Competitiestand Meisjes Junioren B
# Team Leden Punten
1 PAC Meisjes Team 1 PAC - MJB 12 7399
2 AV Sprint Meisjes Team 1 AV Sprint - MJB 10 7074
3 Haag Atletiek Meisjes Haag Atletiek - MJB 10 7004
4 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 AV Olympus `70 - MJB 9 6568
5 AV `40 Meisjes Team 1 AV `40 - MJB 5 6241
6 Spado Meisjes Spado - MJB 9 6134
7 Rotterdam Atletiek Meisjes Rotterdam Atletiek - MJB 6 5174
8 DJA Meisjes DJA - MJB 5 5023
9 RK HAV Meisjes RK HAV - MJB 6 5009
10 AV `40 Meisjes Team 2 AV `40 - MJB 6 4836
11 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 AV Olympus `70 - MJB 6 4773
12 AV Spirit Oud Beijerland Meisjes AV Spirit Oud Beijerland - MJB 6 4320
13 AV Parthenon Meisjes AV Parthenon - MJB 6 3938
14 AV Scheldesport Meisjes AV Scheldesport - MJB 3 3921
15 PAC Meisjes Team 2 PAC - MJB 8 3892
16 AV Passaat Meisjes AV Passaat - MJB 2 3240
17 AV Fortuna Meisjes AV Fortuna - MJB 5 3191
18 AV Sparta Meisjes AV Sparta - MJB 1 855
19 AV Sprint Meisjes Team 2 AV Sprint - MJB 5 802
20 THOR Meisjes THOR - MJB 0 0

Uitslagen 100 meter Meisjes Junior B

# Naam Team 100m OBPTeam punten
1 Killiana Heijmans PAC PAC Meisjes Team 1 12,69 +0.0 m/s--- 734
2 Nele van den Broek AV Sprint AV Sprint Meisjes Team 1 12,87 +0.0 m/s--- 700
3 Stevie Eekman PAC PAC Meisjes Team 1 13,08 +0.0 m/s--- 0
4 Zoë Tromp Haag Haag Atletiek Meisjes 13,10 +0.0 m/s--- 658
5 Manon van der Salm AV `40 AV `40 Meisjes Team 1 13,17 +0.0 m/s--- 646
6 Suzanne van Eijck Spado Spado Meisjes 13,18 +0.0 m/s--- 644
7 Kirsten Kuntz AV Passaat AV Passaat Meisjes 13,36 +0.0 m/s--- 613
8 Anouk Dekkers Haag Haag Atletiek Meisjes 13,48 +0.0 m/s--- 0
9 Hanne Smith AV `40 AV `40 Meisjes Team 2 13,67 +0.0 m/s--- 561
10 Anique Videler Spado Spado Meisjes 13,68 +0.0 m/s--- 0
11 Aline Philipsen Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 13,70 +0.0 m/s--- 556
12 Kim Bonefaas Rotterdam Rotterdam Atletiek Meisjes 13,89 +0.0 m/s--- 525
13 Sophia Edobor SCSP AV Scheldesport Meisjes 13,91 +0.0 m/s--- 522
14 Renée de Wilde Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 14,04 +0.0 m/s--- 0
15 Annick Haanen AV Sprint AV Sprint Meisjes Team 1 14,07 +0.0 m/s--- 0
16 Misha Hollaar AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 14,14 +0.0 m/s--- 486
17 Eva Marel Rotterdam Rotterdam Atletiek Meisjes 14,22 +0.0 m/s--- 0
18 Loes Dekker SPOB AV Spirit Oud Beijerland Meisjes 14,25 +0.0 m/s--- 469
19 Esmee van Wingerden SPOB AV Spirit Oud Beijerland Meisjes 14,44 +0.0 m/s--- 0
20 Nowel van Doorne Parthenon AV Parthenon Meisjes 14,50 +0.0 m/s--- 432
21 Jonna Visser AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 14,56 +0.0 m/s--- 0
22 Rosa Hart AV `40 AV `40 Meisjes Team 2 14,63 +0.0 m/s--- 0
23 Thyrza Ardon Parthenon AV Parthenon Meisjes 14,76 +0.0 m/s--- 0
24 Suzanne Snellen DJA DJA Meisjes 15,11 +0.0 m/s--- 347
25 Suzanne de Jong Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 15,12 +0.0 m/s--- 346
26 Romy van Dorsselaer RK HAV RK HAV Meisjes 15,73 +0.0 m/s--- 267
Maayke Tjin A-Lim AV Sparta AV Sparta Meisjes DNS --- 0
Anne-Fleur Blok Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 DNS --- 0
Lise van de Velde PAC PAC Meisjes Team 2 DNS --- 0
Tessa Van den Brink SCSP AV Scheldesport Meisjes DNS --- 0
Kim Jansen AV Sprint AV Sprint Meisjes Team 2 DNS --- 0

Uitslagen 400 meter Meisjes Junior B

# Naam Team 400mOBPTeam punten
1 Anne van de Wiel AV Sprint AV Sprint Meisjes Team 1 59,90 --- 780
2 Jasmijn van Iersel PAC PAC Meisjes Team 2 1:00,36 --- 766
3 Corinde van Es PAC PAC Meisjes Team 1 1:00,49 --- 762
4 Kirsten Kuntz AV Passaat AV Passaat Meisjes 1:00,60 --- 759
5 Manon van der Salm AV `40 AV `40 Meisjes Team 1 1:01,20 --- 740
6 Suzanne van Eijck Spado Spado Meisjes 1:02,31 --- 708
7 Thelma Solleveld Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 1:02,45 --- 704
8 Emma Dekker Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 1:03,23 --- 0
9 Patou Vellekoop Haag Haag Atletiek Meisjes 1:03,43 --- 676
10 Suzanne va...den Berge Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 1:03,68 --- 669
11 Roos den Engelse PAC PAC Meisjes Team 1 1:04,20 --- 0
12 Femke Frijters DJA DJA Meisjes 1:04,41 --- 650
13 Lise van de Velde PAC PAC Meisjes Team 2 1:04,87 --- 0
14 Stella Bolderheij Rotterdam Rotterdam Atletiek Meisjes 1:05,58 --- 619
15 Sanne Haanen AV Sprint AV Sprint Meisjes Team 1 1:06,46 --- 0
16 Fieke de Brouwer RK HAV RK HAV Meisjes 1:06,73 --- 589
17 Anneloes Versteeg AV `40 AV `40 Meisjes Team 2 1:08,49 --- 546
18 Eva Marel Rotterdam Rotterdam Atletiek Meisjes 1:09,80 --- 0
19 Mirthe Lindeboom Haag Haag Atletiek Meisjes 1:10,15 --- 0
20 Mieke van Heeringen Parthenon AV Parthenon Meisjes 1:12,43 --- 457
21 Loes Dekker SPOB AV Spirit Oud Beijerland Meisjes 1:12,90 --- 448

Uitslagen 800 meter Meisjes Junior B

# Naam Team 800mOBPTeam punten
1 Diane van Es PAC PAC Meisjes Team 1 2:18,28 --- 812
2 Isabelle ...ierenburg AV Sprint AV Sprint Meisjes Team 1 2:21,88 --- 766
3 Silke Brakkee PAC PAC Meisjes Team 1 2:25,87 --- 0
4 Thelma Solleveld Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 2:25,98 --- 717
5 Sanne van Gils Spado Spado Meisjes 2:27,53 --- 700
6 Anouk Prop Spado Spado Meisjes 2:28,91 --- 0
7 Aniek Sips AV `40 AV `40 Meisjes Team 1 2:29,56 --- 677
8 Nienke de Ruiter Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 2:29,60 --- 676
9 Tessa Van den Brink SCSP AV Scheldesport Meisjes 2:32,43 --- 646
10 Mila Dussen Rotterdam Rotterdam Atletiek Meisjes 2:33,26 --- 637
11 Lisan Duijvestijn Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 2:37,26 --- 0
12 Femke Frijters DJA DJA Meisjes 2:38,20 --- 587
13 Sanne Mooldijk PAC PAC Meisjes Team 2 2:39,62 --- 573
14 Anneloes Versteeg AV `40 AV `40 Meisjes Team 2 2:41,33 --- 556
15 Naomi Geleynse Haag Haag Atletiek Meisjes 2:42,08 --- 549
16 Lea Wiggers Haag Haag Atletiek Meisjes 2:43,33 --- 0
17 Hannelore Pourier AV `40 AV `40 Meisjes Team 2 2:48,01 --- 0
18 Sevilha van der Tak PAC PAC Meisjes Team 2 2:51,69 --- 0
19 Amber van der Elst Parthenon AV Parthenon Meisjes 2:53,01 --- 453
20 Suzanne de Jong Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 2:55,29 --- 0
21 Amber van der Heydt Parthenon AV Parthenon Meisjes 2:56,44 --- 0
22 Josje van Luik SPOB AV Spirit Oud Beijerland Meisjes 2:56,56 --- 424
23 Romy van Dorsselaer RK HAV RK HAV Meisjes 2:57,79 --- 414
24 Elle Hollaar AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 3:04,31 --- 365
Michelle Bogers AV Sprint AV Sprint Meisjes Team 2 DNF --- 0

Uitslagen 100 meter horden (76cm) Meisjes Junior B

# Naam Team 100mH OBPTeam punten
1 Maayke Tjin A-Lim AV Sparta AV Sparta Meisjes 14,09 +0.1 m/s--- 855
2 Myke van de Wiel AV Sprint AV Sprint Meisjes Team 1 15,00 +0.1 m/s--- 749
3 Eva Tetteroo Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 15,05 +0.1 m/s--- 743
4 Dorenda Zwaard AV `40 AV `40 Meisjes Team 1 15,22 +0.1 m/s--- 725
5 Dewi Lafontaine Haag Haag Atletiek Meisjes 15,42 +0.2 m/s--- 704
6 Stevy-Jane...Nederveen PAC PAC Meisjes Team 1 16,00 +0.1 m/s--- 646
7 Annick Haanen AV Sprint AV Sprint Meisjes Team 1 16,58 +0.0 m/s--- 0
8 Kirsten Kuntz AV Passaat AV Passaat Meisjes 16,86 +0.0 m/s--- 567
9 Jenna Vervoorn PAC PAC Meisjes Team 1 17,22 +0.0 m/s--- 0
10 Charlie van Gorkum Spado Spado Meisjes 17,45 +0.1 m/s--- 518
11 Tessa Van den Brink SCSP AV Scheldesport Meisjes 17,73 +0.1 m/s--- 496
12 Sanne Schellekens DJA DJA Meisjes 17,83 +0.0 m/s--- 488
13 Anique Videler Spado Spado Meisjes 18,03 +0.2 m/s--- 0
14 Femke Bun RK HAV RK HAV Meisjes 18,05 +0.2 m/s--- 471
15 Puk Hoogkamer Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 18,43 +0.1 m/s--- 443
16 Jonna Visser AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 18,86 +0.2 m/s--- 412
17 Nora Sloot AV `40 AV `40 Meisjes Team 1 19,17 +0.2 m/s--- 0
18 Anneloes Versteeg AV `40 AV `40 Meisjes Team 2 19,18 +0.2 m/s--- 390
19 Casey de Graaff SPOB AV Spirit Oud Beijerland Meisjes 19,50 +0.0 m/s--- 369
20 Anna Dingenouts AV Sprint AV Sprint Meisjes Team 2 19,56 +0.1 m/s--- 365
21 Kim Jansen AV Sprint AV Sprint Meisjes Team 2 20,24 +0.2 m/s--- 0
22 Ruby van Rooijen Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 20,40 +0.1 m/s--- 0
23 Elle Hollaar AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 21,68 +0.2 m/s--- 0
24 Fleur Jagram SPOB AV Spirit Oud Beijerland Meisjes 25,32 +0.0 m/s--- 0

Uitslagen 4 x 100m Meisjes Junior B

# Estafette Team Leden Tijd Punten
AV Passaat Meisjes (4x100m) AV Passaat - MJB 0 --- 0
AV Scheldesport Meisjes (4x100m) AV Scheldesport - MJB 0 --- 0
AV Sparta Meisjes (4x100m) AV Sparta - MJB 0 --- 0
AV Sprint Meisjes Team 2 (4x100m) AV Sprint - MJB 0 --- 0
THOR Meisjes (4x100m) THOR - MJB 0 --- 0
AV Sprint Meisjes Team 1 (4x100m) AV Sprint - MJB 0 49,12 812
PAC Meisjes Team 1 (4x100m) PAC - MJB 0 49,53 792
Haag Atletiek Meisjes (4x100m) Haag Atletiek - MJB 0 50,33 752
AV `40 Meisjes Team 1 (4x100m) AV `40 - MJB 0 51,39 702
Spado Meisjes (4x100m) Spado - MJB 0 52,53 650
AV Olympus `70 Meisjes Team 1 (4x100m) AV Olympus `70 - MJB 0 53,69 600
AV `40 Meisjes Team 2 (4x100m) AV `40 - MJB 0 54,42 570
Rotterdam Atletiek Meisjes (4x100m) Rotterdam Atletiek - MJB 0 54,80 554
DJA Meisjes (4x100m) DJA - MJB 0 54,97 547
AV Olympus `70 Meisjes Team 2 (4x100m) AV Olympus `70 - MJB 0 55,67 519
AV Parthenon Meisjes (4x100m) AV Parthenon - MJB 0 57,03 467
AV Spirit Oud Beijerland Meisjes (4x100m) AV Spirit Oud Beijerland - MJB 0 57,14 463
RK HAV Meisjes (4x100m) RK HAV - MJB 0 58,82 401
AV Fortuna Meisjes (4x100m) AV Fortuna - MJB 0 59,34 383
PAC Meisjes Team 2 (4x100m) PAC - MJB 0 DQ 0

Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior B

# Naam Team SpeerOBPTeam punten
1 Dewi Lafontaine Haag Haag Atletiek Meisjes 40,80 --- 779
2 Bo Kemmere Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 36,36 --- 708
3 Anne van de Wiel AV Sprint AV Sprint Meisjes Team 1 36,31 --- 707
4 Kim de Vos PAC PAC Meisjes Team 1 35,27 --- 690
5 Stevy-Jane...Nederveen PAC PAC Meisjes Team 1 35,11 --- 0
6 Loes van der Thiel PAC PAC Meisjes Team 2 35,02 --- 686
7 Marit de Jongh AV Sprint AV Sprint Meisjes Team 1 33,24 --- 0
8 Eva van der Heijden Spado Spado Meisjes 32,48 --- 643
9 Gayle de Mey Haag Haag Atletiek Meisjes 32,02 --- 0
10 Céline Smit AV `40 AV `40 Meisjes Team 1 31,98 --- 634
11 Kim van Meurs AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 27,70 --- 556
12 Romy Lauwers RK HAV RK HAV Meisjes 27,47 --- 552
13 Laura Bastiaanse AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 26,75 --- 0
14 Manon Schellekens DJA DJA Meisjes 26,01 --- 524
15 Karina Voois Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 25,37 --- 0
16 Melanie van Os RK HAV RK HAV Meisjes 24,15 --- 0
17 Esmee van Wingerden SPOB AV Spirit Oud Beijerland Meisjes 22,85 --- 461
18 Nienke de Ruiter Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 22,66 --- 457
19 Amber van der Elst Parthenon AV Parthenon Meisjes 21,50 --- 433
20 Adrian Vrijenhoek Rotterdam Rotterdam Atletiek Meisjes 20,04 --- 401
21 Sophia Edobor SCSP AV Scheldesport Meisjes 19,99 --- 400
22 Maaike Wolring PAC PAC Meisjes Team 2 19,07 --- 0
23 Anouk Joosten Parthenon AV Parthenon Meisjes 17,45 --- 0
24 Leah Smith AV `40 AV `40 Meisjes Team 2 15,58 --- 297

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior B

# Naam Team DiscusOBPTeam punten
1 Dara Obot Haag Haag Atletiek Meisjes 38,83 --- 714
2 Adrian Vrijenhoek Rotterdam Rotterdam Atletiek Meisjes 34,53 --- 634
3 Jenna Vervoorn PAC PAC Meisjes Team 1 33,26 --- 609
4 Romy Lauwers RK HAV RK HAV Meisjes 28,78 --- 519
5 Gayle de Mey Haag Haag Atletiek Meisjes 28,64 --- 0
6 Marit de Jongh AV Sprint AV Sprint Meisjes Team 1 28,62 --- 516
7 Paulien Lockhorn AV Sprint AV Sprint Meisjes Team 1 26,70 --- 0
8 Manon Schellekens DJA DJA Meisjes 24,52 --- 426
9 Talitha G...ro Obando PAC PAC Meisjes Team 2 23,36 --- 400
10 Céline Smit AV `40 AV `40 Meisjes Team 1 22,76 --- 385
11 Karina Voois Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 22,75 --- 385
12 Sophie Koedood Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 21,61 --- 0
13 Hannelore Pourier AV `40 AV `40 Meisjes Team 2 20,86 --- 340
14 Danique va...ijsbergen DJA DJA Meisjes 20,73 --- 0
15 Eva van der Heijden Spado Spado Meisjes 20,73 --- 337
16 Britt de Reus AV Passaat AV Passaat Meisjes 19,95 --- 317
17 Misha Hollaar AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 19,44 --- 304
18 Laura Bastiaanse AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 18,54 --- 0
19 Melanie van Os RK HAV RK HAV Meisjes 18,19 --- 0
20 Amber van der Heydt Parthenon AV Parthenon Meisjes 17,70 --- 259
21 Casey de Graaff SPOB AV Spirit Oud Beijerland Meisjes 17,20 --- 245
22 Frederique Moor PAC PAC Meisjes Team 1 16,33 --- 0
23 Anouk Joosten Parthenon AV Parthenon Meisjes 16,27 --- 0
24 Nienke de Ruiter Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 15,25 --- 191
25 Manon Koopman Spado Spado Meisjes 15,23 --- 0
26 Lisa van de Goorberg AV `40 AV `40 Meisjes Team 2 14,95 --- 0

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior B

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Dara Obot Haag Haag Atletiek Meisjes 12,82 --- 769
2 Jenna Vervoorn PAC PAC Meisjes Team 1 12,18 --- 730
3 Kim van Meurs AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 11,46 --- 685
4 Paulien Lockhorn AV Sprint AV Sprint Meisjes Team 1 11,21 --- 669
5 Adrian Vrijenhoek Rotterdam Rotterdam Atletiek Meisjes 11,01 --- 656
6 Laura Bastiaanse AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 10,80 --- 0
7 Annika Reuvers Spado Spado Meisjes 10,66 --- 634
8 Romy Lauwers RK HAV RK HAV Meisjes 10,42 --- 618
9 Eva van der Heijden Spado Spado Meisjes 10,27 --- 0
10 Amber van der Heydt Parthenon AV Parthenon Meisjes 10,23 --- 605
11 Gayle de Mey Haag Haag Atletiek Meisjes 10,16 --- 0
12 Sophie Koedood Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 9,76 --- 573
13 Céline Smit AV `40 AV `40 Meisjes Team 1 9,58 --- 561
14 Nora Sloot AV `40 AV `40 Meisjes Team 1 9,43 --- 0
15 Karina Voois Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 9,20 --- 0
16 Aysha van Es SCSP AV Scheldesport Meisjes 8,97 --- 518
17 Hannelore Pourier AV `40 AV `40 Meisjes Team 2 8,88 --- 511
18 Nowel van Doorne Parthenon AV Parthenon Meisjes 8,85 --- 0
19 Casey de Graaff SPOB AV Spirit Oud Beijerland Meisjes 8,50 --- 483
20 Britt de Reus AV Passaat AV Passaat Meisjes 8,31 --- 469
21 Amber van Malsen AV Sprint AV Sprint Meisjes Team 1 8,24 --- 0
22 Danique va...ijsbergen DJA DJA Meisjes 8,24 --- 464
23 Frederique Moor PAC PAC Meisjes Team 1 8,23 --- 0
24 Melanie van Os RK HAV RK HAV Meisjes 8,18 --- 0
25 Hiske Veer AV Sprint AV Sprint Meisjes Team 2 7,88 --- 437
26 Talitha G...ro Obando PAC PAC Meisjes Team 2 7,63 --- 418
27 Anne-Fleur Blok Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 6,86 --- 356
Minoesch Nijsen SPOB AV Spirit Oud Beijerland Meisjes DNS --- 0

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior B

# Naam Team HoogOBPTeam punten
1 Stevy-Jane...Nederveen PAC PAC Meisjes Team 1 1,65 --- 883
2 Eva Tetteroo Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 1,60 --- 832
2 Mieke van Heeringen Parthenon AV Parthenon Meisjes 1,60 --- 832
4 Danielle Tinkhof PAC PAC Meisjes Team 1 1,55 --- 0
5 Emma Dekker Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 1,50 --- 0
6 Fleurine van Beek Haag Haag Atletiek Meisjes 1,50 --- 726
6 Aysha van Es SCSP AV Scheldesport Meisjes 1,50 --- 726
8 Femke Bun RK HAV RK HAV Meisjes 1,50 --- 0
9 Romy de Kesel RK HAV RK HAV Meisjes 1,50 --- 726
10 Suzanne va...den Berge Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 1,45 --- 0
11 Ruby van Rooijen Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 1,45 --- 672
11 Nele van den Broek AV Sprint AV Sprint Meisjes Team 1 1,45 --- 672
11 Annika Reuvers Spado Spado Meisjes 1,45 --- 672
14 Anouk Joosten Parthenon AV Parthenon Meisjes 1,40 --- 0
15 Stella Bolderheij Rotterdam Rotterdam Atletiek Meisjes 1,40 --- 615
15 Fleur Jagram SPOB AV Spirit Oud Beijerland Meisjes 1,40 --- 615
17 Dorenda Zwaard AV `40 AV `40 Meisjes Team 1 1,35 --- 550
17 Leah Smith AV `40 AV `40 Meisjes Team 2 1,35 --- 550
17 Loes van der Thiel PAC PAC Meisjes Team 2 1,35 --- 550
20 Danique va...ijsbergen DJA DJA Meisjes 1,25 --- 417
21 Rosa Hart AV `40 AV `40 Meisjes Team 2 1,20 --- 0
Shaya van Houdt PAC PAC Meisjes Team 2 DNS --- 0
Anouk Roosenschoon AV Sprint AV Sprint Meisjes Team 1 DNS --- 0
Elien Gelling AV Sprint AV Sprint Meisjes Team 2 DNS --- 0
Femke Verdult Spado Spado Meisjes DNS --- 0

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior B

# Naam Team Ver OBPTeam punten
1 Eva Tetteroo Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 5,31 -1.8 m/s--- 750
2 Killiana Heijmans PAC PAC Meisjes Team 1 5,27 +0.3 m/s--- 741
3 Myke van de Wiel AV Sprint AV Sprint Meisjes Team 1 5,11 +0.0 m/s--- 703
4 Zoë Tromp Haag Haag Atletiek Meisjes 5,00 -0.4 m/s--- 677
5 Margot Keijzer PAC PAC Meisjes Team 1 4,87 +0.8 m/s--- 0
6 Annika Reuvers Spado Spado Meisjes 4,80 -1.9 m/s--- 628
7 Aniek Sips AV `40 AV `40 Meisjes Team 1 4,77 +0.0 m/s--- 621
8 Aysha van Es SCSP AV Scheldesport Meisjes 4,74 -0.3 m/s--- 613
9 Sanne Schellekens DJA DJA Meisjes 4,58 +0.1 m/s--- 573
10 Elise Kloos Rotterdam Rotterdam Atletiek Meisjes 4,42 +0.0 m/s--- 533
11 Hanne Smith AV `40 AV `40 Meisjes Team 2 4,35 +0.2 m/s--- 515
11 Britt de Reus AV Passaat AV Passaat Meisjes 4,35 +0.2 m/s--- 515
13 Anouk Dekkers Haag Haag Atletiek Meisjes 4,35 +0.0 m/s--- 0
14 Shaya van Houdt PAC PAC Meisjes Team 2 4,29 -2.3 m/s--- 499
15 Sanne Haanen AV Sprint AV Sprint Meisjes Team 1 4,15 +0.0 m/s--- 0
16 Romy de Kesel RK HAV RK HAV Meisjes 4,11 -0.8 m/s--- 452
17 Puk Hoogkamer Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 4,08 +0.5 m/s--- 444
18 Sophia Edobor SCSP AV Scheldesport Meisjes 3,99 +0.0 m/s--- 0
19 Fieke de Brouwer RK HAV RK HAV Meisjes 3,98 +0.0 m/s--- 0
20 Femke Verdult Spado Spado Meisjes 3,96 -0.8 m/s--- 0
21 Suzanne de Jong Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 3,83 -0.5 m/s--- 0
22 Loes Dekker SPOB AV Spirit Oud Beijerland Meisjes 3,71 -1.4 m/s--- 343
23 Suzanne Snellen DJA DJA Meisjes 3,61 -1.2 m/s--- 0
24 Maaike Wolring PAC PAC Meisjes Team 2 3,45 +0.0 m/s--- 0
Aline Philipsen Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 DNS --- 0
Kim Bonefaas Rotterdam Rotterdam Atletiek Meisjes DNS --- 0
Minoesch Nijsen SPOB AV Spirit Oud Beijerland Meisjes DNS --- 0