Competitiestand Jongens Junioren C
# Team Leden Punten
1 AV Attila JC Team 1 AV Attila - JJC 7 7976
2 AV Spiridon JC AV Spiridon - JJC 6 7084
3 AV Parthenon JC AV Parthenon - JJC 7 6619
4 Atledo JC Atledo - JJC 7 6568
5 Scorpio JC Scorpio - JJC 9 6482
6 AV Passaat JC AV Passaat - JJC 10 6469
7 Typhoon JC Typhoon - JJC 9 5972
8 AV Spirit Oud Beijerland JC AV Spirit Oud Beijerland - JJC 9 5288
9 AV Attila JC Team 2 AV Attila - JJC 5 3922
10 DAK JC DAK - JJC 3 3287

Uitslagen 100 meter Jongens Junior C

# Naam Team 100m OBPTeam punten
1 Tim Verhoeven AV Attila AV Attila JC Team 1 12,37 -0.8 m/s--- 764
2 Rick van Loon AV Passaat AV Passaat JC 12,78 -0.8 m/s--- 701
3 Noah Wijnings AV Spiridon AV Spiridon JC 12,87 -0.8 m/s--- 687
4 Mattijs Mols AV Attila AV Attila JC Team 1 13,09 -0.8 m/s--- 655
5 Twan Dijks AV Spiridon AV Spiridon JC 13,24 -0.8 m/s--- 634
6 Scott Pols Atledo Atledo JC 13,30 -0.8 m/s--- 626
7 Nick Schipperen Scorpio Scorpio JC 13,47 -2.5 m/s--- 603
8 Millenshen Gerard AV Attila AV Attila JC Team 2 13,77 -2.5 m/s--- 563
9 Hilco Heijne Scorpio Scorpio JC 13,91 -0.8 m/s--- 545
10 Stijn van Nierop DAK DAK JC 13,96 -0.8 m/s--- 539
11 Tunde Adesanya Typhoon Typhoon JC 13,98 -0.8 m/s--- 536
12 Jasper van der Heydt Parthenon AV Parthenon JC 13,99 -2.5 m/s--- 535
13 Kaan Mollaoglu Parthenon AV Parthenon JC 14,07 -2.5 m/s--- 525
14 Tijl van Hattum AV Attila AV Attila JC Team 2 14,12 -0.8 m/s--- 519
15 Jelle van Lamoen Typhoon Typhoon JC 14,34 -2.5 m/s--- 493
16 Orion de Jongh SPOB AV Spirit Oud Beijerland JC 14,49 -2.5 m/s--- 475
17 Jeroen de Rek AV Passaat AV Passaat JC 14,73 -0.8 m/s--- 447
18 Floris Meeuwse AV Attila AV Attila JC Team 1 14,80 -0.8 m/s--- 0
19 Jelle van de Wal SPOB AV Spirit Oud Beijerland JC 14,87 -2.5 m/s--- 432
20 Tomas van Oosten SPOB AV Spirit Oud Beijerland JC 15,46 -0.8 m/s--- 0
21 Rik den Boer Atledo Atledo JC 16,01 -0.8 m/s--- 315
22 Joury Raaphorst AV Passaat AV Passaat JC 16,78 -0.8 m/s--- 0

Uitslagen 800 meter Jongens Junior C

# Naam Team 800mOBPTeam punten
1 Sam Kraaijeveld AV Passaat AV Passaat JC 2:08,16 --- 805
2 Robin van Riel AV Attila AV Attila JC Team 1 2:08,30 --- 803
3 Jelle de Roon Atledo Atledo JC 2:08,35 --- 803
4 Twan Dijks AV Spiridon AV Spiridon JC 2:11,06 --- 768
5 Sven van der Pas Scorpio Scorpio JC 2:17,36 --- 692
6 Max van Helmond AV Spiridon AV Spiridon JC 2:18,33 --- 681
7 Kaan Mollaoglu Parthenon AV Parthenon JC 2:21,36 --- 647
8 Bob Voets AV Attila AV Attila JC Team 1 2:22,97 --- 630
9 Paul van der Gaag Scorpio Scorpio JC 2:25,26 --- 606
10 Jaïr van Winkel Atledo Atledo JC 2:26,33 --- 595
11 Olivier Korte Typhoon Typhoon JC 2:29,08 --- 568
12 Jisso van Zessen Parthenon AV Parthenon JC 2:31,69 --- 543
13 Stijn van Nierop DAK DAK JC 2:33,06 --- 530
14 Tijl van Hattum AV Attila AV Attila JC Team 2 2:34,32 --- 519
15 Lucas Poker Typhoon Typhoon JC 2:34,61 --- 516
16 Robert ten Hulzen AV Passaat AV Passaat JC 2:37,33 --- 492
17 Orion de Jongh SPOB AV Spirit Oud Beijerland JC 2:38,61 --- 481
18 Thiemen S...pelenburg AV Passaat AV Passaat JC 2:43,70 --- 0
19 Thijs van Deurzen SPOB AV Spirit Oud Beijerland JC 2:46,68 --- 415
20 Jilles van Schelt Typhoon Typhoon JC 2:48,75 --- 0
Jorg Schellekens AV Attila AV Attila JC Team 2 DNS --- 0
Dion Toers-bijns SPOB AV Spirit Oud Beijerland JC DNS --- 0

Uitslagen 100 meter horden (84cm) Jongens Junior C

# Naam Team 100mH OBPTeam punten
1 Daan Spiljard Parthenon AV Parthenon JC 15,26 -1.2 m/s--- 701
2 Tim Verhoeven AV Attila AV Attila JC Team 1 15,98 -1.2 m/s--- 637
3 Noah Wijnings AV Spiridon AV Spiridon JC 16,02 -1.2 m/s--- 633
4 Robin van Riel AV Attila AV Attila JC Team 1 16,82 -2.1 m/s--- 569
5 Sam van der Pol Atledo Atledo JC 17,04 -1.2 m/s--- 552
6 Jeroen Rops Scorpio Scorpio JC 17,54 -1.2 m/s--- 515
7 Bob Bugter AV Attila AV Attila JC Team 2 17,88 -2.2 m/s--- 492
8 Floris Meeuwse AV Attila AV Attila JC Team 1 18,60 -2.1 m/s--- 0
9 Rick van Loon AV Passaat AV Passaat JC 18,76 -2.1 m/s--- 435
10 Jasper van der Heydt Parthenon AV Parthenon JC 19,63 -2.1 m/s--- 383
11 Sjoerd Visser SPOB AV Spirit Oud Beijerland JC 19,91 -1.2 m/s--- 367
12 Niels Smits Typhoon Typhoon JC 20,31 -2.2 m/s--- 346
13 Lucas Poker Typhoon Typhoon JC 20,38 -2.2 m/s--- 342
14 Pascal van de Dool AV Passaat AV Passaat JC 21,14 -2.2 m/s--- 304
15 Matthijs Nagtzaam AV Spiridon AV Spiridon JC 21,30 -2.2 m/s--- 296
16 Sander Loos SPOB AV Spirit Oud Beijerland JC 21,37 -2.1 m/s--- 293
17 Lewis Levy DAK DAK JC 21,78 -2.1 m/s--- 273
18 Rik den Boer Atledo Atledo JC 22,93 -2.2 m/s--- 223
19 Tomas van Oosten SPOB AV Spirit Oud Beijerland JC 23,55 -1.2 m/s--- 0
20 Patrick Korzilius Scorpio Scorpio JC 24,22 -2.2 m/s--- 173
21 Toby Leeuwis AV Passaat AV Passaat JC 24,74 -2.2 m/s--- 0
Roelof Blommaert Parthenon AV Parthenon JC DNF --- 0
Delano Dresens Typhoon Typhoon JC DNF --- 0
Jorg Schellekens AV Attila AV Attila JC Team 2 DNF --- 0

Uitslagen Speerwerpen 600 gram Jongens Junior C

# Naam Team SpeerOBPTeam punten
1 Sven Markesteijn SPOB AV Spirit Oud Beijerland JC 48,94 --- 754
2 Bodhy Wijnings AV Spiridon AV Spiridon JC 40,82 --- 651
3 Florian Wijnen AV Attila AV Attila JC Team 1 39,15 --- 628
4 Jelle de Roon Atledo Atledo JC 37,55 --- 606
5 Liam Paalvast AV Passaat AV Passaat JC 35,46 --- 577
6 Olivier Korte Typhoon Typhoon JC 32,30 --- 530
7 Joris Blom SPOB AV Spirit Oud Beijerland JC 29,95 --- 0
8 Jonatan N...ktgeboren Parthenon AV Parthenon JC 29,38 --- 486
9 Paul van der Gaag Scorpio Scorpio JC 27,98 --- 463
10 Jaro IJpelaar AV Attila AV Attila JC Team 1 27,91 --- 0
11 Pascal van de Dool AV Passaat AV Passaat JC 25,29 --- 0
12 David Vink Parthenon AV Parthenon JC 24,11 --- 0
13 Jeroen Verhagen Typhoon Typhoon JC 23,65 --- 0
14 Stan Biemans DAK DAK JC 22,26 --- 366
15 Lewis Levy DAK DAK JC 21,14 --- 0
16 Xander Mahieu Atledo Atledo JC 17,77 --- 0
17 Jessy Pinas AV Attila AV Attila JC Team 2 13,45 --- 187
Jeroen Spekl Scorpio Scorpio JC DNS --- 0

Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Jongens Junior C

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Mattijs Mols AV Attila AV Attila JC Team 1 13,01 --- 658
2 Jeroen Rops Scorpio Scorpio JC 12,95 --- 655
3 Florian Wijnen AV Attila AV Attila JC Team 1 12,75 --- 0
4 Rein van Houwelingen Typhoon Typhoon JC 11,76 --- 604
5 Sven Markesteijn SPOB AV Spirit Oud Beijerland JC 11,64 --- 598
6 Scott Pols Atledo Atledo JC 11,07 --- 573
7 Liam Paalvast AV Passaat AV Passaat JC 10,47 --- 545
8 Bodhy Wijnings AV Spiridon AV Spiridon JC 9,23 --- 485
9 David Vink Parthenon AV Parthenon JC 9,06 --- 476
10 Frank Korzilius Scorpio Scorpio JC 8,39 --- 0
11 Lewis Levy DAK DAK JC 8,37 --- 441
12 Roelof Blommaert Parthenon AV Parthenon JC 8,32 --- 0
13 Stijn van Nierop DAK DAK JC 7,86 --- 0
14 Annan Heerkens AV Spiridon AV Spiridon JC 6,56 --- 0
15 Dion Toers-bijns SPOB AV Spirit Oud Beijerland JC 6,23 --- 0
16 Jessy Pinas AV Attila AV Attila JC Team 2 5,73 --- 289
17 Joury Raaphorst AV Passaat AV Passaat JC 4,81 --- 0
18 Lucien Kuijpers Atledo Atledo JC 3,95 --- 0

Uitslagen Verspringen Jongens Junior C

# Naam Team Ver OBPTeam punten
1 Daan Spiljard Parthenon AV Parthenon JC 5,14 +1.9 m/s--- 648
2 Tim Verhoeven AV Attila AV Attila JC Team 1 5,12 +0.0 m/s--- 644
3 Mitchell Fritse AV Passaat AV Passaat JC 4,93 +4.3 m/s--- 607
4 Scott Pols Atledo Atledo JC 4,90 +0.6 m/s--- 601
5 Noah Wijnings AV Spiridon AV Spiridon JC 4,75 +1.2 m/s--- 570
6 Bob Voets AV Attila AV Attila JC Team 1 4,70 +1.7 m/s--- 0
7 Millenshen Gerard AV Attila AV Attila JC Team 2 4,70 +1.3 m/s--- 560
8 Jisso van Zessen Parthenon AV Parthenon JC 4,63 +1.3 m/s--- 0
9 Nick Schipperen Scorpio Scorpio JC 4,60 +1.1 m/s--- 540
10 Stan Biemans DAK DAK JC 4,48 +0.1 m/s--- 515
11 Hilco Heijne Scorpio Scorpio JC 4,46 +2.3 m/s--- 0
12 Jelle van Lamoen Typhoon Typhoon JC 4,41 +1.0 m/s--- 500
13 Thiemen S...pelenburg AV Passaat AV Passaat JC 4,21 +0.8 m/s--- 0
14 Sander Loos SPOB AV Spirit Oud Beijerland JC 4,14 -0.2 m/s--- 446
15 Jeroen Verhagen Typhoon Typhoon JC 3,97 +0.3 m/s--- 0
16 Annan Heerkens AV Spiridon AV Spiridon JC 3,72 +0.0 m/s--- 0
Jorg Schellekens AV Attila AV Attila JC Team 2 DNS --- 0