Uitslagen Junioren B Poule 43 Wedstrijd 2 [2014]

Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Team 100m OBPTeam punten
1 Daan Walder AV Sprint AV Sprint Jongens 11,58 +0.0 m/s--- 670
2 Jai'Amir Ramjankhan Haag Haag Atletiek Jongens 11,60 +0.0 m/s--- 665
3 Wislet de Hair Spado Spado Jongens 11,64 +1.6 m/s--- 657
4 Ruben de Vries Rotterdam Rotterdam Atletiek Jongens 11,68 +0.0 m/s--- 648
5 Ahley Bastiaanse AV Passaat AV Passaat Jongens 11,73 +1.6 m/s--- 637
5 Evbako Ogbeide PAC PAC Jongens Team 1 11,73 +1.6 m/s--- 637
5 Pelle Gelderblom AV `56 AV `56 Jongens 11,73 +1.6 m/s--- 637
8 Darnel Sedney Spark Spark Jongens 11,82 +0.0 m/s--- 618
9 Albert Aletrino AV Sprint AV Sprint Jongens 11,88 +0.0 m/s--- 0
10 Laurens Koeman AV `40 AV `40 Jongens 11,90 +1.6 m/s--- 601
11 Yorick van...er Graaff CAV Energie AV Spirit Oud Beijerland / CAV Energie Jongens 11,91 +0.0 m/s--- 599
12 Matthijs Redert PAC PAC Jongens Team 1 12,20 +0.0 m/s--- 0
13 Robin Spoor AV Sparta AV Sparta Jongens 12,27 +0.0 m/s--- 526
13 Davian Kerkhof AV Fortuna AV Fortuna Jongens 12,27 +0.0 m/s--- 526
15 Sergio Fazzi Olympus `70 AV Olympus `70 Jongens 12,29 +1.7 m/s--- 522
16 Jahir Cijntje Spark Spark Jongens 12,34 +0.0 m/s--- 0
17 Joris van Dongen PAC PAC Jongens Team 2 12,43 +1.2 m/s--- 495
18 Ysbrand Francissen AV `40 AV `40 Jongens 12,62 +1.7 m/s--- 0
19 Mark van der Vis Haag Haag Atletiek Jongens 12,68 +1.7 m/s--- 0
20 Floris Huigh SCSP AV Scheldesport Jongens 12,68 +1.7 m/s--- 448
21 Maurice de Stigter CAV Energie AV Spirit Oud Beijerland / CAV Energie Jongens 12,87 +1.2 m/s--- 0
22 Matthias Houtzager SCSP AV Scheldesport Jongens 13,06 +1.7 m/s--- 0
23 Sander Persoon Olympus `70 AV Olympus `70 Jongens 13,22 +1.2 m/s--- 0
24 Thom Twigt AV Fortuna AV Fortuna Jongens 13,24 +1.2 m/s--- 0
25 Jurre Slager PAC PAC Jongens Team 2 13,65 +1.2 m/s--- 0
Rowan Wieser AV Sparta AV Sparta Jongens DNS --- 0
Bart Eckens AV Passaat AV Passaat Jongens DNS --- 0
Ricardo Buinsters Spado Spado Jongens DNS --- 0



Jongens Junior B - 400 meter

# Naam Team 400mOBPTeam punten
1 Lex Bolderheij Rotterdam Rotterdam Atletiek Jongens 50,98 --- 762
2 Alex de Bont PAC PAC Jongens Team 1 51,30 --- 748
3 Evan de Schrijver AV `56 AV `56 Jongens 52,36 --- 704
4 Pascal van Eijck Spado Spado Jongens 54,15 --- 634
5 Darnel Sedney Spark Spark Jongens 54,69 --- 613
6 Samuel Chapple AV `40 AV `40 Jongens 54,83 --- 608
7 Niels van Deurzen SPOB AV Spirit Oud Beijerland / CAV Energie Jongens 55,20 --- 594
8 Ruben de Vries Rotterdam Rotterdam Atletiek Jongens 55,40 --- 0
9 Robin Spoor AV Sparta AV Sparta Jongens 55,97 --- 566
10 Thomas Willekes AV Sprint AV Sprint Jongens 56,46 --- 549
11 Tijmen Melgers AV Sparta AV Sparta Jongens 56,63 --- 0
12 Floris Huigh SCSP AV Scheldesport Jongens 57,49 --- 513
13 Freek van Blerck AV Sprint AV Sprint Jongens 58,37 --- 0
14 Mark van der Vis Haag Haag Atletiek Jongens 59,28 --- 455
15 Jowie Robbemond AV Fortuna AV Fortuna Jongens 1:00,91 --- 404
16 Marc Daris PAC PAC Jongens Team 1 1:01,60 --- 0
17 Gijs Clarenburg AV `40 AV `40 Jongens 1:04,47 --- 0
18 Jurriaan Berger SCSP AV Scheldesport Jongens 1:04,56 --- 0
19 Sander Persoon Olympus `70 AV Olympus `70 Jongens 1:07,12 --- 234
20 Hajo Vis PAC PAC Jongens Team 2 1:08,47 --- 201
21 Sietse Visser AV Passaat AV Passaat Jongens 1:09,83 --- 169
Sergio Fazzi Olympus `70 AV Olympus `70 Jongens DNS --- 0



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam Team 800mOBPTeam punten
1 Okke Bergers AV Sprint AV Sprint Jongens 2:12,22 --- 556
2 Andres Garcia PAC PAC Jongens Team 1 2:12,60 --- 551
3 Oussama Najjari Rotterdam Rotterdam Atletiek Jongens 2:14,33 --- 527
4 Marijn Wolf Haag Haag Atletiek Jongens 2:15,07 --- 516
5 Marien van der Niet PAC PAC Jongens Team 1 2:15,98 --- 0
6 Toon IJzerman Spado Spado Jongens 2:16,12 --- 502
7 Brian Analikwu AV Sparta AV Sparta Jongens 2:18,61 --- 469
8 Tim Vogel PAC PAC Jongens Team 2 2:18,72 --- 468
9 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna AV Fortuna Jongens 2:20,21 --- 449
10 Lex van Aartsen SCSP AV Scheldesport Jongens 2:23,95 --- 403
11 Marlon van...taalduine Olympus `70 AV Olympus `70 Jongens 2:24,44 --- 397
12 Arthur Appert Spado Spado Jongens 2:25,78 --- 0
13 Nils Bebelaar Rotterdam Rotterdam Atletiek Jongens 2:28,79 --- 0



Jongens Junior B - 1500 meter

# Naam Team 1500mOBPTeam punten
1 Thaem Mous PAC PAC Jongens Team 1 4:21,56 --- 648
2 Kris de Kreek SCSP AV Scheldesport Jongens 4:23,28 --- 636
3 Tristan Valkenburg Olympus `70 AV Olympus `70 Jongens 4:24,18 --- 629
4 Marvin Boschman Spado Spado Jongens 4:30,90 --- 583
5 Hendrik van Gils AV Sprint AV Sprint Jongens 4:32,95 --- 570
6 Achraf Boutkabout PAC PAC Jongens Team 2 4:33,99 --- 563
7 Stan Jansen Rotterdam Rotterdam Atletiek Jongens 4:40,34 --- 523
8 Bart Balkenende AV `56 AV `56 Jongens 4:41,66 --- 514
9 Daan Valstar Olympus `70 AV Olympus `70 Jongens 4:48,24 --- 0
10 Dennis Thuy SCSP AV Scheldesport Jongens 4:50,40 --- 0
11 Jan Dekker PAC PAC Jongens Team 2 4:53,01 --- 0
12 Robin Kuiper AV Sparta AV Sparta Jongens 4:53,62 --- 444
13 Sven Mesman PAC PAC Jongens Team 1 4:53,67 --- 0
14 Maurice de Stigter CAV Energie AV Spirit Oud Beijerland / CAV Energie Jongens 4:59,36 --- 412
15 Ayk van de Stadt Haag Haag Atletiek Jongens 5:01,70 --- 399
16 Abel Hijstek Haag Haag Atletiek Jongens 5:03,29 --- 0
17 Fahid Elkarchouhi Rotterdam Rotterdam Atletiek Jongens 5:10,54 --- 0
18 Jeffrey Croonenberg SPOB AV Spirit Oud Beijerland / CAV Energie Jongens 5:46,92 --- 0
Tommie Sinke Spado Spado Jongens DNS --- 0



Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

# Naam Team 110mH OBPTeam punten
1 Bas Voermans PAC PAC Jongens Team 1 15,57 +0.0 m/s--- 790
2 Jim van Gorkum Spado Spado Jongens 15,73 +0.0 m/s--- 775
3 Lex Bolderheij Rotterdam Rotterdam Atletiek Jongens 15,87 +0.0 m/s--- 761
4 Bryan Pronk AV Sparta AV Sparta Jongens 16,02 +0.0 m/s--- 747
5 Maurik de Groot Haag Haag Atletiek Jongens 16,06 +0.0 m/s--- 743
6 Pelle Gelderblom AV `56 AV `56 Jongens 16,39 +0.0 m/s--- 713
7 Finn de Leng SCSP AV Scheldesport Jongens 16,50 +0.0 m/s--- 703
8 Boudewijn ...enegracht AV Sprint AV Sprint Jongens 16,90 +0.0 m/s--- 669
9 Rick Schreuder AV Sparta AV Sparta Jongens 17,52 +0.0 m/s--- 0
10 Helio Mota Rotterdam Rotterdam Atletiek Jongens 17,64 +0.0 m/s--- 0
11 Pepijn Mensen AV Sprint AV Sprint Jongens 17,84 +0.0 m/s--- 0
12 Frits Blokland AV `40 AV `40 Jongens 18,13 +0.0 m/s--- 573
13 Bram Rijnsbergen CAV Energie AV Spirit Oud Beijerland / CAV Energie Jongens 18,28 +0.0 m/s--- 562
14 Marijn Koene Olympus `70 AV Olympus `70 Jongens 18,35 +0.0 m/s--- 557
15 Elmar Koster PAC PAC Jongens Team 1 19,24 +0.0 m/s--- 0
16 Sietse Visser AV Passaat AV Passaat Jongens 19,88 +0.0 m/s--- 457
17 Toon IJzerman Spado Spado Jongens 20,26 +0.0 m/s--- 0
18 Marijn Wolf Haag Haag Atletiek Jongens 20,41 +0.0 m/s--- 0
19 Thom Twigt AV Fortuna AV Fortuna Jongens 20,46 +0.0 m/s--- 422
20 Jeffrey Croonenberg SPOB AV Spirit Oud Beijerland / CAV Energie Jongens 21,42 +0.0 m/s--- 0
21 Gavin Pelan PAC PAC Jongens Team 2 21,79 +0.0 m/s--- 351
Liam Shew-A-Tjon AV Fortuna AV Fortuna Jongens DNS --- 0
Jurre Slager PAC PAC Jongens Team 2 DNS --- 0
Bas van Vliet AV `40 AV `40 Jongens DNF --- 0



Jongens Junior B - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
AV Passaat Jongens (4x100m) AV Passaat - JJB 0 --- 0
Spark Jongens (4x100m) Spark - JJB 0 --- 0
THOR Jongens (4x100m) THOR - JJB 0 --- 0
AV Sparta Jongens (4x100m) AV Sparta - JJB 0 45,46 718
Spado Jongens (4x100m) Spado - JJB 0 45,51 716
PAC Jongens Team 1 (4x100m) PAC - JJB 0 45,73 703
Rotterdam Atletiek Jongens (4x100m) Rotterdam Atletiek - JJB 0 45,83 697
AV Sprint Jongens (4x100m) AV Sprint - JJB 0 46,86 641
AV `40 Jongens (4x100m) AV `40 - JJB 0 47,15 625
AV Spirit Oud Beijerland / CAV Energie Jongens (4x100m) - JJB 0 47,53 605
Haag Atletiek Jongens (4x100m) Haag Atletiek - JJB 0 47,81 591
AV Fortuna Jongens (4x100m) AV Fortuna - JJB 0 49,00 531
PAC Jongens Team 2 (4x100m) PAC - JJB 0 49,66 499
AV Scheldesport Jongens (4x100m) AV Scheldesport - JJB 0 52,43 373
AV Olympus `70 Jongens (4x100m) AV Olympus `70 - JJB 0 52,86 354
AV `56 Jongens (4x100m) AV `56 - JJB 0 DNS 0



Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

# Naam Team SpeerOBPTeam punten
1 Yannick Maas AV Sprint AV Sprint Jongens 59,80 --- 759
2 Kylian Dokter Spark Spark Jongens 52,55 --- 667
3 Elmar Koster PAC PAC Jongens Team 1 45,76 --- 575
4 Tijmen van Straten AV Passaat AV Passaat Jongens 43,00 --- 535
5 Mees de Klerk PAC PAC Jongens Team 1 39,89 --- 0
6 Bjarne Aelbers Rotterdam Rotterdam Atletiek Jongens 38,54 --- 469
7 Jochem van Westing AV Sparta AV Sparta Jongens 38,03 --- 461
8 Joep den Ouden AV Fortuna AV Fortuna Jongens 37,95 --- 460
9 Kay Geerlings CAV Energie AV Spirit Oud Beijerland / CAV Energie Jongens 37,34 --- 450
10 Marijn van den Born AV `40 AV `40 Jongens 37,28 --- 450
11 Ysbrand Francissen AV `40 AV `40 Jongens 36,88 --- 0
12 Olivier van Oeveren AV `56 AV `56 Jongens 36,33 --- 435
13 Maarten Biesbroeck SCSP AV Scheldesport Jongens 35,39 --- 420
14 Alessio Podda Haag Haag Atletiek Jongens 34,32 --- 402
15 Stephan H...n 't Veld Spado Spado Jongens 31,44 --- 355
16 Jasper Heikoop SCSP AV Scheldesport Jongens 28,99 --- 0
17 Marnick Los AV `56 AV `56 Jongens 27,49 --- 0
18 Brian Analikwu AV Sparta AV Sparta Jongens 26,65 --- 0
19 Jurre Slager PAC PAC Jongens Team 2 25,82 --- 255
20 Tommie Sinke Spado Spado Jongens 20,03 --- 0
21 Sander Persoon Olympus `70 AV Olympus `70 Jongens 10,13 --- 0
Tijan Samba Haag Haag Atletiek Jongens NM --- 0
Jeremy Pronk Rotterdam Rotterdam Atletiek Jongens DNS --- 0



Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

# Naam Team DiscusOBPTeam punten
1 Marijn van den Born AV `40 AV `40 Jongens 43,54 --- 754
2 Mark de Rond AV Sprint AV Sprint Jongens 38,88 --- 664
3 Mees de Klerk PAC PAC Jongens Team 1 37,33 --- 632
4 Victor van Hecke AV Sprint AV Sprint Jongens 36,37 --- 0
5 Bjarne Aelbers Rotterdam Rotterdam Atletiek Jongens 35,40 --- 592
6 Kylian Dokter Spark Spark Jongens 34,64 --- 576
7 Timo in 't Hout PAC PAC Jongens Team 1 34,15 --- 0
8 Kay Geerlings CAV Energie AV Spirit Oud Beijerland / CAV Energie Jongens 32,56 --- 531
9 Stephan H...n 't Veld Spado Spado Jongens 31,54 --- 509
10 Glenn Kunst Haag Haag Atletiek Jongens 30,80 --- 492
11 Marnick Los AV `56 AV `56 Jongens 29,69 --- 467
12 Tijmen van Straten AV Passaat AV Passaat Jongens 29,32 --- 459
13 Maarten Biesbroeck SCSP AV Scheldesport Jongens 27,95 --- 427
14 Jochem van Westing AV Sparta AV Sparta Jongens 26,26 --- 386
15 Jeremy Pronk Rotterdam Rotterdam Atletiek Jongens 26,21 --- 0
16 Gavin Pelan PAC PAC Jongens Team 2 24,51 --- 343
17 Stijn Hoogeboom Olympus `70 AV Olympus `70 Jongens 17,07 --- 138
Joep den Ouden AV Fortuna AV Fortuna Jongens NM --- 0
Brendan O Analikwu AV Sparta AV Sparta Jongens DNS --- 0



Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Marijn van den Born AV `40 AV `40 Jongens 13,87 --- 720
2 Nout van den Bos SCSP AV Scheldesport Jongens 13,79 --- 715
3 Mees de Klerk PAC PAC Jongens Team 1 12,71 --- 647
4 Evan de Schrijver AV `56 AV `56 Jongens 12,57 --- 637
5 Bryan Pronk AV Sparta AV Sparta Jongens 12,24 --- 616
6 Tijmen van Straten AV Passaat AV Passaat Jongens 11,84 --- 589
7 Victor van Hecke AV Sprint AV Sprint Jongens 11,79 --- 586
8 Mark de Rond AV Sprint AV Sprint Jongens 11,78 --- 0
9 Matthijs Redert PAC PAC Jongens Team 1 11,72 --- 0
10 Bjarne Aelbers Rotterdam Rotterdam Atletiek Jongens 11,52 --- 567
11 Jeremy Pronk Rotterdam Rotterdam Atletiek Jongens 11,35 --- 0
12 Stephan H...n 't Veld Spado Spado Jongens 11,19 --- 545
13 Maarten Biesbroeck SCSP AV Scheldesport Jongens 11,03 --- 0
14 Tijan Samba Haag Haag Atletiek Jongens 11,02 --- 533
15 Jay Jay Fung-Loy AV Sparta AV Sparta Jongens 10,49 --- 0
16 Ysbrand Francissen AV `40 AV `40 Jongens 10,28 --- 0
17 Johan van den Brink Spark Spark Jongens 9,17 --- 398
18 Jowie Robbemond AV Fortuna AV Fortuna Jongens 8,89 --- 377
19 Olivier van Oeveren AV `56 AV `56 Jongens 8,87 --- 0
20 Arjen de Kock Spado Spado Jongens 8,26 --- 0
21 Erik Kemper Olympus `70 AV Olympus `70 Jongens 7,71 --- 282
22 Stijn Hoogeboom Olympus `70 AV Olympus `70 Jongens 7,34 --- 0
23 Ayk van de Stadt Haag Haag Atletiek Jongens 7,16 --- 0
24 Gavin Pelan PAC PAC Jongens Team 2 6,82 --- 206
25 Jeffrey Croonenberg SPOB AV Spirit Oud Beijerland / CAV Energie Jongens 6,27 --- 156



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam Team HoogOBPTeam punten
1 Sven van Merode Spado Spado Jongens 1,90 --- 769
2 Yannick Maas AV Sprint AV Sprint Jongens 1,85 --- 725
3 Maurits van Halderen AV Passaat AV Passaat Jongens 1,80 --- 680
3 Bas Voermans PAC PAC Jongens Team 1 1,80 --- 680
5 Leander den Boer PAC PAC Jongens Team 1 1,80 --- 0
6 Marijn Koene Olympus `70 AV Olympus `70 Jongens 1,75 --- 634
6 Lars Dirkzwager AV `56 AV `56 Jongens 1,75 --- 634
8 Boudewijn ...enegracht AV Sprint AV Sprint Jongens 1,75 --- 0
9 Bas van Vliet AV `40 AV `40 Jongens 1,65 --- 540
9 Kylian Dokter Spark Spark Jongens 1,65 --- 540
11 Rick Schreuder AV Sparta AV Sparta Jongens 1,60 --- 492
11 Bram Rijnsbergen CAV Energie AV Spirit Oud Beijerland / CAV Energie Jongens 1,60 --- 492
11 Jan Dekker PAC PAC Jongens Team 2 1,60 --- 492
11 Floris Huigh SCSP AV Scheldesport Jongens 1,60 --- 492
15 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna AV Fortuna Jongens 1,55 --- 444
15 Maurik de Groot Haag Haag Atletiek Jongens 1,55 --- 444
15 Stan Jansen Rotterdam Rotterdam Atletiek Jongens 1,55 --- 444
18 Shaeriano Murray Rotterdam Rotterdam Atletiek Jongens 1,55 --- 0
19 Brian Analikwu AV Sparta AV Sparta Jongens 1,50 --- 0
19 Tim Vogel PAC PAC Jongens Team 2 1,50 --- 0
21 Marlon van...taalduine Olympus `70 AV Olympus `70 Jongens 1,35 --- 0
21 Jurriaan Berger SCSP AV Scheldesport Jongens 1,35 --- 0



Jongens Junior B - Hink-stap-springen

# Naam Team HSS OBPTeam punten
1 Liam Shew-A-Tjon AV Fortuna AV Fortuna Jongens 14,19 +1.0 m/s--- 799
2 Boudewijn ...enegracht AV Sprint AV Sprint Jongens 11,82 +0.7 m/s--- 548
3 Ahmed Fadis Spark Spark Jongens 11,71 +1.2 m/s--- 536
4 Shaeriano Murray Rotterdam Rotterdam Atletiek Jongens 11,69 -0.6 m/s--- 533
5 Bob Abotar Haag Haag Atletiek Jongens 11,54 -2.8 m/s--- 517
6 Finn de Leng SCSP AV Scheldesport Jongens 11,39 -1.1 m/s--- 500
6 Jim van Gorkum Spado Spado Jongens 11,39 -0.5 m/s--- 500
8 Daan van Liere AV `56 AV `56 Jongens 11,13 -0.1 m/s--- 470
9 Brendan O Analikwu AV Sparta AV Sparta Jongens 11,11 +0.2 m/s--- 468
10 Sjors van der Meer AV `40 AV `40 Jongens 10,64 -0.5 m/s--- 414
11 Leander den Boer PAC PAC Jongens Team 1 10,55 +0.3 m/s--- 403
12 Achraf Boutkabout PAC PAC Jongens Team 2 10,30 +0.0 m/s--- 373



Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam Team PolshoogOBPTeam punten
1 Finn de Leng SCSP AV Scheldesport Jongens 3,70 --- 727
2 Glenn Kunst Haag Haag Atletiek Jongens 3,50 --- 673
3 Daan van Liere AV `56 AV `56 Jongens 3,40 --- 645
4 Evbako Ogbeide PAC PAC Jongens Team 1 3,30 --- 616
5 Jordi van der Wal PAC PAC Jongens Team 2 2,80 --- 467
6 Davian Kerkhof AV Fortuna AV Fortuna Jongens 2,70 --- 436
7 Marijn Koene Olympus `70 AV Olympus `70 Jongens 2,50 --- 371
7 Ghee Francisca Rotterdam Rotterdam Atletiek Jongens 2,50 --- 371
9 Arjen de Kock Spado Spado Jongens 2,40 --- 338
10 Luc Overmeire AV Sparta AV Sparta Jongens 2,30 --- 304
Frits Blokland AV `40 AV `40 Jongens --- ---
Freek van Blerck AV Sprint AV Sprint Jongens --- ---



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Team Ver OBPTeam punten
1 Liam Shew-A-Tjon AV Fortuna AV Fortuna Jongens 6,95 +0.0 m/s--- 809
2 Evan de Schrijver AV `56 AV `56 Jongens 6,03 +0.0 m/s--- 612
3 Laurens Koeman AV `40 AV `40 Jongens 5,90 +0.6 m/s--- 582
3 Bas Voermans PAC PAC Jongens Team 1 5,90 +0.0 m/s--- 582
5 Maurits van Halderen AV Passaat AV Passaat Jongens 5,73 +0.0 m/s--- 544
6 Lesley Esajas Rotterdam Rotterdam Atletiek Jongens 5,69 +0.0 m/s--- 535
7 Joris van Dongen PAC PAC Jongens Team 2 5,66 +0.0 m/s--- 528
8 Jahir Cijntje Spark Spark Jongens 5,64 +0.0 m/s--- 523
9 Yorick van...er Graaff CAV Energie AV Spirit Oud Beijerland / CAV Energie Jongens 5,62 +0.0 m/s--- 519
10 Rowan Wieser AV Sparta AV Sparta Jongens 5,60 -1.4 m/s--- 514
11 August van de Weijer AV Sprint AV Sprint Jongens 5,56 +0.3 m/s--- 505
12 Albert Aletrino AV Sprint AV Sprint Jongens 5,47 +0.0 m/s--- 0
13 Bob Abotar Haag Haag Atletiek Jongens 5,44 -1.7 m/s--- 477
14 Sjors van der Meer AV `40 AV `40 Jongens 5,38 +0.0 m/s--- 0
15 Wislet de Hair Spado Spado Jongens 5,36 +0.0 m/s--- 458
16 Alex de Bont PAC PAC Jongens Team 1 5,33 -1.2 m/s--- 0
17 Helio Mota Rotterdam Rotterdam Atletiek Jongens 5,11 -0.8 m/s--- 0
18 Rick Schreuder AV Sparta AV Sparta Jongens 4,88 +0.0 m/s--- 0
19 Nout van den Bos SCSP AV Scheldesport Jongens 4,85 -0.5 m/s--- 334
20 Matthias Houtzager SCSP AV Scheldesport Jongens 4,81 +0.0 m/s--- 0
21 Erik Kemper Olympus `70 AV Olympus `70 Jongens 4,57 -0.5 m/s--- 264
22 Maurice de Stigter CAV Energie AV Spirit Oud Beijerland / CAV Energie Jongens 4,22 +0.2 m/s--- 0
23 Hajo Vis PAC PAC Jongens Team 2 3,90 +0.8 m/s--- 0



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Team 100m OBPTeam punten
1 Killiana Heijmans PAC PAC Meisjes Team 1 12,69 +0.0 m/s--- 734
2 Nele van den Broek AV Sprint AV Sprint Meisjes Team 1 12,87 +0.0 m/s--- 700
3 Stevie Eekman PAC PAC Meisjes Team 1 13,08 +0.0 m/s--- 0
4 Zoë Tromp Haag Haag Atletiek Meisjes 13,10 +0.0 m/s--- 658
5 Manon van der Salm AV `40 AV `40 Meisjes Team 1 13,17 +0.0 m/s--- 646
6 Suzanne van Eijck Spado Spado Meisjes 13,18 +0.0 m/s--- 644
7 Kirsten Kuntz AV Passaat AV Passaat Meisjes 13,36 +0.0 m/s--- 613
8 Anouk Dekkers Haag Haag Atletiek Meisjes 13,48 +0.0 m/s--- 0
9 Hanne Smith AV `40 AV `40 Meisjes Team 2 13,67 +0.0 m/s--- 561
10 Anique Videler Spado Spado Meisjes 13,68 +0.0 m/s--- 0
11 Aline Philipsen Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 13,70 +0.0 m/s--- 556
12 Kim Bonefaas Rotterdam Rotterdam Atletiek Meisjes 13,89 +0.0 m/s--- 525
13 Sophia Edobor SCSP AV Scheldesport Meisjes 13,91 +0.0 m/s--- 522
14 Renée de Wilde Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 14,04 +0.0 m/s--- 0
15 Annick Haanen AV Sprint AV Sprint Meisjes Team 1 14,07 +0.0 m/s--- 0
16 Misha Hollaar AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 14,14 +0.0 m/s--- 486
17 Eva Marel Rotterdam Rotterdam Atletiek Meisjes 14,22 +0.0 m/s--- 0
18 Loes Dekker SPOB AV Spirit Oud Beijerland Meisjes 14,25 +0.0 m/s--- 469
19 Esmee van Wingerden SPOB AV Spirit Oud Beijerland Meisjes 14,44 +0.0 m/s--- 0
20 Nowel van Doorne Parthenon AV Parthenon Meisjes 14,50 +0.0 m/s--- 432
21 Jonna Visser AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 14,56 +0.0 m/s--- 0
22 Rosa Hart AV `40 AV `40 Meisjes Team 2 14,63 +0.0 m/s--- 0
23 Thyrza Ardon Parthenon AV Parthenon Meisjes 14,76 +0.0 m/s--- 0
24 Suzanne Snellen DJA DJA Meisjes 15,11 +0.0 m/s--- 347
25 Suzanne de Jong Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 15,12 +0.0 m/s--- 346
26 Romy van Dorsselaer RK HAV RK HAV Meisjes 15,73 +0.0 m/s--- 267
Maayke Tjin A-Lim AV Sparta AV Sparta Meisjes DNS --- 0
Anne-Fleur Blok Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 DNS --- 0
Lise van de Velde PAC PAC Meisjes Team 2 DNS --- 0
Tessa Van den Brink SCSP AV Scheldesport Meisjes DNS --- 0
Kim Jansen AV Sprint AV Sprint Meisjes Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior B - 400 meter

# Naam Team 400mOBPTeam punten
1 Anne van de Wiel AV Sprint AV Sprint Meisjes Team 1 59,90 --- 780
2 Jasmijn van Iersel PAC PAC Meisjes Team 2 1:00,36 --- 766
3 Corinde van Es PAC PAC Meisjes Team 1 1:00,49 --- 762
4 Kirsten Kuntz AV Passaat AV Passaat Meisjes 1:00,60 --- 759
5 Manon van der Salm AV `40 AV `40 Meisjes Team 1 1:01,20 --- 740
6 Suzanne van Eijck Spado Spado Meisjes 1:02,31 --- 708
7 Thelma Solleveld Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 1:02,45 --- 704
8 Emma Dekker Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 1:03,23 --- 0
9 Patou Vellekoop Haag Haag Atletiek Meisjes 1:03,43 --- 676
10 Suzanne va...den Berge Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 1:03,68 --- 669
11 Roos den Engelse PAC PAC Meisjes Team 1 1:04,20 --- 0
12 Femke Frijters DJA DJA Meisjes 1:04,41 --- 650
13 Lise van de Velde PAC PAC Meisjes Team 2 1:04,87 --- 0
14 Stella Bolderheij Rotterdam Rotterdam Atletiek Meisjes 1:05,58 --- 619
15 Sanne Haanen AV Sprint AV Sprint Meisjes Team 1 1:06,46 --- 0
16 Fieke de Brouwer RK HAV RK HAV Meisjes 1:06,73 --- 589
17 Anneloes Versteeg AV `40 AV `40 Meisjes Team 2 1:08,49 --- 546
18 Eva Marel Rotterdam Rotterdam Atletiek Meisjes 1:09,80 --- 0
19 Mirthe Lindeboom Haag Haag Atletiek Meisjes 1:10,15 --- 0
20 Mieke van Heeringen Parthenon AV Parthenon Meisjes 1:12,43 --- 457
21 Loes Dekker SPOB AV Spirit Oud Beijerland Meisjes 1:12,90 --- 448



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam Team 800mOBPTeam punten
1 Diane van Es PAC PAC Meisjes Team 1 2:18,28 --- 812
2 Isabelle ...ierenburg AV Sprint AV Sprint Meisjes Team 1 2:21,88 --- 766
3 Silke Brakkee PAC PAC Meisjes Team 1 2:25,87 --- 0
4 Thelma Solleveld Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 2:25,98 --- 717
5 Sanne van Gils Spado Spado Meisjes 2:27,53 --- 700
6 Anouk Prop Spado Spado Meisjes 2:28,91 --- 0
7 Aniek Sips AV `40 AV `40 Meisjes Team 1 2:29,56 --- 677
8 Nienke de Ruiter Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 2:29,60 --- 676
9 Tessa Van den Brink SCSP AV Scheldesport Meisjes 2:32,43 --- 646
10 Mila Dussen Rotterdam Rotterdam Atletiek Meisjes 2:33,26 --- 637
11 Lisan Duijvestijn Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 2:37,26 --- 0
12 Femke Frijters DJA DJA Meisjes 2:38,20 --- 587
13 Sanne Mooldijk PAC PAC Meisjes Team 2 2:39,62 --- 573
14 Anneloes Versteeg AV `40 AV `40 Meisjes Team 2 2:41,33 --- 556
15 Naomi Geleynse Haag Haag Atletiek Meisjes 2:42,08 --- 549
16 Lea Wiggers Haag Haag Atletiek Meisjes 2:43,33 --- 0
17 Hannelore Pourier AV `40 AV `40 Meisjes Team 2 2:48,01 --- 0
18 Sevilha van der Tak PAC PAC Meisjes Team 2 2:51,69 --- 0
19 Amber van der Elst Parthenon AV Parthenon Meisjes 2:53,01 --- 453
20 Suzanne de Jong Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 2:55,29 --- 0
21 Amber van der Heydt Parthenon AV Parthenon Meisjes 2:56,44 --- 0
22 Josje van Luik SPOB AV Spirit Oud Beijerland Meisjes 2:56,56 --- 424
23 Romy van Dorsselaer RK HAV RK HAV Meisjes 2:57,79 --- 414
24 Elle Hollaar AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 3:04,31 --- 365
Michelle Bogers AV Sprint AV Sprint Meisjes Team 2 DNF --- 0



Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

# Naam Team 100mH OBPTeam punten
1 Maayke Tjin A-Lim AV Sparta AV Sparta Meisjes 14,09 +0.1 m/s--- 855
2 Myke van de Wiel AV Sprint AV Sprint Meisjes Team 1 15,00 +0.1 m/s--- 749
3 Eva Tetteroo Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 15,05 +0.1 m/s--- 743
4 Dorenda Zwaard AV `40 AV `40 Meisjes Team 1 15,22 +0.1 m/s--- 725
5 Dewi Lafontaine Haag Haag Atletiek Meisjes 15,42 +0.2 m/s--- 704
6 Stevy-Jane...Nederveen PAC PAC Meisjes Team 1 16,00 +0.1 m/s--- 646
7 Annick Haanen AV Sprint AV Sprint Meisjes Team 1 16,58 +0.0 m/s--- 0
8 Kirsten Kuntz AV Passaat AV Passaat Meisjes 16,86 +0.0 m/s--- 567
9 Jenna Vervoorn PAC PAC Meisjes Team 1 17,22 +0.0 m/s--- 0
10 Charlie van Gorkum Spado Spado Meisjes 17,45 +0.1 m/s--- 518
11 Tessa Van den Brink SCSP AV Scheldesport Meisjes 17,73 +0.1 m/s--- 496
12 Sanne Schellekens DJA DJA Meisjes 17,83 +0.0 m/s--- 488
13 Anique Videler Spado Spado Meisjes 18,03 +0.2 m/s--- 0
14 Femke Bun RK HAV RK HAV Meisjes 18,05 +0.2 m/s--- 471
15 Puk Hoogkamer Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 18,43 +0.1 m/s--- 443
16 Jonna Visser AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 18,86 +0.2 m/s--- 412
17 Nora Sloot AV `40 AV `40 Meisjes Team 1 19,17 +0.2 m/s--- 0
18 Anneloes Versteeg AV `40 AV `40 Meisjes Team 2 19,18 +0.2 m/s--- 390
19 Casey de Graaff SPOB AV Spirit Oud Beijerland Meisjes 19,50 +0.0 m/s--- 369
20 Anna Dingenouts AV Sprint AV Sprint Meisjes Team 2 19,56 +0.1 m/s--- 365
21 Kim Jansen AV Sprint AV Sprint Meisjes Team 2 20,24 +0.2 m/s--- 0
22 Ruby van Rooijen Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 20,40 +0.1 m/s--- 0
23 Elle Hollaar AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 21,68 +0.2 m/s--- 0
24 Fleur Jagram SPOB AV Spirit Oud Beijerland Meisjes 25,32 +0.0 m/s--- 0



Meisjes Junior B - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
AV Passaat Meisjes (4x100m) AV Passaat - MJB 0 --- 0
AV Scheldesport Meisjes (4x100m) AV Scheldesport - MJB 0 --- 0
AV Sparta Meisjes (4x100m) AV Sparta - MJB 0 --- 0
AV Sprint Meisjes Team 2 (4x100m) AV Sprint - MJB 0 --- 0
THOR Meisjes (4x100m) THOR - MJB 0 --- 0
AV Sprint Meisjes Team 1 (4x100m) AV Sprint - MJB 0 49,12 812
PAC Meisjes Team 1 (4x100m) PAC - MJB 0 49,53 792
Haag Atletiek Meisjes (4x100m) Haag Atletiek - MJB 0 50,33 752
AV `40 Meisjes Team 1 (4x100m) AV `40 - MJB 0 51,39 702
Spado Meisjes (4x100m) Spado - MJB 0 52,53 650
AV Olympus `70 Meisjes Team 1 (4x100m) AV Olympus `70 - MJB 0 53,69 600
AV `40 Meisjes Team 2 (4x100m) AV `40 - MJB 0 54,42 570
Rotterdam Atletiek Meisjes (4x100m) Rotterdam Atletiek - MJB 0 54,80 554
DJA Meisjes (4x100m) DJA - MJB 0 54,97 547
AV Olympus `70 Meisjes Team 2 (4x100m) AV Olympus `70 - MJB 0 55,67 519
AV Parthenon Meisjes (4x100m) AV Parthenon - MJB 0 57,03 467
AV Spirit Oud Beijerland Meisjes (4x100m) AV Spirit Oud Beijerland - MJB 0 57,14 463
RK HAV Meisjes (4x100m) RK HAV - MJB 0 58,82 401
AV Fortuna Meisjes (4x100m) AV Fortuna - MJB 0 59,34 383
PAC Meisjes Team 2 (4x100m) PAC - MJB 0 DQ 0



Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

# Naam Team SpeerOBPTeam punten
1 Dewi Lafontaine Haag Haag Atletiek Meisjes 40,80 --- 779
2 Bo Kemmere Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 36,36 --- 708
3 Anne van de Wiel AV Sprint AV Sprint Meisjes Team 1 36,31 --- 707
4 Kim de Vos PAC PAC Meisjes Team 1 35,27 --- 690
5 Stevy-Jane...Nederveen PAC PAC Meisjes Team 1 35,11 --- 0
6 Loes van der Thiel PAC PAC Meisjes Team 2 35,02 --- 686
7 Marit de Jongh AV Sprint AV Sprint Meisjes Team 1 33,24 --- 0
8 Eva van der Heijden Spado Spado Meisjes 32,48 --- 643
9 Gayle de Mey Haag Haag Atletiek Meisjes 32,02 --- 0
10 Céline Smit AV `40 AV `40 Meisjes Team 1 31,98 --- 634
11 Kim van Meurs AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 27,70 --- 556
12 Romy Lauwers RK HAV RK HAV Meisjes 27,47 --- 552
13 Laura Bastiaanse AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 26,75 --- 0
14 Manon Schellekens DJA DJA Meisjes 26,01 --- 524
15 Karina Voois Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 25,37 --- 0
16 Melanie van Os RK HAV RK HAV Meisjes 24,15 --- 0
17 Esmee van Wingerden SPOB AV Spirit Oud Beijerland Meisjes 22,85 --- 461
18 Nienke de Ruiter Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 22,66 --- 457
19 Amber van der Elst Parthenon AV Parthenon Meisjes 21,50 --- 433
20 Adrian Vrijenhoek Rotterdam Rotterdam Atletiek Meisjes 20,04 --- 401
21 Sophia Edobor SCSP AV Scheldesport Meisjes 19,99 --- 400
22 Maaike Wolring PAC PAC Meisjes Team 2 19,07 --- 0
23 Anouk Joosten Parthenon AV Parthenon Meisjes 17,45 --- 0
24 Leah Smith AV `40 AV `40 Meisjes Team 2 15,58 --- 297



Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Team DiscusOBPTeam punten
1 Dara Obot Haag Haag Atletiek Meisjes 38,83 --- 714
2 Adrian Vrijenhoek Rotterdam Rotterdam Atletiek Meisjes 34,53 --- 634
3 Jenna Vervoorn PAC PAC Meisjes Team 1 33,26 --- 609
4 Romy Lauwers RK HAV RK HAV Meisjes 28,78 --- 519
5 Gayle de Mey Haag Haag Atletiek Meisjes 28,64 --- 0
6 Marit de Jongh AV Sprint AV Sprint Meisjes Team 1 28,62 --- 516
7 Paulien Lockhorn AV Sprint AV Sprint Meisjes Team 1 26,70 --- 0
8 Manon Schellekens DJA DJA Meisjes 24,52 --- 426
9 Talitha G...ro Obando PAC PAC Meisjes Team 2 23,36 --- 400
10 Céline Smit AV `40 AV `40 Meisjes Team 1 22,76 --- 385
11 Karina Voois Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 22,75 --- 385
12 Sophie Koedood Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 21,61 --- 0
13 Hannelore Pourier AV `40 AV `40 Meisjes Team 2 20,86 --- 340
14 Danique va...ijsbergen DJA DJA Meisjes 20,73 --- 0
15 Eva van der Heijden Spado Spado Meisjes 20,73 --- 337
16 Britt de Reus AV Passaat AV Passaat Meisjes 19,95 --- 317
17 Misha Hollaar AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 19,44 --- 304
18 Laura Bastiaanse AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 18,54 --- 0
19 Melanie van Os RK HAV RK HAV Meisjes 18,19 --- 0
20 Amber van der Heydt Parthenon AV Parthenon Meisjes 17,70 --- 259
21 Casey de Graaff SPOB AV Spirit Oud Beijerland Meisjes 17,20 --- 245
22 Frederique Moor PAC PAC Meisjes Team 1 16,33 --- 0
23 Anouk Joosten Parthenon AV Parthenon Meisjes 16,27 --- 0
24 Nienke de Ruiter Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 15,25 --- 191
25 Manon Koopman Spado Spado Meisjes 15,23 --- 0
26 Lisa van de Goorberg AV `40 AV `40 Meisjes Team 2 14,95 --- 0



Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Dara Obot Haag Haag Atletiek Meisjes 12,82 --- 769
2 Jenna Vervoorn PAC PAC Meisjes Team 1 12,18 --- 730
3 Kim van Meurs AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 11,46 --- 685
4 Paulien Lockhorn AV Sprint AV Sprint Meisjes Team 1 11,21 --- 669
5 Adrian Vrijenhoek Rotterdam Rotterdam Atletiek Meisjes 11,01 --- 656
6 Laura Bastiaanse AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 10,80 --- 0
7 Annika Reuvers Spado Spado Meisjes 10,66 --- 634
8 Romy Lauwers RK HAV RK HAV Meisjes 10,42 --- 618
9 Eva van der Heijden Spado Spado Meisjes 10,27 --- 0
10 Amber van der Heydt Parthenon AV Parthenon Meisjes 10,23 --- 605
11 Gayle de Mey Haag Haag Atletiek Meisjes 10,16 --- 0
12 Sophie Koedood Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 9,76 --- 573
13 Céline Smit AV `40 AV `40 Meisjes Team 1 9,58 --- 561
14 Nora Sloot AV `40 AV `40 Meisjes Team 1 9,43 --- 0
15 Karina Voois Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 9,20 --- 0
16 Aysha van Es SCSP AV Scheldesport Meisjes 8,97 --- 518
17 Hannelore Pourier AV `40 AV `40 Meisjes Team 2 8,88 --- 511
18 Nowel van Doorne Parthenon AV Parthenon Meisjes 8,85 --- 0
19 Casey de Graaff SPOB AV Spirit Oud Beijerland Meisjes 8,50 --- 483
20 Britt de Reus AV Passaat AV Passaat Meisjes 8,31 --- 469
21 Amber van Malsen AV Sprint AV Sprint Meisjes Team 1 8,24 --- 0
22 Danique va...ijsbergen DJA DJA Meisjes 8,24 --- 464
23 Frederique Moor PAC PAC Meisjes Team 1 8,23 --- 0
24 Melanie van Os RK HAV RK HAV Meisjes 8,18 --- 0
25 Hiske Veer AV Sprint AV Sprint Meisjes Team 2 7,88 --- 437
26 Talitha G...ro Obando PAC PAC Meisjes Team 2 7,63 --- 418
27 Anne-Fleur Blok Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 6,86 --- 356
Minoesch Nijsen SPOB AV Spirit Oud Beijerland Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam Team HoogOBPTeam punten
1 Stevy-Jane...Nederveen PAC PAC Meisjes Team 1 1,65 --- 883
2 Eva Tetteroo Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 1,60 --- 832
2 Mieke van Heeringen Parthenon AV Parthenon Meisjes 1,60 --- 832
4 Danielle Tinkhof PAC PAC Meisjes Team 1 1,55 --- 0
5 Emma Dekker Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 1,50 --- 0
6 Fleurine van Beek Haag Haag Atletiek Meisjes 1,50 --- 726
6 Aysha van Es SCSP AV Scheldesport Meisjes 1,50 --- 726
8 Femke Bun RK HAV RK HAV Meisjes 1,50 --- 0
9 Romy de Kesel RK HAV RK HAV Meisjes 1,50 --- 726
10 Suzanne va...den Berge Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 1,45 --- 0
11 Ruby van Rooijen Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 1,45 --- 672
11 Nele van den Broek AV Sprint AV Sprint Meisjes Team 1 1,45 --- 672
11 Annika Reuvers Spado Spado Meisjes 1,45 --- 672
14 Anouk Joosten Parthenon AV Parthenon Meisjes 1,40 --- 0
15 Stella Bolderheij Rotterdam Rotterdam Atletiek Meisjes 1,40 --- 615
15 Fleur Jagram SPOB AV Spirit Oud Beijerland Meisjes 1,40 --- 615
17 Dorenda Zwaard AV `40 AV `40 Meisjes Team 1 1,35 --- 550
17 Leah Smith AV `40 AV `40 Meisjes Team 2 1,35 --- 550
17 Loes van der Thiel PAC PAC Meisjes Team 2 1,35 --- 550
20 Danique va...ijsbergen DJA DJA Meisjes 1,25 --- 417
21 Rosa Hart AV `40 AV `40 Meisjes Team 2 1,20 --- 0
Shaya van Houdt PAC PAC Meisjes Team 2 DNS --- 0
Anouk Roosenschoon AV Sprint AV Sprint Meisjes Team 1 DNS --- 0
Elien Gelling AV Sprint AV Sprint Meisjes Team 2 DNS --- 0
Femke Verdult Spado Spado Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Team Ver OBPTeam punten
1 Eva Tetteroo Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 5,31 -1.8 m/s--- 750
2 Killiana Heijmans PAC PAC Meisjes Team 1 5,27 +0.3 m/s--- 741
3 Myke van de Wiel AV Sprint AV Sprint Meisjes Team 1 5,11 +0.0 m/s--- 703
4 Zoë Tromp Haag Haag Atletiek Meisjes 5,00 -0.4 m/s--- 677
5 Margot Keijzer PAC PAC Meisjes Team 1 4,87 +0.8 m/s--- 0
6 Annika Reuvers Spado Spado Meisjes 4,80 -1.9 m/s--- 628
7 Aniek Sips AV `40 AV `40 Meisjes Team 1 4,77 +0.0 m/s--- 621
8 Aysha van Es SCSP AV Scheldesport Meisjes 4,74 -0.3 m/s--- 613
9 Sanne Schellekens DJA DJA Meisjes 4,58 +0.1 m/s--- 573
10 Elise Kloos Rotterdam Rotterdam Atletiek Meisjes 4,42 +0.0 m/s--- 533
11 Hanne Smith AV `40 AV `40 Meisjes Team 2 4,35 +0.2 m/s--- 515
11 Britt de Reus AV Passaat AV Passaat Meisjes 4,35 +0.2 m/s--- 515
13 Anouk Dekkers Haag Haag Atletiek Meisjes 4,35 +0.0 m/s--- 0
14 Shaya van Houdt PAC PAC Meisjes Team 2 4,29 -2.3 m/s--- 499
15 Sanne Haanen AV Sprint AV Sprint Meisjes Team 1 4,15 +0.0 m/s--- 0
16 Romy de Kesel RK HAV RK HAV Meisjes 4,11 -0.8 m/s--- 452
17 Puk Hoogkamer Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 4,08 +0.5 m/s--- 444
18 Sophia Edobor SCSP AV Scheldesport Meisjes 3,99 +0.0 m/s--- 0
19 Fieke de Brouwer RK HAV RK HAV Meisjes 3,98 +0.0 m/s--- 0
20 Femke Verdult Spado Spado Meisjes 3,96 -0.8 m/s--- 0
21 Suzanne de Jong Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 3,83 -0.5 m/s--- 0
22 Loes Dekker SPOB AV Spirit Oud Beijerland Meisjes 3,71 -1.4 m/s--- 343
23 Suzanne Snellen DJA DJA Meisjes 3,61 -1.2 m/s--- 0
24 Maaike Wolring PAC PAC Meisjes Team 2 3,45 +0.0 m/s--- 0
Aline Philipsen Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 DNS --- 0
Kim Bonefaas Rotterdam Rotterdam Atletiek Meisjes DNS --- 0
Minoesch Nijsen SPOB AV Spirit Oud Beijerland Meisjes DNS --- 0