David Tieleman HRCL DK en AV Hercules JD DNS --- 0
Michiel Huisman Typhoon Typhoon JD Team 1 DNS --- 0
Brik van Dusseldorp Typhoon Typhoon JD Team 1 DNS --- 0

Uitslagen 80 meter horden (76cm) Jongens Junior D

# Naam Team 80mH OBPTeam punten
1 Phill Pols Atledo Atledo JD 12,72 -0.9 m/s--- 618
2 Rogier Derksen Typhoon Typhoon JD Team 1 12,82 -0.9 m/s--- 607
3 Tibo Visser Parthenon AV Parthenon JD Team 1 13,44 -0.9 m/s--- 542
4 Ruben Bogers Atledo Atledo JD 14,51 -0.9 m/s--- 442
5 Duane van Dijkhuizen Parthenon AV Parthenon JD Team 1 14,76 -0.9 m/s--- 421
6 Quirin Roerbag Typhoon Typhoon JD Team 2 15,84 +0.0 m/s--- 338
7 Tobias Steevensz AV Passaat AV Passaat JD 15,85 +0.0 m/s--- 337
8 Marijn de Wit SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 15,99 -0.9 m/s--- 327
9 Michiel Huisman Typhoon Typhoon JD Team 1 16,12 +0.0 m/s--- 318
10 Delvano van Bussel Scorpio Scorpio JD 16,26 +0.0 m/s--- 308
11 Rick van Riel AV Attila AV Attila JD Team 1 16,31 +0.0 m/s--- 305
12 Sander van de Tuyl AV Passaat AV Passaat JD 16,67 +0.0 m/s--- 281
13 Kieran Broome Parthenon AV Parthenon JD Team 2 16,71 +0.0 m/s--- 278
14 Tristan Koppers DAK DAK JD 16,80 +0.0 m/s--- 272
15 Jort Benz SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 17,18 +0.0 m/s--- 249
16 Quinten van der Elst Parthenon AV Parthenon JD Team 1 17,59 -0.9 m/s--- 0
17 Milan Berghout AV Passaat AV Passaat JD 17,79 +0.0 m/s--- 0
18 Jasper van Amerongen SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 17,86 +0.0 m/s--- 208
19 Thom Schipperen Scorpio Scorpio JD 17,87 +0.0 m/s--- 208
20 Jorrit Ivens ACW `66 ACW `66 JD 18,02 +0.0 m/s--- 199
21 Jan Munning SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 18,25 +0.0 m/s--- 187
22 Cas Weijers DAK DAK JD 18,42 +0.0 m/s--- 178
23 Yannick va...ooremalen Parthenon AV Parthenon JD Team 2 18,51 +0.0 m/s--- 173
Floris van Dijk Typhoon Typhoon JD Team 1 DQ --- 0
Samual de Hoog AV Attila AV Attila JD Team 1 DNF --- 0
Ide Schepers AV Spiridon AV Spiridon JD DNF --- 0
Moos Tanis Scorpio Scorpio JD DNF --- 0

Uitslagen Speerwerpen 400 gram Jongens Junior D

# Naam Team SpeerOBPTeam punten
1 Finn Joosten Parthenon AV Parthenon JD Team 1 33,55 --- 549
2 Cas Weijers DAK DAK JD 27,85 --- 461
3 Marijn van...en Avoort Scorpio Scorpio JD 27,43 --- 454
4 Geert van Krevelen Atledo Atledo JD 27,02 --- 448
5 Thomas Knoop Typhoon Typhoon JD Team 1 26,32 --- 436
6 Jarno Jansen SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 25,77 --- 427
7 Sander van de Tuyl AV Passaat AV Passaat JD 24,46 --- 405
8 Brad Raessen AV Spiridon AV Spiridon JD 24,23 --- 401
9 Tom van Loon ACW `66 ACW `66 JD 23,33 --- 385
10 Quinten van der Elst Parthenon AV Parthenon JD Team 1 22,76 --- 0
11 Micha Naaktgeboren Parthenon AV Parthenon JD Team 2 22,59 --- 372
12 Willem Korstanje AV Attila AV Attila JD Team 1 21,43 --- 351
13 Roan Meyrili Typhoon Typhoon JD Team 1 20,23 --- 0
14 Jason Smits ACW `66 ACW `66 JD 19,22 --- 0
15 Daan Woltjer Scorpio Scorpio JD 19,04 --- 0
16 Dennis van Steenis Typhoon Typhoon JD Team 2 18,50 --- 295
17 Jan Munning SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 18,25 --- 290
18 Mathieu van Opstal SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 17,51 --- 0
19 Thomas Kraaijeveld AV Passaat AV Passaat JD 13,33 --- 0
20 Job Visser SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 13,11 --- 0
21 Thomas de Ruiter Typhoon Typhoon JD Team 2 12,99 --- 0
Kevin Wiegmans HRCL DK en AV Hercules JD DNS --- 0
Sam Bakelaar HRCL DK en AV Hercules JD DNS --- 0
Stijn van Wijngaarde DAK DAK JD DNS --- 0
Aron Broeken AV Spiridon AV Spiridon JD --- ---

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior D

# Naam Team DiscusOBPTeam punten
1 Phill Pols Atledo Atledo JD 29,03 --- 460
2 Robin van Opstal SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 28,22 --- 447
3 Taro Swart AV Spiridon AV Spiridon JD 27,95 --- 443
4 Finn Joosten Parthenon AV Parthenon JD Team 1 23,89 --- 376
5 Marijn van...en Avoort Scorpio Scorpio JD 20,38 --- 314
6 Thomas Knoop Typhoon Typhoon JD Team 1 19,80 --- 303
7 Daan Woltjer Scorpio Scorpio JD 15,56 --- 0
8 Tom van Loon ACW `66 ACW `66 JD 14,38 --- 193
9 Milan Berghout AV Passaat AV Passaat JD 14,01 --- 185
10 Job Visser SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 13,96 --- 184
11 Micha Naaktgeboren Parthenon AV Parthenon JD Team 2 13,69 --- 178
12 Daan Verhoeven AV Attila AV Attila JD Team 1 13,03 --- 163
13 Michiel Huisman Typhoon Typhoon JD Team 1 12,77 --- 0
14 Remco Bertels ACW `66 ACW `66 JD 12,46 --- 0
15 Yannick va...ooremalen Parthenon AV Parthenon JD Team 2 12,05 --- 0
16 Mark van Drunen DAK DAK JD 9,16 --- 66
17 Willem Bosch SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 8,79 --- 0
Pepijn Jonkman AV Passaat AV Passaat JD DNS --- 0
Kevin Wiegmans HRCL DK en AV Hercules JD DNS --- 0
Robert van Steenis Typhoon Typhoon JD Team 2 DNS --- 0
Jesse-Jelle Kuiper Typhoon Typhoon JD Team 2 DNS --- 0
Stijn van Wijngaarde DAK DAK JD DNS --- 0

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Taro Swart AV Spiridon AV Spiridon JD 10,04 --- 524
2 Yannick de Burbure Parthenon AV Parthenon JD Team 2 8,82 --- 464
3 Finn Joosten Parthenon AV Parthenon JD Team 1 8,73 --- 459
4 Luuk Waars Atledo Atledo JD 8,33 --- 439
5 Mathieu van Opstal SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 8,30 --- 437
6 Georgios Tsimarakis Typhoon Typhoon JD Team 2 7,12 --- 372
7 Remco de Rek AV Passaat AV Passaat JD 7,05 --- 368
8 Roan Meyrili Typhoon Typhoon JD Team 1 6,85 --- 357
9 Floris van Dijk Typhoon Typhoon JD Team 1 6,64 --- 0
10 Thom Schipperen Scorpio Scorpio JD 6,46 --- 334
11 Max Hallensleben HRCL DK en AV Hercules JD 6,30 --- 324
12 Job Visser SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 5,51 --- 275
13 Puck Kuypers AV Attila AV Attila JD Team 1 5,15 --- 251
14 Mark van Drunen DAK DAK JD 4,76 --- 225
Pepijn Jonkman AV Passaat AV Passaat JD DNS --- 0
Kevin Wiegmans HRCL DK en AV Hercules JD DNS --- 0
Jesse-Jelle Kuiper Typhoon Typhoon JD Team 2 DNS --- 0
Samual de Hoog AV Attila AV Attila JD Team 1 DNS --- 0

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D

# Naam Team HoogOBPTeam punten
1 Phill Pols Atledo Atledo JD 1,55 --- 663
2 Gijs van Berkel AV Attila AV Attila JD Team 1 1,50 --- 623
2 Marijn de Wit SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 1,50 --- 623
4 Jort Benz SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 1,45 --- 0
5 Jan-Pim Kroon Parthenon AV Parthenon JD Team 1 1,40 --- 541
6 Sander van de Tuyl AV Passaat AV Passaat JD 1,40 --- 0
7 Julian Erkelens AV Passaat AV Passaat JD 1,40 --- 541
8 Ryan Huigen Typhoon Typhoon JD Team 1 1,35 --- 499
8 Jason Smits ACW `66 ACW `66 JD 1,35 --- 499
10 Julian van Jeveren Scorpio Scorpio JD 1,30 --- 0
11 Mats van der Aa Scorpio Scorpio JD 1,30 --- 462
12 Taro Swart AV Spiridon AV Spiridon JD 1,25 --- 426
12 Max van Gijzel DAK DAK JD 1,25 --- 426
14 Yannick de Burbure Parthenon AV Parthenon JD Team 2 1,20 --- 389
14 David Tieleman HRCL DK en AV Hercules JD 1,20 --- 389
16 Maarten Meijning Typhoon Typhoon JD Team 1 1,20 --- 0
16 Puck Kuypers AV Attila AV Attila JD Team 1 1,20 --- 0
16 Sjoerd Kant DAK DAK JD 1,20 --- 0
19 Wilco Velthuis SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 1,20 --- 389
20 Fabian Schut Typhoon Typhoon JD Team 2 1,15 --- 352
Robert van Steenis Typhoon Typhoon JD Team 2 DNS --- 0

Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

# Naam Team Ver OBPTeam punten
1 Gijs van Berkel AV Attila AV Attila JD Team 1 4,61 +1.2 m/s--- 542
2 Hristo Vermeer Typhoon Typhoon JD Team 1 4,55 +0.6 m/s--- 529
3 Julian Erkelens AV Passaat AV Passaat JD 4,48 -0.1 m/s--- 515
4 Tibo Visser Parthenon AV Parthenon JD Team 1 4,47 -0.3 m/s--- 512
5 Timo van Dongen Atledo Atledo JD 4,18 +0.0 m/s--- 454
6 Jorrit Ivens ACW `66 ACW `66 JD 4,15 +1.6 m/s--- 448
7 Mats van der Aa Scorpio Scorpio JD 4,08 +0.0 m/s--- 434
8 Remco Bertels ACW `66 ACW `66 JD 4,01 -0.6 m/s--- 0
9 Delvano van Bussel Scorpio Scorpio JD 3,98 +0.0 m/s--- 0
10 Vincent Schuurman SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 3,94 -0.1 m/s--- 406
11 Silvester Schuurman SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 3,93 +0.8 m/s--- 404
12 Yannick de Burbure Parthenon AV Parthenon JD Team 2 3,90 +1.5 m/s--- 398
13 Jarno Jansen SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 3,90 +1.0 m/s--- 0
14 Cas Weijers DAK DAK JD 3,82 +1.5 m/s--- 382
15 Lars Schellekens AV Attila AV Attila JD Team 1 3,77 +0.0 m/s--- 0
16 Ide Schepers AV Spiridon AV Spiridon JD 3,52 +1.2 m/s--- 322
17 Wilco Velthuis SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 3,50 +0.7 m/s--- 0
18 Tristan Koppers DAK DAK JD 3,48 +0.2 m/s--- 0
19 Dennis van Steenis Typhoon Typhoon JD Team 2 3,43 +2.2 m/s--- 304
20 Thomas Kraaijeveld AV Passaat AV Passaat JD 3,23 +2.6 m/s--- 0
21 Sam Bakelaar HRCL DK en AV Hercules JD 3,12 +0.2 m/s--- 242
22 Micha Naaktgeboren Parthenon AV Parthenon JD Team 2 2,94 +2.3 m/s--- 0
23 Sergius van Leeuwen Typhoon Typhoon JD Team 2 2,71 +0.0 m/s--- 0
Brik van Dusseldorp Typhoon Typhoon JD Team 1 DNS --- 0